11-сынып мектеп бітірушілері арасында



жүктеу 4.9 Mb.
бет1/27
Дата18.04.2016
өлшемі4.9 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   27
: pluginfile.php
pluginfile.php -> Қазақстан тарихы бойынша Ұбт шпаргалкалары а а. Иманов көтерiлiс отрядтарын қаруландыру үшiн – қару-жарақ шығаруды ұйымдастырды
pluginfile.php -> С жамбыл Жабаев
pluginfile.php -> Шпаргалка на казахском языке по истории Казахстана ент, пгк. 100 м қашықтыққа ұшатын, орақ тәрәздә құрал-бумеранг
pluginfile.php -> Шпаргалка по биологии для казахских школ на ент 2014 +10 градуста өне бастайтын өсімдік: Күнбағыс
pluginfile.php -> Шпаргалка убт 2012 1-ши Крест жорыгы кай жылы уйымдастырылды? 1096 ж
pluginfile.php -> Лекции «Пророк в отечестве»
pluginfile.php -> Н. В. Загладин новейшая история зарубежных стран. XX век
pluginfile.php -> 2013ж Педагогика –психология факультеті 2013-2014 оқу жылы Сырттай бөлім 1 курс 2 жылдық қашықтықтан оқытылатын студенттердің Қорытынды бақылау кестесі
Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті
11-сынып мектеп бітірушілері арасында

Республикалық «Ясауи» пәндік олимпиадасы жайлы мәліметі

ІІI Республикалық «Ясауи» пәндік олимпиадасының IІ-ші кезеңіне жолдама алған үміткерлердің тізімі:





Тегі

Аты

Әкесінің аты

Мектебі

Пәні

Облысы

1

Абдуалиев

Алибек

Талғатбекұлы

№ 9 орта мектеп

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

2

Абдурахманов

Нуржан

Жусипбекович

Астрахан №1 ОМ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

3

Абдықасым

Дулат

Қазыбекұлы

№ 10 орта мектеп

география

Ақмола облысы

4

Абенова

Молдир

Болатовна

№1 орта мектеп КММ-сі

география

Ақмола облысы

5

Абилдинова

Адиля

Дулатовна

СШ№21

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

6

Айдаболов

Жәнібек

Талғатұлы

Запорожье орта мектебі

биология

Ақмола облысы

7

Айсенова

Назгуль

Нурболатовна

Дарынды балаларға арналған №3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

8

Алдабергенұлы

Жансултан

Алдаберген

Қоянды орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

9

Алдасүгіров

Дияс

Мерекеұлы

Кунанбаева 17а

география

Ақмола облысы

10

Алпысбаева

Акнур

Маратовна

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

11

Алтынай

Амантай

Амантайева

Коянды орта мектеби

география

Ақмола облысы

12

Амангельды

Марал

Кумаргаликызы

Аманкелді орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

13

Амантаева

Ботакоз

Біржанқызы

Дарынды балаларға арналған мамандандырылған №2 мектеп-интернаты

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

14

Амиржанова

Гаухар

Кайратовна

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

15

Аримжаа

Аймарал

Аримжаа

жолымбет №2 орта мектебі

география

Ақмола облысы

16

Аскар

Айнагүл

Муратбеккызы

Аманкелді орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

17

Аталыкова

Венера

Ермекқызы

Қараөткел ауылы №2 орта мектеп

география

Ақмола облысы

18

Аубакирова

Асель

Жабагыевна

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекетік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

19

Ахметова

Амира

Ериковна

"Кийминская средняя школа 1 им. К. Ускенбаева"

биология

Ақмола облысы

20

Ахметова

Алтын

Руслановна

Астрахан № 1ОМ

география

Ақмола облысы

21

Байдүйсен

Ерсін

Ерланұлы

Запорожье орта мектебі

география

Ақмола облысы

22

Байдуллаева

Нұргүл

Берекетқызы

Қоянды орта мектебі

биология

Ақмола облысы

23

Балтабаев

Шохруххон

Гайбуллаевич

74 мектеп-гимнпзия

география

Ақмола облысы

24

Балтагожина

Айгерим

Кеньжебулатовна

Астрахан №1 ОМ

математика

Ақмола облысы

25

Бауыржан

Рамазан

Тураш

Красный Яр №1 орта мектеб3

география

Ақмола облысы

26

Бәкір

Бауыржан

Бәкір

Қоянды орта мектебі

химия

Ақмола облысы

27

Берденбек

Ақерке

Берденбекқызы

Қоянды орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

28

Беркен

Аида

Серикжанқызы

КГУ "Средняя школа №10"

Дүниежүзі тарихы

Ақмола облысы

29

Бодышова

Жанар

Дулабаевна

Астрахан № 1ОМ

биология

Ақмола облысы

30

Бойко

Александр

Игоревич

Запорожская средняя школа

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

31

Болотина

Юлия

Евгеньевна

Запорожская средняя школа

география

Ақмола облысы

32

Бурлибаева

Акерке

Биржанкызы

МирасМГ

химия

Ақмола облысы

33

Галиев

Динмухамед

Серикович

Новоникольская СШ

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

34

Гареева

Разета

Оснавовна

КГУ "Областная специализированная школа интернат №2 для одаренных детей "

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

35

Далибаева

Улдана

Абдихаликовна

Астрахан № 1ОМ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

36

Дәулетқан

Аяжан

Досымханқызы

Астрахан № 1 ОМ

химия

Ақмола облысы

37

Досанова

Индира

Жанабайқызы

Запорожье орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

38

Досымбек

Салтанат

досымбекқызы

Қараөткел ауылы №2 орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

39

Дюдикова

Людмила

Геннадьевна

КГУ "Средняя школа №10"

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

40

Әбілхан

Тоғжан

Әзімханқызы

Қараөткел ауылы №2 орта мектеп

Дүниежүзі тарихы

Ақмола облысы

41

Әбілхан

Тоғжан

Әзімханқызы

Қараөткел ауылы №2 орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

42

Екпін

Мұхит

Жанарбекұлы

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

43

Еркабаева

Шынарай

Ахаткызы

"Бөгенбай батыр атындағы қазақ орта мектебі" КММ

биология

Ақмола облысы

44

Есмагулов

Диас

Серикович

Красный Яр №1 орта мектебі

география

Ақмола облысы

45

Жағыпар

Аида

Шамиганқызы

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

46

Жакен

Күнімжан

Ерланқызы

Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі

ағылшын тілі

Ақмола облысы

47

Жакипов

Олжабай

Ержанұлы

Коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Күншалған орта мектебі"

география

Ақмола облысы

48

Жаскайратова

Айзада

Талгатовна

Абылайхан атындагы орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

49

Жумабекова

Камила

Азатжановна

КГУ "Средняя школа №10"

ағылшын тілі

Ақмола облысы

50

Жумабекова

Асем

Уалихановна

Астрахан №1 ОМ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

51

Жусупбекова

Индира

Маратовна

Астрахан №1 ОМ

биология

Ақмола облысы

52

Жұмабек

Ерасыл

Сейілұлы

Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған №2 мектеп интернаты

математика

Ақмола облысы

53

Жұмәділдінова

Гүлзат

Әділханқызы

№61 орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

54

Зайцева

Ольга

Владимировна

Запорожская средняя школа

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

55

Ибраш

Ермек

Мұхтарұлы

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

56

Игілік

Жаннұр

Игілікқызы

Қоянды орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

57

Идирисова

Балерке

Киясовна

Астрахан № 1ОМ

биология

Ақмола облысы

58

Иебергенова

Лязат

Қайроллақызы

Дарынды балаларға арналған №2 мектеп-интернаты

география

Ақмола облысы

59

Илюбай

Анель

Сабитқызы

Дарынды балаларға арналған №3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

60

Имангазиев

Диас

Мауленович

ГУ Жаксынская Средняя Школа №2

ағылшын тілі

Ақмола облысы

61

Искакова

Мадина

Кельденовна

Средняя Школа №21

Дүниежүзі тарихы

Ақмола облысы

62

Кабдылмалик

Салимжан

Алиевич

КГУ "Айдабульская средняя школа"

математика

Ақмола облысы

63

Казбекова

Асель

Алтынбековна

Астрахан №1 ОМ

биология

Ақмола облысы

64

Казтай

Дамир

Болатович

Донской орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

65

Каирова

Гульшат

Жантаевна

"Елтай орта мектебі"КММ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

66

Қайркелді

Бибалтын

Дулатқызы

Бірсуат орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

67

Қайркелді

Бибалтын

Дулатқызы

Бірсуат орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

68

Қайролла

Нұрайым

Сериковна

Астрахан № 1ОМ

биология

Ақмола облысы


  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   27


©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет