12 – 13 марта 2011 года мл. Юноши 2000 – 2001 Г. Р. Весовая категория 30 кг. 1 место Место Агишев Тимур, Абзел р-н, ск урал



жүктеу 29.53 Kb.
Дата25.04.2016
өлшемі29.53 Kb.
: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары
Результаты

Открытого Первенства города Сибай по кикбоксингу

на призы МОБУ ДОД «Центра детского творчества»
12 – 13 марта 2011 года
МЛ. ЮНОШИ 2000 – 2001 Г.Р.

Весовая категория 30 кг.

1 место Место Агишев Тимур, Абзел. р-н, СК Урал

2 место Малыбаев Вадим, Абзел. р-н, СК Урал

3 место Джабраилов Мухаммед, Сибай, Шонкар

Мамедов Мамед, Сибай, Динамо



Весовая категория 33 кг.

1 место Валеев Денис, с.Аскарово Абзел.р-н

2 место Халилов Ильяс, Аскарово, Абзел. р-н

3 место Федотов Артем, Сибай, ЦДТ

Шакирьянов Тамерлан, с.Аскарово Абзел.р-н

Весовая категория 42 кг.

1 место Джабраилов Турпал, Сибай, Шонкар

2 место Булатов Руслан, Магнитогорск, Авангард

3 место Заморуев Артем, Сибай, Шонкар



СР. ЮНОШИ 1998-1999 Г.Р.

Весовая категория 33 кг.

1 место Фролов Алексей, Магнитогорск, Россы

2 место Ишмурзин Артур, Абзел. р-н, СК Урал

3 место Махмутов Чингиз, Сибай, Шаолинь

Абубакиров Вадим, Абзел. р-н, СК Урал



Весовая категория 36 кг.

1 место Янузаков Забир, Аскарово, Абзел. р-н

2 место Гумеров Фанзиль, Абзел. р-н, СК Урал

3 место Ибрагимов Рустам, Сибай, ЦДТ

Ялмурзин Илдус, Аскарово, ФОК «Батыр»

Весовая категория 39 кг.

1 место Мавлетдинов Марат, Абзел. р-н, СК «Урал»

2 место Абдрахманов Айнур, Аск-во, Абзел. р-н

3 место Сафин Вильдан,Аскарово, Абзел.р-н

Ирназаров Малик, Сибай, ЦДТ

Весовая категория 42 кг.

1 место Сулейманов Анвир, Абзел. р-н, СК Урал

2 место Гумеров Артур, Абзел. р-н, СК Урал

Весовая категория 45 кг.

1 место Хибатуллин Арсен, Сибай, Шонкар

2 место Миниханов Юнир, Абзел. р-н, СК Урал

Весовая категория 48 кг.

1 место Фаррахов Азамат, Аскарово, Абзел. р-н

2 место Юлдыбаев Равиль, Абзел.р-н, СК Урал

Весовая категория 70 кг.

1 место Семеренко Сергей, Абзел. р-н, СК Урал

2 место Филатов Илья, Сибай, Шаолинь
СТ. ЮНОШИ 1996-1997 Г.Р.

Весовая категория 36 кг.

1 место Хайбуллин Тимур, Аскарово, Абзел. р-н

2 место Исаев Аслан, Магнитогорск, «Авангард»

Весовая категория 39 кг.

1 место Переверзин Андрей, Магнитогорск, Россы

2 место Давлетбаев Фанур, Абзел. р-н, СК Урал

3 место Султангужин Руслан, Сибай, Шонкар



Весовая категория 42 кг.

1 место Гумеров Вадим, Абзел. р-н, СК Урал

2 место Газин Гайса, Сибай, Шонкар
Весовая категория 45 кг.

1 место Мамедов Руслан, Сибай, Динамо

2 место Воронков Леонид, Сибай, Шонкар

3 место Абдулкаримов Ильгиз, Сибай, Шонкар

Мухаметов Айдар, Сибай, Шонкар

Весовая категория 51 кг.

1 место Салаватов Ильмир, Сибай, Шонкар

2 место Политоченко Владислав, Сибай, Шонкар

3 место Мухамедьянов Айсуак, Ас-во, Абзел. р-н

Бикбов Идель, Сибай, Шонкар

Весовая категория 54 кг.

1 место Азимов Рамазан,Сибай, Шонкар

2 место Исмаилов Магамед, Сибай, Динамо

3 место Амиров Ильгиз, Сибай, Шонкар

Малов Никита, Сибай, Шонкар

Весовая категория 57 кг.

1 место Гумеров Винер, Абзел. р-н СК Урал

2 место Олиферович Кирилл, Маг-горск, Россы

3 место Махиянов Загир, Сибай , Шонкар

Мухамадиев Фаниль,Сибай, Шонкар

Весовая категория 63 кг.

1 место Уметбаев Линар, Сибай, Шонкар

2 место Новиков Павел, Сибай, ЦДТ

Весовая категория 70 кг.

1 место Телятников Вячеслав, Сибай, Шонкар

2 место Архипов Владимир, Сибай, Динамо
Председатель Р.Л. Габитов

Кусеева Г.Р.



5-28-90



©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет