2014 жылғы түлектердің тізімі Список выпускников 2014 года



Дата03.05.2016
өлшемі202.61 Kb.
2014 жылғы түлектердің тізімі

Список выпускников 2014 года




Мекеме атауы/ Наименование организации

Мамандығы (біліктілік коды)/ Специальность

(№ кода классификатора)

Түлектің аты-жөні/

ФИО выпускника

Туған күні, айы, жылы/

Год, число, месяц рождения



Энергетика және байланыс колледжі

Колледж энергетики и связи»



1306000 «Радиоэлектроника и связь» (по видам)

130605 2 - Монтажник связи - кабельщик

Абдрахманова Диана Арыстангалиевна

08.09.1994



Акаев Виктор Вячеславович

25.03.1995



Амелин Александр Николаевич

09.03.1992



Асқар Расул Қанатұлы

16.04.1996



Бражанов Каныбек Алимжанович

13.01.1982



Жақсылық Қажымурат Тынымбайұлы

23.12.1995



Кабриц Евгений Александрович

15.09.1995



Котков Виктор Николаевич

24.10.1995



Куликов Константин Григорьевич

18.11.1995



Ляхов Владислав Вячеславович

30.07.1994



Макишев Арман Мырзанович

22.11.1995



Никифоров Андрей Сергеевич

10.01.1995



Новиков Александр Борисович

28.06.1995



Пинк Владислав Анатольевич

17.03.1995



Савотин Максим Русланович

11.05.1983



Сергеев-Развин Сергей Сергеевич

11.07.1995



Танкишев Арсен Маратович

09.04.1994



Тугульбаев Арман Талгатұлы

14.06.1995



Шлычков Василий Олегович

30.10.1994



Шульц Николай Александрович

18.09.1995



Яремич Сергей Владимирович

19.08.1994



Асылбек Нұржан 

08.09.1994



Акылбаев Арғын Сәбитұлы

25.06.1994



Алпысбай Нұрдәулет Әбдіғаниұлы

11.10.1995



Ахмедьянов Азат Батыралиевич

01.06.1995



Ахмет Аспандияр Жәнібекұлы

01.09.1989



Ахрадил Әлішер Мұханбетқанапияұлы

25.05.1995



Әжібаев Ерболат Сулейменұлы

25.02.1995



Байболат Сүндет Сарсенгалиұлы

19.08.1995



Бірманов Данияр Еркінұлы

18.07.1994



Досан Еркебұлан Сәкенұлы

22.11.1995



Дүкенбай Шынболат Ибрагимұлы

27.08.1995



Жүнісова Сәндігүл Сембайқызы

18.11.1995



Жумагали Арман Тарланұлы

30.07.1995



Кабдыраш Еламан Кайсарұлы

25.05.1995



Камен Айдос Мырзабекұлы

23.01.1996



Каппазов Адай Картабаиулы

05.10.1995



Куандыков Арыстан Тлеубердыевич

14.03.1995



Рахимжанов Жумагазы Сергазиевич

30.03.1995



Сапабеков Қабылда Суюндыкұлы

09.06.1995



Серік Олжас Талғатұлы

05.09.1996



Смаилов Алмас Аманбайұлы

26.12.1995



Сүлейменов Данияр Нүрстенович

07.10.1995



Тусенова Акмарал Руслановна

04.04.1995



Шажалиев Темір Мұхаметжанұлы

01.06.1994



Хамит Айдар Жанәділұлы

25.01.1996



Хуанган Елимбек 

09.02.1996



Әбдіраш Олжас Ысқақұлы

29.10.1993



Бейсенова Нургул Мухтаровна

05.07.1995



Айтқазынов Сымбат Советханұлы

20.11.1994



Марат Талғатбек  

13.05.1995



Санат Ерболат  

28.12.1995



Коптлеуов Мейрбек Коптлеуович

21.01.1996



Бекмырза Жасұлан Асқарұлы

13.03.1996



Амангелді Азамат Нұрланұлы

18.07.1995



Борщин Еркебұлан Сапарович

15.03.1996



Еген Мұқағали Исламбекұлы

02.02.1996



Ходуян Берикбол  

23.07.1996



Анапия Нұрболат Жомартұлы

08.10.1993



Жалелов Миржан Кушербаевич

01.05.1995



Батыров Нуркен Нурмаханугли

23.06.1993



Мәулітбек Ерсін  

06.06.1985



Амангелді Мирас Асқатұлы

20.09.1995



Саримсаков Максат Кенесович

05.09.1995



Молдахметов Құдияр Мұратұлы

13.07.1995



Өнерхан Бахытжан  

25.03.1992



Рахымжан Дархан Қуатұлы

11.08.1992



Қайырбек Гулзат Жұмабекқызы

18.03.1995



Абылай Нұрболат Нұржанұлы

01.01.1994



Мәдіш Бахтияр Нурсултанұлы

24.09.1995



СабырГулайна Мұхтарқызы

06.08.1996



1306000 «Радиоэлектроника и связь» (по видам)

130603 2 - Оператор связи

Абенова Жулдыз Амангельдиновна

01.10.1991



Айтжанов Аскар Серикович

08.11.1994



Акишева Алия Муратовна

29.09.1995



Амирбекова Шолпан Талгатовна

07.09.1995



Апраимова Диана Жанатовна

20.06.1996



Әбілхайыр Балым Болатқызы

16.02.1995



Байжумин Абай Еркинович

21.08.1995



Батырбекова Зульфия Асылхановна

13.06.1994



Бацунова Жанна Сабировна

03.05.1994



Башмакова Надежда Юрьевна

20.07.1995



Битнер Наталья Александровна

31.08.1995



Вильданова Адинай Баяновна

28.12.1994



Керімбек Гүлмира Құттыбекқызы

20.03.1994



Колтубаева Айжан Алжановна

29.10.1995



Кузбакова Жансулу Жанатқызы

06.06.1995



Магрипатова Фатима Аделханқызы

15.05.1995



Максотова Назгуль Онайкуловна

12.10.1995



Мугазова Айгерим Сейлхановна

26.12.1995



Сагынаева Молдир Сагатовна

22.05.1995



Сагындыкова Анель Бекболовна

29.11.1995



Сартаева Меруерт Канатовна

17.01.1996



Суюнова Сымбат Смагуловна

23.04.1993



Таухметова Амира Канапиевна

09.02.1995



Енсебаева Улпан Болатовна

23.09.1990



Шаповалова Кристина Викторовна

03.10.1995



1306000 «Радиоэлектроника и связь» (по видам)

130609 3 - Техник по связи

Абдибай Арайлым Бахтиярқызы

26.06.1994



Абибуллаев Нурсултан Аслямович

01.09.1990



Абыл Темірлан Бейсенұлы

02.08.1994



Абылай Қуаныш Нұржанұлы

17.06.1992



Айтжанов Медет Сагиевич

09.05.1979



Айтмухаметов Куаныш Азатович

20.03.1979



Бекенова Айгерим Жуматаевна

13.06.1987



Бекешов Бейбіт Ермаханбетұлы

03.05.1995



Гаюбназарова Зарина Абдухамидқызы

08.05.1994



Джамалова Бибиойша Сайдазимки

13.05.1994



Еркінбекқызы Құралай

04.04.1994



Жумагельдиев Галим Каирлиевич

26.02.1971



Жұмаев Айбек Дайрабайұлы

14.01.1994



Кадыркулов Нуржан Айкенович

23.09.1982



Құрбаніөлі Елтай Ғабитұлы

29.03.1994



Мұсаұлы Ержан

07.03.1987



Ордабаев Омиржан Жилкайдарулы

06.04.1993



Сейдуәлі Еламан Сейлжанұлы

28.03.1995



Тамаев Ильяс Бекханович

11.03.1994



Түгел Ұлжалғас Мақсұтқызы

18.08.1994



Тукэй Азамат Мугараашович

03.10.1994



Уалиев Ақылжан Жанбырбаевич

17.01.1991



Усманова Сандугаш Шукуралиевна

16.07.1984



Чен Александр Александрович

09.10.1984



Чиняев Сергей Андреевич

28.02.1993



1307000 - Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания

130702 2 - Электромонтер линейных сооружений электросвязи и проводного вещания 



Айқынбай Жазира Абиболайқызы

14.10.1995



Акопов Владимир Владимирович

27. 02. 1995



Андержанов Арман Касенович

15. 07. 1995



Алпысов Еркебұлан Дарханұлы

23. 10. 1994



Ахметов Салим Хайдарович

18. 12. 1995



Байбурина Асель Ермековна

28. 03. 1995



Баймурзаев Наурызбай Едилович

18. 03. 1995



Бесембаев Мадияр Тургунбекович

17. 09. 1994



Высоцкий Иван Викторович

15. 03. 1995



Гусев Вячеслав Сергеевич

11. 12. 1994



Еркен Сеит Амангельдіұлы

12. 03. 1996



Жепенов Аскар Батырович

10. 12. 1995



Игнатьев Михаил Игоревич

08. 02. 1996



Киселев Илья Игоревич

21. 10. 1995



Леонов Юрий Сергеевич

14. 02. 1995



Марченко Владислав Сергеевич

14. 03. 1995



Мейілхан Жаным Ділмұхамедұлы

04. 08. 1994



Молдияр Биболат Спандиярович

28. 11. 1995



Нуртазаев Ерлан Нуруллаұлы

20. 03. 1995



Ольховский Артем Юрьевич

21. 07. 1994



Оспанов Алибек Елемесович

05. 12. 1993



Сокуров Дияз Сапаргалиевич

01. 11. 1995



Токенов Нургельды Амангельдинович

17. 03. 1996



Тулегенов Тлек Дарисович

04. 03. 1995



Тюлин Антон Владимирович

09. 04. 1995



Айтжанов Олжас Нурымович

19.02.1996



Алпысбай Елдос Болатұлы

22.05.1996



Артесхан Ерқанат 

26.09.1995



Ашимбеков БахытжанКалымжанович

12.04.1995



Аятов РауанЕркенұлы

29.10.1995



Әбдәшім Алтай Қозыбайұлы

07.12.1995



Әлібек Азамат Мейірбекұлы

02.04.1996



Әлімхан Мейіржан Сейітжанұлы

08.03.1996



Баймұрат Әділжан Ардақұлы

13.11.1995



Биболатов Мейрамбек Көпжасарұлы

01.05.1995



Генeберген Ерасыл Қанатұлы

15.06.1995



Ермурат Нурлыбек Мырзабекулы

21.07.1996



Жарасқанов ДәулеткелдіЕділұлы

15.08.1995



Жүніс Ақжол Қанатұлы

21.10.1995



Кульмагамбетов Бауржан Мукашевич

05.05.1995



Қалтұрсын Шоқан Қалтұрсынұлы

16.08.1994



Капизов Алишер Сабырович

25.06.1995



Қасым Әділет Туяқұлы

27.06.1995



Мерғазиев Әлішер Ғалымжанұлы

11.01.1996



Нурабаев Ақжол Сагымбаевич

17.11.1995



Пулатова Улбосын Махсатовна

31.03.1995



Сабыров Данияр Канатұлы

03.07.1995



Хасенов Бауыржан Ергалиулы

23.05.1995



Шағдар Жалғас Шалабайұлы

05.07.1995



1307000 -Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания

130701 2 - Контролер по эксплуатации линейных сооружений и эксплуатационных сетей

Адимова Малика Ирисматовна

14.05.1996



Ахмедьянов Руслан Балтабекулы

14.07.1994



Бацылев Александр Павлович

12.02.1995



Габдуллин Нурсултан Сайранулы

31.12.1994



Гвоздь Ирина Олеговна

10.10.1995



Должиков Денис Викторович

10.07.1994



Кожомбердиев Нурсултан Мурапиевич

25.06.1995



Мамбеталинова Заура Жумаевна

11.01.1996



Мамытали Турарали Куанашалиулы

26.11.1996



Махмет Бахтияр Маратұлы

12.12.1993



Менщиков Вячеслав Вячеславович

21.03.1995



Меньшаков Евгений Владимирович

05.01.1993



Мұстафа Ақылбек Салыбайұлы

06.10.1994



Оринтаев Бекарыс Ерикович

23.11.1995



Солтанов Мадияр Қайратұлы

29.07.1995



Сунгатов Данияр Дауренович

08.07.1995



Турабаев Азат Ербулатович

16.01.1995



Өмірбеков Мирас Серікұлы

09.04.1995



Хорев Максим Владимирович

30.11.1995



Шағыр Абылайхан Кұралұлы

06.05.1994



Эмирлан уулу Раисбек

15.03.1995

Каталог: files -> sites -> 1374125625025789 -> files -> widgets -> book-catalog -> 1411550152556990
1411550152556990 -> 2014 жылғы түлектердің тізімі Список выпускников 2014 года
1411550152556990 -> Ы тЇлектердіЈ тізімі Список выпускников 2014 года № Мекеме атауы/ Наименование организацииМаманды
1411550152556990 -> 2014 жылғы түлектердің тізімі Список выпускников 2014 года
book-catalog -> ҚазаҚстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігі Дінтану негіздері Жалпы білім беретін орта мектептің 9-сыныбына арналған бағдарлама
1411550152556990 -> 2014 жылғы түлектердің тізімі Список выпускников 2014 года
1411550152556990 -> 2014 жылғы түлектердің тізімі Список выпускников 2014 года
1411550152556990 -> 2014 жылғы түлектердің тізімі Список выпускников 2014 года


Достарыңызбен бөлісу:


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет