«№6 Балалар мен жасөспірімдердің олимпиадалық резервтің мамандандырылған спорт мектебі» мкқК



жүктеу 168.95 Kb.
Дата25.04.2016
өлшемі168.95 Kb.
:


«№6 Балалар мен жасөспірімдердің олимпиадалық резервтің мамандандырылған спорт мектебі » МКҚК

2012 жылға велоспорт бойынша Астана қаласы құрама командасының

тізімі



Аты-жөні

Туған күні, айы жылы

Спорттық атағы

Білімі

Жоғары көрсеткіші

Жоспарланған көрсеткіші

Мекен-жайы

Оқу орны

Жаттықтырушылар

Велоспорт

1998-99ж.т. кадеттер

1

Куатов Тимур

16.05.1998

1

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

1 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-5 орын


Самаркандская 43-509

№23 о/м

Елькин В.Г

2


Пронский Вадим

04.07.1998

1

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

2 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-8 орын


Дамса

ДОМ

Риве В.Р

3

Красковский Артур

16.01.1998

2

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

6 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-5 орын


Новая көш. 30

№2 ШОМ

Риве В.Р

4

Кадылбек Қайрат

01.04.1998

1

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

3 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-8 орын


Дамса

ДОМ

Риве В.Р

5

Сатликов Тимур

13.03.1998

1

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

2 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-8 орын


Дамса мира көш. 9/2

ДОМ

Риве В.Р

6

Қайрат Алдияр

22.01.1999

1

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

7 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-8 орын


Жеңіс даң. 51 п 19

№15 о/м

Широчкина Л.В

7

Криксин Максим

06.10.1998

2

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

4 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-8 орын


Самаркандская 43 п 116

№ 23

Олейников Д.С

8

Заремба Кирилл

2.11.1999

2

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

5 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-8 орын


Целлинная көш.

№2 ШОМ

Риве И.В

1996-97ж.т. жасөспірімдер

9

Сатликов Максим

20.01.1997

СШҮ

орта аяқталма

ған


ҚРЧ маунтинбайк 2 орын

ҚРЧ 1-3 орын

Дамса Мира көш. 9/2

ДОМ

Риве В.Р

10



Коваленко Сергей

16.05.1997

1

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

3 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-3 орын


Абат-бастан көш. 2

№25 о/м

Кочетков А.Л

11

Волошин Алексей

23.01.1996

1

орта аяқталма

ған


Респуликалық жарыс 3 орын

Респуликалық жарыс 1-5 орын

Әуезов көш. 132 а 32 пәтер

№25 о/м

Широчкина Л.В

12

Толмаганбетов Мерей

17.07.1996

СШҮ

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

2 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-3 орын


Астана қ.

№14 о/м

Широчкина Л.В

13

Боцан Григорий

19.11.1996

СШҮ

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

2 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-3 орын


Степная с. 25 үй

№2 ШОМ

Риве В.Р

14

Филипович Владислав

11.03.1996

СШҮ

орта аяқталма

ған


ҚРЧ трек

2 орын


ҚРЧ 1-5 орын

Первомайская көш. 44 үй

№ 13 о/м

Залевский В.А

15

Щербинин Юрий

06.06.1996

СШҮ

орта аяқталма

ған


ҚРЧ шоссе

2 орын


ҚРЧ

1-5 орын


Полет көш. 14 үй

№24 о/м

Кузнецова С.В

16

Тасымов Тамерлан

22.051996

СШҮ

орта аяқталма

ған


Республикалық жарыс 1 орын

Республикалық жарыс 1-5 орын

Молдағұлова көш. 24/1

№15 о/м

Олейников Д.С

17

Токсейтов Марлен

16.01.1996

СШҮ

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

5 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-8 орын


Бағаналы көш. 13 үй

№51 о/м

Залевский В.А

18

Мухамедиев Алмаз

29.05.1996

СШҮ

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

5 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-8 орын


Бараева көш. 16/58

СОМ

Риве В.Р

19

Мухамедкалиев Еламан

29.05.1996

СШҮ

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

3 орын


ҚРЧ 1-6 орын

Степная с. Ленина көш. 55

СОМ

Риве В.Р

20

Маковий Дмитрий

16.07.1997

1

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

6 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-3 орын


Молдағұлова көш. 17

№14 о/м

Широчкина Л.В

21

Марусенко Владимир

09.01.1996

СШҮ

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

2 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-3 орын


Тельман пос. 20 үй

№45 о/м

Кузнецова С.В

22

Онищук Вадим Сергеевич

12.10.1997

1

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

20 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-8 орын


Талапкерский ү 12 п 23

№14 о/м

Широчкина Л.В

23

Инкин Дмитрий

25.03.1997

1

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

17 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-8 орын


Көктал ауд.

№ 41 о/м

Кочетков А.Л

24

Мишин Илья

30.11.1996

1

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

2 орын


ҚРЧ 1-3 орын

Пушкин үй 110 п 73

№3

Елькин В.Г.

Жастар

25

Мухамедбай Нуртай

07.06.1995

СШҮ

орта аяқталма

ған


Халықаралық жарыс

1 орын


ҚРЧ 1-3 орын

Восточная көш. 65

№3 ШОМ

Риве В.Р

26

Филипович Владислав

11.03.1996

СШҮ

орта аяқталма

ған


ҚРЧ трек

2 орын


ҚРЧ 1-3 орын

Первомайская көш. 44 үй

№13 о/м

Залевский В.А

27

Риве Дмитрий

19.04.1995

СШҮ

орта аяқталма

ған


ҚРЧ

1 орын


ҚРЧ 1-3 орын

Алтынсарин

ДБАРСМИ

Риве В.Р

28

Ниязов Султан

18.09.1995

СШҮ

орта аяқталма

ған


Халықаралық жарыс

2 орын


ҚРЧ 1-3 орын

Сарыбұлақ көш.

ДБАРСМИ

Риве В.Р

29

Клеванов Никита

22.01.1995

СШҮ

орта аяқталма

ған


ҚРЧ трек

1 орын


ҚРЧ 1-3 орын

Сейфулина 35-10

№3 о/м

Залевский В.А

30

Минияхметов Данис

22.11.1995

СШҮ

орта аяқталма

ған


ҚРЧ трек

1 орын


ҚРЧ 1-3 орын

Абай көш. 126-9

№3 о/м

Залевский В.А

Ересектер

31

Сиваш Иван

21.08.1991

ҚРСШ

орта

3-ші Жазғы ҚР Спартакиадасы 3 орын

ҚРЧ 1-3 орын

Көксенгір көш. 5

Республикалық спорт колледжі

Риве В.Р

32

Кочетков Михаил

05.10.1991

ҚРСШ

орта

Қысқы ҚРЧ 1 орын

ҚРЧ 1-3 орын

Янушкевич көш. 1

Республикалық спорт колледжі

Кочетков А.Л

33

Давиденок Илья

19.04.1992

ҚРСШ

орта

Ұлттық ҚРЧ 2 орын

ҚРЧ 1-3 орын

Сарыбұлақ көш. 114

Республикалық спорт колледжі

Кузнецова В.В

34

Мосин Вячеслав

29.03.1993

ҚРСШ

орта

ҚРЧ 2 орын

ҚРЧ 3-5 орын

Жеңіс даң. 81/2

Басқару колледжі

Олейников Д.С

35

Венглинский Кирилл

27.12.1993

СШҮ

Орта

Астана қаласының Біріншілігі

2 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-3 орын


Жалбұлақ көш. 60

Басқару колледжі

Олейников Д.С

36

Иванов Сергей

13.06.1993

СШҮ

Жоғары

ҚРЧ 2 орын

ҚРЧ 1-3 орын

Молдағұлова көш. 58 а

Сібір мем. Универ.

Широчкина Л.В

37

Казанцев Тимур

23.09.1994

СШҮ

Орта

3-ші Жазғы ҚР Спартакиадасы 2 орын

3-ші Жазғы ҚР Спартакиадасы 1-3 орын

Советская көш.

ДБАРСМИ

Риве В.Р

38

Юнг Игорь

22.02.1994

СШҮ

Орта

Халықаралық жарыс

1 орын


ҚРЧ 1-3 орын

Әуезов көш. 112

№46 о/м

Кузнецова С.В

39

Филипович Станислав

02.01.1994

СШҮ

Орта

ҚРЧ 1 орын

ҚРЧ 1-3 орын

Первомайская көш. 44 үй

№13 о/м

Залевский В.А

40

Лущенко Сергей

25.06.1994

СШҮ

Орта

3-ші Жазғы ҚР Спартакиадасы 3 орын

3-ші Жазғы ҚР Спартакиадасы 1-3 орын

Пригородный 112

№ 24 о/м

Кузнецова С.В

41

Жакашев Алимжан

25.09.1993

СШҮ

Орта




ҚРЧ 5-10 орын

Жеңіс даң. 83 а

№15 о/м

Олейников Д.С

42

Мурашкин Влад

22.02.1994

СШҮ

Орта




ҚРЧ 5-15 орын

Аграрная 9 а

Басқару колледжі

Кочетков А.Л

Жасөспірімдер, жастар, (қыздар)

43

Лущенко Римма Сергеевна

29.04.1993

ҚРСШ

Орта

Азия Кубогі 1 орын

Әлем Кубогі

1-5 орын


Мирзоян көш. 23/2 п 9

Политех колледж.

Березин В.А

44

Каргалиева Алия

01.12.1993

СШҮ

Орта

3-ші Жазғы ҚР Спартакиадасы 3 орын

3-ші Жазғы ҚР Спартакиадасы 1-3 орын

Астана қ.




Склярова Е.А

45

Иванченко Алина

16.07.1998

СШҮ

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

3 орын


Астана қаласының Біріншілігі

1-3 орын


Көктал – 1, Ардагер көш. 26

№40 о/м

Павлов Е.И

46

Наумова Анастасия

06.10.1998

2

орта аяқталма

ған


Астана қаласының Біріншілігі

15 орын


Астана қаласының Біріншілігі

5-10 орын



Астана қ.

№14 о/м

Широчкина Л.В




©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет