Алматы қаласының аумақтық сайлау комиссиялары туралы ақпарат Алматы қаласының аумақтық сайлау комиссиясы



жүктеу 169.56 Kb.
Дата25.04.2016
өлшемі169.56 Kb.
: upload -> files
files -> Т. Н. Кемайкина психологические аспекты социальной адаптации детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей методическое пособие
files -> Ұлттар жіктеуіші
files -> Деректі фильмнің беташары
files -> Мазмұны бағдарламаның ТӨЛҚҰжаты
files -> Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы хаттама «Сұйық отын және аи-92 жанар жағар майын сатып алу»
files -> Жоба сайлау учаскелерін құру туралы «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы»
Алматы қаласының аумақтық сайлау комиссиялары туралы ақпарат
Алматы қаласының аумақтық сайлау комиссиясы

Достық даңғылы, 85, факс және телефон: 2716680, 2716710, 2716695, 2613855





р/с

Аты-жөні

Комиссияда кім болып табылады

Жұмыс орны, атқаратын лауазымы

Кім ұсынды



1

Доспанов

Бақытжан Вилмергенұлы





Төраға

«Республика Сарайы» МКК директоры

Жоғарғы ұйымынан

2

Асанова

Жанна Бейсентайқызы




Төрағаның орынбасары

Декреттік демалыста

«Әділет» ДП

3

Қалықова

Айгүл Оразқызы



Хатшы

Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы бастығының орынбасары


«Нұр Отан» ХДП

4

Ахетов

Амантай Қойшыбайұлы




Комиссия мүшесі

Зейнеткер, ҚКП ОК-нің Бюро мүшесі

Қазақстанның Коммунистік партиясы

5

Сағат

Ерғали



Комиссия мүшесі

«Парасат» журналының бас редакторы

Қазақстанның Коммунистік Халық партиясы

6

Сейдахметов

Болат Сейдахметұлы




Комиссия мүшесі

Зейнеткер

«Руханият» РП

7

Айнақұлов

Әуез


Комиссия мүшесі

Абай атындағы Қазақ ҰПУ-нің аға оқу судьясы

«Ауыл» ҚСДП



Алатау ауданының аумақтық сайлау комиссиясы

Алматы қаласы, Өтемісұлы көшесі, 109, №169 ЖББ мектебі, тел: 263-75-35





р/с

Аты-жөні

Комиссияда кім болып табылады

Жұмыс орны, атқаратын лауазымы

Кім ұсынды



1

Біржанов

Мұрат Қарғашұлы




Төраға

Алатау ауданының МСЭҚ

басқармасының бастығы



Жоғарғы ұйымынан

2

Құмашева

Гүлнара Әкімжанқызы




Төрағаның орынбасары

Үй шаруасындағы әйел, білімі жоғары

Қазақстанның Коммунистік Халық партиясы

3

Тотаболатова

Гүлнар Зейноллақызы




Хатшы

№14 қалалық емхананың медбикесі

Қазақстанның Патриоттар партиясы

4

Керімбаева

Айгерім Әзизқызы




Комиссия мүшесі

№169 ОМ-нің мұғалімі


Жоғарғы ұйымынан

5

Алтаева

Жамал Шалмырзақызы




Комиссия мүшесі

Алатау ауданының МСЭҚ

басқармасының жетекші маманы



Жоғарғы ұйымынан

6

Маманова

Жадыра Нұржанқызы




Комиссия мүшесі

№169 ОМ-нің мұғалімі


Жоғарғы ұйымынан

7

Сыдықова

Қарашаш Мүпталқызы



Комиссия мүшесі

№14 қалалық емхананың тіркеушісі


«Ауыл» ҚСДП


Алмалы ауданының аумақтық сайлау комиссиясы

Шевченко көшесі, 97, М.Тынышбаев атындағы Көлік және байланыс академиясы, тел. 292-21-77.



р/с

Аты-жөні

Комиссияда кім болып табылады

Жұмыс орны, атқаратын лауазымы

Кім ұсынды


1


Ботабеков

Әділбек Кожабекұлы




Төраға

Тынышбаев атындағы Қазақ КБА-ның президент-ректоры


Қазақстанның Патриоттар партиясы

2

Деева

Ирина Валентиновна




Төрағаның орынбасары

№34 гимназияның директоры

«Нұр Отан» ХДП

3

Иманбаева

Сағынкүл Кәденқызы




Хатшы

№4 кітапхананың меңгерушісі

Қазақстанның Коммунистік Халық партиясы

4

Әлімқұлова

Есімкүл Болысбайқызы




Комиссия мүшесі

Онкология және радиология институтының зертхана меңгерушісі


«Руханият» РП

5

Имантаева

Айман Қасымғалиқызы




Комиссия мүшесі

МСЭҚК Алматы қаласы бойынша Департаменті директорының орынбасары

«Ауыл» ҚСДП

6

Калашников

Алексей Юрьевич




Комиссия мүшесі

«Дастархан» ЖШС-нің директоры

«Әділет» ДП

7

Лян

Юрий Константинович




Комиссия мүшесі

ЖК

«Алматы қаласы Ауғанстан соғысы ардагерлерінің Одағы» ҚБ

Әуеэов ауданының аумақтық сайлау комиссиясы

8 шағынаудан, 46 үй, №116 орта мектебі, тел. 239-55-25.



р/с

Аты-жөні

Комиссияда кім болып табылады

Жұмыс орны, атқаратын лауазымы

Кім ұсынды


1


Нүсбекова

Айгүл Ләззатқызы




Төрайым

Әуезов АОБ-нің бастығы


Қазақстанның Патриоттар партиясы

2

Ыбыраева

Бәтима Сәпиқызы



Төрайымның орынбасары

Әуезов аудандық бөлімшесі төрайым


«Нұр Отан» ХДП

3

Күмісбаева

Құралай Төлеуханқызы




Хатшы

Зейнеткер


«Әділет» ДП


4

Байбатырова

Нұргүл Серікболатқызы



Комиссия мүшесі

№ 176 МГ, информатика мұғалімі


Жоғарғы ұйымынан

5

Дүйсембеков

Бағлан Шәкіртұлы



Комиссия мүшесі

№ 117 ОМ, директордың ӘШБ жөніндегі орынбасары


Жоғарғы ұйымынан

6

Нұрасылова

Айман Айтмұханбетқызы



Комиссия мүшесі

«№ 158 бөбекжай-бақшасы» МКҚК, меңгеруші


Жоғарғы ұйымынан

7

Баймұханбетова

Жамал Теміржанқызы



Комиссия мүшесі

Әуезов ауданының ХҚО, директор


Жоғарғы ұйымынан

Бостандық ауданының аумақтық сайлау комиссиясы

Тимирязев көшесі, 50 үй, № 7 Мамандандырылған лицей, тел.274-19-40



р/с

Аты-жөні

Комиссияда кім болып табылады

Жұмыс орны, атқаратын лауазымы

Кім ұсынды


1

Тоқмолодинов

Фархат Советханұлы




Төраға

МСЭҚД Бостандық аудандық басқармасы, бастық

«Нұр Отан» ХДП

2

Ділмағамбетова

Гүлзия Әбдірахманқызы




Төрағаның орынбасары

«№69 бөбекжай-бақшасы» МКҚК, меңгеруші

Жоғарғы ұйымынан

3

Арғынбаева

Айман Амангелдіқызы




Хатшы

МСЭҚД Бостандық аудандық басқармасы, бас маман

Жоғарғы ұйымынан

4

Машина

Татьяна Ивановна




Комиссия мүшесі

Зейнеткер

Жоғарғы ұйымынан

5

Есболова

Гүлзат Айдарханқызы




Комиссия мүшесі

МСЭҚД Бостандық аудандық басқармасы, бас маман

Жоғарғы ұйымынан

6

Ескелдинова

Гүлфия Еділханқызы




Комиссия мүшесі

МСЭҚД Бостандық аудандық басқармасы, жетекші маман

Жоғарғы ұйымынан

7

Сейітқазиев

Досымхан Шереханұлы




Комиссия мүшесі

№ 63 ОМ, меңгеруші

Жоғарғы ұйымынан


Жетісу ауданының аумақтық сайлау коммиссиясы

№148 мектеп гимназиясы, «Құлагер» шағынауданы, тел. 239-96-63



р/с

Аты-жөні

Комиссияда кім болып табылады

Жұмыс орны, атқаратын лауазымы


Кім ұсынды


1

Дүйсенғалиев

Тимур Талашұлы




Төраға

«Жетісу қонақ үйі» МК, директор

Қазақстанның Патриоттар партиясы

2

Ыбыраева

Мәдина Хәкімқызы




Төрағаның орынбасары

Зейнеткер


Қазақстанның Коммунистік Халық партиясы

3

Алтыбаева

Сәуле Мелдешқызы



Хатшы

«№2 ОМ» ММ, директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары


Жоғарғы ұйымынан

4

Асубаева

Мәдина Оспанқызы




Комиссия мүшесі

АО «Киімді химиялық тазалау және бояу фабрикасы», директор

«Ауыл» ҚСДП


5

Нүсіпова

Шолпан Байжұмақызы



Комиссия мүшесі

Жетісу аудандық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, бастық


Жоғарғы ұйымынан

6

Нұрғали

Орынтай Зұлқарнайұлы




Комиссия мүшесі

3ейнеткер

"Әріптес" ҮЕҰ Алматы конфедерация ҚБ

7

Сағымбекова

Майра Мәжитқызы




Комиссия мүшесі

«Гүлден» АҚ, бас директор

«Руханият» РП


Медеу ауданының аумақтық сайлау коммиссиясы

Сәтбаев көшесі, 7 Қазақ мемлекеттік аграрлық университетінің оқу корпусы, тел. 262-11-71, 262-18-31



р/с

Аты-жөні

Комиссияда кім болып табылады

Жұмыс орны, атқаратын лауазымы, телефоны


Кім ұсынды



Салқымбаев

Әкімжан Әбдірахманұлы




Төраға

Зейнеткер

Жоғарғы ұйымынан



Болсанбек

Күләш Сәкенқызы



Төрағаның орынбасары

«Тұран» университеті, «Кино және ТВ акакдемиясы», директордың орынбасары тел.


Қазақстанның Коммунистік халық партиясы





Бақытбекова

Динара Бақытбекқызы



Хатшы

ҚазҰБА, еңбекке орналастыру жөніндегі менеджер


Жоғарғы ұйымынан



Қонақбаев

Нұрлан Шыныбекұлы



Комиссия мүшесі

ҚазҰБА, «Құқықтық пәндер» кафедрасының аға оқытушысы


Жоғарғы ұйымынан



Ишанова

Алма Кентайқызы



Комиссия мүшесі

Медеу аудандық білім беру бөлімі әдістемелік кабинетінің меңгерушісі


Жоғарғы ұйымынан



Тыныбекова

Әмелі Қыдырбекқызы




Комиссия мүшесі

Уақытша жұмыссыз

Жоғарғы ұйымынан



Қазыбаев

Талғат Талдыбайұлы



Комиссия мүшесі

№172 ЖМ, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары


«Нұр Отан» ХДП



Түрксіб ауданының аумақтық сайлау коммиссиясы

Зорге көшесі,18 Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, тел. 235-79-44



р/с

Аты-жөні

Комиссияда кім болып табылады

Жұмыс орны, атқаратын лауазымы


Кім ұсынды

1

Солодникова

Любовь Витальевна



Төраға

№83 МГ, директор

«Руханият» РП

2

Садыкова

Гульбахрам Нурдуновна



Төрағаның орынбасары

№83 МГ, мұғалім

Жоғарғы ұйымынан

3

Павлович

Анна Изосимовна



Хатшы

зейнеткер



Қазақстанның Патриоттар партиясы

4

Вострых

Римма Анатольевна



Комиссия мүшесі

зейнеткер


«Ауыл» ҚСДП

5

Пажарницкая

Ольга Григорьевна



Комиссия мүшесі

№83 МГ, мұғалім

Жоғарғы ұйымынан

6

Ырысбаева

Динара Әнуарқызы




Комиссия мүшесі

уақытша жұмыссыз



Жоғарғы ұйымынан

7

Шоқанаев

Мұрат Тыныбайұлы




Комиссия мүшесі

уақытша жұмыссыз


«Нұр Отан» ХДП




©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет