Ақсу ауданы №1 Жансүгіров сайлау учаскесі



жүктеу 136.09 Kb.
Дата25.04.2016
өлшемі136.09 Kb.
: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары
Ақсу ауданы

1 Жансүгіров сайлау учаскесі

Орталығы: Жансүгіров кенті О.Жұмашев көшесі, 49, Е.Сихимов атындағы орта мектебі, тел. 22404.

Комиссия төрағасы – Құрманғалиева Бақыт Нүрсейтқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Кикимова Зәмзәгүл Сейтжанқызы.

Комиссия хатшысы – Нұрлыбекова Гүлжан Мейрамғалиқызы.

Комиссия мүшелері - Мұсанов Мұрат Бегаліұлы, Сабырбаев Марат Ақышұлы,

Тұлымшақова Гүлзира, Тұрысбекова Айгүл Тұрлыбекқызы.


2 Орталық сайлау учаскесі

Орталығы: Жансүгіров кенті, Желтоқсан көшесі, 8, Қ.Сәтбаев атындағы орта мектеп-гимназиясы, тел. 22441.

Комиссия төрағасы – Оразбеков Тлеутай.

Комиссия төрағасының орынбасары – Башаева Динара Еділбекқызы.

Комиссия хатшысы – Каметжанова Айнұр Нұрғазықызы.

Комиссия мүшелері –Құрманов Түмен Айтқожаұлы, Сугралина Ақмарал Дубекқызы, Сыдығалиев Нұрсайық Иманғалиұлы, Тұрбеков Айдын Ахметұлы.


№ 3 Зауыт сайлау учаскесі

Орталығы: Жансүгіров кенті, Қабанбай батыр көшесі, 42, «Акын Сара» жастар орталығы, тел. 22020.

Комиссия төрағасы – Еспаев Сәкен Тоғызбайұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Тұяқов Есенкұл.

Комиссия хатшысы – Ермекова Ардақ Бейсембекқызы.

Комиссия мүшелері – Фазылжанова Зәуре Есімжанқызы,Қалдыбаев Пазлитен

Меңдіханов Алтай Қамзаұлы, Құмашбаева Әлия Бөлекбайқызы.

4 Көкөзек сайлау учаскесі

Орталығы: Көкөзек ауылы, Алтынсарин көшесі, 5,Қ.Терібаев атындағы орта мектебі, тел. 28837.

Комиссия төрағасы – Төлегенов Ерғали Тұрғалиұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Мұхаметалина Гүлжан.

Комиссия хатшысы – Демекеева Гүлнар Тұрсекенқызы.

Комиссия мүшелері – Арыстанбеков Шабденбек Әділбекұлы, Ноғайбеков Қойджан Садықұлы, Солтанбаева Айнұр Ілібекқызы, Үкібаев Абай Әлмұханбетұлы.
5 Алтынарық сайлау учаскесі

Орталығы: Алтынарық ауылы, Мектеп көшесі, 1, Каракемер орта мектебі, тел. 29695.

Комиссия төрағасы – Әмренова Нұркүміс.

Комиссия төрағасының орынбасары – Тлеужанов Жетпісбай Бекетұлы.

Комиссия хатшысы – Сейсенбаева Сәуле.

Комиссия мүшелері – Ақбаева Қымбатты Мұсағалиқызы, Бектұрова Гүлнар Амангелдіқызы, Жуанышев Талғат, Нұрбаева Гаухарбану Дүйсенбекқызы.


6 Энергетиксайлау учаскесі

Орталығы: Энергетик ауылы, аудандық электр жүйе мекемесі, тел. 29411.

Комиссия төрағасы – Жырғалов Өмірбай Абдоллаұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Уайсова Жанат Ілиясқызы.

Комиссия хатшысы - Бауыржан Қазыбаев.

Комиссия мүшелері –Зияшева Қымбат Ерәділқызы, Күдербекова Дана Оралқызы,

Кресбеков Сауытбек Базарбайұлы, Сағымбаева Күншай Жүнісбекқызы.
7 Есеболатов сайлау учаскесі

Орталығы: Есеболатов ауылы, Жамбыл көшесі, 8, Н.Есеболатов атындағы орта мектебі, тел. 29335.

Комиссия төрағасы - Нұрахметов Берік Тұрсынбайұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Бейісбеков Самархан Болатханұлы.

Комиссия хатшысы – Аханбеков Сағатбек Жұмашұлы.

Комиссия мүшелері – Досбаева Әсем Серікқызы, Сағымбаева Әсел Молдахметқызы, Сүлейменов Құлшабек Жұмағұлұлы, Төкенова Сандуғаш Сламбекқызы.


8 Қызылқайың сайлау учаскесі

Орталығы: Кызылкайың ауылы, Орталық көшесі,1, Кызылкайың орталау мектебі, тел. 29333.

Комиссия төрағасы – Тойшыбекова Айзат Жаңбырбайқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Садықова Бақыт Жалғасбайқызы .

Комиссия хатшысы – Бейісбекова Кәукер Сейтқазықызы.

Комиссия мүшелері – Егізбаев Бауыржан Қажиахметұлы, Жақсыбекова Гүлжамал Әбдіхалыққызы, Разбеков Ақыл Жақанұлы, Уәлиев Талғат Сайлауұлы.


9 Еңбек сайлау учаскесі

Орталығы: Еңбек ауылы, Мәкей көшесі,3, Қарасу орталау мектебі,

тел. 29323.

Комиссия төрағасы – Досаев Тұрсынбек Тезекбайұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Барлыбаев Санат Сермуханбетұлы.

Комиссия хатшысы – Разбекова Мейрамгүл Жақанқызы.

Комиссия мүшелері Кауменова Өрік Бейсенбекқызы, Нүсіпова Мәйке Амангелдіқызы, Рақышев Сәбит Егеубекұлы, Сәлкеев Қайрат Ермекұлы.
10 Тарас сайлау учаскесі

Орталығы: Тарас ауылы, Орталық көшесі, 7,Тарас орталау мектебі, тел. 29322.

Комиссия төрағасы – Қонаев Битөлеу.

Комиссия төрағасының орынбасары – Нұғыманов Ерлан Мұратұлы.

Комиссия хатшысы – Сабалақов Бауыржан Өтегенұлы.

Комиссия мүшелері – Қасымова Гүлшат Айткерімқызы, Қайынбасова Данагул Тәңірбергенқызы, Құрманғалиев Дәурен Қаниахметұлы, Құдайбергенов Серік Қалижапарұлы.


11 Кеңжыра сайлау учаскесі

Орталығы: Кеңжыра ауылы, Әкімшілік көшесі,10, Кеңжыра орта мектебі, тел. 29317.

Комиссия төрағасы – Қуатбекова Салтанат Нұрғұмарқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Молдахметов Серік Шахарұлы.

Комиссия хатшысы – Өтеген Ербол Өтегенұлы.

Комиссия мүшелері – Қуандықов Талғат Биғалиұлы, Қалибаева Айгул Сыдықбекқызы, Онғарова Сәния Қасымқызы, Рамазанова Ляйля Жүрсінқызы.


12 Қызылорақ сайлау учаскесі

Орталығы: Қаракөз ауылы, І.Жансүгіров көшесі,11, Қызылорақ орта мектебі, тел. 29294.

Комиссия төрағасы – Китапиянов Дүйсен.

Комиссия төрағасының орынбасары – Мұхамадиев Тәңірберген Жұмаділұлы.

Комиссия хатшысы – Шонаева Ғалия Иманшәріпқызы.

Комиссия мүшелері – Ардабаева Толқын Жақсыбекқызы, Қуандықов Нұрғали Батырханұлы, Мәженова Барқытбала Оспанқызы, Сабырова Гүлназ Тұрарбекқызы.


13 Кеңқарын сайлау учаскесі

Орталығы: Кеңғарын ауылы, мәдениет үйі, тел. 29298.

Комиссия төраға – Ахметжанов Қайрат Мұхаметбайұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Омаров Саят Сансызбайұлы.

Комиссия хатшысы – Әбдіқадірова Күнсара.

Комиссия мүшелері – Әшімханова Бақыт Құмарқызы, Батырбаев Сәдетбек Бейсенбекұлы, Құмарбеков Қуат Қабдолдаұлы, Смағұлов Ақылбай Сансызбайұлы.


14 Жаңалық сайлау учаскесі

Орталығы: Жаңалық ауылы, Қ.Махамет көшесі, 8, мәдениет үйі, тел. 29295.

Комисся төрағасы – Сқақов Қабылахат Қызырұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Шынтеміров Елубай.

Комиссия хатшысы – Көктерекова Жанат Әбілмәжінқызы.

Комиссия мүшелері – Қамбаева Гүлнар Нұртайқызы, Мардамқұлова Күнсұлу,Тайборин Әділжан Әбеубекұлы, Молжігітов Кемелхан Ақашұлы.


15 Сағабүйен сайлау учаскесі

Орталығы: Сағабүйен ауылы, Абылайхан көшесі, 1, Т.Тоқтаров атындағы орта мектебі, тел. 50096.

Комиссия төрағасы – Аманқұлова Алма Абдықадырқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Құтымбекова Дәмежан Айтжанқызы.

Комиссия хатшысы – Әмірова Айгүл Мұхамбетқызы.

Комиссия мүшелері – Әуелбаева Алмажан Тұрбайқызы, Балықбаева Гүлнар Құдайбергенқызы, Мұраталина Айгул Тельманқызы, Сүлейменова Шолпан Маратқызы.


16 Қарашілік сайлау учаскесі

Орталығы: Қарашілік ауылы, Қастекбаев көшесі, 9, Қарашілік орта мектебі, тел. 29539.

Комиссия төрағасы – Мұратбеков Аян Тұрсынбайұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Әбішева Мәкен Сәбетайқызы.

Комиссия хатшысы – Омарбаева Нүргүл Советбекқызы.

Комиссия мүшелері – Қалиева Гүлбақыт Қайратқызы, Оразбаев Қайрат Молдыбайұлы, Сәлімжанова Жанар Қордабайқызы, Тойшыбеков Биғали Досқалиұлы.

17 Ойтоған сайлау учаскесі

Орталығы: Ойтоған ауылы, Әділбек көшесі, 10, І.Жансүгіров атындағы орта мектебі, тел: 27121.

Комиссия төрағасы – Тұрарбаева Алмагүл Байтұрсынқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Жанботаева Бақытгүл Қадырсызқызы.

Комиссия хатшысы – Беков Нұрлан Рахымбекұлы.

Комиссия мүшелері Байбарақ Ақмарал, Жаңабаева Лаура, Қойсынова Алмагүл,

Сағымбаева Айсұлу Есімбайқызы.

18 Үлгілі сайлау учаскесі

Орталығы:Үлгілі ауылы, Фельдшерлік-акушерлік пункті, тел. 23400

Комиссия төрағасы – Әубәкіров Сейсембек Мұқанбекұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Тынышпаев Естібек Қанапияұлы.

Комиссия хатшысы – Бимағұзымова Гүлімхан.

Комиссия мүшелері – Бикенбаева Нұргүлсім Жиенбайқызы, Бейсенбаева Сәуле, Ербосынова Гүлімжан Базарбайқызы, Есенбаев Махамбет Советбекұлы.
19 Сырттанов сайлау учаскесі

Орталығы:Б.Сырттанов ауылы, Молдағали көшесі, 4, Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектебі, тел. 50192.

Комиссия төрағасы – Әзібаев Мұрат Молдажанұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Құсанбаев Есенбай Дүйсенбайұлы.

Комиссия хатшысы – Махатова Күлаш Зейноллақызы.

Комиссия мүшелері – Есболғанов Мырзан Құдайбергенұлы, Махмұтова Бақытгул Сүлейменқызы, Төлеубекова Анар Қойшыбайқызы, Шылғаубаев Талғат Мұратбекұлы.


20 Қопа сайлау учаскесі

Орталығы: Қопа ауылы, Балтабай көшесі, 1, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі , тел. 21520.

Комиссия төрағасы –Әбілмажінов Қуанышбек Советбекұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Сейітов Нұрболат Ботайұлы.

Комиссия хатшысы – Мұсабаева Назым Нұрлыбекқзы.

Комиссия мүшелері –Барханбаев Кенжебек Рахымғалиұлы, Досымбекова Манап Қалтайқызы, Қыдырманова Майра Мерекебайқызы, Мұсабеков Жандос Сүйеубекұлы.


21 Ақсу сайлау учаскесі

Орталығы: Ақсу ауылы, І.Жансүгіров көшесі, 21, Мамания орта мектебі, тел. 24150.

Комиссия төрағасы – Артықбекова Сәуле Қалмұханбетқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары - Амантаев Арнай Кәрімұлы.

Комиссия хатшы – Толыбаев Амантай Мәнтайұлы.

Комиссия мүшелері – Ахметова Сәулет Садуақасқызы, Дүкенов Ыбырай, Мұздыбаева Бақытнұр Құрманқызы, Таласбаев Мұхит Мұқашұлы.


25 Көкжайдақ сайлау учаскесі

Орталығы: Ақын-Сара ауылы, Ақын-Сара көшесі, 20, Абай атындағы орта мектебі, тел. 27217.

Комиссия төрағасы – Жақанбаева Дәнетай Жақанбайқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Мұқашев Болат Тұрарұлы.

Комиссия хатшысы – Танысбекова Нағима Тлеуғалиқызы.

Комиссия мүшелері – Бимолданов Мұхтар, Кентбаев Төлеубай Нұрбайұлы,

Қылышбаева Бағила Катренқызы, Смағұлова Назгүл Жұмаханқызы.
26 Шолақөзек сайлау учаскесі

Орталығы: Шолақөзек ауылы, Шолақөзек бастауыш мектебі, тел. 29300.

Комиссия төрағасы – Құдайбергенов Мұратхан.

Комисссия төрағасының орынбасары – Құсанбаева Бұлбұл Дүйсембайқызы.

Комиссия хатшысы – Құмарова Құралай Сейтқанқызы.

Комиссия мүшелері – Бимолданова Меруерт, Дерімсекова Қырғызхан, Малыбаев Сағатбек Алдабергенұлы, Шүйіншібаева Зәуре Беделханқызы.


27 Ақтөбе сайлау учаскесі

Орталығы; Ақтөбе ауылы, Актөбе бастауыш мектебі, тел. 20210.

Комиссия төрағасы – Жақсылықова Ұлжалғас Ақашқызы.

Комиисия төрағасының орынбасары – Дүйсембеков Ермек Кызайханұлы.

Комиссия хатшысы – Молдағалиева Ақбота Бейсенбайқызы.

Комиссия мүшелері – Ысқақов Қоныратбек Молдажанұлы, Қадырсейітова Райхан Омарқызы, Мұсабеков Қыдырбек Райымбекұлы, Нұрбеделов Мақсат Әбеуұлы.

28 Баласаз сайлау учаскесі

Орталығы: Баласаз ауылы, Баласаз бастауыш мектебі, тел. 500261.

Комиссия төрағасы – Нүсіпов Қапалбек Кеңесбекұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Белгиев Саят Орынбасарұлы.

Комиссия хатшысы – Сыдықанов Берік Сатқанұлы.

Комиссия мүшелері – Әукенова Бақытгүл Партизанқызы, Бекболатов Тәнірберген Жанғазыұлы, Қанабекова Мөлдір Тынысбекқызы, Нүсіпов Асхат Кеңесбекұлы.


29 Ащыбұлақ сайлау учаскесі

Орталығы: Ащыбұлақ ауылы, Достық көшесі, 11, М.Маметова атындағы орталау мектебі, тел. 950036.

Комиссия төрағасы – Мырзекенов Асқар Өтенұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Байқамитов Бауыржан Сәлімұлы.

Комиссия хатшысы – Нұрмұханбетова Бибігүл Әбілқиясқызы.

Комиссия мүшелері – Байсалова Сәния Кәріпжанқызы, Дүтбаева Дана Тельжанқызы,

Жексенбаева Сандуғаш Сәрсенбайқызы, Нұрмұханбетов Қыдырбек Дубекұлы.
30 Гагарин сайлау учаскесі

Орталығы: Суықсай ауылы, Қызайбек көшесі, 5, Ю. Гагарин атындағы орта мектебі, тел. 95038.

Комисссия төрағасы – Сексенбаева Раушан Қадырханқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Мұқаев Марат Қасымжанұлы.

Комиссия хатшысы – Айтқожанова Нүргүл Қадырбекқызы.

Комиссия мүшелері – Мәмбетова Бақытгүл Қасымжомартқызы, Мерекенова Кенжегүл Қызайбекқызы, Мүсәпіров Оралхан Рахымжанұлы, Ноғайбеков Тоқтархан Әбенұлы.


31 Жабық сайлау учаскесі

Орталығы: Шекара

Комиссия төрағасы – Мұсабеков Қуанышбек Алтынбекұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Берчимбетов Сұлтан Зейнелбекұлы.

Комисссия хатшысы – Мұсабеков Мақсат Секенұлы.

Комиссия мүшелері – Байтілеуов Сағым Нүсіпджанұлы, Иманқұлова Бақытгүл Қуатбекқызы, Ноғайбеков Қажымұқан Тоқтарұлы, Тазабеков Айдар Ермұхамедұлы.


32 Мектеп сайлау учаскесі

Орталығы: Арасан ауылы, Тұрғанбек көшесі, 19, Б.Сырттанов атындағы орта мектебі, тел. 925491.

Комисссия төрағасы – Мәлтекбасов Амантай Жабықбайұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Ибрайымова Бибігүл Құдайбергенқызы.

Комиссия хатшысы – Рыспекова Манар Қалмұханбетқызы.

Комиссия мүшелері – Байатаева Гүлім Серікқызы, Қалимолданова Бақытжан Жақанқызы, Рахымджанова Ғалия Бауыржанқызы, Рысбеков Омархан Қалышбайұлы.


33 Қызылжар сайлау учаскесі

Орталығы: Қызылжар ауылы, Кызылжар бастауыш мектебі, тел. 950041.

Комисссия төрағасы– Құдиярова Майра Бекежанқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Бірқұрманова Гүлнар Бекішқызы.

Комиссия хатшысы – Қуатова Гүлзада Қызайханқызы.

Комиссия мүшелері – Баймұқанова Ғалия Сатайқызы, Жақсыбаев Кенжебек Қамбарұлы, Құдияров Сайлаубек Нүкежанұлы, Сарыбаева Айгүл Қанатбекқызы.


34 Мектеп сайлау учаскесі

Орталығы: Қапал ауылы, Алыбаев көшесі, 4, мәдениет үйі, тел. 921149.

Комиссия төрағасы – Құмарбеков Еркін Құмарбекұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Жүнісова Рысалды Шаймұратқызы.

Комиссия хатшысы – Асылбекова Гүлнар Ермұханбетқызы.

Комиссия мүшелері – Адамова Әлия Ешмұханбетқызы, Байғонов Мәлік Әшімбайұлы, Есімбаева Айкәрім, Жақсыбекова Гүлзада Балтабайқызы.

35 Тамшыбұлақ сайлау учаскесі

Орталығы: Қапал ауылы, Тамшыбұлақ көшесі, 18, №12 кәсіптік лицей,

тел. 921663.

Комиссия төрағасы – Асылханов Ерболат Омарұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Елесбаев Әлмұхамбет Шаяхметұлы.

Комиссия хатшысы – Күнболатова Күлән Құрманбекқызы.

Комиссия мүшелері – Әділбекова Раушан Ануарханқызы, Баянова Сандуғаш Есенгелдіқызы, Мұхиев Сәбит Байытұлы, Сұлтанбек Қамзабек.
36 Көшкентал сайлау учаскесі

Орталығы: Көшкентал ауылы, Абай көшесі, 12, мәдениет үйі, тел. 921391.

Комиссия төрағасы – Молдағалиев Болат.

Комиссия төрағасының орынбасары – Мұстағалиева Жұмахан Байғалиқызы.

Комиссия хатшысы – Мәуленбаева Анар.

Комиссия мүшелері – Әліпбеков Болатбек Ахтанбекұлы, Әлдібекова Күлсін Төреханқызы, Көлдеева Шынар Әділқызы, Ниязахунова Мәрия Қалиасқарқызы.

37 Көлтабан сайлау учаскесі

Орталығы: Көлтабан ауылы, Көлтабан орталау мектебі, тел. 28171.

Комиссия төрағасы – Базаров Талап Темірбекұлы.

Төраға орынбасары – Лебаева Бақыт Әлімбайқызы.

Комиссия хатшысы – Біржанова Жамбы Құдайбергенқызы.

Комиссия мүшелері – Жүнісова Фарида Шаймұратқызы, Құрманғалиева Дариға Наурызбайқызы, Мұқатова Сымбат Мұратқызы, Сүйдіналиева Индира Алтынбекқызы.


38 Қызылағаш сайлау учаскесі

Орталығы Қызылагаш ауылы, Жастар көшесі, 10, мәдениет үйі, тел. 25303.

Комиссия төрағасы – Байтұмақов Әділғазы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Идрисова Асылхан Ақынқызы.

Комиссия хатшысы – Сақыпбекова Зинаида Константиновна.

Комиссия мүшелері – Архабаев Нұрғазы Ерғазыұлы, Асылбаева Сайра Бибатырқызы, Есенаманова Күләш Тілеулесқызы, Касимова Жұмагүл Әшімқызы.


39 Ақтоған сайлау учаскесі

Орталығы: Ақтоған ауылы, Қызылагаш орталау мектебі, тел. 28330.

Комиссия төрағасы – Асылбаев Тұрсынбай Исағалиұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Есенаманова Әсем Асқарқызы.

Комиссия хатшысы – Байчигашева Ботагөз Жұмаханқызы.

Комиссия мүшелері – Екібаева Нұрлан Дәутқызы, Ибрайымов Мұхтар Құдайбергенұлы, Қыдыкенова Динара Жәрдембекқызы, Рахметов Мәдіқадыр Сүлейменұлы.


40 Алажиде сайлау учаскесі

Орталығы: Алажиде поселкесі, Мектеп көшесі, 5, Алажиде орта мектебі, тел. 20110.

Комиссия төрағасы – Арысланов Руслан Әлімбатырұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Секенов Нұрлан Болатханұлы.

Комиссия хатшысы – Байғұттанова Гүлнара Мамырбекқызы.

Комиссия мүшелері – Әбішева Алма Сәбетайқызы, Дүйсебаев Қыдырбек Қабдолдаұлы, Құсмолданова Айгүл Нұрсапақызы, Тоқтарбаева Оралхан Тоқтарбайқызы.


41 Әуезов сайлау учаскесі

Орталығы: Молалы поселкесі, Сексембай көшесі, 17, М.Әуезов атындағы орта мектебі, тел. 21410.

Комиссия төрағасы – Диханбаева Сәуле Исатайқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Тлеубаев Қайрат Рысбекұлы.

Комиссия хатшысы – Қыдыкенова Аида Жәрдембекқызы.

Комиссия мүшелері – Исабеков Ақжолтай Құмарбекұлы, Мұқашева Күмісбала Алдабергенқызы, Ноғайбаев Темірбек Ембергенұлы, Үскенбаев Серік Манапұлы.


42 Егінсу сайлау учаскесі

Орталығы: Егінсу ауылы, Абай көшесі, 14, Егінсу орта мектебі, тел. 28179.

Комиссия төрағасы – Құрманғалиев Нұр Дәулеткелдіұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Ерболғанова Тоғжан Райханқызы.

Комиссия хатшысы – Байтұрғанова Шолпан Бүкенбайқызы.

Комиссия мүшелері – Батхолдинова Алмагүл Молдабайқызы, Дөсербаев Руслан Серікбайұлы, Жақсыбаева Галина Нұрболатқызы, Чатырбаев Марат Жұмабекұлы.


43 Құрақсу сайлау учаскесі

Орталығы: Құрақсу ауылы, Мектеп көшесі, 17, Құрақсу орта мектебі, тел. 23407.

Комиссия төрағасы – Ерболаев Кенғали Айғалиұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Байханов Тұрарбек.

Комиссия хатшысы – Ақбасова Сарқыт Бидалықызы.

Комиссия мүшелері – Жұмашев Қанат Балтабекұлы, Қыдырбеков Бақытжан Тәңірбергенұлы, Мынділдин Әкімзада, Үкібаева Мәрия Мұқатайқызы.


44 Депо сайлау учаскесі

Орталығы: Матай поселкесі, Депо көшесі, 26, №26 ДЕПО мекемесі,

тел. 62879.

Комиссия төрағасы – Қайранбаев Серікқали Әбілұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Рысбаев Сағатбек Сәттібекұлы.

Комиссия хатшысы – Ахметова Гүлнар Кұмарбекқызы.

Комиссия мүшелері – Ахмолданов Әділкес Сатыпалдыұлы, Биттер Елена Витальевна, Лекерова Әлия Шаяхметқызы, Рахижанова Қатыш Сембекқызы.
45 Депо сайлау учаскесі

Орталығы: Матай поселкесі, Бейсебеков көшесі, 15, Матай орта мектебі, тел. 23462.

Комиссия төрағасы – Тлеубекова Зәмзәгүл Заманқызы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Кенжебаева Еңлік Несіпқалиқызы.

Комиссия хатшысы – Жақсыбаева Айдана Зейілқызы.

Комиссия мүшелері – Иманғалиева Ләззат Сейдахметқызы, Құрманова Мақпал Қасымбекқызы, Сейілғазинов Бейсен Айтмуханұлы, Ысқақова Күлжаш Садырбайқызы.


46 Клуб сайлау учаскесі

Орталығы: Матай поселкесі, Қисабек көшесі, 26, №44 жол дистанция мекемесі, тел. 62144.

Комиссия төрағасы – Қисабеков Ғалым Айтқалиұлы.

Комиссия төрағасының орынбасары – Доспаева Дәрия Қалибекқызы.



Комиссия хатшысы – Букенова Маржан Ермекқызы.

Комиссия мүшелері – Ахметова Джамиля Әділбекқызы, Берлікенова Нұрбала Кәрібайқызы, Нұршабаева Раушан Сейдахметқызы, Үсенов Мақсат Кұдайбергенұлы.



©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет