Ақтөбе қаласының білім бөлімі бойынша б ұ й р ы қ Ақтөбе қаласы №669



жүктеу 1.46 Mb.
бет2/7
Дата31.03.2016
өлшемі1.46 Mb.
1   2   3   4   5   6   7
: prika
prika -> Диссертацияларды қорғау жөніндегі диссертациялық кеңестер құру туралы
prika -> Приказ 2010 г. № ‪ о переводе студентов очной формы обучения на следующие курсы

Лицей компонентінен

  1. Развивающие задачи на уроках математики – 5а класс, 1 сағат;

  2. Приемы устного счета – 5а класс, 2 сағат;

  3. Мое здоровье – 5а класс, 1 сағат;

  4. Математика для любознательных – 6б класс, 2 сағат;

  5. Решение текстовых задач – 6б класс, 1 сағат;

  6. Занимательная биогеография – 6б класс, 1 сағат;

  7. Нестандартные задачи школьного курса по математике – 7а класс, 2 сағат;

  8. Создание "воображаемых миров" на занятиях по геометрии – 7а класс, 1 сағат;

  9. Познай физику в задачах и экспериментах – 7а класс, 1 сағат;

  10. Изучение различных физических явлений – 8б класс, 1 сағат;

  11. Мир уравнений и неравенств – 8б класс, 1 сағат;

  12. Нестандартные задачи – 8б класс, 1 сағат;

  13. Удивительный мир химии – 8б класс, 1 сағат;

  14. Перекрестки химии, биологии и жизни – 9в класс, 1 сағат;

  15. Практикум по решению задач по механики – 9в класс, 1 сағат;

  16. От простого к сложному через решение задач – 9в класс, 1 сағат;

  17. Технология решения уравнений и неравенств – 9в класс, 1 сағат;

  18. Методы решения физических задач – 10а, б класс, 1 сағат;

  19. Классификация и решение текстовых типовых задач -10а, б класс, 1 сағат;

  20. Линейная алгебра, числовые системы и приближенные вычисления – 10а, б класс, 1 сағат;

  21. Применение элементов логики, комбинаторики и теории вероятностей при решении задач – 10а, б класс, 1 сағат;

  22. Интеграл и его приложения. Дифференциальные уравнения – 11а, б, в класс, 2 сағат;

  23. Методы решения физических задач – 11а, б, в класс, 1 сағат;

  24. Среда визуального программирования Visual Basic – 11а, б, в класс, 1 сағат.

30 ОМ

Профильдік бағыттарға байланысты курстар



  1. алаштану – 10а, ә, б, 1 сағат;

  2. риторика – 11а, ә, 1 сағат;

  3. әлем тарихы – 11б, 1 сағат.

31 ОМ

  1. Математикадағы логикалық желіні жүйелеу – 4а, ә, б, в, г класс, 1 сағат;

  2. Туған жер – тұнған сыр – 5а, ә класс, 1 сағат;

  3. Өлкені тану – ел танудың бастауы – 6а, ә, б класс, 1 сағат;

  4. Жас талант – 5-6 класс, 1 сағат;

  5. Қазақ тілі пәнінің практикалық курсы – 8ә класс, 1 сағат;

  6. Экологиялық мәдениет және ұлттық дүниетаным – 9а, б класс, 1 сағат;

  7. Музей – таным, білім мен мәдениет ордасы – 8а, ә, б класс, 1 сағат;

  8. Органикалық әлем негіздері – 8в класс, 1 сағат.

Қоғамдық-гуманитарлық бағыт:

  1. Дифференциалды және интегралды есептеулер – 10ә класс, 1 сағат;

  2. Практикалық қазақ тілі – 10ә класс;

  3. Теориялық таным – 10ә класс, 1 сағат;

  4. Абайтану – 10ә, 11а класс, 1 сағат;

  5. Страноведение – 10ә класс, 1 сағат;

  6. Деловой этикет – 10ә, 11а класс.

Жаратылыстану-математикалық бағыт:

  1. Дифференциалды және интегралды есептеулер – 10а класс, 1 сағат;

  2. Физикалық есептерді шығару – 10а класс, 2 сағат;

  3. Қазіргі туризмнің экономикасы – 10а класс, 1 сағат;

  4. Теориялық таным – 11ә класс, 1 сағат;

  5. Тіршілік – өмір өзегі – 10а класс, 1 сағат;

  6. Тіршілік заңдылықтары – 11ә класс, 1 сағат;

  7. CorelDraw – векторлық графика – 10а, 11ә класс, 1 сағат;

  8. ағылшын тілі – 2а, ә, б, в, г класс, аптасына 1 сағат.

32 ОМГ

«Технология» пәнінің оқу жүктемесін ЖМБ 11а класқа «Adova Photoshop ортасындағы графика» курсына 1 сағат, ҚГБ 11б, в кластарына «Adova Photoshop ортасындағы графика» курсына 2 сағат;



  1. Өлкетану – 7ә, б, класс, 1 сағат;

  2. Алаштану – 9 класс, 1 сағат;

  3. Абайтану – 9-11 кластар, 10а, б, в класс, 1 сағат.

Бастауыш кластар бойынша:

  1. Көркем жазу – 1а, ә, б, в класс, 4 сағат.

Жоғары кластар бойынша:

  1. Химия есептерін шығару – 10а класс, 1 сағат;

  2. Химиядан күрделі есептер шығару – 11а класс, 1 сағат;

  3. Тәуелсіздік түлектен поэзия – 11б, в класс, 1 сағат.

Гимназия сағатынан тереңдететін пәндер бойынша:

  1. География – 8а, 9ә класс, 2 сағат;

  2. Математика – 8а класс, 2 сағат;

  3. Биология – 8в класс, 2 сағат;

  4. Химия – 8ә класс, 2 сағат.

34 ОМ

  1. Ән-қазына – 3-4 класс;

  2. Математика әлемі – 1-4 класс;

  3. Формирование орфографической и пунктуационной грамотности – 8а класс;

  4. Физика есептерін шығару – 11а класс.

Бейіндік оқыту бағдарламалары

Қоғамдық-гуманитарлық бағыт:



  1. Абайтану – 11ә класс;

Жаратылыстану-математикалық бағыт

  1. Тригонометрия функциялары – 10а класс;

  2. Қазіргі туризмнің экономикасы – 10а класс;

  3. Практикалық қазақ тілі – 10а класс;

  4. Тіршілік – өмір өзегі – 10а класс;

  5. Ежелгі дәуірден қазірге дейінгі Қазақстан – 10а класс;

  6. Физика есептерін шығару – 10а класс.

35 ОМ

Разрешить за счет вариативной части факультативы:



  1. Логическое мышление – путь к одаренности – 3б класс, 1 час;

  2. Математикадағы логика мен абстракт – 2а, 3а классах по 1 часу;

  3. Тілдік алғашқы білім мен мағлұмат – 3ә класс, 1 час.

Профиль математический, направление естественно-математическое:

  1. Избарнные вопросы математики – 10а класс, 2 часа;

  2. Культурное наследие казахского народа – 10а класс, 1 час;

  3. Решение задач по неорганической химии – 10а классс, 1 час;

  4. Абайтану - 10а класс, 1 час.

Профиль филолого-исторический, направление общественно-гуманитарное:

  1. Аналитическая геометрия на плоскости – 10б класс, 1 час;

  2. Культурное наследие казахского народа – 10 б класс, 1 час;

  3. Путешествие по странам – 10б класс, 1 час;

  4. Основные законмерности биологии – 10б класс, 1 час;

  5. Методы решения физических задач – 10б класс, 1 час;

  6. Абайтану – 10б класс, 1 час.

36 ОМ

  1. Дифференциалды және интегралды есептеулер – 10а, ә, 11а, ә класс;

  2. Математика әлемінде – 3а, ә, б, в, г класс.

37 ОМ

  1. Дінтану негіздері – 9а, ә класс, 1 сағат;

  2. Қызықты грамматика – 5а, ә, 6а, ә, 7а, ә класс, 1 сағат;

  3. В мире русской орфографии – 10а, ә, 11а, ә класс, 1 сағат;

  4. Алаштану – 10ә, 11ә класс, 1 сағат.

38 ОМ

10а, 10ә кластары – жаратылыстану-математикалық бағыт



  1. Математикалық логика – 10а, ә класс;

  2. Дифференциалды және интегралды есептеу – 10а, ә класс;

  3. Физика есептерін шығару – 10а, ә класс;

  4. Практикалық қазақ тілі – 10а, ә класс;

  5. Стилистика языка – 10а, ә класс;

  6. Қазіргі туризмнің экономикасы – 10а класс;

  7. Тіршілік – өмір өзегі – 10ә класс;

  8. Өлкетану – 7 класс;

  9. Абайтану – 9 класс;

  10. Алаштану – 9 класс;

  11. Қызықты грамматика – 3-4 класс;

  12. Информатика – 5-8 класс;

  13. Техникалық макеттеу – 5 класс;

  14. Математикадағы логикалық желіні жүйелеу – 1-4 класс;

  15. Тілдік алғашқы білім мен мағлұмат – 1-4 класс.

39 ОМ

    1. Информатика – 0,5 сағ (6-8 класс)

    2. Өлкетану – 1 сағат (7 класс)

    3. Абайтану – 1 сағат (9-11 класс)

40 ОМ

  1. Тіршілік – өмір өзегі – 10а, ә класс;

  2. Тіршілік заңдылықтары - 11а, ә класс;

  3. Секреты синтаксиса и пунктуации – 11а, ә класс.

41 ОМ

  1. Абайтану – 9-11 класс;

  2. Алаштану – 9а, б класс;

  3. Дінтану – 9а, б класс.

42 ОМ

  1. «Балалар әлемі» - мектепалды даярлық тобы.

45 ОМ

  1. Тіл дамыту - 1-2 класс, 1 сағат;

  2. Табиғат және біз – 1 класс, 1 сағат;

  3. Логика әлемі – 2-3 класс, 1 сағат;

  4. Сөйлеу мәдениеті – 3-4 класс, 1 сағат;

  5. Қызықты математика – 4 класс, 1 сағат;

  6. Қызықты грамматика – 3-4 класс, 1 сағат;

  7. Тіл өнері – 5-6 класс, 1 сағат;

  8. Туған жер – 5 класс, 1 сағат;

  9. Туған жер – 6 класс, 0,5 сағат;

  10. Географиялық экология – 5 класс, 1 сағат, 7-8 класс, 0,5 сағат;

  11. Тарих әлемі – 5 класс, 1 сағат;

  12. Өлкетану – 7 класс, 1 сағат;

  13. Алаштану – 9 класс, 1 сағат;

  14. Абайтану – 9 класс, 1 сағат;

  15. Химия тұрмыста – 8 класс, 1 сағат;

  16. Медициналық сауаттылық негіздері – 7-8 класс, 1 сағат.

10 класында бейіндік оқытудың жаратылыстану-математика бағыты бойынша таңдау курстары

      1. Логикалық есептерді шығару – 10 класс, 1 сағат;

      2. Химия есептерін шығару - 10 класс, 1 сағат;

      3. Биотехнология - 10 класс, 1 сағат;

      4. Абайтану - 10 класс, 1 сағат;

      5. Физика есептерін шығару дағдысын дамыту - 10 класс, 1 сағат.

46 ОМ

  1. Физика есептерін шығару әдістері – 1 сағат;

  2. Практикалық қазақ тілі – 1 сағат;

  3. Тіршілік – өмір өзегі – 1 сағат;

  4. Алаштану – 1 сағат;

  5. Трудные вопросы орфографии и пунктуации – 1 сағат.

47 ОМ

  1. Өлкетану – 7а класс, 1 сағат;

  2. Алаштану – 9 класс, 1 сағат;

  3. Абайтану – 10а класс, 1 сағат.

Гуманитарлық бағыттағы 10а класына арнайы курстар:

  1. Орта ғасырлық тұлғалар – 1 сағат;

  2. Тарихтағы тұлғалар мен жылдар – 2 сағат.

Жаратылыстану-математикалық бағыттағы 10ә класына арнай курстарды енгізу:

  1. Химиялық есептерді шығару – 1 сағат;

  2. Биохимия негіздері – 1 сағат;

  3. Химиялық сараптау негіздері – 1 сағат.

48 ОМ

  1. Қызықты математика – 1-4 класс;

  2. Тіл дамыту - 1-4 класс;

  3. Жанды математика – 5 класс;

  4. Қос шынар – 5 класс;

  5. Тіл тағылымы – 7 класс;

  6. Практикалық қазақ тілі – 5-9 класс;

  7. Қызықты математика әлемі – 7 класс;

  8. Физика әлеміне саяхат – 7-8 класс.

10 бейіндік класта оқытудың жаратылыстану-математика бағытын таңдауына байланысты мектеп компонентінен төмендегі арнайы курстарды:

  1. Күрделі есептерді шығару әдістері – 10 класс;

  2. Тарихи тұлғалар мен жылдар – 10 класс;

  3. Физика есептерін шығару әдістері – 10 класс;

  4. Формирование языковой компетенции у старшеклассников – 10 класс;

  5. Практикалық қазақ тілі – 10 класс.

10 бейіндік класта оқытудың жаратылыстану-математика бағытын таңдауына байланысты оқушы компонентінен төмендегі арнайы курстарды:

  1. Тіршілік – өмір өзегі – 10 класс.

50 ОМ

  1. Математика ілімі – 1-4 класс;

  2. Абайтану – 10-11 класс;

  3. Алаштану – 9 класс;

  4. Өлкетану – 7 класс.

10ә класс қоғамдық-гуманитарлық бағыт

  1. My Kazakhstan – 1 сағат.

11ә класс қоғамдық-гуманитарлық бағыт

  1. Тарихи таным – 2 сағат;

  2. Математика есептерін шығару – 1 сағат.

10а класс жаратылыстану-математикалық бағыт

  1. Жалпы биология – 1 сағат.

51 гимназия

  1. Логика негіздері – 5 класс, 2 сағат;

  2. Сөз сыры – 5 класс, 1 сағат;

  3. Туған өлке – тұңған сыр – 5 класс, 1 сағат;

  4. Қызықты грамматика – 6 класс, 1 сағат;

  5. Жантану негіздері – 7 класс, 2 сағат;

  6. Химия тұрмыста – 8 класс, 1 сағат;

  7. Қарым-қатынас психологиясы және этика – 8-9 класс, 2 сағат.

Жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша енгізу:

  1. Тарландар тарихы – 10а, в, г класс, 1 сағат;

  2. Индукция әдісінің кейбір қолданыстары – 10а, 2 сағат;

  3. Тілдік норма және стиль – 10а, г, 1 сағат;

  4. Органикалық химия есептерін шығару – 11б, 1 сағат;

  5. Тригонометрияның таңдаулы сұрақтары – 10в, г, 2 сағат;

  6. Стандартты емес теңдеулер мен теңсіздіктер – 11а класс, 2 сағат;

  7. Әлемтану – 11а класс, 1 сағат

  8. Қиындатылған есептер – 11б класс, 2 сағат.

Қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша курстар енгізу:

  1. Сөз мәдениетінің негіздері – 10в, 1 сағат;

  2. Практикум по русскому языку – 10ә, 11ә, 1 сағат;

  3. Дифференциалдық және интегралдық есептеулер – 11ә, 2 сағат;

  4. Дүние жүзінің жаһандық мәселелері – 11ә класс, 1 сағат;

  5. Сөз өнері – 11ә класс, 1 сағат.

52 НМ

  1. Enjoy English – 2а, 3а кластар;

  2. Бернияз тағылымы – 5а, ә кластар;

  3. Занимательная лингвистика – 7а, 8а, ә кластар;

  4. Алаштану – 9а класс;

  5. Абайтану – 9а класс.

53 ОМ

  1. Тригонометрияның таңдаулы сұрақтары – 10ә класс;

  2. Абайтану – 10а, б класс;

  3. Краеведение – 7в класс;

  4. Алаштану – 9а, ә класс;

  5. Абайтану – 10ә класс.

54 ОМ

  1. Өлкетану – 7 класс;

  2. Абайтану – 9 класс;

  3. Алаштану – 9 класс.

Ақтөбе ОМ

  1. Оригами – мектепалды даярлық курсы, 1 сағат;

  2. Шахмат ойнап үйренеміз – 3,4 кластар, 1 сағат;

  3. Математиканың таңдаулы сұрақтары – 5 класс, 1 сағат;

  4. Математика есептерінің практикалық шығару жолдары – 7 класс, 1 сағат;

  5. Квадраттық функцияның таңдаулы сұрақтары – 8 класс, 2 сағат;

  6. Тригонометриялық түрлендіруге есептер шығару – 9 класс, 2 сағат;

  7. Қызықты грамматика – 5-6 класс, 1 сағат;

  8. Ғажайып география – 6 класс, 1 сағат;

  9. Өлкетану – 7 класс, 1 сағат;

  10. Географиялық экология – 8 класс, 1 сағат;

  11. Смысловая и стилистическая точность речи – 5,7,9 класс, 1 сағат;

  12. Решение нестандартных задач по математике – 9 класс, 1 сағат;

  13. Функции и графики – 8 класс, 1 сағат;

  14. Практика решения нестандартных задач по маематике – 5,6 класс, 1 сағат;

  15. Шахмат ойнап үйренеміз – 5 класс, 1 сағат;

  16. «Информатика» ауыспалы оқу бағдарламасы – 6,7,8, класс, 0,5 сағат;

  17. Қазақ елінің қысқаша тарихы – 10 класс, 1 сағат;

  18. Химия есептерін шығару – 10 класс, 1 сағат;

  19. Тіршілік өмір өзегі – 10 класс, 1 сағат;

  20. Анализ бастамалары курсындағы күрделі есептерді шешу – 10 класс, 1 сағат;

  21. Химия и здоровье человека – 10-11 класс, 1 сағат.

Георгиев ОМ

  1. Математикадағы логикалық желіні жүйелеу – 1-4 кластар;

  2. Мы исследуем – 3-4 кластар;

  3. Математическая логика – 5-9 класс.

Елек ОМ

  1. Мектепалды даярлық тобына «Қоршаған ортадағы тіршілік иелерінің сыры»;

  2. Мектепалды даярлық тобына «Халық ертегілеріндегі таным»;

  3. Шағын орталық тәрбиеленушілеріне «Тынымсыздарға тыйым»;

  4. «Көркем жазу» - 1а, ә класс;

  5. «Қызықты сандар әлеміне саяхат» - 1а, ә класс;

  6. «Мәнерлеп оқу» - 5а, ә класс;

  7. «Тіл мәдениеті» - 5а, ә класс;

  8. «Логикалық есептерді шығару» - 5а, ә класс;

  9. «Сөз және сөйлем сырлары» - 6а, ә класс;

  10. «Тілдік таным және шешендік өнер» - 7 кластар;

  11. «Ақтөбе өңірі қаламгерлерінің шығармашылығы» - 8 кластар;

  12. «Алаштану» - 9ә класс;

  13. «Абайану» - 9ә класс;

  14. «Дінтану» - 9а, ә класс;

  15. «Қазақ тілінің стилистикасы» - 9а класс.

Сазды ОМ

10 класта жаратылыстану-математикалық бағыты:



  1. Физика және Қазақстан энергетикасы – 1 сағат;

  2. Химиялық есептерді шығару әдістері – 2 сағат;

  3. Биология және медицина – 2 сағат.

11 класта қоғамдық-гуманитарлық бағыты:

  1. Қазақстан және қазақстандақ қайраткерлер – 2 сағат;

  2. Практикалық қазақ тілі – 1 сағат;

  3. Основы синтаксиса – 2 сағат.

Құрашасай ОМ

  1. Анализ бастамалары курсындағы күрделі есептерді шығару – 1 сағат;

  2. Основы культуры речи – 1 сағат;

  3. Тіршілік – өмір өзегі – 1 сағат;

  4. Химия есептерін шығару әдістері – 1 сағат;

  5. Физика есептерін шығару – 1 сағат;

  6. Ұлт зиялыларының ұлағаты – 1 сағат.

Благодар ОМ

  1. «Дінтану негіздері» - 9а, ә, б класс, 1 сағат;

  2. «Алаштану» - 9а, ә класс, 1 сағат;

  3. «Абайтану» - 9а, ә, 10ә класс, 1 сағат.

10а класс жаратылыстану-математикалық бағыт:

  1. Физика есептерін шығару әдісі – 1 сағат;

  2. Интегралдық және дифференциалдық есептеулер – 1 сағат;

  3. Қазіргі туризм экономикасы – 1 сағат;

  4. Химия есептерін шығару әдістері – 1 сағат;

  5. Тіршілік өмір өзегі – 1 сағат;

  6. Этнолингвистикалық атаулар сыры – 1 сағат.

10ә класс қоғамдық-гуманитарлық бағыт:

  1. Шешендік өнер – 1 сағат;

  2. Абайтану – 1 сағат;

  3. ХІ-ХҮІІ ғасырлардағы Қазақстан мәдениеті – 1 сағат;

  4. Қазақстандағы саяси партиялар мен ағымдар – 1 сағат;

  5. Алаштану – 1 сағат;

  6. Интегралдық және дифференциалды есептеулер – 1 сағат.

Пригород ОМ

  1. Алаштану – 10-11 класс;

  2. Өлкетану – 7а, б класс;

  3. Абайтану – 9-11 класс;

  4. Грамматика әлемі – 10-11 класс;

  5. Страноведение – 10б, 11б класс;

  6. Физика есептерін шығару – 10б, 11б класс;

  7. Физика есептерін шығару – 8а класс;

  8. Тілдік норма және стиль – 9а класс;

  9. Тарихи таным – 5а, б класс;

  10. Әдеби сырлар әлемі – 5а класс;

  11. Өсімдіктер мен жануарлар – 6а, 7а, 8а класс;

  12. Тұңған өлке тұңған сыр – 5а класс;

  13. Өлкетану – 7а, б класс;

  14. Қызықты ағылшын – 5а, б, 6а, б, 7а, б, 8а, б класс;

  15. Информатика – 6а, б, 7а, б, 8а ,б класс;

  16. Языкознание – 5б класс;

  17. Великие путешественники – 8 б класс;

  18. Көркем жазу – 1а класс;

  19. қызықты грамматика – 2а, 3а, б, 4а, б класс;

  20. қызықты математика – 1а, б, 2а, б, 3а, б, 4а, б класс;

  21. ағылшын тілін үйренеміз – 3а, 4а класс;

  22. Я и мой компьютер – 5б класс;

  23. Шахмат – 3а, б, 4а, б, 5б, 7б, 8б, 9а класс;

  24. Салт-дәстүрді сахналау – 7а, 8а класс;

  25. Қолданбалы өнер – 5а класс;

  26. Қызықты ағылшын – 2а класс;

  27. Мүсіндеу – 1а класс.

Новый ОМ

Бейіндік оқыту кластарындағы қолданбалы, таңдау курстары бағдарламалары:



  1. Системы уровнений и нравенств – 10 а класс, 2 сағат;

  2. Методы решения физических задач – 10 а класс, 1 сағат;

  3. Глобальные проблемы человечества – 10а класс, 1 сағат;

  4. История в лицах – 10а класс, 1 сағат.

Қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша:

        1. Абайтану – 10б класс, 1 сағат.

        2. Теңдеулер мен теңсіздіктер жүйесі – 10б класс, 1 сағат.

Жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша.

      1. Теңдеулер мен теңсіздіктер жүйесі – 10ә класс, 2 сағат.

Россовхоз ОМ

  1. Туған өлке – тұнған сыр – 5 класс, 1 сағат;

  2. Шешендік сөз – шеберлік өнері – 5,7,8 класс, 1 сағат;

  3. Ағылшын тілін үйренеміз – 2-4 класс, 2 сағат;

  4. Абайтану – 9-11 класс;

  5. Тілдік норма мен стиль – 10-11 класс;

  6. Сөз байлығы – 10-11 класс.

Қызылжар ОМ

  1. Абайтану – 9,10,11 класс, 1 сағат;

  2. Стилистическая система русского языка – 10 класс, 1 сағат;

  3. Самое трудное и интресное в русском языке – 11 класс, 1 сағат;

  4. Тарихи тұлғалар мен жылдар – 10,11 класс, 1 сағат;

  5. Химия есептерін шығару әдістері – 10 класс, 1 сағат.

М.Арын атындағы ҚҚОМ

  1. Қызықты ағылшын тілі – 2 класс;

  2. Математикадағы логикалық желіні жүйелеу – 1-4 кластар;

  3. Салыстырмалы грамматика – 10-11 кластар;

  4. Уақыт. Тұлға. Оқиға. – 11 класс;

  5. Абайтану – 10-11 кластар;

  6. Өнеркәсіптің даму тарихынан – 10-11 кластар;

  7. Күрделі есептерді шығару жолдары – 10-11 кластар.

Заречный МБ

  1. Мәнерлеп жазу – 1-4 кластар, 1 сағат;

  2. Математика сыры – 1-4 кластар, 1 сағат;

  3. Қолөнер – 1-4 кластар, 1 сағат.



5. Қосымша ақылы білім беру бағдарламалары
1 ОМ

  1. «Практикум по физике» - 9б класс;

  2. «Великие деятели истории. Эпоха Средневековья» - 7б класс;

  3. «Удивительный мир химических задач» - 9б класс;

  4. «Практикалық қазақ тілі» - 6,7 класс.

2 ОМГ

    1. «Биология в вопросах и ответах» - 10-11 кл., 2 сағат.

    2. «География: экономическая и социальная география мира» - 10-11 кл., 2 сағат.

    3. «Химияның құпия сырлары» - 10-11 кл., 2 сағат.

    4. «Занимательная математика» - 6 кл., 1 сағат.

    5. «Обучающее тестирование по международным стандартам» - 10-11 кл., 2 сағат.

    6. «Халықаралық тестілуеге дайындау» - 10-11 кл., 2 сағат.

3 ОМ

  1. Казахский язык, 1 кл., «Суретті әліппе»;

  2. Казахский язык, 4 кл., «Сөз сыры»;

  3. Казахский язык, 10 кл., «ҰБТ-ге дайындау жолдары»;

  4. Казахский язык, 11 кл., «Практикалық қазақ тілі»;

  5. Английский язык, 4кл., «PRIMARY COLOURS»;

  6. Английский язык, 10-11 кл., «Test yourself»;

  7. немецкий язык, 1-4 кл., «Deutsch mit Hans Hase»;

  8. немецкий язык, 9-10 кл., «Fit in Deutsch1, Fit in Deutsch2»

  9. математика, 10 кл., «Избранные вопросы математики»;

  10. русский язык, 1-2 кл., «Секреты орфографии»;

  11. математика, 1-2 кл., «Логическая математика»;

  12. физика, 9 кл., «Решение расчетных задач по физике»;

  13. математика, 9 кл., «Функции и их свойства».

6 ОМ

  1. Let s play and speak Enghich – 1 класс, ІІІ топ;

  2. Sunny Enghich – 4 класс, І топ;

  3. Первые шаги к английской литературе – 6 класс, І топ;

  4. Страновидение – 8 класс, І топ;

  5. Математикалық заңдылықтар – 5 класс, ІІ топ;

  6. Сырлы математика – 2 класс, І топ;

  7. Қызықты математика – 3-4 класс, 6 топ;

  8. Грамматика сыры – 3 класс, 2 топ;

  9. Сөз әлемі – 2 класс, 1 топ;

  10. Учимся читать и писать – 3 класс, 2 топ;

  11. Тарих – ғасырлар куәсі – 10 класс, 1 сағат.

10 ОМ

  1. Практикалық қазақ тілі – 11 класс, 1 сағат;

  2. Практикум по русскому языку – 11 класс, 1 сағат;

  3. 1 кл., Brillant, 2 кл., Fluhigh – 1-4 класс, 1 сағат;

  4. Қазақстан тарихы жылдар шежіресі – 9-10 класс, 1 сағат;

  5. Есептерді тиімді тәсілдермен шешу – 10-11 класс, 1 сағат;

  6. Физикадан есептер шығару практикумы – 10-11 класс, 1 сағат;

  7. Жалпы биология – 10-11 класс, 1 сағат;

  8. География әлемі – 10-11 класс, 1 сағат

  9. Логика сыры – 1-4 класс, 1 сағат.

11 ОМГ

  1. Развиваемся, играя (метод проектов) – 1 сағат., 2а, б, в, 3ә, б, в, 4а, ә, б, в, г класс;

  2. Английский язык – 2а, ә, б, в, г, д, 3ә, в, г, 4ә, в, г (1ч), 3а, 5а, б, в, г, 6а, ә, б, в, 7а, ә, б, в, г, 8а ,б, в, 9-е (2 сағат) класс;

  3. Казахский язык – 5а, б, в, г, по 2 сағат;

  4. «Путь к успеху» физика – 2 сағат, 9-11 класс;

  5. История Казахстана в новое время – 2 сағат, 9-11 класс;

  6. Всемирная история – 2 сағат, 9-11 класс;

  7. Как решать задачи по химии – 2 сағат, 9-11 класс;

  8. География – теория и практика – 2 сағат, 11а, 11б класс;

  9. Трудные вопросы морфологии и пунктуации – 2 сағат, 10-11 класс;

  10. Элементы теории и множеств – 2 сағат, 9 класс;

  11. Нестандартные методы решения уровнении и неравенств – 2 сағат, 11а, б;

  12. Задачи с параметрами – 2 сағат, 10а, б класс;

  13. Практикалық қазақ тілі – 2 сағат, 9-11 класс;

  14. Репетитор по биологии – 2 сағат, 11а, б класс;

  15. Совершенствование навыков и умений учащихся при изучении разделов русского языка – 2 сағат, 9 кластар.

15 ОМ

  1. «Тіл білімі салалары» - 2 сағат;

  2. «Практический курс русского языка» - 2 сағат;

  3. «Математикадан қиын есептерді шешудің тиімді жолдары» - 2 сағат;

  4. «Тарихи кезендер мен оқиғалар» - 2 сағат.

16 ОМ

  1. Занимательная математика – 1а, б, в - 1 сағат, 5 топ;

  2. Занимательная математика – 2а, б – 1 сағат, 2 топ;

  3. Занимательная математика – 3а, в – 1 сағат, 3 топ;

  4. Занимательная математика – 4а, б – 1 сағат, 2 топ;

  5. Занимательная грамматика – 1а, б, в – 1 сағат, 5 топ;

  6. Математическая карусель – 5б – 1 сағат, 1 топ;

  7. Математика для всех – 7а, 8а, 9а - сағат, 1 топ;

  8. Основные вопросы курса математики – 10а – 2 сағат, 1 топ;

  9. Основные вопросы курса математики – 11а, б – 1 сағат, 1 топ;

  10. Русский язык: от теории к практике – 10а – 1 сағат, 1 топ;

  11. Русский язык: от теории к практике – 11а, б – 1 сағат, 1 топ;

  12. Fle High (1-4) – 3ә, 4а – 1 сағат, 1 топ;

  13. Практический курс по истории Казахстана – 10а, 11а, 11б – 1 сағат, 1 топ.

19 ОМ

  1. Қазақ тілі «Сөз зергері және грамматика» - 2 қазақ класс, 1 сағат.

20 ОМЛ

  1. РТВ – 1а, б, в – 1 сағат;

  2. учусь мыслить логически – 1а, б, в, 3а, б, в, 1 сағат;

  3. практический курс английского языка «Learn anl Plаy» - 2а, б, 2 сағат;

  4. Русский язык от а до Я – 3а, б, в, 4а, б, сағат;

  5. В мире многозначных чисел – 4а, б, 1 сағат;

  6. практический курс русского языка по совершенствованию орфографических навыков – 5а, б, 6а, 7а, б, 8б, в, 9а, б, 1 сағат;

  7. курс «Занимательная математика» - 5а, б, 6б, 1 сағат;

  8. занимательные страницы истории древнего мира – 6а, б, 1 сағат;

  9. курс «Решение задач повышенной сложности» - 7а, 8а, 1 сағат;

  10. практический курс истории Казахстана – 7б, 8а, б, в, 9а, б, 1 сағат;

  11. практический курс по физике – 11а, б, 1 сағат;

  12. практический курс по русскому языку «За страницами учебника» – 10а, б, 11а, б 1 сағат;

  13. практический курс по английскому языку «Steps to Success» (Шаг к успеху) – 10а, б, 1 сағат;

  14. практический курс по английскому языку «Знание английского языка – путь к успешному будущему» - 11а, б, 1 сағат.

25 ОМ

Начальное образование

1. «Познавательный английский язык» - 1а, б, классах – 1 подгруппа;

2. «Расширенный курс английского языка» по учебнику «Fly High» - 2а, б, в класса- 3 подгруппы;

3.«Расширенный курс английского языка» по учебнику «Fly High» - 3а, б классах – 3 подгруппы ;

4.«Расширенный курс английского языка» по учебнику «Fly High» - 4а, б классах – 3 подгруппы;

Основное среднее образование

5.«Расширенный курс английского языка» по учебнику «Challenges» - 5а, б классах -3 подгруппы;

6.«Ситуативная грамматика» по учебнику «Challenges» - 6а, б классах – 1 подгруппа 1 час со 2 полугодия;

7. «More Challenges» - 6а, б классах – 1 час 2 подгруппы;

8.«Расширенный курс английского языка» по учебнику «Challenges-3» - 7а, б классах - 2 подгруппы;


  1. «Страноведение» - 7а, б классах – 1 час 2 подгруппы

  2. «Расширенный курс английского языка» по учебнику «Challenges-4» - 8а, б классах - 2 подгруппы;

  3. «Мой Казахстан» - 8а, б классах - 1 час 2 подгруппы;

  4. «Расширенный курс английского языка» по учебнику «Opportunities- Intermediate» - 9а, б классах - 1 подгруппа;

  5. «Prolong-Opportunities» - 9а, б кл. - 1 час 2 подгруппы

14.Математика. Решение текстовых задач (9 класс),

Общее среднее образование



  1. Математика. «Функции и их графики» (10 класс),

  2. «Курс математики для поступающих в ВУЗы» (11 класс);

  3. Русский язык. «Совершенстввание навыков работы с тестами» (10-11 класс);

  4. Физика. «Решение текстовых задач» (10-11 класс);

  5. «Решение расчетных задач с учетом полезной химии» (11 класс);

  6. Биология. «Формирование у учащихся эволюционного мышления при изучении природы» (11 классы;

  7. Английский язык. «Использование тестовых заданий для развития лексических и грамматических навыков учащихся» 10-11 кл;

  8. «Закономерности географической оболочки. Общий обзор мира» 11 кл;

  9. «История Казахстана с древнейших времен по настоящее время» 10-11 кл.

27 ОМЛ

  1. «Логика арнайы» - 1 класс;

  2. «Логика әлемі» - 2 класс;

  3. «В мире чисел» - 1-2 класс;

  4. «Sunny English» - 2 класс;

  5. «Sunny English» - 2 класс (аптасына 2 сағат) ;

  6. «Way Ahead 1» - 2 класс;

  7. «English for pleasure» - 3 класс;

  8. «Enjoy English» - 4 класс;

  9. «Знатоки русского языка» - 4 класс;

  10. «Сөйлейтін сандар» - 5 класс;

  11. «Занимательная грамматика» - 5 класс;

  12. «Алгебра учит рассуждать» - 7 класс;

  13. «Теория и практика сочинений разных жанров» - 8 класс;

  14. «Решение расчетных задач по химии» - 8 класс;

  15. «Решение задач механики» - 9 класс;

  16. «Практикум по решению физических задач» - 10 класс;

  17. «Теория и практика тестовых задач по математике» - 11 класс;

  18. «Трудные случаи пунктуации» - 11 класс.

29 ОМ

  1. Ранее обучение английскому языку - во 2-4-х классах на две группы (в классах с наполняемость 25 и выше человек), с периодичностью 2 часа в неделю;

  2. Азбука хорегорафии – в 1-4-х классах, с периодичностью 2 часа в неделю;

  3. Таэквондо – в 1-4-х классах, с периодичностью 3 раза в неделю, количество групп – 2, с наполняемостью 20 человек;

  4. Калейдоскоп неравенств – курс по матиматике, 9 классах, с периодичностью 1 час на неделю;

  5. Трудные вопросы морфологии и орфографии – курс по русскому языку, 9 классах, с периодичностью 1 час в неделю;

  6. История в лицах – курс по истории Казахстана, 9 классах, с периодичностью 1 час в неделю;

  7. Калейдоскоп неравенств – 1 час;

  8. Тұлғалар тарихы – 1 час;

  9. Основы языкознания – 1 час;

  10. Рациональное решение задач по физике – курс по физике, с периодичностью 1 час в неделю;

  11. Расчетные задачи по химии – с периодичностью 1 час в неделю;

  12. Основы общей биологии – 1 час в неделю;

  13. Деловой английский – 1 час в неделю;

  14. Электродинамика – 1 час;

  15. Расчетные задачи по химии – 1 час;

  16. Генетика негіздері – 1 час;

  17. Система уровнений и неравенств – 1 час;

  18. Система уровнений и неравенства – 2 часа;

  19. Трудные вопорсы грамматики и синтаксиса – 2 часа;

  20. История Казахстана в вопросах и ответах – 2 часа;

  21. Система уровнений и неравенства – 2 часа;

  22. История Казахстана в вопросах и ответах – 2 часа;

  23. Грамматиканың күрделі мәселелері – 2 часа.

31 ОМ

1. Ағылшын әлемі – 2а, ә, б, в, г класс, 2 сағат.

34 ОМ


  1. Хореография – 1а, ә, б, 2а, 3а, ә, 4а, ә класс;

  2. Домбыра – 1а, ә, б, 2а, ә, 3а, ә, 4а, ә класс;

  3. Ағылшын тілі – 1а, ә, б класс.

38 ОМ

  1. Ағылшын тілі – 4 класс;

  2. Хореография – 1-2 класс, 3-4 класс.

39 ОМ

    1. Ағылшын тілі – 2 класс;

    2. Қызықты математика – 5-6 класс.

46 ОМ

  1. Ағылшын тілі – 2-4 класс, аптасына 2 сағат;

  2. Таеквондо – 1-6 класс, 2 сағат;

  3. Хореография – 1-6 класс, 2 сағат;

48 ОМ

  1. Жас математик – 1-4 класс;

  2. Fly high – 2-4 класс;

  3. Қызықты математика – 5 класс;

  4. Сандар сыры – 6 класс;

  5. Математикаға саяхат – 8 класс;

  6. Практикалық қазақ тілі – 9 класс;

  7. Риторика – искусства речи – 10 класс;

  8. Математикадан есептер шығару тәсілдері – 10 класс;

  9. Атом ядросының физикасы – 10 класс.


6. Пәндерді тереңдетіп оқыту


  • ағылшын тілі – №9 ОМГ (5а, б, в), №23 ОМЛ (5а);

  • ағылшын тілін ерте жастан оқыту – №31 ОМ (2 класс);

  • физика – №9 ОМГ (8г), №33 ОМ (8а);

  • қазақ тілі мен әдебиеті –№23 ОМЛ (5ә);

  • қазақстан тарихы - №9 ОМГ (8в).


7. Қосымша ақылы білім беру
№2 ОМГ (68 топ), №3 ОМ (26 класс-комплект, 1-4 класс-11 класс, 5-9 класс-9 класс, 10-11 класс-6 класс), №21 ОМГ (10 класс-3 топ, 11 класс-3 топ, 6 класс, 12 топ), №23 ОМЛ (45 класс-комплект), №26 ОМ (30 класс-комплект).

АҚББ « 6 » қыркүйек 2013 жылғы

669 бұйрығына №2 қосымша



1   2   3   4   5   6   7


©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет