Ақтөбе қаласының білім бөлімі бойынша б ұ й р ы қ Ақтөбе қаласы №669



жүктеу 1.46 Mb.
бет3/7
Дата31.03.2016
өлшемі1.46 Mb.
1   2   3   4   5   6   7
: prika
prika -> Диссертацияларды қорғау жөніндегі диссертациялық кеңестер құру туралы
prika -> Приказ 2010 г. № ‪ о переводе студентов очной формы обучения на следующие курсы

ІІ. Ж а л ғ а с т ы р ы л с ы н :
1. Мектеп жұмысының режимі
1.1. Басқарудың кафедралық жүйесі - №2 ОМГ (қазақ тілі, ағылшын тілі, бастауыш класс), №3 ОМ (математика), №4 ОМ (Бастауыш класс), №20 ОМЛ, №23 ОМЛ (МИФ, жаратылыстану-география, қазақ тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі, гуманитарлық, бастауыш класс (мектеп логопедінің бағдарламасын жалғастыру)), №24 ЛМГ (орыс тілі мен әдебиеті), №27 ОМЛ (қазақ тілі мен дене шынықтыру), №31 ОМ («Сенім» психологиялық кеңес беру кабинетінінң жұмысы); Заречный МБ (5 күндік экспериментті жалғастыру).

1.2. Ұзартылған күн тобы: №32 ОМГ (5 класс);

1.3. Жеке оқу жоспарларымен жұмыс: №21 ОМГ;

1.4. Үш тілде оқытатын №21 ОМГ-ның 7а, 8а, 9а, 10а, 11ә кластарында гимназия компоненті сағаттарын пәндерді кеңейтіп қосымша оқыту; 11а, ә, в кластарында жаратылыстану-математикалық бағыттағы кластарының гимназия компонентін бағдарлы ән ретінде математика пәні бойынша топқа бөліп оқыту; 10а, ә, в, 11а, ә, в кластарында бейіндік қолданбалы курстардың негізгі сабақ кестесінен тыс жүргізу; тілдерді бөліп оқыту: гимназия компоненті есебінен қазақ тілі пәнін гимназия кластарында 2 топқа, ағылшын тілі пәнін үш тілді кластарда 2 топқа бөлу.


2. Білім, тәрбие беру ұйымдары базаларындағы

тәжірибе-эксперименттік және апробациялық жұмыстар
3 ОМ

        1. «Формирование основных видов функциональной грамотности младших школьников» - облыстық;

      1. «Проектные технологии в системе личностного саморазвития учащихся» - облыстық;

      2. «Школьный медиацентр как результат инновационной образовательной деятельности учреждения» - облыстық;

      3. Бейімделген «Cambridge University Press» баспасы оқулығын апробациялау» - облыстық.

4 ОМ

        1. «Формирование базовых и личностных компетенции личности в процессе полиязычного образования» - облыстық.

Ғ.Ақтаев атындағы №6 ОМ

          1. «Бастауыш буындағы жеке тұлғаның оқу-танымдық шығармашылық деңгейін дамыту»;

        1. «Мектеп медиаорталығы білім беру мекемесі қызметінің инновациялық құрылымын қалыптастыру».

9 ОМГ

          1. «Критериальная система оценивания как модель достижений качества образования» - облыстық;

          2. Пилотный проект по трансляции опыта АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы».

11 ОМГ

1. «Школьный медиацентр» - облыстық.

12 ОМ


            1. «Формирование функциональной грамотности у младших школьников» - облыстық;

        1. «Формирование толерантности в образовательной среде» - облыстық.

13 ОМ



14 ОМ

            1. «Критериальная система оценивания – как модель достижения качества образования» - облыстық.

16 ОМ

              1. «Критериальная система оценивания как модель жостижений качества образования» - облыстық.

17 ОМГ

                1. «Критериальная система оценивания - как модель достижения качества образования» - облыстық;

      1. «Формирование основных видов функциональной грамотности младших школьников» - облыстық;

      2. «Формирование образовательной среды, способствующей сохранению и укреплению здоровья учащихся» - облыстық;

      3. «Психолого-педагогическое сопровождение процессов социальной адаптации личности школьника» - облыстық.

20 ОМЛ

        1. «Формирование основных видов функциональной грамотности младших школьников» - облыстық.

22 ОМ

1. «Проектная технология в системе личностного саморазвития учащихся»;

2. «Повышение качества знаний через внедрение инновационных технологий, в том числе модульной технологии по М.Жанпеисовой».

23 ОМЛ



  1. «Формирование базовых и личностных компетенций в процессе полиязычного

образования» - облыстық;

  1. «Формирование основных видов функциональной грамотности младших школьников (читательская, математическая, естественно-научная грамотность)» - облыстық.

24 ЛМГ

          1. «12 жылдық эксперименттік кластарда білім берудің көп вариантты моделін оқыту» - республикалық;

      1. «Оқушының жеке тұлғалық дамуындағы жобалау технологиясы» (Проектные технологии в системе личностного саморазвития учащихся (воспитанников)) - облыстық.

25 ОМ

1. «Критериальная система оценивания как модель достижения качества образования» - аймақтық.

28 ОМ

1. «Интеграция предметов как фактор развития познавательных способностей учащихся» - облыстық;

2. «Влияние гендерного воспитания на качество образования» - облыстық.

35 ОМ



        1. «Формирование основных видов функциональной грамотности младших школьников (читательская, математическая, естественнонаучная)» - облыстық.

36 ОМ

1. «Білім беру ортасын қалыптастыру арқылы оқушылардың денсаулығын сақтау және нығайту» - облыстық;

2. «Сапа философиясы негіздері» - республикалық.

37 ОМ

1. «Тәрбиеленушілердің жеке өзіндік дамуының жүйесіндегі жобалау (Проектные технологии в системе личностного саморазвития учащихся)» - облыстық.

41 ОМ

1. «Мектеп медиаорталығы – білім беру қызметіндегі жаңашылдық нәтижесі» - облыстық;

2. «Мұғалімдердің психологиялық педагогикалық кәсіби дамуын жетілдіру» - облыстық.

3. Оқушылардың денсаулығын сақтау мен нығайтуға бағытталған білім беру ортасын қалыптастыру – Добрашекова К.,Ә., Утепбергенова Г.М., - облыстық.

42 ОМ

1. «Жалпы білім беретін мектептегі тәрбие жұмысының инновациялық моделін жасақтау» - облыстық;

2. «Жоба технологиясы жеке тұлғаның өзіндік даму жүйесінде» - облыстық.

51 гимназия

1. «12 жылдық эксперименттік кластарда білім берудің көп вариантты моделін апробациялау» - республикалық;

2. «Тәрбиеленушілердің жеке өзіндік дамуының жүйесіндегі жобалау» - облыстық;

3. «Бастауыш кластарда бағасыз оқыту мен өлшемдік бағалаудың тиімділігі» - қалалық;

4. «Жалпы білім беретін мектептің орта буынында өлшемдік бағалаудың формалары мен әдістерін өндеу және ендіру» - қалалық.

53 ОМ

1. «Бастауыш класс оқушыларына функционалдық сауаттылықтың негізгі түрлерін қалыптастыру» - облыстық;

2. «Мектептік медиаорталық мекеменің жаңашылдық білім іс-әрекетінің нәтижесі тәріздес» - облыстық.



Георгиев ОМ

1. «Формирование мотивации к здоровому образу жизни у обучающихся и воспитанников организаций образования области» - облыстық.



Благодар ОМ

1. «Тәрбиеленушілердің жеке өзіндік дамуының жүйесіндегі жобалау» - облыстық.



Пригород ОМ

1. «Психолого-педагогическое сопровождение процессов социальной адаптации личности дошкольника» - облыстық;

2. «Формирование основных видов функциональной грамотности младших школьников» - облыстық.

Новый ОМ

1. «Формирование функциональной грамотности млдаших школьников» - облыстық.



М.Арын атындағы ҚҚОМ

1. «Мектепке дейінгі жеке тұлғаның психологиялық-педагогикалық үрдісін әлеуметтік бейімдеу» - облыстық.


3. Білім, тәрбие беру ұйымдары базаларындағы

педагогикалық зертхана, шеберхана, шебер класс жұмыстарына
3 ОМ

    1. «Как научить успеху» дарынды балалармен жұмыс жасауға арналған шығармашылық зертхана - директордың оқу-тәрбие ісі жөніндегі орынбасары А.А.Баймағамбетова;

    2. Шебер-класс - тарих пәнінің мұғалімі А.Баймағамбетова.

4 ОМ

    1. Неміс тілінің мұғалімдеріне арналған шығармашылық шеберхана - Макешова А.С.

Ғ.Ақтаев ат. №6 ОМ

  1. «Өнерліге өріс кең» шығармашылық шеберхана - З.Сатыбалдина, А.Күмісқалиев;

8 ОМ

  1. «Ақпараттық технология арқылы ауызекі тіл байлықты дамыту» шебер-класс.

9 ОМГ

  1. Шебер-класс орыс тілі пәнінен Мараховской Т.Н.

  2. Школу молодого психолога - Егизбаевой Р.К.

11 ОМГ

  1. Неміс тілі пәнінің мұғалімдеріне арналған шығармашылық зертхана;

  2. Шығармашылық зертхана – технология пәнінің мұғалімі Тихомирова И.В.

12 ОМ

  1. Творческая лаборатория заместителей директоров по методической работе (руководитель Клесс Н.Н.).

14 ОМ

  1. Шығармашылық зертхана – дене шынықтыру пәнінің мұғалімі Баланюк Е.А.

15 ОМ

  1. Орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Ж.М.Маканованың облыстық деңгейдегі «Живое слово» тақырыбындағы педагогикалық шеберханасы.

17 ОМГ

  1. Творческая мастерская заместителя директора по МР Макаровой Е.Г.

20 ОМЛ

  1. Шебер-класс «Организация уроков с использованием личностно-ориентированных технологии» - ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Левицкой М.Н.;

  2. Шебер-класс «Новые технологии при работе с бумагой на уроках эстетического цикла» бастауыш класс мұғалімі Жигалко С.Н.;

  3. Шығармашылық зертхана «Педагогика сотрудничества как особого рода проникающая технология» орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Кудряшовой Е.Н..

23 ОМЛ

  1. Педагогикалық шеберхана «Реализация технологии деятельностного метода на уроках математики» - Мендыкулова А.О.;

  2. Шығармашылық зертхана «Система работы с одаренными детьми» - Тукеева С.Б.;

  3. Клуб «Мастерство современного педагога» - Туленова К.У.;

  4. Региональный педагогический салон учитель английского языка - Пеннер Н.А.

24 ЛМГ

  1. Орыс тілі пәні мұғалімі Ж.С.Суентаеваның «Шебер класы»;

  2. Технология пәні мұғалімі Д.Е.Базылдинаның «Шығармашылық лобараториясы»;

  3. Тарих пәні мұғалімі Г.Ұзақбайқызының «Шебер класы»;

  4. Қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі А.Н.Нұртасованың «Шығармашылық лобараториясы».

25 ОМ

  1. Шығармашылық зертхана «Формирование коммуникативных компетенций учащихся посредством уроков чтения и драматизации на раннем этапе обучения английскому языку (на основе адаптивной версии учебной литературы для Казахстана Primary Colors 1-4 for Kazakhstan к УМК «Fly High» издательства Longman)»

29 ОМ

  1. Моделирование траектории развития базовых компетенций учащихся для формирования модели ученика 12-ти летней школы – Прохорова Н.В.;

  2. Компетентный учитель – компетентный ученик – Игликова К.С.

42 ОМ

  1. Педагогикалық шеберхана - «Қащықтықтан оқыту арқылы оқушылардың жан-жақтылығын арттыру»

51 Г

1. Қазақ халқының ұлттық өнері – технология пәні мұғалімі Итолина Н.И..

53 ОМ


  1. Шебер-класс: - «Развитие орфографической зоркости и навыков грамотного письма учащихся начальных классов» - Копылова О.Л.

Ақтөбе ОМ

1. Шебер-класс: Бейнелеу пәнінен – Ковальчук А.



М.Арын атындағы ҚҚОМ

1. Педагогикалық шеберхана: - орыс тілі мен әдебиеті пәнінен – Ақылбекова Ж.С.;

2. Шебер-класс – қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Тұрғанбаева С.;

3. Жас мамандар мектебі – бстауыш класс мұғалімі Әліпова Г.;



«Сымбат» ЖМ

1. Шығармашылық шеберхана - «Жаңа әдіс-тәсілдерін пайдлана отырып, технология сабағында оқушылардың шығармашылық қабілетін арттыру» - Бузаубаева Б.К.


4. Арнаулы курс бағдарламалары
1 ОМ

  1. «Методы решения задач по физике»-10б (2с), 11в (2с), 11б (2с), 10а (2с), 11а (1с)

  2. «Дифференциальное и интегральное исчесления»-10а, (2с), 11а (2с), 10б (2с), 11б (2с), 11в (2с).

  3. «Делопроизводство и машинопись на компьютере» 10-11-х класс (ер балалар)

2 ОМГ

    1. «Дифференциалдық интегралды есептеу» - 10-11 кл., 2 сағат;

    2. «Іс қағаздарын жүргізу» - 10 кл., 1 сағат;

    3. «Решение задач с помощью уравнений» - 10-11 кл., 2 сағат;

    4. «Практикум по фонетике, морфемике, морфологии, синтаксису и стилистике» - 10 кл., 1 сағат.

4 ОМ

  1. Дифференциальное и интегральное исчисления – 10а, б, 11а, б кл.

  2. Страноведение – 10а, 11а кл.

  3. Әлемтану – 11а, б кл

  4. English Grammar – 11б кл.

  5. Қазіргі туризмнің экономикасы – 10а, б кл.

5 ОМ

  1. Тіл мәдениеті – 8а, ә, б кл., 1 сағат;

  2. Тілдік материалдарды сатылай комплекті талдау – 5а, ә, б кл., 1 сағат;

  3. Сөз өнері – 7 а, ә, б кл., 1 сағат.

10ә (қазақ) класы (қоғамдық-гуманитарлық бағыт)

Қолданбалы курстан (3 сағат)



  1. Тіл және сөз бедері – 1 сағат (таңдау курсы);

  2. Тарих тұлғалары – 2 сағат.

11а (қазақ) класы (қоғамдық-гуманитарлық бағыт)

Қолданбалы курстан (5 сағат)



  1. Тіл және сөз бедері – 2 сағат;

  2. Тарих тұлғалары – 2 сағат.

  3. Дифференциалды және интегралды есептеу – 1 сағат

11б орыс класы (қоғамдық-гуманитарлық бағыт)

Қолданбалы курстан (3 сағат)



  1. Тарихи тұлғалар – 2 сағат.

  2. Дифференциалды және интегралды есептеу – 1 сағат.

Ғ.Ақтаев ат. №6 ОМ

  1. «Сандар сөйлейді»(М/К) - 1-2 кластар, 1 сағат;

  2. «Грамматика әлемі»(М/К) – 1-2 кластар, 1 сағат;

  3. «Сауаттылық елінде» (О/К) – 1-2 кластар, 1 сағат;

  4. «Мәнерлеп оқу»(М/К) – 3-4 кластар, 1 сағат;

  5. «Математикалық логика»(М/К) – 3-4 кластар, 1 сағат;

  6. «Грамматика әлемі»(М/К) – 3-4 кластар, 1 сағат;

  7. «Қылқалам»(О/К) – 3а, ә, б, в, г, д кл., 1 сағат;

  8. ВокалО/К – 4а, ә, б, в, г, 7а, ә, б, в кл., 1 сағат;

  9. МұқағалитануМ/К – 5а, ә, б, в кл., 1 сағат;

  10. Жас математикМ/К – 5а, ә, б, в, 6а, ә, б кл., 1 сағат;

  11. Тарихи тұлғаларМ/К – 5а, ә, б, в кл., 1 сағат;

  12. Туған өлке – тұнған сырМ/К – 5а, ә, б, в кл., 1 сағат;

  13. Сәнді қолданбалы өнер(О/К) – 5а, ә кл., 1 сағат;

  14. Қолөнер(О/К) – 5б, в, 9б, в кл., 1 сағат;

  15. Информатика(М/К) – 6а, ә, б, 7а, ә, б, в, 8а, ә, б, в кл., 1 сағат;

  16. Өсімдіктер физиологиясы(М/К) – 6а, ә, б, 7а, ә, б, в кл., 1 сағат;

  17. Learn English(М/К) – 7а кл., 1 сағат;

  18. Жас лингвист(М/К) – 7а, ә, б, в кл., 1 сағат;

  19. Абайтану(М/К) – 8а, ә, б, в, 9а, ә, б, в кл., 1 сағат;

  20. Күрделілігі жоғары есептер(М/К) – 8а, ә, б, в, 9а, ә, б, в кл., 1 сағат;

  21. Металдар химиясы(М/К) – 8а, ә, б, в кл., 1 сағат;

  22. Іс тіге біл(О/К) – 8а, ә, б, в кл., 1 сағат;

  23. Дінтану(М/К) – 9а, ә, б, в кл., 1 сағат;

Бейінді-бағдарлы сыныптардағы элективтік бағдарламалар мен арнаулы курстар:

  1. Тіл біліміне кіріспе – 10а, ә, б, 11а, ә, б класс, 1 сағат;

  2. Дифференциалдық және интегралдық есептеу – 10а, б, 11а, б класс, 2 сағат;

  3. Тарихтағы рухани мәдениет – 10а, ә, б класс, 1 сағат;

  4. Физика есептерін шығару әдістері – 10а класс, 1 сағат;

  5. Секреты слов и орфографии – 10ә класс, 1 сағат;

  6. Тіршілік – өмір өзегі – 10ә, б класс, 1 сағат;

  7. A trip around English - speaking countries – 10ә, 11ә класс, 1 сағат;

  8. Қазақ елінің тарихы – 11а, ә, б класс, 1 сағат;

  9. Физикалық шамаларды өлшеу және қолдану – 11а класс, 1 сағат;

  10. Практический курс русского языка – 11ә класс, 1 сағат;

  11. Тіршілік заңдылықтары – 11ә класс, 1 сағат;

  12. Елтану – 11б класс, 1 сағат.

8 ОМ

  1. Стилистика – 11 класс;

  2. Культура речи – 10 класс;

  3. Параметрлері бар теңдеулер мен теңсіздіктер – 11 класс;

  4. Математикадан күрделі есептер шығару әдістері – 10 класс;

  5. Конструктивті география – 11 класс;

  6. Геология негіздері – 10 класс;

  7. Қазақ тілі білімінің салалары – 10 класс;

  8. Стилистика және тіл мәдениеті – 10 класс.

9 ОМГ

10а, б класс – лингвистикалық бағыт



  1. Страноведение Великорбритании (1с) – 10а, б класс;

  2. Английская литература (1с) – 10а, б класс;

  3. Деловой английский (1с) – 10а, б класс;

  4. 10в класс – жаратылыстану-математикалық бағыт

  5. Методы решения физических задач (2с)

11а класс-лингвистикалық бағыт

  1. Страноведение США (1с) – 11а класс;

  2. Английская литература (1с) – 11а класс;

  3. Деловой английский (1с) – 11а класс.

11б класс – жаратылыстану-математикалық бағыт

  1. Дифференциальные и интегральные исчесления (2с)

  2. Год за два (авт.Жумагазина М.С.) (2с)

  3. Методы решения физических задач (авт.Макарова Е.) (1с)

11в класс – тарих-құқық бағыты

  1. Эпоха великих свершений (ІІ бөлім) (2с)

  2. Военные конфликты 20 века (хроника событий) (1с)

  1. Бағдарламалар:

  1. Год за два – 11б класс;

  2. Дифференциальные и интегральные исчисления – 11б класс;

  3. Страноведение Великобритании – 10а, б класс;

  4. Страноведение США – 11а класс;

  5. Английская литература – 10а, б класс;

  6. Американская литература – 11а класс;

  7. Риторика – 5а, б, в, г, 6в, г, 7а, б, в, г класс;

  8. Деловой английский – 10а, б, 11а класс;

  9. Методы решения физических задач – 10б, 11б класс.

10 ОМ

1. Физика есептерінің шығару әдістері – 11 класс, 1 сағат;



  1. Анализ бастамалырының күрделі есептеулері – 11 класс, 1сағат;

  2. Риторика – 11 класс, 1 сағат.

11 ОМГ

  1. За счет вариативной части

  • Изучение немецкого языка по 1 часу в 3а, б, 4а, б, 5а, б, 6а, б, 7а, б, 8а, б, 9а, б, классах;

  1. Дифференциальное и интегральное исчесления – 2ч., 10б, 11б;

  2. Методы решения физических задач – 2ч., 10б, 11б;

  3. Страноведение – 2ч., 10а, 11а;

  4. Практическая грамматика немецкого языка – 1ч., 11а;

  5. Практическая грамматика английского языка – 1ч., 11а.

  6. Изучение немецкого языка по 1 часу в 3а, б, 4а, б, 5а, б, 6а, б, 7а, б, 8а, б, 9а, б кл..

12 ОМ

11 классе (қоғамдық-гуманитарлық бағыт):



  1. История Казахстана и Центральной Азии – 1с., 11 класс.

  2. Стилистика – 1с., 11 класс.

14 ОМ

  1. Шешендік өнер – 5а, ә, б (қаз.кл.);

  2. Тарих ғажайыптары – 5а, ә (қаз.кл.).

10-11 классах гуманитарлық бағыт:

  1. Практикалық қазақ тілі – 10-11 қаз.кл.

  2. Абайтану – 10-11 қаз.кл.

  3. Орта ғасырдағы қалалар мен елдер тарихы – 10-11 қаз.кл.

  4. English for those who love it- 10-11 қаз.кл.

  5. Основы научного творчества – 11 рус.кл.

  6. История Казахстана древнейших времен – 11 рус.кл.

  7. Елтану (қаз.язык) – 11 рус.кл.

  8. English for those who love it – 11 рус.кл.

15 ОМ

Жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша 10 «А», 10 «Ә» кластарында:



  1. «Тіршілік өмір өзегі» - 1 сағат;

  2. «Химия есептерін шығару әдістері» - 1 сағат;

  3. «Қазіргі туризмнің экономикасы» - 1 сағат;

  4. «Физикадан қиын есептерді шешу жолдары» - 1 сағат;

  5. «Дифференциалдауды және интегралдауды есептеу» - 1 сағат;

  6. «Абайтану» - 1 сағат.

Жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша 11 «А» класына:

  1. «Тіршілік заңдылықтары» - 1 сағат;

  2. «Органикалық химия есептерін шығару» - 1 сағат;

  3. «Әлемтану» - 1 сағат;

  4. «Дифференциалдауды және интегралдауды есептеу» - 1 сағат;

  5. «Физика есептерін тиімді тәсілдермен шығару» - 1 сағат;

  6. «Практикалық қазақ тілі» - 1 сағат.

Қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша 11 «Ә» класына:

  1. «Практикалық қазақ тілі» - 1 сағат;

  2. «Ұлылар ұлағаты» - 1 сағат;

  3. «Орта Азия және Қазақстан» - 1 сағат;

  4. «Основы журналистики» - 1 сағат;

  5. «Математикадан таңдамалы есептер» - 1 сағат;

«Дүние жүзінің халықтар географиясы» - 1 сағат.

16 ОМ



  1. Стилистика русского языка – 11а класс, 1 сағат;

  2. История Казахстана в древности, средневековье, в новое и новейшее время – 11а класс, 1 сағат;

  3. Дифференциальное и интегральное исчесления – 11а,б класс, 1 сағат;

  4. Технология создание сайтов – 11б класс, 1 сағат.

17 ОМГ

  1. Английский язык - (2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3а, 3б, 3в, 3г, 3д, 4а, 4б, 4в, 4г, 4д) ;

  2. Английский язык - (5в, 5г, 6а, 6б, 7а, 7б, 8а, 8б, 8в, 9а, 10а, 11а);

  3. За страницами учебника математики (5а, 5б);

  4. Шахматы (5а, 5б, 5в, 5г, 6а, 6б, 6в, 6г);

  5. Қазақ тілі мен ағылшын тілінің салыстырмалы грамматикасы (8г);

  6. English Grammar in use (5в, 5г, 6а, 6б, 7а, 7б);

  7. New Landmark in History of Kazakhstan (8a, 8б, 8в);

  8. Improve your Grammar (9а);

  9. Решение нестандартных задач (10а, 10б, 10в, 10 г, 11а, 11б, 11в, 11г);

  10. Практикум решения задач по физике (11в);

  11. Дифференциальное и интегральное исчисление (10б, 10в, 11б);

  12. История в лицах (10а);

  13. Business English (10а, 11а);

  14. Стилистика русского языка (10а, 11а);

  15. Знатоки математики (1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е);

  16. Тіл білімі (7г).

Мектеп компонентінен:

  1. Знатоки математики (1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е);

  2. За страницами учебника математики (5а, 5б);

  3. English Grammar in use (5в, 5г, 6а, 6б, 7а, 7б);

  4. Шахматы (5а, 5б, 5в, 5г, 6в, 6г);

  5. Тіл білімі (7г);

  6. New Landmark in History of Kazakhstan (8a, 8б, 8в);

  7. Қазақ тілі мен ағылшын тілінің салыстырмалы грамматикасы (8г);

  8. Практикум решения задач по физике (11в);

  9. Business English (10а, 11а);

  10. Дифференциальное и интегральное исчисление (10б, 10в, 11б);

  11. История в лицах (10а);

Оқушы компонентінен:

  1. Шахматы (5а, 5б, 5в);

  2. Решение нестандартных задач (10б, 10в, 10г, 11б, 11в, 11г);

  3. Стилистика русского языка (10а, 11а);

Гимназия компонентінен:

  1. Английский язык (ранее изучение) (2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 3а, 3б, 3в, 3г, 3д, 4а, 4б, 4в, 4г, 4д) ;

  2. Английский язык (углубленное изучение) (5в, 5г, 6а, 6б, 7а, 7б, 8а, 8б, 8в, 9а);

  3. Стилистика русского языка (11а);

  4. История в лицах (10а);

Элективті курстар есебінен:

  1. Решение нестандартных задач (10а, 10б, 10в, 10 г, 11а, 11б, 11в);

  2. Improve your Grammar (9а);

  3. Шахматы (6а, 6б, 6в, 6г);

  4. English Grammar in use (6а, 6б);

  5. Изучение прикладных курсов и курсов по выбору в 10-х и 11-х классах:

10а класс (лингвистикалық бағыт)

  1. Business English - 1 сағат (2 топ)

  2. Стилистика русского языка - 1 сағат.

  3. История в лицах- 1 сағат.

10б, в класс (математикалық бағыт)

  1. Дифференциальное и интегральное исчисление - 1 сағат (топқа бөліп)

10г класс (биологиялық бағыт)

  1. Основы медицинских знаний - 1 сағат (топқа бөліп)

11а класс (лингвистикалық бағыт)

  1. Business English- 1 сағат (2 топқа бөліп)

  2. Стилистика русского языка - 1 сағат.

11б класс (математикалық бағыт)

  1. Дифференциальное и интегральное исчисление - 1 сағат (2 топқа бөліп)

11в класс (физикалық бағыт)

  1. Практикум решения задач по физике - 2 сағат.

11г класс (биологиялық бағыт)

  1. Основы медицинских знаний - 1 сағат;

  2. Страноведение – 1 сағат.

18 ОМ

  1. Табиғат және біз – 3а, ә класс;

  2. Қиялдар әлемі – 2а, ә класс;

  3. Қос өнер әлемі – 4 а класс;

  4. Адам денсаулығы және салауатты өмір – 8а класс;

  5. Құқық мәдениеті – 8а, ә класс;

  6. Елтану – 10 класс;

  7. Ежелгі дәуірден қазірге дейінгі Қазақстан тарихы – 11 класс.

19 ОМ

  1. Дифференциальное и интегральное исчисления – 10б, 11а, 2 сағат;

  2. Дифференциальное и интегральное исчисления – 10а, 2 сағат;

  3. Решение задач по физике – 10б, 11а, 1 сағат;

  4. Дифференциалдық, интегралдық есептеу – 10ә, 11ә, 2 сағат;

  5. Физикадан есептер шығару – 10ә, 11ә, 1 сағат.

Жаратылыстану-математикалық бағыт, таңдау курсы:

  1. Трудные случаи русской орфографии – 10ә, 1 сағат.

20 ОМЛ

Работу по следующим спецкурсам, за счет лицейского компонента введение спецкурсов и элективных программ в профильных классах (с привлечением преподавателей ВУЗов, педагогов школы высшей и первой категории):



  1. Дифференциальное и интегральное исчесление – 10а, б, 11а, б;

  2. Избранные вопросы линейной алгебры – 10а, б, 11а, б;

  3. Методы решения физических задач – 10а, б, 11а, б;

  4. Практический курс физики «Подготовка к поступлению в ВУЗ» - 10а, б, 11а, б.

  5. практический курс по химии – 10а, б, 11а, б, 1 час;

  6. практический курс по биологии «Решение задач по генетике» - 10а, 1 час;

  7. практический курс по географии – 10б, 11а, 1 час;

  8. практический курс по биологии «Физиология растений и животных» - 11б, 1 час;

  9. решение олимпиадных задач по физике для 10а, б, 11а, б класс, 1 час;

  10. практический курс английского языка для подготовки к тестированию IELTS, TOEFL – 11а, б

  11. курс по математике – 10а, б, 11а, б классах по 1 часу;

  12. практический курс истории Казахстана – 10а, б, 11а, б классах по 1 часу;

  13. практический курс по казахскому языку – 10а, б, 11а, б, 1 час.

21 ОМГ

10-11 кластарда бейіндік оқытуға арналған қолданбалы курстардың жүргізілуіне (жаратылыстану-математикалық бағытта):



  1. Физика есептерін шығару әдістері – 10а, ә, б, 11а, в, 1 сағат;

  2. Өсімдіктер әлеміндегі химия – 10а, ә, в, 11а, ә, в, 1 сағат;

  3. Тіршілік өмір өзегі – 10 а, ә, в, 1 сағат;

  4. Тіршілік заңдылықтары – 11ә, 1 сағат.

  5. «Дінтану негіздері» - 9 кластар, 1 сағат;

  6. Адам денсаулығы және салауатты өмір салтын қалыптастыру – 5а, в, 6в, 1 сағат;

  7. Математикалық логика – 5в, 6в, 7в, 1 сағат;

  8. Қазақстан ғажайыптары – 8б, в, 1 сағат;

  9. Биология терминдері ағылшын тілінде – 5а, 6а, 7а, 8а, 9а, 10а, 11ә, 1 сағат;

  10. Химия есептерін шығару әдістері – 8а, 9а, 1 сағат;

  11. Қазақстанның ежелгі қалалары, қоныстары – 8в, 9в, 7б, в, г, 1 сағат;

  12. Тарихты дамыту курсы – 10 класс, 11а, в, 1 сағат, 11ә класс, 2 сағат;

  13. Ақтөбе өңіріндегі өнеркәсіп тарихы – 9ә, 1 сағат;

  14. Физика есептерін шығару практикумы – 9а, в, 7в, г, 8а, б, в, 1 сағат;

  15. Тарихқа саяхат – 5в, 6в, 1 сағат;

  16. Жер беті - жұмбақ әлем – 6в, 6г, 1 сағат;

  17. Сәндік қолданбалы өнер – 8 в, 1 сағат;

  18. Ұлттық қолөнер бұйымдарын әшекейлеу технологиясы – 9ә, в, 1 сағат;

  19. Жаратылыстану негіздері – 5в, 1 сағат;

  20. Логикалық математика – 1-4 класс, 1 сағат;

  21. Көркем жазу – 1 кластар, 1 сағат;

  22. Математиканың ағылшын тіліндегі терминологиялық сөздіктері – 7-11 класс, 1 с.;

  23. Орыс тілі бастамасы (Азы будущей грамотности) – М., 2а, ә, б, в, е, 2 сағат, 2г, д класс, 1 сағат;

  24. Сөздер сыры – 2а, ә, б, г, 1 сағат;

  25. Қызықты грамматика – 3а, ә, б, в, г, д, 1 сағат;

  26. Грамматика әлемі – 4а, ә, б, г, е, 1 сағат;

  27. Ғылыми ағылшын тілі – 5а, 6а, 1 сағат;

  28. Ағылшын сөздігі (Enjoy English) – 2а, ә, б, г, 3-4 кластар, 1 сағат.

22 ОМ

  1. Дифференциальное и интегральное исчисления – 10а, б, 11а класс;

  2. Методы решения задач по физике – 10а, б, 11а класс.

  3. Дифференциалдық және интегралдық есептеу – 10ә класс;

  4. Физика пәні бойынша есептерді шығару жолдарының әдістері – 10ә класс;

  5. «My Next Steps to Learn English» 1 сағат.

23 ОМЛ

10-11 класс жаратылыстану-математикалық бағыт: Математикалық класс (10б, 11а):



  1. Практикум решения задач по геометрии – 10б, 11а;

  2. Практикум решения текстовых задач – 10б, 11а;

  3. Решение задач повышенной сложности по физике – 10б, 11а;

  4. Уравнения, неравенство и их системы – 10б, 11а;

  5. Дифференциальное и интегральное исчесление – 10б, 11а;

  6. Практикум решения физических задач – 10б, 11а;

  7. Экспериментальная физика – 11б;

  8. Глобальные проблемы человечества – 10б;

  9. Экология и устойчивое развитие. Основы социально-прикладной экологии – 10б;

  10. Экология и устойчивое развитие. Основные экологические проблемы современности – 11а;

  11. Мир в ІІІ тысячилетии – 11а;

  12. Страноведение: По странам и континентам – 10б, 11а.

Физика-математикалық класс (10а, 11б)

  1. Решение задач повышенной сложности по физике – 10а, 11б;

  2. Практикум решения задач по геометрии – 10а, 11б;

  3. Практикум решения текстовых задач – 10а, 11б;

  4. Практикум решения физических задач – 10а, 11б;

  5. Уравнения, неравенство и их системы – 10а, 11б;

  6. Дифференциальное и интегральное исчесление – 10а, 11б;

  7. Экспериментальная физика – 10а;

  8. Экология и устойчивое развитие. Основы социально-прикладной экологии – 10а;

  9. Мир в ІІІ тысячилетии – 11б;

  10. Страноведение: По странам и континентам – 10а, 11б.

24 ЛМГ

  1. Риторика – 5в, 6б класс, 1 сағат;

  2. Ақтөбе өңіріндегі тарихи-мәдени ескерткіштер – 8б класс, 1 сағат;

  3. Физика әлемі – 7ә, 8а, б класс, 1 сағат;

  4. Қызықты информатика – 3-4 класс, 1 сағат;

  5. Шебер қолдар – 3,4 класс, 1 сағат;

  6. Мұқағали өлендері – поэзия шыңы – 8б класс, 1 сағат;

  7. Стилистика негізі бағыттары – 10а класс, 1 сағат;

  8. Әлем халықтарының әдебиеті – 11ә класс, 1 сағат;

  9. Лингвистиканың негізгі бағыттары – 11ә класс, 1 сағат;

  10. Риторика - 11ә класс, 1 сағат;

  11. Іскерлік ағылшын - 11ә класс, 1 сағат;

  12. Күрделі есептерді шығару жолдары - 11б класс, 2 сағат;

  13. Қазақстан тарихы – болашақ бастауы – 11ә, б класс, 1 сағат;

  14. Физика есептерін шығару - 11б класс, 1 сағат;

  15. Тіршіліктің негізгі заңдылықтары - 11б класс, 1 сағат;

  16. Химия есептерін шығару - 11б класс, 1 сағат;

  17. Дүниежүзі елдерінің халқы мен шаруашылығы – 11ә, б класс, 1 сағат.

26 ОМ

  1. История Казахстана и Центральной Азии с древнейших времен и до наших дней – 11в, 10а, б; 10в, 11а, б;

  2. Трудные вопоросы орфографии и пунктуации – 10а, б, 10в, 11в, 11а, б;

  3. Дифференциальные и интегральные исчисления – 10а, 11а, 10б, 11в, 11б, 10в.

28 ОМ

  1. Дифференциальное и интегральное исчисление – 10ә, 11ә, 11а класс, 1 сағат;

  2. История Казахстана и Центральной Азии с древнейших времен и до наших дней – 11ә, б класс, 1 сағат;

  3. Абайтану – 10ә, 11ә, б, класс, 1 сағат;

  4. Стилистика русского языка – 10а, 11б класс, 2 сағат, 10ә, 11а класс, 1 сағат;

  5. Экономика и экология – 10а, 11а, ә класс, 1 сағат;

  6. Решение сложных задач по физике – 10а, 11а класс, 1 сағат;

  7. Алаштану – 11ә класс, 1 сағат;

  8. Химия және фармакология – 10ә, 11ә класс, 1 сағат;

  9. Начальная военная подготовка – 10а, ә, 11а, ә, б класс, 1 сағат.

Таңдау курстары:

  1. Абайтану – 10а, 11а класс, 1 сағат;

  2. Дифференциальное и интегральное исчисление 11б класс, 1 сағат;

  3. Экономика и экология – 10ә класс, 1 сағат.

29 ОМ

Орыс тілінде оқыту:



  1. Русская словесность. Детское творчество – 5 класс;

  2. Религиоведение – 9 класс;

  3. Основы журналистики и рекламы – 10, 11 класс;

  4. История Казахстана и Центральная Азия – 10, 11 класс.

Қазақ тілінде оқыту:

  1. Религиоведение – 9 класс;

  2. Қызықты механика – 9 класс;

  3. Грамматикалық негіздері – 11 класс;

  4. Тұлғалар тарихы – 10, 11 класс;

  5. Қазақстан және Орта Азия – 10, 11 класс.

Орыс тілінде оқитын кластар:

  1. Формирование проектно-исследовательской культуры учащихся – 5, 7, 8 класс;

  2. Краеведение – 7 класс;

  3. Практическая грамматика английского языка – 10 класс;

  4. Страницы всемирной истории – 10-11 класс.

Қазақ тілінде оқитын кластар

  1. Өлкетану – 7 класс;

  2. Алаштану – 9 класс;

  3. Тіл тағылымы – 10 класс;

  4. Абайтану – 10-11 класс.

30 ОМ

  1. Профильдік бағыттарға байланысты курстар

10а, ә, б кластарында жаратылыстану-математика бағыты бойынша:

  1. Дифференциалдық және интегралдық есептеулер – 2 сағат;

  2. Физика есептерін шығару тәсілдері – 1 сағат;

  3. Химия негіздері – 1 сағат;

  4. Тіл стилі – 1 сағат.

11а, ә кластарында жаратылыстану-математика бағыты бойынша:

  1. Дифференциалдық және интегралдық есептеулер – 2 сағат;

  2. Физика есептерін шығару тәсілдері – 1 сағат;

  3. Химия негіздері – 1 сағат;

  4. Тіл стилі – 1 сағат.

11б класында қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша:

  1. Тіл стилі – 1 сағат.

  2. Тарихтағы тұлғалар мен жылдар – 2 сағат;

  3. Іскерлік ағылшын тілі негіздері – 1 сағат;

  4. Дифференциалдық және интегралдық есептеулер – 1 сағат;

31 ОМ

  1. Жазу мәнері – 1 класс, 1 сағат;

  2. Математика әлемі – 1,3 класс, 1 сағат;

  3. Есептер сыры – 1-2в, г, 3в, г, ғ класс, 1 сағат;

  4. Сөздер сөйлейді – 2-4 класс, 1 сағат;

  5. Қиындығы жоғары есептерді шығару – 2ә, б класс, 1 сағат;

  6. Грамматика және біз – 3а, ә, б, 4 класс, 1 сағат;

  7. Этическая гармматика – 9ә класс, 1 сағат;

  8. Дифференциалды және интегралды есептеулер – 11ә класс, 1 сағат;

  9. Теориялық таным – 11а класс, 1 сағат;

  10. Физика есептерін шығару – 11ә класс, 1 сағат;

  11. Тарих тағылымы – 11а класс, 1 сағат;

  12. Практикалық қазақ тілі – 11а класс, 1 сағат;

  13. Әлемтану – 11ә класс, 1 сағат.

  14. Ағылшын тілі – 3а, ә, б, в, г, ғ класс, 4а, ә, б, в, г, ғ класс, аптасына 1 сағат.

32 ОМГ

Бастауыш кластар бойынша:



  1. Жас қаламгер – 3а, ә, б, в, г класс, 9 сағат;

  2. Мен оқимын, ойлаймын – 2ә класс, 1 сағат.

Жоғары кластар бойынша:

  1. Компьютерлік графика – 11а, б, в класс, 2 сағат;

  2. Физика есептерін шығару – 10б, в, 11б класс, 1 сағат;

  3. Химия және қоршаған орта – 11б, в класс, 1 сағат.

Таңдау курсы бойынша гимназия сағатынан

  1. Қазақ тілі 5-7 кластарда бөліп оқыту-5а, б, в, 6а, ә, б, в, 7а, ә, кл., 4 сағ. 7в, г кл., 3 с.

  2. Дінтану – 9 класқа, 1 сағат.

Мұрагер – 2а, ә, б, в, г, 3а, ә, б, в, г, 4а, ә, б, в класс, 1 сағат.

Бейіндік-бағдарлы оқытуға байланысты қоғамдық-гуманитарлық бағытта (10б, в, 11б, в)



  1. Тарихи тұлғалар мен жылдар – 10б, в, 11б, в класс, 1 сағат;

  2. Тіл стилі – 10б, в класс, 1 сағат;

  3. Культура речи – 10б, в, 11б, в класс, 2 сағат;

  4. Математиканың таңдаулы тақырыптары – 10б, в, 11б, в класс, 1 сағат;

  5. Физика есептерін шығару – 11в класс, 2 сағат;

  6. Grammar Practice – 11б класс, 1 сағат.

Бейіндік-бағдарлы оқытуға байланысты жаратылыстану-математика бағытта (10а, 11а)

  1. Дифференциалды интегралды есептер – 10а, 11а класс, 1 сағат;

  2. Физика есептерін шығару – 10а, 11а класс, 1 сағат;

  3. Ұзартылған күн тобы 5 класс.

33 ОМ

Жаратылыстану-математикалық бағыт бойынша:



  1. Күрделі физикалық есптерді шығару әдістемесі – 10а, 11а класс, 1 сағат;

  2. Функциялар мен графиктер – 10а класс, 1 сағат;

  3. Тіршілік – өмір өзегі – 10а класс, 1 сағат;

  4. Химия есептерін шығару әдістері – 10а класс, 2 сағат;

  5. Физика есептерін шығару – 11а класс, 2 сағат;

  6. Теңдеулер мен теңсіздіктерді шешу – 11а класс, 1 сағат;

  7. Тіршілік заңдылықтары – 11а класс, 1 сағат.

Қоғамдық-гуманитарлық бағыт бойынша:

  1. Практикалық қазақ тілі – 10ә класс, 2 сағат;

  2. Қазақ елі – 10ә класс, 1 сағат;

  3. Алаштану – 10ә класс, 1 сағат;

  4. Формирование языковой компетенции у старшеклассников – 10ә класс, 1 сағат;

  5. Практикалық қазақ тілі – 11ә класс, 2 сағат;

  6. Көне дәуірден бергі Қазақстан – 11ә класс, 1 сағат;

  7. Абайтану – 11ә класс, 1 сағат;

  8. Алаштану – 11ә класс, 1 сағат.

Арнаулы курстар:

  1. Маржан сөз – 2ә, б, в, 3ә, б, в, 4а, ә, б, в класс, 1 сағат;

  2. Көңілді математика – 1а, ә, б, в, 2а, ә, б, в, 3а, ә, б, в, 4а, ә, б, в класс, 1 сағат;

  3. Шеберлер қалашығы – 3а, 4а, ә, б, в класс, 1 сағат;

  4. Дінтану – 9а, ә, б, в класс, 1 сағат;

  5. Қаржылық сауаттылық (технология пәніне 17 сағат кіріктіріліп өткізіледі)- 5-11 класстар;

  6. Мәнерлеп жазу – 1а, ә, б, в класс, 1 сағат.

34 ОМ

  1. Көркем жазу – 4а класс;

  2. Сөз маржаны – 2а класс;

  3. Ежелгі дәуірден қазірге дейінгі Қазақстан – 11а, ә класс;

  4. Тригонометрия функциялары – 11ә класс;

  5. Практикум по русскому языку – 11а класс;

  6. Практикалық қазақ тілі – 11ә класс.

Бейіндік оқыту бағдарламалары

Жаратылыстану-математикалық бағыт:



  1. Әлемтану – 11а класс;

  2. Тіршілік заңдылықтары – 11а класс;

  3. Тригонометрия функциялары – 11а класс.

Қоғамдық-гуманитарлық бағыт:

  1. Физика есптерін шығару – 11ә класс;

  2. Практикум по русскому языку – 11ә класс.

35 ОМ

Профиль математика, жаратылыстану-математикалық бағыт:



  1. Избранные вопросы математики – 11а класс, 2 сағат;

  2. Культурное наследие казахского народа – 11а класс, 1 сағат;

  3. Методы решения физических задач – 11а класс, 1 сағат;

  4. Абайтану – 11а класс, 1 сағат.

Профиль тарих-филологиялық, қоғамдық-гуманитарлық бағыт:

  1. Избранные вопросы математики – 11б класс, 1 сағат;

  2. Культурное наследие казахского народа – 11б класс, 1 сағат;

  3. Методы решения физических задач – 11б класс, 1 сағат;

  4. Путешествие по странам – 11б класс, 1 сағат;

  5. Абайтану – 11б класс, 1 сағат.

36 ОМ

  1. Математика сырлары– 4 класс;

  2. Сөз мәнері – 4 класс.

Бейіндік және арнаулы курстар және элективті бағдарламалар:

  1. Физика есептерін шығару практикумы – 10а, 11ә класс;

  2. Қазіргі қазақ тілі – 10а, 11а, ә класс;

  3. Тіршілік – өмір өзегі – 10а, ә класс;

  4. Тіршілік заңдылықтары – 11а класс;

  5. Қазіргі туризмнің экономикасы – 10а класс;

  6. Әлемтану – 11ә класс;

  7. Формирование навыков синтаксического анализа – 10ә, 11а, 11ә класс;

  8. Химия есептерін шығару әдістері – 10ә класс;

  9. Тарихи тұлғалар мен жылдар – 10а, ә, 11а, ә, класс.

37 ОМ

Мектепалды даярлық тобы бойынша:



  1. Бағдаршам сыры – 1 сағаттан-2 сағат;

Бастауыш мектеп бойынша: ағылшын тілін ерте оқытуды 2а-3-4 кластарда 1 сағаттан-7 сағат;

  1. Математика сыры – 1-4 класс, 1 сағат;

Қоғамдық гуманитарлық бағыт бойынша:

  1. Логикалық есептерді шығару – 10ә, 11ә класс, 2 сағат;

  2. Практикалық қазақ тілі – 10ә, 11ә класс, 2 сағат;

  3. Тарихи тұлғалар мен жылдар – 10ә, 11ә класс, 2 сағат.

Жаратылыстану-математика бағыты бойынша:

  1. Логикалық есптерді шығару практикасы – 10а, 11а класс, 2 сағат;

  2. Дифференциалды және интегралды есептеу – 10а, 11а класс, 2 сағат;

  3. Генетика және селекция – 10 класс, 1 сағат;

  4. Биотехнология – 11а класс, 1 сағат;

  5. Тіршілік – өмір өзегі – 10а класс, 1 сағат;

  6. Химия тұрмыста – 11а класс, 1 сағат.

38 ОМ

Профильді сыныптардағы арнаулы курстар мен элективті курстар:



  1. Практикалық қазақ тілі – 11а, ә класс;

  2. Деловой язык – 11а, ә класс;

  3. Тарихтағы тұлғалар мен жылдар – 11а, ә класс;

  4. Дифференциалды және интегралды есептеу – 11а, ә класс;

  5. Физика есептерін шығару – 11а, ә класс;

  6. Тіршілік заңдылықтары – 11а класс;

  7. Әлемтану – 11ә класс;

  8. Құқық негіздері – 5-8 класс;

  9. Мәнерлеп оқу – 5 класс;

  10. Мұқағалитану – 8 класс;

  11. Тіл мәдениеті – 6 класс;

  12. Математика әлемі – 5-6 класс;

  13. Физика әлеміне саяхат – 7-8 класс.

39 ОМ

  1. Логикалық есептер – 1 класс;

  2. Қызықты грамматика – 1-4 класс.

10-11 кластардағы бейіндік оқыту:

  1. Қазіргі туризмнің экономикасы – 10 класс;

  2. Әлемтану – 11 класс;

  3. Тіршілік – өмір өзегі – 10 класс;

  4. Тіршілік заңдылықтары – 11 класс;

  5. Ежелгі дәуірден қазіргі заманға дейінгі Қазақстан – 10-11 класс.

  6. Тіл стилі – 10-11 класс;

  7. Компьютерлік графика. PhotoShop – 10 класс;

  8. Дифференциалдық-интегралдық есептеулер – 10-11 класс;

  9. Физикалық есептерді шешу әдістері – 10-11 класс;

  10. Интернет технология. Web дизайн негіздері – 11 класс.

Жеке бағдарламалар:

  1. Ақтөбе облысының табиғат ғажайыптары – 6 кластар;

  2. Қазыналы өлке – Ақтөбе – 8 кластар.

40 ОМ

  1. Практикалық қазақ тілі – 10а, 10ә, 11а, 11ә класс;

  2. Дифференциалдық және интегралдық есептеулер – 10а, ә, 11а, ә класс;

  3. Тарихтағы тұлғалар мен жылдар – 10а, ә класс;

  4. Қазақстан және Орта Азия – 11а, ә класс;

  5. Физика есептерін шығару тәсілдері – 11а, ә, 10а, ә класс.

41 ОМ

  1. Мұрагер – 3а, б, 4а, б, 5а, б, 6а, б, 7а, б, 8а, б класс;

  2. Логикалық есептер шығару – 8а, б класс;

Қолданбалы курс бойынша

  1. Механика негіздері – 10б, 11б класс;

  2. Тарих дәуірінің негіздері – 10б, 11б класс;

  3. Тарих тағылымы – 10а, 11а класс;

  4. Тіршілік заңдылықтары – 10б, 11б класс;

  5. Тіл мәдениеті – 10а, б, 11а, б класс;

  6. Әдебиет әлемі – 10а, 11а класс;

  7. Ағылшын тіл білімінің негіздері – 10а, 11а класс.

Таңдау курсы бойынша

  1. Есептер шығарудың тиімді тәсілдері – 10а, б кластары;

  2. Есептер шығарудың негізгі кезендері - 11а, б класс.

42 ОМ

  1. 9 кластарда «Дінтану негіздері»;

  1. Көңілді есептеулер – бастауыш класс мұғалімдері, 1-4 кластар;

  2. Табиғат және біз – 3-4 кластар;

  3. Табиғат – тал бесік – 5б класс;

  4. Поэзиятану – 5 кластар;

  5. Бауыржантану – 10а класс;

  6. Тарихтағы тұлғалар мен жылдар – 11а, ә кластар;

  7. Дифференциалдық және интегралдық есептеулер – 10а, ә, 11а, ә кластар;

  8. Физикалық практикум – 11а, ә, 10а, ә кластар;

  9. Практикалық қазақ тілі – 10а, 11а, ә класс;

  10. Ақтөбе облысының экономикалық және әлеуметтік географиясы – 9б класс;

  11. Культура речи – 10а, ә, 11ә класс;

  12. Елтану – 11а класс;

  13. Тіршілік – өмір өзегі – 10ә класс;

  14. Әлемтану – 11а, ә класс;

  15. Қазіргі туризмнің экономикасы – 10а, ә класс.

47 ОМ

Жаратылыстану-математикалық бағыт – 11 класс;



  1. Дифференциалдық және интегралдық есептеулер – 1 сағат;

  2. Биохимия негіздері – 2 сағат;

  3. Химиялық сараптау негіздері – 1 сағат.

48 ОМ

1. Денсаулық негіздері – 1-4 класс.



50 ОМ

  1. Дінтану – 9 класс.

10ә класс қоғамдық-гуманитарлық бағыт

  1. Тіл мәдениеті – 2 сағат;

  2. Ескерткіштер тарихы – 2 сағат;

  3. Математика есептерін шығару – 1 сағат.

11ә класс қоғамдық-гуманитарлық бағыт

  1. Тіл мәдениеті – 2 сағат;

  2. Қазақ тілінің практикалық курсы – 1 сағат.

10а класс жаратылыстану-математикалық бағыт

  1. Математикалық таңдаулы есептер – 2 сағат;

  2. Физика есептерін шығару – 1 сағат;

  3. Химия есептерін шығару – 1 сағат.

11а класс жаратылыстану-математикалық бағыт

  1. Математикалық таңдаулы есептер – 2 сағат;

  2. Физика есептерін шығару – 1 сағат;

  3. Қазіргі туризмнің экономикасы – 1 сағат;

  4. Органикалық есептер шығару – 1 сағат.

51 Г

  1. Сандар әлемі – 7 класс, 1 сағат;

  2. Жиһанды аралаған жиһанкездер – 7 класс, 1 сағат;

  3. Экология және табиғат – 7 класс, 1 сағат;

  4. Ақтөбе – батырлар өлкесі – 8 класс, 1 сағат;

  5. Шығыс желісіндегі қазақ дастандары – 8 класс, 1 сағат.

Жаратылыстану-математикалық бағыт:

    1. Шерулі жылдар шежіресі – 11а, б класс, 1 сағат;

    2. Тіршілік заңдылықтары – 11а класс, 1 сағат;

    3. Қазіргі туризмнің экономикасы – 10а, в, г класс, 1 класс;

    4. Физикалық процестердегі дифференциалдық және интегралдық есептеулер – 11а, б класс, 1 сағат.

Қоғамдық-гуманитарлық бағыт:

      1. Ұлы дала – адамзат өркениетінің бесігі – 10ә класс, 1 сағат;

      2. Тіл білімі – 11ә класс, 1 сағат;

      3. Халықаралық тілді жетілдірейік – 10ә, 11, класс, 1 сағат.

52 НМ

    1. Сандар сөйлейді - 2а класс;

    2. Мәнерлі жазу машықтары - 1а, ә кластар;

    3. Тіл дамыту - 3а, 4а, б кластар;

    4. Сандар сыр шертеді 3а, 4а, б кластар;

    5. Funny English - 4а, ә кластар;

    6. Туған өлке - тұнған сыр - 5а, ә кластар;

    7. Мұқағалитану - 7а, 8а, ә кластар.

53 ОМ

  1. Избранные вопросы математики – 10б, 11б класс;

  2. Избранные вопросы математики – 10а, 11а класс;

  3. Методы решения физических задач – 10а, б класс;

  4. Методы решения физических задач – 11а, б класс.


1   2   3   4   5   6   7


©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет