Аудандық, округтік, учаскелік сайлау комиссияларын сайлау туралы «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы»



жүктеу 445.86 Kb.
бет2/3
Дата25.04.2016
өлшемі445.86 Kb.
түріҚұрамы
1   2   3
: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары

Орналасқан жері: Баяш Өтепов а., Амангелді атындағы мектеп

1. Ақылбек Шаихұлы Әубәкіров – ветеринар-лицензиат, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филалынан өкіл.

2. Қайнижамал Бұқашева – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

3. Қанышай Мағидолдақызы Жанбағысова – Б. Өтепов атындағы негізгі мектептің директоры, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

4. Ғалия Фазылханқызы Омарова –жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

5. Болат Фазылханұлы Омаров – «Береке» шаруа қожалығының басшысы, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

6. Ләззәт Қамалбекқызы Оралбекова – Б. Өтепов а. фельдшерлік пунктінің медбикесі, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл.

7. Нәзигүл Тілесқызы Оралбекова – Амангелді атындағы орта мектептің кітапханашысы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

965 Айыртау учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Айыртау а., ауылдық клуб

1. Жанар Оралбекқызы Атымтаева – «Айыртау ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің әлеуметтік қызметкері, «Руханият» партиясынан» өкіл

2.Мұратбек Мағауияұлы Ахметов – Айыртау ауылдық округі әкімі аппаратының ветеринарлық инспекторы, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

3.Зәмира Тілеубайқызы Қабекова – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

4.Ғалия Баяхметқызы Қалиева – Алмасай ауылдық кітапхананың кітапханашысы, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

5.Ақжұлдыз Жеңісовна Сатыбалдинова – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

6.Тоқтасын Ақтайұлы Тоқтамұратов – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

7. Гаухар Мелісқызы Ұрғышева – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

966 Ұзынбұлақ учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ұзын бұлақ а., № 8 меншік үй

1. Абдулжалил Әубәкірұлы Айтпаев – меншік кәсіпкер, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

2. Майсара Темірғазықызы Ахметова – «Айыртау ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің әлеуметтік қызметкері, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

3. Қайырбек Мәулітжанұлы Қамалитдинов – «Шығысэнерготрейд» жауапкершілігі шектеулі серіктестігініңэлектригі, «Руханият» партиясынан» өкіл

4. Светлана Борисовна Михейлис – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

5. Қорлан Рағызбаева – «Альбина» шаруа қожалығының басшысы, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

6. Бақыт Мүкешқызы Ырғызбаева – «Құлагер» шаруа қожалығының жұмысшысы, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

7. Күлшекер Омарқалинова – зейнеткер, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

967 Қанай учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қанай а., № 12 үй

1. Георгий Константинович Автухов – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

2.Людмила Униславовна Абдулова – облыстық психиатриялық аурухананың санитары, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

3.Элмира Сембайқызы Алтаева – облыстық психиатриялық аурухананың психологы, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

4. Гүлнәр Бекболова – қазпошта операторы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

5. Мұрат Елеукенов – облыстық психиатриялық аурухананың жүргізушісі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

6. Гүлмира Тұрдыбекқызы Қанапиянова – Қанай мектебінің мұғалімі, «Руханият» партиясынан» өкіл.

7.Қадыр Төгісханұлы Сәсенов – облыстық психиатриялық аурухана зертханасының меңгерушісі, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

968 Асубұлақ учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Асубұлақ к., Асубұлақ орта мектебі

1. Бағия Әментайқызы Балағожина – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

2. Светлана Владимировна Жидяева – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

3. Баян Мырзабекқызы Қабидолдина – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

4. Эра Ерғалиқызы Құлиманова – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

5. Қабдығали Қабанұлы Мұхтаров - зейнеткер, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

6. Тойкен Магауияқызы Нұғманова – зейнеткер, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

7. Ләурия Алдабергенқызы Тоқбаева – Асубұлақ орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

969 Школьный учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Асубұлақ к., Асубұлақ орта мектебі

1. Айжан Болатқызы Болатова – «Асубұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің мұғалімі, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

2. Ольга Григорьевна Касьяненко – «Асубұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің директоры, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

3. Гүлжан Шоқанқызы Кеңесбаева – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

4. Алла Михайловна Сабурова – «Асубұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің мұғалімі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

5. Серік Рамазанұлы Сүлейменов – «Асубұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің мұғалімі, «Руханият» партиясынан» өкіл

6. Фәрида Мұхаметқалиқызы Уалханова – «Асубұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесі шағын орталығының тәрбиешісі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

7. Шынар Даулетханқызы Шарапиева – «Асубұлақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің тәрбие ісі жөніндегі меңгерушісі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

970 Больничный учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Асубұлақ к., Асубұлақ учаскелік ауруханасы

1. Ләтифа Райханқызы Абсадықова – Асубұлақ ауруханасының акушері, «Руханият» партиясынан» өкіл

2. Гаухар Кеңесханқызы Қанағатова – Асубұлақ ауруханасының фельдшер-зертханашысы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

3. Алма Садыққызы Қарымсақова – Асубұлақ ауруханасының балалар дәрігері, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

4. Тұңғышбек Заркұмұлы Мәжіранов – Асубұлақ ауруханасының рентгенологы, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

5. Күлдәрия Қалиақберқызы Нұрахметова – Асубұлақ ауруханасының аға медбикесі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

6.Ардақ Тоқтарқызы Рахымбекова – Асубұлақ ауруханасының медстатисті, представитель от «Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы».

7.Қайникамал Қазретқызы Рахышова – Асубұлақ ауруханасының медбикесі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

971 Рудничный учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Асубұлақ к., № 9/1 үй

1. Алмагүл Тұрғанбайқызы Бабыжанова – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

2. Сандуғаш Қамбарқызы Құрманғалиева – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

3. Раиса Ильинична Мурзинцева – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

4. Нина Яковлевна Савельева – зейнеткер, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

5. Майраш Нұрмұхаметқызы Смакова – жұмыссыз, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

6. Күмісай Солтанғазина – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

7. Билян Қасымұлы Хәкімжанов – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

972 Привольное учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Привольное а., Привольное орта мектебі

1. Ирина Викентьевна Баркалова – ауылдық округтің әлеуметтік қызметкері, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

2. Дана Серікбекқызы Белан - жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

3. Нәзгүл Социалқызы Жүрбаева – «Багратион-2» шаруа қожалығының күзетшісі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

4. Сарбиназ Оразбайқызы Елеукенова – балалар бақшасының тәрбиешісі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

5. Гүлсім Мәулетқызы Жақбаева – ауылдық округтің жиыстырушысы, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

6.Тоғжан Мейірханқызы Жұмашкенова – «Багратион-2» шаруа қожалығының есепшісі, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

7.Тұрлыбек Серғалиұлы Нұрлыбаев – «Багратион-2» шаруа қожалығының жұмысшысы, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

973 Митрофановка учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Митрофановка а., Тоқпанов атындағы мектеп

1.Петр Владимирович Белан - «Багратион» шаруа қожалығының басқарушысы, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

2.Марина Михайловна Гильмутдинова – «Багратион-2» шаруа қожалығының аспазшысы, «Руханият» партиясынан» өкіл

3. Ольга Николаевна Докучаева – үй шаруасындағы әйел, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

4. Тұрсынбек Мәсәлімұлы Егембердінов – Митрофановка орта мектебінің алғашқы әскери дайындық пәнінің мұғалімі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

5. Сәуле Ертайқызы Жұмақаева – Митрофановка орта мектебінің мұғалімі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

6. Ержан Орынғазыұлы Сағандықов – Митрофановка орта мектебінің директоры, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

7. Зинаида Рымжанқызы Таңатова – ауылдық округтің әлеуметтік қызметкері, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

974 Белогор учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Белогор к., Бөкеев атындағы мектеп

1.Марфуға Айтмұханбетова – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

2. Раушан Зарлықанқызы Аманжарова – О. Бөкеев атындағы орта мектеп директорының орынбасары, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

3. Елена Павловна Ершова – фельдшерлік пункт санитары, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

4. Жазира Рахымбердіқызы Жаңаева – О. Бөкеев атындағы орта мектептің кітапханашысы, «Руханият» партиясынан» өкіл

5. Жанар Зарлықанқызы Омарова – О. Бөкеев атындағы орта мектептің психологы, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

6. Ирина Борисовна Супрунова – О. Бөкеев атындағы орта мектептің тәлімгері, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

7. Дмитрий Евгеньевич Дудинов – Бөкеев атындағы орта мектептің күзетшісі, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

975 Төменгі Тайынты учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Төменгі Тайынты а., меншік үй

1. Шәмшігүл Мырзабайқызы Бәкішева – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

2. Қадырғали Саинұлы Кешубаев – «Густеро» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің күзетшісі, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

3.Сандуғаш Хәкімқызы Кешубаева – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

4.Сәуле Бақтыбайқызы Мекежанова – пионер лагерінің күзетшісі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

5.Тілеуберді Мекежанов – пионер лагерінің күзетшісі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

6. Нұргүл Тұрағұлқызы Омарбаева – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

7.Галина Викторовна Рыжкова – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

976 Бозанбай учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Бозанбай а., Мәдениет үйі

1. Сәуле Тоқтарқызы Байжұменова - жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

2. Мейірбай Хәлелұлы Бекбауов – зейнеткер, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

3. Клара Қапанқызы Вейкман – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

4. Серікбай Қалиев – Асубұлақ орман шаруашылығының орманшысы, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

5.Ораз Акрамұлы Мұхаметқалиев – зейнеткер, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

6. Роза Амангелдіқызы Тәтікова – Бозанбай ауруханасының санитары, «Руханият» партиясынан» өкіл

7.Қуаныш Шәкенов – «Телерадио» АҚ операторы, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

977 Алғабас учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Алғабас а., Аханов атындағы мектеп

1. Сәния Шәріпқызы Аринова – Аханов атындағы орта мектептің оқу ісі жөніндегі меңгерушісі, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

2. Айбол Әбуғалымұлы Ахметов – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

3. Жұмабек Қайырбердіұлы Жәпішев – облыстық спорт қоғамының төрағасы, «Руханият» партиясынан» өкіл

4. Ақылбек Серғазыұлы Жансейітов – Аханов атындағы орта мектептің шаруашылық меңгерушісі, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

5. Мәліке Мәжітқызы Жұбаниязова – Аханов атындағы орта мектептің мұғалімі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

6. Рая Сейтқамзақызы Темірбекова – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

7. Бақты Тұмарқызы Тоқтарова - мәдени ұйымдастырушы, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

978 Победа учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Екатериновка а., фельдшерлік амбулаториялық пункт

1. Бекмұхан Әзікенұлы Әбдірахманов – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

2.Күлән Жұманқызы Әбдірахманова – жұмыссыз, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

3. Серік Мұхтарұлы Ақасов – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

4. Шынар Тұрдоахунқызы Жазубаева – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

5. Жанар Рүстемқызы Қамиева – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

6.Фәузия Қадылбекқызы Нұрғожинова – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

7. Нұрлан Рүстемұлы Рүстемов – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

979 Қызылсу учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Қызылсу а., бастауыш мектеп ғимараты

1. Бауыржан Мұратұлы Жайылғанов – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

2. Гүлмира Жұмаханқызы Жайылғанова – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

3. Антонида Николаевна Жанахметова – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

4. Гүлмира Тохтарқызы Мұқанова – жұмыссыз, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

5. Төлебай Уәлиұлы Мұсабеков – «Қызылсу Агро» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бригадирі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

6. Ақжолтай Тұрсынғалиев – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

7. Жұмабек Аханбетұлы Шоттыбаев – «Қызылсу Агро» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бригадирі, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

980 Гагарин учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Гагарин а., ауылдық клуб

1. Мұратбек Тастамбекұлы Бахтияров - Асубұлақ орман шаруашылығының орманшы- егері, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

2. Валентина Александровна Заваруева – зейнеткер, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

3. Евгений Сергеевич Кузнецов – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

4. Татьяна Ивановна Нечунаева – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

5. Күлзифа Мырзағалиқызы Орақбаева – Гагарин ауылдық округінің әлеуметтік қызметкері, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

6. Андрей Геннадьевич Поветин – Гагарин орта мектебінің мұғалімі, «Руханият» партиясынан» өкіл

7. Татьяна Сергеевна Романенко – Пролетар сүт-ірімшік цехының сүт қабылдаушысы, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

981 Ұлан учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ұлан а., С. Аманжолов атындағы мектеп

1. Сәуле Фазылқызы Әрінова – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

2. Тоқтасын Фазылұлы Әрінов – С. Аманжолов атындағы орта мектептің мұғалімі, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

3. Гүлнәр Қуандыққызы Әрішева - жұмыссыз, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

4. Бейбіт Ғаббасұлы Рахышев – Егінсу ауылдық округінің ветеринарлық инспекторы, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

5. Гүлнәр Дидахметқызы Сайбекова – С. Аманжолов атындағы орта мектептің кітапханашысы, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

6. Оксана Федоровна Тастенова - жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

7. Алмагүл Магауияқызы Шәкірбаева – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

982 Жанұзақ учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Жанұзақ а., толық емес орта мектеп

1. Нұрзада Шерубайқызы Байжұменова – Башиков атындағы мектептің кітапханашысы, «Руханият» партиясынан» өкіл

2. Клара Қазтайқызы Қабдешова – Башиков атындағы мектептің мұғалімі, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

3. Бағлан Қасымұлы Қасымов – жұмыссыз, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

4. Әлфия Серікқызы Қожамсейітова – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

5. Бақытгүл Мәдениетқызы Қожамсейітова – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

6. Марат Магауиянов - Башиков атындағы мектептің мұғалімі, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

7.Үміт Мұқашқызы Маушева –жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

983 Борсақ учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Борсақ а., орта мектеп бөлімшесі

1. Ғалия Есімханқызы Қонысбаева – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

2. Бақыт Жармұхаметқызы Мақашева – Алтынсарин атындағы мектептің психологы, «Руханият» партиясынан» өкіл

3. Гүлимә Кентайқызы Мұхамадиева – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

4.Гүлдариға Төлеуханқызы Мұхамадиева – Алтынсарин атындағы бастауыш мектептің директоры, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

5. Зағила Ахметқалиқызы Нартбаева – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

6. Лаура Қабдолдақызы Ырыспаева – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

7.Динара Тоқтамұратқызы Самұлтырова – Алтынсарин атындағы бастауыш мектептің мұғалімі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

984 Каменка учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Каменка а., мектеп

1. Елена Геннадьевна Галитовская – Каменка орта мектебінің тәрбие ісі жөніндегі меңгерушісі, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

2. Сәния Ырысқалиқызы Дүсіпова – Каменка орта мектебінің мұғалімі, «Руханият» партиясынан» өкіл

3. Элдар Медешұлы Матайбаев – «Қайрат» шаруа қожалығының жүргізушісі, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

4. Сәрсенбай Әділбайұлы Мейірманов – аудандық статистика бөлімінің бас маманы, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

5.Лидия Васильевна Руденко – зейнеткер, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

6. Жаңыл Нұрмұхаметқызы Уәлиева – Каменка орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

7. Азамат Мәкейұлы Ұғыбаев – Каменка орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

985 Тройницкое учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тройницкое а., Тройницкое негізгі мектебі

1. Татьяна Николаевна Гожеман – Тройницкое негізгі мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

2. Светлана Николаевна Еременко – «ЖанАр» дүкенінің сатушысы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

3. Зәбиға Жұмағалиқызы Кузнецова – Тройницкое ауылындағы әлеуметтік қызметкер, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

4. Ольга Владимировна Печенкина – Тройницкое негізгі мектебінің директоры, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

5. Александр Федорович Родоловский – Тройницкое негізгі мектебінің мұғалімі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

6. Жұмабек Үмітханұлы Садықов – «Садықов» шаруа қожалығының мүшесі, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

7. Чибисова Татьяна Петровна – үй шаруасындағы әйел, «Руханият» партиясынан» өкіл

986 Фабричный учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Молодежный к., Мәдениет үйі

1. Әлмира Райханқызы Бәкешова – қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығының аға көмекшісі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

2. Майнұр Сәменқызы Ескендірова – Р. Мәрсеков атындағы орта мектептің мұғалімі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

3. Малика Ерболқызы Жақыпова – «Молодежный кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің іс-қағаздарын жүргізушісі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

4. Гүлфайруз Қилымбекқызы Қонақбаева - қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің запастағы әскерлдер және кадр жұмысы бойынша топ бастығы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

5. Наталья Сергеевна Кузнецова – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

6. Амангелді Уәлиев – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

7. Майгүл Жолдыбайқызы Шәкерова – Р. Мәрсеков атындағы орта мектептің мұғалімі, «Руханият» партиясынан» өкіл.

987 Огневка учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Огневка к., клуб

1. Раушан Төлешқызы Бердіғожинова – С.Сейфуллин атындағы орта мектептің мұғалімі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

2. Наталья Геннадьевна Жеребцова – «Огневка кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің есепшісі, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

3. Фарида Ғағизқызы Ісләмова – «Қазахтелеком» АҚ операторы, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

4. Татьяна Алексеевна Неклюдова – «Қазпошта» бөлімшесінің бастығы, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

5. Марина Григорьевна Парий – «Огневка» ЖШС күзетшісі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

6. Валентина Лукинична Сухарева – зейнеткер, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

7. Жанна Тұрысбекқызы Тілеубердинова – «Огневка кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің әлеуметтік қызметкері, «Руханият» партиясынан» өкіл

988 Саратовка учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Саратовка а., № 4 үй

1. Сайранхан Қадылбекұлы Әженов – Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық колледжінің ағаш ұстасы, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

2. Зәмзәгүл Советханқызы Бесенева – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

3. Галина Ивановна Бокова – әлеуметтік қызметкер, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

4. Тамара Павловна Глебик – Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық колледжінің кітапханашысы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

5. Иван Федорович Романов – Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылық колледжі жатақханасының коменданты, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

6. Бибігүл Төлегенқызы Тастанбекова – Б. Ахметов атындағы орта мектептің кітапханашысы, «Руханият» партиясынан» өкіл

7. Светлана Николаевна Фролова – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

989 Ново-Одесское учаскелік сайлау комиссиясы



1   2   3


©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет