Байдук владислав Викторович С64



жүктеу 91.81 Kb.
Дата27.04.2016
өлшемі91.81 Kb.
: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары











13.08.2010 № 1-у















О зачислении абитуриентов учащимися дневной формы обучения по результатам вступительных испытаний для обучения за счет средств бюджета





На основании решения приемной комиссии (протокол от 13.08.2010 № 2) и в соответствии с правилами приема в средние специальные учебные заведения Республики Беларусь и Учреждения образования «Брестский государственный политехнический колледж» в 2010 году

ЗАЧИСЛИТЬ:

1. С 01.09.2010 в состав учащихся первого курса строительного отделения специальности 2-70 02 01-01 «Промышленное и гражданское строительство (производственная деятельность), специализации 2-70 02 01-01 31 «Строительство и эксплуатация зданий и сооружений» по результатам вступительных испытаний для обучения за счет средств бюджета по дневной форме обучения, имеющих общее базовое образование:

ФИО Группа
БАЙДУК Владислав Викторович С64

БАЙКО Сергей Сергеевич С65

БАНЬКО Артем Николаевич С63

БАЦКАЛЕВИЧ Артур Иванович С65

БУЙНЫЙ Владислав Андреевич С65

БУЛЬБИН Антон Сергеевич С65

ВЕРЕМЧУК Антон Андреевич С64

ВОВК Яна Юрьевна С64

ВЫСОЦКИЙ Денис Александрович С64

ГАЛЕЕВ Даниил Игоревич С65

ГАНИЧ Александр Иванович С64

ГЕРАСИМЧИК Роман Андреевич С65

ГНЕДЬКО Илья Сергеевич С64

ГУРИЧ Анастасия Юрьевна С63

ДЕМИДЮК Виталий Михайлович С64

ДИКАН Сергей Николаевич С64

ДОМАНЧУК Павел Юрьевич С63

ДРОЦЕВИЧ Александр Сергеевич С64

ДУЛЕВИЧ Вадим Вячеславович С64

ДУЦНИК Максим Владимирович С65

ЖУК Вячеслав Сергеевич С63

ЖУК Кирилл Игоревич С64

ЗДАНЕВИЧ Алексей Леонидович С64

ЗДАНЕВИЧ Игорь Николаевич С63

ЗУБКО Марина Александровна С65

КАПУСТКИН Евгений Сергеевич С65

КАРПУК Андрей Викторович С63

КАСАТКИН Вячеслав Игоревич С65

КЕРАСИДИ Ксения Викторовна С65

КИНЧАК Павел Владимирович С65

КОВАЛЬЧУК Татьяна Сергеевна С63

КОЛОШУК Софья Александровна С63

КОНЫШЕВА Татьяна Викторовна С65

КОТ Анна Николаевна С63

КУЛЬБАЧИНСКИЙ Денис Михайлович С63

КУХТА Алексей Степанович С64

ЛАГОДИЧ Вероника Григорьевна С65

ЛЕВОСИК Никита Олегович С64

ЛИСОВСКИЙ Владислав Михайлович С64

ЛУКАШУК Юрий Николаевич С65

МАКСИМОВИЧ Никита Сергеевич С65

МАЛИНОВСКИЙ Даниил Леонидович С64

МИЛЬТКАУ Оксана Геннадьевна С63

МИХАЛЬСКИЙ Дмитрий Сергеевич С63

МОЧАЛОВА Елена Николаевна С64

НАЗАРУК Владимир Алексеевич С65

НЕЖИВИНСКИЙ Иван Валерьевич С63

НЕСТЕРУК Дмитрий Юрьевич С65

НИКИТЮК Иван Владимирович С63

НИКОНЧУК Елена Дмитриевна С64

ОЛЕЙНИК Дмитрий Александрович С65

ОМЕЛЕНЕЦКИЙ Максим Александрович С63

ПАВЛОВ Никита Владимирович С65

ПАНАСЮК Дмитрий Юрьевич С64

ПАНЬКО Кирилл Григорьевич С65

ПАРАСЕВИЧ Владислав Александрович С65

ПОПЕНЯ Николай Николаевич С63

ПРОКОПЧИК Олег Викторович С63

РАБЧУК Сергей Сергеевич С65

РУДНЫХ Андрей Викторович С65

РУМИН Георгий Вадимович С63

РУСИНОВИЧ Анастасия Ивановна С64

САВАНЕВСКИЙ Владислав Сергеевич С64

СВИДУНОВИЧ Марина Анатольевна С63

СЕМЕНОВ Роберт Сергеевич С64

СЛИНЧУК Антон Анатольевич С63

СОЛОДКАЯ Мария Игоревна С64

СПИРИНА Полина Андреевна С64

СТЫРИКОВИЧ Антон Владимирович С65

УСТИЯНЧИК Дмитрий Николаевич С63

ХОМИЧ Максим Сергеевич С63

ШАЛОНИК Владимир Сергеевич С63

ЯГОДИНСКИЙ Олег Викторович С63

ЯНЧУК Алексей Александрович С63

ЯРОШУК Сергей Сергеевич С64

2. С 01.09.2010 в состав учащихся первого курса строительного отделения специальности 2-70 02 01-01 «Промышленное и гражданское строительство (производственная деятельность)» специализации 2-70 02 01-01 33 «Реконструкция и реставрация зданий и памятников архитектуры» по результатам вступительных испытаний для обучения за счет средств бюджета по дневной форме обучения, имеющих общее базовое образование:

ФИО Группа
АЛЕЩЕНКО Людмила Игоревна Ср15

БОРИСЮК Дарья Ивановна Ср15

БУРАЧЕВСКАЯ Наталья Николаевна Ср15

ВОЙТОВИЧ Анна Леонидовна Ср15

ДЕМЧУК Виктория Вячеславовна Ср15

ДЕНЕЖКО Сергей Андреевич Ср15

ДЕХТЕРУК Виктория Александровна Ср15

ДИАМЕНКО Станислав Альбертович Ср15

ДУДИК Вадим Олегович Ср15

ЗОРИНА Яна Владимировна Ср15

ИГНАТОВИЧ Нина Александровна Ср15

КРАВЧЕНКО Евгения Алексеевна Ср15

КРАСНОКУТСКИЙ Андрей Валентинович Ср15

КУНЦ Анжелика Васильевна Ср15

КУТРУХИНА Екатерина Олеговна Ср15

КУТРУХИНА Наталья Олеговна Ср15

ЛЕОНЧИК Марина Геннадьевна Ср15

МИСИЮК Юрий Константинович Ср15

ПАНАСЮК Ирина Викторовна Ср15

ПРОКОПЧУК Дмитрий Викторович Ср15

ПУКЕТА Татьяна Сергеевна Ср15

САМОСЮК Александра Вячеславовна Ср15

ЧЕРЕНКО Софья Сергеевна Ср15

ШМЫГА Леонид Иванович Ср15

ЯКИМУК Диана Викторовна Ср15

3. С 01.09.2010 в состав учащихся первого курса машиностроительного отделения специальности 2-36 01 31-01 «Металлорежущие станки и инструменты (производственная деятельность)» специализации 2-36 01 31-01 02 «Техническая эксплуатация станков с программным управлением и робототехнических комплексов» по результатам вступительных испытаний для обучения за счет средств бюджета по дневной форме обучения, имеющих общее базовое образование:

ФИО Группа
АБРАМЧУК Илья Юрьевич М31

АПАНОВИЧ Владислав Михайлович М31

АШИРКУЛОВ Александр Александрович М32

БАРСУК Павел Викторович М32

БРАНЧУК Александр Викторович М32

БРЫНЗА Иван Андреевич М32

ВЕРЕМЕЮК Дмитрий Юрьевич М31

ГОЛОВАЧ Евгений Петрович М32

ГРИНЕВИЧ Андрей Викторович М31

ДЕМЧУК Юрий Анатольевич М32

ДЕНИСЮК Владислав Геннадьевич М32

ДЕНИСЮК Юрий Николаевич М31

ЕВДОКИМОВ Дмитрий Васильевич М32

ЖУК Денис Леонидович М32

ИГНАТЧУК Владислав Анатольевич М32

КАЗИМИРУК Владислав Иванович М31

КАЛИНА Виктор Васильевич М31

КАРПУК Владислав Эдуардович М32

КАРТАШЁВ Ричард Андреевич М31

КАСЬЯНОВИЧ Дмитрий Александрович М31

КАЧАЛОВСКИЙ Дмитрий Валерьевич М31

КОБЕРНА Руслан Сергеевич М31

КОВАЛЬЧУК Олег Андреевич М32

КОМАР Роман Эдуардович М31

КОРНЯВКО Павел Андреевич М31

КРОЩУК Марк Викторович М31

КУРГАНСКИЙ Дмитрий Олегович М31

МАЗОРУК Максим Анатольевич М32

МАТУХНО Егор Владимирович М32

МЕЛЬНИЧУК Виктор Игоревич М32

МОЛОШ Руслан Николаевич М31

МОНИЧ Николай Дмитриевич М32

ОСТАПОВ Артём Сергеевич М31

ПЕТРУЧИК Максим Иванович М32

ПОПКО Роман Владимирович М31

ПЧЕЛКИН Андрей Викторович М31

РАДИОНОВ Владимир Александрович М32

САВИЦКИЙ Александр Сергеевич М32

САМОЛЮК Павел Анатольевич М32

СИДОРУК Андрей Васильевич М31

СЛИВКА Сергей Владимирович М31

СОЛОВЕЙ Георгий Александрович М32

ТРОФИМЧУК Дмитрий Александрович М31

ТУМАНИК Игорь Валерьевич М32

ФИЛАТОВ Владимир Петрович М31

ЦАРУК Ярослав Юрьевич М31

ШАДУЛЬСКИЙ Александр Вячеславович М32

ШАПОВАЛ Виктор Васильевич М31

ШЕЛЕВИЛЯ Никита Григорьевич М32

ЯМПОЛЬСКИЙ Дмитрий Владимирович М32


4. С 01.09.2010 в состав учащихся первого курса радиотехнического отделения специальности 2-39 02 02 «Проектирование и производство радиоэлектронных средств» специализации 2-39 02 02 31 «Проектирование и производство радиоэлектронных аппаратуры» по результатам вступительных испытаний для обучения за счет средств бюджета по дневной форме обучения, имеющих общее базовое образование:

ФИО Группа


АКИНЬХОВ Алексей Владимирович Р37

АЛЕКСЕЮК Дмитрий Андреевич Р38

АНДРОСЮК Сергей Владимирович Р37

БОГДАН Павел Сергеевич Р38

БОЙКО Дмитрий Владимирович Р38

БОРОДЕЙ Александр Александрович Р37

ДЕДОВЕЦ Роман Олегович Р38

ДОБРОЛИНСКИЙ Роман Сергеевич Р38

ЕФИМОВИЧ Роман Эдуардович Р38

ИЛЬЮЧИК Дмитрий Сергеевич Р38

КАПУЗА Михаил Васильевич Р37

КОРНЕЛЮК Максим Константинович Р38

ЛАСЕВИЧ Вадим Константинович Р38

ЛОЗЮК Андрей Иванович Р37

МОРОЗЮК Роман Владимирович Р38

НОВИК Алексей Игоревич Р38

НОВИКОВ Никита Сергеевич Р38

ПАРХОМЦЕВ Александр Сергеевич Р37

ПЕТРЕНКО Илья Александрович Р38

ПИХТЕРЕВ Владислав Русланович Р37

ПОЖАРНЫЙ Богдан Русланович Р37

ПСТЫГА Владимир Сергеевич Р37

РУДЫЙ Валерий Игоревич Р38

РЫХЛИЦКИЙ Артур Игоревич Р37

САХАРЧУК Денис Николаевич Р37

САЧУК Андрей Юрьевич Р37

СКОРСКИЙ Павел Сергеевич Р37

СМИРНОВ Никита Владиславович Р37

ФАРАПОНОВ Владислав Сергеевич Р37

ШИБУН Дмитрий Фёдорович Р37


5. С 01.09.2010 в состав учащихся второго курса машиностроительного отделения специальности 2-36 01 31-01 «Металлорежущие станки и инструменты (производственная деятельность)» специализации 2-36 01 31-01 02 «Техническая эксплуатация станков с программным управлением и робототехнических комплексов» по результатам вступительных испытаний для обучения за счет средств бюджета по дневной форме обучения, имеющих общее среднее образование:

ФИО Группа

ВОЛОНЦЕВИЧ Дмитрий Олегович Мс33

ГУРИН Денис Николаевич Мс33

ДАВЫДОВ Егор Олегович Мс33

ЗОРИН Павел Сергеевич Мс33

КОЗЛЮК Алексей Юрьевич Мс33

КОЛОМЕЕЦ Герман Геннадьевич Мс33

КРАСНОВЦЕВ Кирилл Николаевич Мс33

ЛОГВИН Антон Викторович Мс33

МАЗУРИК Владислав Вячеславович Мс33

МОЛОШ Александр Андреевич Мс33

НОВОГРОДСКИЙ Ян Викторович Мс33

ОГОРОДНИК Александр Николаевич Мс33

ОЛЕХ Дмитрий Николаевич Мс33

ПАРФИНОВИЧ Денис Владимирович Мс33

ПИВОВАРЧУК Сергей Николаевич Мс33

РАДЧУК Максим Сергеевич Мс33

РЯБУСОВ Дмитрий Андреевич Мс33

СНИТКО Дмитрий Иванович Мс33

СОБОТОВИЧ Дмитрий Вячеславович Мс33

СОЛОВЧУК Александр Михайлович Мс33

СПИРИДОНОВ Андрей Владимирович Мс33

СТАНЧУК Вадим Викторович Мс33

СТОЛЕР Дмитрий Николаевич Мс33

ХОРУЖИЙ Александр Анатольевич Мс33



ЯКИМОВИЧ Максим Михайлович Мс33
Директор колледжа В.С.Басов
Исп. Н.И.Жаден



©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет