Басталуы сағат 10. 00-де, тіркеу 9-дан 45. дейін Мектеп директорлары



жүктеу 224.05 Kb.
Дата02.05.2016
өлшемі224.05 Kb.
Аудан мектептеріне ЕСКЕРТУ!!!
Білім бөлімі 2015 ж. 4-ші ақпан күні «Жарқын болашақ» олимпиадасын Тайынша қаласындағы №2 орта мектебінде өтетіні туралы хабарлайды. Басталуы сағат 10.00-де, тіркеу 9-дан -9.45. дейін

Мектеп директорлары олимпиадаға қатысатын оқушыларды міндетті түрде жеткізсін. (тізім қосымша)
ақпаратты 22-4-55 тел. бойынша алуға болады

А.Шаяхметова сот. 8 705 4679562



Жарқын болашақ олимпиадасына қатысатын оқушылар тізімі 2015ж.



Мектеп атауы

«Сөз шеберлері»

«Тілші-әдебиетшілер»

«Әнші-бұлбұлдар»

«Жас ғалымдар»

«Жазушылар»

Дайындаған мұғалімі

1

Тайынша қ. №5 ОМ

Мағжан Берікбол

7 сын.














Мамбетова К.Н.

2

Тайынша қ. № 5 ОМ

Атабай Балнур


Темірболат Салтанат 8 сын.










Болатова К.Т. Хосэген Кулиза

3

Тайынша қ. № 5 ОМ













Оразбек Сетербол 7 сын.

Хохсэген К.

4

Тайынша қ.№2 ОМ

Руденко Анастасия 7 сын.













Модакова А.Т.

5

Тайынша қ.№2 ОМ

Энтаев Думан 8 сын.













Рахимжанова Р.М.

6

Тайынша қ. №2 ОМ







Таран Жанна 8 сын.







Шарипова Н.Ж.

7

Тайынша қ. №2ОМ




Петрова Айгерім 8 сын.










Рамазанова С.К.

8

Тайынша қ. №2ОМ




Алаш Елена 11 сын.










Рамазанова С.К.

9

Тайынша қ. №2 ОМ




Пак Регина 10 сын.










Шарипова Н.Ж.

10

Тайынша қ. №2ОМ







Баязиева Камила 9 сын.







Шарипова Н.Ж.

11

Тайынша қ. №2ОМ




Миске Анастасия 7 сын.










Модакова А.Т.

12

Петровка ОМ

Кадырбаева Алия 9 сын.













Сарсембаева А.Б.

13

Петровка ОМ

Лейфрид Арина 6 сын.













Козбағарова Л.Е.

14

Петровка ОМ




Ермекова Саида 11 сын.










Козбағарова Л.Е.

15

Петровка ОМ




Валяева Людмила 9 сын.










Козбағарова Л.Е.

16

Петровка ОМ







Пашковская Яна 5 сын.







Сарсембаева А.Б.

17

Петровка ОМ










Матченя Анастасия 7 сын.




Сарсембаева А.Б.

18

Летовочный ОМ







Гринько Иван

11 сын.








Тошмаганбетова Ш.А

19

Летовочный ОМ







Чижевская Ольга

11 сын.








Тошмаганбетова Ш.А.

20

Летовочный ОМ

Щульц Елена

11сын.














Кулманбетова А.Б.

21

Летовочный ОМ

Василевич Татьяна 10 сын.













Габбасова А.Т.

22

Тайынша қ. №1ОМ

Котлинская Жанна 7 сын.













Жомартова А.Б.

23

Тайынша қ. №1ОМ

Ахметжанова Салтанат 7 сын.













Жомартова А.Б.

24

Тайынша қ. №1ОМ










Вручинская Анастасия 7 сын.




Жомартова А.Б.

25

Тайынша қ. №1ОМ







Литвинюк Евгений 7 сын.







Жомартова А.Б.

26

Тайынша қ. №1ОМ







Новинова Анастасия 7 сын.







Байзульда З.Х.

27

Тайынша қ. №1ОМ







Пашенко Екатерина 7 сын.







Байзульда З.Х.

28

Тайынша қ. №1ОМ

Жандаулет Балым 9 сын.













Омарова А.А.

29

Тайынша қ. №1ОМ

Омарова Динара 9 сын.













Омарова А.А.

30

Тайынша қ. №1ОМ

Ашвак Ирем 7 сын.













Жомартова А.Б.

31

Большой Изюм ОМ

Баймуканова Мадина 9 сын.













Гадирова А.Т.

32

Большой Изюм ОМ




Кузьковая Яна 9 сын.










Гадирова А.Т.

33

Большой Изюм ОМ




Тихонова Олеся

8 сын.











Гадирова А.Т.

34

Леонидовка ОМ




Санникова Анастасия 10 сын.










Каринов Ж.Т.

35

Леонидовка ОМ

Франковская Елизовета 8 сын.













Каринов Ж.Т.

36

Леонидовка ОМ

Рамазанова Евгения 8 сын.













Каринов Ж.Т.

37

Леонидовка ОМ







Кот Оксана 8 сын.







Каринов Ж.Т.

38

Алабота ОМ




Қайырбек Еламан 8 сын.










Хажымуратова А.Б.

39

Алабота ОМ













Жангелді Руфия 7 сын.

Исмагулова Ж.Т.

40

Алабота ОМ

Мұратбекқызы Райхан 9 сын.













Исмагулова Ж.Т.

41

Зеленогай ОМ

Сайлаубек Қанағат 10 сын.













Шаханова Ш.Р.

42

Зеленогай ОМ




Жусупова Салтанат 8 сын.










Амерханова Ж.З.

43

Зеленогай ОМ







Суходольская Елен 10 сын







Шаханова Ш.Р.

44

Зеленогай ОМ







Амерханова Асель 6 сын.







Калиева С.Ж.

45

Зеленогай ОМ










Козка Елена 7 сын.




Калиева С.Ж.

46

Тихоокеан ОМ







Игилик Айдана 7 сын.







Уятхан Мейраш

47

Тихоокеан ОМ













Нурмаганбетова Дина 8 сын.

Уятхан Мейраш

48

Вишневка ОМ

Свинциский Данил 10 сын.













Мұқалықов Бексеит

49

Вишневка ОМ




Мяцагора Светлана 10 сын.










Мұқалықов Бексеит

50

Вишневка ОМ




Малиновская Ольга 9 сын.










Хұсаинова Гүлзада

51

Вишневка ОМ




Марчевский Виктор










Хұсаинова Гүлзада

52

Талап НМ

Рақымбай Динара 7 сын.













Билялова Б.Б.

53

Талап НМ




Мырзабек Ақбота 8 сын.










Билялова Б.Б.

54

Талап НМ







Мендыбай Нұрым 9 сын.







Ажигулов Ж.М.

55

Яснополян ОМ




Тілекова Меруерт 9 сын.







Тілекова Меруерт 9 сын.

Ярмантович А.Ж.

56

Яснополян ОМ

Белецкая Диана

Белецкая Диана 7 сын.










Енжиевская Е.В.

57

Яснополян ОМ




Козлова Елена 7 сын.










Енжиевская Е.В.

58

Яснополян ОМ




Черепанская Марина 8 сын.










Амерханова Д.Ш.

59

Яснополян ОМ




Морланг Людмила 9 сын.










Ярматович А.Ж.

60

Яснополян ОМ

Полозюк Елена 9 сын.













Ярматович А.Ж.

61

Яснополян ОМ







Адамович Александр 10 сын.







Ярматович А.Ж.

62

Севастополь ОМ







Монтай Анель 6 сын.







Омарова А.К.

63

Тайынша қ. №3ОМ

Шаровара Вероника 11 сын.













Ибраева Қ.Г.

64

Тайынша қ. №3ОМ

Муравская Елена 11 сын.













Ибраева Қ.Г.

65

Тайынша қ. №3ОМ

Молдиярова Анита11 сын.













Ибраева Қ.Г.

66

Тайынша қ. №3ОМ

Усербай Ержан 6 сын.













Сұлтанова А.Ә.

67

Тайынша қ. №3ОМ







Казарян Роксана 6 сын.







Сұлтанова А.Ә.

68

Келлер ОМ




Тастүлек Оралған 9










Көшербаева Ж.С.

69

Келлер ОМ




Қойшигарина Дарина 9










Көшербаева Ж.С.

70

Келлер ОМ




Жасұлан Алмат 7










Боранбаев Ж.А.

71

Тайынша қ.№4МО







Машков Валера 10







Кқздібаева Н.Е.

72

Тайынша қ.№4МО







Гусар Анна 5сын.







Исенова С.К.

73

Тайынша қ.№4МО







Халаим Виктория 5 сын.







Исенова С.К.

74

Тайынша қ.№4МО







Гизей Юлия 5сын.







Исенова С.К.

75

Амандық ОМ













Қизат Жадыра 8 сын.

Газезова Майра Рамазанқызы

76

Чкалов №2 ОМ

Нугманов Нурбол 10 сын.













Шауенова А.Б.

77

Чкалов №2 ОМ




Кабдолова Аружан 10 сын.










Шауненова А.Б.

78

Чкалов №1 ОМ




Дарбинян Айкануш

11 сын.











Калиакпарова Ш.Ш.

79

Чкалов №1 ОМ




Курочка Раиса 11 сын.










Кабдушев А.С.

80

Чкалов №1 ОМ




Дарбинян Мэри 8 сын.










Қалтаева А.С.

81

Чкалов №1 ОМ




Залетова Дильназ 8 сын.










Қалтаева А.С.

82

Ильичевка ОМ

Өтеген Ақжол













Айтпаева Р.К.

83

Ильичевка ОМ













Жүкен Қуаныш

Айтпаева Р.К.

84

Горький ОМ

Мухарская Дарья













Шакенова А.А.



©netref.ru 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет