Білім беру гранттары иегерлерінің тізімі Күндізгі қысқартылған оқу түрі



жүктеу 0.61 Mb.
бет1/9
Дата24.04.2016
өлшемі0.61 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
: media -> upload
upload -> І. Жаңаөзен қалалық білім бөлімінің 2013 жылғы жұмысының қортындысы
upload -> Күндізгі оқу түрі
upload -> Қазақстан археологиясы
upload -> Н.Ә. Атығаев «тарих-и рашиди»: жаңа басылым ескі кемшілік
upload -> Күндізгі оқу түрі
upload -> Қазақтар және османдық ТҮріктер: Өзара байланыстары тарихынан
Білім беру гранттары иегерлерінің тізімі
Күндізгі қысқартылған оқу түрі


5B010100 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

Қазақ бөлімі



ТЖК

Аты-жөні

Жалпы балы

ЖОО

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

010017026

Есполова Жанар Жайықбайқызы

92

010

2

010011033

Изтаева Айтолкын Адильхановна

91

010

3

031008151

Исабекова Меруерт Ерланқызы

83

031

4

010010008

Адайбаева Асель Гусмадияровна

83

010



5B010100 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

005 - Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік аймақтық университеті

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

005006036

Өмірзак Гүлжанат Сапаржанқызы

86

2

005016024

Жубатова Венера Ерболовна

83

3

025002036

Махан Айдана Қайратқызы

73




5B010100 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

007 - Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

007002260

Қанайбек Айдана Мұратқызы

87

2

007002097

Тулеумуратова Жаухар Дуйсенбековна

82

3

045009510

Зеберхан Ұлжалғас Әсілханқызы

81



5B010100 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

196 - Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институты

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

413001519

Сеидахмет Малика Нурланқызы

84

2

045009595

Қарабай Балжан Қайратбекқызы

82

3

413001444

Бекұзаққызы Айткүл

76




5B010100 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

515 - Тараз мемлекеттік педагогикалық институты

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

127001071

Төлеген Айдана Ғабиденқызы

63

2

515001069

Турсуналыкызы Жансая

58



5B010100 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

517 - Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

517009084

Хабдолда Қорлан

89

2

517008137

Рахимтаева Айгерим Бактыбаевна

85

3

517009180

Темирова Мадина Мухтаровна

79




5B010100 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

007 - Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

Орыс бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

007002108

Возняк Яна Павловна

68

2

042008035

Серкебаева Динара Сарқытқызы

66

3

007002178

Беспалова Мария Станиславовна

64



5B010100 - Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

517 - Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты

Орыс бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

517008079

Каллемова Гульаим Жанатхановна

85

2

517008024

Штукерт Галина Владимировна

74

3

153001053

Кумарова Жаныл Аскаровна

70




5B010200 - Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

007002039

Аманова Наргиза Бахытовна

98

007

2

196001021

Тамабай Әсел Мейрамбекқызы

94

196



5B010200 - Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

025 - Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университетi

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

034017082

Тайманова Әйгерім Есенқызы

84

2

024007064

Абайхан Самал Құрманғазықызы

84

3

010010074

Зейн Гүлфара Сырлыбайқызы

79




5B010200 - Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

Орыс бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

007002073

Журина Анастасия Алексеевна

98

007



5B010300 - Педагогика және психология

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

024007038

Дулатова Назыгүл Ермуханқызы

96

007

2

016014008

Жанаева Таңшолпан Алтынбекқызы

95

016

3

042007011

Санабаева Талшын Сержанқызы

95

042

4

007002101

Ыдырыс Айнур Қайратбайқызы

94

007

5

005011021

Танжарова Гаухар

88

027

6

045004176

Молдахан Жәния Асқарқызы

88

045




5B010300 - Педагогика және психология

Орыс бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

517009044

Құсаин Азиза Қайратқызы

83

517



5B010400 - Бастапқы әскери дайындық

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

517010057

Тулебаев Асхат Бауржанович

93

517

2

515004038

Нурабай Әділжан Тәжіұлы

68

515

3

515004049

Бейсеналыұлы Саят

61

515




5B010500 - Дефектология

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

015001108

Мырзай Меруерт Нұрланқызы

89

015

2

031008286

Өтемісова Салтанат Төлегенқызы

88

031

3

007002251

Әбдіқадірова Жанар Еркінқызы

85

007

4

007004274

Мусаев Рустам Османжанович

85

007

5

007002350

Халелова Мадина Төлеуханқызы

83

007

6

045012509

Қасым Нұрбану Нуриддинқызы

83

025

7

007002076

Имаржанов Равиль Имитович

83

007

АУЫЛ КВОТАСЫ

8

045005555

Жунисбеков Нурсултан Бахтиярулы

61

045



5B010500 - Дефектология

005 - Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік аймақтық университеті

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

005006009

Исабекова Жанерке Алтынбекқызы

97

2

007004109

Абайқызы Перизат

82

3

196001024

Сауранбай Руслан Ерланұлы

78




5B010500 - Дефектология

Орыс бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

517005063

Джамекова Нарипа Жакуповна

83

517

2

035006111

Сейтенова Бекзат Асылханкызы

75

007

3

011002297

Берғазинов Бақтияр Төлегенұлы

74

011



5B010700 - Бейнелеу өнері және сызу

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

007007162

Орынбасарұлы Елжас

98

007

2

007007168

Болат Назымгүл

96

007

3

196012045

Әнефия Арайлым Байболқызы

95

196

4

196012036

Өмірбек Шарапат Даулетбекқызы

94

196

5

196012030

Құдайберген Нұрлыбек Өмірбекұлы

94

196

6

015003022

Стамбек Заманбек Берікбайұлы

93

015

АУЫЛ КВОТАСЫ

7

045010107

Сүттібаева Фаризада Сәлімханқызы

67

045




5B010700 - Бейнелеу өнері және сызу

Орыс бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

1

042016011

Маратов Нұрбек Асғатұлы

99

042



5B010800 - Денешынықтыру және спорт

Қазақ бөлімі

ЖАЛПЫ КОНКУРС

Халықаралық, республикалық және президенттік олимпиадалар, ғылыми және спорттық жарыстардың жеңімпаздары

1

020004182

Жарманова Мөлдір Базарбайқызы

100

020

2

020004126

Картиков Досжан Нурбатырович

100

020

3

020004221

Жақып Қуаныш Қайсарұлы

99

020

4

020004131

Қали Айдана Серікқызы

99

020

5

020004133

Енсеханов Айбек Аманбекович

98

020

6

020004110

Шалабаев Сұлтанбек Жаңабайұлы

97

020

7

020004119

Тұяққалиев Амантұрлы Серікұлы

97

020

8

020004200

Кажикенов Елхан Талгатулы

97

020

9

020004120

Сүйінбай Нұрлыхан Қуатұлы

97

020

10

020004180

Уали Бағдаулет Болатханұлы

97

020

11

020004171

Канышов Есен Алтынбекович

96

020

12

020004146

Медеуов Абылай Кайратович

96

020

13

020004103

Абдуллаев Есалы Карабекулы

96

020

14

020004240

Мурат Медет Серикулы

95

020

15

020004104

Әбдікерім Тілектес Бейбітұлы

95

020

16

020004184

Шалқаров Әлібек Ерланұлы

95

020

17

020004125

Байбатыров Саламат Әділханұлы

95

020

18

020004218

Сейлханов Әділет Әбділдабекұлы

94

020

19

020004098

Зарққанов Мақсұтхан Қайратұлы

94

020

20

020004130

Кабделов Ержан Амиржанович

94

020

21

020004151

Сайлау Ердос Мейрамбекұлы

93

020


  1   2   3   4   5   6   7   8   9


©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет