Чемпионат России по кикбоксингу в разделе К1 г. Омск 18 марта 2016 г. Состав пар



жүктеу 106.43 Kb.
Дата02.05.2016
өлшемі106.43 Kb.
: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары

Чемпионат России по кикбоксингу


в разделе К1

г. Омск 18 марта 2016 г.

Состав пар


Ринг А

№ пары

Фамилия, Имя

Разряд

Регион

Весовая

категория



Фамилия, Имя

Разряд

Регион




1997 г.р. и старше ЖЕНЩИНЫ




1

Кочемасова Зинаида

МС

Астраханская

48 кг

Вильчинская Ирина

МС

Москва







Красеюкова Анастасия

3 место

Бадртдинова Самира




2

Лукиных Екатерина

МС

Пермский

52 кг

Поскребышева Анна

МСМК

Москва







Исмаилова Кристина

3 место

Попова Галина




3

Беспала Лилия



Волгоградская

56 кг

Кузнецова Юлия

МСМК

Пермский







Саитгалина Эльвир

3 место

Бабинцева Наталья




4

Винникова Светлана



Москва

60 кг

Пономарева Татьяна

КМС

С-Пб







Микина Виктория

3 место

Мазалова Александра




5

Железнякова Дарья



Ленинградская

65 кг

Абишева Анара

КМС

Омская







Самсоненко Татьяна

3 место

Кружкова Анастасия




6

Тарасова Анна

КМС

Москва

70 кг

Мамай Ирина

КМС

Пермский







Осипова Анастасия

3 место

Айшалова Патима




7

Ахметова Акжан

КМС

Омская

+70 кг

Тошкина Виктория

КМС

Самарская







Расулова Дарья

3 место

Лапеха Ольга




1997 г.р. и старше МУЖЧИНЫ




8

Спирин Алексей

МС

Свердловская

51 кг

Мерешков Хамзат

МС

Москва







Кудер Алдын

3 место

Белик Сергей




9

Пилюгин Андрей

МСМК

Алтайский

54 кг

Монгуш Кежик

МС

Р. Тыва







Савельев Андрей

3 место

Арутюнов Армен




3 место

10

Мухамедзянов Бахтияр

МСМК

Челябинская

57 кг

Борсов Астемир

МС

Р. Адыгея







Вотев Максим

3 место

Веселовский Владислав




11

Жигайлов Артем

МСМК

Волгоградская

60 кг

Надров Тимур

МС

Москва







Муцольгов Ахмед

3 место

Валиулин Радмир

3 место




12

Михайлов Виктор

МСМК

Челябинская

63,5 кг

Гаджимусаев Шамиль

МСМК

Белгородская







Андреев Денис

3 место

Кочаа Болат




13

Графов Дмитрий

МСМК

Московская

67 кг

Украинец Владислав

МСМК

Пермский







Магомедов Саид

3 место

Семиглядов Иван




14

Колпак Максим

МС

Р. Крым

71 кг

Усачев Илья

МСМК

Москва







Бикменов Руслан

3 место

Гаврилов Павел




15

Дациев Даци

МСМК

Саратовская

75 кг

Магомедов Магомед

МСМК

Р. Дагестан







Амиржанов Абу-Бакр

3 место

Миягашев Максим




16

Дмитренко Александр

МСМК

Самарская

81 кг

Альборов Амир

КМС

Москва/КБР







Малафеев Александр

3 место

Дорохин Александр




17

Мержоев Шамиль

КМС

Ставропольский

86 кг

Пятница Роман

КМС

Москва







Исаев Бейбулат

3 место

Черный Александр




18

Дармешкин Игорь

МСМК

Ставропольский

91 кг

Яллыев Аслан

КМС

Москва







Данилов Никита

3 место

Шерстюк Дмитрий




19

Корнилов Кирилл

КМС

Саратовская

+91 кг

Антонов Кирилл

КМС

Москва







Олейник Владимир

3 место

Кадимагомедов Расул







Главный судья соревнований А.Н. Березкин

Судья Всероссийской категории г. Абакан



Главный секретарь соревнований М.В. Герасимов

Судья Всероссийской категории г. Москва



Заместитель главного судьи соревнований Ф.Ф. Касымов

Судья Всероссийской категории г. Челябинск






©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет