Халқ депутатлари Тошкент шаҳар Кенгашига сайлов ўтказувчи шаҳар сайлов комиссиясининг Қ арор и участка сайлов комиссияларини тузиш ва уларнинг шахсий таркибини тасдиқлаш тўҒрисида «Халқ депутатлари вилоят



бет1/37
Дата24.04.2016
өлшемі5.56 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   37
Халқ депутатлари Тошкент шаҳар Кенгашига сайлов ўтказувчи шаҳар сайлов комиссиясининг

Қ А Р О Р И

УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯЛАРИНИ ТУЗИШ ВА УЛАРНИНГ ШАХСИЙ ТАРКИБИНИ ТАСДИҚЛАШ ТЎҒРИСИДА

«Халқ депутатлари вилоят, туман ва шаҳар Кенгашларига сайлов тўғрисида»ги Ўзбекистон Республикаси Қонунининг 14-моддасига мувофиқ Тошкент шаҳар сайлов комиссияси

ҚАРОР ҚИЛАДИ:

1. Тошкент шаҳридаги Олий Мажлис Қонунчилик палатасига сайлов ўтказувчи округ сайлов комиссияларининг 653 та «Участка сайлов комиссияларини тузиш ва уларнинг шахсий таркибини тасдиқлаш тў-рисида»ги қарорлари маълумот учун қабул қилинсин.

2. Ўзбекистон Республикаси Марказий сайлов комиссиясининг 2014 йил 11 сентябрдаги қарорининг 10-бандига биноан, сайлов участкалари ва участка сайлов комиссиялари Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлисининг Қонунчилик палатасига ва халқ депутатлари Тошкент шаҳар Кенгашига сайлов ўтказиш учун ягона ҳисобланиши ижро учун қабул қилинсин.



3. Участка сайлов комиссияларининг шахсий таркиби кўрсатилган рўйхат «Тошкент оқшоми» ва «Вечерний Ташкент» газеталарида эълон қилинсин.

УЧТЕПА ТУМАНИ

1-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Рахматуллаева Хилола Бахтиёровна — 106-мактаб директори

Раис ўринбосари

Саматова Шахноза Шамансуровна — 106-мактаб директори ўринбосари

Комиссия котиби

Танбердиева Нигора Мухаматрахимовна — 106-мактабнинг маънавий-маърифий ишлар бўйича директор ўринбосари

Комиссия аъзолари

Авазова Дилфуза Суръатовна — 106-мактаб ўқитувчиси

Сапаева Мунира Ариповна — 106-мактаб ўқитувчиси

Алимова Зарофат Абдужалоловна — 106-мактаб ўқитувчиси

Юлдошева Мамлакат Хамеджановна — 106-мактаб ўқитувчиси

Насирдинова Нигора Собировна — 106-мактаб ўқитувчиси

Гулямова Гульнора Ниғматовна — 106-мактаб ўқитувчиси

Абдураимова Вазира Мирабдуллаевна — 26-оилавий поликлиника шифокори

Гулямова Махбуба Абдуллаевна — 22-оилавий поликлиника ҳамшираси

Агламова Гулнора Муратовна — «Дегрез» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

Камолова Феруза Қодировна — 106-мактаб ўқитувчиси

2-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Агзамова Зумрат Рахимовна — «Баркамол авлод» болалар маркази директори

Раис ўринбосари

Исхокова Мадина Икрамовна — 186-мактабгача таълим муассасаси мудираси

Комиссия котиби

Абдуллаева Дилдора Тўйчиевна — «Баркамол авлод» болалар маркази услубчиси

Комиссия аъзолари

Юсупова Наргиза Насибовна — 106-мактаб ўқитувчиси

Юлдашева Шохиста Анваровна — 106-мактаб ўқитувчиси

Азимова Шоҳида Мирюнусовна — 106-мактаб ўқитувчиси

Дадаева Хадича Файзуллаевна — 22-оилавий поликлиника ҳамшираси

Шарипова Малика Эргашевна — «Боғичинор» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Авезова Малика Носировна — «Баркамол авлод» болалар маркази тўгарак раҳбари

Хашимова Малика Абдуғанийевна — «Баркамол авлод» болалар марказининг оммавий-маданий ишлар ташкилотчиси

Акбаров Мансуржон Тоирович — «Боғичинор» маҳалла фуқаролар йиғини сардори

Ёкубова Малохат Анвархўжаевна — «Баркамол авлод» болалар маркази директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари

Шарафутдинов Ахрорхужа Рахматуллаевич — «Баркамол авлод» болалар марказининг хўжалик ишлари бўйича мудири

3-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Касимова Нигора Ергашевна — 109-мактаб директори

Раис ўринбосари

Дўсёров Атхам Саъдуллаевич — 109-мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари

Комиссия котиби

Сунатова Шахноза Бахтияровна — 109-мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

Джамилова Гулнора Атхамовна — 109-мактаб ўқитувчиси

Саидкаримова Нилуфар Орифходжаевна — 109-мактаб ўқитувчиси

Арслонова Холида Кучкаровна — 109-мактаб ўқитувчиси

Бахромова Захро Юнусовна — 109-мактаб ўқитувчиси

Эрмухамедова Фарида Шарафутдиновна — 109-мактаб ўқитувчиси

Абдуллаев Жамолиддин Мухамадович — 109-мактаб ўқитувчиси

Юсупова Мунира Мирабидовна — 109-мактаб ўқитувчиси

Абдуллаева Камола Сайдариповна — 109-мактаб ўқитувчиси

Мурадова Маъсуда Абдуазизовна — 109-мактаб ўқитувчиси

Туляганова Дилором Эркиновна — 109-мактаб ўқитувчиси

4-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Саидумарова Нодира Собирджоновна — 75-мактаб директори

Раис ўринбосари

Эшматова Наргиза Туробовна — 75-мактаб директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари

Комиссия котиби

Каримова Нигора Абдурауфовна — 75-мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

Камалходжаева Мавлюда Тулягановна — «Қориёғди» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Асомова Аропат Тўхтаевна — 75-мактаб директорининг хўжалик ишлари бўйича ўринбосари

Кушакова Райхон Миркаримовна — 75-мактаб ўқитувчиси

Зокирова Феруза Қобиловна — 75-мактаб ўқитувчиси

Назирова Дилором Файзуллаевна — 75-мактаб ўқитувчиси

Ачилова Феруза Гайратовна — 75-мактаб ўқитувчиси

Саидходжаев Хасан Шукурходжаевич — «Қориёғди» маҳалла фуқаролар йиғини сардори

Тўйчиева Нилуфар Шохатамовна — 75-мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари

Урунбаева Луиза Патхуллаевна — 75-мактаб ўқитувчиси

Рыхсиева Дилфуза Толкуновна — 75-мактаб ўқитувчиси

5-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Зиявидинова Сураё Баходировна — 236-мактаб директори

Раис ўринбосари

Абдуллаева Дилбар Каримовна — «Истироҳат» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Комиссия котиби

Гулямова Мухаббат Абдусалямовна — 236-мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

Мухторова Гулнора Суратовна — 236-мактаб ўқитувчиси

Юлдашева Шахло Учқуновна — 236-мактаб ўқитувчиси

Разиқова Дилором Мирзидовна — 236-мактаб ўқитувчиси

Юсупова Латофат Абдуманабовна — 236-мактаб ўқитувчиси

Джураева Барно Хакимжановна — 236-мактаб ўқитувчиси

Манонова Фатима Мақсудовна — 236-мактаб ўқитувчиси

Арипова Лобар Талатовна — 236-мактаб ўқитувчиси

Касимова Сайёра Баходировна — 236-мактаб ўқитувчиси

Шарипова Муқаддас Зиявитдиновна — 236-мактаб ўқитувчиси

Саидходжайева Зулфия Адановна — «Истироҳат» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

6-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Азизов Хамидулла — «Ўткир» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Раис ўринбосари

Файзиев Зийевуддин Абидович — «Жарбулоқ» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби

Касимходжаева Махбуба Кучкаровна — «Ўткир» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

Комиссия аъзолари

Қучқорхўжаева Гўзал Саидалимовна — «Жарбулоқ» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Курбонова Рахимахон — «Зулфизар» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Ибрагимова Шаиста Мирхабибовна — «Ўткир» маҳалласи фаоли

Эркабоева Дилдора Махамедказимовна — «Жарбулоқ» маҳалла фуқаролар йиғини масъул котибаси

Холмухамедова Говхар Бахрамжановна — «Зулфизар» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

Ғаффорий Зиё Мухаммад Абдужаббор ўғли — «Зулфизар» маҳалла фуқаролар йиғини посбонлар сардори

Ибрагимов Даврон Ринатович — «Ўткир» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Сагатова Зухра Азимходжаевна — «Ўткир» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Маматраимова Насиба Гофуровна — «Ўткир» маҳалласи фаоли

Тўхтаходжаева Манзура Акрамовна — «Ўткир» маҳалласи фаоли

7-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Хантураева Наргиза Хаидаровна — 116-мактаб директори

Раис ўринбосари

Ғуломова Саодат Абдуқодировна — 116-мактаб директори ўринбосари

Комиссия котиби

Ниғматова Саноат Эргашбаевна — 116-мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

Ходжаева Шахризода Рустамовна — 116-мактаб ўқитувчиси

Газиходжаева Барно Вахабовна — 116-мактаб ўқитувчиси

Каримов Бахтиёр Алимжанович — «Бешқайрағоч» маҳалла фуқаролар йиғини сардори

Саидазимова Ханифа Зикриллаевна — «Бешқайрағоч» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Юнусов Собир Ахмаджанович — «Ибрат» маҳалла фуқаролар йиғини сардори

Габитова Лола Комиловна — 22-оилавий поликлиника шифокори

Ахмеджонова Азида Арифовна — «Ибрат» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Расулова Қумрихон ўуломовна«Ибрат» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

Хашимова Наргиза Джўраходжаевна — 116-мактаб ўқитувчиси

Акромова Лолахон Акбаровна — 116-мактаб ўқитувчиси

8-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Абдуллаев Абдусобит Болтабаевич — «Қуйи Дархон» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Раис ўринбосари

Ибрагимов Сайдилла Искандарович — «Оқмачит» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби

Исомиддинова Озода Акбаровна — «Қуйи Дархон» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

Комиссия аъзолари

Абдурахманова Нигора Джалаловна — «Қуйи Дархон» маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси

Нурматов Қахрамон — «Қуйи Дархон» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Сиражетдинов Салохитдин Насретдинович — «Қуйи Дархон» маҳалла фуқаролар йиғини сардори

Гафурова Зиёдахон — 9-туғруқ комплекси бўлими мудири

Валиева Дильфуза Ибрагимовна — 22-оилавий поликлиника ҳамшираси

Юлдашева Гулнора Саидахмадовна — 22-оилавий поликлиника ҳамшираси

Умаров Шанасир Каримович — «Оқмачит» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Арипджанова Муқаддам Нигматуллаевна — 9-туғруқ комплексининг 2-туғруқ бўлими мудири

Махамматова Салима Усмановна — 9-туғруқ комплексининг 1-бўлими мудири

Исаева Шохиста Убайдуллаевна — «Оқмачит» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

9-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Қўчқорова Гульнора Мараимовна — 38-мактаб директори

Раис ўринбосари

Шамсутдинова Феруза Абиджановна — 5-мактабгача таълим муассасаси мудираси

Комиссия котиби

Алимова Мухаббат Абдуқодировна — 38-мактаб директори ўринбосари

Комиссия аъзолари

Атабаева Дилфуза Маликовна — 38-мактаб ўқитувчиси

Ниёзова Лобар Аминжоновна — 38-мактаб директорининг ўқув-тарбия ишлари бўйича ўринбосари

Ахмедова Мохира Манзуровна — 38-мактаб ўқитувчиси

Шерматова Феруза Ниғматджоновна — «Шарқ юлдузи» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

Камилова Уктам Миррахимовна — 38-мактаб ўқитувчиси

Султонова Машхура Яхъяевна — 38-мактаб ўқитувчиси

Абдураимова Гулчехра Умурзоқовна — 38-мактаб ўқитувчиси

Холназарова Нодира Айнуддиновна«Хондамир» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

Усмонова Барно Махкамовна — 38-мактаб ўқитувчиси

Мирзаев Алишер Ниғматович — «Хондамир» маҳалла фаоли

10-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Палванова Мехрибон Кидирниязовна — 28-болалар мусиқа санъати мактаби ўқитувчиси

Раис ўринбосари

Набихонова Муқаддам Каримовна — «Нишабариқ» маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси

Комиссия котиби

Хидоятова Ирода Рустам қизи — 28-болалар мусиқа санъати мактаби ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

Захидов Хасан Мамурович — 28-болалар мусиқа санъати мактаби овоз оператори

Махкамова Шахноза Сулаймоновна — «Нишабариқ» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

Маликова Махира Абдулхайевна — «Нишабариқ» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Валижанова Шахноза Миргафировна — 22-оилавий поликлиника ҳамшираси

Каримова Васила Бурхановна — «Нишабариқ» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Махмудов Хожиакбархўжа Азизхўжа ўғли — 28-болалар мусиқа санъати мактаби ўқитувчиси

Юлдашева Барно Губайдуллаевна — 28-болалар мусиқа санъати мактаби ўқитувчиси

Имонхўжаев Сардорхужа Мукаррамхужа ўғли — 28-болалар мусиқа санъати мактаби ўқитувчиси

Хамидова Дилдора Абдурасул қизи — 28-болалар мусиқа санъати мактаби иш юритувчиси

Мухаммаджонова Гўзалхон Гиясовна — 28- болалар мусиқа санъати мактаби ўқитувчиси

11-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Махмудова Муяссар Маннаповна — 4-мактаб директори

Раис ўринбосари

Каримов Рахматулла Тошбоевич — 4-мактаб директорининг ўқув-тарбия ишлари бўйича ўринбосари

Комиссия котиби

Аширова Саида Собиржановна — 4-мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

Саидаминова Матлуба Қосимовна — 4-мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари

Исҳоқова Зумрад Ахмедовна — 4-мактаб ўқитувчиси

Усманова Ноила Тохировна — 4-мактаб ўқитувчиси

Хакимова Наргиза Равшанбековна — 4-мактаб ўқитувчиси

Толипова Мукарама Яминжановна — 26-оилавий поликлиника ҳамшираси

Гарифуллина Гульфира Халафтиновна — 26-оилавий поликлиника ҳамшираси

Сабирова Дилноза Аманбаевна — 4-мактаб ўқитувчиси

Исаева Назира Гафуровна — 4-мактаб ўқитувчиси

Кахарова Мухлиса Хакимовна — 4-мактаб ўқитувчиси

Талипова Нодира Камилджоновна — 4-мактаб ўқитувчиси

12-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Набиев Элшод Ғаниевич — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Раис ўринбосари

Саиджоджаев Рахматилла Джураевич — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Комиссия котиби

Каримова Насиба Хамиджановна — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

Комиссия аъзолари

Азларов Абдурахим Хакимович — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Махкамов Мухиддин Бадридинович — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Ўринбоева Хурият Махамаджановна — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Ханходжаев Мухторходжа Музафарович — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Саторов Абдурахмон Джалолович — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Саидова Мамура Абдурахимовна — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

Шукуров Суннатилла Мансурович — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Муминов Даврон Дилмурод ўғли — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини сардори

Шукуров Носир Комилович — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

Нармухаммедов Бахтиёр Юсупович — «Шофайзибоғ» маҳалла фуқаролар йиғини фаоли

13-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Миржалолов Тўлқин Қўчқорович — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежи директори

Раис ўринбосари

Жалилов Ҳатам Шаймардонович — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежи директорининг хўжалик ишлари бўйича ўринбосари

Комиссия котиби

Усмонова Замира Муроджоновна — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежининг ахборот-ресурс маркази раҳбари

Комиссия аъзолари

Орзибоев Фарход Хасанович — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежи директорининг касбий таълим бўйича ўринбосари

Эрназарова Шахло Фамиевна — 23-оилавий поликлиника шифокори

Толибжонов Фазлиддин Шорустамович — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Қодирова Муаттар Шароповна — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Ахмедова Фотима Исломовна — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Турдалиев Бахромжон Аманович — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Содиқова Гулнора Тимуровна — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Байзаков Мурот Алтибаевич — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Каримов Абдувохид Салихович — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Обидова Дилдора Ғайратовна — Тошкент қурилиш-коммунал касб-ҳунар коллежи кафедра мудири

14-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Рахимова Саида Рустамовна — 245-мактаб директори

Раис ўринбосари

Ахрарова Гулрух Гуламкадировна — 492-мактабгача таълим муассасаси мудираси

Комиссия котиби

Саидова Саида Аброровна — 245-мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

Содиқова Феруза Махамаджоновна — Абдулла Қодирий маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

ИноҚомова Дилдора Абдурашидовна — 245-мактаб ўқитувчиси

Муратова Шохиста Джамалитдиновна — 245-мактаб ўқитувчиси

Маннопова Мухайё Усмоновна — 23-оилавий поликлиника шифокори

Тожиева Махмуда Шарасуловна — 245-мактаб ўқитувчиси

Саипназарова Мухаббат Усманалиевна — 245-мактаб ўқитувчиси

Бўриев Руслан Жумаевич — 245-мактаб ўқитувчиси

Умарова Сарвара Саидасалхоновна — 245-мактаб ўқитувчиси

Мирзаходжаева Нодира Ахроровна — 245-мактаб ўқитувчиси

Акрамова Хақиқат Фахриддиновна — 245-мактаб ўқитувчиси

15-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Юнусов Рустам Ахмадович — туман маданият ва спорт ишлари бўлими мудири

Раис ўринбосари

Хайдаров Ўткир Джалилович — «Бешқайрағоч» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Комиссия котиби

Гадайбаев Махкамбай Гадайбаевич — «Бешқайрағоч» маҳалла фуқаролар йиғини котиби

Комиссия аъзолари

Хамидова Феруза Хатамовна — 22-оилавий поликлиника ҳамшираси

Ташматова Малохат Расуловна — туман марказий маданият уйининг «Ҳумо» ашула ва рақс дастаси хореографи

Даукаева Ирина Юрьевна — 9-маданият уйи раҳбари

Сиддиқова Дилбар Мелиқуловна — туман марказий маданият уйининг ёшлар ва маданий-маърифий масалалар бўйича мутахассиси

Кушакбаева Ширин Тураповна — туман маданият ва аҳоли дам олиш маркази котибаси

Гадаев Хикматилло Нишонбоевич — туман маданият ва аҳоли дам олиш маркази бадиий раҳбари

Холмухамедов Фахриддин Абдуллаевич — туман марказий маданият уйининг «Кўнгил» халқ театрининг саҳналаштирувчи режиссёри

Заидов Мирвохид Мирзахматович — туман марказий маданият уйининг «Кўнгил» халқ театри режиссёри

Сагдуллаева Манзура Сагдуллаевна — 116-мактаб ўқитувчиси

Сейткамалова Мовлуда Саидганиевна — 116-мактаб ўқитувчиси

16-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Каримбердиева Фотима Закиржановна — 123-мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари

Раис ўринбосари

Азизова Мухайё Ядгаровна — «Тақачи» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

Комиссия котиби

Абдуҳаева Гўзал Солиевна — 123-мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

Мухамедова Шоходат Мухаммадзияевна — 123-мактаб ўқитувчиси

Абдурахманова Феруза Абдувахитовна — 123-мактаб ўқитувчиси

Юсупова Нодира Очиловна — 123-мактаб ўқитувчиси

Рахимова Мунира Агзамовна — 123-мактаб ўқитувчиси

Бектемирова Сайлхан Адилхановна — 123-мактаб ўқитувчиси

Музаффарова Гулчехра Ахадовна — 123-мактаб ўқитувчиси

Кудратова Шоиста Мукимовна — 123-мактаб ўқитувчиси

Раджапова Гульнора Тошкенбоевна — 123-мактаб ўқитувчиси

Садуллаева Насиба Ильясовна — 123-мактаб ўқитувчиси

Исмаилходжаева Гулчехра — «Тақачи» маҳалла фуқаролар йиғини маслаҳатчиси

17-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Сотволдиев Саидкарим Эргашевич — «Кўркамобод» маҳалла фуқаролар йиғини раиси

Раис ўринбосари

Гаффоров Мирзаҳмат Холмирзаевич — Тошкент иқтисодиёт ва сервис коллежи директорининг касбий таълим ишлари бўйича ўринбосари

Комиссия котиби

Ботирова Малика Равшанбековна — «Кўркамобод» маҳалла фуқаролар йиғини котибаси

Комиссия аъзолари

Рахманов Сухбатилла Джалилович — 197-мактаб директорининг маънавий-маърифий ишлар бўйича ўринбосари

Ахмедова Машхура Азларовна — «Кўркамобод» маҳалла фуқаролар йиғинининг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси

Юсупова Дилором Темировна — Тошкент иқтисодиёт ва сервис коллежининг ахборот-ресурс маркази ходими

Бобожонов Маркс Машарипович — Тошкент иқтисодиёт ва сервис коллежи ўқитувчиси

Рахманов Абдушукур Шерқулович — Тошкент иқтисодиёт ва сервис коллежи «Молия» бўлими бошлиғи

Хидоятов Дилшод Ўлмасович — «Кўркамобод» маҳалла фуқаролар йиғини сардори

Мирмаҳмудова Феруза Тўхтаевна — 197-мактаб директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари

Шукурова Насиба Зоҳидовна — 197-мактаб ўқитувчиси

Юлдашева Дилором Эркиновна — 197-мактаб ўқитувчиси

Каримова Малика Хакимовна — 197-мактаб ўқитувчиси

18-УЧАСТКА САЙЛОВ КОМИССИЯСИ

Комиссия раиси

Исмаилова Мамура Акбаровна — 129-мактаб директори

Каталог: www data -> articles -> file
file -> Ҳар бир сўзда яширин тарих барча тарихий исмлар ва жойларнинг номлари
file -> Решение 14-й ташкентской городской окружной избирательной комиссии по выборам президента республики узбекистан
file -> Закона Республики Узбекистан «О выборах в областные, районные и городские Кенгаши народных депутатов»
file -> Қарори ўзбекистон республикаси олий мажлисининг қонунчилик палатаси депутатлигига номзодларни рўйхатга олиш тўҒрисида
file -> -
file -> -
file -> Алломалари ва тарихий шахслари
file -> Халқ депутатлари Тошкент вилояти Кенгаши депутатлигига номзодларни рўйхатга олиш тўғрисида
file -> Тошкент шаҳри Т/р
file -> Тошкент шаҳар имом-хатиблари ва ноиблар рўйхати


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   37


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет