I чемпионат рггу по боулингу 16-17 ноября 2005 1 место – Команда



жүктеу 51.87 Kb.
Дата16.04.2016
өлшемі51.87 Kb.
: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары
I Чемпионат РГГУ по боулингу

16-17 ноября 2005
1 место – Команда «Абзац»:


  • Беляков Михаил - ФУ

  • Ковалев Александр - ФУ

  • Пипия Илья - ФУ

  • Силин Роман  - ФУ

  • Беззубиков Михаил - ФУ

 

2 местокоманда «Халва»:

 


  • Казеев Роман – ФИн

  • Захаркин Анатолий – ФЗИ

  • Кузнецов Владимир – ФЗИ

  • Малахов Владимир – ФЗИ

  • Холкин Никита – ФЗИ


3 местокоманда «Pinky and Brain»:

 


  • Голубев Алексей – ФУ

  • Хегай Евгений – ФУ

  • Ветерков Вадим – ФУ

  • Фокин Александр – ФУ

  • Кудрявцев Илья - ФУ


II чемпионат РГГУ по боулингу

18-19 октября 2006
1 место- команда «Эршуб»


  • Сильченко Евгений – ЮФ

  • Губаннов Станислав – ЮФ

  • Горбунов Михаил – ЮФ

  • Иванов Артем – ЮФ

  • Тищенко Никита – ФУ


2 место - команда «ЕКХ»
ЮФ


  • Лублина Мария

  • Захарченко Максим

  • Амбарцумян Юрий

  • Копалиани Торнике

  • Кочетков Григорий


3 место - команда «Слоны»
ИФФ


  • Садыков Даниэль

  • Дягилева Евгения

  • Зинковская Мария

  • Соколов Павел

  • Лаврентьев Александр

 

III чемпионат РГГУ по боулингу

16 - 18 октября 2007
1 место - Эршуб - 767 баллов


  • Евгений Сильченко ЮФ, 3 курс

  • Артем Иванов  ЮФ, 3 курс

  • Станислав Губанков ЮФ, 3 курс

  • Никита Тищенко ФУ, 3 курс

  • Алексей Глаголев ФАД, 3 курс


2 место - Спартак - 641 баллов


  • Валерий Любич ФЭ, 2 курс

  • Валентин Терешков ФЭ, 2 курс

  • Дмитрий Харитонов ФЭ, 5 курс

  • Максим  Золотарев ФЭ, 5 курс

  • Иван Тарасенко, аспирант


3 место - Kobihobutok - 596 баллов


  • Абдулла Абдуллаев ЮФ, 3 курс

  • Антон ВолковЮФ, 3 курс

  • Алексей Столяров ЮФ, 3 курс

  • Антон Уланов ЮФ, 3 курс

  • Иван Палицын ЮФ, 3 курс


IV чемпионат РГГУ по боулингу

28-30 октября 2008
1 место - Special Socks- 732 балла

 


  • Андрей Черных  - ФЭ, 3 курс

  • Давид Мхитарян - ФЭ, 3 курс

  • Денис Садовой - ФЭ, 3 курс

  • Михаил Стромов - ФЭ, 3 курс

  • Вадим Пучковский - ФЭ, 3 курс


 2 место - Слоны - 673 балла

 


  • Даниэль Садыков -ФИИ, 5 курс

  • Владимир Кузнецов - ФЭ, 5 курс

  • Роман Хазеев - ФИИ, 5 курс

  • Никита Холкин - ФЗИ, 5 курс

  • Константин Лёгкий  - ФЭ, 3 курс


3 место - Kobihobutok - 633 балла


  • Абдулла Абдуллаев - ЮФ, 4 курс

  • Антон Волков - ЮФ, 4 курс

  • Алексей Столяров - ЮФ, 4 курс

  • Антон Уланов - ЮФ, 4 курс

  • Иван Палицын - ЮФ, 4 курс


V чемпионат РГГУ по боулингу

13-15 октября 2009
1 местоKobihobutok - 725 очков


  • Уланов Антон (5 курс ЮФ)

  • Столяров Алексей(5 курс ЮФ)

  • Волнов Антон(5курс ЮФ)

  • Абдуллаев Абдулла(5 курс ЮФ )

  • Палицин Иван(5 курс ЮФ) 


2 место - Дыши легко - 693 очка 



  • Мирошник Анастасия(2 курс ЭФ)

  • Мирзоян Нарек(2 курс ЭФ)

  • Никишин Александр(2 курс ЭФ)

  • Ильенко Денис(2 курс ЭФ)

  • Каммерер Юлий(2 курс ЭФ)



3 место - Special Socks - 645 очков


  • Черных Андрей(4 курс ЭФ)

  • Мхитарян Давид(4 курс ЭФ)

  • Садовой Денис(4 курс ЭФ)

  • Стромов Михаил(4 курс ЭФ)

  • Пучковский Вадим(4 курс ЭФ)


VI Чемпионат РГГУ по боулингу

9-11 ноября 2010
1 место - Special socks – 692 очков
 

  • Черных Андрей Андреевич (5 курс ЭФ)

  • Мхитарян Давид Артурович (5 курс ЭФ)

  • Зубов Ярослав Олегович (аспирант ЭФ)

  • Стромов Михаил Алексеевич (5 курс ЭФ)

  • Пучковский Вадим Игоревич (5 курс ЭФ)


2 место - Зигзаг – 655 очков


  • Челпанов Алексей - 4 курс Социологический факультет

  • Богомолова Юлия - 4 курс Социологический факультет

  • Ратников Вячеслав - 4 курс Социологический факультет

  • Карасев Евгений - 4 курс Социологический факультет

  • Холопова Кристина - 4 курс Социологический факультет


3 место - Дыши легко – 648 очков



  • Никишин Александр - 3 курс Экономический факультет

  • Завируха Кристина - 2 курс Факультет Управления

  • Мирзоян Нарек - 3 курс Экономический факультет

  • Каммерер Юлий - 3 курс Экономический факультет

  • Ильенко Денис - 3 курс Экономический факультет



VII Чемпионат РГГУ по боулингу

25-27 октября 2011
1 место - Дыши Легко - Экономический факультет - 680 очков


  • Мирошник Анастасия - 4 курс

  • Мирзоян Нарек - 4 курс 

  • Никишин Александр - 4 курс

  • Ильенко Денис - 4 курс

  • Каммерер Юлий - 4 курс


2 место - Special Socks - Экономический факультет - 651 очко


  • Зубов Ярослав – преподаватель

  • Завируха Кристина - 3 курс

  • Айвазян Артур - 3 курс

  • Черных Андрей – аспирант

  • Махмутов Тимур – 3 курс


3 место - Premium Strikers - ОМО ИАИ - 564 очка


  • Вакарчук Денис - 2 курс

  • Боровинский Александр - 2 курс

  • Найман Владислав- 2 курс

  • Бирюков Григорий- 2 курс

  • Усанов Владислав- 2 курc




©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет