Жамбыл ауданы әкімдігінің «Жастар орталығы» кмм қызметкерлері туралы



жүктеу 122.87 Kb.
Дата28.04.2016
өлшемі122.87 Kb.
: userfiles
userfiles -> Внутренний контроль производства и контролируемые испытания продукции
userfiles -> Технические правила
userfiles -> 2010 жылдың ІІІ тоқсанына арналған жоспарының орындалуы Шілде Облыс әкімдігінің мәжілісіне енгізілген мәселе Жамбыл облысының 2010 жылдың қаңтар-маусымында
userfiles -> Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасына қарасты емдеу-алдын алу ұйымдары бас дәрігерлерінің жеке табысы және мүлкі туралы декларацияны жариялау
userfiles -> Конкурстық құжаттаманы бекіту туралы
userfiles -> Шу ауданының әкімі І.Ә. Тортаевтың ауданның 2012 жылғы әлеуметтік-экономикалық дамуының қорытындылары туралы есебі
userfiles -> Шортанова алшайым ахылбековна қазақстандағы ғылыми кітаптар басылымының тарихы
userfiles -> Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың сенімді өкілдерінің сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар тізбесі
Жамбыл ауданы әкімдігінің «Жастар орталығы» КММ

қызметкерлері туралы

мәлімет



Аты-жөні

Лауазымы

Білімі

Мекен-жайы


Байланыс телефоны

1

Усенбаев Жасулан Амантайұлы

Директор

ТарМУ,

Тараз қаласы,

Қаржыгер, Заңгер

жоғары


Тараз қаласы,

4 бұр. Бақбергенов көш. №2 үй



қызм. 8(72633) 2-19-09

ұя. 8 705 618 99 16

zhasulan.770@mail.ru


2

Рахимжанов Маханбет Дуйсебайұлы

Директор орынбасары

Әл-Фараби атындағы Қаз ҰУ Алматы қаласы, мәдениет танушы; ЖГТУ, заңгер, Әл-Фараби атындағы Қаз ҰУ Алматы қаласы,

Дінтану магистрі



жоғары

Тараз.қ, Абай көш.

1-бұр. №30 үй



қызм. 8(72633) 2-25-35

үй.51-74-96

ұя:8 705 9775297

makhanbet.87@mail.ru



4

Темірбек Айбол Темірбекұлы


Бөлім бастығы

М.Х.Дулати ат. ТАРМУ, Тараз қаласы,

Жергілікті мемлекеттік басқару



жоғары

Аса ауылы,

Төле би көш. №92 үй



қызм. 8(72633) 2-55-22

ұя. 8 707 2801689

үй.2-15-02

aibol_0702@mail.ru



5

Маханова Гүлмира Әубәкірқызы

Бас есепші

Жамбыл есеп санақ техникумы, өнеркәсіп бухгалтері

арнаулы орта

Аса ауылы,

Б.Момышұлы көш №1үй



қызм. 8(72633) 2-19-09

үй. 2-12-82

ұя. 8 775 951 65 35

mahanova.1968@mail.ru

n.beketov86@mail.ru


6

Бекетов Нариман Бекетұлы

Жаттықтырушы кеңесші

ЖГТУ, тарихшы

жоғары

Аса ауылы, Төле би көш.№143 үй.

үй. 2-16-20

ұя: 8 705 733 19 09



7

Абдикалықов Асхат Керимжанұлы

Кеңесші - тілші

Қазақ Ұлттық Аграрлық университеті, Алматы қаласы, жергілікті мемлекеттік басқару

жоғары

Айшабибі ауылы,

Айшабибі көш. №30 үй




қызм. 8(72633) 2-25-35

үй. 2 73 80

ұя: 8 705 9977036

Abdikhalykov82@mail.ru



6

Ертаев Сапар Серікұлы

Кеңесші - оператор

ТарМУ,

Тараз қаласы,

Радио байланыс және телеарна


Аса ауылы, Б.Момышұлы көш. №43 үй

үй. 2-24-10

ұя: 8 747 147 74 80




Ауылдық округтердегі жастар ісі жөніндегі кеңесшілер



Аты-жөні

Лауазымы

Білімі

Мекен-жайы


Байланыс телефоны

1

Пернебаев Абылайхан Қуатұлы

Ақбастау ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

№6 Әулие-ата колледжі,

Өндірістік эл.-механикалық жабдықтар



арнаулы орта

Бірлесу-Еңбек ауылы, Есимов көш № 28 үй

қызм. 8(72633) 5-25-40

үй. 5-06-99

ұя: 8 707 2360629


2

Алменов Дәуренбек Еркінұлы

Ақбұлым ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

НДПИ

Өзбекстан


жоғары

Ақбұлым ауылы,

Органов көш.№ 23 үй



қызм. 8(72633) 3-65-25

ұя. 8705 995 75 17

dauren.almenov@mail.ru


3

Алдаберген Жансая Алдабергенқызы

Бесағаш ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

«Тараз политехникалық» колледжі, Қаржыгер
арнаулы орта

Түркісиб ауылы,

Желтоқсан көш

№ 90/1 үй


қызм. 8(72633) 3-25-35

ұя.8 700 116 91 54

zansaya.aldabergenova@mail.ru


4

Тоқбосынова Самал Жолшыбекқызы

Гродиково ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

ТарМПИ,

Тараз қаласы

География пәнінің мұғалімі

жоғары


Тараз қаласы,

13 мөлтек аудан

8 үй 18 пәтер


қызм. 8(72633) 3-13-77

ұя. 8 705 416 79 37



5

Абилқасов Расылхан Сатымханұлы

Ерназар ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

ТарМПИ, Тараз қаласы,

Музыкалық білім беру



арнаулы орта

Ерназар ауылы,

Поштабай көш.№5 үй



қызм. 8(72633) 5-24-14

үй.5-20-05

ұя.8 705 733 91 42

rasylkhan.ablkasov@mail.ru



6

Татаева Нүрилә Бақытжанқызы

Жамбыл ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

ТарМУ-дың көпсалалы колледжі

арнаулы орта

Қапал ауылы,

Гагарин көш. № 24 үй



қызм. 8(72633) 3-70-45

үй.5-20-05

ұя.8 705 737 94 02

nuri_tataeva@mail.ru



7

Бекқұлиев Марғұлан Рысбайұлы

Көлқайнар ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

Абай ат. Жамбыл Гуманитарлық колледжі, Тараз қаласы, Сызу және бейнелеу өнері

арнаулы орта

Тастөбе ауылы,

Н.Омаров көш.№32 үй



қызм. 8(72633) 2-33-22

үй.2-34-05

ұя.8 778 148 05 93

Mako_91_91@mail.ru



8

Есеналиев Нұрсұлтан Есеналыұлы

Қарой ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

Қ.Сәтбаев атындағы ҚҰТҚУ,

Алматы қаласы,

Көлік техникасы және технологиясы

жоғары


Қарой ауылы, Анапия көш. №10 үй

қызм. 8(72633) 5-01-42

ұя.8 777 494 62 07



9

Жақсылықов Жалғас Байғараұлы

Қаракемер ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

М.Х.Дулати ат. ТАРМУ, Тараз қаласы,

Заңгер


жоғары

Аса ауылы, Ү.Мырхалықов көш. №52 үй

қызм. 8(72633) 2-46-00

ұя.87057977200

Japok 89@mail.ru


10

Қонысбек Ұлдана Рашитқызы

Қаратөбе ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

Тараз "Парасат" колледжі,

Тараз қаласы,

Қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі

арнаулы орта


Бектөбе ауылы,

Жамбыл көш.№92 үй



қызм. 8(72633) 2-55-22

ұя.8 705 173 49 08



11

Алдибаева Ұлжан Мұхаметалиевна

Қызылқайнар ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

«Тараз политехникалық» колледжі,

Банк ісі


арнаулы орта

Жасөркен ауылы,

Жасөркен көш.

№15үй


қызм. 8(72633) 3-43-17

ұя. 8 705 572 75 42

arnur_2010@inbox.ru


12

Абдиров Еркебұлан Қаржаубайұлы

Өрнек ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

АЭСА, Семей қаласы, Қаржыгер

жоғары

Өрнек ауылы,

Саухатов көш. №25 үй



қызм. 8(72633) 5-25-02

үй. 5-02-50

ұя.8 771 035 24 12

oshakty87@mail.ru



13

Масатов Айдын Әділханұлы

Пионер ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

А.Яссауи ат. Халықаралық Қазақ-Түрік Университеті, Алғашқы әскери дайындық

жоғары

Пионер ауылы,

Әшімұлы көш. №10 үй



қызм. 8(72633) 2-31-69

үй. 2-31-10

ұя. 8 777 117 85 44

Kapal_aidyn89@mail.ru



14

Саутбеков Ермек Турарович

Полатқосшы ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

Жамбыл политехникалық колледжі

Техник


арнаулы орта

Жалпақтөбе ауылы, Б.Момышұлы көш. №11 үй

қызм. 8(72633) 3-32-13

ұя. 8 777 466 87 97



15

Тұтқышбаев Алтынбек Кенжебекұлы

Тоғызтарау ауылдық округі, жастар ісі жөніндегі кеңесші

ТарМПИ,

Тараз қаласы

Бастапқы әскери дайындық

жоғары


Тоғызтарау ауылы

қызм. 8(72633) 5-25-34

ұя: 8 705 9989197



Аула клубтары

16

Ботаева Гүлнұр Ордабекқызы

Аса ауылдық округі, Пікірсайыс үйірмесінің жетекшісі

ТарМПИ,

Тараз қаласы

Ағылшын пәнінің мұғалімі

жоғары


Аса ауылы, Гагарин көш.№19/1 үй

үй. 5-09-44

ұя. 8 705 733 70 09



17

Құрманов Нұрлыбек Бақтығалиұлы

Айшабибі ауылдық округі, жас ақындар үйірмесінің жетекшісі

Тараз Инновациялық – Гуманитарлық Университеті,

Тараз қаласы, Қазақ тілі және қазақ әдебиеті



жоғары

Шөлдала ауылы


қызм. 8(72633) 2-73-45

ұя.8 771 231 39 35

narkesken_91@mail.ru


18

Сүлейманов Бахытжан Спандиярович

Бесағаш ауылдық округі, шахмат-дойбы үйірмесінің жетекшісі

М.Х.Дулати ат. ТАРМУ, Тараз қаласы,

Дене шынықтыру



жоғары

Бесағаш ауылы,

Абай көш


№16 үй

қызм. 8(72633) 3-20-35

үй.3-25-77

ұя.8 777 507 56 71


19

Алеханова Мухаббат Бақытқызы

Жамбыл ауылдық округі, көркемсөз өнері үйірмесінің жетекшісі

ТарМПИ аяқталмаған,

Тараз қаласы



жоғары

Шайқорық ауылы,

Абай көш.№ 48 үй



қызм. 8(72633) 3-70-45

үй.3-70-28

ұя.8 705 710 86 37

Muhabbat_0904@mail.ru



20

Шехбаева Дилафруз

Ерназар ауылдық округі, тоғызқұмалақ үйірмесінің жетекшісі

Тараз қаласы, ЖГТУ қаржыгер

арнаулы орта

Ерназар ауылы, Поштабай көш.№18 үй

қызм. 8(72633) 5-24-14

үй. 5-22-36

ұя.8 705 617 34 13

dilafruz.shekhbaeva@mail.ru




Аула клубтары

Шаруашылық қызметкерлері


1

Мұзбелов Рахымбек Гауһарбекұлы

шаруашылық меңгерушісі

Аса ауылы,

Абай көш № 10/1



Үй: 2-15-03

Ұя: 8 707 236 31 94



2

Тасқараев Сқақ Әмірбекұлы

күзетші

Тараз қаласы,

Әсимов көш.№144



Үй: 51-97-68

Ұя: 8 707 271 68 98



3

Әлімбеков Ерсұлтан

Мұхтарұлы

күзетші

Ерназар ауылы

Ақшуақ ана көш №16


Ұя: 8 705 977 43 16



4

Шаханов Бөгенбай

Сейлханұлы

күзетші

Аса ауылы,

Ш.Уәлиханов №10



Үй: 8 705 733 57 72

Ұя:8 707 236 17 20



5

Ибраимов Сейсебай Калыкулович


жұмысшы

Аса ауылы,

Мақашев көш. № 71


-


6

Ахметова Алтын

тех. жұмысшы

Аса ауылы,

Жамбыл көш № 83



Үй: 5-01-60

Ұя: 8777 465 92 69



7

Садыкова Балжан

тех. жұмысшы

Аса ауылы,

Б.Момышұлы № 21



Үй: 2-25-99

Ұя: 8 705 789 25 77



8

Айтжанов Бауыржан Өмірзақұлы

Жылу қазандығының операторы

Аса ауылы

Үй:

Ұя: 8 705 797 06 90



9

Джумаханов Алмаз Қожамурұлы

Жылу қазандығының операторы

Аса ауылы, Махашов № 80

Үй: 2-13-73

Ұя: 8 775 264 10 91



10

Намазбай Аян Талғатұлы

Жылу қазандығының операторы

Аса ауылы,Б. Момышұлы № 21

Үй: 2-25-99

Ұя:




©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет