Железин ауданының учаскелік сайлау комиссиялары №182 Алакөл сайлау учаскесі бойынша учаскелік сайлау комиссиясының



Дата24.04.2016
өлшемі222.74 Kb.
түріҚұрамы
Железин ауданының учаскелік сайлау комиссиялары

182 Алакөл сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Алакөл а., СМҮ, тел.41-4-07







Төраға

-

Тюрембаева Жанар Абылайқызы

Төрағаның орынбасары

-

Хаян Вера Константиновна

Хатшы

-

Таукилова Бақытгүл Жетпісбайқызы

Комиссия мүшелері

-

Коробченко Евгения Анатольевна,

Устапаев Нұрсләм Жұмагелдіұлы, Шурупкин Владимир Иванович, Нұрмұханова Ғалиябану Баптжанқызы

184 Башмачное сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Башмачное а., СМҮ, тел.72-5-32







Төраға

-

Мадағұлова Меруерт Бекболатқызы

Төрағаның орынбасары

-

Жуликенова Манзура Құдайбергенқызы

Хатшы

-

Румянцева Оксана Александровна

Комиссия мүшелері

-

Коломникова Надежда Валентиновна,

Арылбаев Абраем Кенжевич, Шейкина Нина Александровна, Низова Любовь Алексеевна

185 Кузьмино сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Кузьмино а., мектеп, тел. 40-7-15







Төраға

-

Симон Ләззат Абайқызы

Төрағаның орынбасары

-

Бейсиналинова Сәуле Жұмашқызы

Хатшы

-

Морозова Елена Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Кладов Дмитрий Георгиевич,

Волкова Оксана Николаевна, Ищанова Гүлназ Олжабайқызы, Почевалова Валентина Васильевна

186 Береговое сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Береговое а., мектеп, тел.40-3-71







Төраға

-

Поддубный Дмитрий Владимирович

Төрағаның орынбасары

-

Жаналинов Дүсіпбек Сергеевич

Хатшы

-

Сағандықова Гүлнара Ерсайынқызы

Комиссия мүшелері

-

Кентбаева Алма,

Вегилянский Леонид Борисович, Герасименко Надежда Анатольевна, Литвинюк Владимир Викторович

187 Абай сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Абай а., мектеп, тел.40-7-40







Төраға

-

Мұхаметжанова Құралай Молдахметқызы

Төрағаның орынбасары

-

Дарыбаева Альмира Аманжолқызы

Хатшы

-

Жұмабаева Мәдина Рымбекқызы

Комиссия мүшелері

-

Мұхаметсалыков Абылай Ақбарұлы,

Мұхаметжанов Болат Жылқайдарұлы, Жүнісова Мәкен Қайырбайқызы, Абесинова Гүлмира Мейрамқызы

188 Уәлиханов сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Уәлиханов а., СМҮ, тел.41-0-07







Төраға

-

Тасамбаева Алмагүл Төлепбергенқызы

Төрағаның орынбасары

-

Аронов Ерғали Қамзаұлы

Хатшы

-

Жукова Оксана Ивановна

Комиссия мүшелері

-

Ахметов Айдар Бейсенұлы,

Смагұлова Майдан Балтабайқызы, Мұқышев Арман Қаирексанұлы, Жингулов Есемхан Тінәлиұлы

189 Веселая роща сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Веселая роща а., СМҮ, тел.41-8-61







Төраға

-

Юрченко Владимир Васильевич

Төрағаның орынбасары

-

Баранов Сергей Николаевич

Хатшы

-

Нығманова Қарлығаш Балтабайқызы

Комиссия мүшелері

-

Байсанова Бибігүл Жеңісқызы,

Юрченко Валентина Николаевна, Қасқарбаев Сәрсен Жақсылықұлы, Қалиақпарова Шолпан Қабдешқызы

190 Дүйсеке сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Дүйсеке а., мектеп, тел.41-7-97







Төраға

-

Миненко Валентина Яковлевна

Төрағаның орынбасары

-

Симоненко Наталья Хамитовна

Хатшы

-

Тютенова Бақыт Башарқызы

Комиссия мүшелері

-

Брысиков Александр Иванович,

Спицына Татьяна Геннадьевна, Жұмадилова Қорлығайын, Шаяхметова Бақыт Шәкірқызы

191 Жаңабірлік сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Жаңабірлік а., мектеп, тел.41-5-68







Төраға

-

Қалиасқарова Арайлым Амангелдіқызы

Төрағаның орынбасары

-

Сағитова Мәриям Нәжімиденқызы

Хатшы

-

Салықова Айтжан Мұқанқызы

Комиссия мүшелері

-

Қалиасқаров Әділбек Нәжімиденұлы,

Қасенова Нағима Мұқанқызы, Салықова Бақыт Тәшенқызы, Нұрғалиев Нұрлыбек Қабдыркенұлы

192 Славяновка сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Славяновка а., мектеп, тел.41-5-72







Төраға

-

Лисс Галина Александровна

Төрағаның орынбасары

-

Ахметова Тлектес Балтабайқызы

Хатшы

-

Лисс Ирина Александровна

Комиссия мүшелері

-

Акимова ВалентинаГригорьевна,

Райлян Юрий Ефимович, Оспанов Нұрлан Қабдоллаұлы, Қасантаева Қорлығайын Қаниқызы

193 Еңбекші сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Еңбекші а., СМҮ, тел.41-6-44







Төраға

-

Исенова Сауле Александровна

Төрағаның орынбасары

-

Балтабаева Зияш Аманжолқызы

Хатшы

-

Тәңірбергенова Шолпан Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Байсарина Қалима Тлеулесқызы,

Жұмабекова Роза Қайкенқызы, Тлебалдина Жанна Әубәкрқызы, Ибраев Елебек Бейсембайұлы

194 Обозное сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Обозное а., ШҚ әкімшілік ғимараты, тел.41-1-53







Төраға

-

Елишева Татьяна Харитоновна

Төрағаның орынбасары

-

Безлуцкий Александр Лукьянович

Хатшы

-

Заламаева Анна Валерьевна

Комиссия мүшелері

-

Курзанова Светлана Ивановна,

Сальникова Наталья Михайловна, Балғожинов Сәдбек Рахимұлы, Көпішева Жаркен Қайыржанқызы

196 Бірінші Железин сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Железинка а., АМҮ, тел.2-13-00







Төраға

-

Кәрімова Алтын Таңжарыққызы

Төрағаның орынбасары

-

Баянбаев Амангелді Әмірұлы

Хатшы

-

Сыздықова Жанат Айзбергенқызы

Комиссия мүшелері

-

Левицкий Генадий Михайлович,

Кукарекин Яков Яковлевич, Кущева Любовь Яковлевна, Анциферова Ирина Владимировна

197 Екінші Железин сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Железинка а., № 1 мектеп, тел.2-24-45







Төраға

-

Ковалкова Анна Егоровна

Төрағаның орынбасары

-

Қожамжарова Самал Жұмабекқызы

Хатшы

-

Бегус Елена Алексеевна

Комиссия мүшелері

-

Рамазанов Абай Жасқайратұлы,

Шәріпов Руслан Сләмғалиұлы, Сергазин Азат Қадырбайұлы, Рахимова Айгүл Келденбайқызы

198 Автокөлік сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Железинка а., ОАА, тел. 2-26-23







Төраға

-

Чехова Наталья Саматовна

Төрағаның орынбасары

-

Смайылов Ғалы Қайырұлы

Хатшы

-

Фролова Валентина Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Данилина Анастасия Анатольевна,

Қайдарова Айсұлу Сембайқызы, Рева Валентина Ивановна, Пшеничникова Валентина Сергеевна

199 Аққайың сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Аққайың а., АК, тел.40-6-39







Төраға

-

Мұқанов Смагұл Қақпарұлы

Төрағаның орынбасары

-

Нұралина Бижамал Тілепалдықызы

Хатшы

-

Мұқанова Бақыт Рамазанқызы

Комиссия мүшелері

-

Молдакелдинов Қайырберген,

Қамаров Ертөстік Байшкенұлы, Нұрғалиев Сәрсен Кәкішұлы, Нысанбаева Айман Қанатқызы

200 Захаровка сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Захаровка а, мектеп, тел.41-0-29







Төраға

-

Әлібаев Жанболат Әмренұлы

Төрағаның орынбасары

-

Біләлов Қанатбек Айкенұлы

Хатшы

-

Бардашевсакая Елена Васильевна

Комиссия мүшелері

-

Тастамбекова Шолпан Қайырғалиқызы,

Әлмұханова Бақтылы Жәкенқызы, Шабалина Любовь Александровна, Головицкая Валентина Алексеевна

201 Моисеевка сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Моисеевка а., мектеп, тел.40-4-05







Төраға

-

Ковалева Ольга Александровна

Төрағаның орынбасары

-

Притыко Людмила Леонидовна

Хатшы

-

Әлменова Бақытгүл Мәркешқызы

Комиссия мүшелері

-

Рамазанова Айсұлу Хаергелдіқызы,

Болатова Дәметкен Көшербайқызы, Ипатко Сергей Васильевич, Альберти Федор Фридрихович

202 Пятерыжск сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Пятерыжск а., мектеп, тел.40-4-34







Төраға

-

Таскаев Геннадий Павлович

Төрағаның орынбасары

-

Садовская Таисия Федоровна

Хатшы

-

Константинова Любовь Геннадьевна

Комиссия мүшелері

-

Садовская Найля Хаметнадзеповна,

Курочкина Надежда Васильевна, Табачникова Надежда Аркадьевна, Омарова Алтынай Жұмашқызы

203 Новомир сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Церковное а., СМҮ, тел.41-7-26







Төраға

-

Лятин Нұрмағамбет Зарепұлы

Төрағаның орынбасары

-

Штрахов Николай Михайлович

Хатшы

-

Черепанова Елена Михайловна

Комиссия мүшелері

-

Молдабаева Қымбат Бекенқызы,

Ткач Нина Владимировна, Журавлева Галина Юрьевна, Козлова Наталья Николаевна

205 Жаңа жұлдыз сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Жаңа жұлдыз а., СМҮ, тел.87184364454







Төраға

-

Сүлейменова Айгүл Нәжімиденқызы

Төрағаның орынбасары

-

Чабану Павел Данилович

Хатшы

-

Орынтаева Тиыштық Васильевна

Комиссия мүшелері

-

Әбішев Құдайберген Ермекұлы,

Смайылов Махмұт Изкенұлы, Медведенко Галина Викторовна, Немлиенко Сергей Михайлович

206 Есқара сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Есқара а., ауылдық клуб, тел.87184364352







Төраға

-

Сазанбаева Зураш Зайкенқызы

Төрағаның орынбасары

-

Бегежанова Гүлнара Шакванқызы

Хатшы

-

Абдинова Альнара Серіктайқызы

Комиссия мүшелері

-

Абдинова Альнара Серіктайқызы,

Бейсенбаев Серік Тезекпайұлы, Орынтаева Тілектес Нығматқызы, Сағындықов Амангелді Кайырбекұлы

207 Екішоқ сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Екішоқ а., мектеп, тел.87183141571







Төраға

-

Махметов Марат Рахметоллаұлы

Төрағаның орынбасары

-

Нұртазин Жанарбек Жасқайратұлы

Хатшы

-

Мұқанова Гүлсім Тұяққызы

Комиссия мүшелері

-

Өтебаева Бақтылы Беққайырқызы,

Оразақова Күлмайра Рамазанқызы, Нұртазин Еренғайып Махметұлы, Махметова Бибігүл Шайхықызы

208 Михайлов сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Михайловка а., СМҮ, тел. 67-2-56







Төраға

-

Гребенюк Василий Васильевич

Төрағаның орынбасары

-

Курочкина Татьяна Васильевна

Хатшы

-

Морозова Лариса Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Өмірбекова Толқынай Әлібекқызы,

Сыздыков Юрий Александрович, Руденок Лариса Егоровна, Василенко Ульяна Алексеевна

209 Благодатное сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Благодатное а., мектеп ғимараты тел.42-1-76







Төраға

-

Колосова Елена Ивановна

Төрағаның орынбасары

-

Колосов Артём Владимирович

Хатшы

-

Сут Рашида

Комиссия мүшелері

-

Вдовиченко Владимир Михайлович,

Колосов Василий Павлович, Лисовая Валентина Михайловна, Кондратюк Михаил Иванович

210 Петропавл сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Петропавловка а., мектеп, тел.42-1-64







Төраға

-

Папушина Ольга Петровна

Төрағаның орынбасары

-

Дубровская Лариса Петровна

Хатшы

-

Синнер Римма Михайловна

Комиссия мүшелері

-

Маркова Наталья Александровна,

Огаренко Валентина Ивановна, Тәукішева Бакытгүл Тілеуғабылқызы, Зайковская Елизавета Ивановна

211 Краснов сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Красновка а., мектеп, тел.42-1-33







Төраға

-

Тютюнникова Нина Константиновна

Төрағаның орынбасары

-

Богачёв Владимир Антонович

Хатшы

-

Кравченко Ольга Алексеевна

Комиссия мүшелері

-

Тютюнникова Вера Адамовна,

Прудников Николай Николаевич, Шнайдер Ольга Алексеевна, Вьюн Мария Абрамовна

212 Мыңкөл сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Мыңкөл а., мектеп, тел.42-1-10







Төраға

-

Амилаханова Наталья Ивановна

Төрағаның орынбасары

-

Зубкова Валентина Митрофановна

Хатшы

-

Чеснова Валентина Ивановна

Комиссия мүшелері

-

Мизюк Владимир Николаевич,

Смык Сергей Михайлович, Мерц Вера Михайловна, Лятин Алшораз Зарелович

213 Озерное сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Озерное а., мектеп, тел.87184330240







Төраға

-

Әделбаева Айман Омарқызы

Төрағаның орынбасары

-

Қырықбаев Сағындық Байкенұлы

Хатшы

-

Қосайдарова Дина Бақтыбайқызы

Комиссия мүшелері

-

Бегалимов Жәскен Мұхамбеджанұлы,

Сапина Сандуғаш Амангелдіқызы, Антибекова Гүлмира Ғосманқызы, Қосайдарова Мүнира Бақтыбайқызы

214 Жамбыл сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Жамбыл а., мектеп, тел.87184364340







Төраға

-

Қайыргельдина Дәметай Рамазанқызы

Төрағаның орынбасары

-

Сматова Баян Жұмагелдіқызы

Хатшы

-

Елубаева Айдана Дулатқызы

Комиссия мүшелері

-

Садвакасова Баян Мұхтарқызы,

Тәкішева Гүлмира Қайроллақызы, Шамшудинова Айгерім Өмірбекқызы, Туребаева Гүлнар Жолдыбайқызы

215 Амангелді сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Жаңабет а., мектеп, тел. 87184364350







Төраға

-

Сатқанов Жастілек Қалижанұлы

Төрағаның орынбасары

-

Ахметов Құрманғали Амангелдіұлы

Хатшы

-

Сатқанова Рабиға Қаниқызы

Комиссия мүшелері

-

Сейісов Манарбек Тілеуғабылұлы,

Алпысбаева Зияда Сапарқызы, Сатқанова Майгүл Эрденқызы, Анафин Кайрат Қажымұратұлы

216 Лесное сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Лесное а., СМҮ, тел. 41-2-19







Төраға

-

Бурец Татьяна Александровна

Төрағаның орынбасары

-

Карташов Николай Анатольевич

Хатшы

-

Кожемякина Наталья Яковлевна

Комиссия мүшелері

-

Дайырбаев Жұмабай Бекболтаұлы,

Краузе Лилия Даниловна, Жантеміров Темірбек Абайұлы, Шарапова Евдокия Владимировна

217 Крупское сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Крупское а., мектеп, тел. 41-1-71







Төраға

-

Азарова Галина Петровна

Төрағаның орынбасары

-

Идрисова Диана Жангелдіқызы

Хатшы

-

Дүйсенова Сәуле Тұрытайқызы

Комиссия мүшелері

-

Акимова Светлана Александровна,

Андриенко Любовь Шагириевна, Дүйсенев Қайрат Мағзымұлы, Дронова Раиса Александровна

218 Раздельное сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Раздельное а., мектеп, тел. 40-2-14







Төраға

-

Манакина Күләш Күлдірмашқызы

Төрағаның орынбасары

-

Шкуратова Раиса Сергеевна

Хатшы

-

Сүлейменова Райхан Рамазанқызы

Комиссия мүшелері

-

Тұғымбаев Амангелді Шайдоллаұлы,

Гололобов Анатолий Иванович, Петрова Галина Ивановна, Мамонтова Валентина Валерьевна

219 Октябрь сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Октябрьское а., мектеп, тел. 41-1-92







Төраға

-

Мосияш Наталья Викторовна

Төрағаның орынбасары

-

Мосияш Тамара Ивановна

Хатшы

-

Стародубцева Анастасия Анатольевна

Комиссия мүшелері

-

Ириспеков Бауыржан Шарапиденұлы,

Идрисова Мәншүк Ермекқызы, Мәмбетов Абай Жанқабылұлы, Вензель Елена Васильевна

220 Прииртышск сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Прииртышск а., СМҮ, тел. 40-7-45







Төраға

-

Левченко Лидия Ивановна

Төрағаның орынбасары

-

Хаербаев Әділ Жұмабекұлы

Хатшы

-

Пронина Лариса Сергеевна

Комиссия мүшелері

-

Турчак Елена Александровна,

Раменский Алексей Федорович, Ворошилова Татьяна Викторовна, Нұрғалиева Назыгүл Баймұратқызы

221 Үрлітүб сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Үрлітүб а., бұрынғы мектеп ғимараты, тел. 71-3-02







Төраға

-

Кныш Людмила Михайловна

Төрағаның орынбасары

-

Самсонова Надежда Геннадьевна

Хатшы

-

Юхневич Ирина Геннадьевна

Комиссия мүшелері

-

Шаяхсұлтанова Бағиша Исабекқызы,

Коржук Людмила Витальевна, Лейман Александр Иванович, Черная Ольга Васильевна

222 Степное сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Степное а., бұрынғы мектеп ғимараты, тел. 40-7-56







Төраға

-

Татыбаев Сайлау Құрмашұлы

Төрағаның орынбасары

-

Олькова Ольга Афанасьевна

Хатшы

-

Татыбаева Бақытгүл Төлегенқызы

Комиссия мүшелері

-

Татыбаева Гаукар Рахымберденқызы,

Жиляков Иван Валентинович, Сүйінішев Әнуарбек Теңызұлы, Даутова Сәлия Қалиоллақызы

223 Большевик сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Безводное а., бұрынғы мектеп ғимараты, тел. 41-3-52







Төраға

-

Юмалистова Татьяна Васильевна

Төрағаның орынбасары

-

Кушкова Галина Юрьевна

Хатшы

-

Сүйінішева Қарлығаш Мүбәракқызы

Комиссия мүшелері

-

Мамзеева Ольга Викторовна,

Юмалистова Светлана Юрьевна, Анаев Қасан Иманмәлікұлы, Макашева Людмила Александровна

224 Груздевка сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Груздевка а., бұрынғы мектеп ғимараты, тел. 41-3-77







Төраға

-

Казанцева Анна Павловна

Төрағаның орынбасары

-

Касьянова Зоя Владимировна

Хатшы

-

Овечкина Маргарита Ивановна

Комиссия мүшелері

-

Банина Елена Александровна,

Давыдченко Зинаида Михайловна, Козленко Елена Александровна, Риферт Иван Иванович

225 Березовка сайлау учаскесі бойынша



учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Березовка а., мектеп , тел. 87184330330







Төраға

-

Мұқанов Асхат Смағұлұлы

Төрағаның орынбасары

-

Алинова Жамал Қабыкенқызы

Хатшы

-

Сукенова Дария Бауырманқызы

Комиссия мүшелері

-

Умиев Талан Жанботаұлы,

Шайдт Елена Васильевна, Алинова Салтанат Дюсупқызы, Алинова Баткен Әделханқызы

226 Жолтаптық сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Жолтаптық а., мектеп, тел. 42-1-39







Төраға

-

Сәдбеков Серік Құнанбайұлы

Төрағаның орынбасары

-

Асқарова Гүлжан Мерекеқызы

Хатшы

-

Друзик Надежда Алексеевна

Комиссия мүшелері

-

Бесенова Гүлсара Хамитқызы,

Асқарова Жанат Қамзақызы, Құлышева Айгүл Жақсылыққызы, Друзик Сергей Иванович

564 сайлау учаскесі бойынша

учаскелік сайлау комиссиясының

ҚҰРАМЫ




Железинка а., № 2 мектеп, тел. 2-15-77







Төраға

-

Юсупова Рамзия Шарифулловна

Төрағаның орынбасары

-

Минко Игорь Григорьевич

Хатшы

-

Әбілқасова Құралай Жармакөшқызы

Комиссия мүшелері

-

Ахметова Гүлнара Шаймерденқызы,

Опанов Абылай Шайзатұлы, Проскурякова Елена Геннадьевна, Падалко Юрий Александрович

Каталог: upload -> files
files -> Т. Н. Кемайкина психологические аспекты социальной адаптации детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей методическое пособие
files -> Ұлттар жіктеуіші
files -> Деректі фильмнің беташары
files -> Мазмұны бағдарламаның ТӨЛҚҰжаты
files -> Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы хаттама «Сұйық отын және аи-92 жанар жағар майын сатып алу»
files -> Жоба сайлау учаскелерін құру туралы «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы»


Достарыңызбен бөлісу:


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет