«Жұлдызай»-2015 X республикалық мүмкіндігі шектеулі балалар шығармашылық фестивалының жеңімпаздары



жүктеу 111.11 Kb.
Дата28.04.2016
өлшемі111.11 Kb.
«Жұлдызай»-2015 X Республикалық мүмкіндігі шектеулі балалар шығармашылық фестивалының жеңімпаздары




Ұжымның/қатысушының

тегі, аты


Мектеп

Номер атауы, авторы

бағыты

орын




Вокалдық орындау

1

Кайсанова Томирис

«Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған «Алтын дән» мектеп-бала-бақша кешені» Өскемен қаласы

казақ әндерінен поппури

Вокалдық орындау

І

2

Ескермесов Диас

«№ 21 көмекші мектеп» КММ

Өскемен қаласы



«Анашым»


Вокалдық орындау

ІІ

3

Боровикова Кристина

«Психикалық дамуы тежелген жетім балаларға арналған орталау түзеу мектеп-интернаты» КММ.

Серебрянск қаласы



«Бала тілегі»


Вокалдық орындау

ІІІ

4

Абдеханов Арыслан

«Өскемен қаласының балалар психоневрологиялық медико-әлеуметтік мекемесі» КММ

«Ақ көгершін»

Вокалдық орындау

ІІІ




Хореография

5

Хореографический коллектив

«Риддер қаласының дамуында мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған арнайы (түзеу) мектеп-интернаты» КММ

«Маша и медведь»

хореография

І

6

Хореографический коллектив

«Психикалық дамуы тежелген жетім балаларға арналған орталау түзеу мектеп-интернаты» КММ.

Серебрянск қаласы



«Веселые клоуны»

хореография

ІІ

7

Кабенова Аяжан Жакенов Әлішер

«Ахмет Байтурсынов атындағы №20 орта мектеп»КММ Өскемен қаласы

«Лезгинка»

хореография

ІІІ




Сурдо аударма әнін орындау

8

Сматова Асем

Екпін Арай




Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «№ 2 Естуі мен сөйлеуі нашар балаларға арналған түзеу мектеп-интернаты» КММ

Зыряновск қаласы



«Земля Казахстана»

Сурдо аударма әнді орындау

ІІ

9

Мамырбекова Диана

КГУ «№37 Көпсалалы орта мектеп»

Өскемен қаласы



«Журавли»

Сурдо аударма әнді орындау

ІІІ




Аспаптық орындау

10

Инструментальный

ансамбль


Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «№ 2 Естуі мен сөйлеуі нашар балаларға арналған түзеу мектеп-интернаты» КММ

Зыряновск қаласы



«Ой, вставала я ранешенько»

инструментальное исполнение

ІІ

11

Бейнелеу өнері

12

Асылбекова Александра


«№ 19 орта мектеп» КММ,

«Гармония» орталығы



«Красавица и батыр»


Бейнелеу өнері

ІІ

13

Тугелбаева Дана


«№ 19 орта мектеп» КММ,

«Гармония» орталығы



«Голубь мира»

Бейнелеу өнері

ІІІ




Сәндік-қолданбалы шығармашылық


14

Внукова Анжелика

«№ 21 көмекші мектеп» КММ

Өскемен қаласы



КТД «Дружба народов»»

Сәндік-қолданбалы шығармашылық

І

15

Михаилова Анна

«Жетім балаларға арналған Шығыс Қазақстан облыстық арнайы мектеп-интернаты» КММ


«Петушки на прогулке»


Сәндік-қолданбалы шығармашылық

ІІ

16

«Психикалық дамуы тежелген жетім балаларға арналған орталау түзеу мектеп-интернаты» КММ тәрбиеленушілері


«Психикалық дамуы тежелген жетім балаларға арналған орталау түзеу мектеп-интернаты» КММ.

Серебрянск қаласы



Ұлы Отан соғысының 70-жылдық Жеңісіне арналған

композиция



Сәндік-қолданбалы шығармашылық

ІІ

17

Матвеева Кристина

Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының «№ 2 Естуі мен сөйлеуі нашар балаларға арналған түзеу мектеп-интернаты» КММ

Зыряновск қаласы



«Вышив-ка, лоскутная техника»

Сәндік-қолданбалы шығармашылық

ІІІ

18

Төлегенов Әлібек, Құрбанов Аман

«Урджарлық балалар ПМӘМ» КММ

Ұлттық натюрморт

«Торсық»,

«Қансонарда бүркітші шығады аңға»


Сәндік-қолданбалы шығармашылық

ІІІ

Список победителей областного тура X Республиканского фестиваля творчества детей с особыми потребностями «Жұлдызай»-2015




Ф.И. участника/

коллектива

Школа

Название

номера,

авторы

Направление

Место




Вокал

1

Кайсанова Томирис

КГУ «Комплекс школа-детский сад «Алтын дән» для детей с ограниченными возможностями» г.Усть-Каменогорска

Поппури казахских песен

вокал

І

2

Ескермесов Диас

КГУ «Вспомогательная школа № 21»

г.Усть-Каменогорск




«Анашым»


вокал

ІІ

3

Боровикова Кристина

КГУ «Коррекционная неполная средняя школа – интернат для детей – сирот с ЗПР» г.Серебрянск

«Бала тілегі»


вокал

ІІІ

4

Абдеханов Арыслан

«Усть-Каменогорское детское психоневрологическое медико-социальное учреждение»

«Ақ көгершін»

Вокал

ІІІ




Хореография

5

Хореографический коллектив

КГУ «Специальная (коррекционная) школа-интернат для детей с ограниченными возможностями» г. Риддер

«Маша и медведь»

хореография

І

6

Хореографический коллектив

КГУ «Коррекционная неполная средняя школа – интернат для детей – сирот с ЗПР» г.Серебрянск

«Веселые клоуны»

хореография

ІІ

7

Кабенова Аяжан Жакенов Әлішер

КГУ «Средняя школа №20 имени Ахмета Байтурсынова» г.Усть-Каменогорск

«Лезгинка»

хореография

ІІІ




Жестовое пение

8

Сматова Асем

Екпін Арай




КГУ «Коррекционная

школа – интернат №2 для детей с нарушением слуха и речи» г.Зыряновск



«Земля Казахстана»

жестовое исполнение песни

ІІ

9

Мамырбекова Диана

КГУ «СМШ №37» г.усть-Каменогорск

«Журавли»

жестовое исполнение песни

ІІІ




Инструментальное исполнение

10

Инструментальный

ансамбль


КГУ «Коррекционная

школа – интернат №2 для детей с нарушением слуха и речи» г.Зыряновск



«Ой, вставала я ранешенько»

инструментальное исполнение

ІІ

11

Изобразительное искусство

12

Асылбекова Александра


КГУ СШ № 19, центр «Гармония»

«Красавица и батыр»


изобразительное искусство

ІІ

13

Тугелбаева Дана


КГУ СШ № 19, центр «Гармония

«Голубь мира»

изобразительное искусство

ІІІ




Декоративно-прикладное искусство


14

Внукова Анжелика

КГУ «Вспомогательная школа №21»

КТД «Дружба народов»»

декоративно-прикладное искусство


І

15

Михаилова Анна

КГУ «ВКО специальная школа-интернат для детей-сирот»

«Петушки на прогулке»


декоративно-прикладное искусство


ІІ

16

Воспитанники КГУ «Коррекционная неполная средняя школа – интернат для детей – сирот с ЗПР» г.Серебрянск

КГУ «Коррекционная неполная средняя школа – интернат для детей – сирот с ЗПР» г.Серебрянск

Композиция, посвященная 70-летию Победы в ВОВ

декоративно-прикладное искусство


ІІ

17

Матвеева Кристина

КГУ «Коррекционная школа – интернат №2 для детей с нарушением слуха и речи»

«Вышив-ка, лоскутная техника»

декоративно-прикладное искусство


ІІІ

18

Төлегенов Әлібек, Құрбанов Аман

КГУ «Урджарское детское ПМСУ»

Национальный натюрморт

«Торсық»,



«Қансонарда бүркітші шығады аңға»

декоративно-прикладное искусство


ІІІ

: assets -> images
images -> Конкурс "Я переводчик"
images -> Қарақалпақстан республикасының нызамы қарақалпақстан республикасы жоқАРҒы кеңеси депутатының статусы ҳАҚҚында
images -> Коста дель Соль
images -> Собор Саграда Фамилия – жемчужина в архитектурной коллекции Барселоны. В статье представлена информация об истории создания и архитектурных особенностях этого уникального творения Антонио Гауди, увидеть которое – долг каждого
images -> Сақтау мерзімдерін көрсете отырып, мемлекеттік және мемлекеттік емес ұйымдар қызметінде жасалатын
images -> Бакейра, Берет, Бонайгуа
images -> Отчет по результатам клинической оценки эффективности синбиотических продуктов у пациентов гастроэнтерологического профиля
images -> Гран Канария, Канарские острова Гран Канария




©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет