Жұмыс орны, лауазымы



жүктеу 237.78 Kb.
Дата02.05.2016
өлшемі237.78 Kb.
М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті 2011 жыл




Толық аты-жөні

Мамандығы

Жұмыс орны, лауазымы

1

Нурғожина Айдана Шынтасқызы

Биология

Ақжайық ауданы Алғабас ОЖББМ

2

Киишева Венера Нұрланқызы

Физика

Ақжайық ауданы Қ.Байсыков ОЖББМ

3

Мырзағали Гүлмира Максимқызы

Тарих

Ақжайық ауданы Талап ОЖББМ

4

Балмағанбетова Айдана Асылбекқызы

Шет тілі: екі шет тілі

Ақжайық ауданы Чапаев №1 ОЖББМ

5

Дуйтов Мерхат Еркінұлы

Бейнелеу өнері және сызу

Ақжайық ауданы Жайық НМ

6

Аманова Гүлбақша Гиниятқызы

Химия

Ақжайық ауданы Алғабас ОЖББМ

7

Қайырғалиев Қайырбек Еркеғалиұлы

География

Ақжайық ауданы Тінәлі НМ

8

Мусагалиева Альбина Бекболатқызы

Химия

Ақжайық ауданы Жаңажол ОЖББМ

9

Мурзагалиева Гулдана Орынбасарқызы

Биология

Ақжайық ауданы Ғ.Махамбетов ат. ОЖББМ

10

Маужигитова Ағырыс Ғабитқызы

Информатика

Ақжайық ауданы Чапаев №1ОМ

11

Муканова Мирамгуль Айгалиевна

Қазақ тілі мен әдебиеті

Бөрлі ауданы Бумакөл ЖББОМ

12

Маркелова Валентина Леонидовна

Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі

Бөрлі ауданы Григорьев ЖББОМ

13

Жунусова Зияда Мирасовна

Қазақ тілі мен әдебиеті

Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №5 ЖББОМ

14

Тулешева Индира Аияпкалиевна

Химия

Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №5 ЖББОМ

15

Жаманкулова Жансая Сагиндықовна

Шет тілі: екі шет тілі

Бөрлі ауданы Өспен НМ

16

Мансурова Толғанай Галллемовна

Физика

Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №2 ЖББОМ

17

Моночкова Мария Сергеевнаға

Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі

Бөрлі ауданы Бөрлі ЖББОМ

18

Байгалиева Мөлдир Амангелдиеиевна

Математика

Бөрлі ауданы ЖарсуатЖББОМ

19

Мельникова Виктория Игоревнаға

Орыс тілі мен әдебиеті

Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №6 ЖББОМ

20

Жантухова Самал Избасаровна

Педагогика және психология

Бөрлі ауданы Бөрлі Н М

21

Дюсенов Қайрат Абаевич

Тарих

Бөрлі ауданы Қанай НМ

22

Еремаев Владимир Анатольевич

Бейнелеу өнері және сызу

Бөрлі ауданы ЖарсуатЖББОМ

23

Сериккалиева Рима Ержановна

Химия

Бөрлі ауданы Ақсай қаласының №4 ЖББОМ

24

Умаров Жасұлан Жігерович

Математика

Бөкейордасы ауданы М.Маметова ат.ЖОМ

25

Тулепкалиева Индира Серикбаевна

Қазақ тілі мен әдебиеті

Бөкейордасы ауданы А.Құсайынов ат. ЖОМ

26

Қарағойшин Берік Бахтыгалиевич

Дене шынықтыру және спорт

Бөкейордасы ауданы Т.Масин ат.ЖОМ

27

Қарағойшина Әсел Сериковна

Информатика

Бөкейордасы ауданы М.Бегалиева ат. ЖОМ

28

Муханбетова Ақжарқын Берікқызы

Биология

Бөкейордасы ауданы А.Құсайнов ат.ЖОМ

29

Мизамбаев Нуртилек Ниетбаевич

Информатика

Бөкейордасы ауданы Т.Масин ат. ЖОМ

30

Мендибаев Жангельды Амангельдиевич

Бастапқы әскери дайындық

Бөкейордасы ауданы Т.Масин ат. ЖОМ

31

Дюсемалиева Замзагуль Аскаровна

Қазақ тілі мен әдебиеті

Жәнібек ауданы Тегісшіл ОЖББМ

32

Кенжина Айслу Болатовна

Физика

Жәнібек ауданы №1 ЖОББМ

33

Хаирлиев Нурлыбек Нурбулатович

Информатика

Жәнібек ауданы №1 ЖОББМ

34

Шарафутдинова Алиса Биболатовна

Математика

Жәнібек ауданы Ө.Сахипов атынд. ЖББОМ

35

Бисекова Мерей Абилтаевна

Химия

Жәнібек ауданы Ғ.Абдуллин атынд.ОЖББМ

36

Қабылнасиров Ардақ Елемесович

Математика

Жәнібек ауданы Ғ.Сарбаев атынд. ОЖББМ-балабақша

37

Мендешов Мершат Салауатович

Информатика

Жәнібек ауданы Ғ.Абдуллин атынд. ОЖББМ

38

Кубаева Алия Ришатовна

Биология

Жәнібек ауданы №1 ЖОББМ

39

Асанов Оралбек Хамитович

Физика

Жәнібек ауданы Ғ.Сарбаев атынд. ОЖББМ-балабақша

40

Сапаргалиев Мэлс Мадиұлы

Математика

Жәнібек ауданы Тегісшіл ОЖББМ

41

Ильясова Асемгуль Есболатовна

Шет тілі: екі шет тілі

Жәнібек ауданы Ғ.Сарбаев атынд. ОЖББМ-балабақша

42

Рамазанов Жанторе Жанабильевич

Тарих

Жәнібек ауданы Т.Жароков атынд.ОМ

43

Сукбаева Зайнура Халимовна

Педагогика және психология

Жәнібек ауданы Ұзынкөл мектебі

44

Хайруллина Самал Асылбековна

Қазақ тілі мен әдебиеті

Жәнібек ауданы Т.Жароков атынд.ОМ

45

Абдрешева Багдагуль Казбековна

Ақпараттық жүйелер

Жәнібек ауданы А.Оразбаева атынд. НМ

46

Жардемгалиева Назира Беккалиевна

Физика

Жаңақала ауданы Д.Нұрпейсова ЖОМ

47

Дауесова Айжан Жангазиевна


Тарих

Жаңақала ауданы С.Меңдешев ЖОМ

48

Нурсултанова Римма Сагингалиевна

Музыкалық білім

Жаңақала ауданы Д.Нұрпейсова ЖОМ

49

Фазылов Кенел Марданович

Дене шынықтыру және спорт

Жаңақала ауданы Д.Нұрпейсова ЖОМ

50

Шетеева Айымгул Сатыбалдиевна

Информатика

Жаңақала ауданы №3 ЖОМ

51

Болатова Асем Муратовна

Тарих

Зеленов ауданы Батурин ЖОББМ

52

Гапарова Алтынай Тимуровна

Орыс тілі мен әдебиеті

Зеленов ауданы Батурин ЖОББМ

53

Эдилов Леонид Нусрадинович

Информатика

Зеленов ауданы Камен ЖОББМ

54

Мажитова Гүлжайна Жуматаевна

Математика

Зеленов ауданы Камен ЖОББМ

55

Сергазиева Айгерим Урынгалиевна

Химия

Зеленов ауданы Макаров ЖОББМ

56

Айтмулинова Алия Аркадьевна

Математика

Зеленов ауданы Макаров ЖОББМ

57

Акбулатова Гульдария Бакытжановна

Информатика

Зеленов ауданы Макаров ЖОББМ

58

Гаврилин Алексей Михайлович

Тарих

Зеленов ауданы Чеботарев ЖОББМ

59

Сахипова Актилек Абзаловна

Физика

Зеленов ауданы Новеньков ЖОББМ

60

Сейтказиев Азамат Каиржанович

География

Зеленов ауданы Трекин ЖОББМ

61

Бекмухамбетов Айдархан Сагындыкович

География

Зеленов ауданы Январцев ЖОББМ

62

Давлетова Лунара Рыскалиевна

Педагогика және психология

Зеленов ауданы Рубежин ЖОБМ

63

Нашева Лунара Утегеновна

Шет тілі: екі шет тілі

Зеленов ауданы Чиров ЖОББМ

64

Сарбалин Арман Избасарович

Бастапқы әскери дайындық

Зеленов ауданы Чиров ЖОББМ

65

Баймуханова Гульназ Маратовна

Химия

Зеленов ауданы Новенький ЖОББМ

66

Тюлегенов Сакен Амангельдиевич

География

Зеленов ауданы Новенький ЖОББМ

67

Кажыгалиева Мархаба Бисенгалиевна

Музыкалық білім

Зеленов ауданы Новенький ЖОББМ

68

Ешнизова Назгүл Жеткербайқызы

Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі

Зеленов ауданы Ульянов ЖОББМ

69

Есенгалиев Мерхат Каримгалиевич

Математика

Зеленов ауданы Зеленов ЖОББМ

70

Хамзина Айнагуль Есмагуловна

Қазақ тілі мен әдебиеті

Зеленов ауданы Қ.Ахмиров ат. ЖОББМ

71

Ахтанова Гульмира Жасулановна

Шет тілі: екі шет тілі

Зеленов ауданы Қ.Ахмиров ат. ЖОББМ

72

Тулеуова Асель Кантуреевна

Биология

Зеленов ауданы Қ.Ахмиров ат. ЖОББМ

73

Даниярова Эльвира Сериковна

Биология

Зеленов ауданы Озерный ЖОББМ

74

Горячева Светлана Павловна

Қазақ тілі мен әдебиеті

Зеленов ауданы Дарьинск ЖОББМ

75

Куаншалиев Мейр Ермекұлы

Бейнелеу өнері және сызу

Зеленов ауданы Мичурин ЖОББМ

76

Жангалиева Динара Арматовна

Шет тілі: екі шет тілі

Зеленов ауданы Мичурин ЖОББМ

77

Суханова Альбина Саматовна

Математика

Зеленов ауданы Қ,Аманжолов ат.ЖОББМ

78

Куниров Алмаз Тулегенович

Физика

Зеленов ауданы Қ,Аманжолов ат.ЖОББМ

79

Есеркепова Дилара Буркутовна

Физика

Зеленов ауданы Дарьинск ҚЖОББМ

80

Мусина Динара Талгатовна

Информатика

Зеленов ауданы Степнов ЖОББМ

81

Ғалиева Гаухар Әлібекқызы

Математика

Зеленов ауданы Володар ЖОББМ

82

Тулгабаева Алмагуль Кенесовна

Тарих

Зеленов ауданы Володар ЖОББМ

83

Бисенова Акмарал Маратовна

Дене шынықтыру және спорт

Зеленов ауданы Жаңатаң НМ

84

Тулегулова Әсем Махамбетқызы

Қазақ тілі мен әдебиеті

Сырым ауданы Жалпы білім беретін Абай орта мектеп балабақшасы

85

Қабасова Гулвира Бекетқызы

Бейнелеу өнері және сызу

Сырым ауданы Жалпы білім беретін Аралтөбе орта мектеп балабақшасы

86

Жагиева Гүлзат Серікқызы

Информатика

Сырым ауданы Жалпы білім беретін Ақырап негізгі мектебі

87

Құсегенова Айдана Тарасқызы

Музыкалық білім

Сырым ауданы Жалпы білім беретін Қособа орта мектебі

88

Құсайынова Айымгүл Азаматқызы

Тарих

Сырым ауданы Жалпы білім беретін Қособа орта мектебі

89

Утегалиева Динара Сарсенғалиқызы

Информатика

Сырым ауданы Жалпы білім беретін Бұлан орта мектебі

90

Қарағойшиева Асем Маратқызы

Химия

Сырым ауданы Жалпы білім беретін Көгеріс орта мектебі

91

Мади Гүлім Дінданқызы

Биология

Сырым ауданы Жалпы білім беретін Көздіғара орта мектебі

92

Таубаева Ботагөз Бисенғалиқызы

Педагогика және психология

Сырым ауданы Жалпы білім беретін Жамбыл негізгі мектебі

93

Әбілқасымов Қуаныш Өмірзақұлы

Тарих

Сырым ауданы Көгеріс орта мектебі

94

Успанов Талгат Адиетович

География

Казталов ауданы Сарықұдық НМ

95

Миргалиев Айбек Исламгалиевич

Бейнелеу өнері және сызу

Казталов ауданы Теренкөл ОМ

96

Мухтаров Аяган Кажмуратович

Тарих

Казталов ауданы С.Есетов ОМ

97

Валиева Эльмира Тимуровна

Химия

Казталов ауданы Жаңажол ОМ

98

Жанбыршина Жарқынай Жангельдиевна

Педагогика және психология

Казталов ауданы Жаңажол ОМ

99

Муфтахиева Жанна Ғабиденқызы

Педагогика және психология

Казталов ауданы Жас НМ

100

Газизжановна Гаухар Акбулатовна

Математика

Казталов ауданы Бірік ОМ

101

Подопригора Анатолий Владимирович

Тарих

Казталов ауданы Ғ.Молдашев ОМ

102

Кайнешев Ербол Насипкалиевич

Математика

Казталов ауданы Мирон НМ

103

Ермеккалиев Ғабит Хамитович

Тарих

Казталов ауданы Қараөзен МЛ

104

Кабдулгалиев Елдос Даниярович

Дене шынықтыру және спорт

Казталов ауданы Богатырев ОМ

105

Нугманова Аягоз Жаскайратовна

Қазақ тілі мен әдебиеті

Казталов ауданы Коныс ОМ

106

Кожангалиева Арайлым Тогаевна

Биология

Казталов ауданы Ақпәтер ОМ

107

Дуйсекова Асемгул Хамидуллиновна

Музыкалық білім

Казталов ауданыТәрбие орталығы

108

Болатова Эльмира Муратовна

Қазақ тілі мен әдебиеті

Қаратөбе ауданы Қаракөл ЖОМ

109

Карина Айдана Сагдатовна

Педагогика және психология

Қаратөбе ауданы Ханкөл ЖОМ

110

Рахметова Жазира Ниязқызы

Бейнелеу өнері және сызу

Қаратөбе ауданы Үшағаш НМ

111

Умарова Гульназим Талигатовна

Қазақ тілі мен әдебиеті

Қаратөбе ауданы Төлен НМ

112

Юсупова Айнагүл Едресқызы

Шет тілі: екі шет тілі

Тасқала ауданы «Сәулет» мектеп-гимназиясы

113

Жалмуханова Гүлдана Набиқызы

Бейнелеу өнері және сызу

Тасқала ауданы Аудандық балалардың мектептен тыс жұмыс орталығы

114

Кажбалинова Мейрамгүл Асылбекқызы

Физика

Тасқала ауданы Семиглавый Мар жалпы орта білім беретін мектебі

115

Каберов Мейрбек Қыдырғалиұлы

Музыкалық білім

Тасқала ауданы Аудандық балалар саз мектебі

116

Файзуллина Азиза Бейбітқызы

Музыкалық білім

Тасқала ауданы Аудандық балалар саз мектебі

117

Ильясова-Бектембаева Гүлдана Меңдығалиқызы

Биология

Тасқала ауданы Родник негізгі мектебі

118

Зейнешова Аягүл Рахамжанқызы

Информатика

Тасқала ауданы Совхоз жалпы орта білім беретін мектебі

119

Берденгорова Лаура Алмасқызы

Хореография

Тасқала ауданы «Сәулет» мектеп-гимназиясы

120

Апенов Ерболат Муратович

Биология

Теректі ауданы Ақсуат ЖОББМ

121

Аймагамбетова Гульнара Тлеужановна

Тарих

Теректі ауданы Чапаев ЖОББМ

122

Айтымов Ерлан Максотұлы

Бейнелеу өнері және сызу

Теректі ауданы Федоров қазақ ЖОББМ

123

Сариева Луиза Орынбасаровна

Математика

Шаған ЖОББМ

124

Бижанова Бағдагүл Сейілханқызы

Қазақ тілі мен әдебиеті

Теректі ауданы Ш.Онашев атындағы НОМ

125

Тасанова Карлыгаш Мурадымовна

Физика

Теректі ауданы Аңқаты ЖОББМ

126

Саймова Альбина Нуршатовна

Музыкалық білім

Теректі ауданы Аңқаты ЖОББМ

127

Кабашева Гульсая Кадырбековна

Физика

Теректі ауданы Гимназия

128

Маштаев Асхад Темирханович

Математика

Теректі ауданы Ақсуат ЖОББМ

129

Тулегенов Медет Амантаевич

Бейнелеу өнері және сызу

Теректі ауданы Федоров қазақ ЖОББМ

130

Хаиров Дамир Адилханович

Бейнелеу өнері және сызу

Теректі ауданы Федоров қазақ ЖОББМ

131

Калинин Роман Владимирович

Бастапқы әскери дайындық

Теректі ауданы №1 Подстепный ЖОББМ

132

Габдуллина Майра Имакановна

Шет тілі: екі шет тілі

Теректі ауданы №1 Подстепный ЖОББМ

133

Буранбаев Азамат Адильбекович

География

Теректі ауданы Белогор ОМ

134

Каримова Айнура Байбергеновна

Педагогика және психология

Теректі ауданы Полтава НМ

135

Тукенова Алия Букейхановна

Биология

Теректі ауданы Шыңғырлау ОМ

136

Нұрсұлтанова Рита Сұлтанғалиевна

Музыкалық білім

Теректі ауданы Лубен ОМ

137

Баймурзиева Аида Максутовна

Биология

Теректі ауданы Лубен ОМ

138

Даргалиева Айгуль Мукашовна

Биология

Теректі ауданы Белогор ОМ

Бірінші проректор А.С.Тасмагамбетов


©netref.ru 2016
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет