Календар ігор «Затверджено» Першість м. Києва 2015 р



жүктеу 31.17 Kb.
Дата01.05.2016
өлшемі31.17 Kb.
: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> С. Ж. Асфендияров атындағЫ
2015 -> Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
2015 -> Конференция жұмысының бағыттары: Абайтанудың заманауи бағыттары
2015 -> Vіі международная научно-методическая конференция 1 2 октября 2015 г
2015 -> Реферат kz Қазақша рефераттар сайты Ахмет Жұбанов
2015 -> Келісілді бекітемін
2015 -> Реферат kz Қазақша рефераттар сайты КӨне түркі поэзиясындағы дәСТҮр жалғастығЫ
2015 -> Көрсетілетін қызметті берушінің және оның филиалдарының мекенжайлары
Календар ігор «Затверджено»

Першість м. Києва 2015 р. Виконкомом ФФК

25 червня 2015 року


1. ФК «Каскад»

2. ДЮФК «Арсенал»-2 (поза

конкурсу)

3. Поділ-Андріївський

4. ФК «Фортуна» -3

5. Арсенал


6. Старт (поза конкурсу)

7. Оболонь-Бровар-3 (поза конкурсу)

8. Футбол Kids

9. Ірпінь

10. ФК «Лайонс» (поза конкурсу)



2006 р.н.
Друга ліга

Кваліфікащійний

етап група Г



1 тур

5-6 вересня (субота-неділя)

1. ФК «Каскад» – ФК «Лайонс»

2. ДЮФК «Арсенал»-2 – Ірпінь

3. Поділ-Андр. – Футбол Kids

4. ФК «Фортуна» -3 – Оболонь-Бровар-3

5. Арсенал – Старт



2 тур

12-13 вересня (субота-неділя)

6. ФК «Лайонс»Старт

7. Оболонь-Бровар-3 – Арсенал

8. Футбол Kids – ФК «Фортуна» -3

9. Ірпінь – Поділ-Андр.

10. ФК «Каскад» - ДЮФК «Арсенал»-2



3 тур

19-20 вересня (субота-неділя) 11. ДЮФК «Арсенал»-2ФК «Лайонс»

12. Поділ-Андр. – ФК «Каскад»

13. ФК «Фортуна» -3 – Ірпінь 14. Арсенал – Футбол Kids

15. Старт Оболонь-Бровар-3



4 тур

26-27 вересня (субота-неділя)

16. ФК «Лайонс»Оболонь-Бровар-3

17. Старт – Футбол Kids

18. Ірпінь – Арсенал

19. ФК «Каскад» – ФК «Фортуна» -3

20. ДЮФК «Арсенал»-2 – Поділ-Андр.



5 тур

3-4 жовтня (субота-неділя)

21. Поділ-Андр. – ФК «Лайонс»

22. ФК «Фортуна» -3 – ДЮФК «Арсенал»-2

23. Арсенал – ФК «Каскад»

24. Старт – Ірпінь


25. Оболонь-Бровар-3 Футбол Kids

6 тур

10-11 жовтня (субота-неділя)

26. ФК «Лайонс» – Футбол Kids

27. Ірпінь – Оболонь-Бровар-3 28. ФК «Каскад» – Старт 29. ДЮФК «Арсенал»-2 – Арсенал

30. Поділ-Андр. – ФК «Фортуна» -3



7 тур

17-18 жовтня (субота-неділя)

31. ФК «Фортуна» -3 – ФК «Лайонс»

32. Арсенал – Поділ-Андр.

33. Старт ДЮФК «Арсенал»-2 34. Оболонь-Бровар-3 – ФК «Каскад»

35. Футбол Kids – Ірпінь

8 тур

24-25 жовтня (субота-неділя)

36. ФК «Лайонс» – Ірпінь 37. ФК «Каскад» – Футбол Kids

38. ДЮФК «Арсенал»-2Оболонь-Бровар-3

39. Поділ-Андр. – Старт 40. ФК «Фортуна» -3 – Арсенал



9 тур

31 жовтня-1 листопада (субота-неділя)

41. Арсенал – ФК «Лайонс»

42. Старт – ФК «Фортуна» -3

43. Оболонь-Бровар-3 – Поділ-Андр.

44. Футбол Kids – ДЮФК «Арсенал»-2

45. Ірпінь – ФК «Каскад»


Резервні дні:

9, 10, 16, 17, 23, 24, 30 вересня; 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29 жовтня; 4, 5, 7, 8, 11, 12 листопада
Федерація футболу м. Києва

Комітет з проведення змагань






©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет