Кәсіподақ федерациясының Дипломдарымен марапаттау Награждение Дипломами Федерации профсоюзов



жүктеу 348.23 Kb.
Дата03.05.2016
өлшемі348.23 Kb.
: docs
docs -> Стандартные требования на бесшовные трубы из среднеуглеродистой стали для котлов и пароперегревателей 1
docs -> Техническая характеристика ао «нак «Казатомпром»
docs -> Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 24 қарашадағы №764 бұйрығы «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
docs -> Бұрын белгісіз болған оқиға жөніндегі кез келген мәлімет аталады


2015 жылға

За 2015 год






Кәсіподақ федерациясының Дипломдарымен марапаттау

Награждение Дипломами Федерации профсоюзов







Номинация 1










«Үздiк ұйым, кәсiпорын» номинациясы бойынша еңбек қауiпсiздiгi және еңбектi қорғау жөнiндегi 2014 жылғы республикалық қоғамдық байқауда жеңiмпаз болып танылған


ұжымы


МАРАПАТТАЛАДЫ

Награждается


коллектив


признанный победителем в Республиканском общественном смотре по безопасности и охране труда за 2014 год в номинации «Лучшая организация, предприятие»






«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының филиалы «Шу машиналандырылған жол дистанциясы» (директоры – Қамбаров Ғ.Ш., кәсіпком төрағасы – Сулейманов М.А.)

Филиал Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Шуская машинизированная дистанция пути" (директор – Камбаров Г.Ш., председатель профкома – Сулейманов М.А.)







«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының филиалы «Астана пайдалану вагон депосы» (директор – Ислямов Ә.А., кәсіпком төрағасы – Шұғаев У. Х.)

Филиал Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Астанинское эксплуатационное вагонное депо" (директор – Ислямов А.А., председатель профкома – Шугаев У.Х.)






«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының филиалы «Астана белгі беру және байланыс дистанциясы» (директоры – Садықбеков С.Ә., кәсіпком төрайымы – Бахтыгельдинова С.М.)

Филиал Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Астанинская дистанция сигнализации и связи " (директор – Садыкбеков С.А., председатель профкома – Бахтыгельдинова С.М.)






«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының филиалы «Бескөл жол дистанциясы» (директоры – Байшапанов Б.Н., кәсіпком төрайымы – Ысқақова С.С.)

Филиал Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Бескольская дистанция пути" (директор – Байшапанов Б.Н., председатель профкома – Искакова С.С.)






«Локомотив» акционерлік қоғамының филиалы «Защита локомотив пайдалану депосы» (директоры – Кутовой В.А., кәсіпком төрағасы – Земзюлин В.Н.)

Филиал Акционерного общества "Локомотив" – "Защитинское эксплуатационное локомотивное депо" (директор – Кутовой В.А., председатель профкома – Земзюлин В.Н.)






«Өскемен титан-магний комбинаты» АҚ (презитенті - Мамутова Әсем Тілекқызы, кәсіпком төрағасы – Писмаркин Г.Н.)


АО «Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат» (президент – Мамутова А.Т., председатель профкома -Писмаркин Г.Н.)






Қазақстан электролиз заводы

(президенті – Ибрагимов А. Т., кәсіпком төрағасы – Клименко А.Л.)




Казахстанский электролизный завод

(президент – Ибрагимов А.Т., председатель профкома – Клименко А.Л.)








«Соколовск – Сарыбай кен-байыту өндірістік бірлестігі» АҚ (президенті – Турдахунов М.М., кәсіпком төрайымы – Шерстобитова Т.Н.)


АО «Соколовско-Сарбайское горно-обогатительное производственное объединение» (президент - Турдахунов М.М., председатель профкома – Шерстобитова Т. Н.)






«Казхром» ТҰК» АҚ - филиалы Торғай боксит кенбасқармасы – (директоры - Родин В.П., кәсіпком төрайымы – Саценко Т.П.)

Торгайское бокситовое рудоуправление – филиал АО «ТНК «Казхром» (директор - Родин В. П., председатель профкома – Саценко Т.П.)






"Қостанай әлеуметтік қызмет көрсету бойынша аумақтық орталығы" МКҚК (директоры – Кузьминова З.Ж., кәсіподақ комитетінің төрайымы – Шепетовская Е.А.)

ГККП «Костанайский территориальный центр по оказанию социальных услуг» (директор - Кузьминова З.Ж., председатель профкома – Шепетовская Е.А.)






«Қостанай балалар психоневрологиялық интернат- үйі» КММ (директоры - Махамбетов Алмат Камбарұлы, кәсіподақ комитетінің төрайымы – Нажмитдинова Б.С.)

КГУ «Костанайский детский психоневрологический дом-интернат» (директор - Махамбетов Алмат Камбарович, председатель профкома – Нажмитдинова Б.С.)






«Тэрра» шаруашылық қожалығы (директоры – Семейкин В.И., кәсіподақ комитетінің төрағасы – Ткаченко А.С.)

Крестьянское хозяйство "Тэрра", (директор – Семейкин В.И., председатель профкома – Ткаченко А.С.)






«Қостанай облысы әкімдігі табиғи ресурстары және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының Пригородное орман шаруашылығы мекемесі» КММ (директоры – Овчаренко Л.Г., кәсіподақ комитетінің төрайымы – Умурзакова С.А.)

КГУ «Пригородное по охране лесов и животного мира Департамента природных ресурсов и регулирования природопользования Костанайской области» (директор – Овчаренко Л.Г., председатель профкома – Умурзакова С.А.)






ЖСШ «Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылығы тәжірибелі станциясы» (директор Қанафин Б.Қ., кәсіподақ комитетінің төрағасы Нүрпейісов Ж.М.)


ТОО «Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция» (директор – Канафин Б.К., председатель профкома- Нурпеисов Ж.М.)






Солтүстік Қазақстан облыстық телекоммуникациялар дирекциясы, «Шалғай байланыс» бірлестігі (бас директор - Шукенов А.Ж., кәсіподақ комитетінің төрайымы – Сальникова М.Б.)

Северо-Казахстанская областная дирекция телекоммуникаций филиала АО «Казақтелеком» (генеральный директор – Шукено А.Ж., председатель профкома – Сальникова М.Б.)






«СОЛТҚАЗЭНЕРГО» АҚ ЖЭО-2 (директоры – Бармин В.Н., кәсіподақ комитетінің төрағасы – Шпак А. Е.)

Петропавловская ТЭЦ-2 АО «СЕВКАЗЭНЕРГО» (директор-Бармин В.Н., председатель профкома – Шпак А.Е.)






«Трансэнерго» АҚ Ақтөбе қ. (директоры – Бекмеев М.А., кәсіподақ комитетінің төрағасы – Войтенко Н.Н.)

АО «Трансэнерго (директор Бекмеев М.А., председатель профкома- Войтенко Н.Н.)






Ақтөбе хром қосындылары зауыты» АҚ (басқарма төрағасы – Химич А.А., кәсіподақ комитетінің төрайымы – Полинкевич В.В.)

Коллектив АО «Актюбинский завод хромовых соединений» ( председатель правления - Химич А.А., председатель профкома- Полинкевич В.В.)






«Таукент кен-химия кәсіпорны» ЖШС (директор – Маркенбаев Ж.С., кәсіподақ комитетінің төрағасы – Сыргабаев Ш.А.)

ТОО «Таукентское горно-химическое предприятие» (генеральный директор – Маркенбаев Д.С., председатель профкома – Сыргабаев Ш.А.)






«Жөндеумонтаждау сервисi» ЖШС (директоры – Сабиев С.И., кәсіподақ комитетінің төрағасы – Сыргабаев Ш.А.)


ТОО «Реммонтажсервис» Директор- Сабиев Сансызбай Изтилеуович, председатель профкома – Сыргабаев Ш.А.)






«Қайнармұнайгаз» мұнайгаз өндіру басқармасы (МГӨБ) (бастығы – Әбдиев С.А., кәсіподақ комитетінің төрағасы – Мырзашев Е.Н.)

Нефтегазодобывающее управление (НГДУ) «Кайнармунайгаз» (начальник – Кутжанов А.А., председатель профсоюзного комитета – Мырзашев Е.Н.)






«Жайықмұнайгаз» мұнайгаз өндіру басқармасы (МГӨБ) (бастығы – Төлеңгітов Ш.И., кәсіподақ комитетінің төрағасы – Қабделов С.Қ.)

Нефтегазодобывающее управление (НГДУ) «Жаикмунайгаз» (начальник – Туленгутов Ш.И., председатель профсоюзного комитета –Кабделов С.К.)






«Ембімұнайгаз» АҚ «Ембімұнайэнерго» басқармасы (бастығы – Айтпаев Т.Б., кәсіподақ комитетінің төрағасы – Шеруенов С.Қ.)

Управление «Эмбамунайэнерго» АО «Эмбамунайгаз» (начальник - Айтпаев Т.Б., председатель профсоюзного комитета – Шеруенов С.К.)






«Ақтөбе көлік, коммуникация және жаңа технологиялар колледжі» МҚКК (директоры - Мухамбетпаизова Ж.С., кәсіподақ комитетінің төрайымы Шакиева К.С.)

ГККП «Актюбинский колледж транспорта, коммуникаций и новых технологий» (директор -Мухамбетпаизова Ж. С., председатель профкома - Шакиева К.С.)






«Шалкар аграрлық-техникалық колледжі» МҚКК (директоры – Елемес Ж.Д., кәсіподақ комитетінің төрағасы Құлтаспай М.А.)

ГККП «Шалкарский аграрно-технический колледж» (директор -Едемес Ж.Д., председатель профкома Құлтаспай М.А.)






«Қобда көпсалалы колледжі» МҚКК (директоры - Курганбаев А.С., кәсіподақ комитетінің төрағасы - Садуакасов М.Ж.)

ГККП «Кобдинский многопрофильный колледж» (директор - Курганбаев А.С., председатель профкома - Садуакасов М.Ж.)






«№4 Ембі орта мектебі» ММ. Ембі қаласы, Мұғалжар ауданы (директоры- Тажигарина Н.К., кәсіподақ комитетінің төрайымы Сәндібекова Н.І.)


ГУ «Эмбинская средняя школа №4», Мугалжарского района Актюбинской области (директор - Тажигарина Н.К., председатель профкома - Сандибекова Н.И.)






«Айгөлек» мектепке дейінгі ұйымы» ММ, Бадамша селосы, Қарғалы ауданы (меңгеруші - Кунакбаева Б.С., кәсіподақ комитетінің төрайымы Карабалина С.У.)

ГККП «Дошкольная организация «Айгөлек», село Бадамша, Каргалинского района Актюбинской области (заведующая - Кунакбаева Б.С., председатель профкома - Карабалина С.У.)






ШҚО Тарбағатай ауданы №2 Ақсуат орта мектебі (директор Көшкімбаев Б.М., кәсіподақ комитетінің төрайымы Алимбаева Б.Б.)

Аксуатская средняя школа №2 Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области (директор -Кошкимбаев Б.М.ч, председатель профкома Алимбаева Баглан Байгалиевна)






ШҚО Шемонаиха ауданы Н. Островский атындағы №1 орта мектеп-гимназиясы (директор - Штрошерер Е.Э., кәсіподақ комитетінің төрайымы Кузнецова Н.В.)

Средняя школа-гимназии №1 им. Н. Островского Шемонайского района ВКО (директор - Штрошерер Е.Э., председатель профскома Кузнецова Н.В.)






ШҚО Зырян қаласы «Қарлығаш» бала бақшасы (меңгерушісі -Виецкая Г.В., кәсіподақ комитетінің төрағасы Ерина Е.В.)


Детский сад «Қарлығаш» г. Зыряновск (заведующая - Виецкая Г.В., председатель профкома Ерина Е.В.)






«Жамбыл облысы әкімдігінің Білім басқармасының №9 Меркі колледжі» МКҚК (директор - Мамырбаев Ғ.Қ., кәсіподақ ұйымының төрайымы - Серікқызы А.)

ГККП «Меркенский колледж №39 Управления образования акимата Жамбылской области» (директор -Мамырбаев Г.К., председатель профкома - Сериккызы А.)






Жамбыл облысы «Меркі ауданы әкімдігі білім бөлімінің №39 мектеп-гимназиясы» МКМ (директор - Сейтқұлова К.Б., кәсіподақ ұйымының төрайымы -Отарбаева Г.А.)

ГКУ «Школа-гимназия №39 отдела образования акимата Меркенского района» Жамбылской области (директор - Сейткулова К.Б., председатель профкома - Отарбаева Г.А.)






Жамбыл облысы «Меркі ауданы әкімдігі білім бөлімінің «Балдәурен» балабақшасы» МКҚК (меңгеруші - Байұзақова Г.Т., кәсіподақ ұйымының төрайымы -Қартайғанова З.Б.)

ГККП «Детский сад «Балдәурен» отдела образования акимата Меркенского района» Жамбылской области (заведующая - Байузахова Г.Т., председатель профкома – Картайганова З.Б.)






Жамбыл облысы «Жуалы ауданы әкімдігі білім бөлімінің «Аягүл» балабақшасы» МКҚК (меңгеруші - Махамбетова Г.С., кәсіподақ ұйымының төрайымы -Абишева Ш.Ж.)

ГККП «Детский сад «Аягүл» отдела образования акимата Жуалынского района» Жамбылской области

(заведующая - Махамбетова Г.С., председатель профкома - Абишева Ш.Ж.)








Жамбыл облысы «Байзақ ауданы әкімдігі білім бөлімінің Сарыкемер орта мектебі» МКМ (директоры - Нәметқұлов М.Ж., кәсіподақ ұйымының төрайымы -Прімқұлова Г.С.)


ГКУ «Средная школа Сарыкемер отдела образования акимата Байзакского района» Жамбылской области (директор - Наметкулов М.Ж., председатель профкома - Примкулова Г.С.)






«Павлодар қаласы №21 жалпы орта білім беру мектебі» ММ (директоры - Веневитина Т.Б., кәсіподақ төрайымы -Алтынбекова Г.А.)


ГУ «Средняя общеобразовантельная школа №21 г. Павлодара» (директор -Веневитина Т.Б., председатель профкома - Алтынбекова Г.А.)






«Павлодар қаласының №29 сәбилер бақшасы» МҚКК (басшы - Рысай О.А., кәсіподақ төрайымы - Дуденко С.А.)

ГККП «Ясли-сад №29 г. Павлодара» (руководитель- Рысай О.А., председатель профкома -Дуденко С.А.)






«Павлодар техникалық сервис колледжі» КМҚК (басшы -Абдрахманов Б.М., кәсіподақ төрайымы Баленко Л.И.)

КГКП «Павлодарский колледж технического сервиса» (руководитель - Абдрахманов Б.М., председатель профкома - Баленко Л.И.)






Ордабасы ауданы «Атамекен» жалпы орта мектебі (директор - Тинисбаева Д.А., бастауыш кәсіподақ ұйымының төрайымы - Мамедова Г.А.)

Средняя школа «Атамекен» Ордабасинского района (директор Тинисбаева Д.А., председатель профкома Мамедова Г. А.)







Номинация 2













ұжымы


еңбек қауiпсiздiгi және еңбектi қорғау жөнiндегi 2014 жылғы республикалыққоғамдық байқауда «үздiк бригада, учаске, цех, зертхана, басқа құрылымдық бөлiмше» номинациясыбойынша жеңiмпазатануымен

МАРАПАТТАЛАДЫ


Награждается


коллектив


признанный победителем в Республиканском общественном смотре по безопасности и охране труда за 2014 год, в номинации «Лучшая бригада, участок, цех, лаборатория, другое структурное подразделение»







«СНПС Ақтөбемұнайгаз» АҚ «Кеңқияқмұнай» мұнайгаз өндіру басқармасы (басқарма бастығы - Бекенов Р.Х., кәсіподақ комитетінің төрағасы - Күзембаев Ж. Н.)

Нефтегазодобывающее управление «Кенкиякнефть» АО «СНПС-Актобемунайгаз» (начальник управления - Бекенов Р.Х., председатель профкома - Кузембаев Ж.Н.)






«Қазхром» ТҰК» АҚ филиалы — Ақтөбе ферроқорытпа зауытының №2 балқыту цехы (бастығы Сотқаров Ә.А., кәсіподақ комитетінің төрағасы Рахметов А.М.)


Плавильный цех №2 Актюбинского завода ферросплавов – филиала АО «ТНК «Казхром» (начальник Соткаров А.А., председатель профкома Рахметов А.М.)






Бақылау-өлшеу приборлары мен автоматика цехы (КИПиА) «АХҚЗ» АҚ (цех бастығы Жұмабекова А.А.,кәсіподақ комитетінің төрағасы - Костырева В.В.)


Цех контрольно-измерительных приборов и автоматики (КИПиА) АО «АЗХС» (начальник цеха - Джумабекова А.А., председатель профкома Костырева В.В.)






«АХҚЗ» АҚ металлургиялық хром тотығы, хром сульфаты мен калий биохроматы өндірісі бойынша №4 цехы (Цех бастығы Балтағожин Р.Т., кәсіподақ комитетінің төрағасы Косяк А.В.


Цех №4 по производству окиси хрома металлургической, сульфата хрома и биохромата калия АО «АЗХС» (начальник цеха Балтагожин Р.Т., председатель профкома - Косяк А.В.)






«Жылыоймұнайгаз» МГӨБ «Прорва» цехының жөндеу-механикалық шеберханасы (бригада шеберлері – Токсанов Қ.А., Омаров М.Қ., цехтық кәсіподақ комитетінің төрағасы – Мұқашев А.)

Ремонтно-механическая мастерская цеха «Прорва» НГДУ «Жылыоймунайгаз» (мастер бригады - Токсанов К.А., Умаров М.К., председатель цехового комитета профсоюза – Мукашев А.)







«ҚазМұнайГаз – Бұрғылау» СБК» ЖШС ZJ – 15 қондырғысының бригадасы (бұрғышы шеберлер – Ахметниязов Я.К., Ізмағамбетов Қ.Қ.)

Буровая бригада установки ZJ – 15 ТОО «СБП «ҚазМұнайГаз - Бурение» (буровые мастера – Ахметниязов Я.К., Измагамбетов К.К.)






«Жайықмұнайгаз» МГӨБ № 4 мұнай және газ өндіру цехы (цех бастығы – Сахуалин Қ.Қ., цехтық кәсіподақ комитетінің төрағасы – Рысқалиев М.Р.)

Цех добычи нефти и газа № 4 НГДУ «Жаикмунайгаз» (начальник цеха – Сахуалин К.К., председатель цехового комитета профсоюза – Рыскалиев М.Р.)






«Вагонсервис» акционерлік қоғамының жолаушылар вагондарын жөндеу жөніндегі Алматы филиалы (директоры – Жүсіпов Н.Б., кәсіпком төрайымы – Есдәулетова Ғ.Қ.)

Алматинский филиал по ремонту пассажирских вагонов акционерное общества «Вагонсервис» (директор – Джусупов Н.Б., председатель профкома – Есдаулетова Г.К.)






«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының филиалы «Ақтоғай белгі беру және байланыс дистанциясы» (директоры – Ахаев Б.Қ., кәсіпком төрағасы – Қуанышев Е.Ә.)

Филиал Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Актогайская дистанция сигнализации и связи" (директор – Ахаев Б.К., председатель профкома – Куанышев Е.А.)






«Вокзал–қызмет» Акционерлік қоғамының Оңтүстік аймақтық филиалы (директоры - Отаров Т.М., кәсіпком төрайымы – Мұқашева Р.Ш.)

Южный региональный филиал Акционерного общества « Вокзал-сервис» (директор – Отаров Т.М., председатель профкома – Мукашева Р.Ш.)






«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының филиалы «Кокшетау белгі беру және байланыс дистанциясы» (директоры – Сәрсекеев С.Ор., кәсіпком төрағасы – Закирин Х.Қ.)

Филиал Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Кокшетауская дистанция сигнализации и связи" (директор – Сарсекеев С.О., председатель профкома – Закирин Х.К.)






«Қазхром»ТҰК» АҚ филиалы - Ақтөбе ферросплав заводының шихта дайындау цехы (цех бастығы – Құлдыбаев М.С., цехком төрайымы –Хакимова Ж.Ж.)


Цех шихтоподготовки Актюбинского завода ферросплавов – филиал АО «ТНК «Казхром» (начальник цеха – Кулдыбаев М.С., председатель цехкома – Хакимова Ж.Ж.)






  1. «Қазхром»ТҰК» АҚ филиалы - Ақтөбе ферросплав заводының көмірқышқылын өндіру және әк күйдіру бөлімшесі (бөлімше бастығы – Жұмағалиев С.С., кәсіпком төрағасы- Байтақов Т.Ж.)




Участок обжига извести и производства углекислоты Актюбинского завода ферросплавов – филиал АО «ТНК «Казхром»

(начальник участка -Жумагалиев С.С., председатель

цехкома – Байтаков Т.Ж.)







«Қазхром»ТҰК» АҚ филиалы - Ақтөбе ферросплав заводының қойма шаруашылығы бөлімшесі (бөлімше бастығы – Айтжанова С.Т., бөлімше кәсіподақ төрайымы – Маханова Ж.Т.)

Участок складского хозяйства Актюбинского завода ферросплавов –филиал АО «ТНК «Казхром»

(начальник участка - Айтжанова С.Т., председатель цехкома – Маханова Ж.Т.)









«Қазхром»ТҰК» АҚ филиалы - Ақтөбе ферросплав заводының №2 балқыту цехы (цех бастығы – Сотқаров Ә.Ә., цехком төрағасы –Рахметов А.М.)


Плавильный цех №2 Актюбинского завода ферросплавов - филиал АО «ТНК»Казхром» (начальник цеха – Соткаров А.А., председатель цехкома – Рахметов А.М.)






«Қазақстан Алюминийі» АҚ- филиалы - Краснооктябрьск боксит кенбасқармасы жөндеу - механикалық цехы (цех бастығы – Манторов А.И., кәсіпком төрағасы – Шарунов Ю.Б.)


Ремонтно-механический цех Краснооктябрьского бокситового рудоуправления – филиал АО «Алюминий Казахстана» (начальник цеха – Манторов А. председатель цехкома – Шарунов Ю.Б.)






«ССКӨБ»АҚ-ы технологиялық жабдықтарды жөндеу басқармасы (басқарма бастығы - Попов А.А., кәсіпком төрағасы - Бойқо А.Ю.)

Управление ремонтов технологического оборудования АО «ССГПО» (начальник управления – Попов А.А., председатель профкома – Бойко А.Ю.)






«Қазцинк» ЖШС Риддер металлургиялық кешенінің №2 біріккен цехы (цех бастығы – Телеляев Д.С., цехком төрағасы- Гребнев И.П.)


Объединенный цех №2 Риддерского металлургического комплекса ТОО «Казцинк» (начальник цеха - Телеляев Д.С., председатель цехкома – Гребнев И.П.)






«АрселорМиттал Теміртау» АҚ №4 металлургиялық жабдықтарды жөндеу цехы (цех бастығы- Панфилов А.В., цехком төрағасы - Лапина Н.Н.)

Цех ремонта металлургического оборудования №4 АО «АрселорМиттал Темиртау» (начальник цеха - Панфилова А.В., председатель профкома – Лапина Н.Н.)





Номинация 3








«Жұмыс орындарын аттестациялау, рационалдау бойынша үздiк кәсiпорын, ұйым (құрылымдық бөлiмше)» номинациясы бойынша еңбек қауiпсiздiгi және еңбектi қорғау жөнiндегi 2011 жылғы республикалық қоғамдық байқауда жеңiмпаз болып танылған




ұжымы

МАРАПАТТАЛАДЫ


Награждается




коллектив


признанный победителем в Республиканском общественном смотре по безопасности и охране труда за 2011 год, в номинации «Лучшее предприятие, организация (структурное подразделение) по аттестации, рационализации рабочих мест».






«Жылыоймұнайгаз» МГӨБ жылумен, газбен, сумен жабдықтау цехы (цех бастығы – Лапишев Қ.Ж., цехтық кәсіподақ комитетінің төрағасы – Сенғалитегі А.)

Цех теплогазоводоснабжения НГДУ «Жылыоймунайгаз» (начальник цеха – Лапишев К.Ж., председатель цехового комитета профсоюза – Сенғалитегі А.)







«Қарабалық ауылшаруашылық тажрибе станциясы» ЖШС (директоры – Габдуллин Қ.М., кәсіподақ комитетінің төрайымы – Ситдикова М.В.)


ТОО «Карабалыкская

сельскохозяйственная опытная станция» (директор – Габдулин К.М., председатель профкома – Ситдикова М.В.)








«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының филиалы «Достык станциясы» филиалы (бастығы – Ілиясов Н.О. кәсіпком төрағасы - Ахметқалиев Д.Ш.

Филиал Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "станция Достык" (директор – Ильясов Н.О., председатель профкома Ахметкалиев Д.Ш.)








Номинация 4








«Өндiрiстiк тұрмысты, медициналыққызмет көрсетудi, қоғамдықтамақтандырудыұйымдастырубойыншаүздiк кәсiпорын, ұйым (құрылымдық бөлiмше)» номинациясыбойынша еңбек қауiпсiздiгi және еңбектiқорғау жөнiндегi 2011 жылғы республикалыққоғамдық байқауда жеңiмпазболып танылған




ұжымы

МАРАПАТТАЛАДЫ



Награждается




коллектив

признанный победителем в Республиканском общественном смотре по безопасности и охране труда за 2011 год, в номинации «Лучшее предприятие, организация (структурное подразделение) по организации производственного быта, медицинского обслуживания, общественного питания».







«Жылыоймұнайгаз» МГӨБ «Терең-Өзек» мұнай және газ өндіру цехы (цех бастығы – Қоңдыбаев Е.Ж., цехтық кәсіподақ комитетінің төрағасы – Тілепов М.)

Цех добычи нефти и газа «Терен-Узек» НГДУ «Жылыоймунайгаз» (начальник цеха – Кондыбаев Е.Ж., председатель цехового комитета – Тілепов Мақсот)






Номинация 5








«Арнайы киіммен, арнайы аяқ киіммен, жеке қорғану құралдарымен үздік қамтамасыз ету» номинациясы бойынша

еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау жөніндегі 2011 жылғы республикалық қоғамдық байқауда жеңімпаз болып танылған



ұжымы




МАРАПАТТАЛАДЫ




Награждается




коллектив


Признанный победителем в Республиканском общественном смотре по безопасности и охране труда за 2011 год, в номинации «Лучшее обеспечение спецодеждой, спецобувью, средствами индивидуальной защиты».






«Жылыоймұнайгаз» МГӨБ Зерттеу бригадалары цехы (цех бастығы – Оңғаралиев Б.Ғ., цехтық кәсіподақ комитетінің төрағасы – Қожахметова Г.)

Цех исследовательских бригад НГДУ «Жылыоймунайгаз» (начальник цеха – Унгаралиев Б.Г., председатель цехового комитета профсоюза – Кожахметова Г.)






«Қазхром» Трансұлттық компаниясы» АҚ филиалы – Ақтөбе ферроқорыту заводы (Директоры – Мұқашев М.С., кәсіпкоп төрағасы – Каванов Б.О.)

Актюбинский завод ферросплавов – филиал АО «ТНК «Казхром»

(Директор – Мукашев М.С., председатель профкома – Каванов Б.О.)







Номинация 6









«Еңбекті қорғау жөніндегі ең үздік қоғамдық инспектор» номинациясы бойынша еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау жөніндегі 2011 жылғы республикалық қоғамдық байқауда жеңімпаз болып танылған


ұжымы

МАРАПАТТАЛАДЫ

Награждается





коллектив


Признанный победителем в Республиканском общественном смотре по безопасности и охране труда за 2011 год, в номинации «Лучший общественный инспектор по охране труда»







Райсов Нұрболат Ерболатұлы - «Қазхром» ТҰК» АҚ филиалы — Дөң тау-кен байыту комбинаты №1 уату-байыту комбинатының еңбек қорғау жөніндегі қоғамдық инспекторы


Райсов Нурболат Ерболатович - общественный инспектор по охране труда дробильно-обогатительного фабрики №1 Донского горно-обогатительного комбината филиала АО «ТНК» «Казхром»







Круппа Ирина Николаевна – «Қазхром» ТҰК» АҚ филиалы — Дөң тау-кен байыту комбинаты энергия цехының еңбек қорғау жөніндегі қоғамдық инспекторы


Круппа Ирина Николаевна – общественный инпектор по охране труда энергоцеха Донского горно-обогатительного комбината – филиала АО «ТНК «Казхром»







Нұрымбетов Аман Жиеналыұлы – «Қазхром» ТҰК» АҚ филиалы — Дөң тау-кен байыту комбинаты ДНК шахтысы еңбек қорғау жөніндегі қоғамдық инспекторы



Нурымбетов Аман Жиеналыевич – общественный инспектор по охране труда шахты ДНК Донского горно-обогатительного комбината – филиала АО «ТНК «Казхром»







Ғалиев Азат Адгамұлы – «АХҚЗ» АҚ (Ақтөбе хром қосындылары зауыты) №4 цехының қоғамдық инспекторы


Галиев Азат Адгамович - общественный инспектор цеха №4 АО «АЗХС» (Актюбинский завод хромовых соединений)







Сейітқалиева Алтынай Наушаруанқызы - «АХҚЗ» АҚ (Ақтөбе хром қосындылары зауыты) энергиямен жабдықтау және электр жөндеу цехының қоғамдық инспекторы


Ситкалиева Алтынай Наушаруановна - общественный инспектор цеха энергоснабжения и электроремонта АО «АЗХС» (Актюбинский завод хромовых соединений)







Кирчу Николай Николаевич - «АХҚЗ» АҚ (Ақтөбе хром қосындылары зауыты) жөндеу-механикалық цехының қоғамдық инспекторы


Кирчу Николай Николаевич - общественный инспектор цеха ремонтно-механического цеха АО «АЗХС» (Актюбинский завод хромовых соединений)






Жұмабаев Тимур Мұхаметғалиұлы – энергетика және климатехника орталығының жетекші инженері, Солтүстік Қазақстан облыстық телебайланыс дирекциясы бас аппаратының қоғамдық инспекторы – АҚ «Қазтелеком» филиалы


Жумабаев Тимур Мухаметгалиевич – ведущий инженер Центра Энергетики и климатехники, аппарата Северо-Казахстанской дирекции телекоммуникации филиала АО «Казахтелеком»






Фастов Виктор Радикович ЖСШ «Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылығы тәжірибелі станциясы» қоғамдық инспекторы


Фастов Виктор Радикович – ТОО Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция»






Қалхаев Нұрлан Маженұлы – «Жылыоймұнайгаз» МГӨБ арнаулы техника және технологиялық көлік колоннасының жүргізушісі

Калхаев Нурлан Маженович – водитель колонны спецтехники и технологического транспорта НГДУ «Жылыоймунайгаз»






Ізтелеуов Думан Амангелдіұлы – «Қазмұнайгаз-Бұрғылау» СБК» ЖШС бұрғылау қондырғыларының машинисті

Изтелеуов Думан Амангельдиевич – машинист буровых установок ТОО «СБП «Қазмунайгаз-Бурение»






Дәуітов Бисенбай Нұрмұханбетұлы – «Жайықмұнайгаз» МГӨБ № 1 МГӨЦ мұнай және газ өндіру операторы

Даутов Бисенбай Нурмуханбетович – оператор по добыче нефти и газа ЦДНГ № 1 НГДУ «Жаикмунайгаз»








Григоренко Дмитрий Сергеевич – «Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының филиалы «Шу машиналандырылған жол дистанциясы» жол техникалары және механизмдерін баптаушы

Григоренко Дмитрий Сергеевич –филиала Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – «Шуская машинизированная дистанция пути" наладчик путевых машин и механизмов






Шумар Анатолий Владимирович– «ССКӨБ» АҚ электрожөндеу цехының электр машиналарын жөндеу электрослесарі;


Шумар Анатолий Владимирович – электрослесарь по ремонту электрических машин электроремонтного цеха РМЗ АО «ССГПО»







Черкесов Александр Дмитриевич – «ССКӨБ» АҚ «Соколовская» шахтасының бұрғылаушысы;


Черкесов Александр Дмитриевич – бурильщик шахты «Соколовская» АО «ССГПО»






Габов Александр Викторович - «ССКӨБ» АҚ Сарбай карьерінің экскаватор машинисі;


Габов Александр Викторович - машинист экскаватора горно-добычного участка Сарбайского карьера АО «ССГПО»






Гнедков Василий Юрьевич - «ССКӨБ» АҚ Соколовск темір жол бөлімшесінің машинист- нұсқаушысы;


Гнедков Василий Юрьевич - машинист – инструктор УГЖД Соколовского участка АО «ССГПО»






Аверьянов Евгений Владимирович - «ССКӨБ» АҚ Қашар кенбасқармасының кен жабдықтарын жөндеуші – слесарі;


Аверьянов Евгений Владимирович– слесарь-ремонтник горного оборудования Качарского рудоуправления АО «ССГПО»






Мещеряков Алексей Михайлович - Өскемен титан-магний комбинаты титан материалдарын өңдеу пешінің маманы.

Мещеряков Алексей Михайлович – Печевой по переработке титаносодержащих материалов АО «УКТМК»






Косолапова Лариса Александровна - «Қазцинк» ЖШС Риддер металлургиялық кешені №2 біріккен цехының қызметкері;


Косолапова Лариса Александровна – Сотрудник объединенного цеха №2 Риддерского металлургического комплекса ТОО «Казцинк»







Сакулов Жанат Мінетұлы – технология пәнінің мұғалімі.

Жамбыл облысы «Меркі ауданы әкімдігі білім бөлімінің №4 Тілеміс батыр орта мектебі» МКМ.



Сакулов Жанат Мінетулы – учитель технологии ГКУ «Средная школа Тілеміс батыр №4 отдела образования акимата Меркенского района» Жамбылской области






Мұханов Бахытжан Қоңырбайұлы – шеберхана меңгерушіс Жамбыл облысы «Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің М.Әуезов атындағы орта мектебі» МКМ

Муханов Бахытжан Конырбайулы – заведующий мастерской ГКУ «Средняя школа им. М.Ауэзова отдела образования акимата Сарысуского района» Жамбылской области.






Тоқмейілова Гүлзина Бектібайқызы – информатика пәнінің мұғалімі

Жамбыл облысы «Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Жаңатас қаласы М.Әуезов атындағы орта мектебі» МКМ



Токмейлова Гулзина Бектибайкызы – учитель информатики ГКУ Средней школа им. М.Ауэзова г. Жанатас отдела образования акимата Сарысуского района Жамбылской области






Қаражігітов Берік Желеубайұлы - АӘД оқытушы-ұйымдастырушысы.

Жамбыл облысы «Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің Рза Кунаков атындағы №35 орта мектебі» МКМ.



Каражигитов Берик Джелеубаеивч – преподаватель-организатор НВП ГКУ «Средней школы №35 им. Рзы Кунаковой отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области.






Сакишев Тілек Сабырбекұлы – сызу және сурет пәнінің мұғалімі

Жамбыл облысы «Қордай ауданы әкімдігі білім бөлімінің №18 Сортөбе орта мектебі» МКМ



Сакишев Тилек Сабырбкович – учитель черчения и рисования

ГКУ Среднуй школы Сортобе №18 отдела образования акимата Кордайского района Жамбылской области








Ибрагимова Ирина Владимировна – Көкшетау қ. №1 құрылыс-техникалық колледжінің аға шебері

Ибрагимова Ирина Владимировна – старший мастер КГУ «Строительно-технического колледжа №1 г. Кокшетау»






Ткаченко Юлия Федоровна – Көкшетау қ. №4 орта мектебінің тарих пәнінің мұғалімі


Ткаченко Юлия Федоровна

ГУ «Средняя школа №4» г. Кокшетау








Перминов Михаил Сергеевич – Орман шаруашылығы және экология колледжінің директорының оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасары

Перминов Михаил Сергеевич - ??*?

ГККП «Колледж экологии лесного хозяйства».






Жунусов Арман Қайратұлын – педагог-психологы

Шарбақты ауданының «Санаторий түріндегі Шалдай мектеп-интернаты»



Жунусов Арман Кайратович – педагог-психолог Шалдайской школы-интернат санаторного типа Щербактинского района





Кәсіподақ федерациясының құрмет грамотасымен марапаттау үшін


Для награждения Почетной грамотой Федерации профсоюзов









Еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау жөніндегі 2007 жылғы республикалық қоғамдық байқауға белсенді қатысқаны үшін



МАРАПАТТАЛАДЫ

Награждается







за активное участие в Республиканском общественном смотре по безопасности и охране труда в 2007 году.







«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының – «Қарағанды ірілендірілген жол дистанциясы» филиалының еңбекті қорғау жөніндегі жетекші инженері - Бимағамбетова Лязат Ануашқызы

Бимагамбетова Лязат Ануашевна – ведущий инженер по охране труда филиала Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – " Укрупненная Карагандинская дистанция пути"






«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының - «Алматы пайдалану вагон депосы» филиалының еңбекті қорғау жөніндегі жетекші инженері Васильев Олег Анатольевич

Васильев Олег Анатольевич -ведуший инженер по охране труда филиала Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – " Алматинское эксплуатационное вагонное депо"







«Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының – «Ірілендірілген Екібастұз жол дистанциясы» филиалының еңбекті қорғау жөніндегі жетекші инженері - Аймульдина Наталья Петровна

Аймульдина Наталья Петровна – ведущий инженер по охране труда филиала Акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" – "Укрупненная Экибастузская дистанция пути"










©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет