Конкурса «Жас талант»



жүктеу 113.06 Kb.
Дата24.04.2016
өлшемі113.06 Kb.
түріКонкурс
: storage -> konkursy -> zhas
zhas -> Музыкалық-теориялық пәндер бойынша олимпиада по музыкально-теоретическим
zhas -> Конкурстың жалпы сипаттамасы
konkursy -> Қазақстан Республикасы Білім және Ғылым министрлігінің
konkursy -> Құрамы 0404000 «Аспапта орындаушылық және музыкалық эстрада өнері» (түрлері бойынша) «Үрмелі және соқпалы аспаптар»
konkursy -> Ақпараттық хат Құрметті әріптестер!
zhas -> Қазақстан республикасы білім және ғылым министрлігі баспасөз баяны

Результаты IV Городского конкурса «Жас талант» по номинации:

Народные инструменты – ДОМБЫРА – МЛАДШАЯ








ФИО участника

Учебное

заведение

ФИО

педагога


ФИО

концертм.

результаты







1

Асқарбаева

Аяулым

Азатқызы

№83 мектеп гимназия

Бисенбаева

Айгуль


Елеубаевна

Хакимова

Ажар


Айдаровна

1 место




2

Дінасылов

Әлім

Алмасұлы

Р.Глиэр атындағы №2 БММ

Айниязова

Фарида


Штапбековна

Грицик

Марина


Валерьевна

1 место




3

Толегенов

Дастан

Б.Момышұлы атындағы №131 мектеп-лицейі

Бертысов Жигер

Талгатович



Стыбаева

Салтанат


Александровна

1 место




4

Махмут

Алтынай

Нұрболқызы

№ 11 БММ

Руханова

Жазира


Мусирхановна

Васильева Л.С.

1 место

























1

Нұрғали

Тамирлан

Есілбайұлы

№83 мектеп гимназия

Кадылбекова

Айгуль


Анварбековна

Гайдук

Анастасия

Игорьевна


2 место




2

Тирибосыно-

ва Дайана

Еркаракызы

№83 мектеп гимназия

Ибраева

Асылзат


Адамовна

Хакимова

Ажар


Айдаровна

2 место




3

Куанышбаев

Санжар

Серикович

№83 мектеп гимназия

Ахматова

Сламбөпе


Шарипова

Иляна


Мехошевна

2 место




4

Армия

Нұрсұлтан

Қалмағамбетұлы

№83 мектеп гимназия

Кадылбекова

Айгуль


Анварбековна

Гайдук

Анастасия

Игорьевна


2 место




5

Оразғали

Асқар

Дауренұлы

№83 мектеп гимназия

Ибраева

Асылзат


Адамовна

Хакимова

Ажар


Айдаровна

2 место






















1

Есжан

Аққанат

№11 БММ

Нашанова

Назигуль


Рамазанова

Мажитова

Сауле


Тлеухоровна

3 место

2

Байғұл

Қасымбек

П.Чайковский атындағы колледждің «Педагогикалық тәжірибе» секциясы

Нұрасилова

Ардақ


Бейбітжановна

Кашаганова

Ояна Сакеновна



3 место

3

Бекузакова

Гаухар Жами лькызы

№12 БММ

Абикешева Р.Р.

Охасова Г.

3 место

4

Ажайпов

Аблай

Р.Глиэр атындағы №2 БММ

Айниязова

Фарида


Штапбековна

Грицик

Марина


Валерьевна

3 место

5

Султанова

Диана

Жәнбекқызы

№83 мектеп гимназия

Югай

Георгий


Владимирович

Тусуппаева

Альмира


Болаткызы

3 место




6

Келимбердин

Азамат

Болатұлы

№83 мектеп гимназия

Бисенбаева

Айгуль


Елеубаевна

Гайдук

Анастасия

Игоревна


3 место




7

Ержанов

Диас

Бекзаулы

№83 мектеп гимназия

Утебаева

Гульжамал

Токишовна


Тусуппаева

Альмира


Болатовна

3 место

8

Курбаниязова Гүлжайна

Нұрланқызы

№83 мектеп гимназия

Кадылбекова

Айгуль


Анварбековна

Кочеткова

Надежда


Владимировна

3 место




9

Артықбек

Мөлдір

Мейірбекқызы

№83 мектеп гимназия

Ибраева

Асылзат


Адамовна

Кочеткова

Надежда


Владимировна

3 место

10

Молдан

Акбота

№83 мектеп гимназия

Аскарова

Айнаш


Мухтаркызы

Хакимова

Ажар


Айдаровна

3 место






















1

Берікхан

Шұғыла

Медетқызы

№83 мектеп гимназия

Кадылбекова

Айгуль


Анварбековна

Гайдук

Анастасия

Игорьевна


Дипломант




2

Габдулашимов

Арман

Рустемович

№83 мектеп гимназия

Бисенбаева

Айгуль


Елеубаевна

Хакимова

Ажар


Айдаровна

Дипломант




3

Толеухан

Аянури

№83 мектеп гимназия

Кадылбекова

Айгуль


Анварбековна

Гайдук

Анастасия

Игорьевна


Дипломант




1

Окен

Дарын

Қайсарұлы

Р.Глиэр атындағы №2 БММ

Жубаева

Гульфарида

Айгараевна


Грицих

Марина


Валерьевна

Грамота

за казахское произведение







©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет