Магистратураға қабылдау туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 19 қаңтардағы №109 қаулысымен бекiтiлген «Жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк оқу бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгi



жүктеу 464.89 Kb.
бет1/3
Дата10.04.2016
өлшемі464.89 Kb.
  1   2   3
: images
images -> Ақпараттық анықтама: Қр электрондық үкіметі Қазақстан Республикасында «электрондық үкіметті»
images -> Бюллетень «Новые книги» Вып. 3 Павлодар 2013 Құрастырушылардан
images -> Реферата: «Творчество Алвара Аалто»
images -> Программа с заездом суббота-суббота: 1 суббота // милан
images -> Jewish. Msk. Ru согласно еврейскому обычаю родители (папа и мама) произносят следующие благословения на рождение детей
images -> Марина Мелексетян мюмзик и сварог
Магистратураға қабылдау туралы

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 109 қаулысымен бекiтiлген «Жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк оқу бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгi қағидаларын» және 09.07.2013 жылғы өзгерістерді басшылыққа ала отырып, шет тілінен және мамандық бойынша қабылдау емтихандарының нәтижесіне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:


1. Жоғары балл жинаған келесі талапкерлер мемлекеттік білім гранттары бойынша Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің күндізгі бөлімінің магистранттары қатарына қабылдансын.

Сәулет құрылыс факультеті
6М042100-«Дизайн»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)



  1. Абдрахманова Динара Руслановна 170

  2. Муканова Самал Оразхановна 156

  3. Бозтай Замзагуль Беккуловна 155

  4. Бутабекова Аида Сарсембаевна 155

  5. Калиев Дархан Калиевич 154

  6. Дауменовна Элла Талгатовна 151

  7. Арыстанова Гульмира Темирхановна 151

  8. Ералы Эльмира Әнуарбекқызы 150

  9. Кадирбаева Гаухар Еркиновна 150

  10. Айдарова Бағила Бауыржанқызы (мақсатты) Шәкәрім

атындағы Семей мемлекеттік университеті 150
6М042000-«Сәулет»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Султанова Танзиля Бахитжановна 184

  2. Бекишева Шолпан Темирхановна 174

  3. Әбіш Гүлдана Сәрсенқызы 170

  4. Мусина Мадина Гарифуллаевна 170

6М073000 -«Құрылыс материалдарын және конструкцияларын өндіру»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Пошанов Мереке Турарулы 181

  2. Ефремов Мирас Маликович 170

  3. Жағыпарова Айкерім Салауатқызы 166

  4. Сигабатов Аслан Сансызбайулы 160

  5. Төтей Айбек Ғалымұлы 158

  6. Әлібекұлы Айбек 157

  7. Науменко Андрей Юрьевич 155

  8. Нургожина Малика Ержановна 153

  9. Қуанова Қымбат Қосайқызы 152

  10. Шильманова Айнур Болатовна 152

  11. Жакупов Асқар Серикулы 152

  12. Қазым Үмітгүл 151

  13. Иманбаева Фариза Зейновна 150

  14. Азизов Эльдар Аликович 150

  15. Ибрагимова Ақнұр Абдуманапқызы 150



6М071100-«Геодезия»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Гаммаева Нургулсим Нурлановна 172

  2. Табылдиева Меруерт Мұратқызы 170

  3. Алдуашова Катира Мейрбековна 166

  4. Курманкина Дария Тургаевна 166

  5. Әділхан Айман Дүйсенқызы 164

  6. Қарабалин Дархан Серікбайұлы 162

  7. Алибаев Сергазы Акбердиевич 158

  8. Уахитов Алмат Болатханулы 158

  9. Каржауова Салтанат Аскарбековна 155

  10. Айтенова Алия Саматовна 154

  11. Саматұлы Наурызбек 153

  12. Ыдырыс Лаззат 153


6М072900-«Құрылыс»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Сулейменов Болатбек Сапаралиевич 186

  2. Битан Ақжол Сәтбайұлы 186

  3. Баймуканова Илана Турарбековна 186

  4. Утепова Мадина Тураровна 185

  5. Сексентай Билимбек 184

  6. Курманов Мурат Аманжолович 182

  7. Досмұхамбетова Балғаным Кәрімқызы 180

  8. Тамимов Амангельди Бакытбекулы 180

  9. Асқар Ғұмар 178

  10. Бомбергер Дарья Ивановна 175

  11. Қалан Толқын Сәтбайқызы 174

  12. Ахмадиева Жибек Жоламановна 170

  13. Уртамбаев Талгат Мажитович 170

  14. Сабырбайқызы Бану 168

  15. Айтмаганова Лаура Куандыковна 167

  16. Мырзатаев Айдос Жомартович 166

  17. Утесинов Канат Бахытжанулы 162

  18. Дәбек Ержан 162

  19. Мантаева Гаухар Аталыковна 160

  20. Сыздыкова Жанат Нурлановна 160

  21. Апенов Асылбек Темиргалиевич 159

  22. Ибрагимов Руслан Алиевич 157

  23. Байгалиева Алтын Маратовна 157

  24. Булекчурина Лунара Нурсултановна 153

Механика-математика факультеті
6М060100-«Математика»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Адилханов Айдос Нуржанович 182

  2. Подольский Михаил Андреевич 177

  3. Нурсултанов Медет Ерланович 176

  4. Шарипов Алтынбек Тургунбекович 174

  5. Абдрахманов Асылбек Хайргельдинович 174

  6. Ынтымақ Ырысбақыт 174

  7. Икрам Мағжан Ақансеріұлы 170

  8. Кабуланова Токжан Ернаровна 170

  9. Масен Гулжаз 165

  10. Мухамедина Анара Илаиковна 162

  11. Оспанова Динара Нұрмаханбетқызы 162

  12. Тлемисов Султан Туребекулы 162

  13. Момынов Санжар Мухтарович 160

  14. Жақсиликова Маржан Мұратқызы 157

  15. Чимшихан Нуржамила Еркинкызы 156

  16. Суюнбекова Актоты Азаматовна 156

  17. Есенбеков Болат Талғатұлы 154

  18. Алгутова Шолпан Маратовна 153

  19. Арзуметов Абду-Кахар Абдусаттарович 153

  20. Жубанышова Ляйля Жанбыршикызы 152

  21. Орынбаев Баглан Спабекович 152

  22. Абдірасыл Нағиман 152

  23. Нурлаков Арофат Абдіхалықұлы 152

  24. Бекболат Кайрат 152

  25. Муздыбаева Алемгуль Ертаевна 152

  26. Ертісхан Анаргүл 152

  27. Хазез Мейрам 152

  28. Кенжебек Алмагүл 151

  29. Қасым Айжан Сағымбайқызы 151

  30. Абылкалыкова Мейрамгуль Гомаровна 151

  31. Алтан Қалибек 151

  32. Имашев Альфараби Съезханулы 151

  33. Байниязова Гульмира Муратовна 150

  34. Еркетаева Саягуль Болатовна 150

  35. Макышев Фархат Болатович 150

  36. Какенова Жулдыз Чаймуратовна 150

  37. Бекболат Бота 150

  38. Әділбайқызы Балнұр 150



6М010900-«Математика»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Тулешова Назерке Ерболатқызы 187

  2. Таджекеева Акмарал Рабаевна 184

  3. Ақылбаева Наргиза Бейбітбекқызы (мақсатты) Тараз мемлекеттік педагогикалық институты 171

  4. Мамбеталиева Талшын Бейсеналиевна 169

  5. Сердалы Айгүл Киікбайқызы 169

  6. Тургынбаева Алия Кылышбековна 167

  7. Әрін 165

  8. Жумаханова Балжан Бакытжановна 160

  9. Кенжебек Салтанат 159

  10. Акрамов Ерік Пердебайұлы 158

  11. Кидирова Азима Талгатбеккызы 158

  12. Шәми Ұлманай Аманбайқызы 154

  13. Эрекова Ардақ Саттықұлқызы 154

  14. Райханова Ақбота Егембердіқызы 153

  15. Оразова Дина Балгабайкызы 150

  16. Амзеева Зияш Бахрамовна 150

  17. Башаров Лочин Радикович 150

  18. Кожахмедова Багила Абдукамаловна 150

  19. Касымова Сания Сабыржановна 150

  20. Ерменбекова Самал Гимрановна 150

  21. Успанова Айнура Илиусизовна 150

  22. Каримова Динара Мейрамовна (мақсатты) Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық мемлекеттік педагогикалық институты 150


6М060300-«Механика»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Ниеткалиев Айбек Серикович 187

  2. Елшибеков Галимжан Абил Ашимович 175

  3. Усенова Арайлым Бакытқызы 175

  4. Қожақов Жүсіпбек Әлібекұлы 170

  5. Якупов Талгат Аулиеханович 170

  6. Сагитов Тимур Жомартович 170

  7. Алушаева Гульмира Габдуллаевна 165

  8. Алимжанов Дархан Аманжолович 163

  9. Алтай Еркебұлан Алтайұлы 158

  10. Киянбеков Бауыржан Муханбеткалиевич 156

  11. Кемали Айбек Жанатбекұлы 156

  12. Шортанбеков Бактияр Маратулы 155

  13. Сарин Улан Ермухамбетулы 155

  14. Садуақас Дәулеткелді 154

  15. Герасимов Олег Юрьевич 152

  16. Тлеубергенов Нурлан Еримханович 152

  17. Таспаганбетов Дастан Абдулович 152


6М070500-«Математикалық және компьютерлік модельдеу»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Қожамсеит Дархан Маултқазыұлы 180

  2. Айтқазы Жанерке Айтқазықызы 176

  3. Каразимова Карлыга Гарифуллиевна 174

  4. Мұса Асхар Шүкірұлы 173

  5. Самеков Аян Зарлыкович 167

  6. Башеева Жулдыз Орынбасаровна 166

  7. Куанов Олжас Толыбаевич 164

  8. Шаймардан Құдабек 164

  9. Ожанов Руслан Адильевич 161

  10. Кабиден Асем Даулетбекқызы 157

  11. Шарипов Ерлан Серикович 157

  12. Искандарова Маляк Шахсадакызы 156

  13. Мусайф Гулжан 156

  14. Баймухамбетова Фариза Кенжебеккызы 154

  15. Беймишев Арман Сейтжанович 154

  16. Молдашова Жибек Кудабаевна 154

  17. Кұлбатырова Айдана Нурбекқызы 153

  18. Манарбек Махпал 153

  19. Бахыт Сулушаш 152

  20. Қансейтов Рахымжан Баратұлы 152

  21. Каменова Мольдир Табылдыкызы 151

  22. Әбішов Нұрбол Құнанбайұлы 150

  23. Өмірхан Разықан 150

  24. Қылышбаев Қайсар Ержанұлы 150



Көлік-энергетика факультеті
6М075000-«Метрология»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Джумагазиева Таншолпан Маликовна 177

  2. Темірбек Балжан Темірбекқызы 177

  3. Гудым Николай Николаевич 173

  4. Жұпарбекова Салтанат Нұрланқызы 172

  5. Сагындыкова Жибек Есимбаевна 170

  6. Мухамеджанов Бауыржан Жумабаевич 167

  7. Шамбетова Ардак Бакытовна 162

  8. Каршалова Данна Госмановна 161

  9. Серыккалиева Самал Сериккановна 157

  10. Бакиров Бауыржан Маратулы 156


6М090100-«Көлікті пайдалану және жүк қозғалысы мен тасымалдауды ұйымдастыру »

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Алданазар Әлибек Прәліұлы 183

  2. Жарасханұлы Жасұлан 182

  3. Дуйсенов Максат Макишович 163

  4. Жакенова Айгерим Жаркыновна 162

  5. Агажанова Камила Жорабаевна 162

  6. Смагулов Саяхат Жуматович 161

  7. Утепов Саян Сарсенбекович 161

  8. Жексембиев Абылайхан Турсынбайулы 158



6М073200-«Стандарттау және сертификаттау»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Жусупова Гульсанат Казыкановна 164

  2. Жариева Гулдана Ныгыметовна 164

  3. Нургельдиева Феруза Дуйсенбаевна 163

  4. Козбекова Гульзат Араппаевна 161

  5. Сатина Гаухар Аскаровна 160

  6. Суюмбетова Умит Кабилбаевна 160

  7. Қосаяқов Өтеп Көптілеуұлы 160

  8. Джексембаева Асель Ермековна 157

  9. Еркетай Мақпал Аблайқызы 155

  10. Айтбаев Еркебулан Болашакович 153

  11. Ажкенова Айгуль Малкенжаровна 152

  12. Еріш Нұрбол Амантайұлы (мақсатты) А. Байтурсынов атындағы

Қостанай мемлекеттік университеті 151

6М071300-«Көлік, көліктік техника және технологиялар»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Тұрысбек Жандос Рақымжанұлы 171

  2. Ермекбай Қайсар Қайратұлы 170

  3. Аширбаев Ержан Арманович 169

  4. Арыстанов Жанат Темирханович 168

  5. Алимбаев Аслан Ескендирович 167

  6. Мұхамеджанұлы Марат 166

  7. Тастемиров Даурен Есенович 165

  8. Абдрахманов Марат Әлібайұлы 164

  9. Сариев Берик Асылбекулы 163

  10. Тұрғанбаев Айдын Алмасұлы 161


6М071700-«Жылуэнергетикасы»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Ракишев Адильхан Жумажанович 183

  2. Нұртай Абзал Абылайұлы 163

  3. Мамырбаев Алмас Болатович 161

  4. Амиржанова Диляра Бекболатовна 161

  5. Туранов Серик Абилдаевич 159

  6. Картджанов Нурлан Режепбаевич 156

  7. Рахмалина Сабина Галижановна 154

  8. Рахимгалиева Индира Талгатовна 152

  9. Сейдуәлі Абылай Сейдуәліұлы 152

  10. Шулико Светлана Сергеевна 151


Жаратылыстану ғылымдар факультеті
6М011200-«Химия»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Жұмажан Гүлназ 172

  2. Хуанган Нургул 167

  3. Даин Қанат Дюсенбайұлы 157

  4. Ахметжан Аятжан 154

  5. Айтекен Кулшира 153

  6. Петров Александр Александрович 150


6М060700-«Биология»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Янцен Юлия Ивановна 187

  2. Хайдаров Сакен Жаркынович 185

  3. Саутбаева Зарина Бауржановна 183

  4. Төребат Нәзигүл 180

  5. Абишева Раушан 180

  6. Калиев Ерхат Кайратович 180

  7. Алиева Гульназ Бугибаевна 177

  8. Мухамадеева Альфия Газинуровна 176

  9. Куанышкалиева Айнура Кайратовна 174

  10. Тулегенова Бибигуль Салимовна 172

  11. Замаш Гүлмира 170

  12. Ахаева Мария Адиллаевна 169

  13. Жумажанова Дана Куатовна 169

  14. Кусаинова Асия Арыслановна 166

  15. Еженхан Шынарбек 166

  16. Даулетбай Патигүл 164

  17. Ошанова Динара Серикбековна 161

  18. Байдосова Шолпан Ертаевна 160

  19. Тулбаева Гулжайна Калжанкызы 160

  20. Омарова Лаура Сериккызы 157

  21. Даулеткельдыева Гулназ Ерболовна 157

  22. Онжанова Жадыра Сериккызы 155

  23. Аитимбетова Жанерке Беибутовна 154

  24. Киекбаев Асан Васильевич 154

  25. Зекенова Анар Ырымгалиевна 154

  26. Досмухамедова Алия Хамзаевна 151

  27. Ермеккалиев Тарас Сериккалиевич 151

  28. Кожакова Айгуль Маратовна 151

  29. Есимсеитова Асель Кайратовна 151

  30. Райымбеков Алибек Азатович 151

  31. Закбек Амангүл 150

  32. Тайпакова Балнур Кумисбековна 150

  33. Қайсархан Гүлжазира 150

  34. Хайруллаева Ардак Хабибуллаевна 150

  35. Усербаева Айсулу Еркиновна 150

  36. Уватаева Жанар Султановна 150


6М060600-«Химия»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Ахмеджанов Максат Жумагазыевич 190

  2. Жанбосинова Айсулу Алибековна 175

  3. Абенова Жанна Ерманатовна 172

  4. Төлеген Гүлшат 172

  5. Жуманова Ботакоз Алтынбековна 172

  6. Акинова Анна Валерьевна 169

  7. Тулеушов Галымжан Сатыбалдиевич 167

  8. Нұрсапа Нұрбай 164

  9. Ершатқызы Назерке 163

  10. Абдрахманова Зада Жомартовна 163

  11. Базаркулова Индира Курбановна 163

  12. Сейтбекова Анар Абсапаровна 163

  13. Жұқұш Медет Маратұлы 162

  14. Балмасов Дамир Табылдиевич 162

  15. Койбагарова Роза Асылхановна 160

  16. Ханхожаева Сандигуль Дурунбеткызы 157

  17. Ташенов Ерболат Ордабекович 157

  18. Сләмова Айнұр Нұрланқызы 157

  19. Жакиенова Алмагуль Тулегеновна 156

  20. Рахманбергенова Манар Бекназарқызы 156

  21. Реминный Роман Александрович 155

  22. Карабаева Бану Талғатқызы 154

  23. Нұрбаева Айман Серікқызы 152

  24. Рыстина Дана Казбековна 151

  25. Турсынова Нургуль Кабиденовна 151

  26. Сулейменова Акбота Аскарбековна 151

  27. Касенова Дина Тюлюканкызы 151

  28. Жүсіпбекова Жансая Адайқызы 150

  29. Киханова Жанар Сауыржановна 150

6М011300-«Биология»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Каусбекова Асемгуль Жамалбеккызы 174

  2. Сейдахметов Нуралы Куракбаевич (целевой) Тараз мемлекеттік педагогикалық институты 163

  3. Бисенгалиева Акбота Толегеновна 163

  4. Еркінбек Амангүл 162

  5. Комаров Анатолий Сергеевич 160

  6. Әдіш Жансая Батырбекқызы 160

  7. Канаев Дархан Бабанович 156

  8. Сарсенбаева Улан Базарбаевна 152

  9. Раева Айдана Сатжанкызы 151

  10. Амирова Айнұр Өскенқызы 151

  11. Косымбетова Шолпан Койшыбаевна 150

6М070100-«Биотехнология»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Ли Майя Леонтьевна 198

  2. Мусахметов Арман Сартамбаевич 198

  3. Онталапова Айнур Еркасымовна 192

  4. Абдраимова Асел Канышбековна 190

  5. Мустапова Жанар Нурлановна 189

  6. Шухатова Асель Тулгаубаевна 185

  7. Рүстем Жадыра Түймеханқызы 185

  8. Шалабаева Аида Муратовна 184

  9. Ахметова Галия Курсановна 184

  10. Бегалиева Асем Амангильдаевна 183

  11. Бекбосынова Гульмира Рысбековна 183

  12. Ахметжанова Анар Забикуловна 181

  13. Ергазиева Айнат Муратовна 179

  14. Байсханова Динара Маратовна 179

  15. Талапова Жулдыз Мендибаевна 177

  16. Келдібекова Раушан Нұрланқызы 177

  17. Махамбетова Жансая Кайырбаевна 176

  18. Алиева Салтанат Жеткергенкызы 175

  19. Бейсекова Молдир Кудиярбековна 173

  20. Абдукаримова Айгуль Ганиевна 172

  21. Сураганов Алибек Ерикович 172

  22. Ибраева Альбина Руслановна 169

  23. Толепбаева Нурлы Орынбасарқызы 169

  24. Аксамбаева Алтынай Сейтхановна 169

  25. Тезекова Орынтай Танаткызы 166

  26. Бердыкенов Азамат Муратович 165

  27. Балыкбаева Гульмира Рымгалиевна 165

  28. Шевченко Павел Викторович (мақсатты) А. Байтурсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті 156

6М060900-«География»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Османов Жахангир Датикоулы 186

  2. Хайруллина Әсем Әлімқызы 184

  3. Қасым Нұрбала Маратқызы 182

  4. Айткулова Айгерим Галимжановна 181

  5. Шевченко Сергей Сергеевич 172

  6. Букенова Саида Бекбулатовна 165

  7. Каким Бакитбек 165

  8. Демеуов Арман Болатович 165

  9. Кабиева Айнара Сембековна 164

  10. Қалжанова Қалдаш Қалиқызы 161

  11. Койшыбаева Арайлым Ағибайқызы 160

  12. Кондратенко Михаил Геннадьевич 159

  13. Ахметова Алмагуль Кадырбековна 157

  14. Даутбаева Ольга Кайратовна 156

  15. Байжұманова Салтанат Құмарбекқызы 155

  16. Оразбаев Айбек Маратович 155

  17. Мухамедгалиева Айгерим Есенжоловна 154

  18. Абдульманов Нургазы Сеильбекович 154

  19. Курбангалиев Мирас Сарсенгалиевич 154

  20. Кеукенов Ерлан Бауыржанович 153

6М060800-«Экология»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Абдулина Алима Адильхановна 190

  2. Абдирова Толкын Кадырбековна 190

  3. Дүйсебек Асқар Әділханұлы 182

  4. Алкебаева Зарина Бейбитовна 179

  5. Султангалиева Иннар Темиргалиевна 178

  6. Нурумова Аида Суиндиковна 177

  7. Искалиева Асель Болатовна 176

  8. Мухтасырова Арайлым Токтарбаевна 170

  9. Максатова Алина Маралбековна 169

  10. Шынғалиева Назым Қабдулмажитқызы 168

  11. Нарбеков Саят Нуралиевич 165

  12. Толмачева Ольга Владимировна 164

  13. Жумагулова Макпал Булатовна 164

  14. Исмаилова Әсем Мухтарқызы 164

  15. Воробьева Марина Викторовна 161

  16. Аубакиров Саят Хамитович 161

  17. Тасымбекова Салтанат Аскаровна 160

  18. Жамалиева Меруерт Майрамовна 158

  19. Сарыев Нұрболат Маратұлы 157

  20. Сабитова Алмагуль Сабырхановна 156

  21. Калимжан Нұрлан Серікұлы 155

  22. Есбенбетова Жанат Халыковна 154

  23. Темирова Данара Сабитовна 154

  24. Боксенова Салтанат Кайырбековна (мақсатты) Шанхай

достастық ұйымы 153

  1. Айткалиева Светлана Владимировна 153

  2. Борашова Молдир Дуйсенгалиевна (мақсатты) Х.Досмухамедов

атындағы Атырау мемлекеттік университеті 152

Журналистика және саясаттану факультеті
6М050400-«Журналистика»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Оспанова Айжан Сейткуловна 185

  2. Тергембаева Кенжегуль Ильяскызы 183

  3. Оралов Данияр Амантаевич 181

  4. Урманбекова Толкын Амантаевна 180

  5. Ибрагимова Акжан Рустембеккызы 180

  6. Маманкулова Акморал Абибуллаевна 180

  7. Смайлова Жанар Толеуовна 180

  8. Бектурганова Асылжан Абдуллаевна 179

  9. Cванкулова Лаззат Тишбековна 178

  10. Сейітжан Арайлым Айтжанқызы 177

  11. Айтбозым Ақтолыс Спабекқызы 175

  12. Жанат Ербол 174

  13. Маншарипова Гульмира Батырбековна 174

  14. Хауасбаева Қарлығаш Темырбайкызы 174

  15. Закираев Данияр Акилбекович 172

  16. Надирбекова Гульзира Сабыралиевна 172

  17. Рыскельдинова Салтанат Болатовна 171

  18. Сейтова Асель Шокановна 171

  19. Ботабеков Куанышбек Таспулатович 171

  20. Хумар Жанерке 171

  21. Бейбитхан Кумисжан 170

  22. Жұмағұл Құрманғазы 169

  23. Муравьева Ольга Викторовна 168

  24. Бекболат Айбала 167

  25. Кусаинова Мариямгуль Муратовна 166

  26. Байжанова Сауле Темуровна 166

  27. Омаров Ерлан Серикбаевич 166

  28. Сыздыкова Гайша Бериковна 166

  29. Еримбетов Тимур Нурланович 166

  30. Ақылбек Жансая Қабитханқызы 165


6М050200-«Саясаттану»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Бегалинова Жулдуз Муратовна 186

  2. Омарова Тойжан Маратовна 186

  3. Ибраев Ержан Ерсайынович 182

  4. Ахмаганбетов Руслан Муханбеткалиулы 181

  5. Касенов Серик Сакенович (мақсатты) С. Аманжолов атындағы

Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті 180

  1. Хасенова Асия Бектемировна 177

  2. Газизова Гульзира Зейнетоллаевна 174

  3. Чинчалинов Ерик Кинжибекович 174

  4. Жаукеева Назерке Нурлановна 173

  5. Айтимбетов Ерлан Азимханович 171

  6. Койшибаев Манарбек Муратжанович (мақсатты) ҚРБҒМҒК

  7. «Мемлекет тарихы институты» 171

  8. Гиззатов Айбек Асхатұлы 170

  9. Жунисбеков Бакытжан Абдреимжанович 169

  10. Панияз Толеу (мақсатты) Қостанай мемлекеттік педагогикалық институты 151


Әлеуметтік ғылымдар факультеті
6М020800-«Археология және этнология»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Талгатбеков Адлет Фархадұлы 173

  2. Жунусов Серик Казырканович 172

  3. Алиева Малика Ясинжановна 163

  4. Абилкаирова Багдагуль Кайратовна 163

  5. Бимыкова Асел 159

  6. Бисимов Шыңғыс Гильфанұлы 159

  7. Бекмаганбетова Мадина Сериковна 155

  8. Сауытбекова Айнур Галымовна 155

  9. Данабаева Маншук Алимбаевна 154

  10. Каражигитова Асия Ержановна 154

  11. Музапбарова Алтынай Бағдаткызы 152

  12. Хабдылкан Айтолкын 152

  13. Кожахметова Салтанат 151

  14. Сюндюкова Алтынбобек Маратовна 151

  15. Сагиндикова Акбота Алимкизи 151

  16. Калдыбекова Мадина Габдыжалиловна 151

  17. Жарылкапова Айжан Галымбековна 151

  18. Раманкулова Гульзина Бекжановна 151

  19. Нуртаев Жаксыбек Нурсипатович 150

  20. Хурметбек Айболат 150



  1   2   3


©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет