Магистратураға қабылдау туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 19 қаңтардағы №109 қаулысымен бекiтiлген «Жоғары оқу орнынан кейiнгi кәсiптiк оқу бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгi



жүктеу 464.89 Kb.
бет3/3
Дата10.04.2016
өлшемі464.89 Kb.
1   2   3
: images
images -> Ақпараттық анықтама: Қр электрондық үкіметі Қазақстан Республикасында «электрондық үкіметті»
images -> Бюллетень «Новые книги» Вып. 3 Павлодар 2013 Құрастырушылардан
images -> Реферата: «Творчество Алвара Аалто»
images -> Программа с заездом суббота-суббота: 1 суббота // милан
images -> Jewish. Msk. Ru согласно еврейскому обычаю родители (папа и мама) произносят следующие благословения на рождение детей
images -> Марина Мелексетян мюмзик и сварог

6М050900-«Қаржы»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Нугманова Акмарал Жанболатовна 186

  2. Досжанова Ботагоз Маратовна 185

  3. Зейнешқызы Шынар 182

  4. Есейқызы Арай 181

  5. Асанова Айдана Бауыржановна 178

  6. Абильмажинов Мирлан Алибекович 175

  7. Акылова Жансая Раикановна (мақсатты) Қазақ инновациялық
    гуманитарлық-заң университеті 159

  8. Салькина Айнур Серикбаевна (мақсатты) А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті 152


6М050600-«Экономика»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Танкимов Берик Сагындыкович 198

  2. Әбілжанова Гулназ Әділханқызы 190

  3. Егембергенов Досбол Сайфурханұлы 187

  4. Альжанова Фариза Айтугановна 184

  5. Балқожаева Әйгерім Бақытжанқызы 182

  6. Ергалиева Айнур Абаевна 181

  7. Утепбергенов Нурбол Миргалиулы 181

  8. Мубаров Куаныш Даулетович 181

  9. Жақсылық Сері Қайратұлы 181

  10. Кудайбергенова Фатима Кудайбергеновна 177

  11. Джакашев Токтар Нурланулы 175

  12. Касенов Дастан Сансызбаевич (мақсатты) Қазақ инновациялық
    гуманитарлық-заң университеті 175

  13. Шамишева Карылгаш Абжановна 170

  14. Утевлиева Айгерим Абдухашимовна 169

  15. Калиева Фариза Талгатовна 166

  16. Нупбаева Гауһар Аміржанқызы 164

  17. Ахмеджанова Зарина Булатовна 163

  18. Канкулов Улан Канатович 163

  19. Манапова Айгерим Кайратовна (мақсатты) ТМД Желілік

университеті 162

  1. Жаманова Жадра Есимхановна (мақсатты) ТМД Желілік

университеті 161


6М050800-«Есеп және аудит»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Құтпанбетов Азат Әбдіжамиұлы 179

  2. Тайшанова Меруэрт Талгатовна 175

  3. Абдреймова Азиза Нурсултановна 165

  4. Әділсұлтани Айдана Серікқызы 163

  5. Садвакасова Анар 156

  6. Жексембекова Динара Иргебаевна 156

  7. Жунусова Раушан Болатовна 156

  8. Жатакбаева София Репхатовна (мақсатты) Қазақ инновациялық
    гуманитарлық-заң университеті 151


Филология факультеті
6М020500-«Филология»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Исанова Зарина Ерлановна (мақсатты) Қазақ инновациялық
    гуманитарлық-заң университеті 197

  2. Тажигалиева Алуа Бактыгерейкызы 195

  3. Кап Ардакерей Баделханұлы 188

  4. Есентемирова Айгуль Маратовна 182

  5. Акпентаева Айнур Абеновна 174

  6. Смагулов Бекзат Болатжанович 173

  7. Алимова Акдана Аскаровна 173

  8. Оразбаева Жулдыз Аскаровна 172

  9. Бектасова Гайни Сагинбековна 169

  10. Сагалиева Жулдузай Баглановна 167

  11. Ергалиева Жанар Болатбековна 166

  12. Смагулова Аманша (мақсатты) К. Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университеті 163

  13. Аманбайқызы Дина 162

  14. Туресаева Гулфайра Маратовна 160

  15. Рсмбетова Айгерім Әбугәліқызы 159

  16. Демесинова Ляйля Муратовна 158

  17. Нағашбеков Нұржан Әділбекұлы 157

  18. Каскарбаева Гулден Секербаевна 156

  19. Шагаева Зарина Абаевна 156

  20. Жанпеисова Аида Габибуллаевна (мақсатты) Қазақ инновациялық
    гуманитарлық-заң университеті 150



6М011700-«Қазақ тілі мен әдебиеті»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Бақыт Сарсенбек 188

  2. Зақан Ұмтыл 187

  3. Хурмет Койшыбек 185

  4. Сағатбек Жақсыбек 185

  5. Абдрахманова Копей Купешовна 182

  6. Еркін Ерзат 181

  7. Момыш Шәріпхан 171

  8. Рыскулова Мадина Абилсеитовна 170

  9. Маутханова Меруерт Калиханкызы 167

  10. Бақаева Салтанат Бектемірқызы 167

  11. Рахимбекова Сагыныш Куанышевна 162

  12. Елеусинова Балжан Бауыржановна 162

  13. Мәлжанбай Азамат 160

  14. Исабаева Асия Жанаткызы 160

  15. Бимаханова Гулзира Садыковна 160

  16. Саржакова Жансая Сатовна 159

  17. Оспанбекова Асел Канатбеккызы 159

  18. Каримбекова Ақмөлдір Кажданбекқызы 158

  19. Әбушәріп Әсем Маратқызы 156

  20. Батан Сунхарбек 153

  21. Шәкім Жанболат Берікұлы 153

  22. Төртбай Ләззат Жандарқызы 152

  23. Курманова Айнагуль Алпыспаевна 152

  24. Есалова Гульмира Шаяхметовна 152

  25. Майлыбаева Анар Абдыманаповна 151


6М011800-«Орыс тілі және әдебиет»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Слободян Станислав Михайлович 171

  2. Гертфельдер Джульетта Владимировна 170

  3. Чихичина Полина Алексеевна 170

  4. Шарипова Асель Есенбаевна 162

  5. Шаяхметова Мария Бейсенбековна 156

  6. Шаймерденова Дильда Зубкеновна 155


6М021000-«Шетел филологиясы»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Турлыбекова Инкар Алтынбековна 193

  2. Оспанова Айжан Рафхатовна 186

  3. Шапдыкеева Дана Елибаевна 186

  4. Жумабекова Малика Дюсеновна 184

  5. Джарбулова Анаргуль Алихановна 182

  6. Уанбаева Дана Дауреновна 180

  7. Тажбаева Алина Руслановна 179

  8. Койсоймасова Гульмира Борисовна 179

  9. Аверьянова Юлия Анатольевна 178

  10. Ерниязова Дана Сакеновна 178

  11. Сыздыкова Маржан Альтаевна 177

  12. Плотникова Ксения Владимировна 175

  13. Құрманова Әдемі Жеңісханқызы 174

  14. Орынбасарова Инкар Дауленовна 174

  15. Бухаева Толкын Жумагалиевна 173

  16. Масакбаева Венера Максутовна 171

6М020700-«Аударма ісі»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Саржанова Асем Бахытжановна 182

  2. Ожекенова Балнур Сейткумаровна 177

  3. Иманбаева Айжан Талапжановна 175

  4. Копербаева Сандугаш Сержановна 175

  5. Бейсенова Гульназ Амангельдыевна 174

  6. Ипатов Борис Владимирович 172

  7. Боранбаева Айымгуль Сайлауовна 171

  8. Кажибаева Анар Нуржановна 171

  9. Қадылбекқызы Толқын 171

  10. Задорожная Людмила Александровна 169

  11. Курдюкова Ольга Витальевна 168

  12. Куракбаев Даурен Нуржанович 166

  13. Агыбетова Индира Есимовна 165

  14. Турлубаева Мадина Жанатовна 165

  15. Альчембаева Жансая Қапасқызы 164

  16. Жакипбаев Тимур Талгатович 163

  17. Сейтхадырова Асем Сайлаукуловна (мақсатты) Қазақ

гуманитарлық заң университеті 163

  1. Ерболова Акнур Ерболкызы 162

  2. Жалмуханбетов Аян Жексенбаевич 161

  3. Өтебаева Шапағат Шоханқызы (мақсатты) М.Х. Дулати

атындағы Тараз мемлекеттік университеті 153

6М011900-«Шет тілі: екі шет тілі»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Абзалбекқызы Айгерім 190

  2. Хасенова Унзейля Азаматовна 179

  3. Капанова Амина Ермековна 172

  4. Рахимбаева Зарина Талгатбековна 171

  5. Амзеев Алмаз Курбанович 170

  6. Сарсебаева Жанерке Абылайхановна 170

  7. Муканова Айнур Бауржановна 170

  8. Кусаинова Венера Мергембаевна 169

  9. Баймбетова Жазира Усипбекқызы 167

  10. Бейсембаева Айгуль Дайрабаевна 167

  11. Нурмухаметова Дина Казезовна 165

  12. Амербекова Молдир Ергалиевна 165

  13. Туребаева Шынар Мараловна 165

  14. Нурушева Асыл Мухамбедияровна 164

  15. Атжанова Толкын Джаксылыккызы 164

  16. Турашева Ардак Муратовна 164

  17. Алтыбаева Айнур Таибековна 162

  18. Боранбаева Гульдана Канатовна 161

  19. Каламбаева Гульназ Болатовна 159

  20. Рахыметова Меруерт Жанибековна 157

  21. Иманбекова Асел Ниятбекқызы 157

  22. Тұтқабаева Шынар Маратовна 157

  23. Даркенова Айдана Куанышкалиевна 156

  24. Казбекова Меруерт Казбековна (мақсатты) Қазақстан – Ресей университеті 152

  25. Алтынбалта Айгерим Алтынбалтақызы (мақсатты) М.Х. Дулати

атындағы Тараз мемлекеттік университеті 151
Халықаралық қатынастар факультеті
6М020900-«Шығыстану»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Бейсенбай Нұржами 184

  2. Усипбекова Гаухар Биржановна 180

  3. Жаппарова Жанар Нұрланқызы 177

  4. Каримсаков Мирас Байтуганович 173

  5. Халметова Динара Булатовна 173

  6. Жумабаева Гульнур Максутовна 173

  7. Тугжанова Аяжан Ералиевна 173

  8. Кудайбергенов Ахмед Кажымуратулы 172

  9. Кайпбергенова Наргиза Сериккалиевна 172

  10. Игембаева Алтынай Кусаиновна 171

6М020200-«Халықаралық қатынастар»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Еркінова Әсел Еркенқызы 195

  2. Хадис Бибігүл Бақытжанқызы 195

  3. Смагулова Нургуль Кайратовна 192

  4. Турсынгалиева Еркежан Толеужановна 190

  5. Әлмаш Айсұлу Жолтайқызы 190

  6. Сакадеева Татьяна Сергеевна 187

  7. Мухамбетова Айзада Молдабаевна 186

  8. Сарсембаева Айгерим Бейбиткызы 186

  9. Казтаева Раушан Мажитовна 186

  10. Ораз Гауһар Ғабитқызы 185

  11. Темиржанова Балнур Нурлановна 185

  12. Анарова Әсел Асқарқызы 185

  13. Айткожина Альфия Муратовна 183

  14. Имандосова Әйгерім Мырзамұратқызы 180

  15. Абжапбарова Гульзат Самуратовна 180

  16. Әбішев Дархан Ерланұлы 180

  17. Утемуратов Юсуп Сарсенгалиевич 180

  18. Тургумбаева Кундузай Муратовна 178

  19. Кожиров Бауржан Магзумович 175

  20. Тайпакова Баяна Муслимовна 174

  21. Боранбаева Сания Камариденовна (мақсатты) ТМД Желілік

университеті 173

  1. Оспанов Ануар Рамазанович (мақсатты) ТМД Желілік

университеті 173

  1. Тулеуова Карлыгаш Тулкибаевна (мақсатты) Е.А. Бөкетов

атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті 168

  1. Крят Оксана Николаевна (мақсатты) Украина

  2. Минтиненко Валерия Игоревна (мақсатты) Украина

  3. Ахмедзянова Наталия Равильевна (мақсатты) Украина


6М050500-«Аймақтану»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Искаков Санжар Сейлбекұлы 186

  2. Кулумжанова Айтжан Муратовна 182

  3. Қалаш Серік 181

  4. Канафина Дамира Амангельдыевна 181

  5. Нұрбаева Гүлім Нұртайқызы 179

  6. Дауренова Алия Аяновна 176

  7. Мансурова Арайлым Канаткызы 174

  8. Жетебаева Акжаркын Бердибековна 172

  9. Құспан Роллан Қабылұлы 172

  10. Хаирова Алия Галымовна 171

  11. Сыздыкова Меруерт Альтайкызы 170

  12. Сериков Ерсин Серикович 168

  13. Советхан Мәулен Кеңесханұлы 168

  14. Айдарханова Меруерт Танаткановна 168

  15. Умиталиева Айгирим Назыбековна 164

  16. Жолбарысова Асель Жанатқызы 160

  17. Усембаева Меруерт Кайратовна 160

  18. Сагингали Бекзат Сагингалиулы 157

  19. Жанабай Алтынгүл Бауыржанқызы 156

  20. Қуралова Айнур Досжанқызы (мақсатты) Шанхай достастық

ұйымы 153

6М021200-«Түркітану»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Жүнісбек Ләззат Нұржанқызы 179

  2. Нурмагамбетова Меруерт Маратовна 176

  3. Салыкова Жулдыз Булатовна 174

  4. Кузембаева Анжела Максуткызы 168

  5. Кожахметова Акбота Багдатовна 155

  6. Диханбаева Азиза Ерболатовна 153

  7. Ахметова Жансулу Нурланкызы 152

  8. Бекжанова Акбота 151

2. Келесі талапкерлер Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің күндізгі бөлімінің магистранттары қатарына келісім-шарт бойынша ақылы негізде қабылдансын.




Журналистика және саясаттану факультеті
6М050400 – «Журналистика»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Абдрахманова Айнур Госмановна


Халықаралық қатынастар факультеті
6М020200-«Халықаралық қатынастар»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Кузембаева Салтанат Сайфуллаевна

  2. Идрисова Куралай Кайратовна

  3. Абдраимова Жансая Армановна

  4. Әділжанова Жанар Мәуленқызы

  5. Қали Әлия

  6. Нурлан Далеси


6М020200-«Халықаралық қатынастар»

(бейіндік бағыт)


  1. Шпиц Александр Александрович

  2. Сатанов Сырым Салауатұлы

  3. Егінбай Зарина Қайратқызы

  4. Тодер Ирина Викторовна

  5. Молдахмет Бауыржан Мұратұлы

  6. Сейдахметов Алмас Серикович

  7. Трубачева Юлия Анатольевна

  8. Расылқан Дәулет Қуанышбекұлы

  9. Жакупова Айгуль Кайырбековна

  10. Гадельшиев Адильхан

  11. Таргынова Меруерт Магзубиновна



6М020900-«Шығыстану»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Юн Гехван

6М020900-«Шығыстану»

(бейіндік бағыт)


  1. Степанова Анна Ивановна

  2. Жумабаева Асем Маратовна

  3. Кайпбергенова Наргиза Сериккалиевна


6М050500-«Аймақтану»

(бейіндік бағыт)


  1. Беркутова Анель Қуанышқызы

  2. Ельчибекова Анель Талгатовна


Экономика факультеті
6М050800-«Есеп және аудит»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Жарликенова Адина Саматовна



6М050800-«Есеп және аудит»

(бейіндік бағыт)


  1. Сейтпанова Сандуғаш Нурланқызы

  2. Тенелбаева Гулмира Нурбергеновна

  3. Минжасова Нургул Кожанепесовна


6М051000-«Мемлекеттік және жергілікті басқару»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Аспаев Чингиз Ерланович

  2. Медебаев Аслан Женисбекович



6М051000-«Мемлекеттік және жергілікті басқару»

(бейіндік бағыт)


  1. Амреева Арайлым Ғарифуллақызы

  2. Ныгметуллина Айнур Канатовна

  3. Жаркенов Маргулан Дузенович



6М050600-«Экономика»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Турсынбеков Амир Сарсенбекович

  2. Туржанова Шырын Казыбековна

  3. Касымов Мархат Кенжебаевич


6М050600-«Экономика»

(бейіндік бағыт)


  1. Джантурганова Альбина Мугаираевна

  2. Әбіш Дана Серікқызы

  3. Нуртазин Султан Оралович

  4. Кажыгумар Айгерим Улановна

  5. Амрина Шолпан Мұратқызы

6М050900-«Қаржы»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Есжанова Акбота Мухтаровна


6М050900-«Қаржы»

(бейіндік бағыт)


  1. Кунтуарова Жансая Сералықызы

  2. Жумабаев Данияр Сабитович

  3. Тастемір Динара Қуанышбекқызы

  4. Калиева Макпал Даулеткелдыевна

  5. Жылқышиев Бағлан Болатұлы

  6. Тольтаева Алтынай Бейбиталиевна

  7. Акылбекова Асель Бериковна

  8. Исина Жазира Суиндиковна

  9. Сапаргалиева Амина Тимуровна

  10. Арыспаев Олжас Адаевич

6М050700-«Менеджмент»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Zhang Ji

  2. Wang Weidong

  3. Мүсімхан Мұқан Қуанышұлы



6М050700-«Менеджмент»

(бейіндік бағыт)


  1. Ибраева Фарида Фаруковна

Заң факультеті
6М030200-«Халықаралық құқық»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Мусургалиев Айса Дулатович

  2. Джеббур Хассан Абд Зайд

  3. Кушербаев Алибек Талгатович

  4. Мусабекова Ақерке Жұмабайқызы

  5. Джумасанова Гульмира Курмангалиевна

  6. Жантуякова Айганым Канатовна

  7. Түказибан Әйгерім Нұржауқызы

  8. Жумин Жақсылық Жанатұлы

6М030200-«Халықаралық құқық»

(бейіндік бағыт)


  1. Кенеспеков Меирим Мейрамбекович

  2. Мангисбаева Самал Ерболатовна

  3. Амандосова Асель Джандосовна

  4. Серік Алина Серікқызы

  5. Мусабаева Сымбат Саматовна

  6. Замерова Айдана Ислямгалиевна

  7. Бектемирова Айнура Касымхановна

  8. Жакаева Айгерим Темирбеккызы

  9. Омарова Гулим Кайратовна

  10. Хусаинова Сауле Серикжановна


6М030100-«Құқықтану»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Калбаев Алдияр Бахтиярович

  2. Койшибеков Бауыржан Нурсаинович

  3. Наубаева Гүлшат Боранбайқызы

  4. Есей Әсима Тойкенқызы

  5. Бейсембаев Бауржан Казмуратович

  6. Жумагазиева Лилия Муратжановна

  7. Байбусынов Нурзат Серикович

  8. Утегенов Агатай Махамбетович

  9. Хасенова Куляш Маратовна

  10. Тукешова Айнур Сатибековна

  11. Айтуганов Даурен Айбулатович

  12. Кудайберген Шингис Канатулы

  13. Кудербаев Ринат Едилович

  14. Жаңабаев Файзулла Рахметұлы

  15. Бейбитов Максат Муратович

  16. Кажиев Асет Турсунович

  17. Байтурин Ильяс Калжигитович

6М030100-«Құқықтану»

(бейіндік бағыт)


  1. Оңдасын Назира Оңдасынқызы

  2. Балабаев Мейрамбек Гибратович

  3. Тайтелиев Жандос Қалмаханбетұлы

  4. Сагитов Асхат Маратович

  5. Жумабаев Данияр Сабитович

  6. Абишев Бокейхан Нуралиевич

  7. Теміртасов Бахтияр Берікұлы

  8. Қожахметов Солтан Маратович

  9. Айдаров Ерболат Болатович

  10. Тажединова Айгерим Сериковна

  11. Қабылбай Жалел Бектұрсынұлы

  12. Тулебаева Алтынай Шабденбекқызы

  13. Ахметов Азат Нуриденулы

  14. Гаипов Рауан Зулфухарулы

  15. Ильясбеков Айбар Мухратович

Филология факультеті
6М011900-«Шет тілі: екі шет тілі»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. . Хаусова Кымбатгуль Бауржановна

  2. . Темирбулатова Айнура Нурлановна

6М011900-«Шет тілі: екі шет тілі»

(бейіндік бағыт)
1. Исабаева Жулдыз Нагашыбаевна

6М011700-«Қазақ тілі мен әдебиеті»

(бейіндік бағыт)

  1. Карим Тамилла


6М021000-«Шетел филологиясы»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Умарова Зейнеп Иралиевна

Жаратылыстану ғылымдар факультеті
6М060900-«География»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Тереня Дмитрий Александрович



6М060800-«Экология»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Алтыбаева Жулдызай Бакытжанкызы

  2. Қызыржан Өткір



6М060600-«Химия»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Калимжанова Индира Тураровна

  2. Измаилова Асем Журесовна



6М070100-«Биотехнология»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)




  1. Смелова Анастасия Михайловна

  2. Утупов Талгат Амирханович

  3. Нурмагамбетова Асель Батыржановна


Физика техника факультеті
6М071900-«Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Калиева Айдана Даулеткелдыевна





6М071900-«Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар»

(бейіндік бағыт)
1. Кайырбекова Айым Турлыбековна


6М070200-«Автоматтандыру және басқару»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Курмашева Айгуль Маликовна


Көлік - энергетика факультеті
6М071300-« Көлік, көліктік техника және технологиялар»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Бежентаев Галимжан Асыгатович

  2. Жолекенова Арайлым Серікқызы


6М071700-«Жылуэнергетикасы»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)
1. Куандыкова Сандугаш Муратовна


6М090100-«Көлікті пайдалану және жүк қозғалысы мен тасымалдауды ұйымдастыру »

(ғылыми-педагогикалық бағыт)
1. Нурлаев Даурен Шарапатдинович

Сәулет құрылыс факультеті
6М042000-«Сәулет»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


  1. Балгаева Гульнур Садибековна

Ақпараттық технологиялар факультеті
6М011100-«Информатика»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


1. Алиева Жазира Жайлауовна


6М070300-«Ақпараттық жүйелер»

(ғылыми-педагогикалық бағыт)


1. Танырбергенова Камила Ислямовна
6М070300-«Ақпараттық жүйелер»

(бейіндік бағыт)



1. Уйсимбеков Оркен Даулетович
Негіздемесі: Конкурстық комиссия мәжілісінің 24 тамыз 2013 жылғы №3 хаттамасы
Ректор Е. Сыдықов

1   2   3


©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет