«Математика» мамандығы 04401 тор (қазақ бөлімі)


«Тарих» мамандығы 07402 топ (орыс бөлімі)



бет4/7
Дата01.05.2016
өлшемі0.98 Mb.
1   2   3   4   5   6   7

050114 «Тарих» мамандығы 07402 топ (орыс бөлімі)



Аты-жөні

Жұмыс орны

Қызметі

1

Жилич Анна Александровна

Орал қаласы, №14 ЖББОМ

Мұғалім

2

Кунуспаева Ильмира Габдулловна

Зеленов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

3

Сугурбаева Индира Жаскайратовна

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

4

Шапошникова Анастасия Андреевна

Зеленов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

5

Дуйсенбаева Сара Бакытжановна

Ақжайық аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

6

Кобдабаева Айгерим Батырбековна

Қаратөбе аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

7

Бекжанова Оксана Амангалиевна

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

8

Бурекешева Диана Амангелдиевна

Казталов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

9

Губашева Шынара Ермековна

Жәнібек аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

10

Ажгалиев Жалгас Аманкелдиевич

Теректі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

11

Уразаева Эльмира Ахметкалиевна

Еркін жұмысқа орналасу  

Мұғалім

12

Жулбарисова Алия Ержановна

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

13

Есенгариева Анара Жадигеровна

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

14

Буранбаев Руслан Нурланович

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

15

Махметов Нуралы Нурбергенович

Атырау облысы, Индер аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

050103 «Педагогика және психология» мамандығы 06402 топ (қазақ бөлімі)



Аты-жөні

Жұмыс орны

Қызметі

1

Амангелдиева Баян Нұрсұлтанқызы

Орал қаласы БҚО ішкі істер департаменті Орал қаласының ішкі істер басқармасы

Мұғалім

2

Мергалиева Мейрамгүл Бакткалиевна

Орал қаласы Облыстық тері-венерологиялық аурулар диспансері

Мұғалім

3

Нәбиева Жанаргүл Жұмабайқызы

Зеленов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

4

Талпакова Санагуль Аскаровна

Орал қаласы «Жас даурен» балалар кешені ММ

Мұғалім

5

Наурызова Назгүл Жанболатовна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

6

Бекетаева Самал Қамбаровна

Зеленов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

7

Таласова Гүлнұр Муратовна

Атырау облысы Индер аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

8

Аккожина Мира Манасовна

Шыңғырлау аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

9

Джармухамбетова Гүлхан Зейновна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

10

Доскалиева Жаңылсын Жанболатовна

Жәнібек ауданы, ЖББ Ұзынкөл орта мектебі

Мұғалім

11

Жакелеева Асель Нурлановна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

12

Иманалиева Аяжан Талапқызы

Орал қаласы №34 мектеп-гимназиясы

Мұғалім

13

Макишева Замзагүл Талғатовна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

14

Нурмуханова Балбала Тажибековна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

15

Абдикалиева Роза Абдиевна

Қызылорда облысы Қазалы ауданының білім беру бөлімі

Мұғалім

16

Уразгалиева Самал Нұрымовна

Ақжайық ауданы Қ. Байсықов ат. ЖББОМ

Мұғалім

17

Уталиева Гүлнұр Тлеккабыловна

Шыңғырлау ауданының білім беру бөлімі

Мұғалім

18

Утепова Раушан Саматовна

Бөкей орда ауданы Бисен ауылы «Салтанат» балабақшасы

Мұғалім

19

Рахматулиева Айман Қазиевна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

050103 «Педагогика және психология» мамандығы 06401 топ (орыс бөлімі)



Аты-жөні

Жұмыс орны

Қызметі

1

Плетнева Юлия Алексеевна

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

2

Габдулова Жанара Мадиевна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

3

Алексеева Алена Владимировна

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

4

Землянушнова Анастасия Алексеевна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

5

Имангазиева Нургуль Сейлехановна

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

6

Дмитриева Анна Владаимировна

Орал қаласының білім беру бөлімі

Мұғалім

7

Сеткалиева Раушан Куангалиевна

Зеленов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

8

Волгова Надежда Павловна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

9

Нургалиева Жазира Кадырбековна

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

10

Альмурзина Мейрамгуль Самархановна

Казталов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

11

Мурашкинцева Анна Анатольевна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

12

Толкачева Валерия Викторовна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

13

Наугольнова Наталья Павловна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

14

Илюсизова Эльвира Сериковна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

15

Шаяхметова Гульнар Асылбековна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

16

Ханенко Елена Павловна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

17

Мендыбаева-Уразгалиева Индира Мухтаровна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

18

Доскалиева Диляра Бериковна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

050104 "Бастапқы әскери дайындық" мамандығы 05404 топ (қазақ бөлімі)



Аты-жөні

Жұмыс орны

Қызметі

1

Хайруллин Нарынбек Асылбекович

Жәнібек аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

2

Орынбасаров Данияр Исламгалиевич

Атырау қаласының білім беру бөлімі

Мұғалім

3

Жумалиев Амиржан Өмиржанович

Тасқала аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

4

Жумагалиев Кеңес Ғажайыпович

Орал қаласының білім беру бөлімі

Мұғалім

5

Қадырова Айша Сериккалиевна

Теректі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

6

Қожагелдиев Нұрберген Абаевич

Зеленов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

7

Бактыбаев Адамбек Сагитович

Зеленов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

8

Гумаров Азамат Аскарович

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

9

Ажгалиев Алібек Хайдарович

Атырау қаласының білім беру бөлімі

Мұғалім

10

Карабалиев Елдос Мақсотович

Жәнібек аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

11

Айткалиев Мержан Ерсайынович

Атырау қаласының білім беру бөлімі

Мұғалім

12

Тілепбергенов Алтынбек Темиржанович

Ақжайық аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

050104 "Бастапқы әскери дайындық" мамандығы 05403 топ (орыс бөлімі)



Аты-жөні

Жұмыс орны

Қызметі

1

Рзалиев Ринат Нурланович

Теректі ауданы Магистральный ЖББОМ

Мұғалім

2

Балденов Айбар Мураткалиевич

Тасқала аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

3

Ефремов Денис Владимирович

Зеленов ауданы №16 кәсіптік мектеп

Мұғалім

4

Дускалиев Артур Бектурганович

Жәнібек ауданы Таловка ЖББОМ

Мұғалім

5

Шарипов Берик Бактыгалиевич

Зеленов ауданы Мичурин мектеп-балабақшасы

Мұғалім

6

Федин Владимир Сергеевич

Теректі ауданы Шөптікөл ЖББОМ

Мұғалім

7

Белов Владимир Вячеславович

Орал қаласы №16 ЖББОМ

Мұғалім

8

Глухов Сергей Владимирович

Зеленов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

9

Чапурин Андрей Николаевич

Зеленов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

10

Баяхметов Ермек Умирбекович

Орал қаласы КазАТУ колледжі

Мұғалім

11

Тастлеуов Жаслан Амангельдиевич

Зеленов ауданы Зеленов ЖББОМ

Мұғалім

12

Певунов Георгий Николаевич

Ақжайық ауданы Чапаев ауылы №1 ЖББОМ

Мұғалім

13

Подолякина Нина Валерьевна

Теректі ауданы Федоров ЖББОМ

Мұғалім

14

Богданов Артем Викторович

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

15

Дусаев Уралбек Исентаевич

Зеленов ауданы Чесноков ЖББОМ

Мұғалім

050108 "Дене шынықтыру және спорт" мамандығы 05402топ (қазақ бөлімі)



Аты-жөні

Жұмыс орны

Қызметі

1

Ермуханов Мейрамбек Булатович

Орал қаласы №10 ЖББОМ

Мұғалім

2

Ақмуханов Ербол Утеулевич

Орал қаласы №1 ЖББОМ

Мұғалім

3

Жанакашев Нуржан Сансызбаевич

Шыңғырлау аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

4

Каукеев Асет Каржаубаевич

Шыңғырлау аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

5

Капышов Аман Салыкович

Орал қаласы №4 Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Мұғалім

6

Тунгатаров Жансерік Нурманович

Шыңғырлау аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

7

Хаиырова Жансүйген Галимуллина

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

8

Досмухамбетов Қуаныш Қойшыгалиевич

Орал қаласы №19 ЖББОМ

Мұғалім

9

Карагойшина Құрмет Ерлибековна

Еркін жұмысқа орналасу

Еркін жұмысқа орналасу

050108 "Дене шынықтыру және спорт" мамандығы 05401топ (орыс бөлімі)



Аты-жөні

Жұмыс орны

Қызметі

1

Тулешкалиев Аманжол.Кайнарович.

Жәнібек аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

2

Фокшук Светлана Михайловна

Орал қаласы №26 ЖББОМ

Мұғалім

3

Шилихин Александр Сергеевич

Орал қаласы №4 Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Мұғалім

4

Байсаева Майя Эльсиевна.

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

5

Колбанов Андрей Александрович

Зеленов ауданы №16 кәсіптік мектеп

Мұғалім

6

Гальчанский Сергей Викторович

Теректі ауданы Новопавловка ЖББОМ

Мұғалім

7

Кушаев Данияр Кенжебаевич.

Бөрлі ауданы Ақбұлақ ЖББОМ

Мұғалім

8

Мусалимов Максим.Булатович.

Зеленов аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

9

Кушаев Дамир Кенжебаевич.

Бөрлі ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі

Мұғалім

10

Бальмагамбетов Асет.Сабыргалиевич.

Шыңғырлау аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

11

Арыстанов Аслан Нургалиевич.

Теректі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

12

Ермуханбетов Мейрлан.Хайырович.

Теректі ауданы Покатилов ЖББОМ

Мұғалім

13

Шингалиев Нуржан Максимович.

Орал қаласы №4 Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Мұғалім

14

Тюрин Денис Павлович

Орал қаласы «ДАО СПОРТ» ЖШС

Мұғалім

15

Жукова Татьяна Федоровна

Орал қаласы №4 Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Мұғалім

16

Булатова Эльмира Кайратовна.

Шымкент қаласы, спорт мектебі

Мұғалім

17

Морозов Станислав Борисович

Орал қаласы №4 Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі

Мұғалім




Алмашев Серик Сагингалиевич.

Бөрлі аудандық білім беру бөлімі

Мұғалім

Каталог: images -> stories
stories -> Ақпараттық анықтама: Қр электрондық үкіметі Қазақстан Республикасында «электрондық үкіметті»
stories -> Бюллетень «Новые книги» Вып. 3 Павлодар 2013 Құрастырушылардан
stories -> Jewish. Msk. Ru согласно еврейскому обычаю родители (папа и мама) произносят следующие благословения на рождение детей
stories -> Марина Мелексетян мюмзик и сварог
stories -> Мемлекеттік көрсетілетін қызметтерің тізімі
stories -> Учебная программа музыка 5-6 классы
stories -> 1958 жылдың 12 мамырында Батыс Қазақстан облысының Қаратөбе ауданы Қаракөл ауылында дүниеге келген


Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3   4   5   6   7


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет