Метання списа 600 гр Юнаки 15 Фінал



жүктеу 308.63 Kb.
Дата28.04.2016
өлшемі308.63 Kb.
: download
download -> Оқушылардың орта буынға бейімделуі барысында жүргізген жұмыстар туралы анықтама. қазан 2014ж
download -> Построение таблиц истинности логических выражений
download -> Қазақстан республикасының білім және ғылым министрлігі қазақ инженерлік теникалық академиясы
download -> Правила соревнований международная Ассоциация Бокса [Преамбула]
download -> Қазақстан тарихы бойынша Ұбт шпаргалкалары а а. Иманов көтерiлiс отрядтарын қаруландыру үшiн – қару-жарақ шығаруды ұйымдастырды
download -> Бехаалотха Когда будешь зажигать Числа 8,1 12,16
download -> Мы молімся за вас жыццё Змяні сваё жыццё Захавайце наша жыццё! Мы любім вас Змяні сваё сэрца Змяні сваё харчаванне
download -> Загальна характеристика роботи
Відкрита першість СДЮШОР НСБ "Авангард" серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995-1998 р. н.), присвячені Всесвітньому Дню легкої атлетики.

Метання списа 600 гр Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 80 ДОРОШЕВ Андрій МОН, ДЮСШ м. Сакі 17.03.1995 51.40 Тимошенко М.П.

2 81 ПОЛЯНЧІКОВ Віталій МОН, ДЮСШ м. Сакі 04.11.1997 38.65 Тимошенко М.П.

3 84 ДАНЧЕНКО Олексій МОН, ДЮСШ м. Сакі 05.07.1996 33.60 Тимошенко М.П.

4 420 ЦИБУЛЬСЬКИЙ Юрій У, СДЮШОР "Авангард"

Ялта 03.09.1996 30.10 Дремджи М.

5 434 НІКІТІН Артур У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 07.05.1998 26.50 Дремджи М.

6 419 КАРБІН Андрій У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.06.1997 26.10 Дремджи М., Вишегородцева О.Є ()

7 435 ТОПУЗ Мемет У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.09.1997 25.80 Дремджи М.

8 146 ПЛОХИЙ Євген Д , РКДЮСШ Сімферополь 04.07.1998 24.65 Леонов О.М., Плохий С.І. ()

9 351 ЛАФУ Жаліль У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 03.11.1998 22.10 Дремджи М.

10 400 ДОСИНЧУК Володимир СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 18.07.1997 19.90 Агапова І.

323 РАССКАЗОВ Руслан СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 20.02.1995 DNS Трусов Є.Б.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:00

Метання списа 600 гр Юнаки 17 Виставкові

Місце Тренери Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Очки Розряд

1 2 ДРЕМДЖИ Емірусеїн У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 14.09.1993 53.20 Терентьєва В.С. ()

X 50.55 53.20 X X X

2 21 МАРКІН Борис У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 7.07.1994 52.95 Терентьєва В.С. ()

X X 49.60 X X 52.95

3 105 СІКАНОВ Владислав У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.02.1994 52.93 Терентьєва В.С. ()

X 46.95 49.20 52.93 X X

4 93 ЛЕВАКОВ Роман У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.09.1994 52.72 Терентьєва В.С. ()

52.72 49.05 49.10 X X —

5 83 БОБКОВ Олександр МОН, ДЮСШ м. Сакі 23.01.1994 50.30 Тимошенко М.П.

39.30 50.30 43.90 48.53 42.30 47.35

354 САУЛІТ Дмитро У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 06.07.1993 DNS Дремджи М.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:00

Метання диска 1 кг Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 412 СЄНІК Кароліна У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 21.11.1996 20.46 II юн Вишегородцева О.Є ()

19.20 18.43 16.90 19.73 20.46 X

2 439 ЄГІАЗАРЯН Марія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.03.1995 14.91 Вишегородцева О.Є ()

X 14.90 14.91 X 13.86 14.91

3 440 ДЕНІК Владислава У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 02.08.1996 13.84 Вишегородцева О.Є ()

X 13.50 13.42 12.00 13.84 12.51

4 438 ФАВАЗ Атіна У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 17.07.1999 12.54 Вишегородцева О.Є ()

10.10 10.50 X 11.47 12.54 9.53

Ялта 16 травня 2010 р. 11:00

Біг на 110 м з/б (0.840) Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 87 КАНДИМОВ Максим МОН, ДЮСШ м. Сакі 06.02.1995 16.3h Мустафаєв А.

2 322 КАСАТКІН Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.02.1995 18.5h бр.Селицької С.С. ()

3 318 МІХЄЄНКОВ Владислав СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 18.09.1995 20.7h бр.Селицької С.С. ()

Ялта 16 травня 2010 р. 11:10

Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 301 ХОХРЯКОВА Юлія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 01.09.1995 17.0h III бр.Селицької С.С. ()

2 323 ШЕЛКОВА Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.04.1996 18.1h I юн бр.Селицької С.С. ()

3 3 КОЗІЙ Катерина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 25.04.1996 18.8h I юн Білуха Т.В. (), Білуха Н.В.

4 302 РОМАНОВА Олена СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.02.1995 18.9h I юн бр.Селицької С.С. ()

5 111 КЛИГА Кристина Д , РКДЮСШ Сімферополь 24.04.1995 19.3h II юн Леонов О.М., Плохий С.І. ()

6 299 РЯБЦЕВА Валентина К, ДЮСШ Золоте Поле 08.11.1996 19.9h II юн Іванова І.І.

7 446 ШУЛЬГА Діана У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.03.1998 21.3h III юн Корецька В.

8 380 ЗАБАБУРКІНА Наталія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 06.09.1996 21.5h III юн Білуха Т.В. ()

Ялта 16 травня 2010 р. 11:10

Біг на 100 м з/б (0.762) Дівчата 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 329 НЄБУЕВА Марія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 29.06.1994 16.6h III бр.Селицької С.С. ()

2 297 ПЕТУХОВА Надія К, ДЮСШ Золоте Поле 21.03.1994 17.1h III Іванова І.І.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:15

Стрибки у висоту Юнаки 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 303 ДЗЮБАК Олександр 03.01.1994 1.85 II бр.Селицької С.С. ()

160 165 170 175 180 185 190

O O XO XO O O XXX

2 397 ЗАХАРОВ Сергій 02.11.1994 1.45 II юн Трусов Є.Б.

125 130 135 140 145 150

O O O O XO XXX

Ялта 16 травня 2010 р. 11:15

Стрибки у висоту Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 310 ДЬЯЧЕНКО Роман 23.09.1995 1.50 II юн бр.Селицької С.С. ()

130 135 140 145 150 155

O O O XXO O XXX

2 392 ПОЛЄХІН Іван 16.06.1995 1.45 II юн Агапова І.

125 130 135 140 145 150

O O O O O XXX

3 393 ГАФАРОВ Рефік 23.08.1995 1.45 II юн Агапова І.

120 125 130 135 140 145 150

O O O O XO O XXX

4 95 БАРДАКОВ Микита МОН 05.10.1997 1.45 II юн Дмитренко М.М.

120 125 130 135 140 145 150

O O O O O XO XXX

5 318 МІХЄЄНКОВ Владислав 18.09.1995 1.45 II юн бр.Селицької С.С. ()

125 130 135 140 145 150

O XXO XXO XO XXO XXX

6 323 ДРУЗЕНКО Віталій 30.01.1995 1.35 III юн Агапова І.

115 120 125 130 135 140

O O O XXO XO XXX

93 СУББОТІН Костянтин МОН 02.10.1997 DNS Дмитренко М.М.

96 МАТЮХІН Євген МОН 04.11.1995 DNS Дмитренко М.М.

391 БІНЬКІН Ілля 07.10.1996 DNS Агапова І.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:20

Біг на 100 м Дівчата 15 Забіги

Забіг 1 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 134 ЯНІНА Віолетта СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.04.1997 14.8h I юн бр.Селицької С.С. ()

2 435 ПЯТИКОН Катерина МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 10.06.1998 16.1h III юн Бр. Самсонової

3 393 ХМЕЛЬНИЦЬКА Діана СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь14.10.1998 16.6h Агапова І.

4 395 КРИЛОВА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.02.1999 17.7h Агапова І.

5 448 БИСТРОВА Валерія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 14.07.1999 18.0h Корецька В.

103 МОРГУН Вероніка Д , РКДЮСШ Сімферополь 05.01.1997 DNS Копитіч Д., Плохий С.І. ()

314 КОСТРОМІТЕЛЬНА Катерина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 28.07.1996 DNS Огаркова І

323 ОСАДА Дана СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 19.06.1996 DNS Агапова І.

Забіг 2 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 326 БІРЮЧКОВА Ірина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 26.05.1996 13.3h II бр.Селицької С.С. ()

2 396 МАЦАКОВА Олександра У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 08.07.1998 14.3h I юн Білуха Т.В. (), Білуха Н.В.

3 432 МИРОШНИКОВА Д'арья МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 18.06.1996 14.9h I юн Бр. Самсонової

4 438 ГЛУЩЕНКО Юлія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 14.10.1995 14.9h I юн Бр. Самсонової

5 321 БАЛАШКЕВИЧ Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.07.1998 15.5h II юн бр.Селицької С.С. ()

6 446 ШУЛЬГА Діана У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.03.1998 15.6h II юн Корецька В.

7 105 ПАНЬКОВА Лілія Д , РКДЮСШ Сімферополь 09.09.1999 15.9h III юн Копитіч Д.

8 392 ЛЕГАШЕВА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 06.08.1998 16.1h III юн Агапова І.

Забіг 3 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 29 БАРАНОВА Лариса У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 28.04.1996 13.3h II Білуха Т.В. ()

2 101 ПІРІЄВА Марина Д , РКДЮСШ Сімферополь 16.07.1998 13.4h II Леонов О.М., Копитіч Д.

3 426 ГУСАКОВА Анастасія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 26.02.1996 13.7h III Бр. Самсонової

4 397 ПОПОВА Дарья СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 14.10.1997 16.1h III юн Агапова І.

5 451 ТІМОШЕНКО Кристина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 27.05.1997 16.3h Корецька В.

108 ШЕВЧЕНКО Ольга Д , РКДЮСШ Сімферополь 15.09.1998 DNS Копитіч Д.

327 БУТОВСЬКА Анна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 15.07.1996 DNS Агапова І.

Забіг 4 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 463 МОРОЗОВА Анастасія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 10.02.1997 13.1h II Білуха Т.В. ()

2 114 ХЛИСТУН Анастасія Д , РКДЮСШ Сімферополь 09.04.1996 14.8h I юн Леонов О.М., Плохий С.І. ()

3 457 ВІНОКУРОВА Анастасія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 17.04.1998 15.1h II юн Бр. Самсонової

4 394 ДОНЧЕНКО Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.03.1999 16.3h Агапова І.

5 399 КОЗИРЕВА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 06.12.1999 19.6h Агапова І.

6 450 ПЛЕШАКОВА Аліна У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 07.03.1999 20.3h Корецька В.

400 ГАВРУК Карина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 09.11.1996 DNS Агапова І.

Забіг 5 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 445 ГУБСЬКА Карина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 01.01.1997 13.9h III Костюченкова І.А. ()

2 443 МИХАЙЛІК Ольга У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 20.01.1998 14.0h III Костюченкова І.А. ()

3 115 РОМАНЬКО Інга Д , РКДЮСШ Сімферополь 20.03.1996 14.3h I юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

4 451 СТАРОВЕРОВА Анастасія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 21.06.1997 14.6h I юн Бр. Самсонової

5 445 КУПРІЯНОВИЧ Катерина МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.04.1996 15.6h II юн Бр. Самсонової

6 327 ПОМОРЦЕВА Дарья СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 30.05.1997 16.1h III юн Агапова І.

111 КЛИГА Кристина Д , РКДЮСШ Сімферополь 24.04.1995 DNS Леонов О.М., Плохий С.І. ()

Забіг 6 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 60 ГОШКІВ Валерія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.05.1996 14.0h III Білуха Т.В. ()

2 400 ЛЕГОСТАЄВА Поліна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 25.07.1997 14.9h I юн Агапова І.

3 440 МІНАЄВА Аліна МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 19.09.1998 15.0h I юн Бр. Самсонової

4 436 ХОЛОД Христина МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 28.02.1998 15.3h II юн Бр. Самсонової

5 396 БУР'ЯН Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 12.07.1997 16.2h III юн Агапова І.

6 391 ЗЕМКО Поліна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 12.10.1998 16.6h Агапова І.

Забіг 7 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 310 СОРОКІНА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 31.01.1997 14.0h III бр.Селицької С.С. ()

2 316 БЕХТЕРЕВА Валерія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 16.11.1995 14.6h I юн бр.Селицької С.С. ()

3 434 ПОСОХОВА Олена МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 26.09.1997 14.7h I юн Бр. Самсонової

4 411 ПОЖАР Дар'я У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.04.1998 15.2h II юн Білуха Т.В. ()

5 324 ХОДЕЄВА Кристина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 14.12.1996 16.0h III юн Агапова І.

6 398 АНТОНЮК Олена СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.07.1998 17.2h Агапова І.

7 109 ШУВАЛОВА Ванеса Д , РКДЮСШ Сімферополь 30.03.1999 18.1h , Копитіч Д.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:20

Метання диска 1 кг Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 ІЄВЛЕВ Костянтин У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.04.1995 35.50 Вишегородцева О.Є ()

X X 32.08 35.30 X 35.50

2 360 ТАТАРІНОВ Ігор У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 26.09.1997 30.08 Вишегородцева О.Є ()

X 27.49 30.05 29.38 30.08 25.62

3 436 МАКАРОВ Артем У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 13.12.1995 30.05 Вишегородцева О.Є ()

20.22 X X X 30.05 28.32

4 383 САМОХІН Володимир У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.09.1996 27.73 Вишегородцева О.Є ()

26.61 X 24.36 27.73 25.41 26.42

5 359 ГЛАМАЗДІН Павло У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 30.03.1997 26.11 Вишегородцева О.Є ()

X 19.07 24.47 24.99 26.11 24.45

6 358 ХОДИРЄВ Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 12.07.1997 21.56 Вишегородцева О.Є ()

19.95 21.56 20.01 X X X

7 99 КОГУТ Сергій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 21.03.1996 19.41 бр.Селицької С.С. ()

17.62 19.41 19.08 16.00 X 17.11

361 БЛАГОВЄСТНИЙ Валентин У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.09.1996 DNS Вишегородцева О.Є ()

362 МАТАТОВ Леонід У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 03.05.1996 DNS Вишегородцева О.Є ()

437 ШАРАПА Микита У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 22.05.1998 DNS Вишегородцева О.Є ()

Ялта 16 травня 2010 р. 11:40

Стрибки у висоту Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 301 ХОХРЯКОВА Юлія 01.09.1995 1.50 II бр.Селицької С.С. ()

140 145 150 155

O O O XXX

2 97 ГОРБАЧЕВА Анна МОН 20.12.1996 1.50 II Мустафаєв А.

135 140 145 150 155

O O XO O XXX

3 102 ВОЛКОВА Христина Д 25.03.1997 1.35 III Леонов О.М., Копитіч Д.

115 120 125 130 135 140

O O O O XO XXX

4 302 РОМАНОВА Олена 02.02.1995 1.30 I юн бр.Селицької С.С. ()

120 125 130 135

O O O XXX

5 326 БІРЮЧКОВА Ірина 26.05.1996 1.25 II юн бр.Селицької С.С. ()

105 110 115 120 125 130

O O O O O XXX

6 315 ШИЯН Наталія 11.05.1996 1.15 III юн бр.Селицької С.С. ()

105 110 115 120

O O XO XXX

7 392 ЛЕГАШЕВА Катерина 06.08.1998 1.10 Агапова І.

105 110 115

O O XXX


8 391 ЗЕМКО Поліна 12.10.1998 1.10 Агапова І.

105 110 115

XO XO XXX

394 ДОНЧЕНКО Анастасія 31.03.1999 DNS Агапова І.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:45

Біг на 100 м Юнаки 15 Забіги

Забіг 1 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 87 КАНДИМОВ Максим МОН, ДЮСШ м. Сакі 06.02.1995 12.0h III Мустафаєв А.

2 444 ІСАКОВ Іван У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 01.01.1995 12.2h III Костюченкова І.А. ()

3 395 МАКСИМОВ Валерій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 14.02.1995 12.4h I юн Агапова І.

4 450 РИБАЛКО Дмитро МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 19.07.1995 12.7h I юн Бр. Самсонової

5 439 СЕВАСТ'ЯНОВ Павло МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.08.1998 14.5h Бр. Самсонової

6 307 СОКОЛ Віктор СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 16.05.1999 15.9h бр.Селицької С.С. ()

7 4 МАНЬКО Руслан СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 24.11.1997 16.4h бр.Селицької С.С. ()

323 ЛОСІВ Павло СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 10.02.1998 DNS Агапова І.

Забіг 2 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 89 МАВЛІКЄЄВ Руслан МОН, ДЮСШ м. Сакі 13.05.1995 12.0h III Мустафаєв А.

2 441 ФУРМАНЧУК РоманМОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 12.05.1995 12.5h I юн Бр. Самсонової

3 296 СЕМАНІШИН Михайло К, ДЮСШ Золоте Поле 01.02.1996 12.7h I юн Іванова І.І.

4 454 БАЛИКІН Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 17.09.1996 14.2h III юн Огаркова І, Дремджи М.

5 397 ПАСТУХОВ Данило У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.04.1998 14.4h Білуха Т.В. (), Білуха Н.В.

6 60 СВЕРИДА Даніїл СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 20.02.2000 15.4h бр.Селицької С.С. ()

7 449 КОНОНЕНКО Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.12.1998 16.2h Корецька В.

Забіг 3 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 313 КРУГЛОВ Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.08.1995 12.4h I юн Бр. Дерюгіна

2 120 ЯКУБОВ Кирило Д , РКДЮСШ Сімферополь 04.07.1996 13.0h II юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

3 354 МАКАРОВ Тимур У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 08.08.1996 13.4h III юн Огаркова І, Дремджи М.

4 117 ДУНАЄВСЬКИЙ Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 25.12.1996 13.4h III юн Пірогов В.І. ()

5 433 ЧЕБАТАРЬОВ Георгій МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 05.06.1997 13.5h III юн Бр. Самсонової

6 431 ВЕРЕТЕЛЬНИК Владислав МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 14.09.1997 14.2h III юн Бр. Самсонової

7 455 САЗАНКОВ Андрій МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 23.10.1997 15.4h Бр. Самсонової

Забіг 4 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 116 ГАБОВ Ігор Д , РКДЮСШ Сімферополь 20.05.1995 12.5h I юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

2 321 ФЕДОРЧУК Павло СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 09.02.1997 13.3h III юн бр.Селицької С.С. ()

3 447 ШАШИН Валерій МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 20.10.1997 13.5h III юн Бр. Самсонової

4 395 МОРОЗОВ Влентин У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 10.02.1997 13.9h III юн Білуха Т.В. (), Білуха Н.В.

5 315 ЛЯГІН Іван У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 10.05.1997 14.4h Білуха Т.В. (), Білуха Н.В.

6 391 БІНЬКІН Ілля СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 07.10.1996 14.7h Агапова І.

Забіг 5 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 442 КРИВОРЧУК Віктор МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 15.11.1995 12.5h I юн Бр. Самсонової

2 300 МУЖДАБАЄВ Абдураман К, ДЮСШ Золоте Поле 16.07.1995 12.6h I юн Іванова І.І.

3 303 КАРПЕНКО ЕдуардСДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 16.02.1996 13.1h II юн Бр. Дерюгіна

4 327 СНІГІРЬОВ Микита СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.08.1995 13.3h III юн Агапова І.

5 146 ПЛОХИЙ Євген Д , РКДЮСШ Сімферополь 04.07.1998 13.9h III юн Леонов О.М., Плохий С.І. ()

6 400 ДОСИНЧУК Володимир СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 18.07.1997 14.2h III юн Агапова І.

Забіг 6 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 306 МУЗИКА Руслан СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 06.10.1996 13.0h II юн бр.Селицької С.С. ()

2 453 ЛЕВКОВ Мирон МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 26.11.1995 13.2h II юн Бр. Самсонової

3 449 СПАНІАС Дмитро МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 27.08.1997 14.9h Бр. Самсонової

4 399 ДРУЗЕНКО Віталій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 30.01.1995 14.9h Агапова І.

5 456 ПРАХНИНОВ Ілля МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.01.1999 15.3h Бр. Самсонової

6 308 КОРНІЄНКО Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 01.11.1997 15.6h бр.Селицької

399 МАЙОРОВ Олексій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 27.03.1998 DNS Агапова І.

Забіг 7 (7)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 394 ЗЕЙНАЛІЄВ Азіз СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.02.1995 12.3h I юн Агапова І.

2 93 ВАСИЛІШИН Сергій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.04.1996 13.4h III юн Агапова І.

3 396 МАЛИК Дмитро СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.08.1996 13.6h III юн Агапова І.

4 399 БАЛЬЖАК Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 23.02.1997 14.4h Білуха Т.В. ()

5 454 КАТАСОНОВ Артем МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 24.01.1998 14.6h Бр. Самсонової

6 37 ПАЦЕРА Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 29.08.1997 15.1h бр.Селицької

7 398 ПОЛЯКОВ Денис СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 27.01.1998 0.0 15.7h Агапова І.

Ялта 16 травня 2010 р. 11:45

Біг на 100 м Юнаки 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 50 ІЛЛЯЩУК Дмитро У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.01.1994 12.0h III Пірогов В.І. ()

2 398 ТАДЖИБАЄВ Ельдар СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.04.1994 12.4h I юн Трусов Є.Б.

3 375 ЧЕЛНОКОВ Роман У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 28.06.1993 12.7h I юн Пірогов В.І. ()

4 397 ЗАХАРОВ Сергій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.11.1994 0.0 13.5h III юн Трусов Є.Б

Ялта 16 травня 2010 р. 12:00

Біг на 400 м Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 421 ІВАХНЕНКО Марія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 07.01.1997 1:06.8h III Костюченкова І.А. ()

2 459 ПОПЦОВА Алла МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 28.11.1995 1:09.1h I юн Бр. Самсонової

3 446 КУПРІЯНОВИЧ Анастасія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.04.1996 1:12.4h I юн Бр. Самсонової

Ялта 16 травня 2010 р. 12:00

Метання молота 4 кг Дівчата 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 97 КОВАЛЕНКО Вікторія МОН, ДЮСШ м. Сакі 11.08.1993 33.55 III Полешко В.В.

X X 30.20 X X 33.55

Ялта 16 травня 2010 р. 12:00

Метання молота 3 кг Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 85 СКОРУПСЬКА Олена МОН, ДЮСШ м. Сакі 16.12.1995 46.91 II Харитонов Ю.А. ()

44.51 X 44.58 46.91 41.02 Х

Ялта 16 травня 2010 р. 12:00

Метання списа 600 гр Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 28 СІЛКІНА Єлізавета У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 27.11.1996 31.35 II Терентьєва В.С. ()

X 27.90 29.90 31.35 29.40 28.24

2 111 КЛИГА Кристина Д , РКДЮСШ Сімферополь 24.04.1995 29.14 III Леонов О.М., Плохий С.І. ()

26.82 27.53 29.14 28.08 X 28.40

3 406 ЄФРЕМОВА Аліна У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.06.1996 23.68 III Терентьєва В.С. ()

X 23.18 23.68 21.22 23.05 23.68

4 388 СЛОНКІНА Валерія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 09.01.1998 23.67 III Дремджи М.

23.42 22.80 23.67 23.64 22.92 X

5 90 ПОЛЕНИЧКО Олена МОН, ДЮСШ м. Сакі 15.07.1998 21.14 I юн Тимошенко М.П.

19.80 X 21.14 X X 20.08

6 419 КАЛІНІНА Кристина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 31.10.1998 20.45 I юн Костюченкова І.А. ()

19.84 20.45 18.75 18.28 18.30 19.85

7 91 КОВАЛЕНКО Уляна МОН, ДЮСШ м. Сакі 11.07.1998 20.10 I юн Тимошенко М.П.

16.22 X 17.14 X 18.70 20.10

Ялта 16 травня 2010 р. 12:00

Стрибки у довжину Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 102 ВОЛКОВА Христина Д , РКДЮСШ Сімферополь 25.03.1997 4.80 III Леонов О.М., Копитіч Д.

X 4.80 4.74 4.57 4.61 4.60

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

2 94 ГЛАДЧЕНКО Юлія МОН, ДЮСШ м. Сакі 13.03.1997 4.57 III Дмитренко М.М.

4.19 4.26 4.39 4.39 4.36 4.57

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

3 343 МУДРОВА Олександра СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 07.04.1996 4.33 I юн Бр. Дерюгіна

3.57 3.77 4.14 4.17 4.33 4.33

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

4 114 ХЛИСТУН Анастасія Д , РКДЮСШ Сімферополь 09.04.1996 4.32 I юн Леонов О.М., Плохий С.І. ()

4.08 X X 4.26 X 4.32

0.0 0.0 0.0

5 441 АРТЕМЬЄВА Дана У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 24.11.1997 4.26 I юн Дремджи М.

3.92 3.46 3.65 X 4.04 4.26

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

6 321 БАЛАШКЕВИЧ Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.07.1998 3.90 II юн бр.Селицької С.С. ()

3.32 3.67 3.65 X 3.31 3.90

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

7 134 ЯНІНА Віолетта СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.04.1997 3.88 II юн бр.Селицької С.С. ()

3.67 3.70 3.88

0.0 0.0 0.0

8 394 ДОНЧЕНКО Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 31.03.1999 3.42 Агапова І.

3.07 3.04 3.42 3.30 2.58 3.27

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

9 398 АНТОНЮК Олена СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.07.1998 3.31 Агапова І.

X 3.31 2.88

0.0 0.0

10 400 ЛЕГОСТАЄВА Поліна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 25.07.1997 3.13 Агапова І.

X 3.13 X

0.0


11 327 ПОМОРЦЕВА Дарья СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 30.05.1997 3.12 Агапова І.

3.07 3.08 3.12

0.0 0.0 0.0

12 448 БИСТРОВА Валерія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 14.07.1999 3.09 Корецька В.

3.00 3.09 2.98

0.0 0.0 0.0

13 393 ХМЕЛЬНИЦЬКА Діана СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 14.10.1998 3.01 Агапова І.

2.88 3.01 X

0.0 0.0

14 396 БУР'ЯН Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 12.07.1997 2.97 Агапова І.

2.97 X 2.80

0.0 0.0


15 395 КРИЛОВА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.02.1999 2.76 Агапова І.

2.76 X 2.63

0.0 0.0

16 400 ГАВРУК Карина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 09.11.1996 2.73 Агапова І.

X 2.47 2.73

0.0 0.0


17 323 ОСАДА Дана СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 19.06.1996 2.72 Агапова І.

X X 2.72

0.0

18 399 КОЗИРЕВА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 06.12.1999 2.54 Агапова І.



2.48 2.54 2.53

0.0 0.0 0.0

86 КРУПІНА Анастасія МОН, ДЮСШ м. Сакі 11.06.1996 NM Дмитренко М.М.

X X X


92 МОСПОНЕНКО Кристина МОН, ДЮСШ м. Сакі 23.06.1996 DNS Дмитренко М.М.

111 КЛИГА Кристина Д , РКДЮСШ Сімферополь 24.04.1995 DNS Леонов О.М., Плохий С.І. ()

324 ХОДЕЄВА Кристина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 14.12.1996 DNS Агапова І.

327 БУТОВСЬКА Анна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 15.07.1996 DNS Агапова І.

391 ЗЕМКО Поліна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 12.10.1998 DNS Агапова І.

392 ЛЕГАШЕВА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 06.08.1998 DNS Агапова І.

397 ПОПОВА Дарья СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 14.10.1997 DNS Агапова І.

463 МОРОЗОВА Анастасія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 10.02.1997 DNS Білуха Т.В. ()

Ялта 16 травня 2010 р. 12:00

Стрибки у довжину Дівчата 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 90 БЛАГОДИР Євгенія МОН, ДЮСШ м. Сакі 23.04.1993 5.24 II Мустафаєв А.

5.23 4.85 5.03 5.24 5.12 5.24

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

Ялта 16 травня 2010 р. 12:00

Метання списа 600 гр Дівчата 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 82 ФЕТІСКІНА Тетяна МОН, ДЮСШ м. Сакі 11.09.1994 43.02 Тимошенко М.П.

40.03 43.02 42.00 X 41.20 39.80

2 29 КОЛЕСНИК Кристина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта02.08.1993 30.08 Литвинов Я.О.

29.37 X 29.28 X X 30.08

3 312 ЛУК'ЯНЕЦЬ Анастасія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 09.09.1994 29.70 Терентьєва В.С. (), Білуха Т.В. ()

26.50 27.86 29.70 X 29.18 26.30

4 107 ШЕГЕРА Наталія Д , РКДЮСШ Сімферополь 26.07.1994 28.70 Леонов О.М., Плохий С.І. ()

28.04 27.24 26.95 25.38 26.75 28.70

Ялта 16 травня 2010 р. 12:20

Біг на 400 м Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 381 КУЛІЄВ Борис К, МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь 26.06.1995 55.8h III Козлова С.

2 301 СОПІН Євген СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 03.09.1995 57.3h I юн Бр. Дерюгіна

3 64 ЮРЧЕНКО Сергій У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 01.01.1996 57.7h I юн Білуха Т.В. ()

4 427 ПАЗИЛОВ Акрам У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 06.01.1995 1:01.7h III юн Білуха Т.В. (), Білуха Н.В.

Ялта 16 травня 2010 р. 12:20

Метання молота 5 кг Юнаки 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 95 КИЗЯКОВСЬКИЙ Богдан МОН, ДЮСШ м. Сакі 16.11.1994 60.55 II Полешко В.В.

56.04 X 58.82 X 60.55 X

93 ТЕРЗІ Миколай МОН, ДЮСШ м. Сакі 16.01.1994 DNS Полешко В.В.

Ялта 16 травня 2010 р. 12:20

Метання молота 5 кг Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 82 ПОЛЕШКО Артем МОН, ДЮСШ м. Сакі 13.02.1995 57.14 III Полешко В.В.

52.56 57.14 56.40 56.50 54.40 X

2 83 РОМАШЕНКОВ Іван МОН, ДЮСШ м. Сакі 15.02.1995 54.70 III Полешко В.В.

53.40 X X X 54.70 X

3 98 ПОЛЮХОВИЧ Кирило МОН, ДЮСШ м. Сакі 28.09.1997 25.04 Мустафаєв А.

21.72 23.80 25.04 24.20 24.16 24.15

Ялта 16 травня 2010 р. 12:20

Метання молота 6 кг Юніори Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 96 БРЕЛЬ Владислав МОН, ДЮСШ м. Сакі 16.08.1991 65.60 I Полешко В.В.

63.16 65.60 65.06 65.19 64.48 X

Ялта 16 травня 2010 р. 12:30

Біг на 100 м Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 463 МОРОЗОВА Анастасія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 10.02.1997 0.0 13.2h II Білуха Т.В. ()

2 326 БІРЮЧКОВА Ірина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 26.05.1996 0.0 13.5h III бр.Селицької С.С. ()

3 29 БАРАНОВА Лариса У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 28.04.1996 0.0 13.6h III Білуха Т.В. ()

4 443 МИХАЙЛІК Ольга У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 20.01.1998 0.0 13.7h III Костюченкова І.А. ()

5 101 ПІРІЄВА Марина Д , РКДЮСШ Сімферополь 16.07.1998 0.0 13.8h III Леонов О.М., Копитіч Д.

6 426 ГУСАКОВА АнастасіяМОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 26.02.1996 0.0 14.0h III Бр. Самсонової

7 445 ГУБСЬКА Карина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 01.01.1997 0.0 14.2h III Костюченкова І.А. ()

8 310 СОРОКІНА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 31.01.1997 0.0 14.3h I юн бр.Селицької С.С. ()

Ялта 16 травня 2010 р. 12:40

Біг на 100 м Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 395 МАКСИМОВ ВалерійСДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 14.02.1995 0.0 12.0h III Агапова І.

2 444 ІСАКОВ Іван У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 01.01.1995 0.0 12.1h III Костюченкова І.А. ()

3 87 КАНДИМОВ Максим МОН, ДЮСШ м. Сакі 06.02.1995 0.0 12.2h III Мустафаєв А.

4 89 МАВЛІКЄЄВ Руслан МОН, ДЮСШ м. Сакі 13.05.1995 0.0 12.3h I юн Мустафаєв А.

5 394 ЗЕЙНАЛІЄВ Азіз СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.02.1995 0.0 12.5h I юн Агапова І.

6 313 КРУГЛОВ ОлександрСДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.08.1995 0.0 12.5h I юн Бр. Дерюгіна

7 116 ГАБОВ Ігор Д , РКДЮСШ Сімферополь 20.05.1995 0.0 12.7h I юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

8 441 ФУРМАНЧУК Роман МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 12.05.1995 0.0 12.8h II юн Бр. Самсонової

Ялта 16 травня 2010 р. 12:40

Штовхання ядра 3 кг Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Очки Розряд Тренери

1 412 СЄНІК Кароліна У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 21.11.1996 8.38 I юн Вишегородцева О.Є ()

7.72 7.38 8.03 7.38 7.65 8.38

2 301 ХОХРЯКОВА Юлія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 01.09.1995 8.20 I юн бр.Селицької С.С. ()

7.03 7.26 8.20 8.06 7.68 7.22

3 111 КЛИГА Кристина Д , РКДЮСШ Сімферополь 24.04.1995 8.18 I юн Леонов О.М., Плохий С.І. ()

6.66 8.10 8.10 8.14 7.66 8.18

4 421 ІВАХНЕНКО Марія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 07.01.1997 7.81 II юн Костюченкова І.А. ()

6.54 7.81 7.40 — 7.45 7.44

5 443 МИХАЙЛІК Ольга У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 20.01.1998 6.80 III юн Костюченкова І.А. ()

X 6.25 6.77 — 6.74 6.80

6 439 ЄГІАЗАРЯН Марія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.03.1995 6.73 III юн Вишегородцева О.Є ()

5.44 6.01 6.26 6.73 6.01 6.36

7 315 ШИЯН Наталія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.05.1996 6.16 III юн бр.Селицької С.С. ()

X 5.60 6.01 5.64 5.81 6.16

8 445 ГУБСЬКА Карина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 01.01.1997 6.04 III юн Костюченкова І.А. ()

4.53 5.66 6.04

9 327 БЛОЖКО Тоня СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 20.06.1997 5.90 Агапова І.

X 4.21 5.74 5.57 5.90 4.64

10 440 ДЕНІК Владислава У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 02.08.1996 5.66 Вишегородцева О.Є ()

5.56 5.66 4.60

11 419 КАЛІНІНА Кристина У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 31.10.1998 5.37 Костюченкова І.А. ()

X X 5.37

12 302 РОМАНОВА Олена СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.02.1995 5.04 бр.Селицької С.С. ()

5.04 — —

Ялта 16 травня 2010 р. 12:50

Біг на 800 м Дівчата 15 Фінал

Забіг 0 (2)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 101 ПІРІЄВА Марина Д , РКДЮСШ Сімферополь 16.07.1998 2:52.6h III Леонов О.М., Копитіч Д.

2 21 ХАН Майя СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 06.01.1998 3:02.9h I юн Бр. Дерюгіна

3 42 ЗАБЕЛІНА Тетяна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 01.01.1999 3:07.0h II юн

4 210 АЛБОРОВА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь15.06.1999 3:31.1h III юн Бр. Дерюгіна

334 ЧЕТВЕРУХІНА Яна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 20.01.1995 DNS Бр. Дерюгіна

Ялта 16 травня 2010 р. 13:00

Стрибки у довжину Юнаки 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 397 ЗАХАРОВ Сергій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.11.1994 5.17 II юн Трусов Є.Б.

5.17 4.95 4.60 X — —

0.0 0.0 0.0

2 398 ТАДЖИБАЄВ Ельдар СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.04.1994 5.10 II юн Трусов Є.Б.

5.10 4.61 5.00 4.76 — —

0.0 0.0 0.0 0.0

Ялта 16 травня 2010 р. 13:00

Стрибки у довжину Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда " Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 89 МАВЛІКЄЄВ Руслан МОН, ДЮСШ м. Сакі 13.05.1995 5.91 III Мустафаєв А.

5.89 X 5.91 X X X

0.0 0.0

2 395 МАКСИМОВ Валерій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 14.02.1995 5.65 I юн Агапова І.

X 5.33 X X 5.65 X

0.0 0.0


3 444 ІСАКОВ Іван У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 01.01.1995 5.51 I юн Костюченкова І.А. ()

5.27 X 5.51 5.31 4.96 —

0.0 0.0 0.0 0.0

4 442 КРИВОРЧУК Віктор МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 15.11.1995 5.49 I юн Бр. Самсонової

5.38 5.20 5.35 5.21 5.49 5.27

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

5 310 ДЬЯЧЕНКО Роман СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.09.1995 5.34 I юн бр.Селицької С.С. ()

4.95 4.58 4.80 4.23 5.15 5.34

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

6 306 МУЗИКА Руслан СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 06.10.1996 5.09 II юн бр.Селицької С.С. ()

4.77 4.81 5.09 4.80 4.79 5.06

0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

7 120 ЯКУБОВ Кирило Д , РКДЮСШ Сімферополь 04.07.1996 4.98 II юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

X 4.96 X 4.98 X X

0.0 0.0

8 394 ЗЕЙНАЛІЄВ Азіз СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.02.1995 4.91 II юн Агапова І.

X X 4.91 4.61 — —

0.0 0.0


9 392 ПОЛЄХІН Іван СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 16.06.1995 4.75 II юн Агапова І.

4.74 4.75 X

0.0 0.0

10 354 МАКАРОВ Тимур У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 08.08.1996 4.56 III юн Огаркова І, Дремджи М.

4.43 4.35 4.56

0.0 0.0 0.0

11 393 ГАФАРОВ Рефік СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.08.1995 4.50 III юн Агапова І.

4.40 4.34 4.50

0.0 0.0 0.0

12 146 ПЛОХИЙ Євген Д , РКДЮСШ Сімферополь 04.07.1998 4.36 III юн Леонов О.М., Плохий С.І. ()

4.36 4.29 X

0.0 0.0


13 391 БІНЬКІН Ілля СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 07.10.1996 4.30 III юн Агапова І.

X 4.30 X

0.0

14 454 БАЛИКІН Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 17.09.1996 4.15 III юн Огаркова І, Дремджи М.



4.15 3.49 X

0.0 0.0


15 400 ДОСИНЧУК Володимир СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 18.07.1997 4.00 III юн Агапова І.

3.80 4.00 3.88

0.0 0.0 0.0

16 396 МАЛИК Дмитро СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.08.1996 3.98 Агапова І.

X 3.88 3.98

0.0 0.0


17 323 ДРУЗЕНКО Віталій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 30.01.1995 3.92 Агапова І.

3.62 3.92 3.90

0.0 0.0 0.0

18 456 ПРАХНИНОВ Ілля МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.01.1999 3.89 Бр. Самсонової

3.87 3.89 X

0.0 0.0


19 327 СНІГІРЬОВ Микита СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.08.1995 3.88 Агапова І.

X 3.88 X

0.0

20 449 КОНОНЕНКО Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.12.1998 3.37 Корецька В.



X 3.29 3.37

0.0 0.0


398 ПОЛЯКОВ Денис СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 27.01.1998 NM Агапова І.

X X X


323 ЛОСІВ Павло СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 10.02.1998 DNS Агапова І.

315 ЛЯГІН Іван У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 10.05.1997 DNS Білуха Т.В. (), Білуха Н.В.

324 ВАСИЛІШИН Сергій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.04.1996 DNS Агапова І.

381 КУЛІЄВ Борис К, МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь 26.06.1995 DNS Козлова С.

399 МАЙОРОВ Олексій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 27.03.1998 DNS Агапова І.

Ялта 16 травня 2010 р. 13:00

Біг на 800 м Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 23 ЗАБРОДІН Сергій У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 26.12.1995 2: 12.6h III Пірогов В.І. ()

2 110 ДУДЕНКО Віктор Д , РКДЮСШ Сімферополь 06.01.1996 2:17.1h III Леонов О.М., Плохий С.І. ()

3 120 ЯКУБОВ Кирило Д , РКДЮСШ Сімферополь 04.07.1996 2:27.4h I юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

4 112 ЛЕОНОВ Іван Д , РКДЮСШ Сімферополь 15.09.1997 2:36.4h III юн Плохий С.І. (), Копитіч Д.

Біг на 300 м з/б (0.762) Дівчата 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 297 ПЕТУХОВА Надія К, ДЮСШ Золоте Поле 21.03.1994 51.2h II Іванова І.І.

Ялта 16 травня 2010 р. 13:15

Штовхання ядра 4 кг Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 ІЄВЛЕВ Костянтин У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.04.1995 11.90 Вишегородцева О.Є ()

11.90 X 11.37 X X X

2 318 МІХЄЄНКОВ Владислав СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 18.09.1995 11.10 бр.Селицької С.С. ()

10.18 11.10 10.87 10.90 10.74 10.41

3 436 МАКАРОВ Артем У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 13.12.1995 9.94 Вишегородцева О.Є ()

9.03 9.42 9.72 9.52 9.39 9.94

4 360 ТАТАРІНОВ Ігор У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 26.09.1997 9.44 Вишегородцева О.Є ()

8.97 9.00 9.21 9.18 9.44 9.36

5 394 ЗЕЙНАЛІЄВ Азіз СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.02.1995 9.30 Агапова І.

X 9.09 8.33 9.30 7.81 8.30

6 383 САМОХІН Володимир У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.09.1996 9.22 Вишегородцева О.Є ()

8.70 9.02 8.56 9.22 9.22 8.85

7 359 ГЛАМАЗДІН Павло У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 30.03.1997 8.74 Вишегородцева О.Є ()

7.63 8.34 8.72 8.74 7.69 6.94

8 400 ШУМСКІХ Юрій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 18.04.1995 8.52 Агапова І.

8.52 7.91 8.18 7.70 8.20 8.46

9 358 ХОДИРЄВ Олександр У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 12.07.1997 7.46 Вишегородцева О.Є ()

7.46 6.95 7.12

10 321 ФЕДОРЧУК Павло СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 09.02.1997 6.86 бр.Селицької С.С. ()

6.86 X 5.86

11 99 КОГУТ Сергій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 21.03.1996 6.42 бр.Селицької С.С. ()

6.42 5.74 6.32

361 БЛАГОВЄСТНИЙ Валентин У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.09.1996 DNS Вишегородцева О.Є ()

362 МАТАТОВ Леонід У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 03.05.1996 DNS Вишегородцева О.Є ()

437 ШАРАПА Микита У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 22.05.1998 DNS Вишегородцева О.Є ()

Ялта 16 травня 2010 р. 13:15

Біг на 300 м з/б (0.762) Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 366 ДЯЧУК Ольга У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 11.03.1995 53.0h III Костюченкова І.А. ()

2 302 РОМАНОВА Олена СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.02.1995 53.5h III бр.Селицької С.С. ()

3 323 ШЕЛКОВА Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.04.1996 54.8h III бр.Селицької С.С. ()

4 316 БЕХТЕРЕВА Валерія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 16.11.1995 55.5h III бр.Селицької С.С. ()

5 299 РЯБЦЕВА Валентина К, ДЮСШ Золоте Поле 08.11.1996 57.8h 1юн Іванова І.І.

Ялта 16 травня 2010 р. 13:15

Біг на 300 м з/б (0.762) Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 322 КАСАТКІН Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.02.1995 47.7h III бр.Селицької С.С. ()

2 300 МУЖДАБАЄВ Абдураман К, ДЮСШ Золоте Поле 16.07.1995 45.6h II Іванова І.І.

3 318 МІХЄЄНКОВ Владислав СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 18.09.1995 46.2h II бр.Селицької С.С. ()

4 345 ПІСКУН Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.10.1997 52.9h I юн Бр. Дерюгіна

5 338 КУЮН Владислав СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 27.06.1997 54.1h II юн Бр. Дерюгіна

Ялта 16 травня 2010 р. 13:45

Біг на 1500 м Юнаки 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 298 СОКОЛЕНКО Владлен К, ДЮСШ Золоте Поле 12.07.1997 5:26.3h III юн Іванова І.І.

2 119 ДЕВЛЕТОВ Ібраім Д , РКДЮСШ Сімферополь 24.04.1997 5:53.6h Куртсеїтов І.Я.

Ялта 16 травня 2010 р. 13:45

Біг на 1500 м Дівчата 15 Фінал

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Результат Розряд Тренери

1 118 КОЛІСОВА Ганна Д , РКДЮСШ Сімферополь 03.01.1995 5:11.6h II Куртсеїтов І.Я.

Відкрита першість СДЮШОР НСБ "Авангард" серед ДЮСШ, СДЮШОР (1995-1998 р. н.)

Ялта 16 травня 2010 р. 13:55

Біг на 200 м Дівчата 15 Фінал

Забіг 1 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 443 МИХАЙЛІК Ольга У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 20.01.1998 0.0 28.6h III Костюченкова І.А. ()

2 451 СТАРОВЕРОВА АнастасіяМОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь21.06.1997 0.0 29.8h I юн Бр. Самсонової

3 408 ДОРОХОВА Анастасія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 28.05.1999 0.0 31.9h II юн Огаркова І

4 436 ХОЛОД Христина МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 28.02.1998 0.0 32.3h III юн Бр. Самсонової

5 105 ПАНЬКОВА Лілія Д , РКДЮСШ Сімферополь 09.09.1999 0.0 34.1h III юн Копитіч Д.

6 435 ПЯТИКОН Катерина МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 10.06.1998 0.0 34.6h III юн Бр. Самсонової

7 119 УШАКОВА Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 04.03.1999 0.0 36.7h Бр. Дерюгіна

8 211 СУВОРОВА Аліна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.12.1999 0.0 37.9h Бр. Дерюгіна

Забіг 2 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 102 ВОЛКОВА Христина Д , РКДЮСШ Сімферополь 25.03.1997 0.0 28.2h III Леонов О.М., Копитіч Д.

2 347 ЯНОВСЬКА Юлія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 12.10.1997 0.0 28.5h III Бр. Дерюгіна

3 443 КОВАЛЬОВА Ксенія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 09.02.1996 0.0 29.8h I юн Бр. Самсонової

4 381 ЄМЄЛЬКІНА Марія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.08.1996 0.0 30.7h I юн Білуха Т.В. ()

5 321 БАЛАШКЕВИЧ Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.07.1998 0.0 33.2h III юн бр.Селицької С.С. ()

6 349 ЛУШКІНА Поліна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 27.10.1998 0.0 34.3h III юн Бр. Дерюгіна

7 109 ШУВАЛОВА Ванеса Д , РКДЮСШ Сімферополь 30.03.1999 0.0 41.1h , Копитіч Д.

Забіг 3 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 250 МІРОНОВА Анастасія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.11.1997 0.0 28.8h III Бр. Дерюгіна

2 310 СОРОКІНА Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 31.01.1997 0.0 29.3h I юн бр.Селицької С.С. ()

3 434 ПОСОХОВА Олена МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 26.09.1997 0.0 30.3h I юн Бр. Самсонової

4 457 ВІНОКУРОВА Анастасія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 17.04.1998 0.0 31.1h II юн Бр. Самсонової

5 5 МОСКАЛЕНКО Катерина СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.08.1996 0.0 31.2h II юн Бр. Дерюгіна

6 372 ГОЛІЧЕНКОВА Алла СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 05.08.1999 0.0 33.8h III юн Бр. Дерюгіна

108 ШЕВЧЕНКО Ольга Д , РКДЮСШ Сімферополь 15.09.1998 DNS Копитіч Д.

134 ЯНІНА Віолетта СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 23.04.1997 DNS бр.Селицької С.С. ()

Забіг 4 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 426 ГУСАКОВА Анастасія тМОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 26.02.1996 0.0 28.4h III Бр. Самсонової

2 115 РОМАНЬКО Інга Д , РКДЮСШ Сімферополь 20.03.1996 0.0 29.9h I юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

3 448 ВАСИЛЮК Валерія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 17.04.1997 0.0 30.2h I юн Бр. Самсонової

4 60 ГОШКІВ Валерія У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 15.05.1996 0.0 30.3h I юн Білуха Т.В. ()

5 438 ГЛУЩЕНКО Юлія МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 14.10.1995 0.0 32.0h II юн Бр. Самсонової

6 432 МИРОШНИКОВА Д'арья МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 18.06.1996 0.0 32.2h II юн Бр. Самсонової

440 МІНАЄВА Аліна МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 19.09.1998 DNF Бр. Самсонової

Забіг 5 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 343 МУДРОВА Олександра СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 07.04.1996 0.0 26.8h II Бр. Дерюгіна

2 29 БАРАНОВА Лариса У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 28.04.1996 0.0 27.7h III Білуха Т.В. ()

3 301 ХОХРЯКОВА Юлія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 01.09.1995 0.0 28.4h III бр.Селицької С.С. ()

4 101 ПІРІЄВА Марина Д , РКДЮСШ Сімферополь 16.07.1998 0.0 29.2h III Леонов О.М., Копитіч Д.

5 445 КУПРІЯНОВИЧ Катерина МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.04.19960.0 29.6h I юн Бр. Самсонової

6 103 МОРГУН Вероніка Д , РКДЮСШ Сімферополь 05.01.1997 0.0 29.9h I юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

7 42 ЗАБЄЛІНА Тетяна СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 25.06.1999 0.0 37.1h Бр. Дерюгіна

Ялта 16 травня 2010 р. 13:55

Біг на 200 м Дівчата 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 364 КОНДРЮКОВА Надія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 20.07.1994 0.0 25.7h I Бр. Дерюгіна

348 СІНЯВСЬКА Вікторія СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 01.04.1994 DNS Бр. Дерюгіна

Ялта 16 травня 2010 р. 14:20

Біг на 200 м Юнаки 15 Фінал

Забіг 1 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 444 ІСАКОВ Іван У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 01.01.1995 0.0 26.6h I юн Костюченкова І.А. ()

2 146 ПЛОХИЙ Євген Д , РКДЮСШ Сімферополь 04.07.1998 0.0 28.7h III юн Леонов О.М., Плохий С.І. ()

3 37 ПАЦЕРА Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 29.08.1997 0.0 30.4h бр.Селицької С.С. ()

4 449 СПАНІАС Дмитро МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 27.08.1997 0.0 30.7h Бр. Самсонової

5 308 КОРНІЄНКО Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 01.11.1997 0.0 30.9h бр.Селицької С.С. ()

6 208 ПАРХОМЕНКО Дмитро СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 01.02.1999 0.0 33.2h Бр. Дерюгіна

7 361 АБРОСІМОВ Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.04.1999 0.0 34.0h Бр. Дерюгіна

65 ВЕСЕЛОВ Едуард У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.02.1995 Пірогов В.І. ()

Забіг 2 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 442 КРИВОРЧУК Віктор МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастопол15.11.1995 0.0 25.3h III Бр. Самсонової

2 433 ЧЕБАТАРЬОВ Георгій МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 05.06.1997 0.0 27.8h III юн Бр. Самсонової

3 442 УЛИБИШЕВ Микита У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 03.08.1996 0.0 28.0h III юн Пірогов В.І. ()

4 455 САЗАНКОВ Андрій МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 23.10.1997 0.0 29.7h Бр. Самсонової

5 431 ВЕРЕТЕЛЬНИК Владислав МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 14.09.1997 0.0 31.4h Бр. Самсонової

6 49 САМОЙЛЕНКО Михайло СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 10.12.1997 0.0 31.5h Бр. Дерюгіна

7 20 РІХТЕР Володимир СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.12.1998 0.0 34.7h Бр. Дерюгіна

8 4 МАНЬКО Руслан СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 24.11.1997 0.0 35.1h бр.Селицької С.С. ()

Забіг 3 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 116 ГАБОВ Ігор Д , РКДЮСШ Сімферополь 20.05.1995 0.0 25.9h I юн Копитіч Д., Плохий С.І. ()

2 453 ЛЕВКОВ Мирон МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 26.11.1995 0.0 26.4h I юн Бр. Самсонової

3 296 СЕМАНІШИН Михайло К, ДЮСШ Золоте Поле 01.02.1996 0.0 26.7h I юн Іванова І.І.

4 452 НАДТОЧІЙ Сергій У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 02.08.1995 0.0 26.9h II юн Білуха Т.В. ()

5 385 МАКАРЧУК Анатолій У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 02.05.1996 0.0 30.3h Пірогов В.І. ()

6 360 КОЗАЧЕНКО Сергій СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 30.10.1998 0.0 30.7h Бр. Дерюгіна

7 60 СВЕРИДА Даніїл СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 20.02.2000 0.0 33.1h бр.Селицької С.С. ()

8 1802 ЗАХАРЧЕНКО Ярослав СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 05.07.1997 0.0 35.4h Бр. Дерюгіна

Забіг 4 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 381 КУЛІЄВ Борис К, МХ ДЮСШ "Колос" м. Сімферополь 26.06.1995 0.0 24.2h III Козлова С.

2 313 КРУГЛОВ Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 28.08.1995 0.0 24.7h III Бр. Дерюгіна

3 301 СОПІН Євген СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 03.09.1995 0.0 25.4h III Бр. Дерюгіна

4 441 ФУРМАНЧУК Роман МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 12.05.1995 0.0 25.7h III Бр. Самсонової

5 450 РИБАЛКО Дмитро МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 19.07.1995 0.0 25.8h I юн Бр. Самсонової

6 447 ШАШИН Валерій МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 20.10.1997 0.0 28.4h III юн Бр. Самсонової

7 439 СЕВАСТ'ЯНОВ Павло МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 30.08.1998 0.0 31.0h Бр. Самсонової

Забіг 5 (5)

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 303 КАРПЕНКО Едуард СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 16.02.1996 0.0 27.0h II юн Бр. Дерюгіна

2 345 ПІСКУН Олександр СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.10.1997 0.0 29.8h Бр. Дерюгіна

3 454 КАТАСОНОВ Артем МОН, КПНЗ "ДЮСШ №1" Севастополь 24.01.1998 0.0 30.1h Бр. Самсонової

4 338 КУЮН Владислав СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 27.06.1997 0.0 30.5h Бр. Дерюгіна

5 307 СОКОЛ Віктор СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 16.05.1999 0.0 33.1h бр.Селицької С.С. ()

6 453 БЄЛЯУСКАС Артем У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 01.01.19960.0 34.0h Білуха Т.В. ()

7 366 КОВАЛЬОВ Костянтин СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 11.08.1998 0.0 34.0h Бр. Дерюгіна

Ялта 16 травня 2010 р. 14:20

Біг на 200 м Юнаки 17 Виставкові

Місце Номер Спортсмен Команда "Дата

народження" Вітер Результат Розряд Тренери

1 346 НІКІТІН Даніїл СДЮШОР "Локомотив" Сімферополь 02.12.1993 0.0 24.1h III Бр. Дерюгіна



2 50 ІЛЛЯЩУК Дмитро У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 04.01.19940.0 25.3h III Пірогов В.І. ()

3 375 ЧЕЛНОКОВ Роман У, СДЮШОР "Авангард" Ялта 28.06.19930.0 27.1h II юн Пірогов В.І. ()



©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет