Наименование тсж:"Микрорайон Горный"



жүктеу 254.24 Kb.
Дата27.04.2016
өлшемі254.24 Kb.
: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары
Рекомендуемая форма реестра членов ТСЖ (в соответствие с ч. 9 ст. 138 ЖК РФ) РЕЕСТР ЧЛЕНОВ ТОВАРИЩЕСТВА СОБСТВЕННИКОВ ЖИЛЬЯ (по состоянию на 01.02.2015)

Наименование ТСЖ:"Микрорайон Горный"

Адрес ТСЖ (юридический/фактический): г. Красноярск, ул. Лириков,6

Дата создания ТСЖ " 04 " апреля 2011 г.

Председатель ТСЖ Ф.И.О.(, контактный телефон) Стравинскас Олег Владосович, тел. 251-33-90

№ п/п

Адрес многоквартирного дома (улица,
№ дома, № квартиры, № нежилого
помещения)

Сведения о члене ТСЖ
физические лица (Ф.И.О., адрес регистрации)

юридические лица (организационно-правовая

форма, полное наименование , ОГРН, ИНН)


Сведения для связи с членом ТСЖ

(адрес фактического проживания,


почтовый адрес, номер телефонов, е-mail)

Статус в ТСЖ (председатель, член правления, член ТСЖ, член
ревизионной комиссии)'

1

2,

3

4

7

1

Большой бульвар, 5 (зем. участок 6а)

Байкалов Андрей Дмитриевич

288-42-45




2

Большой бульвар, 7

Шевченко Виктор Васильевич


226-10-26





3

Большой бульвар, 8

Хайрудинов Василий Филаретович

294-19-85





4

Большой бульвар, 17 (зем участок 105)

Камоцкий Андрей Сергеевич

242-28-75, ул. Робеспьера, 34, кв.27




5

Большой бульвар, 18 (зем участок 173)

Вакуленко Лариса Васильевна

8 913-532-00-40




6

Большой бульвар, 19 (зем участок 103)

Ященко Сергей Юрьевич

242-42-84





7

Большой бульвар, 20 (зем участок 213)

Гузенко Ирина Валерьевна

240-22-13, 242-14-61, Карла Маркса, 19-1з




8

Большой бульвар, 21 (зем участок 201)

Кусочков Владимир Алексеевич

Ул. Баумана,12, кв.17




9

Большой бульвар, 23 (зем участок 200)

Смолянина Валентина Александровна

242-87-00




10

Большой бульвар, 25 (зем участок 199 (109)

Рябченко Наталья Викторовна (Владимир Александрович)

242-30-75




11

Большой бульвар, 29 (зем участок 196)

Сушинский Николай Викторович

250-75-88, Шумяцкого, 2-32




12

Большой бульвар, 30 (зем участок 210)

Оголь Виктор Григорьевич

8-923-308-03-76





13

Большой бульвар, 31 (зем участок 195)

Спириденко Игорь Анатольевич

242-30-34




14

Большой бульвар, 32 (зем участок 209)

Попов Виктор Владимирович







15

Большой бульвар, 33 (зем. участок 193)

Беганский Владимир Владимирович

292-]2-92,285-04-35




16

Большой бульвар, 34

Ковалев Олег Васильевич

Академгородок, д. 26, кв. 7




17

Большой бульвар, 36 (зем участок 167)

Михайлова Ирина Леонидовна

242-82-46




18

Большой бульвар, 38 (зем участок 166)

Рагзин Геннадий Маркович

232-08-05





19

Большой бульвар, 40 (зем участок 165)

Зорин Владимир Викторович

8-908-212-12-61





20

Большой бульвар, 42 (зем участок 164)

Лукина Елена Васильевна

8-913-516-63-64,8-913-535-8868




21

Большой бульвар, 44 (зем участок 133)

Иванов Александр Владимирович

202-65-54




22

Большой бульвар, 50 (зем участок 129)

Шестакова Ольга Эдуардовна

295-65-62




23

Большой бульвар, 52

Демешко Юрий Павлович

Большой бульвар, 52




24

Биологов (зем участок 138)

Колесник Евгений Анатольевич

242-42-82




25

Биологов, 2 (зем участок 141)

Тычинин Виталий Борисович

2-230-17]




26

Биологов, 4 (зем участок 140, 144)

Бибик Павел Николаевич

242093-50




27

Биологов , 7

Моисеев Евгений Юрьевич

8-902-990-96-24




28

Биологов , 8

Смирнова Евгения Анатольевна

293-70-22




29

Воскресная, 2 (зем участок 294)

Николаев Сергей Владимирович

223-05-25,8-908-015-96-04




30

Воскресная, 3 (зем участок 282)

Ольховая Татьяна Алексеевна

251-87-50, 2-599-660




31

Воскресная, 4 (зем участок 308)

Бригида Александр Николаевич

242-70-12




32

Воскресная, 7 (зем участок 281)

Носков Андрей Яковлевич

2-427-518




33

Воскресная, 9 (зем участок 280)

Тискова Наталья Рудольфовна

241-94-11




34

Воскресная, 11 (зем участок 279)

Атылин Николай Николаевич250-16-77

250-16-77




35

Воскресная, 17/Лесная, З (зем. участок 270)

Багаев Алексей Леонидович

250-69-12,2-584-930




36

Воскресная, 18 (зем участок 231)

Козликин Василий Архипович

293-28-06




37

Воскресная, 16 (зем участок 277)

Скомароха Анатолий Андреевич

297-73-01, 253-95-31

член правления ТСЖ

38

Воскресная, 19 (зем участок 258)

Капошко Алексей Анатольевич

242-95-03




39

Воскресная, 20 (зем участок 229)

Рогачевская Лариса Федоровна

Молокова, д. 1, корп. 1, кв. 156




40

Воскресная, 21 (зем участок 257)

Корнеева Вера Владимировна

8-950-983-63-00




41

Воскресная, 21 (зем участок 257)

Корнеев Леонид Александрович

240-65-68,202-58-70




42

Воскресная, 22 (зем участок 253)

Яковлева Елена Викторовна (Евгений Александрович)

8-904-897-67-00,22-з04-22




43

Воскресная, 23 (зем участок 239)

Манежин Сергей Анатольевич

253-85-33




44

Воскресная, 24 (зем участок 272)

Черных Николай Васильевич

Судостроительная, 109, кв.40




45

Воскресная, 25 (зем участок 256)

Наумов Александр Борисович

293-97-01




46

Воскресная, З0 (зем участок 225)

Люстровой Сергей Владимирович

271-88-00




47

Воскресная, 26 (зем участок 243)

Домбради Ирина Анатольевна

295-78-29




48

Воскресная, 32 (зем участок 224)

Киселева Елена Юрьевна

8-902-990-48-71





49

Воскресная, 37 (зем участок 82)

Городов Павел Алексеевич

242-55-31, 8-913-532-4881




50

Восточная, 1 (зем участок 288)

Боголюбов Олег Владимирович

242-42-87




51

Восточная, 1 а (зем участок 287)

Лихварь Юрий Александрович

295-41-83




52

Восточная, 3 (зем участок 284)

Черушников Александр Викторович


8-905-08-88-412





53

Восточная, 5 (зем участок 297)

Крапошина Людмила Викторовна (Юрий Вячеславович)

242-37-65, 247-06-96, 247-07-96, 243-27-65,
Чкалова, 41-114




54

Восточная, 15

Шестакова Елена Юрьевна

232-93-32




55

Горная, 1

Шестаков Дмитрий Георгиевич


280-52-25





56

Горная, 3

Малышев Алексей Николаевич

254-57-88




57

Горная, 5 (зем участок 250)

Силкина Галина Павловна

9 мая, 46-53




58

Горная, 9 (зем участок 268)

Грушевский Вячеслав Анатольевич

2-402-444




59

Горная, 11 (зем участок 267)

ц1иверева Светлана Степановна

223-01-10,8-902-92-44-140




60

Горная, 15 (зем участок 248)

Чмилев Иван Евгеньевич


240-21-77, 214-20-77




61

Горная, 19 (зем участок 177)

Екимов Олег Федорович

294-27-78




62

Горная, 21 (зем участок 177)

Савельева Татьяна Дмитриевна

254-55-20




63

Горная, 23 (зем участок 176)

Григорьев Алексей Георгиевич

250-29-36




64

Горная, 25 (зем участок 175)

Чермышов Юрий Васильевич

2422-777, 223-02-25




65

Горная, 27, (зем участок 233 (404)

Акимов Юрий Дмитриевич

2507-517, Урицкого, 50-13




66

Горная, 29 (зем участок 105)

Безусенко Александр Анатольевич

8-913-039-06-95




67

Горная, 31 (зем участок 104)

Скорозвон С.И. (Марина Владимировна)

232-10-08, 295-42-8б




68

Горная, 37 (зем участок 106)

Слинкин Виталий Степанович

223-02-52, 2-589-809, 2-649-742




69

Горная, 41 (зем участок 109)

Синькина Ирина Федоровна (Сергей Васильевич)

202-66-85




70

Горная; 43 (зем участок 112)

Алиев Фуад Агалар Оглы

242-85-18, Мира, 132-120




71

Горная, 49 (зем участок 113)

Горельский Алексей Владиславович ( Ольга

Владимировна)



251-71-90,2-511-525




72

Горная, 51 (зем участок 116)

Нефедов Борис Николаевич


227-29-12





73

Горная, 55 (зем участок 119)

Котляренко Ксения Петровна (Виктор Леонидович)

2-400-494 (794)




74

Грибная, 4 (зем участок 127)

Хачатурян Анатолий Леонович







75

Грибная, 6 (зем участок 126)

Мельников Иван Александрович

232-11-92




76

Грибная, 16 (зем участок 122)

Попова Марина Николаевна

Академгородок, д. 17Б кв. 22




77

Грибная, 18 (зем участок 1)

Кустов Виктор Александрович

295-77-84,278-10-18




78

Деловая, 2 (зем участок 101)

Юрков Юрий Михайлович

242-08-65

член правления ТСЖ

79

Деловая, 3 (зем участок 197)

Холодов Сергей Анатольевич

242-58-33

член правления ТСЖ

80

Деловая, 5 (зем участок 448 (99)

Максимова Светлана Викторовна

Ул. Алексеева, 107, кв.60




81

Деловая, 7 (зем участок 161)

Колмакова Людмила Петровна

8-902-920-91-81, 8-913-561-41-11




82

Деловая, 9 (зем участок 160)

Малышева Лидия Николаевна

297-79-31




83

Деловая, 11 (зем участок 159)

Константинов Александр Мефодьевич (Марина

Павловна)



242-66-71




84

Деловая, 12 (8) (зем участок 110)

Барышев Анатолий Авенирович







85

Деловая, 14 (зем участок 111)

Сапожников Юрий Георгиевич

2230-434




86

Деловая, 15 (зем участок 157)

Устюгова Валентина Анатольевна (Олег Витальевич)

8-950-99-25-205




87

Зеленый переулок, 4 (зем участок 228)

Ткаченко Сергей Павлович







88

Кедровая, 2 (зем участок 309)

Коржнев Владимир Николаевич

2-320-340




89

Кедровая, 2 (зем участок 309)

Коржнева Галина Дмитриевна

254-93-46




90

Кедровая, 3 (зем участок 305)

Белоусов Константин Анатольевич (Марина Михайловна)

231-62-10




91

Кедровая, 4 (зем участок 320 (310)

Енжиевский С.Л. (Лев Васильевич)

2584-915, 223-03-74




92

Кедровая, 5 (зем участок 304)

Тимошенко Елена Олеговна (Валерий Александрович)

241-96-56

член правления ТСЖ

93

Кедровая, 6 (зем участок 312)

Чумак Валерий Дмитриевич

2555-214




94

Космическая, 10 (зем участок 235)

Лавренович Дмитрий Михайлович

240-12-64

.

95

Космическая, 12 (зем участок 262 (312)

Рослова Валентина Даниловна







96

Космическая, 12 (зем участок 262 (312)

Рослов Виктор Владимирович







97

Космическая, 14 (зем участок 261 (251)

Черкасов Виктор Сергеевич

254-76-20,8-962-076-3447




98

Космическая, 18 (зем участок 234)

Калугина Надежда Гавриловна

242-78-97




99

Космическая, 22 (зем участок 259)

Болдаевский Виктор Николаевич

2555-229




100

Космическая, 24 (зем участок 236)

Полякова Елена Юрьевна

8-913-520-83-86




101

Космическая, 26 (зем участок 72)

Григорьев Александр Юрьевич

240-22-86,292-10-67




102

Космическая,28 (зем участок 73)


Васильев Николай Евгеньевич

297-00-77





103

Космическая, 30-1 (зем участок 78)

Городова Людмила Павловна

211-84-11, Деловая, 5-50




104

Космическая, 30-2 (зем участок 76)

Исаева Марина Геннадьевна

240-38-48




105

Космическая, 30-2 (зем участок 77)

Степаненко Алла Константиновна (Вадим Александрович)

8-913-533-59-20




106

Космическая, 30-4 (зем участок 75)

Филатова Зульфия Дамировна(Александр Анатольевич)

2-555-262




107

Космическая, 32 (зем участок 80)

Городова Людмила Павловна

8-902-926-18-72, 242-55-З 1




108

Лесной переулок, 1 (зем участок 270)

Линовка Сергей Львович

251-35-б8




109

Лесной переулок, 2 (зем участок 17)

Федирко Галина Павловна

240-97-87, 223-02-40




110

Лириков, б (зем участок 85)

Стравинскас Олег Владосович

251-33-90

председатель ТСЖ

111

Лириков, 7

Козырев Дмитрий Анатольевич

8-923-277-0007

член ревизионной комиссии ТСЖ

112

Лириков, 9 (зем участок 84)

Худоногов Олег Васильевич

250-14-62




113

Лириков, 10

Коченов Андрей Юрьевич

289-501, 8-904-890-93-47, 8-902-912-44-74, 8-913-

177-00-07






114

Обзорная, (зем участок З16)

Бердоусов Сергей Иванович

8-902-940-88-94, Конституции, 27-213




115

Обзорная, 7

Карагезян Вардан Лаврентович

8-913-532-8081




116

Обзорная, 10 (зем участок 95)

Щелканов Анатолий Николаевич

242-32-01

член правления ТСЖ

117

Обзорная, 11 (зем участок 316)

Бердоусов Сергей Иванович


8-902-940-88-94





118

Обзориая,12(зем участок 102)

Савельев Сергей Александрович

293-24-20




119

Обзорная, 15 (зем участок 320)

Мальцева Марина Владимировна

240-11-88




120

Обзорная, 21

Жипинский Радион Николаевич

8-902-99-14-960, Вербная, 6-63




121

Обзорная, 24(зем участок 182)

Баглаева Наталья Петровна

8-902-990-42-47




122

Обзорная, 27 (зем участок 232)

Попов Виктор Егорович

254-99-04




123

Прямая, 2 (зем участок 185)

Баранов Александр Иванович

Пр. Мира, 52, кв. 62




124

Прямая, З (зем участок 145)

Маркидонов Виктор Александровч

250-60-65




125

Прямая, 4 (зем участок 202)

Шабалин Анатолий Викторович

8-983-269-64-67

член правления ТСЖ

126

Прямая, 10 (зем участок 156)

Алькин Анатолий Васильевич

2-520-969, 8-902-943-1114




127

Прямая, 12 (зем участок 155)

Васильев Николай Евгеньевич

8-983-505-97-07




128

Прямая, 14 (зем участок 154)

Гаврик Юрий Алексеевич

8-913-567-19-42, Менжинского, 12Б-5




129

Прямая, 16

Алтынбаев Рашид Равильевич

2-32-55-16, 2-95-23-78




130

Прямая, 18

Квартникова Людмила Юрьевна

Ул. Куйбышева, д. 97, кв. 112




131

Подсобная, 1 (зем участок 105)

Юрков Юрий Михайлович

242-08-65





132

Подсобная, 5 (зем участок 149)

Злотников Олег Викторович

271-19-30, 227-22-47, Мира, 52а-42




133

Подсобная, 7 (зем участок 148)

Мельник Лада Анатольевна

2977-831




134

Светлый переулок, 1 (зем участок 187)

Антсон Альберт Альфредович

22-32-008, 24-25-008

член ревизионной комиссии ТСЖ

135

Светлый переулок, 1

Магда Альбер Альбертович

-,




136

Светлый переулок, 1

Магда Татьяна Михайловна







137

Светлый переулок, 2

Мaлышев Вячеслав Юрьевич

240-86-91, Перенсона, 38-49




138

Цветочнпая, 2 Воскресная (зем участок 298)

Иванов Владимир Иванович

254-94-27, 2555-343




139

Цветочная, 4 (зем участок 299)

Липская Татьяна Ивановна

8-913-177-99-46




140

Цветочная, б (зем участок 300)

Панкратова Надежда Алексеева

2-422-437




141

Цветочная, 10 (Горная, 39 (зем участок 108)

Шабанова Людмила Станиславовна (Александр Васильевич)

8-983-165-04-84




142

Цветочная, 12 (зем участок 303)

Редькина Татьяна Николаевна (Александр Владимирович)

28-28-478




143

зем участок 94

Моисеев Дмитрий Николаевич

240-31-53, Софьи Ковалевской, 2д-56




144

зем участок 244

Степаненко Алла Константиновна

8-913-532-28-15,242-55-31




145

зем участок 244

Степаненко Алла Константиновна

8-913-532-28-15,242-55-31




146

зем участок 134

Трикин Евгений Сергеевич

8-913-547-36-37




147

зем участок

Хайрутдинов Василий Фаритович







148

зем участок 218

Матвеева Инна Александровна

2-513-282, 242-55-З 1




Итого

148 члена ТСЖ











Председатель Правления ТСЖ «Горный» О.В. Стравинскас



©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет