Облыс мұғалімдеріне құрмет көрсету



жүктеу 81.68 Kb.
Дата01.05.2016
өлшемі81.68 Kb.
: files -> blogs
blogs -> Ақсу қаласы гимназиясының тарих пәні мұғалімі Альдекенова Анар Толыбайқызы Тест
blogs -> Национальная академия образования им. Ы. Алтынсарина
blogs -> Национальная академия образования им. Ы. Алтынсарина
blogs -> Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. К. Ахметовтың есебінің тезисіне тұрғындардың сұрақтары, ескертпелері мен ұсыныстарды жинау үшін қойылған жәшіктердің орналасқан жерлері
blogs -> «МӘШҺҰр-жұсіп: Өмірдің философиялық МӘНІ, ізденістері» атты оқушылар арасындағы интеллектуалдық сайысының ережесі негіздеме
blogs -> Оқу жылында Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында ғылым негіздерін оқытудың ерекшеліктері туралы
blogs -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Тәуекел хан Пән мұғалімі: Ибраева Б. Ш
blogs -> Сабақ Тақырыбы: Excel-де формулалар мен функцияларды енгізу Сынып: 8
blogs -> Табиғи газ өндіруден алдынғы орындағы ел: а Өзбекстан; в Ұлыбритания; с Индонезия; д Ресей
blogs -> Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Ақсу қаласы гимназиясы
Облыс мұғалімдеріне құрмет көрсету

Кунязова А. С. методист

ИЦРОВ Павлодарской области
2014 жылғы 3 қазанда Естай атындағы ҚМС-да Павлодар облысының әкімі Қ.А.Бозымбаевтың қатысуымен Ұстаздар Күніне орай «Мектептің жүрегі - мұғалім» атты облыстық мереке өтті.

Мерекеде мына номинациялар бойынша ұстаздарды марапаттау рәсімі өткізілді:

«Аялы алақан» (мектепке дейінгі білім беру ұстаздары): Ертіс ауданының № 1 балалар бақшасының меңгерушісі - Гунжель Людмила Федоровна, Качир ауданы «Ақ бота» балалар бақшасының директоры – Гүлбаршын Бахитқызы Нагуманова-Алетаева, Май ауданы «Ақ бота» сәбилер бақшасының меңгерушісі – Бану Ізбасарқызы Байбусинова, Павлодар қаласының №53 сәбилер бақшасының тәрбиешісі - Пантелеева Ирина Анатольевна.

«Жыл тәрбиешісі – 2014» облыстық конкурсының жеңімпаздары марапатталды: Екібастұз қаласы №23 сәбилер бақшасының тәрбиешісі Үміт Даутқызы Абдинова І орын, Ақсу қаласы №19 сәбилер бақшасының тәрбиешісі Светлана Анатольевна Рахметова ІІ орын, Баянауыл ауданы М.Көпеев атындағы жалпы орта білім беру мектебінің «Еркетай» шағын орталығының тәрбиешісі Қымбат Тілеуленқызы Мұхамеджарова ІІІ орынды иеленді.

«Мейірімді жүрек» (балалар үйлері мен түзету ұйымдарының педагогтары): Нағима Атайқызы Абдрахманова - Екібастұз қаасының «Үміт» Балалар Үйінің директоры, Динара Жоламанқызы Темірханова - Павлодар қаласының Кенжекөл ауылының отбасылық үлгідегі балалар ауылының директоры, Үміт Марзағұлқызы Қабышева - Мектепке дейінгі және мектептік оқыту мен тәрбиелеу формасындағы Качир кешенді балалар үйінің директоры, Перелыгина Галина Анатольевна - Павлодар қаласының № 4 арнайы жалпы білім беретін мектеп-интернатының еңбекке баулу мұғалімі, Жұлдыз Жабатайқызы Абенова - облыстық арнаулы жалпы білім беру мектеп-интернатының биология мұғалімі, Жанат Балташқызы Канафина - Павлодар қаласындағы балаларға арналған баспана директоры, Бақытжамал Неғматқызы Мешелова – Павлодар ауданы Отбасылық үлгідегі Шақат балалар үйінің ана-тәрбиешісі.

«Креатив және шығармашылық» (қосымша білім беретін педагогтар): Томм Вера Михайловна - Павлодар қаласының балалар техникалық мектебінің қосымша білім беру ұстазы, Осетрова Снежана Александровна - Екібастұз қаласының М.Глинки атындағы балалар музыкалық мектебінің фортепиано сыныбы бойынша оқытушы, қосымша білім беру ұстазы, Пупкова Татьяна Константиновна - Железин ауданы балалар музыкалық мектебінің қосымша білім беру мұғалімі, Зағипа Қамешқызы Жүсіпова - Шарбақты ауданының «Радуга» мектептен тыс мекемесінің қосымша білім беру мұғалімі, Қуат Қабиденұлы Таймасов - Павлодар ауданы балалар музыкалық мектебінің домбыра сыныбы бойынша ұстазы, Агеева Нина Николаевна - Ертіс балалар өнер мектебінің қосымша білім беру ұстазы, Вайберг Елена Валентиновна – Павлодар қаласындағы М.Катаев атындағы Оқушылар сарайының қосымша білім беру ұстазы.

«Даналық шыңы» (жалпы орта білім беру мектептерінің педагогтары): Қалампыр Тәуелқызы Омарова - Павлодар қаласындағы дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 мектеп-лицейінің математика мұғалімі, Рысты Нұрымқызы Ташмағамбетова - Ақсу қаласының №1 қазақ орта мектебінің қазақ сыныптарындағы орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі, Чайка Наталья Семеновна - Павлодар қ. № 17 жалпы орта білім саралап оқытудың бағдарлы мектебінің биология және химия мұғалімі, Сәуле Фазылжанқызы Файзуллина - Павлодар қаласындағы дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған әскери мектеп-интернатының математика мұғалімі, Константинова Алена Александровна - Шарбақты ауданының Орловка ЖОМ математика мұғалімі, Рысбике Айтимова - Ақтоғай ауданының Қ.Ыдырысов атындағы жалпы орта білім беру мектебінің математика мұғалімі, Майра Қабдықадырқызы Байшина - Екібастұз қаласының дарынды балаларға арналған № 1 мамандандырылған мектеп-лицейінің физика мұғалімі.

«Шебер Ұстаз» (техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушылары): Сагайдак Геннадий Владимирович - Успен аграрлық-техникалық колледжінің аға шебері, Карандашова Нина Васильевна – Павлодар қаласындағы сервис және тамақтандыру колледжінің арнайы пәндер оқытушысы, Козлов Сергей Васильевич - Ақсу қара металлургия колледжінің өндірістік оқыту шебері, Октябрь Жұмайхан - Ақтоғай аграрлық-техникалық колледжінің химия пәнінің оқытушысы, Муляр Светлана Владимировна - Железин аграрлық-техникалық колледжі директорының ОӨЖ жөніндегі орынбасары, Комисаренко Лидия Григорьевна - Екібастұз ИнЕУ колледжінің арнаулы пәндер оқытушысы.

«Көшбасшылық және тиімді менеджмент» (білім беру мекемелерінің басшылары мен басшы орынбасарлары): Самал Оспанқызы Айтқазина - Павлодар қаласының № 25 орта жалпы білім беру мектебінің директоры, Гаухар Қабдырқызы Бабыкова - Ақтоғай ауданы Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебінің директоры, Роза Қабиболлақызы Ақанова – Павлодар облысы білім беру басқармасының тәрбие жұмысы және қосымша білім беру бөлімінің басшысы, Гүлсина Шайдуллақызы Шиндлярская - Павлодар қ. білім беру бөлімі басшысының орынбасары, Нұржан Бахриденұлы Кафизов – Екібастұз қаласының дарынды балаларға арналған мемлекеттік тілдегі «Зерде» мамандандырылған жалпы білім беру мектебінің директоры, Нұрбике Айтпайқызы Шалабаева - Лебяжі ауданы Малыбай ЖОМ директоры, Мираш Қамзенқызы Шабамбаева – Павлодар қаласының Б.Ахметов атындағы Павлодар педагогикалық колледжінің басшысы.

«Жыл мұғалімі – 2014» облыстық конкурсының жеңімпаздары мен номинанттары марапатталды: гран-при – Поляков Илья Олегович, Павлодар қаласының № 34 инновациялық үлгідегі ЖОМ информатика мұғалімі, I орын – Шолпан Қабдын-Қайырқызы Шакенева, Павлодар қаласындағы № 3 гимназияның математика мұғалімі, II орын – Ильмира Тұрсынбайқызы Кажибаева, Успен ауданының Успен № 1 ЖОМ қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі, ІІІ орын - Ли Галина Олеговна, Екібастұз қаласының № 6 лицей-мектебінің тарих мұғалімі.

«Тәлімгер ұстаз» номинациясының иегері - Коломеец Ирина Леонидовна, Ақсу қаласы лицейінің орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі, «Шабыт» - Бауыржан Нұрлыбекұлы Оразалин, Лебяжі ауданы Жамбыл ЖОМ ағылшын тілі мұғалімі, «Ізденімпаз» - Самат Бейсембайұлы Аралов – Павлодар ауданы Шақат ЖОМ тарих мұғалімі.

Мереке номинанттары облыс әкімінің атынан наградалар мен бағалы сыйлықтар алды.



Чествование учителей области
3 октября 2014 года в ГДК имени Естая состоялся областной праздник, посвященный Дню Учителя «Мектептің жүрегі - мұғалім», с участием акима Павлодарской области Бозумбаева К. А.

На празднике проведена церемония чествования педагогов по номинациям:

«Аялы алақан» (педагоги дошкольных организаций): Гунжель Людмила Федоровна, заведующая детского сада № 1 Иртышского района, Нагуманова-Алетаева Гульбаршин Бахитовна, директор детского сада «Ак бота» Качирского района, Байбусинова Бану Избасаровна, заведующая ясли-сада «Акбота» Майского района, Пантелеева Ирина Анатольевна, воспитатель ясли-сада № 53 г. Павлодара.

Были награждены победители областного конкурса «Воспитатель года – 2014»: I место заняла Абдинова Умит Даутовна, воспитатель ясли-сада № 23 г. Экибастуза, Д., II место - Рахметова Светлана Анатольевна, воспитатель ясли- сада № 19 г. Аксу, III место - Мухамеджарова Кымбат Тлеуленовна, воспитатель мини-центра «Еркетай» СОШ имени М.Копеева Баянаульского района.

«Мейірімді жүрек» (педагоги детских домов и коррекционных организаций): Абдрахманова Нагима Атаевна, директор детского дома «Умит» г. Экибастуза, Темирханова Динара Жоламанова, директор детской деревни семейного типа с. Кенжеколь г.Павлодара, Кабышева Умыт Марзагуловна, директор Качирского детского дома с дошкольной и школьной формами обучения и воспитания, Перелыгина Галина Анатольевна, учитель трудового обучения специальной общеобразовательной школы-интерната № 4 г.Павлодара, Абенова Жулдыз Жабатаевна, учитель биологии областной специальной общеобразовательной школы-интерната, Канафина Жанат Балташовна, директор приюта для детей г. Павлодара, Мешелова Бакытжамал Негматовна, мама-воспитатель Шакатского детского дома семейного типа Павлодарского района.

«Креатив және шығармашылық» (педагоги дополнительного образования): Томм Вера Михайловна, педагог детской технической школы г.Павлодара, Осетрова Снежана Александровна, педагог, преподаватель по классу фортепиано в детской музыкальной школы имени М. Глинки г. Экибастуза, Пупкова Татьяна Константиновна, учитель дополнительного образования в детской музыкальной школе Железинского района, Жусупова Загипа Камешовна, учитель внешкольного учреждения «Радуга» Щербактинского района, Таймасов Куат Кабиденович, педагог по классу домбры детской музыкальной школы Павлодарского района, Агеева Нина Николаевна, педагог Иртышской детской школы искусств, Вайберг Елена Валентиновна педагог областного Дворца школьников имени М. Катаева г.Павлодара.

«Даналық шыңы» (педагоги средних общеобразовательных школ): Омарова Калампыр Тауеловна, учитель математики специализированной школы-лицея № 10 имени Абая для одаренных детей, Ташмагамбетова Рысты Нурымовна, учитель русского языка и литературы СОШ № 1 г.Аксу с казахским языком обучения, Чайка Наталья Семеновна, учитель биологии и химии СОШ № 17 г. Павлодара, Файзуллина Сауле Фазылжановна, учитель математики областной специализированной военной школы-интерната для одаренных детей г. Павлодара, Константинова Алена Александровна, учитель математики Орловской СОШ Щербактинского района, Айтимова Рысбике, учитель математики СОШ имени К. Идрисова Актогайского района, Байшина Майра Кабдыкадыровна, учитель физики специализированной школы-лицей № 1 для одаренных детей г. Экибастуза.

«Шебер Ұстаз» (преподаватели организаций технического и профессионального образования): Сагайдак Геннадия Владимировича, старший мастер Успенского аграрно-технического колледжа Успенского района, Карандошова Нина Васильевна, преподаватель специальных дисциплин Павлодарского колледжа сервиса и питания, Козлов Сергей Васильевич, мастер производственного обучения колледжа черной металлургии г. Аксу, Жумайхан Октябрь, преподаватель химии Актогайского аграрно-технического колледжа, Муляр Светлану Владировна, заместитель директора по УПР Железинского аграрно-технического колледжа, Комисаренко Лидия Григорьевна, преподаватель специальных дисциплин Экибастузского колледж ИнЕУ.

«Лидерство и эффективный менеджмент» (руководители и заместители руководителей учреждений образования): Айтказина Самал Оспановна, директор СОШ № 25 г. Павлодара, Бабыкова Гаухар Кабдыровна, директор СОШ имени Абая Актогайского района, Аканова Роза Кабибулловна, руководитель отдела воспитательной работы и дополнительного образования управления образования области, Шиндлярская Гульсина Шайдуловна, заместитель руководителя отдела образования г. Павлодара, Кафизов Нуржан Бахриденович, директор специализированной общеобразовательной школы «Зерде» с государственным языком обучения для одаренных детей г.Экибастуза, Шалабаева Нурбике Айтпаевна, директор Малыбайской СОШ Лебяжинского района, Шабамбаева Мираш Камзеновна, руководитель Павлодарского педагогического колледжа имени Б. Ахметова.

Были награждены победители и номинанты областного конкурса «Учитель года – 2014»:

Гран-при получил Поляков Илья Олегович, учитель информатики СОШ № 34 г. Павлодара, I место заняла Шакенева Шолпан Кабдын-Каировна, учитель математики гимназии № 3 для одаренных детей г. Павлодара, II место - Кажибаева Ильмира Турсынбаевна, учитель казахского языка Успенской СОШ № 1 Успенского района, III место - Ли Галина Олеговна, учитель истории школы-лицея № 6 г. Экибастуза.

Номинанты конкурса: «Тәлімгер ұстаз» - Коломеец Ирина Леонидовна, учитель литературы лицея г. Аксу, «Шабыт» - Оразалин Бауржан Нурлыбекович, учитель английского языка Жамбылской СОШ Лебяжинсокго района, «Ізденімпаз» - Аралов Самат Бейсембаевич, учитель истории Шакатской СОШ Павлодарского района.



Номинанты праздника получили награды и ценные подарки от имени акима области.









©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет