Облыстық Абай оқуларының жеңімпаздар тізімі «Өлең сөздің патшасы, сөз сарасы»



жүктеу 40.18 Kb.
Дата02.05.2016
өлшемі40.18 Kb.
: files -> blogs
blogs -> Ақсу қаласы гимназиясының тарих пәні мұғалімі Альдекенова Анар Толыбайқызы Тест
blogs -> Национальная академия образования им. Ы. Алтынсарина
blogs -> Национальная академия образования им. Ы. Алтынсарина
blogs -> Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. К. Ахметовтың есебінің тезисіне тұрғындардың сұрақтары, ескертпелері мен ұсыныстарды жинау үшін қойылған жәшіктердің орналасқан жерлері
blogs -> «МӘШҺҰр-жұсіп: Өмірдің философиялық МӘНІ, ізденістері» атты оқушылар арасындағы интеллектуалдық сайысының ережесі негіздеме
blogs -> Оқу жылында Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында ғылым негіздерін оқытудың ерекшеліктері туралы
blogs -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Тәуекел хан Пән мұғалімі: Ибраева Б. Ш
blogs -> Сабақ Тақырыбы: Excel-де формулалар мен функцияларды енгізу Сынып: 8
blogs -> Табиғи газ өндіруден алдынғы орындағы ел: а Өзбекстан; в Ұлыбритания; с Индонезия; д Ресей
blogs -> Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Ақсу қаласы гимназиясы
Облыстық Абай оқуларының жеңімпаздар тізімі
«Өлең - сөздің патшасы, сөз сарасы»


Орын

Оқушының

аты-жөні

Аудан/қала

Мектебі

Сыныбы

І


Тлеубеков Әлішер

Семей

№22 ОМ

8

ІІ


Мырзағалиева Ақбота

Семей

№37 МГ

10

ІІ


Үсенова Сындар

Күршім

Қалжыр ОМ

10

ІІІ


Айбек Ақерке

Жарма

Өнер мектебі

10

ІІІ


Дүйсенбекова Аружан

Тарбағатай

Асусай ОМ

6

ІІІ


Шарипбекова Дамира

Аягөз

МГ

7


«Көңілім әнді ұғады»


Орын

Оқушының

аты-жөні

Аудан/қала

Мектебі

Сыныбы

І


Сағатбаева Асем

Аягөз

МГ

10

ІІ


Асқарбеков Мәди

Ұлан

Марсеков ат. ОМ

5

ІІ


Аукенова Әлия

Семей

№37 МГ

10

ІІІ


Қауланбеков Нұрдәулет

Тарбағатай

Өкпеті ОМ

7

ІІІ


Омарханова Дильназ

Бесқарағай

Баймұратов ат. ОМ

5

ІІІ


Толқынбек Мухаметбек

Глубокое

№1 Предгорное ОМ

10


«Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда»


Орын

Оқушының

аты-жөні

Аудан/қала

Мектебі

Сыныбы

І


Құрманғожин Ерсін

Тарбағатай

Өкпеті ОМ

10

ІІ


Кенжебекұлы Ерсін

Семей

№47 ОМ

8

ІІ


Жолдыбалин Мирас

Семей

ДБА Ш. Уәлиханов ат. АЕМЛИ

10

ІІІ


Ерсоветова Айман

Риддер

«Шаңырақ» ОМ

10

ІІІ


Таңжарыққызы Айнұр

Зайсан

Мүкарама ОМ

10

ІІІ


Короткова Надежда

Зырян

№11 ОМ

10


«Туған өлке патриоты» номинациясы бойынша


Мышко Роман

Өскемен

КРГ

9


«Шабытты жырлары үшін» номинациясы бойынша


Ынтымақ Түлек

Күршім

Қалжыр ОМ

8




©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет