Құрамдары Ауыл шаруашылығы машина жасау мәселелері бойынша жұмыс тобы



Дата16.04.2016
өлшемі208.7 Kb.

Қазақстан Республикасы

Ауыл шаруашылығы министрінің

2012 жылғы «21» тамыздағы

№ 10-2/425 бұйрығына

1-қосымша



Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі жанындағы Іскерлік кеңесінің Жұмыс тобының

құрамдары
1. Ауыл шаруашылығы машина жасау мәселелері бойынша жұмыс тобы


1.

Глокке Сергей Георгиевич

«Евразия Групп» ЖШС бас директоры, жұмыс тобының басшысы

(келісім бойынша)



2.

Буць Анна Александровна

Егіншілік департаментінің директоры, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Есілбаев Азамат Мұхамеджанұлы

Егіншілік департаментінің өсімдік шаруашылығындағы техникалық саясат басқармасының бастығы, жұмыс тобының мүшесі

4.

Қасымтаев Қанат Тілеубайұлы

«ҚазАгроҚаржы» АҚ техникалық қамтамасыз ету басқармасының инженерлік-техникалық бөлімінің жетекші маманы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

5.

Бертаев БақытТоребекұлы

«Трансферт және коммерциализациялық орталығы» ЖШС бас директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

6.

Астафьев Владимир Леонидович

«ҚазАгроИнновация» АҚ «Қазақ ауыл шаруашылығын механикаландыру және электрлендіру ҒЗИ» ЖШС Қостанай облысы бойынша филиалының директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

7.

Сүлейменов Қанат Таңатарұлы

«Қазақстан фермерлер одағы» РҚБ Ақмола филиалының төрағасы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

8.

Ыбыраев Нияз Бастамиұлы

«Қазақстан фермерлер одағы» РҚБ Солтүстік Қазақстан облысы филиалының төрағасы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

9.

Нұрмағанов Нұржан Есенгелдіұлы

Қазақстан Республикасындағы СТ Агро өкілінің директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

10.

Пак Наталья Юрьевна

«Агромашхолдинг» АҚ вице-президенті, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

11.

Ким Дин Викторович

«Агромашхолдинг» АҚ директорлар кеңесінің төрағасы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

12.

Ишанов Қуаныш Аманғалиевич

«Айс» ЖШС бас директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

13.

Садықов Сәбит Сұлтанұлы

«Қызыл Жар Астық» ЖШС бас директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

14.

Кәшкенов Айбек Зекешұлы

«Ауыл шаруашылығы машина жасау КБ» ЖШС бас директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

15.

Дускужанов Әсемхан Серканұлы

«СемАЗ» ЖШС бас директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

16.

Әбдрашитов Нұрлан

«СемАЗ» ЖШС өкілдіктің директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)


2. Агрохимиялық сервисті дамыту мәселелері бойынша жұмыс тобы


1.

Қанапиянова Арман Сапарқызы

«Агрохимиялық индустрия өндірушілерінің Республикалық ассоциациясы» ЗТБ атқарушы директоры, жұмыс тобының басшысы (келісім бойынша)

2.

Буць Анна Александровна

Егіншілік департаментінің директоры, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Есімова Мира Майрамбекқызы

Егіншілік департаментінің жерлерді ұтымды пайдалану және химияландыру басқармасының сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

4.

Бәзілжанов Ерболат Кәріпжанұлы


«Агрохимия қызметі республикалық ғылыми-әдістемелік орталығы» ММ-нің директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

5.

Сапаров Абдулла Сапарұлы

«ҚазАгроИнновация» АҚ «Ө.О. Оспанов атындағы Қазақ топырақтану және агрохимия ҒЗИ» ЖШС бас директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

6.

Ажбенов Валерий Кенесович

Қазақстан Ресрубликасының ауыл шаруашылығы ғылым Академиясының тілші-мүшесі, С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінің профессоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

7.

Попцов Сергей Валентинович

Солтүстік Қазақстан облысы «Нива» шаруа қожалығының басшысы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

8.

Черноусова Адиба Хайроллақызы

«КосАгроКоммерц» ЖШС ұйымдастырушысы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

9.

Ибрашев Дәурен Махамбетұлы

«Біріккен химиялық компания» ЖШС басқарушы директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

10.

Стороженко Леонид Викторович

Қостанай облысы «Шаруа» ЖШС бас директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

11.

Құдайбергенов Ғалым Құлжанұлы

Ақмола облысы «Логос трейд» ЖШС директорлар кеңесінің төрағасы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)


3. Етті мал шаруашылығы мәселелері бойынша жұмыс тобы


1.

Иса Әбжаппар Үкібайұлы

«Қазақстанның Ет-Сүт одағы» қауымдастық нысанындағы дара кәсіпкерлердің және заңды тұлғалардың бірлестігінің атқарушы директоры,

жұмыс тобының басшысы

(келісім бойынша)


2.

Ыдырысов Қанат Жаңабекұлы

Мал шаруашылығы департаментінің директоры, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Аймаханова Нұрбала Әбдіманапқызы

Қайта өңдеу және аграрлық азық-түлік нарығы департаментінің қайта өңдеу өнеркәсібі басқармасының бастығы, жұмыс тобының мүшесі

4.

Ахметов Еркебұлан Қартайұлы

Мал шаруашылығы департаментінің асылдандыру ісі және селекциялық жетістіктерді байқаудан өткізу басқармасының бас сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

5.

Исабеков Қабыл Исабекұлы

«ҚазАгромаркетинг» АҚ мал шаруашылығында консалтинг департаментінің директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

6.

Тамаровский Михаил Владимирович

«ҚазАгроИнновация» АҚ «Қазақ мал шаруашылығы және азықтандыру ҒЗИ» ЖШС етті малды көбейту және селекциялау бөлімінің бас ғылыми қызметкері, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

7.

Омбаев Әбдірахман Молданазарұлы

«ҚазАгроИнновация» АҚ «Қазақ мал шаруашылығы және азықтандыру ҒЗИ» ЖШС бас директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

8.

Бисекенов Нұрғали Рыспайұлы

«ҚазАгроӨнім» АҚ инвестициялық жобаларды және салалық талдау департаментінің бас маманы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

9.

Әбдуқалымов Ақжол Әділжанұлы

«Қазақстан фермерлер одағы» РҚБ вице-президенті, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

10.

Зикирин Елтай Қайрбекұлы

Солтүстік Қазақстан облысы «Полтавское» шаруа қожалығының басшысы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

11.

Арынов Жексен Арынұлы

«Жамбыл облысы әкімдігінің Ауыл шаруашылық басқармасы» МКМ Ақпараттық қамтамасыз ету және экономикалық талдау бөлімінің бастығы, жұмыс тобының мүшесі

(келісім бойынша)



12.

Қуандықов Қажымұқан Жұмашұлы

«Алта-генетик» қомпаниясының басқарушы менеджері, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)


4. Қой шаруашылығын дамыту мәселелері бойынша жұмыс тобы


1.

Әжібаев Сәрсенғали Көпбайұлы

Алматы облысы мал шаруашылығы мәселелері бойынша Ауыл шаруашылық басқарма бастығының орынбасары, жұмыс тобының басшысы (келісім бойынша)

2.

Ыдырысов Қанат Жаңабекұлы

Мал шаруашылығы департаментінің директоры, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Азмағанбетова Балнұр Рамазанқызы

Қайта өңдеу және аграрлық азық-түлік нарығы департаментінің қайта өңдеу өнеркәсібі басқармасының сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

4.

Даулбаев Оңғар Даулбайұлы

АҚ «ҚазАгроӨнім» АҚ басқарма төрағасының кеңесшісі, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

5.

Оспанов Серік Рәпілбекұлы

«ҚазАгроИнновация» АҚ «Қазақ мал шаруашылығы және азықтандыру ҒЗИ» ЖШС, қой шаруашылығы филиалының директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

6.

Әбділденов Кеңесхан Асылханұлы

«Жетісу» «Қой шаруашыларының» аймақтық қауымдастығы» ЗТБ президенті, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)


5. Сүтті мал шаруашылығын дамыту мәселелері бойынша жұмыс тобы


1.

Сауэр Иван Адамович

«Агрофирма Родина» ЖШС бас директоры, жұмыс тобының басшысы (келісім бойынша)

2.

Ыдырысов Қанат Жаңабекұлы

Мал шаруашылығы департаментінің директоры, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Розамазова Надежда Ивановна


Қайта өңдеу және аграрлық азық-түлік нарығы департаментінің қайта өңдеу өнеркәсібі басқармасының бас сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

4.

Ахметжанова Айгүл Тілеуғазықызы

«ҚазАгроМаркетинг» АҚ басқарма төрағасы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

5.

Сүленов Жармұхамбет Сүленұлы

«ҚазАгроИнновация» АҚ «Қазақ мал шаруашылығы және азықтандыру ҒЗИ» ЖШС, сүтті малды көбейту және селекциялау бөлімінің жетекші ғылыми қызмекері, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

6.

Досжанов Бейсенбек Нүгербекұлы


«ҚазАгроӨнім» АҚ өткізу департаментінің директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

7.

Салиханова Нелли Өтеповна


«Анжела» ЖК бастығы, тарих ғылым кандидаты, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

8.

Постников Николай Васильевич

Ақмола облысы Аршалы ауданы «Постников» шаруа қожалығының басшысы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

9.

Каральчук Анатолий Петрович

Солтүстік Қазақстан облысы «Исанбай» ЖШС директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

10.

Қуандықов Қажымұқан Жұмашұлы

«Алта-генетик» компаниясының басқарушы менеджері, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)


6. Астық нарығын дамыту мәселелері бойынша жұмыс тобы


1.

Тілеубаев Нұрлан Сақтапбергенұлы

«Қазақстан бидай одағы» ЗТБ президенті, жұмыс тобының басшысы (келісім бойынша)

2.

Буць Анна Александровна

Егіншілік департаментінің директоры, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Қонақов Алмат Шәмілұлы

Егіншілік департаментінің өсімдік шаруашылығын дамыту стратегиясы басқармасының бас сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

4.

Исанова Әсел

Сансызбайқызы




Қайта өңдеу және аграрлық азық-түлік нарығы департаментінің қайта өңдеу өнеркәсібі басқармасының сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

5.

Қашқымбаев Сәбит Бөгембайұлы

«Азық-түлік келісім шарт корпорациясы ҰК» АҚ астық ресурстарын басқару департаментінің директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

6.

Құсұмов Рүстем Қуанышұлы

«ҚазАгроКепіл» АҚ кепілдендіру жүйесі қатысушыларымен жұмыс жасау департаментінің директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

7.

Оразбаев Қайрат Әлиайдарұлы

«ҚазАгроКепіл» АҚ құқықтық және әкімшілік істер департаментінің директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

8.

Қасқарбаев Жексенбай Айтошұлы

«ҚазАгроИнновация» АҚ «А.И. Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми өндірістік орталығы» ЖШС, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

9.

Сағымбаев Мейрам Тұңғышбайұлы

Ақмола облысы, Астрахан ауданының «Достық 6» ЖШС директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

10.

Байшағыров Болат Сайлаубекұлы

«Логос Трейд» ЖШС директорының сыртқы экономикалық қызметі жөнінде орынбасары, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

11.

Әміралин Асқар Оралұлы

С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетінің экология және орман шаруашылығы кафедрасының доценті, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

12.

Сүгүров Ұлан Қаженұлы

Солтүстік Қазақстан облысы «Сайағаш» шаруа қожалығының басшысы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)


7. Азық-түлік астығын қайта өңдеуді дамыту мәселелері бойынша

жұмыс тобы



1.

Ган Евгений Альбертович

«Қазақстан астық өңдеушілері мен нан пісірушілер одағы» ЗТБ президенті, жұмыс тобының басшысы (келісім бойынша)

2.

Құсайынова Айна Біржанқызы

Қайта өңдеу және аграрлық азық-түлік нарығы департаментінің директоры, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Қонақов Алмат Шәмілұлы

Егіншілік департаментінің өсімдік шаруашылығын дамыту стратегиясы басқармасының бас сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

4.

Исанова Әсел

Сансызбайқызы




Қайта өңдеу және аграрлық азық-түлік нарығы департаментінің қайта өңдеу өнеркәсібі басқармасының сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

5.

Кокоткин Александр Алексеевич

«Азық-түлік келісім шарт корпорациясы ҰК» АҚ инвестициялық даму департаментінің бас менеджері, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

6.

Әлімғазинова Баян Шұрымбайқызы

«ҚазАгроИнновация» АҚ егіншілікті, өсімдік шаруашылығы мен механикаландыру ғылыми тұрғыдан қамтамасыз ету департаментінің директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

7.

Лущак Павел


Қарағанды облысы Осакаровка ауданы «Найдеровское» ЖШС директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

8.

Шомордин Вячеслав Николаевич

Қарағанды облысы Осақаров ауданы «Жаңа-Ай» ЖШС директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)


8. Күріш шаруашылығын дамыту мәселелері бойынша жұмыс тобы


1.

Ералиев Абзал Жұмашұлы

Күрішті өндірушілер және өңдеушілер қауымдастығының төрағасы, жұмыс тобының басшысы

2.

Купанова Ләззат Кәкешқызы

Егіншілік директоры департаменті директорының орынбасары, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Ықылас Аян Сәүлетұлы

Қайта өңдеу және аграрлық азық-түлік нарығы департаменті директорының орынбасары, жұмыс тобының мүшесі

4.

Құлжанбеков Ердос Тұрсынбекұлы

Су ресурстары комитеті Мелиорация және су унемдеу технологиялары басқармасының бастығы, жұмыс тобының мүшесі

5.

Әбілда Дәуренбек Бақтыбайұлы

Егіншілік Департаментінің жерлерді ұтымды пайдалану және химияландыру басқармасының менеджері, жұмыс тобының мүшесі

6.

Дүйсебаев Талғат Тұрсынұлы

Қызылорда облыстық ауыл шаруашылығы басқармасы бастығы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

7.

Өмірзақов Серікбай Ыдырысұлы

Ы.Жақаев атындағы Қазақстан күріш шаруашылығы ғылыми зерттеу институтының директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

8.

Ли Петр Димитриевич

Алматы облысы Қаратал ауданы «Опытное» селолық өндірістік кооперативінің төрағасы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

9.

Қыстаубаев Әбдіжаппар Оғызбайұлы

Алматы облысы Балқаш ауданы «Бірлік» жаупкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)


9. Қант шаруашылығын дамыту мәселелері бойынша жұмыс тобы


1.

Турликов Құрманғазы Қанатұлы

«Қазақстан Республикасының қызылша мен қант өндірушілер қауымдастығы» ЗТБ қаржы директоры, жұмыс тобының басшысы (келісім бойынша)

2.

Құсайынова Айна Біржанқызы

Қайта өңдеу және аграрлық азық-түлік нарығы департаментінің директоры, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Ақышева Жанна Әбілқызы

Егіншілік департаментінің өсімдік шаруашылығын дамыту стратегиясы басқармасының бас сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

4.

Рыбалко Надежда Федоровна

«Қазақстан Республикасының қызылша мен қант өндірушілер қауымдастығы» ЗТБ хатшысының сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

5.

Абубакирова Лаура Дәулетқызы

Қайта өңдеу және аграрлық азық-түлік нарығы департаментінің қайта өңдеу өнеркәсібі басқармасының сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

6.

Бастаубаева Шолпан Оразқызы

«ҚазАгроИнновация» АҚ «Қазақ егіншілік және өсімдік шаруашылығы ҒЗИ» директорының орынбасары, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

7.

Кулкеев Ерлан Елібайұлы

«ҚазАгроИнновация» АҚ «Қазақ егіншілік және өсімдік шаруашылығы ҒЗИ» Жамбыл облысы бойынша филиалының директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)


10. Мақта саласын дамыту мәселелері бойынша жұмыс тобы


1.

Бақтыбаев Саин Рысбайұлы

«Қазақстан мақта қауымдастығының» ЗТБ төрағасы жұмыс тобының басшысы (келісім бойынша)

2.

Буць Анна Александровна

Егіншілік департаментінің директоры, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Мараим Марғұлан Зұлхарнайұлы

Су ресурстары комитетінің төраға орынбасары, , жұмыс тобының мүшесі

4.

Серіков Дәулет Нұрғалиұлы

Егіншілік департаментінің жерлерді ұтымды пайдалану және химияландыру басқарамасының сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

5.

Үзембаева Сәуле Сайлауқызы

«Қазақстан мақтасы» АҚ президенті, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша).

6.

Құсұмов Рүстем Қуанышұлы

«Казаагрокепіл» АК қатысушылардың жүйесін кепілдендіру жұмысы бойынша департамент директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

7.

Үмбетаев Ибадулла Үмбетұлы

«ҚазАгроИнновация» АҚ «Қазақ мақта шаруашылығы ҒЗИ» ЖШС бас директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

8.

Жамалов Бауыржан Салдарұлы

«Мырзакент корпорациясы» ЖШС директоры, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

9.

Бекенов Саду Кетебайұлы

«Кетебай» ӨК төрағасы, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)


11. Бал ара шаруашылығын дамыту мәселелері бойынша жұмыс тобы


1.

Терещенко Сергей Александрович

«Бал-Ара» Қазақстанның ара өсірушілерінің ұлттық одағының президенті, жұмыс тобының басшысы (келісім бойынша)

2.

Ыдырысов Қанат Жаңабекұлы

Мал шаруашылығы департаментінің директоры, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Уалбеков Жасұлан Төлегенұлы

Мал шаруашылығы департаментінің бас сарапшысы, жұмыс тобының мүшесі

4.

Жұмағалиев Абзал Дәулетшіұлы

«ҚазАгроИнновация» АҚ «Шығыс Қазақстан ауыл шаруашылығы ҒЗИ» ЖШС бал ара шаруашылығы бөлімінің меңгерушісі, жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)


12. Орман шаруашылығын дамыту мәселелері бойынша жұмыс тобы

1.

Глухов Михаил Николаевич

Қазақстан Республикасы жиһаз және ағашөңдеу өндіріс кәсіпорындарының қауымдастығы президенті, жұмыс тобының басшысы (келісім бойынша)

2.

Нысанбаев Ерлан Нұралыұлы

Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің төрағасы, жұмыс тобы басшысының орынбасары

3.

Үстеміров Қайрат Жанғабылұлы

Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің орман және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар басқармасының бастығы, жұмыс тобының мүшесі

4.

Мұқанов Болат Мәжитұлы

«ҚазАгроИнновация» АҚ «Қазақ орман шаруашылығы ҒЗИ» ЖШС бас директоры жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша)

5.

Ахмутдинов Серке Оралұлы

Солтүстік Қазақстан облысының табиғат пайдаланушылар – ағаш өңдеушілер «Лидер» ҚБ төрағасы жұмыс тобының мүшесі (келісім бойынша

___________________________________


Каталог: wp-content -> uploads -> 2013
2013 -> Жылдарга “Кургак учук-iv” программасы
2013 -> Қорытынды Пайдаланылған әдебиеттер
2013 -> Создание информационной системы движения ценных бумаг на примере атф банка
2013 -> 1 Геологическая часть
2013 -> Оригинал: Политическая деятельность Урус-хана и его место в истории казахской государственности // Отан тарихы (Отечественная история). 2006, №1, стр. 89-95
2013 -> «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттік қызмет стандарты
2013 -> I тарау. Қазақ әдебиеттану ғылымындағы абайтану мәселелері
2013 -> Жалпы білім деңгейіне мемлекеттік талап оқушылардың оқу кезеңін бітіру кезіндегі алатын білімі мен біліктіліктерінің қажетті минимум деңгейін анықтайды
2013 -> Мазмұны кіріспе
2013 -> АҚПараттық хат құрметті әріптестер!


Достарыңызбен бөлісу:


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет