Құрамы 2016 жыл №515 учаскелік сайлау комиссиясы



жүктеу 180.81 Kb.
Дата28.04.2016
өлшемі180.81 Kb.
: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары
Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелерінің комиссия құрамы

2016 жыл


515 учаскелік сайлау комиссиясы

Терістаңбалы ауылы, «Терістаңбалы бастауыш мектебі» КММ-сі,

тел. 8/72359/25020


Төрайымы - Иманкулова Гаукерия Елубаевна, төрайым орынбасары - Нугуманова Сандугаш Сапашевна, хатшы - Акпарова Акмарал Сейткалиевна , мүшелері: Майшибаев Назарбек, Нурахметова Бакытгуль Емельбаевана, Дайрова Гульназ Сапашевна, Сатыбалдинов Муратхан Токтарханович

516 учаскелік сайлау комиссиясы

Шалабай ауылы, Масалимов көшесі, №16. «Крупская атындағы орта мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/40171



Төрайымы – Кожаева Рыскен Жаркеновна, төрайым орынбасары - Куатбаева Галя Сапановна, хатшы - Боранбаева Айман Токтагалиевна, мүшелері: Сальменбаева Галия Кабдуакитовна, Магавьянова Сандугаш Нуртазиновна, Жанбирова Сымбат Закарияновна, Давлетова Динара Кайроллиновна

519 учаскелік сайлау комиссиясы

Жанаауыл ауылы, Жанаауыл ауылының фельдшерлік пункті ғимараты,

тел. 8/72347/67621


Төрағасы - Искаков Серикхан Сакпанович, төраға орынбасары - Баймулдинов Медет Даулетканович, хатшы - Каймолдинова Гулфайраз Анескановна, мүшелері: Бакинова Жанар Кайруллиновна, Олжаева Кульпан Крыкпаевна, Картабаева Гульмира Даулеткановна, Толеубаев Саят Жумадилханович

521 учаскелік сайлау комиссиясы

Шар қаласы, Қабанбай көшесі №124, «Мәдениет үйі» КММ-сі, тел. 8/72345/21102



Төрайымы - Каримжанова Арайлым Бектарбековна, төрайым орынбасары - Сапинов Нурлан Токтарбекович -хатшы Байжуманова Гульзира Тлеубековна , мүшелері: Карымсакова Алия Адильхановна, Базарбек Мерейім Серікбекұлы, Самаева Нурсулу Кабаевна, Едилипова Кенжеш Нурлановна

522 учаскелік сайлау комиссиясы

Шар қаласы, Варепа көшесі №87, «Тұрсынов атындағы орта мектебі» КММ-сі, тел. 8/72345/21970, 8/72347/67938



Төрайымы - Биюмбаева Гульмира Магжановна, төрайым орыбасары - Кашкинбаев Сансызбай Копаевич, хатшы – Хаймулдинова Дина Кайыржановна, мүшелері: Нургалиев Болат Хамзаулы, Бейсебаев Фархат Имангазыулы, Султанбекова Умит Хабибуллақызы, Есжанова Алтынай Исакызы

523 учаскелік сайлау комиссиясы

Шар қаласы, Е.Боранбаев көшесі №91, «Қамқор Локомотив» ЖШС ғимараты, тел. 8/72345/25249



Төрағасы - Омаров Берик Рамазанович, төраға орынбасары - Канафиянов Турысбек Кудайбергенович, хатшы - Богусова Гульнур Жалгашевна, мүшелері: Орынбаева Сауле Жагыпаровна, Елубаева Алия Жанахметовна, Кныбаева Мунира Кадыровна, Асылбекова Сандыгуль Капуовна

524 учаскелік сайлау комиссиясы

Шуақ ауылы, «Қазақстан Республикасының Ұлттық гвардиясының № 6699 ә/б» Республикалық мемлекеттік мекемесі штабы, тел. 8/72347/54644



Төрағасы - Нуртаев Сакен Абдигалиевич, төраға орынбасары – Мукаев Максат Бекжанович, хатшы – Ыдырышев Асхат Ершикенович, мүшелері: Сахариева Бакыт Дуйсеновна, Темирханова Гульнара Тохтаровна, Юсупова Кымбат Алтынбековна, Шарипова Зауре Талгатовна

525 учаскелік сайлау комиссиясы

Жанғызтөбе кенті, Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік Комитетінің Шекара қызметінің №2544 ә/б клуб ғимараты, тел.8/72347/54569



Төрағасы - Кокимбеков Даулетбек Ауесканович, төраға орынбасары - Алтаев Саулет Сайлауулы, хатшы - Касенова Майра Нурлановна, мүшелері: Шабанова Лаура Кадырбековна, Бутобаев Асулан Серикович, Сапинова Сандугаш Токтагановна, Юсупов Алексей Юрьевич

528 учаскелік сайлау комиссиясы

Қалбатау ауылы, Ахтамберды жырау көшесі, №27. «Маяковский атындағы орта мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/65309



Төрайымы – Туебаева Жайна Саркытовна, төрайым орынбасары - Малдыбаева Карлыгаш Есимхановна, хатшы - Такенова Меруерт Акаевна, мүшелері: Аканов Ержан Атымтаевич, Капасова Назым Жаксылыковна, Сакпанова Назира Маутхановна, Сейтқазин Елдос Сейтханулы

529 учаскелік сайлау комиссиясы

Қалбатау ауылы, Достық көшесі №179, «Георгиевка орта мектебі» КММ-сі,

тел. 8/72347/65689


Төрайымы - Даутова Алия Жасулановна, төрайым орынбасары - Каирбеков Ерлан Баяканович, хатшы - Каримова Турмыш, мүшелері: Рахимгалиев Даулетказы Мухтарханович, Жарасова Алмагуль Сактагановна, Жумагалиева Думантай Касымовна, Улыбаева Бакыт Алимхановна

530 учаскелік сайлау комиссиясы

Қалбатау ауылы, Достық көшесі №1, «Абай көпсалалы мектеп-гимназиясы» КММ-сі, тел. 8/72347/65696



Төрағасы - Рахимбаев Нурмади Абилович, төраға орынбасары – Матанова Алма Секеновна, хатшы - Садвакасова Индира Кайратовна, мүшелері: Баяндинов Тургазы Туякович, Садирова Назира Касымхановна, Журсумбаева Гульнара Турлыбековна, Хамзина Анар Каирбековна

531 учаскелік сайлау комиссиясы

Қалбатау ауылы, Достық көшесі №92, «Мәдениет үйі» КММ-сі

тел. 8/72347/65729


Төрайымы - Койлакова Кулаш Мухайтовна, төрайым орынбасары - Дауталинова Маржан Базархановна, хатшы - Байдрахманова Балжан Талғатқызы, мүшелері: Маканов Кенжебек Алдабергенович, Исаева Айман Нугумановна , Мукатаева Баян Айтуаровна, Искакова Нургуль Тулегеновна

533 учаскелік сайлау комиссиясы

Ортабулақ ауылы, клуб ғимараты, тел. 8/72347/67310



Төрайымы - Калиева Галия Кабиденовна, төрайым орынбасары - Жанбайсенов Толеу Каримович, хатшы - Сембинова Айгуль Жансейтовна, мүшелері: Жарылгапов Ержан Октябрятович, Фазымов Ербол Ермекович, Искаков Алибек, Жанузакова Айдана Каиртаевна

535 учаскелік сайлау комиссиясы

Қапай батыр ауылы, Мира көшесі №26, «Васильковка негізгі мектебі» КММ-сі, тел.8/72347/62288



Төрағасы - Омирбаев Даулет Казбанович, төраға орынбасары - Шалабаев Даулеткан Алтайевич, хатшы - Мұхаметжанова Айгерим Кайратбеккызы, мүшелері: Каирбеккызы Асемгул, Абдулгазинова Саулежан Тусупкановна, Каримжанова Жанар Амангазыевна, Амиргалиев Нурлан Кадашевич

536 учаскелік сайлау комиссиясы

Жанаөзен ауылы, Чапаев көшесі №1, «К.Шәкенов атындағы орта мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/42757



Төрағасы - Камбаров Марат Габдулкалыкович, төраға орынбасары - Абдураимова Гулсима Садвакасовна, хатшы - Едильбаева Гульдар Бакуаровна, мүшелері: Лабанова Айнур Айтказыновна, Шамсутдинова Марина Галимжановна, Карыбаев Агзам Зайкенович, Туруспеков Максутпек

538 учаскелік сайлау комиссиясы

Малай ауылы, «Малай негізгі мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/ 67334



Төрағасы – Көшкінбай Серік Мұсаханұлы, төраға орынбасары - Токенаев Айткали, хатшы - Турысбаева Бакытгуль Шакубаевна, мүшелері: Ахметжанова Гульмира Капезовна, Скаков Алтай, Мукашев Кенжебек Ергалиевич, Жасыкбаева Мадениет Муктаровна

539 учаскелік сайлау комиссиясы

Сұлусары ауылы, «Ш.Уалиханов атындағы орта мектебі» КММ-сі,

тел.8/72347/42427


Төрағасы - Сулейменов Ерлан Тусупханович, төраға орынбасары - Рамазанова Армия Жумахановна, хатшы - Карипова Динара Советовна, мүшелері: Кабдулова Гульнар Кабасовна, Падилов Сергей Васильевич, Халтыкей Мухаметхан, Бургенова Гульжан Канапьяновна

542 учаскелік сайлау комиссиясы

Шымылдық ауылы, «Самал» шаруа қожалығының конторы,

тел.8/72347/42633


Төрағасы - Салимгужинов Ельтай Габидулинович, төраға орынбасары - Кудеров Рустем Турсынгалиевич, хатшы - Танабаева Ляйля Нургалиевна, мүшелері: Жанузаков Сейлхан Садыкович, Саниязова Лена Кайсановна, Нижегородов Борис Владимирович, Питабаева Екатерина Александровна

543 учаскелік сайлау комиссиясы

Әди ауылы, «Ә.Шарипов атындағы негізгі мектебі» КММ-сі, тел. 8/72359/24450



Төрағасы - Сембинов Есен Калиаскарович, төраға орынбасары - Искакова Разигуль Айповна, хатшы - Маканова Роза Агзамовна, мүшелері: Сарсебаев Мэлис Мухамадиевич, Квач Елена Иосифовна, Идришев Талгат Калижарович, Алимов Есбосын Мырзанович

544 учаскелік сайлау комиссиясы

Кентарлау ауылы, «Шар негізгі мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/67326



Төрайымы - Узбекова Айман Оразхановна, төрайым орынбасары - Смагулова Гульнар Искаковна, хатшы – Жакупбаева Зульфия Ерболовна, мүшелері: Туякбаев Жанабай Капилович, Узбекова Маншук Райсовна, Мустафина Назиля Азимхановна, Жумаканов Жумагазы Оразаевич

545 учаскелік сайлау комиссиясы

Қаратөбе ауылы, «Д.Калматайұлы атындағы орта мектебі» КММ-сі,

тел. 8/72347/42975


Төрайымы - Баилева Анар Кадыровна, төрайым орынбасары - Сапашев Ержан Оразбаевич, хатшы - Мусабалина Ансагул Ермековна, мүшелері: Нургалиев Жумагазы Сламгазинович, Бейсембаева Сауле Вахитовна, Кожамбердинова Салтанат Канатовна, Калиаскарова Гульмира Советхановна

546 учаскелік сайлау комиссиясы

Бірлік ауылы, Альжанов көшесі №25, «Бірлік орта мектебі» КММ-сі,

тел.8/72347/ 67349


Төрағасы - Отарбаев Кайрат Жунусханович, төраға орынбасары - Жумаканова Гульнар Акановна, хатшы - Жумаканова Гаухар Камаевна, мүшелері: Кусайнов Серикбол Мерекенович, Жакупова Айжан Толеугазиновна, Нургалиева Кульяра Рахымбаевна, Тюлегетаева Майра Айткеновна

549 учаскелік сайлау комиссиясы

Қапанбұлақ ауылы, «Т. Хасенұлы атындағы орта мектебі» КММ-сі,

тел. 8/72359/52512


Төрағасы - Аширбаев Ерлан Жумаханович, төраға орынбасары – Бекбаев Токтархан Мухаметказинович, хатшы – Кыркымбаева Айгуль Тлеугабыловна, мүшелері: Бакабаева Куляш Акылжановна, Алтайбаева Сауле Уалхановна, Ауеспаева Гульназ Аскаповна, Журсумбаев Бауыржан Турлыбекович

550 учаскелік сайлау комиссиясы

Егінбұлақ ауылы, «С.Әлімбетов негізгі мектебі» КММ-сі,

тел. 8/72347/67303


Төрайымы – Нурсейтова Бибигул Шайкеновна, төрайым орынбасары – Баяхметова Бакытгуль Дауытхановна, хатшы - Балтабаева Мергул Уалхановна, мүшелері: Бакабаева Айгуль Бакбердиновна, Ботаханов Даулет Кабдолланович, Карибжанов Алпамыс Муслимханұлы, Шаяхметов Болат Балтабекұлы

551 учаскелік сайлау комиссиясы

Балықтыкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 3/1, фельдшерлік пункті ғимараты,

тел. 8/72347/67194


Төрағасы – Касымханов Мирлан Далелханович, төраға орынбасары - Турлыбекова Зубайла Казыкановна, хатшы - Дусупов Талгат Зекенулы, мүшелері: Аманжолова Маржан Байжумановна, Беккасимов Кажымукан Конысбекович, Беловолов Евгений Ильич, Калиякпарова Айнаш Мукатаевна

553 учаскелік сайлау комиссиясы

Қарасу ауылы, «Қарасу» шаруа қожалығының ғимараты, тел. 8/72330/23951



Төрағасы - Журеров Гылыммедден Мамырович, төраға орынбасары - Мухамедкалиев Мурат Каримович, хатшы - Айтбаева Разигуль Рымхановна, мүшелері: Кыркымбаев Калкаман Мусагазинович, Козыбаев Самат Меллатович, Нуркенова Алтын Кадырхановна, Журеров Руслан Гылыммедденович

555 учаскелік сайлау комиссиясы

Қызылағаш ауылы, «Жастар үйі» ғимараты, тел. 8/72359/25178



Төрағасы - Оспанов Ербол Еркаевич, төраға орынбасары - Мубараков Толеубек, хатшы - Тайлакбаева Замзагуль Советхановна, мүшелері: Ахтанова Рыскуль, Кошаева Жанат Койшыбаевна, Толеубаева Гульнар Ермухановна, Мукыжанов Марат Уанович

556 учаскелік сайлау комиссиясы

Үшбиік ауылы, Байкара көшесі №2, КГУ «Ақтайлақ би атындағы орта мектебі» КММ-сі, тел.8/72345/25401



Төрағасы - Канапьянов Ерзат Бияхметович, төраға орынбасары - Акылбаев Жунуспек Бейсенбекович, хатшы - Кашибаева Сериккайша, мүшелері: Леспаева Назымгуль Алихановна, Касенова Алмагуль Айтказиновна, Аябаева Шолпан Байргазиновна, Тананова Культай Шаяхметовна

558 учаскелік сайлау комиссиясы

Аршалы ауылы, «Аршалы негізгі мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/42110



Төрайымы - Махатбаева Сайраш Амангельдиновна, төрайым орынбасары - Карибжанов Сериккан Нурзадинович, хатшы - Жакасбекова Акжолтай Аманжоловна, мүшелері: Мусулманкулов Казбек Амангельдинович , Кунтуарова Индира Кыйлашевна, Акчалова Альмира Альмагамбетова , Амирханов Мергали Медеуович

559 учаскелік сайлау комиссиясы

Жарықтас ауылы, фельдшерлік пункті ғимараты, тел. 8/72347/40146



Төрағасы - Касымов Таурбек Даниярович, төраға орынбасары - Садвакасов Саят Серикказинович, хатшы - Ашимова Роза Аиповна, мүшелері: Дюсебаев Руслан Молдагазыевич, Етекпаев Алтынгазы Орсаевич, Жакиянова Эльмира Жумагельдиновна, Шарипова Мафиза Окуновна

560 учаскелік сайлау комиссиясы

Жарық ауылы, Абай көшесі №17, «Жамбыл атындағы орта мектебі» КММ-сі,

Тел. 8/72359/51132


Төрағасы - Шарипов Еркен Омаргазинович, төраға орынбасары – Исанов Кайрат Серикканович, хатшы – Камбарова Анар Таймыровна, мүшелері: Кабергенова Куралай Гарифоллиновна, Туебаева Толкын Калиевна, Такеева Гульфахизат Амангельдиновна, Такиева Акерке Саркытпаевна

562 учаскелік сайлау комиссиясы

Ақжал ауылы, «Ақжал негізгі мектебі» КММ-сі, тел: 8/72347/41277



Төрайымы – Кибатова Айнур Болатхановна, төрайым орынбасары – Мухамеджанова Баян Кадыровна, хатшы - Жасыкбаева Анар Кабылкаховна, мүшелері: Садыкова Карлыгаш Жексенбаевна, Курмангазина Гульнар, Жумадилова Жанат Елемесовна, Мухамеджанов Боранбек Алипкужанович

563 учаскелік сайлау комиссиясы

Бөке ауылы, «Сулейменов» шаруа қожалығы ғимараты, тел: 8/72347/67974



Төрағасы – Нугуманов Фергат, төраға орынбасары - Бакежанова Гульбагдат Айтмухаметовна, хатшы – Нугуманова Роза Жакуповна, мүшелері: Акжанова Гульжан Токтархановна, Салихина Шолпан Хамитовна, Сембаева Катира Увашевна, Жансеитова Кульжазира Болатказиновна

564 учаскелік сайлау комиссиясы

Жанғызтөбе кенті, 3 квартал, «Жаңғызтөбе мұнай өнімдері» ЖШС әкімшілік ғимараты, тел. 8/72347/54555



Төрағасы - Нургалиев Нуртай Канафьянович, төраға орынбасары – Аханова Валентина Ильгизовна, хатшы – Слямова Гульмира Рысбековна, мүшелері: Аралбаева Альмира Саркытовна, Турганбаев Марат Калкабекович, Нуркенова Анар Сахановна, Чайкубаева Гульмира Сархытовна

565 учаскелік сайлау комиссиясы

Жанғызтөбе кенті, 9 квартал, «Жанғытөбе орта мектебі – балабақша кешені» КММ-сі, тел.8/72347/54683



Төрағасы - Сакен Самат Сакенулы, төраға орынбасары - Султанов Еркин Кадаевич, хатшы - Серикбаева Толеугайша Мураткановна, мүшелері: Фазульянова Гузалия Ганиевна, Сембинова Жанар Нуратаевна, Сагимбаева Шолпан Рахимгазиновна, Султанова Гульнур Кадаевна

566 учаскелік сайлау комиссиясы

Жанғызтөбе кенті, 5 квартал, Жанғызтөбе кентінің дәрігерлік амбулатория ғимараты, тел. 872347/54396



Төрайымы - Турсумбаева Нурбакыт Аманжоловна, төрайым орынбасары - Байгендиров Сайлаубек Рымбекович, хатшы - Рухова Анаргул Рыкбековна, мүшелері: Балгожинов Ернур Жумашканович, Назарбаева Райхан Алимкановна, Абенов Суат Абенович, Каримова Арайлым Ермековна

567 учаскелік сайлау комиссиясы

Шуақ ауылы, «№236 орта мектебі» КММ-сі, тел. 872347/42567



Төрайымы - Ахметжанова Шынар Жунисбековна, төрайым орынбасары - Бакишев Алибек Калибекович, хатшы - Жарасбаева Анель Ауэзовна, мүшелері: Ауельбекова Шамшибану Бурахановна, Кусаинов Нурлан Какымович, Майкенова Жанар Кагармановна, Ергалиева Умиткамал Токаевна

568 учаскелік сайлау комиссиясы

Жарма кенті, 3 квартал, Клуб ғимараты, тел. 8/72347/25963



Төрағасы - Салимбаев Нурлан Есимханович, төраға орынбасары - Борамбаева Сандугаш Айдархановна, хатшы - Мустафинова Асель Сабыргалиевна, мүшелері: Калиева Кайныш Кайсановна, Увалиева Айгуль Калихановна, Жанабаев Касым Магашевич, Маткасимов Жасулан Батырханович

569 учаскелік сайлау комиссиясы

Қарақойтас станциясы, Околотка ғимараты,тел. 8/72347/42223



Төрағасы - Бекишев Сериккалий Капасович, төраға орынбасары - Жасыкпаев Мырзабек Нургазинович, хатшы – Нурпеисов Серик Кошерович, мүшелері: Тургумбаев Едил Толеутаевич, Бекіш Кенже Ақадырқызы, Нурпейсова Баян Сулейменовна, Жасыкпаева Карлыгаш Дюсембаевна

570 учаскелік сайлау комиссиясы

Әуезов кенті, Мир көшесі №90а, «Арман» жастар орталығы ғимараты,

тел. 8/72347/55200


Төрайымы – Мусабаева Батагоз Серикхановна, төрайым орынбасары – Муканова Рауия Калымовна, хатшы – Шингисова Лазат Серикбаевна, мүшелері – Муканова Макып Тлеужановна, Сенгирбаева Раушан Нургабиденовна, Куспеков Руслан Амиргазинович, Сапарова Гульнара Нарбулатовна

571 учаскелік сайлау комиссиясы

Әуезов кенті, «А» кварталы № 1, «Бақыршық орта мектебі» КММ-сі,

тел. 8/72347/55171


Төрайымы – Сарсебаева Сания Альжапаровна, төрайым орынбасары – Таутабаева Нурсулу Кентаевна, хатшы – Амиргазина Райхан Кайратовна, мүшелері – Сарсебаева Дарига Бейсенгазыевна, Куисбаева Айгерим Серикхановна, Жанасылова Раушан Сапаргалиевна, Дүйсен Ұлжан Ахметкәрімқызы

572 учаскелік сайлау комиссиясы

Белтерек ауылы, Бүркітов көшесі №1, «Қажыгелді атындағы орта мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/41057



Төрайымы – Айтышева Каламкас Кадировна, төрайым орынбасары - Байбатшаев Серик, хатшы - Демеубаева Ардак Тлеугазиновна, мүшелері: Батенова Райда Кабышевна, Билялов Онал Ондасынович, Капашев Адилгазы Сайлаугазинович, Асылханов Айбек Амангельдыевич

573 учаскелік сайлау комиссиясы

Қарашоқы ауылы, №1 көшесі №8/2, фельдшерлік пункті ғимараты,

тел. 8/72347/41104


Төрағасы – Акыбаев Толеген Толеугазинович, төраға орынбасары - Ногайбаев Кенжебек Бекенович, хатшы - Ногайбаева Эльмира Меллатхановна, мүшелері: Оразбаев Даулет Серикканович, Мукажанова Ульмескамал, Сматов Канат Нурсолтанович, Сматова Нуржан Мусакановна

574 учаскелік сайлау комиссиясы

8 Март ауылы, №1-квартал №4, «Балықтыкөл негізгі орта мектебі»КММ-сі,

тел. 8/72347/67738


Төрайымы – Сибанбаева Айжан Турсынхановна, төрайым орынбасары - Акатаев Кенжегул Калибекович, хатшы - Жумабаева Мейрамгуль Алимхановна, мүшелері: Шайжанова Назигул Оспангалиевна, Молдабекова Айгуль Мусакановна, Мухаметжанова Толеугайша Болусбаевна, Культеренова Айнур Махсутбековна

575 учаскелік сайлау комиссиясы

Қаражал ауылы, «Шевченко атындағы негізгі мектебі» КММ-сі,

тел. 8/72347/67949


Төрағасы – Жантурганов Табылдыбек Жумажанович, төраға орынбасары - Шерер Вера Викторовна, хатшы - Идельбаева Зоида Кабденовна, мүшелері: Нургалиева Гульжанар Кездыкбаевна, Байдрахманова Толеуганым Килимбековна, Табулдина Нурсулу Токтагазиновна, Турсумбаева Жанар Токеновна

576 учаскелік сайлау комиссиясы

Үкілі ауылы, «Верный путь бастауыш мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/67629



Төрайымы - Байдрахманова Жанат Токтагазиновна, төрайым орынбасары - Аленова Жанна Махметовна, хатшы - Сембинова Шарбангуль, мүшелері: Бужикенова Анаргуль Бактыбаевна, Камзанова Лаура Киярыстановна, Сембинов Ерсаин Тусупбекович, Бокыбаева Гулмира Наурызбаевна

577 учаскелік сайлау комиссиясы

Салқынтөбе ауылы, «Маяковский атындағы орта мектебі» КММ-сі,

тел. 8/72347/67954


Төрағасы – Орынбаев Нурлан Жагипарович, төраға орынбасары – Баилова Назигуль Бекеновна, хатшы – Қудабаева Феризат Александровна, мүшелері: Аманбекова Гүльмира Мухаметхановна, Куйшибаева Шолпан Окешовна, Еркебаева Галия Умажановна, Копчакова Анар Калихановна

578 учаскелік сайлау комиссиясы

Қоңырбиік ауылы, «Қоңырбиік негізгі мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/42553



Төрайымы – Ахмурзина Рая Жумашевна, төрайым орынбасары – Днслямов Саят Сативалдинович, хатшы – Смагулова Турлыхан Манаповна, члены: Отарбаева Айгуль Орынбасаровна, Жанысбаев Мейрамгали Нарыпбаевич, Макеева Зайраш Серикказиновна, Сулейменов Есболат Сапаржанович

580 учаскелік сайлау комиссиясы

Ұзынжал ауылы, «Ұзынжал негізгі мектебі» КММ-сі, тел 8/72347/40669



Төрайымы – Бекболатова Жумагайша, төрайым орынбасары – Бодесова Динара Нигметоллаевна, хатшы – Демеубаева Анаргуль Какешовна, мүшелері: Дюсембаев Асхат Ермухаметович, Темиргалиев Кабидолла Кабдулинович, Естаева Меруерт Медгатовна, Есекеев Дуйсенгазы Кошкинбаевич

581 учаскелік сайлау комиссиясы

Жайма ауылы, «Арқалық негізгі мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/67781



Төрағасы – Кабдылманапулы Асет, төраға орынбасары – Байдаласов Бакытбек Жумаканович, хатшы – Нуртаева Калима Алтаевна, мүшелері: Колибаева Гульмира Калижаровна, Раймбеков Жетписбай, Токтарбаева Толкын Магзумовна, Мухамеджанова Галия Айткеновна

583 учаскелік сайлау комиссиясы

Кіші-Қарасу ауылы, Жастар орталығы мекемесі, тел. 8/72347/40333



Төрағасы – Сагатбеков Бериккан Аугалиевич, төраға орынбасары – Текеев Елемес Серболович, хатшы – Канапиянова Айдана Токтарбековна, мүшелері: Баянбаева Самига Файзырахмановна, Ахмолдин Уалихан Унербекович, Уасилов Тлеубек Болатбекович, Данишпанова Макпал Талгатовна

584 учаскелік сайлау комиссиясы

Асқаралы ауылы, «Лекеров атындағы негізгі мектебі» КММ-сі, тел.8/72359/24020



Төрайымы – Солтангазина Кадифа, төрайым орынбасары – Касимжанова Айтжамал Кенесказиновна, хатшы – Торгаева Зауре Серикхановна, мүшелері: Саханова Бакыткул Шариповна, Саханов Меллат Сайлауханович, Габбасова Айгуль Муратжановна, Сагындыков Жаныбек Назатханович

585 учаскелік сайлау комиссиясы

Кезенсу ауылы, «Кезенсу негізгі мектебі» КММ-сі, тел.8/72347/67632



Төрағасы – Кенжетаев Думан Бахиевич, төраға орынбасары – Бейсенбаев Марат Кайырбекович, хатшы – Джакупова Гулаиым Тансыковна, мүшелері: Джукебаев Дулат Майнокович, Енсенова Раушан, Хасенова Гульжан Есенгельдиновна, Самарханова Гульнар Оразбаевна

586 учаскелік сайлау комиссиясы

Көшек ауылы, «Көшек негізгі мектебі» КММ-сі, тел. 8/72345/21297



Төрағасы – Нугманов Марат Кабиханович, төраға орынбасары – Таттымбетова Гульнур Жетыбаевна, хатшы – Дуанова Меруерт Бияхметовна, мүшелері: Нуртазина Гульсара Сайкеновна, Кабдракова Мина Жармухамедовна, Кулмагамбетова Айтбала Мубараковна, Жолдыбалинова Гульбаршын Аманбековна

588 учаскелік сайлау комиссиясы

Суықбұлақ кенті, «Новотаубинка бастауыш мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/67945



Төрайымы – Тлеубаева Асия Токеновна, төрайым орынбасары – Уалиев Серик Ертаргинович, хатшы – Бейсенбаева Жансая Жумагалиевна, мүшелері: Сеитова Нургул, Буркутбаева Гулгайша Жумабековна, Ережепова Бакытгуль Бахытовна, Байжиенова Гульнар Жумагазыновна

589 учаскелік сайлау комиссиясы

Суықбұлақ кенті, «Суықбұлақ орта мектебі» КММ-сі, тел. 8/72347/21630



Төрайымы – Транова Майра Мухаметкановна, төрайым орынбасары – Курмангалиев Нурбулан Куантканович, хатшы – Сыдыкова Анар Ахановна, мүшелері: Абдрахманова Жанылкан Мухановна, Нургалиева Гульнара Алымовна, Джандильдинова Гульнар Серикжановна, Жонусова Умуткуль Сериккановна

590 учаскелік сайлау комиссиясы

Делбегетей станциясы, разъезд конторы, тел. 8/72347/67945



Төрайымы – Бекибаева Маржан Ахметовна, төрайым орынбасары – Садыков Оразкан Анварханович, хатшы – Жасарова Рымкуль Рыскалиевна, мүшелері: Сарсекин Алтай Наурызбаевич, Кабденова Жамал Жайыковна, Сариков Женис Айдарханович, Дюсеханов Ернур Алибекович

1146 учаскелік сайлау комиссиясы

Қалбатау ауылы, Бабатайұлы көшесі №36, АІІБ, тел. 8/72347/65752



Төрағасы – Маймаков Сабыржан Какимович, төраға орынбасары – Ахтанов Санат Оралович, хатшы – Абдрахманов Ербол Турсынханович, мүшелері: Ергалиқызы Әйгерім, Мухаметсадыков Дархан Акрамович, Кулисбаев Ербол Кумарбекович, Саяков Бауыржан Садуакасович




©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет