Құрамы №719 Шығыс учаскелік сайлау комиссиясы



Дата25.04.2016
өлшемі221.05 Kb.
Күршім ауданының учаскелік сайлау комиссияларының құрамы


719 Шығыс учаскелік сайлау комиссиясы
Күршім ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі,101 үй, код:8–72339, тел. 2-20-17

Комиссия төрағасы- Сүлейменова Жанат Саиндулдақызы


Комиссия төрағасының орынбасары – Мұқанова Нұрғайни Манапқызы

Комсиссия хатшысы - Айтқожина Татьяна Қайырқызы





Мүшелері: Сейтбаева Маржан Әділбекқызы, Ноғайбаева Айнұр, Тажиева Ләззат Тілеубердіқызы, Есельбаева Жанар Викторовна



720 Орталық учаскелік сайлау комиссиясы
Күршім ауылы Барақ Батыр көшесі, 1 «а» үй, код:8–73339, тел. 3-17-42
Комиссия төрағасы- Ысқаков Советқан Тұрсикенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары –Қамзина Ләззат Сағындыққызы

Комиссия хатшысы –Қабақов Ербол Жұмашұлы


Мүшелері: Жылқыбаева Индира Ниязбекқызы, Толықбаева Гүлнұр Серікқызы, Мингалиева Ләйлә Мұратбекқызы, Смағұлов Мәулен Шериязданұлы


721 Мектеп учаскелік сайлау комиссиясы
Күршім ауылы, Ибежанов көшесі,76 үй , код:8–72339, тел 2-14-58
Комиссия төрағасы – Такенова Сандуғаш Базылханқызы

Комиссия төрағасының орынбасары- Майлаубаев Есенгелді Тоқтарұлы

Комиссия хатшысы – Дүкембаева Баршагүл Қамалбекқызы
Мүшелері: Ботабаева Салтанат Советқанқызы, Умержанова Гүлжанат Ералықызы, Қалелова Әсия Малғаждарқызы, Нұрланұлы Роллан
722 Батыс учаскелік сайлау комиссиясы
Күршім ауылы, Духович көшесі,20 үй , код:8–72339, тел 3-18-32
Комиссия төрағасы – Екібасов Марат Сабетұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Серғазина Гүлбаршын Нұролдақызы

Комиссия хатшысы - Жақамбаева Гаухар Мамырқызы
Мүшелері: Нұғымаров Нұрбек Бейсенұлы, Ақылов Рустам Солтанбекұлы, Сабырбаева Гауhар Шаймарданқызы, Торғаев Самарқан Қазбекұлы

723 Діңгек учаскелік сайлау комиссиясы
Күршім ауылы, Тоқаев көшесі,31 үй, код:8–72339, тел 3-22-19
Комиссия төрағасы – Рахимов Сейтәшім Қоржынбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Нұрбек Ринат


Комиссия хатшысы – Джакуперова Айзада

Мүшелері:Қизатов Еркін Қабденұлы, Жоменкенова Меруерт Оразқанқызы, Сырымбет Риза,

Ағадаев Қизат

724 Алғабас учаскелік сайлау комиссиясы
Алғабас ауылы, Алғабас орта мектебі, код:8–72339, тел. 41-1-10
Комиссия төрағасы – Нұрымова Бибиқан Қабылқанқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мамаев Әділбек Байырбайұлы

Комиссия хатшысы- Семізбаева Гаухар Қабидолдақызы


Мүшелері: Қалымов Байкен, Кәрімбаева Айгүл, Рамазанова Салтанат Заданқызы, Саудагеров Мақсұт Ұрыққалиұлы



725 Топтерек учаскелік сайлау комиссиясы
Топтерек ауылы, Топтерек негізгі орта мектебі, код:8–72339, тел. 3-13-91
Комиссия төрағасы - Қабдрахметов Әмірхан Мамырханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары- Жұмағалиев Тәубағали

Комиссия хатшысы- Нұрғалиев Мұхаметқали


Мүшелері: Қанапиянов Жұмаш Алтынғазыұлы, Сақабаева Гаухар Нұрғалымқызы, Бердіғожина Гүлзия, Жакишева Жұлдыз Қалдоллақызы



726 Құйған учаскелік сайлау комиссиясы
Құйған ауылы, Құйған орта мектебі, код:8–72339, тел.45-3-35
Комиссия төрағасы – Сұраужанов Қолымбет

Комиссия төрағасының орынбасары –Кітапбаева Парзада Алтынғазықызы

Комиссия хатшысы- Бұхатов Серік Нұролдаұлы
Мүшелері: Букетова Гүлмира, Есдәулетов Байғабыл Әбікешұлы, Қарабаева Роза Можашқызы,

Кәдірбаева Шырын Ерланқызы


727 Қайыңды учаскелік сайлау комиссиясы
Қайыңды ауылы, Қайыңды орта мектебі , код:8–72339, тел.55-6-86
Комиссия төрағасы -Төлемісов Құмарбек Әбілқайырұлы

Комиссия төрағасының орынбасары -Беков Қайрат Байтілеуұлы

Комиссия хатшысы -Жұматова Ләззат Крайкенқызы
Мүшелері: Аңғышбаев Әділбек, Мұқанов Бақытқан, Мұқаева Гүлнар Ақылбекқызы,

Карменов Ахметолда Карменұлы


728 Шірікаяқ учаскелік сайлау комиссиясы
Шірікаяқ ауылы, жеке үй, код:8–72339, тел 24-8-87
Комиссия төрағасы – Сқақов Бақыт

Комиссия төрағасының орынбасары- Рахимғұлова Клара Кеңесқызы

Комиссия хатшысы - Үрімбаев Үмітқан


Мүшелері: Нұғыманов Марат, Серік Айтахмет, Сқаков Аманжол Рамазанұлы, Тілек Толқын


729 Қайнар учаскелік сайлау комиссиясы
Қайнар ауылы, Қайнар негізгі орта мектебі, код:8–72339, тел 23-9-32
Комиссия төрағасы- Наурызбаева Роза Құнапияқызы

Комиссия төрағасының орынбасары- Мәненова Нүрзила Манапқызы

Комиссия хатшысы- Жанабаева Фарида Қапасқызы
Мүшелері: Биекенов Дәулетхан Құнапияұлы, Атажанова Нұрбану Кәденқызы, Сәлімбаева Майра Мұқашқызы, Тапал Құдайберген
730 Қарабұлақ учаскелік сайлау комиссиясы
Қарабұлақ ауылы, Қарабұлақ негізгі орта мектебі, код:8–72339, тел: 24-8-79

Комиссия төрағасы- Игібаев Болат Манапұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мүжебаева Меруерт Жұмағалиқызы

Комиссия хатшысы- Мусалимова Қарлығаш



Мүшелері: Сқақова Әсем Ермекқызы, Нәбиева Мәншүк, Беспаева Қайнижамал, Дүйсенова Бағдат Қапезқызы



731 Ақсуат учаскелік сайлау комиссиясы
Ақсуат ауылы, Ақсуат орта мектебі, код:8–72339, тел. 23-8-94
Комиссия төрағасы -Жұмағұлов Еркінбек Тұрсынғалиұлы

Комиссия төрағасының орынбасары –Егімбаев Мақсұт Амангелдіұлы

Комиссия хатшысы- Дәрменова Сара Қалыққызы
Мүшелері: Арынғазин Ғалымбек Қалибекұлы, Қаулабекова Зайра Қанапияқызы, Кітапбаева Гүлбаршын Қанапияқызы, Мұқышева Ләззат Советқанқызы

732 Жолнұсқау учаскелік сайлау комиссиясы
Жолнұсқау ауылы, Жолнұсқау негізгі орта мектебі, код:8–72339, тел.23-608

Комиссия төрағасы -Қабдыкешов Егінбек

Комиссия төрағасының орынбасары- Сарсеков Шайсолтан Мұқатайұлы

Комиссия хатшысы -Нұрсеитова Күлшира



Мүшелері: Жакупов Қайырбек, Сәкенова Гүлмира Тұрсынғалиқызы, Мейірбаева Лаура Мерғалиқызы, Өжекенова Альмира



733 Аманат учаскелік сайлау комиссиясы
Аманат ауылы, Аманат орта мектебі, код:8–72339, тел.23-609
Комиссия төрағасы - Бардосов Манарбек Зейнелғабылұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Қасымжанов Қалым

Комиссия хатшысы - Оспанова Ғалия Мұқанқызы

Мүшелері: Замзина Гүлнар Кеңесбекқызы, Жұмажанов Ерлан Сайлаубекұлы, Замзина Индира Оразханқызы, Жақсыбаев Жеңісбек



734 Бурабай учаскелік сайлау комиссиясы
Бурабай ауылы, Бурабай орта мектебі, код: 8–72339, тел 55-3-39
Комиссия төрағасы – Құрманғалиева Гүлжан Кеңесбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары- Ромбаев Санат Сәрсембайұлы

Комиссия хатшысы - Шакерова Нәзигүл Сығайқызы
Мүшелері: Жампеисов Серік Рахметоллаұлы, Бахтиярова Қарлығаш Абылқайырқызы, Сүлейменова Гүлжан Арынбекқызы, Төлеуханова Риза Чакетайқызы
735 Қойтас учаскелік сайлау комиссиясы
Қойтас ауылы, Қойтас орта мектебі, код:8–72339, тел 23-9-24
Комиссия төрағасы –Қабдығалиев Мұрат Қибатолдаұлы

Комиссия төрағасының орынбасары- Әбілмәжінов Серікбек

Комиссия хатшысы -Әбілмәжінова Әлия Қабылбекқызы
Мүшелері: Жанаева Рита Серғазықызы, Сәрсенбин Нұрлан Қабдуәлиұлы, Қожанова Ғалия Мұсатайқызы, Ареков Беглан Өмірбекұлы
736 Теректібұлақ учаскелік сайлау комиссиясы
Теректібұлақ ауылы, Теректібұлақ орта мектебі, код:8–72359, тел 53-3-69
Комиссия төрағасы- Дабынов Совет Ашуұлы

Комиссия төрағасының орынбасары –Баталов Тілеубек

Комиссия хатшысы –Төлеужанов Қайырқан Төлеуханұлы
Мүшелері: Қасымжанова Әлия, Сейташимова Шеризат, Субатилова Альфия Серікқызы, Смағұлов Алихан
737 Төсқайың учаскелік сайлау комиссиясы
Төсқайың ауылы, Төсқайың ауылындағы мектеп, код:8–72-359, тел 24-8-95
Комиссия төрағасы - Танашанов Құмарбек

Комиссия төрағасының орынбасары - Әмренов Кенжеғали Қалиақперұлы

Комиссия хатшысы – Әжібекова Күлбикен
Мүшелері: Тонашанова Зинаш Қалибекқызы, Алақаева Гүлнәр Чапайқызы, Тонашанов Манарбек Бердіғожаұлы, Әжібеков Жанат Мұхатұлы
738 Қалғұты учаскелік сайлау комиссиясы
Қаратоғай ауылы, Қаратоғай орта мектебі , код:8–72339, тел 44-3-87
Комиссия төрағасы – Зияшев Шыңғыс Кәрібекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Нұриманов Жасұлан

Комиссия хатшысы – Есентаева Рабиға
Мүшелері: Қабдыкешева Еңлік Сәдуақасқызы, Тілеужанов Есімбек Құмарбекұлы, Амренова Салтанат, Чукитова Нұргүл Айыпқызы
739 Ақши учаскелік сайлау комиссиясы
Ақши ауылы, Ақши негізгі орта мектебі , код:8–72339, тел. 23-8-28
Комиссия төрағасы - Құсайынов Аманжол Маулыханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ибраев Дүсіпбек Ақатайұлы

Комиссия хатшысы - Қалелова Сәлима Маукенқызы


Мүшелері:Қосаева Гүлназат Әмірбекқызы, Абикенов Қабдыл Советұлы, Шарапиева Әлия ТТоқтарбайқызы, Құсайынов Қадырқожа


740 Егіндібұлақ учаскелік сайлау комиссиясы
Егіндібұлақ ауылы, Егіндібұлақ ауылындағы мектеп, код:8–72339, тел. 44-3-77
Комиссия төрағасы – Мұнкенова Ғалиябану Петровна

Комиссия төрағасының орынбасары - Жанбаев Жанарбек Әбенұлы

Комсиссия хатшысы - Бейсенова Қазиза Смағұлқызы



Мүшелері: Арапбаева Кенжегүл Сейілханқызы,Үкіртаев Оралбек Әмірғалиұлы, Ибраева Алмагүл Зиятбекқызы, Бейсенов Дәулетқан Смағұлұлы


741 Жылтау учаскелік сайлау комиссиясы
Жылтау ауылы, жеке үй, код: 72-339, тел: 44-7-33
Комиссия төрағасы -Дүсіпов Құматай Қыдыкенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қизатаев Марат Мұқанұлы

Комиссия хатшысы – Торпақова Бақыт Серікқызы



Мүшелері:Жамбағысов Қамбар, Тойғожанов Қайрат Серікұлы, Дүсіпова Сара Базылханқызы, Хатиятуллин Марат


742 Сарыөлең учаскелік сайлау комиссиясы
Сарыөлең ауылы, Сарыөлең орта мектебі , код:8–72339, тел 23-7-72
Комиссия төрағасы – Мажибаев Ерболат Мажибайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Таяқбаев Ермек

Комиссия хатшысы – Амренова Гаухар Смағұлқызы
Мүшелері: Мадинов Ерғали Жұмашкенұлы, Жанабаева Күлпәш, Жанаева Нұрзипа Жакиқызы, Қойлыбаев Ержан Ақанұлы
743 Барақ батыр учаскелік сайлау комиссиясы
Барақ батыр ауылы, Барақ батыр негізгі орта мектебі, код:8–72339, тел 23-2-05

Комиссия төрағасы – Чумбасов Нұрмолда Райымқанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мұхаметқалиева Риза Рапиққызы

Комиссия хатшысы – Сексембаева Бағдат Батырқанқызы


Мүшелері: Сағындықова Гүлжәзира Аукенқызы, Қапасова Құралай Төлеуқанқызы, Куркутов Берік Батырханұлы, Князев Жолбосын Нұрқасымұлы
744 Бірлік учаскелік сайлау комиссиясы
Бірлік ауылы, Бірлік негізгі орта мектебі , код:8–72339, тел 44-6-55
Комиссия төрағасы – Тұрғанбаев Едел Біләлұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Сақалбаев Дәулетбек Кенжеқанұлы

Комиссия хатшысы – Абдреимова Гүлназ Дамирқызы
Мүшелері: Дуанғалиева Қаламқас Әлқанқызы, Қалыбаева Күлбаран, Саденова Күлдарайхан Қамалқызы, Абаужунусова Дина Қапезқызы

746 Маралды учаскелік сайлау комиссиясы

Маралды ауылы, Маралды орта мектебі, код:8–72330, тел 53-4-72


Комиссия төрағасы - Кәкім Ақылбай Маукенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Майлыбаев Самарқан Рамазанұлы

Комиссия хатшысы – Жамияйкина Айгүл Бекмұханбетқызы
Мүшелері: Ордабаев Болатхан Дүйсембайұлы, Құнанбаев Қинаят Рахметқалиұлы, Қилыбаева Гүлнәр Айымханқызы, Қасенова Үміт Қайратқызы
747 Үшбұлақ учаскелік сайлау комиссиясы

Үшбұлақ ауылы, Үшбұлақ орта мектебі, код:8–72359, тел 43-4-20


Комиссия төрағасы - Бекпауов Кентай Тоқтажанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Хамин Ерлан

Комиссия хатшысы – Сүйкімбаева Гүлбаршын Серғазықызы

Мүшелері: Мұсапыров Асхат Тұзғанұлы, Тілеубаев Қайрат Нұрсейітұлы, Құсайынов Кеңесбек Құсайынұлы, Әбілмәжінова Гаухар Төлеуханқызы



748 Қыстау-Күршім учаскелік сайлау комиссиясы

Қыстау-Күршім ауылы, Қыстау-Күршім негізгі орта мектебі, код:8-72-339, тел 24-8-74


Комиссия төрағасы – Әлімғожин Қуаныш Әлімғожаұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Самарқанова Төлеу Жүнісбекқызы

Комиссия хатшысы – Сәрсенбаева Нұргүл Тәңірбергенқызы
Мүшелері: Сәтпаев Берік, Игібаев Аясын, Елеуханов Ахмет, Манкиева Баршагүл Маралбекқызы
749 Теректі учаскелік сайлау комиссиясы
Теректі ауылы, мәдениет үйі, Крахмаль көшесі, 62 үй, код:8–72-343, тел 2-18-24

Комиссия төрағасы – Сәдуов Нұрлыбек Ахмадиұлы


төрағасының орынбасары – Абжанов Балхаш Ақпайұлы

Комиссия хатшысы – Тіленбаева Бақытгүл Көбенқызы


Мүшелері: Баирова Айнұр Маратқызы, Карипчалова Айгүл Қимадиқызы, Закариянова Зайнигүл Қизатқызы, Байсаринова Әлия Ғазизқызы
1162 Теректі учаскелік сайлау комиссиясы
Теректі ауылы, Журба көшесі, 42 үй, №2 Теректі орта мектебі, код:8–72-343, тел 2-12-53

Комиссия төрайымы – Ермекова Зәуреш Қанапияқызы


Комиссия төрағасының орынбасары – Айтбаев Естай Кәкімұлы

Комиссия хатшысы – Бөлекбаева Гүлжанат Тоқтарбайқызы


Мүшелері: Ақпанова Жанар Самарқанқызы, Иқамбаев Саят Шорманұлы, Сағымбаева Ақылтай Қаукенқызы, Көкешева Гүлбаршын Кәбиқызы
750 Тентек учаскелік сайлау комиссиясы
Тентек ауылы, Тентек ауылындағы мектеп, код:8–72343, тел 20-3-41
Комиссия төрағасы – Қиқымбаева Зәмзәгүл Тоқтасынқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жұртбаев Құмарқан

Комиссия хатшысы – Терлікбаева Гүлбану Базарбекқызы
Мүшелері: Мұсабеков Қанатбек Мұсабекұлы, Арғын Қожа, Жүнісова Айнагүл Құмарбекқызы, Сіләмбек Нарын
751 Қарашілік учаскелік сайлау комиссиясы
Қарашілік ауылы, Қарашілік негізгі орта мектебі , код:8–72343, тел 20-2-90
Комиссия төрағасы – Жансеитов Рақымғали Бастаубайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Изетова Әлия Коконқызы

Комиссия хатшысы - Отарбаева Зәуреш Баяхметқызы
Мүшелері: Юсупжанова Рая Бұқаткенқызы, Байқонақов Ержан Аникопұлы, Тіленбаева Мақпал Сақабайқызы, Қасымова Үміт Қасымқызы
752 Мойылды учаскелік сайлау комиссиясы
Мойылды ауылы, Мойылды ауылындағы мектеп, код:8–72359, тел 50-2-49
Комиссия төрағасы - Әміренов Алтайхан

Комиссия төрағасының орынбасары – Ноқанов Семейхан Айкенұлы

Комиссия хатшысы – Сайлаубекова Самал Сайлаубекқызы
Мүшелері: Әлімбекова Самал Қайроллақызы, Сатекова Маржан Кәрішқызы, Кәрішев Есім Кәрішұлы, Болысбаева Зәуреш Қасымқанқызы
753 Ақжайлау учаскелік сайлау комиссиясы
Ақжайлау ауылы, Ақжайлау негізгі орта мектебі, код:8–72343, тел 50-1-74
Комиссия төрағасы– Жукушев Калибек Төлеуханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары– Тіленбаев Серікбек Зәкенұлы

Комиссия хатшысы – Алпысова Райгүл Оралханқызы
Мүшелері: Жакипова Райхан Тойлыбайқызы, Жайылмысов Кенжехан Сәкенұлы, Вострова Елизавета Валентиновна, Аманжанов Оразбек Әділханұлы

754 Қарой учаскелік сайлау комиссиясы
Қарой ауылы, Қарой орта мектебі, код:8–72343, тел 50-2-47
Комиссия төрағасы – Татыбаева Күләш Шымырбайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары - Мухтариев Ағзам Сагдолдаұлы

Комиссия хатшысы- Адамбаева Галина Карасайқызы
Мүшелері: Отарбаев Шахимардан Әденбекұлы, Қожамқұлова Айтжамал Оразғалиқызы, Даутов Марат Қайырбекұлы, Бюрекбаева Кайникеш Қадырмолдақызы
755 Қайнарлы учаскелік сайлау комиссиясы
Қайнарлы ауылы, Қайнарлы негізгі орта мектебі, код:8–72343, тел 20-5-98
Комиссия төрағасы- Дүтпаев Жарқын

Комиссия төрағасының орынбасары – Қопабаев Нұрдәулет Шаяхметұлы

Комиссия хатшысы - Қайсарова Қарлығаш Закудашқызы
Мүшелері: Түлендинов Сұңғат Тұрсынғалиұлы, Темірбаева Райгүл, Такенов Қабидолда Сәбетқанұлы, Түлендинова Гүлнар Сейітқұмарқызы
756 Былғары-Табыты учаскелік сайлау комиссиясы
Былғары-Табыты ауылы, Былғары-Табыты бастауыш мектебі, код:8–72343, тел 2-02-86

Комиссия төрағасы – Орамалов Амангелді Советқанұлы


Комиссия төрағасының орынбасары-Қырықбаев Талғат

Комиссия хатшысы -Тоқтарова Айгүл Базиолдақызы


Мүшелері: Саткенова Айнагүл Сейітқанқызы, Нүрпейісов Абдрахман Нығметұлы, Уанова Индира Қасейінқызы, Еңкебаев Қали Тілеубайұлы
757 Қалжыр учаскелік сайлау комиссиясы
Қалжыр ауылы, Қалжыр ауылдық клубы, код:8–72343, тел 20-7-50
Комиссия төрағасы - Мұқанов Әділхан

Комиссия төрағасының орынбасары – Жұмекенов Әсет Төлегенұлы

Комиссия хатшысы - Қойшыбаев Руслан Қойшыбайұлы
Мүшелері: Набиолданова Жанар Мұхаметқалиқызы, Ожикенова Бағжан, Өжекенов Абзалбек Самарханұлы, Бекпаев Ерболат Бидахметұлы

758 Оң жақ Қалжыр учаскелік сайлау комиссиясы
Оң жақ Қалжыр ауылы, Оң жақ Қалжыр ауылдық клубы, код:8–72343, тел 22-4-99
Комиссия төрағасы – Тұрдыбаева Айгүл Абрайқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Аубакиров Жасұлан Семейбайұлы

Комиссия хатшысы - Тұрдыбаев Айдар Айтқалиұлы

Мүшелері:Иргебаев Қайрат Зарықпайұлы, Бақтыбаева Сәлия Қойбаққызы, Құдайбергенов Жандос Қасенұлы, Бикенов Мұратбек Бахтиярұлы


759 Тақыр учаскелік сайлау комиссиясы
Тақыр ауылы, Тақыр негізгі орта мектебі, код:8–72343, тел 20-5-92
Комиссия төрағасы - Рамазанов Қайрат Тоқтаубайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Жақсыбаева Қайыржамал

Комиссия хатшысы – Абдуғалиева Ардақ Еленқызы

Мүшелері: Тоқтасынова Гүлнар, Базаров Айдар Ермекбайұлы, Лұқпанова Динара Мұхаметқалиқызы, Тұңғышбаев Нұрлан


760 Шеңгелді учаскелік сайлау комиссиясы
Шеңгелді ауылы, Шеңгелді негізгі орта мектебі, код:8–72343, тел 20-3-42
Комиссия төрағасы – Халелов Сапарғали Әділғожаұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мұстафанов Балағазы Қабдылұлы

Комиссия хатшысы – Байбазарова Макария Қадылбекқызы
Мүшелері: Ниязбекова Нәзигүл Макешқызы, Шитимова Мәрзия Бұқатқызы, Қасаинова Бақыт Тұрсынғалиқызы, Кенжебаева Нұрбақыт
761 Боран учаскелік сайлау комиссиясы
Боран ауылы, Қ.Нұрғалиев атындағы гимназия, код:8–72343, тел 22-3-44
Комиссия төрағасы – Марқабаев Мырзабай Бопашұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Қонақбаев Серік Құмашұлы

Комиссия хатшысы - Байченова Жанар Ыдырышқызы
Мүшелері: Ожикенов Жазылбек Айдарханұлы, Құттыбаев Дүсіп Земикенұлы, Ташенов Марат Тұқанұлы, Қапатаева Гүлнәзи Қайларқызы
762 Жиделі учаскелік сайлау комиссиясы
Жиделі ауылы, Жиделі негізгі орта мектебі, код:8–72343, тел 20-3-43
Комиссия төрағасы - Көзжанов Қуаныш Қабдолдаұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Рапиқов Қамбарбек Қайсаұлы

Комиссия хатшысы - Уәлиев Құмарқан Мұхаметжанұлы
Мүшелері: Ақанғалиева Гүлжанат Әлімбекқызы, Есеева Жайнагүл Тоқтарқанқызы,

Мусинов Алмас Айымқанұлы, Карменова Светлана Арамбайқызы


763 Игілік учаскелік сайлау комиссиясы
Игілік ауылы, Игілік негізгі орта мектебі, код:8–72343, тел 20-5-19
Комиссия төрағасы - Әміренова Гүлбақыт Садыққызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Орақпаев Сайлаухан Шәріпханұлы

Комиссия хатшысы – Есентаева Жамал Жиенбайқызы
Мүшелері: Нұғыманов Мейрамбек Шоданұлы, Қорабаев Әбділ Мұстафаұлы, Жаниязов Айдарбек Жүнісбекұлы, Бейсенбинова Кайникамал Тұрсынғалиқызы
764 Жаңаауыл учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңаауыл ауылы, Жаңаауыл негізгі орта мектебі, код:8–72343, тел 20-4-37


Комиссия төрағасы – Смағұлова Тұрсынгүл Малқайдарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Мустафина Гүлшат Шайханқызы

Комиссия хатшысы – Жақаева Әсел Қуанышбекқызы
Мүшелері: Қайырбекова Күлзиғат, Садықов Қанат Смағұлұлы, Жақаев Қонысбек Әкиұлы, Мусин Болатқан
765 Қазақстан учаскелік сайлау комиссиясы

Қазақстан ауылы, Қазақстан негізгі орта мектебі, код:8–72343, тел 20-3-84


Комиссия төрағасы – Тұржанов Ерлан Қабдолдаұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Өтелбаев Ниғметолда Сейіпкенұлы

Комиссия хатшысы – Мұқаева Гүлбақыт
Мүшелері: Қабаева Жанна Сағиолдақызы, Мұқаев Жанат Базылбекұлы, Уәлиева Дәрияш Жұртпайқызы, Нұрсолтанов Қонысбек Оспанбекұлы
766 Ақбұлақ учаскелік сайлау комиссиясы
Ақбұлақ ауылы, Ақбұлақ ауылының жастар үйі, код:8–72359, тел 43-2-34
Комиссия төрағасы - Тоқтауов Солтанбек Солтанмұратұлы

Комиссия төрағасының орынбасары– Ақылбаев Қаламқан Тәженұлы

Комиссия хатшысы – Қомшанов Айдын Мауытбекұлы

Мүшелері:, Бектеміров Ержан Рамазанұлы, Зайсанбаева Галина Мамырбекқызы, Тояхметова Камал Төлеубайқызы, Жанжігітова Жұлдыз Әділқанқызы




767 Майтерек учаскелік сайлау комиссиясы
Майтерек ауылы, Майтерек ауылындағы мектеп ғимараты, код:8–72359, тел 43-2-37
Комиссия төрағасы - Тоқтаров Жанат Байзолдаұлы

Комиссия төрағасының орынбасары– Сабитов Нұрлан Қабыләшімұлы

Комиссия хатшысы – Тоқтарова Гүлнәр Солтанмұратқызы

Мүшелері: Тоқтарова Кәбира Өсекенқызы, Сабитова Ажар Байзолдақызы, Шестаева Меруерт Қаукенқызы, Бақырова Орынбасар Қабдылқызы



768 Теріскей-Бөкенбай учаскелік сайлау комиссиясы
Теріскей Бөкенбай ауылы, Теріскей Бөкенбай негізгі орта мектебі, код:8–72330, тел 6-11-10
Комиссия төрағасы - Дутбаева Гаухар Рассулдақызы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бөкеншинов Қайролда Бүршікұлы

Комиссия хатшысы – Есқожина Гүлсім Самарханқызы



Мүшелері: Сейпутанов Мұхтар Хамзаұлы, Тілемісова Қарлығаш Оразайқызы, Елеусізов Бақытбек Ибатулдаұлы, Қадыров Қажыкен Мұқатайұлы


769 Күнгей-Бөкенбай учаскелік сайлау комиссиясы
Күнгей Бөкенбай ауылы, Күнгей-Бөкенбай негізгі орта мектебі, код:8–72343, тел 20-3-90
Комиссия төрағасы - Боқасов Асылтан Бөрібайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Жұмжұманов Бақытбек Аскейұлы

Комиссия хатшысы - Сабитова Алмагүл Қалибекқызы



Мүшелері: Тлеудинов Темірғали Сәркенбайұлы, Үмбетаева Гүлжамал Шакерханқызы, Емелбаев Ерлан Қалибекұлы, Акеджанова Қымбат Мырзабекқызы

770 Алтай учаскелік сайлау комиссиясы
Алтай ауылы, Алтай негізгі орта мектебі, код:8–72330, тел 22-0-20
Комиссия төрағасы - Акетпаев Мұхтар Секенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Бекжанов Мақсат Қабатайұлы

Комиссия хатшысы - Сабитова Әлия Қыдыролдақызы


Мүшелері: Асенов Нұрбек Қаниқұмарұлы, Қабдығалиева Ләйлә Шәкенқызы, Темірбаева Райгүл Шәріпқызы, Чанваева Әйгерім Тағымбекқызы


771 Төсқайың учаскелік сайлау комиссиясы
Төсқайың ауылы, Төсқайың ауылдық клубы, код:8–72330, тел 41-3-67
Комиссия төрағасы – Болусов Қандарбек Сейітқанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары - Қасымқанов Омарбек Көшетайұлы

Комиссия хатшысы – Сәбетова Еркежан Айбарқызы
Мүшелері: Болтаева Әлияш Арыстанбекқызы, Туратауова Гүлмира Мұратқанқызы, Мұсақанов Бақытбек Әнуарбекұлы, Баяшева Анар Базарбекқызы
772 Балықтыбұлақ учаскелік сайлау комиссиясы
Балықтыбұлақ ауылы, ауылдық фельдшерлік пункт, код:8–72359, тел 43-6-40
Комиссия төрағасы - Баталов Николай Николаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Биқадамов Серікқан Кеңесбекұлы

Комиссия хатшысы – Жембаева Айжан Зарқатқызы
Мүшелері: Красков Владимир Петрович, Коротицина Любовь Георгиевна, Баталов Андрей Александрович, Бердюгина Валентина Николаевна
773 Шанағаты учаскелік сайлау комиссиясы

Шанағаты ауылы, Шанағаты негізгі орта мектебі, код:8–72-359, тел 43-8-20


Комиссия төрағасы – Бекпосынов Раухат Қадырбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Чақақов Назархан Тохтарханұлы

Комиссия хатшысы – Дүзкенова Айнагүл
Мүшелері: Дүзекенова Айжан Қабдылмүлікқызы, Қалитова Ғани Құрманайқызы, Асылбеков Бақытқан Қабдылмүлікұлы, Адылқанов Жасұлан Асылқанұлы
774 Бұғымүйіз учаскелік сайлау комиссиясы
Бұғымүйіз ауылы, Бұғымүйіз ауылындағы мектеп ғимараты, код:8-72330, тел 41-3-69
Комиссия төрағасы – Нұрғалымов Дидар Зарылханұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Асылбеков Фархат Бақытқанұлы

Комиссия хатшысы – Нұғыманова Алмагүл Төлегенқызы
Мүшелері: Қайырбаева Анаргүл Қадырқызы, Кудеков Назархан Түсіпбекұлы, Демесінова Гүлден Кеңесбекқызы, Испаева Баян Сейтқазықызы
775 Ұрынхай учаскелік сайлау комиссиясы

Ұрынхай ауылы, Ұрынхай негізгі орта мектебі, код:8–72330, тел 44-3-35


Комиссия төрағасы – Тұратауов Бақытбек Манжинұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Соболев Қайрат Эдилғазыұлы

Комиссия хатшысы – Сағымбаева Жанар Түркестанқызы
Мүшелері: Казаков Александр Михайлович, Мұсақанов Ғалым Әлібекұлы, Болусов Балуанбек Тұрсынқанұлы, Айтқазина Дидар Әлиқанқызы
1150 уақытша ұстау изоляторының сайлау комиссиясы
Күршім ауылы, ішкі істер бөлімі, Көлбаев көшесі, 10 үй код:8–72339, тел 3-10-30
Комиссия төрағасы – Серғазин Нұрбол Мейрамбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Ескендіров Кәдірбек Мұратбекұлы

Комиссия хатшысы – Шабанова Жанат Бекмұхамбетқызы

Мүшелері: Қизатулдина Салтанат, Ахмадиева Алмагүл Айбекқызы, Нұрғалиева Әсем

Жакупбекқызы, Сарсенбаева Гаухар Тоқанқызы
776 Жабық учаскелік сайлау комиссиясы

Күршім ауылы, 2535 әскери бөлімі, Көлбаев көшесі, 2 үй


Комиссия төрағасы – Смағұлов Марат Алтайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Устемиров Арнұр Нүсіпбекұлы

Комиссия хатшысы – Харченко Ирина Александровна
Мүшелері: Жәкежанов Арман Қадырбекұлы, Кошумбаева Гүлжан Жұмағалиқызы, Айтанова Жанар Әуезқызы, Козлов Леонид Михайлович
778 Жабық учаскелік сайлау комиссиясы

Теректі ауылы, «Алқабек» шекара заставасы


Комиссия төрағасы – Қилыбаев Қуаныш Қалиясұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Барсукова Светана Анатольевна

Комиссия хатшысы – Приходько Андрей Александрович
Мүшелері: Резник Лилия Рафаиловна, Назарова Валентина Викторовна, Төлеубекова Алмира Төлеубкқызы, Қалиева Фарида Чукенқызы
779 Жабық учаскелік сайлау комиссиясы

Теректі ауылы, «Қарашілік» шекара заставасы


Комиссия төрағасы – Мулдашев Аслан Жасұланұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Уанбаева Құралай Малгаждарқызы

Комиссия хатшысы – Ващенко Татьяна Васильевна
Мүшелері: Назарова Татьяна Васильевна, Әділбай Гаухар Әділбайқызы, Каханов Шәріпхан Дүсіпұлы
780 Жабық учаскелік сайлау комиссиясы

Теректі ауылы, Теректі комендатурасы


Комиссия төрағасы – Чесноков Дмитрий Николаевич

Комиссия төрағасының орынбасары – Шопанбаев Марат Жарқынбекұлы

Комиссия хатшысы – Нургазиева Айгүл Қадылбекқызы
Мүшелері: Сайдуллаева Алмира Тугклыкқызы, Ситеценко Ирина Рафаиловна, Бушнева Татьяна Александровна, Туражанова Бейбітгүл Құсайынқызы
781 Жабық учаскелік сайлау комиссиясы

Теректі ауылы, «Мойылды» шекара заставасы


Комиссия төрағасы – Бүркітбаев Қуан Бақытжанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Галымова Нұргүл Ғалымқызы

Комиссия хатшысы – Ермұханова Гүлнұр Демегенқызы
Мүшелері: Шамшура Юлия Валериевна, Каришова Райхан Адилханқызы, Асхатова Гуля Ризабековна, Кемешов Урстембек Набиолдаұлы
782 Жабық учаскелік сайлау комиссиясы

Төсқайың ауылы, Төсқайың шекара комендатурасы


Комиссия төрағасы – Айтанов Айдос Жолдыбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары – Попов Василий Петрович



Комиссия хатшысы – Даламбаева Гүлнара Николаевна
Мүшелері: Алиев Руслан Сейсембайұлы, Даламбаев Нұрлан Әзілханұлы, Сергиенко Андрей Михайлович, Құтпаев Болат Темірханұлы

Күршім аудандық аумақтық

сайлау комиссиясының төрағасы А.Рахман
Каталог: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары


Достарыңызбен бөлісу:


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет