ҚҰрамы орталығы «Өскемен қаласының білім беру бөлімі»



жүктеу 498.68 Kb.
Дата24.04.2016
өлшемі498.68 Kb.
түріҚұрамы
: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары
Сайлау комиссиялары мүшелерінің тізімі

ҚАЛАЛЫҚ АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫ ҚҰРАМЫ Орталығы - «Өскемен қаласының білім беру бөлімі» ММ акт залы (Қ. Қайсенов к., 10а)

Төраға Марат Құмашұлы Нұрғалиев

Төраға орынбасары Ольга Петровна Зюзь

Хатшы Индира Ғадылшақызы Қалжабаева

Комиссия мүшелері

Светлана Куанышқызы Маусымбаева

Болатбек Әдешұлы Тұрғанов

Бақытжан Кәметайқызы Бердәулетова

Еркежан Нұрланқызы Нұрсалинова


УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯЛАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

№ 1 Орталығы – «№ 24 орталық мектебі» ММ (Қ. Сәтпаев даңғ, 26/1)

Төраға Рымкеш Мүшелбаева

Төрағаның орынбасары Мария Ивановна Лемпп

Хатшы Дарья Викторовна Штумм

Комиссия мүшелері

Айжан Толеуханқызы Әлімсаева

Эльвира Нұрланқанқызы Қасымқанова

Лаура Жүсіпбекқызы Тұрғанбаева

Галина Григорьевна Бочарникова

№ 2 Орталығы – «Назарбаев Зияткерлік мектептері» акционерлік қоғамының «Өскемен қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі» филиалы, (Комсомольская көшесі, 43/1).

Төраға Гүлняз Ахадқызы Есембаева

Төраға орынбасары Меруерт Төлеуханқызы Әскетаева

Хатшы Ольга Ивановна Крушинская

Комиссия мүшелері

Гаухария Назамбекқызы Алқанова

Валентина Владимировна Недавняя

Гүлнар Сатыбалдықызы Малдыбаева

Ғалия Мұқашқызы Жамболатова

№ 3 Орталығы – «О. Бөкей атындағы № 44 мектеп-лицейі» ММ (Қ. Сәтпаев даңғ., 8/3)

Төраға Бақытгүл Қадылбекқызы Ахметбаева

Төраға орынбасары Айнұр Базарбекқызы Сембинова

Хатшы Алтынай Қайратқызы Мақұлбекова

Комиссия мүшелері

Дәурен Балапанұлы Кәденов

Жарас Қайратбекұлы Қоңыров

Өнергүл Дүсүпқанқызы Сүлейменова

Владимир Иванович Степанишин

№ 4 Орталығы – «О. Бөкей атындағы № 44 мектеп-лицейі» ММ (Қ. Сәтпаев даңғ., 8/3)

Төраға Өнергүл Дүсүпқанқызы Сүлейменова

Төраға орынбасары Рулан Базарқанұлы Нысаинов

Хатшы Баян Ержанқызы Аққазина

Комиссия мүшелері

Қадрбек Қабдылмүлікұлы Демчинов

Айжан Мүшелбекқызы Айлбаева

Қанат Қадесұлы Абсеитов

Жанна Даулетқанқызы Қайшантаева

№ 5 Орталығы -»№ 26 орта мектебі» ММ (Өтепов к., 1)

Төраға Тамара Владиславовна Быстрянцева

Төраға орынбасары Андрей Леонидович Ярочкин

Хатшы Баян Нұрахметқызы Губайдуллина

Комиссия мүшелері

Ольга Анатольевна Паринова

Баян Тыныбаева

Ақгүл Зарлықанқызы Дюсенова

Вера Александровна Петенева

№ 6 Орталығы – «№ 26 орта мектебі» ММ (Өтепов к., 1)

Төраға Ольга Юрьевна Иваненко

Төраға орынбасары Татьяна Дмитриевна Бердюгина

Хатшы Назым Сайлауқызы Қабдуахитова

Комиссия мүшелері

Валентина Алексеевна Микшина

Светлана Константиновна Тарасюк

Елена Дмитриевна Сивкова

Надежда Александровна Ларионова

№ 7 Орталығы – «№ 45 орта кәсіби мектебі» ММ (Қ. Сәтпаев даңғ., 3)

Төраға Дархан Қуандықұлы Кәсенов

Төраға орынбасары Жадыра Бейсембина

Хатшы Фарфиза Тоқымбаева

Комиссия мүшелері

Зульфия Серікқызы Бәйкен

Бақыт Жансеитқызы Дюзкенева

Шерияздан Маулембекұлы Молдашев

Зарина Ерғазықызы Жарбулова

№ 8 Орталығы – «№ 42 орта мектебі» ММ (Воронин к., 34)

Төраға Геннадий Михайлович Михайлин

Төраға орынбасары Тамара Николаевна Маношкина

Хатшы Наталья Александровна Кайзер

Комиссия мүшелері

Гүлнұр Әнуарбекқызы Лабанова

Күмісай Жұмабайқызы Мынышева

Лидия Павловна Потапова

Татьяна Демьяновна Нечаева

№ 9 Орталығы – «№ 42 орта мектебі» ММ (Воронин к., 34)

Төраға Айгүл Әбделдіқызы Габдрасулина

Төраға орынбасары Ирина Федоровна Яковлева

Хатшы Татьяна Федоровна Харлова

Комиссия мүшелері

Александр Иванович Каира

Полина Владимировна Михеева

Айзат Ақжолбекқызы Түменбаева

Елена Федоровна Дегтерева

№ 10 Орталығы – «№ 6 мектеп-бала бақша кешені» ММ (Прибрежная к., 85)

Төраға Наталья Аркадьевна Пономарева

Төраға орынбасары Татьяна Михайловна Кузьмина

Хатшы Гүлім Қаныбекқызы Текенева

Комиссия мүшелері

Николай Георгиевич Пустобаев

Алтын Имашқызы Құдасова

Гүлшат Сайлауқызы Ақалаева

Андрей Владимирович Пономарев

№ 11 Орталығы «№ 13 орта мектебі» ММ (Правда көшесі, 3.)

Төраға Наталья Николаевна Ткачева

Төраға орынбасары Светлана Алексеевна Самойлова

Хатшы Нина Сергеевна Никитина

Комиссия мүшелері

Зульфира Сатыбалдықызы Сқақова

Ержан Мырзағалиұлы Сулейменов

Ардақ Мұқағанова Шөкеева

Елена Валериановна Фомина

№ 12 Орталығы «№ 13 орта мектебі» ММ (Правда көшесі, 3.)

Төраға Светлана Михайловна Бугаева

Төраға орынбасары Людмила Алексеевна Вологина

Хатшы Құралай Әлмұрзақызы Әкімбаева

Комиссия мүшелері

Бибигүл Тұрсұнқызы Абдошева

Сәуле Мұхтарқызы Тұрұсбекова

Надежда Александровна Ларионова

Александра Валентиновна Камеристова

№ 14 Орталығы – «№ 14 орта мектебі» ММ (Ватутин к., 5)

Төраға Ғалия Елемесқызы Алпысова

Төраға орынбасары Болатқан Жүнісұлы Ахметов

Хатшы Айнұр Ерланқызы Бекжанова

Комиссия мүшелері

Тұрмыс Асығатқызы Салаева

Фаридахон Күшмақбайқызы Мұқанова

Гүлсаян Дүйсенқызы Дүйсенова

Айгүл Раймқанқызы Көшербаева

№ 15 Орталығы – «№ 5 орта мектебі» ММ (Алтайская к., 36)

Төраға Күлмайран Машконқызы Аринова

Төраға орынбасары Алма Смағұлқызы Мамешова

Хатшы Татьяна Александровна Лыткина

Комиссия мүшелері

Назгүл Ермұқанқызы Аринова

Майра Қалымқызы Тлеубаева

Ляйля Қазизқызы Сыдықова

Надежда Ивановна Козлова

№ 16 Орталығы - «№ 5 орта мектебі» ММ (Алтайская к., 36)

Төраға Наталья Михайловна Карпова

Төраға орынбасары Елена Леонидовна Ширяева

Хатшы Любовь Юрьевна Щербинина

Комиссия мүшелері

Инна Олеговна Ширяева

Ольга Викторовна Рыльская

Олим Мамарачабович Алимардонов

Анна Андреевна Юсупова

№ 17 Орталығы – «№ 19 жалпы білім беру мектеп кешені» ММ (Қабанбай батыр к., 74)

Төраға Тамара Леонидовна Воловенко

Төраға орынбасары Любовь Константиновна Шеховец

Хатшы Рахат Маратқызы Жамиғатова

Комиссия мүшелері

Роман Олегович Богоутдинов

Николай Зиновьевич Колесников

Александр Дмитриевич Головатенко

Зарина Төкенқызы Рахымбаева

№ 18 Орталығы – «№ 19 жалпы білім беру мектеп кешені» ММ (Қабанбай батыр к., 74)

Төраға Қымбат Молдағалиқызы Әзімбаева

Төраға орынбасары Виктория Вячеславовна Еремчук

Хатшы Меруерт Қадырбекқызы Халелханова (Рысбаева)

Комиссия мүшелері

Наталья Александровна Гаврилова

Жансая Дәлелханқызы Тисанова

Евгения Валерьевна Огнева

Лариса Андреевна Арсабиева

№ 19 Орталығы – «Арман» МҮ (Қабанбай батыр к.,, 45)

Төраға Елена Анатольевна Лозгачева

Төраға орынбасары Лейла Нұрмұхаметқызы Кушанова

Хатшы Нағима Ақашқызы Әлімбаева

Комиссия мүшелері

Татьяна Васильевна Гавриленко

Максим Витальевич Вязигин

Людмила Алексанедровна Цыбуля

Айнұр Жұмабекқызы Кенжеханова

№ 20 Орталығы «№ 25 дарынды балаларға арналған физикалық-математикалық лицейі» ММ, (Новаторлар көшесі, 9а.)

Төраға Ирина Евгеньевна Трунова

Төраға орынбасары Елена Борисовна Ермолаева

Хатшы Сәния Қабдулхадірқызы Ілясова

Комиссия мүшелері

Ирина Геннадьевна Еремеева

Наталья Викторовна Левыкина

Екатерина Федоровна Трунова

Юлия Александровна Григорьева

№ 21 Орталығы «№ 25 дарынды балаларға арналған физикалық-математикалық лицейі» ММ, (Новаторлар көшесі, 9а.)

Төраға Светлана Федоровна Самойлова

Төраға орынбасары Юлия Владимировна Шарунова

Хатшы Әлия Зайнуллақызы Әділғазинова

Комиссия мүшелері

Марина Борисовна Ершова

Лилия Рахимжановна Вахитова

Жұлдыз Сеилқанқызы Күдербаева

Марина Владимировна Шамшурова

№ 22 Орталығы – «КГЕ ЛТД» ЖШС (Ползунов к., 132)

Төраға Дмитрий Григорьевич Сенько

Төраға орынбасары Галина Владимировна Гарифуллина

Хатшы Гүлмира Әбдрәшқызы Бекенова

Комиссия мүшелері

Олеся Григорьевна Васечко

Марина Александровна Мордовская

Арыстанбек Ағманов

Татьяна Федоровна Профотилова

№ 23 Орталығы – «№ 4 орта мектебі» ММ (Мызы к., 19)

Төраға Надежда Владимировна Метесова

Төраға орынбасары Татьяна Геннадьевна Кашигина

Хатшы Татьяна Николаевна Назарова

Комиссия мүшелері

Ольга Алексеевна Сахарова

Ирина Александровна Антропова

Галина Викторовна Литвинова

Олеся Александровна Устюгова

№ 24 Орталығы – «№ 4 орта мектебі» ММ (Мызы к., 19)

Төраға Эрик Ғалымұлы Байболов

Төраға орынбасары Наталья Александровна Викулина

Хатшы Гуля Сансызбайқызы Молдашева

Комиссия мүшелері

Екатерина Геннадьевна Гамулка

Лидия Николаевна Шишкина

Светлана Викторовна Дудкина

Надежда Андреевна Терещенко

№ 25 Орталығы – «№ 35 орта мектебі» ММ Қабанбай батыр к., 132

Төраға Ирина Анатольевна Козлова

Төраға орынбасары Ольга Анатольевна Юрина

Хатшы Нина Михайловна Коновалова

Комиссия мүшелері

Дина Юрьевна Абакумова

Ольга Николаевна Червонная

Әсел Рашатқызы Абдрахманова

Валентина Ивановна Козлова

№ 26 Орталығы - «Өскемен қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі»,


А.С. Пушкин атындағы кітапхана ММ, (Қазақстан көшесі, 102.)

Төраға Анар Тоқтарбайқызы Байжумина

Төраға орынбасары Галина Викторовна Горбатова

Хатшы Гузаль Алманиязовна Дұрдыева

Комиссия мүшелері

Мұрат Тұрғазыұлы Сүлейменов

Бағдагүл Қанашқызы Нұрсадықова

Гүлназ Қазбекқызы Утешова

Майра Хамитқызы Зейнелғабитова

№ 27 Орталығы – «№ 35 орта мектебі» ММ Қабанбай батыр к., 132

Төраға Миргул Талғатқызы Әбілғазинова

Төраға орынбасары Татьяна Николаевна Калиакперова

Хатшы Анастасия Геннадьевна Ермакова

Комиссия мүшелері

Прасковья Лифантьевна Плотникова

Антонина Владимировна Лялюк

Раиса Михайловна Кокорина

Любовь Викторовна Рязанова

№ 28 Орталығы – «№ 39 орта мектебі» ММ, (Орджоникидзе к., 12а)

Төраға Руза Хасенқызы Бердібаева

Төраға орынбасары Светлана Яковлевна Глаз

Хатшы Гүлназ Мұратханқызы Нұрғазина

Комиссия мүшелері

Гүлнар Ағатанқызы Елубаева

Ирина Анатольевна Шатобина

Жанат Анатольевна Катчебаева

Дмитрий Владимирович Кизеев

№ 29 Орталығы -ШҚМУ корпусының ғимараты, (Қазақстан к., 55)

Төраға Ольга Самаловна Идрышева

Төраға орынбасары Нина Михайловна Щербакова

Хатшы Ақмарал Төлепбекқызы Жұмажанова

Комиссия мүшелері

Марал Құдайбергенқызы Нығметжанова

Азамат Ерланұлы Асанов

Зарина Әбілқасымқызы Ноерманова

Айжан Дәулетбекқызы Смағұлова

№ 30 Орталығы –»№ 31 мектеп-лицейі» ММ (Крылов к. 35)

Төраға Светлана Николаевна Здобнина

Төраға орынбасары Анна Сергеевна Чиркова

Хатшы Сандуғаш Мұрзабекқызы Бектұрғанова

Комиссия мүшелері

Наталья Ивановна Михайлова

Мадина Талғатқызы Жакупова

Динара Керімбекқызы Түйебаева

Татьяна Анатольевна Мельникова

№ 31 Орталығы – «№ 31 мектеп-лицейі» ММ (Крылов к. 35)

Төраға Анаргүл Базарбекқызы Бектұрғанова

Төраға орынбасары Марина Петровна Андреева

Хатшы Марина Алексеевна Алексеева

Комиссия мүшелері

Гауһар Қабидоллақызы Балтекенова

Меруерт Ерланқызы Мырзабаева

Салтанат Болатбекқызы Таңжарықова

Светлана Степановна Шкарупа

№ 32 Орталығы Өскемен қаласы әкімдігінің «Жас техниктер станциясы» КМҚК, (Әуезов даңғылы, 5.)

Төраға Ерлан Тамасұлы Бекішев

Төраға орынбасары Гүлжан Ахметханқызы Бұлғынова

Хатшы Ирина Владимировна Цветинская

Комиссия мүшелері

Людмила Антоновна Климова

Ольга Галимбековна Тюрина

Антонина Ивановна Кабанова

Галина Ивановна Тарасова

№ 33 Орталығы – «Қазақстан-Ресей гимназиясы» ММ (Лихарев көшесі 3)

Төраға Дмитрий Сергеевич Журавлев

Төраға орынбасары Әлия Ерқайратқызы Қадырова

Хатшы Нұрғаным Сейтқамзақызы Мәшірбаева

Комиссия мүшелері

Салтанат Қалиолданқызы Женсыбаева

Ясинхан Сайлауқызы

Галина Васильевна Анчеева

Аслан Қабылғазыұлы Түмбаев

№34

Төраға Ержан Тлеуханұлы Аймұхамбетов



Төраға орынбасары Назгүл Айдарбекқызы Букунова

Хатшы Нүргүл Мәутханқызы Мұқанова

Комиссия мүшелері

Шаймардан Смағұлұлы Мамешов

Тамара Юрьевна Кочарян

Майя Төлегенқызы Мырзабиева

Мұрат Ералыұлы Ахметқалиев

№ 35 Орталығы – «М. Әуезов атындағы № 17 орта мектебі» ММ (Славский атындағы жағалау, 42)

Төраға Ардақ Бақытбекқызы Құматаева

Төраға орынбасары Ольга Викторовна Ананишникова

Хатшы Гүлназ Ағзамбекқызы Шалғазина

Комиссия мүшелері

Айнұр Советқызы Ильясова

Дариға Малғабарқызы Рақижаева

Елена Сергеевна Филатова

Тамара Львовна Саттарова

№ 36 Орталығы – «М. Әуезов атындағы № 17 орта мектебі» ММ (Славский атындағы жағалау, 42)

Төраға Анатолий Васильевич Куризов

Төраға орынбасары Құралай Еркенқызы Карменова

Хатшы Марина Ивановна Смирнова

Комиссия мүшелері

Любовь Ивановна Сухова

Галина Николаевна Трифонова

Елена Николаевна Ким

Галина Александровна Ильюшкина

№ 37 Орталығы – «№ 1 қазақ орта мектебі» ММ (Қ. Қайсенов к., 119/1)

Төраға Бақытгүл Қабдұлхадірқызы Ільясова

Төраға орынбасары Дана Болатбекқызы Жиенбаева

Хатшы Еркежан Серікқызы Қабдолдинова

Комиссия мүшелері

Айнұр Төлеугелдіқызы Қапсаметова

Бағдат Сыдыққызы Оқапова

Еркежан Еркінқызы Тәбиева

Салтанат Азатханқызы Әлімбекова

№ 38 Орталығы – «№ 1 қазақ орта мектебі» ММ (Қ. Қайсенов к., 119/1)

Төраға Халида Койчубайқызы Дюзьбенева

Төраға орынбасары Қарлығаш Қатайқызы Жұмағалиева

Хатшы Шынар Жәнібекқызы Аринова

Комиссия мүшелері

Ермек Закиұлы Матабаев

Айсұлу Саматқызы Кемелбекова

Камал Қыдролдақызы Аринова

Ирина Владимировна Ларионова

№ 39 Орталығы– экономика және қаржы колледжі (М. Горький к., 76)

Төраға Людмила Викторовна Дерябина

Төраға орынбасары Анастасия Анатольевна Поросятьева

Хатшы Әсел Ахметқызы Бекпосынова

Комиссия мүшелері

Нина Николаевна Мамбурова

Зухра Қазезбекқызы Молдахметова

Анна Евгеньевна Нестеренко

Геранфилия Витальевна Сидоренко

№ 40 Орталығы – «№ 3 орталық «№ 3 көпсалалы мектеп-гимназиясы» ММ, (Киров көшесі, 63.)

Төраға Анар Алтынғазықызы Рахметова

Төраға орынбасары Гүлназ Оралбекқызы Байрова

Хатшы Қарлығаш Қапанқызы Мұсанова

Комиссия мүшелері

Асқар Зейнелқабденұлы Қапжапаров

Ержан Сайлаубекұлы Серікбаев

Аяулым Кұмарқызы Чоканова

Мақпал Кажығұмарқызы Кенжина

№ 41 Орталығы – «№ 1 балалар музыкалық мектебі» ММ, (Қабанбай батыр к, 111)

Төраға Наталья Евгеньевна Иващенко

Төраға орынбасары Елена Николаевна Колотова

Хатшы Елена Витальевна Алексеева

Комиссия мүшелері

Гүлнұр Гайданейвна Попова

Ольга Степановна Васильева

Мария Юрьевна Маслова

Вероника Витальевна Старикова

№ 42 Орталығы – «№ 36 орта мектебі» ММ, (Қабанбай батыр к, 160).

Төраға Гүлзиқан Құсаинқызы Сауырбаева

Төраға орынбасары Лаура Құдайбергенқызы Оразаева

Хатшы Динара Қалибекқызы Байжұминова

Комисия мүшелері

Елена Юрьевна Янкина

Жанар Адрышханқызы Бектемірова

Елена Юрьевна Кузнецова

Дина Жиенбекқызы Әлімханова

№ 43 Орталығы – «№ 36 орта мектебі» ММ (Қабанбай батыр атындағы к, 160).

Төраға Жетпіс Қайырлыұлы Хасенов

Төраға орынбасары Әсем Анатолиевна Қалымова

Хатшы Гүлнар Тілеубекқызы Мырзабаева

Комисия мүшелері

Марат Даутов

Қанатбек Тоқтарбекұлы Хамзин

Татьяна Кондратьевна Демченко

Любовь Анатольевна Салащенко

№ 44 Орталығы – «Восток-Грация» ЖШС (Протозанов к., 11)

Төраға Наталья Георгиевна Мухопад

Төраға орынбасары Любовь Николаевна Морбэ

Хатшы Алина Максимовна Егорова

Комисия мүшелері

Қанатбек Қожатаев

Татьяна Николаевна Савинкова

Виктория Сергеевна Чикмарева

Шолпан Сағындыққызы Ибраимова

№ 45 Орталығы – «Дәулет» ЖК кеңсесі (Гаджиев к., 36)

Төраға Еркін Даулетханұлы Исанов

Төраға орынбасары Надежда Владимировна Морланг

Хатшы Дина Нағманқызы Даутова

Комисия мүшелері

Минура Сұлтанқызы Жаирова

Арслан Қадырұлы Нұрмұхамбетов

Бақытгүл Советбекқызы Утеева

Марина Николаевна Колмогорова

№ 46 Орталығы – «Әділ» акционерлік қоғамы, (Абай даңғылы, 122).

Төраға Любовь Александровна Довбиш

Төраға орынбасары Лидия Николаевна Тимошенко

Хатшы Лариса Александровна Байдукова

Комисия мүшелері

Пания Кадышевна Букынова

Қанат Мейрімқанұлы Рахманов

Юлия Валерьевна Зубкова

Татьяна Дмитриевна Чернова

№ 47 Орталығы– «Альтаир» балалар-жасөспірімдер клубы (Машиностроительдер к, 4).

Төраға Юлия Ивановна Нечаева

Төраға орынбасары Мария Петровна Нечаева

Хатшы Күлбану Асқарқызы Кенжалова

Комиссия мүшелері

Ербол Кәсенұлы Қойбағаров

Виктор Иванович Нечаев

Станислав Алексеевич Чернозиппуников

Гүлназ Сәрсембайқызы Отарбаева

№ 48 Орталығы – «№ 18 орта мектебі» ММ (Согринская к, 138а).

Төраға Николай Григорьевич Ступаков

Төраға орынбасары Кәмшәт Жәнібекқызы Тоқтасынова

Хатшы Светлана Николаевна Варакина

Комиссия мүшелері

Екатерина Сергеевна Каблукова

Фаина Николаевна Колчина

Елена Анатольевна Набокина

Гүлзат Құмарғазықызы Айтбаева

№ 49 Орталығы – «№ 23 орта мектебі» ММ (Усть-Каменогорская к., 11)

Төраға Қайрат Болатұлы Жұмаділов

Төраға орынбасары Ақылбек Маратбекұлы Жанабаев

Хатшы Татьяна Михайловна Гилева

Комиссия мүшелері

Динара Оралханқызы Сағатбекова

Ольга Мергалиевна Камидулинова

Зәуре Батықанқызы Айтқожина

Валерий Шарипжанович Умаров

№ 50 Орталығы – «ӨК ТМК» ААҚ Мәдениет үйі (Менделеев к, 6).

Төраға Әделбек Төлегенұлы Әубәкіров

Төраға орынбасары Алтай Сағиұлы Ибраимов

Хатшы Әсел Тохтарбекқызы Тохтарбекова

Комисия мүшелері

Жаннат Қадырбекқызы Жазнаева

Евгения Васильевна Кабанова

Наталья Валерьевна Тесленко

Людмила Ивановна Каменева

№ 51 Орталығы – «ӨК ТМК» АҚ № 2 жатақханасы (Егоров к, 19).

Төраға Бейбіт Жеңісұлы Жеңісов

Төраға орынбасары Юрий Васильевич Чувашов

Хатшы Әлия Достыққызы Доненбаева

Комиссия мүшелері

Олег Александрович Коротенков

Наталья Николаевна Бухарина

Маргарита Фаритовна Мукминова

Юлия Александровна Шубина

№ 52 Орталығы– Ново-Явленка а. Орта мектебі (Садовая к., 15)

Төраға Есімқан Тұрысбекұлы Әкітбаев

Төраға орынбасары Татьяна Владимировна Авдеева

Хатшы Надежда Михайловна Богатырева

Комиссия мүшелері

Венера Қазбекқызы Маныбаева

Әділғазы Смаилов

Төлеубай Ысқақұлы Байтуринов

Светлана Бужугунова

№ 53 Орталығы – Ахмирово а. фельдшерлік-акушерлік пункті

Төраға Аман Хасенұлы Солтанғалиев

Төраға орынбасары Дәулет Қапанұлы Қондыбаев

Хатшы Аля Асқарқызы Ахметова

Комиссия мүшелері

Бахыт Нығметқызы Аралбаева

Гүлнәз Тоқтарбайқызы Атықанова

Мәрияш Құдайбергенқызы Рахымбаева

Еркен Сағидоллақызы Дюсекова

№ 54 Орталығы - Меновное а. «Огонек» МДО (М. Горький к.,11)

Төраға Евгений Петрович Мицуков

Төраға орынбасары Елена Яковлевна Астахова

Хатшы Светлана Анатольевна Токмина

Комиссия мүшелері

Наталья Кирилловна Зеленская

Мәдина Майданқызы Мишелова

Татьяна Алексеевна Акентьева

Наталья Камчатная

№ 55 Орталығы – Самсоновка а. фельдшерлік-акушерлік пункті

Төраға Ерлан Сағандықұлы Баирбеков

Төраға орынбасары Арман Қорғанұлы Ахметжанов

Хатшы Альмира Сағандыққызы Қабаева

Комиссия мүшелері

Мейрамгүл Серікқызы Дакирова

Алма Құмарова

Роза Сапарбекқызы Рымбаева

Светлана Николаевна Короткова

№ 56 Орталығы– «Ново-Троицк а. орта мектебі» ММ

Төраға Елизавета Райханқызы Чектыбаева

Төраға орынбасары Валентина Ивановна Захарова

Хатшы Алма Мамидолдақызы Маралбаева

Комиссия мүшелері

Ләйлә Абзалбекқызы Байгометова

Наталья Николаевна Новикова

Ерік Мұхаметқанұлы Байгометов

Мадина Ермуратқызы Чектыбаева

№ 57 Орталығы - жатақхана (Жаңа-Ахмер)

Төраға Сәрсен Дюсенбайұлы Өтепов

Төраға орынбасары Ержан Омарбекұлы Қасымханов

Хатшы Бигүл Бөленханқызы Құсаинова

Комиссия мүшелері

Динара Толеуғазықызы Наурызбаева

Қанат Талғатжанұлы Тұрағұлов

Гүлмира Қамашқызы Есіркенова

Қанатбек Фазылұлы Нәбиев

№ 58

Төраға Бахтиер Хатамұлы Эшонкулов



Төраға орынбасары Владимир Васильевич Черкасов

Хатшы Гауһар Қуандыққызы Жұмажанова

Комиссия мүшелері

Талғат Қилымқанұлы Садықов

Бахыт Сейтмолдақызы Оспанова

Серік Қалиұлы Қалдыбеков

Татьяна Алексеевна Кулиш

№ 59


Төраға Базарбек Сағатбекұлы Лұқпанов

Төраға орынбасары Әмина Мухамедгаридқызы Ибрагимова

Хатшы Алтын Сәкенқызы Рахымбаева

Комиссия мүшелері

Сәуле Тоқтарғалиқызы Толықбаева

Баян Қабитқанқызы Иманбаева

Меруерт Махметқызы Ботабаева

Айгүл Солтанғазықызы Етекбаева

№ 60

Төраға Злиха Қалижарқызы Меерманова



Төраға орынбасары Марфуға Ислямқызы Сүбебаева

Хатшы Гүлмира Қаиркенқызы Оқасова

Комиссия мүшелері

Алтынгүл Мұқанова

Дархан Омарбекұлы Траиспаев

Әсел Серменқызы Мусина

Наталья Евгеньевна Добренко

№ 61


Төраға Самат Еділғазыұлы Тоқсанбаев

Төраға орынбасары Элина Александровна Беломиец

Хатшы Гүлнара Асқарқызы Жандилова

Комиссия мүшелері

Қанатбек Тұрарханұлы Тайшыбаев

Людмила Михайловна Шестухина

Ельтай Тұрғанұлы Қостыбаев

Айдын Кенжеқанұлы Кенжеқанов

№ 63

Төраға Мұхан Сәрсембайұлы



Төраға орынбасары Алла Александровна Логинова

Хатшы Ботагөз Айтбайқызы Дайренова

Комиссия мүшелері

Иван Григорьевич Бондаренко

Ольга Георгиевна Буркова

Жандос Талғатұлы Уәп

Светлана Николаевна Медведева

№ 64 Орталығы - № 1 КЛ ( Лермонтова к., 50 )

Төраға Қанат Аханұлы Атаханов

Төраға орынбасары Елена Владимировна Меньшикова

Хатшы Әдима Әділханқызы Мұхажанова

Комиссия мүшелері

Анатолий Васильевич Бердюгин

Гүлия Тұргалиқызы Абдуллина

Нәзгүл Жұмаханқызы Заденова

Людмила Валерьевна Малахова

№ 65 Орталығы - КТМ ММ -15 ( Абай даңғ., 10)

Төраға Оксана Владимировна Кодинцева

Төраға орынбасары Ольга Викторовна Ермакова

Хатшы Елена Юрьевна Давыдова

Комиссия мүшелері

Наталья Алексеевна Емельянова

Елена Александровна Земляная

Сергей Васильевич Жуковский

Владимир Михайлович Сысенко

№ 66 орталығы- «№ 9 орта мектебі» ММ (Абай, 5в)

Төраға Галина Ивановна Дроздова

Төраға орынбасары Алма Ғабдолқызы Раимова

Хатшы Гүлмира Закарьянқызы Сәбитова

Комиссия мүшелері

Жәмилә Эдикқызы Оразғалиева

Павел Иванович Гарбузов

Елена Юрьевна Драгункина

Александр Васильевич Нех

№ 67 Орталығы – «№ 34 дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейі» ММ (Тәуелсіздік даңғ., 30/1)

Төраға Жанат Кеншілікқызы Мұхамадиева

Төраға орынбасары Жанат Мәуітқызы Жиенбекова

Хатшы Самал Мақсұтқызы Қанапьянова

Комиссия мүшелері

Евгения Михайловна Паутова

Гүлназ Кайратқызы Жақижанова

Айжан Сағымжанқызы Чажаева

Ақмарал Мақсұтқызы Мақсұт

№ 68 Орталығы – «№ 34 дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейі» ММ (Тәуелсіздік даңғ., 30/1)

Төраға Бақтыгүл Құрманбекқызы Мекенева

Төраға орынбасары Лариса Андреевна Шевнина

Хатшы Жанна Мұқамбекқызы Манабаева

Комиссия мүшелері

Татьяна Владимировна Пушенко

Бақытжан Сәрсенбекқызы Мекенова

Айгүл Ұлтарақова

Евгения Викторовна Польская

№ 69 Орталығы – ШҚМТУ № 2 корпус (Тәуелсіздік даңғ., 4)

Төраға Мельс Зайнелғабиұлы Тоғызов

Төраға орынбасары Гүлбараш Дүсүпова

Хатшы Сая Сайранбекқызы Мейрамбаева

Комиссия мүшелері

Гаухар Ержанқызы Ақылбаева

Бикен Тоқтарбекқызы Тоқтарбекова

Светлана Даниловна Семёнова

Галина Николаевна Выходцева

№ 70 Орталығы «№ 43 Қ. Нұрғалиев атындағы мектеп-гимназиясы» ММ (Дзержинский, 7)

Төраға Мағзан Зайнолдаұлы Әлімжанов

Төраға орынбасары Александра Ивановна Лукьянова

Хатшы Құралай Өмірбекқызы Тұрсынова

Комиссия мүшелері

Алтынай Жеңісбекқызы Шағиева

Нұрлан Ақылбекұлы Омариев

Рахман Тлеуліұлы Кәкенов

Сара Қалелқызы Тілебалдина

№ 71 Орталығы «№ 43 Қ. Нұрғалиев атындағы мектеп-гимназиясы» ММ (Дзержинский, 7)

Төраға Жанат Шыңғысқызы Көкбаева

төраға орынбасары Гүләйім Мұхтарбекқызы Қауменова

хатшы Қаламқас Қайдарқызы Көкбаева

комиссия мүшелері

Мәдина Солтаншәріпқызы Жақсыбаева

Бағдат Шыңғысқызы Садықова

Арайлым Әуелханқызы Манасбаева

Саят Серғазыұлы Жансеитов

№ 72 Орталығы – «№ 10 мектеп– гимназия» ММ (Потанин к., 25/2)

Төраға Айнұр Арыспайқызы Бүркітова

Төраға орынбасары Надежда Ивановна Черепанова

Хатшы Гүлмира Ерзаянқызы Жықпаева

Комиссия мүшелері

Любовь Егоровна Трушлякова

Марина Александровна Чернова

Светлана Петровна Токарева

Елена Борисовна Урюмцева

№ 73 Орталығы – «№ 40 орта мектеп» ММ (Дзержинский к., 30/1)

Төраға Александр Анфиногенович Бобровников

Төраға орынбасары Бауыржан Қыдырбекұлы Самекенов

Хатшы Маргарита Геннадьевна Якушева

Комиссия мүшелері

Наталья Ивановна Ефремова

Диляра Қайырбекқызы Ыдрышева

Гулнар Батырғалықызы Симоненко

Любовь Юрьевна Багаева

№ 74 Орталығы – ШҚМТУ бас корпусы (Серікбаев к, 19)

Төраға Елібек Атрауұлы Асанғалиев

Төраға орынбасары Марина Павловна Бендер

Хатшы Айжан Әскербекқызы Сәрсенова

Комиссия мүшелері

Мәнсия Сқаққызы Амринова

Толқын Асыпханқызы Сүлейменова

Айгүл Төлегенқызы Төлегенова

Петр Викторович Копань

№ 75 Орталығы – «Политехникалық колледж» ММ (Серикбаев к., , 5)

Төраға Адема Ерланқызы Даирбекова

Төраға орынбасары Лира Тоқтарқызы Исанова

Хатшы Светлана Александровна Стрельцова

Комиссия мүшелері

Жәния Кәрімқызы Ілиясова

Ілияс Оралбекұлы Мағперов

Сәуле Манапқызы Дуанғалиева

Айгүл Ақылбекқызы Қолдаева

№ 76 Орталығы – «Медициналық колледж» ММ (30-шы Гвардияшылар дивизиясы 44)

Төраға Татьяна Владимировна Раисова

Төраға орынбасары Айгүл Мейрамбайқызы Аязбаева

Хатшы Динара Сансызбайқызы Бегімжанова

Комиссия мүшелері

Дәурен Газизұлы Солбырев

Евгения Олеговна Оленева

Валентина Николаевна Цыбенко

Яна Леонидовна Шматова

№ 77 Орталығы- «№ 37 орта жалпы білім беру әр түрлі деңгейлі көп салалы мектеп» (Амурская к, 12)

Төраға Елена Анатольевна Кривых

Төраға орынбасары Светлана Николаевна Мальцева

Хатшы Наталья Владимировна Исаенко

Комиссия мүшелері

Евгения Николаевна Назарова

Раиса Владимировна Савчукова

Гүлмира Құрманқызы Ережепова

Любовь Трофимовна Мальцева

№ 78 Орталығы – С. Аманжолов атындағы ШҚМУ бас корпусы (30-шы Гвардия дивизия к., 34)

Төраға Әлмира Қасымқанқызы Қадырбаева

Төраға орынбасары Тілеуқабыл Әшімұлы Смағұлов

Хатшы Гүлмира Хамидқызы Мерибаева

Комиссия мүшелері

Диляра Қалымбекқызы Қалиева

Аяулым Уәлбекқызы Сләмжанова

Анна Владимировна Борзенко

Индира Берікхақызы Шайхымұратова

№ 79 Орталығы – «Гуманитарлық колледж» ММ (Амурская к., 1)

Төраға Игорь Алексеевич Булгаков

Төраға орынбасары Сергей Михайлович Филиппов

Хатшы Елена Ивановна Дронова

Комиссия мүшелері

Инна Павловна Мироненко

Азат Кенжебекұлы Кәсенов

Құндыз Қайырқызы Тұраш

Бақытжан Нұрланқызы Байбазарова

№ 80 Орталығы – С. Аманжолов атындағы ШҚМУ бас корпусы (30-шы Гвардия дивизия к., 34)

Төраға Гүлнара Тұрғанқызы Көкөкова

Төраға орынбасары Елена Владиславовна Базарова

Хатшы Динара Рафикқызы Сембаева

Комиссия мүшелері

Айнаш Беделбекқызы Әбілмажінова

Андрей Викторович Рюмин

Юлия Петровна Кузнецова

Людмила Георгиевна Иванова

№ 81 Орталығы- «№ 29 орта мектебі» ММ (Образцовая к, 6 )

Төраға Марина Ивановна Кикина

Төраға орынбасары Александр Петрович Круглов

Хатшы Әйгерім Тоқтасынқызы Дүйсембинова

Комиссия мүшелері

Әсел Жұмағалиқызы Берікболова

Ольга Николаевна Ганнова

Қымбат Сафинқызы Мамалақова

Жанар Баймұратқызы Сақалбаева

№ 82 Орталығы- «№ 20 А. Байтұрсынов атындағы гуманитарлық-эстетикалық даму жалпы білім беру мектебі» ММ (Алматинская к, 54)

Төраға Қанипа Баталқызы Мұқышева

Төраға орынбасары Майқынова Нақып Ақзанқызы

Хатшы Нәзира Асқарқызы Жиенбекова

Комиссия мүшелері

Назым Сүйімханқызы Мұхаметолдина

Мария Қасымханқызы Ажиқанова

Руслан Болатұлы Қожыбеков

Сергей Иванович Клименко

№ 83 Орталығы - «№ 20 А. Байтұрсынов атындағы гуманитарлық-эстетикалық даму жалпы білім беру мектебі» ММ (Алматинская к, 54)

Төраға Меруерт Шахарбекқызы Ғабитова

Төраға орынбасары Гүлмира Сләмбайқызы Тұрсынбаева

Хатшы Анар Бейсембіқызы Ақиева

Комиссия мүшелері

Жақсыбек Сейілбекұлы Бейсембеков

Дамир Мейірханұлы Майқынов

Камила Әукенқызы Абзелеева

Әсем Талғатқызы Кұсманова

№ 84 Орталығы - «№ 2 музыкалық балалар мектебі» ММ( 30-шы Гвардияшылар дивизиясы, 4)

Төраға Мария Григорьевна Кузютина

Төраға орынбасары Елена Александровна Кузнецова

Хатшы Кәмшәт Жапарғалиқызы Самтырова

Комиссия мүшелері

Михаил Юрьевич Кузнецов

Гүлназ Алмасқызы Алмасова

Светлана Юрьевна Михайлова

Сәуле Сейткешқызы Серікбаева

№ 85

Төраға Гүлбану Оразбекқызы Исаева



Төраға орынбасары Мұрат Тәженов

Хатшы Алтынай Жәнібекқызы Нұғыманова

Комиссия мүшелері

Гүлжазира Бияхметқызы Әбдірахманова

Светлана Александровна Дельдина

Валентина Владимировна Веприцкая

Эльвира Әйтікенқызы Қоқаева

№ 86 Орталығы - «№ 11 мектеп-гимназия» ММ (Тимирязев к, 177)

Төраға Лидия Васильевна Савиных

Төраға орынбасары Нұрлан Ғалымұлы Құсамбаев

Хатшы Ольга Юрьевна Винокурова

Комиссия мүшелері

Ольга Владимировна Алексеенко

Аяужан Қайсанқызы Турекенова

Галина Алексеевна Никифорова

Анжела Владимировна Ушакова

№ 87 Орталығы- «№ 16 орта мектебі»ММ (Ворошилов к., 89)

Төраға Нұрбәтиә Тоқтаубайқызы Жақыпова

Төраға орынбасары Жаңылқан Төреқанқызы Итпаева

Хатшы Алуа Сеилханқызы Қизатуллина

Комиссия мүшелері

Орынбасар Закарьяұлы Закарьянов

Меруерт Жомартқызы Башықова

Мырзабек Көженұлы Рахымов

Марина Петровна Антропова

№ 88 орталығы – № 8 КТМ Бажов к, 14)

Төраға Қарлығаш Маушанқызы Шериязданова

Төраға орынбасары Гаухар Сәйкенқызы Ибраева

Хатшы Ольга Петровна Осадчая

Комиссия мүшелері

Гуләли Шыңғысқызы Тұратпаева

Анна Александровна Бровко

Анар Амангелдіқызы Серғазина

Танат Маушанұлы Шерьязданов

№ 89 Орталығы – «Мектеп аралық оқыту комбинаты» ММ ( Гастелло к, 14)

Төраға Айнагүл Амангелдіқызы Бектургенева

Төраға орынбасары Ернар Қожахметұлы Жаркембаев

Хатшы Айнұр Мұратпекқызы Қабылова

Комиссия мүшелері

Бақыт Оралбекқызы Гумарбекова

Олеся Петровна Кельметр

Гүлжан Оразқызы Қабзиева

Айнара Асылқанқызы Аукенева

№ 90 Орталығы – «С. Аманжолов атындағы ШҚМУ» ММ корпусы (Бажов к 7)

Төраға Кұрлямхан Шаймардинов

Төраға орынбасары Сәуле Александровна Шәріпова

Хатшы Әсел Тұрсынбайқызы Жұмағалиева

Комиссия мүшелері

Татьяна Николаевна Павлова

Әйгерім Есболқызы Мұхаметқалиева

Әлия Кенжебайқызы Қабдырақова

Любовь Владимировна Глазовская

№ 91 Орталығы – «Өскемен» дене шынықтыру-сауықтыру кешені КМҚК (Стахановская к, 3 а).

Төраға Гүлжан Мұқанқызы Берекполова

Төраға орынбасары Ләззат Маратқызы Шағиева

Хатшы Бақыт Ахметқалиқызы Анғашинова

Комисия мүшелері

Айнагүл Ерматқызы Габдуллина

Марина Александровна Ситникова

Фарида Қабдуалиқызы Жапыева

Айнаш Әлімқұлқызы Егізбаева

№ 93 Орталығы – «21 қосалқы мектебі» ММ (Гоголь, 28).

Төраға Наталья Владимировна Лоншакова

Төраға орынбасары Халида Мағзұмова

Хатшы Владимир Васильевич Харченко

Комиссия мүшелері

Марина Павловна Шерегеда

Виктория Сергеевна Королева

Альмира Еркінқызы Қадырова

Татьяна Николаевна Немцева

№ 94 Орталығы – «№ 27 қосалқы мектебі» ММ (Гоголь к, 28).

Төраға Гүлсім Оралбекқызы Бітібаева

Төраға орынбасары Ләззат Жексенбіқызы Әжібаева

Хатшы Үзім Құрманбекқызы Кемелханова

Комиссия мүшелері

Рая Ерболатқызы Сәкенова

Майгүл Ерғалиқызы Ыдрышова

Людмила Александровна Мацак

Светлана Ивановна Нижегородова

№ 95 Орталығы – Металлургтар Мәдениет сарайы (Тәуелсіздік даңғылы, 68).

Төраға Марпуға Әнуәрбекқызы Сармолдинова

Төраға орынбасары Жадыра Ғалымбекқызы Жақсылыкова

Хатшы Жәнипа Қуанышқызы Айдаболова

Комиссия мүшелері

Ардақ Ғалымбекқызы Жақсылыкова

Лилия Викторовна Цыбулина

Екатерина Юрьевна Бектурганова

Болатбек Махмұтұлы Имамиев

№ 96 Орталығы – «№ 7 орта мектебі» ММ (Гагарин желек жолы, 8).

Төраға Светлана Сеилкановна Ибрагимова

Төраға орынбасары Оксана Борисовна Курбатова

Хатшы Евгения Борисовна Филиппова

Комиссия мүшелері

Оксана Николаевна Ананьева

Құралай Бауржанқызы Сейтханова

Надежда Андреевна Воропаева

Толқын Қайдарқызы Баяқбаева

№ 97 Орталығы – «№ 29 орта мектебі» ММ ( Образцовая к, 6).

Төраға Светлана Ивановна Афанасьева

Төраға орынбасары Ирина Михайловна Кудрявцева

Хатшы Ольга Адамовна Ольшанская

Комиссия мүшелері

Лидия Николаевна Халимоненко

Ирина Анатольевна Гайфуллина

Ольга Петровна Хлопотная

Әсем Ерболқызы Нұржанова

№ 99 Орталығы – «Үлбі» тұрғындарға әлеуметтік қызмет көрсету қалалық аумақтық орталығы» ММ (Добролюбов к., 44)

Төраға Әминә Рақыбқызы Берікполова

Төраға орынбасары Вера Сергеевна Акимова

Хатшы Галина Михайловна Землянская

Комиссия мүшелері

Евгений Петрович Минаев

Наталья Александровна Яковлева

Людмила Ивановна Орлова

Ирина Александровна Юровская

№ 100 Орталығы – «№ 7 орта мектебі» ММ (Гагарин желек жолы, 8).

Төраға Раиса Михайловна Соловьева

Төраға орынбасары Светлана Алексеевна Абрамова

Хатшы Ирина Ивановна Ткаченко

Комиссия мүшелері

Александра Николаевна Боровских

Галина Алексеевна Фролова

Александра Николаевна Валиева

Арина Андреевна Синицына

№ 101 Орталығы – Бажов атындағы кітапхана филиалы (Гагарин желек жолы, 24).

Төраға Светлана Яковлевна Столярова

Төраға орынбасары Күлжауар Садуақасова

Хатшы Ардақ Төкенқызы Раисова

Комиссия мүшелері

Наталья Владимировна Бобровицкая

Оксана Владимировна Гаврюш

Майра Қалжырбекқызы Амренова

Елена Николаевна Нохрина

№ 102 Орталығы - С. Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университетінің 4 корпусы ( Революционная к, 2а).

Төраға Анар Базарқызы Мырзағалиева

Төраға орынбасары Думан Набильұлы Сапақов

Хатшы Гүлдана Манарбекқызы Құрманғалиева

Комиссия мүшелері

Мақпал Оралханқызы Жүнісова

Айдар Балқашұлы Ғайсин

Есбол Ерғалиұлы Сансызбаев

Жаннат Оралғазықызы Оразгалина

№ 103 Орталығы – Дарынды балаларға арналған «Восток» дамыту оқыту–зерттеу арнайы мектеп-кешен орталығы, (Революционная көшесі, 2)

Төраға Юлия Михайловна Зенкова

Төраға орынбасары Ринат Ғабдульфатович Ғабдуллин

Хатшы Гүлмира Саинқызы Құсаинова

Комиссия мүшелері

Галина Николаевна Сахарова

Гүльнар Мұхтарқызы Әділбаева

Юлия Валерьевна Степанова

Светлана Геннадьевна Графская

№ 104 Орталығы – «№ 15 орта мектебі» ММ (Севастопольская к, 6).

Төраға Александр Алексеевич Трунов

Төраға орынбасары Елена Анатольевна Громова

Хатшы Мәдина Маратқызы Зиядина

Комиссия мүшелері

Гүлмира Байғалиқызы Рақышева

Айгүл Әшімханқызы Әубәкірова

Ольга Закарьяновна Мухаметгалиева

Индира Мұратханқызы Кабдешова

№ 105 Орталығы – «Дарынды балаларға арналған «Восток» дамыту оқыту –зерттеу арнайы мектеп-кешен орталығы» (Революционная к, 2).

Төраға Светлана Владимировна Семенихина

Төраға орынбасары Гүлжан Тоқтарқызы Түкүшева

Хатшы Наталия Васильевна Дыкина

Комиссия мүшелері

Мақсат Қаилқызы Кәрменова

Жадыра Сейтахметқызы Бақтиярова

Лариса Викторовна Воронцова

Сәуле Қасымханқызы Әлімханова

№ 106 Орталығы – «Квансон» Корей – Қазақстандық кәсіби мектебі (Добролюбов к, 42).

Төраға Вера Павловна Бартужис

Төраға орынбасары Оксана Олеговна Верба

Хатшы Мәдина Оразғалиқызы Рахимова

Комиссия мүшелері

Елена Юрьевна Журавлева

Ольга Михайловна Бычкова

Оксана Вицентьевна Пономарева

Елена Сергеевна Екимова

№ 107 Орталығы – «№ 8 орта мектебі» ММ ( Д. Бедный к, 26).

Төраға Галина Павловна Екимова

Төраға орынбасары Дмитрий Иванович Плешкань

Хатшы Айнаш Айдарбекқызы Айтқалиева

Комиссия мүшелері

Үміт Мүслімқызы Толыбаева

Гүлнар Фаритқызы Бахтыбаева

Толқын Мұхаметқалиқызы Жауғашева

Наталья Геннадьевна Слатина

№ 108 Орталығы - «№ 5 КТМ» ММ (Тәуелсіздік даңғылы, 83/2)

Төраға Гүлнара Зайнелқызы Рауясова

Төраға орынбасары Мырзабек Ғадылшаұлы Елубаев

Хатшы Жанна Болатқызы Абдрахманова

Комиссия мүшелері

Гүлбаршын Тлегенқызы Абылғазинова

Тамара Лаулековна Саидилдина

Күлшат Қаирбекқызы Дүзбенбетова

Раушан Асылбекқызы Дисюпова

№ 109 Орталығы - «№ 5 КТМ» ММ (Тәуелсіздік даңғ., 83)

Төраға Қайрат Мұрасбекұлы Ескендіров

Төраға орынбасары Жақсылық Ағатайұлы Әділов

Хатшы Ғалия Жұмабекқызы Ескендірова

Комиссия мүшелері

Сәния Қамидуллақызы Қарабаева

Гүлбаршын Малғаждарқызы Бітімбаева

Айнұр Малғаждарқызы Бітімбаева

Майра Ахметова

№ 110 Орталығы - «№ 32 орта мектебі» ММ (Западный тұйық к, 14)

Төраға Лидия Ивановна Зиновьева

Төраға орынбасары Әсем Мәдениетқызы Каженова

Хатшы Ольга Николаевна Филатова

Комиссия мүшелері

Надежда Сергеевна Бердюгина

Светлана Степановна Непомнящая

Альмира Советқазықызы Санатова-Левшакова

Анна Екимовна Зиновьева

№ 111 Орталығы – «№ 32 орта мектебі» ММ (Западный тұйық к, 14)

Төраға Ольга Николаевна Снегур

Төраға орынбасары Гүлнара Даулетханқызы Бабағұмарова

Хатшы Ольга Михайловна Чиркина

Комиссия мүшелері

Айгүл Бабағұмарқызы Әмербекова

Ольга Евгеньевна Шматова

Сақина Натфулловна Мазидулина

Мәдина Оразбекқызы Түнғатова

112 Орталығы – «ШҚО Қазақстандық дарынды балаларға арналған мектеп-интернат» ММ (Западный тұйық к, 96)

Төраға Айгүл Капиратқызы Абдулдина

Төраға орынбасары Майгүл Иранғайыпқызы Құмарова

Хатшы Нұргүл Советқызы Закарьянова

Комиссия мүшесі

Төлеубек Кеңесұлы Ықышев

Мағира Сергалиқызы Амренова

Құралай Ауданбекқызы Ахметжанова

Нұргүл Талғатқызы Жексембинова

113 Орталығы – «№ 2 орта мектебі» ММ (Октябрьская к., 113)

Төраға Олег Владимирович Круглыхин

Төраға орынбасары Юлия Васильевна Сотникова

Хатшы Татьяна Владимировна Полтаранина

Комиссия мүшелері

Николай Михайлович Кондратьев

Ирина Викторовна Перкуш

Жанаргүл Серікқанқызы Баянбаева

Назгүл Орасқызы Мұхаметчанова

114 Орталығы – «№ 22 орта мектебі» ММ (Октябрьская к., 120)

Төраға Гүлнара Қаманқызы Жұбаниязова

Төраға орынбасары Бекболат Сәмиұлы Сағиев

Хатшы Байжан Сәбитқызы Биғалиева

Комиссия мүшелері

Бақытгүл Қайнолданқызы Бұқпанова

Аида Серікқызы Әмірғазина

Айгүл Исобекқызы Тезекшібаева

Қалия Библова

115 Орталығы – «№ 22 орта мектебі» ММ (Октябрьская к., 12)

Төраға Изобэлла Николаевна Китель

Төраға орынбасары Назгүл Серікқызы Ағысова

Хатшы Юлия Сергеевна Семенова

Комиссия мүшелері

Ахметай Қалиолдаұлы Рамазанов

Еркін Түркістанұлы Мұсақанов

Рамзия Назметдиновна Орехова

Гүлжан Сафиоллақызы Қоңырбаева

116 Орталығы – «№ 27 орта мектебі» ММ (Бажов к., 339/1)

Төраға Марина Валентиновна Ганжа

Төраға орынбасары Наталья Сергеевна Кондратенко

Хатшы Ақерке Қасымсеитқызы Юспаева

Комиссия мүшелері

Равия Низаштиновна Бейсембаева

Наталья Валерьевна Штанько

Айнұр Самарқанқызы Мүжебаева

Роза Чәрипханқызы Тебісова

117 Орталығы – «№ 27 орта мектебі ММ (Бажов к., 339/1)

Төраға Наталья Николаевна Моисеева

Төраға орынбасары Ботагөз Ақатайқызы Раимбекова

Хатшы Ольга Владимировна Кошкина

Комиссия мүшелері

Гүлнар Зиятбекқызы Мешелова

Айнұр Манарбекқызы Кәсенова

Галина Андреевна Полежаева

Бакытгүл Азатқызы Тұрқанова

118 Орталығы – «КОНСУЛАТ» ЖШС (Щербаков к., 1)

Төраға Тамара Николаевна Владыкина

Төраға орынбасары Валентина Юрьевна Полякова

Хатшы Елена Александровна Трофимова

Комиссия мүшелері

Назерке Ришатқызы

Вера Николаевна Абрамова

Қарқара Құспекқызы Назырбаева

Надежда Николаевна Радич

119 Орталығы – «Импульс-Авиа» БЖК (Бажов к., 546)

Төраға Камила Тоқанқызы Есембаева

Төраға орынбасары Әлия Кенжақанқызы Есембаева

Хатшы Татьяна Григорьевна Суховольская

Комиссия мүшелері

Айгүл Мұратқанқызы Абдулина

Ирина Валерьевна Иванова

Татьяна Юрьевна Козьякова

Жанар Елемесқызы Байбосынова

№ 120


Төраға Айжан Насиевна Газахунова

Төраға орынбасары Лаура Тұрсұнқызы Мысаханова

Хатшы Жазигүл Сайлауханқызы Әділова

Комиссия мүшелері

Гүлжамал Шаяхметқызы Кемербаева

Жанар Уәлиоллақызы Қабыкенова

Гүлнара Маутқанқызы Тоқжігітова

Баян Маушанқызы Сағиева

№121

Төраға Мұрат Асқарұлы Шапашев



Төраға орынбасары Қайрат Жиенболұлы Жиынболов

Хатшы Алуа Нұрахметқызы Базарова

Комиссия мүшелері

Аманжол Битайұлы Байқуанышев

Шамхан Құмарханұлы Құмарханов

Серік Бияхметұлы Бейсенбаев

Ольга Владимировна Зуева

№1136 Орталығы – «Назарбаев Зияткерлік мектептері» акционерлік қоғамының «Өскемен қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі» филиалы, (Комсомольская көшесі, 43/1.)

Төраға Күлфарида Бабағұмарқызы Раисова

Төраға орынбасары Айнұр Мансұрқызы Акимова

Хатшы Миуаш Әдешқызы Мұқашева

Комиссия мүшелері

Сымбат Алтыбайқызы Нұрғалиева

Мая Болатқызы Нұрманғалиқызы

Марат Қазбекұлы Қасенов

Полина Александровна Иванова

№ 1163 Орталығы – «№ 45 орта кәсіби мектебі» ММ (Сәтпаев даңғ., 3)

Төраға Ирина Олеговна Хаскова

Төраға орынбасары Жадыра Жуманғалиқызы Ахтанова

Хатшы Айжан Кәмельханқызы Исина

Комиссия мүшелері

Назым Жәнібекқызы Женсықбаева

Гүлнұр Мұхамедкәрімқызы Құсаинова

Серікжан Қанышұлы Мұқажанов

Баршагүл Кеңесханқызы Жақыпбекова

№1164 Орталығы - «Меновной орта мектебі» ММ (Новая к., 16)

Төраға Алтынгүл Батиханқызы Бұқбаева

Төраға орынбасары Мария Сергеевна Сизова

Хатшы Әсемгүл Райманқызы Қайсабаева

Комиссия мүшелері

Татьяна Геннадьевна Зацепина

Вера Григорьевна Бедарева

Мария Владимировна Яковлева

Любовь Петровна Лихачева


ҚАЛАЛЫҚ ОКРУГТІК САЙЛАУ КОМИССИЯЛАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

№ 1 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «О. Бөкей атындағы № 44 мектеп-лицейі» ММ (Қ. Сәтпаев даңғ., 8/3)

Төраға Гүлнар Кеңесбеқызы Ахметқалиева

Төраға орынбасары Бердиар Базарұлы Тұрсынбаев

Хатшы Күлянда Ақашқызы Әкетова

Комиссия мүшелері

Гүлмира Әбешқызы Сақтаева

Татьяна Ивановна Песняк

Әсем Шәріпқазықызы Хасенова

Арайлым Қайнұлдақызы Қайнұлдинова

№ 2 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 26 орта мектебі» ММ (Өтепов 1)

Төраға Людмила Николаевна Вахрушева

Төраға орынбасары Наталья Анатольевна Губко

Хатшы Ольга Борисовна Смолинская

Комиссия мүшелері

Гүлмира Кәбиденқызы Дюсупова

Раиса Рахимовна Вахитова

Елена Алексеевна Жулина

Айбарша Адасқановна Тоимбаева

№ 3 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 42 орта мектебі» ММ (Воронин к., 34)

Төраға Ольга Юрьевна Коновалова

Төраға орынбасары Күмісқан Төлегенқызы Бижуминова

Хатшы Үмітхан Әбілмәшқызы Соқбақбаева

Комиссия мүшелері

Сабира Әукенқызы Әкембаева

Айгүл Серікқызы Асанова

Нина Михайловна Рудык

Нұрлыбек Адылғазыұлы Әзімбаев

№ 4 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 13 орта мектебі» ММ (Правда көшесі, 3.)

Төраға Рахмет Қожаахметұлы Сапаров

Төраға орынбасары Қарлығаш Ыдырышқызы Ыбраева

Хатшы Әсем Мұратқызы Жақсылықова

Комиссия мүшелері

Тамара Александровна Протопопова

Ирина Владимировна Федченко

Галина Степановна Собченко

Алевтина Владимировна Селезнева

№ 5 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 19 жалпы білім беру мектеп кешені» ММ (Қабанбай батыр к., 74)

Төраға Валентина Александровна Быковская

Төраға орынбасары Ольга Викторовна Очкина

Хатшы Анна Евгеньевна Руденко

Комиссия мүшелері

Марина Ивановна Давиденко

Гүлмира Қадырқызы Джембаева

Светлана Ивановна Мокринская

Арқалық Сұлтанұлы Мұхаметкалиев

№ 6 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 25 дарынды балаларға арналған физикалық-математикалық лицейі» ММ, (Новаторлар көшесі, 9а.)

Төраға Галина Павловна Федосеенко

Төраға орынбасары Михаил Николаевич Пустоляков

Хатшы Надежда Алексеевна Сидоренко

Комиссия мүшелері

Жанар Төлеубекқызы Исақанова

Қамза Сәбитов

Гүлнар Молданқызы Абдраимова

Марина Сергеевна Середина

№ 7 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 35 орта мектебі» ММ (Қабанбай батыр к., 132)

Төраға Валентина Федоровна Малых

Төраға орынбасары Елена Викторовна Пименова

Хатшы Елена Витальевна Федорова

Комиссия мүшелері

Мира Ақылбекқызы Абылғазинова

Светлана Ивановна Рожнева

Анна Мухамедановна Таймова

Айнұр Тұрсынбекқызы Құнанбаева

№ 8 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «Қазақстан-Ресей гимназиясы» ММ (Лихарев көшесі 3)

Төраға Зинаида Георгиевна Лебедева

Төраға орынбасары Анна Сергеевна Соснина

Хатшы Алмагүл Садыбекқызы Аққазина

Комиссия мүшелері

Гаухар Қабылқанқызы Мақадиева

Ирина Витальевна Кривомазова

Людмила Павловна Негруб

Любовь Иллирионовна Вагнер

№ 9 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «М. Әуезов атындағы № 17 орта мектебі» ММ (Славский атындағы жағалау, 42)

Төраға Зәуреш Өмірзаққызы Бүлкібаева

Төраға орынбасары Людмила Ивановна Шелепова

Хатшы Маурвар Мағзұмқызы Ибраимова

Комиссия мүшелері

Ольга Кузминична Трубецкая

Виктор Севастьянович Лях

Владимир Михайлович Королев

Ольга Геннадьевна Нестеренко

№ 10 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 3 көпсалалы мектеп-гимназиясы» ММ, (Киров көшесі, 63.)

Төраға Есім Тұрысбекұлы Ақытбаев

Төраға орынбасары Айгүл Бидахметқызы Қалиева

Хатшы Мөлдір Мұратбекқызы Қамбасова

Комиссия мүшелері

Жібек Сағатқызы Шәкенова

Надира Тұрысбекқызы Молдахметова

Арайлым Мұратқызы Ахмадиева

Марат Қартаұлы Қартаев

№ 11 Қалалық округтік сайлау комиссиясы «№ 18 орта мектебі» ММ (Согринская к, 138а).

Төраға Зәуре Зарымқанқызы Ахметжанова

Төраға орынбасары Жанат Қабжәлелұлы Сейлқанов

Хатшы Лязат Әнуарбекқызы Шаймұратова

Комиссия мүшелері

Елена Владимировна Суружий

Любовь Николаевна Михайлова

Галина Ивановна Крючкова

Надежда Алексеевна Харитонова

№ 12 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «ӨК ТМК» ААҚ Мәдениет үйі (Менделеев к, 6)

Төраға Ирина Петровна Алексеева

Төраға орынбасары Игорь Павлович Дрозд

Хатшы Ольга Владимировна Гордеева

комиссия мүшелері

Светлана Леонидовна Морева

Анатолий Николаевич Гавриков

Екатерина Ивановна Моругина

Айжан Жомартқызы Кабдуллина

№ 13 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 9 орта мектебі» ММ (Абай, 5в)

Төраға Айбарша Зейноллақызы Нүрпеисова

Төраға орынбасары Елена Михайловна Ровенко

Хатшы Татьяна Гавриловна Снегирева

Комиссия мүшелері

Динара Жайдарбекқызы Аманова

Евгения Сергеевна Федорова

Лариса Алексеевна Гавриленко

Кенжегүл Лұқпекқызы Бақтиярова

№ 14 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 34 дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-лицейі» ММ (Тәуелсіздік даңғ., 30/1)

Төраға Мұнаш Әнуарбекқызы Шекунаева

Төраға орынбасары Ольга Ивановна Волкова

Хатшы Татьяна Сергеевна Светличная

Комиссия мүшелері

Вера Анатольевна Платаева

Сандығаш Қабиденқызы Самашева

Татьяна Георгиевна Холявина

Надежда Ивановна Худякова

№ 15 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы - «№ 10 мектеп– гимназия» ММ (Потанин к., 25/2)

Төраға Нұргүл Мержақыпқызы Кучубаева

Төраға орынбасары Ардақ Сапарбекқызы Жансеитова

Хатшы Әсем Зараховна Найғметжанова

Комиссия мүшелері

Светлана александровна Макухина

Лилия Ивановна Отческая

Наталья Юрьевна Жиброва

Жадыра Сайлаубекқызы Үәлиева

№ 16 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – С. Аманжолов атындағы ШҚМУ бас корпусы (30-шы Гвардия дивизия к., 34)

Төраға Әділ Сайлаубек

төраға орынбасары Мәулетхан Зарыпұлы Иқсанов

Хатшы Марина Амангелдықызы Тұрсынбаева

Комиссия мүшелері

Беғаным Слямқызы Баянжанова

Перизат Күзембайқызы Нұрғалиева

Ринат Мәкенұлы Жақашев

Екатерина Лукасовна Гуляева

№ 17 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы - «№ 37 орта жалпы білім беру әр түрлі деңгейлі көп салалы мектеп» (Амурская к, 12)

Төраға Алмагүл Елтайқызы Митанова

Төраға орынбасары Алтын Серікқалиқызы Әмірбаева

Хатшы Ирина Михайловна Друска

Комиссия мүшелері

Зинаида Николаевна Рукина

Нуриля Нұрахметқызы Смағұлова

Раиса Яковлевна Кривошеина

Татьяна Алексеевна Григорьева

№ 18 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы - «№ 16 орта мектебі»ММ (Ворошилов к., 89)

Төраға Қадырбек Биғалиұлы Солтанбаев

Төраға орынбасары Манарбек Карлұлы Ауғанбаев

Хатшы Еркежан Болатбекқызы Қиақпаева

Комиссия мүшелері

Асқар Ерболұлы Мұқашов

Гүлфарида Базарбайқызы Ауғанбаева

Гүлзира Тұрарқызы Әлханова

Людмила Алексеевна Петрова

№ 19 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «21 қосалқы мектебі» ММ (Гоголь, 28).

Төраға Валентина Евсеена Власова

Төраға орынбасары Ольга Владимировна Былкова

Хатшы Ольга Николаевна Пультер

Комиссия мүшелері

Валентина Андреевна Непряхина

Светлана Николаевна Титова

Рауия Зейнелғазықызы Нұрғалиева

Кенжегүл Сайлаубекқызы Сайлаубекова

№ 20 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 7 орта мектебі» ММ (Гагарин желек жолы, 8).

Төраға Ғания Манашқызы Қостыбаева

Төраға орынбасары Оксана Николаевна Ананьева

Хатшы Марина Петровна Марченко

Комиссия мүшелері

Арайлым Қажымұратқызы Қаймолдина

Любовь Андреевна Дымченко

Валентина Ивановна Сапакова

Светлана Сергеевна Грекова

№ 21 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 8 орта мектебі» ММ ( Д. Бедный к, 26).

Төраға Андрей Викторович Ларионов

Төраға орынбасары Эльмира Хәмелқанқызы Түлкібаева

Хатшы Мағиза Қатайқызы Жамілова

Комиссия мүшелері

Асылан Долданұлы Күжібаев

Татьяна Ивановна Кузнецова

Гүлшара Мейірқанқызы Исаханова

Сажида Аманбекқызы Жомартова

№ 22 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы - «№ 32 орта мектебі» ММ (Западный тұйық к, 14)

Төраға Людмила Васильевна Лопаткина

Төраға орынбасары Тамара Ивановна Киселева

Хатшы Светлана Викторовна Федорова

Комиссия мүшелері

Нұрақын Мұратұлы Тыныбаев

Зәуреш Состайқызы Күбентаева

Тимур Базылханұлы Таенов

Ольга Петровна Безверная

№ 23 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 2 орта мектебі» ММ (Октябрьская к., 113)

Төраға Гүлмира Қабдоқызы Дюзбенбекова

Төраға орынбасары Шамиль Равильевич Галикеев

Хатшы Арайлым Семейханқызы Рахымбаева

Комиссия мүшелері

Клара Михайловна Колпакова

Эльвира Тлеубайқызы Қарымбаева

Ольга Викторовна Пустовет

Нұрбек Шәріпұлы Тоқышев

№ 24 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы – «№ 27 орта мектебі» ММ (Бажов к., 339/1)

Төраға Елена Михайловна Максимова

Төраға орынбасары Ольга Юрьевна Алтунина

Хатшы Сәния Хасанқызы Увазырова

Комиссия мүшелері

Светлана Юрьевна Сысоева

Лидия Владимировна Найденова

Надежда Михайловна Захарова

Наталья Викторовна Шишкина

№ 25 Қалалық округтік сайлау комиссиясы Орталығы - Меновное а. «Огонек» МДО (М. Горький к.,11а)

Төраға Наталья Александровна Соловьева

Төраға орынбасары Зарицкая Татьяна Сергеевна

Хатшы Надежда Илларионовна Богатырева

Комиссия мүшелері

Дарья Солтановна Мусабаева

Андрей Олегович Богатырев

Қазиза Құрманғалиқызы Шерубаева

Айжан Оразбайқызы Әсетова


Тізімдер қалалық сайлау
комиссиясымен берілді



©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет