Құрамы туралы мәлімет №1 учаскелік сайлау комиссиясы (Өтеген батыр, 49. №1 Кәсіптік мектеп): 466838



жүктеу 358.03 Kb.
Дата02.04.2016
өлшемі358.03 Kb.
: userfiles
userfiles -> Внутренний контроль производства и контролируемые испытания продукции
userfiles -> Технические правила
userfiles -> 2010 жылдың ІІІ тоқсанына арналған жоспарының орындалуы Шілде Облыс әкімдігінің мәжілісіне енгізілген мәселе Жамбыл облысының 2010 жылдың қаңтар-маусымында
userfiles -> Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасына қарасты емдеу-алдын алу ұйымдары бас дәрігерлерінің жеке табысы және мүлкі туралы декларацияны жариялау
userfiles -> Конкурстық құжаттаманы бекіту туралы
userfiles -> Шу ауданының әкімі І.Ә. Тортаевтың ауданның 2012 жылғы әлеуметтік-экономикалық дамуының қорытындылары туралы есебі
userfiles -> Шортанова алшайым ахылбековна қазақстандағы ғылыми кітаптар басылымының тарихы
userfiles -> Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың сенімді өкілдерінің сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар тізбесі
Тараз қаласының учаскелік сайлау комиссиялары құрамы туралы мәлімет
1 учаскелік сайлау комиссиясы (Өтеген батыр, 49. №1 Кәсіптік мектеп): 466838

Комиссия төрайымы: Оразалиева Бахтыкүл Тілеуқабылқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Асанов Шукри Шарипович

Комиссия хатшысы: Тәжиева Қарлығаш Ыбрайымқызы

Комиссия мүшелері:

Врагова Галина Николаевна

Игембаева Гүлнұр Тәнібергенқызы

Ахметжанова Индира Аманалықызы

Құдабаева Сәуле Амалбекқызы

2 учаскелік сайлау комиссия (Өтеген батыр, 49. Чернышевский ат. №6 ОМ): 46-61-04 ү.т.46-71-36



Комиссия төрайымы:Сманова Ләззат Өмірқанқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Рыспаева Гүлнар Мәлікайдарқызы

Комиссия хатшысы: Нұржігітқызы Эльмира

Комиссия мүшелері:

Гейбель Ольга Владимировна

Темірханова Ләйля Тұрсынбекқызы

Досполова Глайым Тәжібайқызы

Ахмадуллина Эльмира Борисовна

3 учаскелік сайлау комиссия (Әуезов көш, 5. Клуб «Динара»): 46-64-43



Комиссия төрағасы: Ермекбаев Оразбек Бейсембекович

Комиссия төрайымының орынбасары: Сасс Евгения Александровна

Комиссия хатшысы: Тимофеева Александра Федоровна

Комиссия мүшелері:

Рыскулбекова Алия

Рахманова Роби Махмадовна

Бикеева Ксения Ивановна

Шмаль Наталья Анатольевна

4 учаскелік сайлау комиссия (Тараз қ, Сахзавод көш, 4-а. №22 ОМ): 46-63-46



Комиссия төрағасы: Үрпекбаев Жарас Еңсебекұлы

Комиссия төрайымының орынбасары: Шатаева Гүлжан Баубекқызы

Комиссия хатшысы: Богатыренко Ирина Петровна

Комиссия мүшелері:

Мейірбекова Шахизат Шаирбекқызы

Насыгулина Фаина Гумаровна

Нартаева Ирина Владимировна

Рахманова Барно Турсуновна

5 учаскелік сайлау комиссия (Тараз қ, Сахзавод көш, 71. №14 ОМ): д.т. 46-61-17 ж.т. 46-6104



Комиссия төрайымы: Әбітаева Замира Сейтбекқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Оразгелдиев Тәжібай Шүметұлы

Комиссия хатшысы: Хамитова Майра Сейткерімқызы

Комиссия мүшелері:

Өміралиева Қарлығаш Темірханқызы

Әбірова Айгүл Абашқызы

Байжомарт Сандуғаш Әбдіманапқызы

Сергебаева асем Турсынбековна

6 учаскелік сайлау комиссия (Тараз қ, Солнечный поселекесі, №34 ОМ): ж.т. 43-99-07



Комиссия төрайымы: Даузова Сара Манкизовна

Комиссия төрайымының орынбасары: Хазғалиева Камиля Камилқызы

Комиссия хатшысы: Мусаева Фируза Гуламановна

Комиссия мүшелері:

Фризен Юлия Николаевна

Марасұлова Зубида Әбдімажитқызы

Қойшыбаева Гүлжамал Әбілқасымқызы

Гребенюк Татьяна Николаевна

7 учаскелік сайлау комиссия (Тараз қ, Жібек-Жолы, 104-а, М.Мамедова ат. №27ОМ): ж.т.46-46-82 ү.т.7-20-75



Комиссия төрағасы: Тіленшиев Равиль Күбенұлы

Комиссия төрайымының орынбасары: Садуов Төлеухан Садуұлы

Комиссия хатшысы: Ниязалиева Мадина Қауымбекұлы

Комиссия мүшелері:

Көшкінбаев Ербол Егембердіұлы

Оспаналиева Гүлжан Шәмшідінқызы

Жамбаева Жақсыгүл Бахрадінқызы

Календарев Сәбит Әбенұлы

8 учаскелік сайлау комиссия ( Тараз қ., Жібек-Жолы 104-а, М.Мамедова ат. №27 ОМ филиалы): ж.т.468893 ү.т. 518730



Комиссия төрайымы: Садуақасова Бигүлсін Сыдықбайқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Назарова Кулпарида Келгенқызы

Комиссия хатшысы: Ерденбекова Ғалия Несіпбекқызы

Комиссия мүшелері:

Қорғанбаев Нұртас Ташмұханбетұлы

Болтаев Бекайдар Жанатұлы

Ділмаганбетова Айнұр Жетпісқызы

Тортаева Эльмира Нұрғазықызы

9 учаскелік сайлау комиссия ( Тараз қ., Абай көш, 278, Теміржол кәсіптік мектебі): 96-03-95, 96-03-96



Комиссия төрағасы: Терлікбаев Нұрғали Орысбайұлы

Комиссия төрайымының орынбасары: Идрисова Бота Мерекеқызы

Комиссия хатшысы: Нұртаева Сәуле Қалмаханқызы

Комиссия мүшелері: Жұкымов Абай Түлемісұлы

Алтынбеков Еркін Аманкелдіұлы

Гусев Андрей Владимирович

Жаналиев Руслан Рашидұлы

10 учаскелік сайлау комиссиясы (г. Тараз, Д.Бедный көш, 92, Сухомлинский ат.№ 18 ОМ): 96-12-65

Комиссия төрайымы: Лесниченко Ольга Александровна

Комиссия төрайымының орынбасары: Кемелбекова Роза Кенесқызы

Комиссия хатшысы: Седалиева Нағима Бейсембекқызы

Комиссия мүшелері:

Азизова Зарина Әбдірашитқызы

Избасарова Ольга Богдановна

Василенко Марина Михайловна

Тухватуллина Минугул Рафиковна

11 учаскелік сайлау комиссиясы (Тараз қ., Шаумян көш, 45, №17 ОМ): 46-47-36



Комиссия төрайымы: Байботаева Лениана Ауесханқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Әлімжанова Бақытжан Әубәкірқызы

Комиссия хатшысы: Алданова Дәриякүл Қағазбекқызы

Комиссия мүшелері:

Тұлбасиев Сатылхан Шораұлы

Қаржаубаева Шолпан Зейелқызы

Ембергенова Айдаркүл Махаметәліқызы

Дүйсенбаев Нұрлан Тоқтасынұлы

12 учаскелік сайлау комиссиясы (Тараз қ., Тынышбаев көш ,3, вагондық депо конторасы): 96-33-92



Комиссия төрағасы: Қундавлетов Әмірхан Базарбайұлы

Комиссия төрайымының орынбасары: Жұманова Раушан Еркінқызы

Комиссия хатшысы: Қанатова Перизат Жанғалиқызы

Комиссия мүшелері:

Сапарбаева Перизат Абибуллақызы

Бейсенбаева Гүлнұр Салыққызы

Піртаева Бахыт Әшірбекқызы

Парманқұлова Салтанат Дүйсебайқызы

13 учаскелік сайлау комиссиясы (Тараз қ., Ақылбеков көшесі №11 орта мектеп): 46-52-33



Комиссия төрайымы: Бердімбетова Гүлбахир Камалқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Волощина Наталья Ивановна

Комиссия хатшысы: Даниярова Ләззат Омарқызы

Комиссия мүшелері:

Стройкина Любовь Семеновна

Сапарова Арайлым Құралбайқызы

Қуанышева Ғалия Аранбайқызы

Нұржанов Назарбай Тохабайұлы
14 учаскелік сайлау комиссиясы (Тараз қ., Пірманов, 38, Гагарин ат. № 29 ОМ): 46-46-01, 46-88-99

Комиссия төрайымы: Бөлекбаева Рахима Бекетқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Тумлерт Людмила Михайловна

Комиссия хатшысы: Чернова Ирина Владимировна

Комиссия мүшелері:

Ибраимова Фатима Абдуқызы

Байманов Қуаныш Әбдікәрімқызы

Зеленская Ольга Владимировна

Ким Вероника Витальевна

15 учаскелік сайлау комиссиясы (Тараз қ., Лукманов, 110, ЖТЭС): 46-43-98, 46-42-39



Комиссия төрағасы: Әбділбаев Бауыржан Тұрысбекұлы

Комиссия төрайымының орынбасары: Тілеуов Лесхан Әуелбердіұлы

Комиссия хатшысы: Нұржігітов Тұрсынәлі

Комиссия мүшелері:

Қалниязова Дүйсенкүл Қадырәліқызы

Қауменов Досжан Ильяұлы

Манаков Александр Федорович

Шантенов Шанкелді Ескермесұлы

16 учаскелік сайлау комиссиясы (Тараз қ., Тынышбаев, 1, «Теміржолжылу» МКК, 96-35-48



Комиссия төрағасы: Дәулетбеков Мұхаметқұл Даулетбекұлы

Комиссия төрайымының орынбасары: Әбдуов Талапбек Сұлтанұлы

Комиссия хатшысы: Әлімбекова Күлпан Баеловна

Комиссия мүшелері:

Гайд Константин Юрьевич

Жалғасов Қуатбек Нәбиұлы

Әбдиева Айған Әлиханұлы

Омаров Қуатбек Орынбасарұлы

17 учаскелік сайлау комиссиясы (Тараз қ., Тынышбаев,46, ПЧ-Жамбыл): 46-23-23



Комиссия төрағасы: Ибраимов Қырғызбай Ибраимович

Комиссия төрайымының орынбасары: Мұсабеков Қолтай Пошаұлы

Комиссия хатшысы: Тәжібаева Қарлығаш Жұмарбекқызы

Комиссия мүшелері:

Қалабаев Еркебұлан Ыбрашұлы

Қошанова Айгүл Сатынбекқызы

Байжігітов Алмас Темірбайұлы

Асабаев Берікбай Жүнісұлы

18 учаскелік сайлау комиссиясы (Тараз қ., Прибалхаш көш, 15а, М.Жұмабаев ат. №21 ОМ): 46-31-10, 52-76-86



Комиссия төрайымы: Исаханова Сара Исаханқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Жанғасиева Жанар Ұрұнбасарқызы

Комиссия хатшысы: Сүлейманов Ширияздан

Комиссия мүшелері:

Конорева Лариса Владимировна

Шаханов Қайрат Пахратдинұлы

Ерғалиев Естай Ахмеджанұлы

Жұматаева Бахыткүл

19 учаскелік сайлау комиссиясы (Тараз қ., Желтоковский көш, 1-а, А.Молдағұлова ат. № 28 ОМ.): 56-30-73, 6-15-49



Комиссия төрайымы: Искандирова Нұрсұлу Сайдахметқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Нұрмаханова Алма Игенқызы

Комиссия хатшысы: Икрамова Алтынай Аманқалиқызы

Комиссия мүшелері:

Қошанбеков Ұран

Ақшалова Айнұр Әбдіманапқызы

Сарсенбекова Шолпан Аманбекқызы

Әбдешова Ғалия Шырынбекқызы

20 учаскелік сайлау комиссиясы (Тараз қ., Желтоковский көш, 1-а, А.Молдағұлова ат. № 28 ОМ): 6-15-49



Комиссия төрайымы: Тойшыбекова Толқын Байтумақызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Ибрагимов Марат Кенжебекұлы

Комиссия хатшысы: Құрманбекова Сұлушаш Әбдіжалалқызы

Комиссия мүшелері:

Омарова Гүлшат Жолдыбайқызы

Бералиева Мөлдір Мұратқызы

Сатышева Марина Мейірбекқызы

Дүйсебаев Бауыржан Бейсебекұлы

21 учаскелік сайлау комиссия (Алатау мөлтек ауд., №43 орта мектеп) тел: 96-10-24



Комиссия төрағасы: Әбілқайыров Нұржан Бекжанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Манапов Ербол Қайырұлы

Комиссия хатшысы: Ықласова Гүлжан Амангелдіқызы

Комиссия мүшелері:

Кондыбаева Баян Сыбрайымқызы

Медарисова Руфина Шафкетовна

Арысбаева Айнұр Айдарқызы

Малышева Галина Викторовна
22 учаскелік сайлау комиссия (Байзақ батыр көшесі №257, «СМП-306» ЖШС) тел: 51-31-35

Комиссия төрайымы:Хайрбекова Орал Мағзымбекқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Төлендиева Назира Құрманбекқызы

Комиссия хатшысы: Қаржаубаева Манат Шанкереқызы

Комиссия мүшелері:

Тасқынбаева Амангүл Сапарбекқызы

Күлмайсан Мельдебекқызы

Қалиев Қожагелді

Тұрсынбекова Насихат Мамбетбайқызы
23 учаскелік сайлау комиссия (Байзақ батыр көш. № 272, «Зар – Замин» ЖШС) тел: 96-03-40

Комиссия төрағасы: Терлікбаев Қазбек Терлікбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Кәрімбаев Нұржан Қуанышұлы

Комиссия хатшысы: Қарлыбаева Айкен Жолдасбекқызы

Комиссия мүшелері:

Құрманова Жанар Болатқызы

Төлегенова Индира Төлеуқұлқызы

Садыгулова Ляйзя Саятбекқызы

Стрелкова Ольга Ивановна
24 учаскелік сайлау комиссия (Привокзальная көшесі №1, «Қазақстантеміржолы» ҰК-ның мәжіліс залы) тел: 96-02-01
Комиссия төрағасы:Тобышаков Талғат Тұрсынәліұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Қазбеков Нұрлан Азизұлы

Комиссия хатшысы: Дербисалиева Нағима Серікқызы

Комиссия мүшелері:

Есина Ирина Константиновна

Байтамаева Қарлығаш Байтұрсынқызы

Шардарбеков Ерсін Амангелдіұлы

Абиев Куатбек Шадиевич

25 учаскелік сайлау комиссия (Байзақ батыр көшесі № 221, №16 орта мектеп) тел: 46-29-55



Комиссия төрайымы:Оңгарбаева Жанна Бүркітбайқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Джолдасова Жанна Әшірханқызы

Комиссия хатшысы: Орысбекқызы Сандуғаш

Комиссия мүшелері:

Жоламанов Бақытжан Джаканұлы

Сағынбаев Нұрлан Советұлы

Мыңжасарова Шолпан Сабырқұлқызы

Новичкова Людмила Васильевна
26 учаскелік сайлау комиссия (Байзақ батыр көшесі №166, №24 мектеп гимназия ) тел: 46-00-82
Комиссия төрайымы:Короткова Тамара Григорьевна

Комиссия төрайымының орынбасары: Криштопина Ольга Витальевна

Комиссия хатшысы: Әбілдаева Бекзат Нұркерімқызы

Комиссия мүшелері:

Кузнецова Елена Александровна

Жирнова Любовь Владимировна

Бахарова Ольга Александровна

Махажанова Айгуль Тулеутаевна
27 учаскелік сайлау комиссия (Дүрімбетова №37) тел:56-84-81

Комиссия төрайымы:Воевода Наталья Александровна

Комиссия төрайымының орынбасары: Қыдыралиев Жандос Сабырәліұлы

Комиссия хатшысы: Сагамонова Ирина Владимировна

Комиссия мүшелері:

Жамиров Нургали Шакирбайұлы

Амирбаева Айжан Өкілбайқызы

Дүйсекова Зағира Аллабергенқызы

Мамаева Салтанат Қайырбекқызы

28 учаскелік сайлау комиссия (Абай даңғылы № 136, №8 мектеп гимназия) тел: 45-58-01



Комиссия төрайымы:Молдашбаева Сара Анкетовна

Комиссия төрайымының орынбасары: Селеубаева Раушан Жаксынқызы

Комиссия хатшысы: Найманбаева Ляззат Бурлыбайқызы

Комиссия мүшелері:

Тоганбаева Раушан Куланбекқызы

Ержанова Назым Жолдасбекқызы

Иманалиева Гульназ Оразәліқызы

Койшыбаева Жанна Садыбекқызы
30 учаскелік сайлау комиссия (Абай даңғылы № 216, №15 орта мектеп) тел: 43-10-99

Комиссия төрайымы:Құлахметова Айгүл Әшірбекқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Меңлібаева Индира Жәнібекқызы

Комиссия хатшысы: Күпдікбаева Жанна Сайлауқызы

Комиссия мүшелері:

Құдайқұлов Бауыржан Құрмангазыұлы

Шантаева Гульнар Агабекқызы

Тлеубеков Бекжан Сулейменұлы

Курманкулова Алия Тасболатқызы
31 учаскелік сайлау комиссия (М.Мәметова көшесі №9, №33 орта мектеп) тел:57-87-05

Комиссия төрайымы:Жанузакова Салтанат Аскаркызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Баетова Сабира Сагаткызы

Комиссия хатшысы: Айнакулова Салтанат Куатбекқызы

Комиссия мүшелері:

Жанабаева Алтынгүл Мирзахметқызыs

Ахметова Индира Ерназарқызы

Ургулжаева Айман Мадуарбеккызы

Цой Антонина Николаевна
32 учаскелік сайлау комиссия (М.Мәметова көшесі №9, №33 орта мектеп) тел:43-26-46

Комиссия төрағасы:Смаилов Сәбитбек Ерелбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Абишов Нұржан Нұрханұлы

Комиссия хатшысы: Шамшиева Мейрамкул Орынбасаркызы

Комиссия мүшелері:

Сапахова Сауле Кенесбайкызы

Тубитбаева Магира Ратбекқызы

Садыкбеков Рахым Айтбайулы

Кожаназаров Сабитбек Абдрассулаулы
33 учаскелік сайлау комиссия (Қазыбек би көшесі №47, №13 орта мектеп) тел:45-34-21

.

Комиссия төрағасы:Агисов Галым Сметұлы



Комиссия төрағасының орынбасары: Джолдыгулова Зауре Келменбетқызы

Комиссия хатшысы: Юлдашев Ибрагим Махмудович

Комиссия мүшелері:

Муллаходжаева Хувайда Пишпековна

Нурмухамедова Елена Владимировна

Таменова Мавлюда Мурадыловна

Курбанова Толкын
34 учаскелік сайлау комиссия (Қарахан көшесі №25, №4 орта мектеп) тел:45-58-97

Комиссия төрайымы:Миражапова Мухабатхон

Комиссия төрайымының орынбасары: Елубаев Кұрман

Комиссия хатшысы: Ахметова Лобар Анваровна

Комиссия мүшелері:

Есенова Нарима Борибайкызы

Рашитова Лобар Абдазовна

Ташманбетов Құдайберген Садуақасұлы

Кунакова Кумис Кадиркұлқызы
36 учаскелік сайлау комиссия (Сыпатай батыр көшесі №10, №10 орта мектеп) тел:43-69-03

Комиссия төрайымы:Силыбаева Орын Кусайновна

Комиссия төрайымының орынбасары: Мақулбеков Суйіндік Сатыбалдыұлы

Комиссия хатшысы: Мироненко Татьяна Юрьевна

Комиссия мүшелері:

Асильева Гулсин Абдраманқызы

Джумадилова Райхан Балтабақызы

Нарымбаева Гулнар Абжалелқызы

Дуйсенбаева Нурсулу Момбекқызы

37 учаскелік сайлау комиссия (Ақбозов көшесі № 28, №5 орта мектеп) тел:45-35-05



Комиссия төрайымы:Есеева Рахия Райкулкызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Махамбеткулова Калия Рахманкулқызы

Комиссия хатшысы: Исмайлова Баглан Орынбайкызы

Комиссия мүшелері:

Сапаралиева Индира Жумабеккызы

Ошакбаев Рауан Маратулы

Серикова Майра Байдаулеткызы

Кайырбекова Клара Жуматкызы
38 учаскелік сайлау комиссия (Пушкин көшесі №15, №1 мектеп гимназия) тел: 43-34-92, 43-69-05

Комиссия төрайымы:Тұмабекова Әлия Әбдірахманқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Мадимарова Жанна Самигуллаевна

Комиссия хатшысы: Алдиярова Шолпан Камильқызы

Комиссия мүшелері:

Қуанышбаев Ерлан Мұратұлы

Мұкышев Мирам Максұтұлы

Данилова Анна Юревна

Райымжанова Қарлығаш Мұратқызы
39 учаскелік сайлау комиссия (Сыпатай батыр көшесі №10, №10 орта мектеп) тел: 43-15-36

Комиссия төрағасы:Қалматаев Орал Самбетбайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Досекеева Білімжан

Комиссия хатшысы: Нышанова Салтанат Пардабайқызы

Комиссия мүшелері:

Кушерова Жанна Есбалақызы

Сембиев Жандос Бахытбекұлы

Березкина Римма Ивановна

Бақтиярова Айнұр
40 учаскелік сайлау комиссия (Төңкеріс массиві №14, №31 орта мектеп) тел: 42-61-85, 2-41-64
Комиссия төрайымы:Алехина Марина Валентинқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Серікбаева Әлия Рахметілдақызы

Комиссия хатшысы: Медеулова Айнұр Беделханқызы

Комиссия мүшелері:

Родкина Анна Александровна

Мельниченко Ирина Васильевна

Нұрмолдаева Айсұлу

Төлепбергенова Әлия Абитайқызы

41 учаскелік сайлау комиссия (Пушкин көш.52, Гум. колледж) 43-39-54



Комиссия төрайымы: Мұсаева Сәуле Адамбекқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Есжанов Дархан Кенесбекұлы

Комиссия хатшысы: Исабекова Сабира Айтжанқызы

Комиссия мүшелері:

Маханов Елдос Үсіпбайұлы

Аманов Жақсылық Әбирбекұлы

Нарымбетова Аршакуль Сабырақызы

Ізтұяқ Жамбыл Алпысбайұлы
43 учаскелік сайлау комиссия

(Сухамбай көш, 20, №23 ОМ) 42-56-06, 42-61-57

Комиссия төрайымы: Қараулова Нүрила Опабекқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Кудюкова Галина Николаевна

Комиссия хатшысы: Бекембетова Эльвира Игіликқызы

Комиссия мүшелері:

Худзикевич Светлана Мечиславовна

Дуйсенбиев Үсен

Мейрманова Ләззат Кенесаліқызы

Кұсаинова Жанар Алпысбайқызы
44 учаскелік сайлау комиссия

( Жамбыл даңғ.16А, ТарГПИ) 2-41-76

Комиссия төрағасы: Бижигитов Темірхан Бижігитұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Мұратова Гаухар Имашқызы

Комиссия хатшысы: Лепесова Алма Төреханқызы

Комиссия мүшелері:

Джаскелінова Айнур Ермекқызы

Мәжібаев Асылжан Кенжекереұлы

Сатыбалдин Динара дүйсенбайқызы

Бердібаева Света Қыдырбекқызы
45 учаскелік сайлау комиссия

(Мәмбет батыр көш, 25А № 50ОМ) 52-33-29, 42-63-92

Комиссия төрағасы: Дүйсенбаев Бөкейхан Жақыпұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Кеужанова Бағила Арыстанбекқызы

Комиссия хатшысы: Молдашева Ақшолпан Тәжібекқызы

Комиссия мүшелері:

Биғазиев Әлібек Рүстембекұлы

Өрісбаева Жанат Алдамұратқызы

Әзілбеков Дулатбек

Серікова Сандуғаш Сайлауқызы
46 учаскелік сайлау комиссия

( К. Азербаев көш, 154, №44 ОМ) 43-15-37,43-29-40

Комиссия төрағасы: Асқарбеков Қибат Тлеуқұлұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Тайбағаров Серік Тұрғынбайұлы

Комиссия хатшысы: Казкенова Күлжан Сабырбайқызы

Комиссия мүшелері:

Бошқаев Әділхан Әбілдаұлы

Досмуанбетова Күләш Сабырқызы

Алиева Гүлмира Аманжолқызы

Құрман Сайлаукүл Жорабекқызы
47 учаскелік сайлау комиссия

( Тараз қ.К. Азербаев көш, 154, №44 ОМ) 52-20-82, 52-19-26

Комиссия төрайымы: Садықбекова Гүлмира Тілепалдықызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Нүсіпбекова Салима Жүнісбекқызы

Комиссия хатшысы: Идиятова Гульзира Жандәулетқызы

Комиссия мүшелері:

Райқұлов Мәулен Райқұлұлы

Кембаева Роза Жүнісбекқызы

Оразбаева Мая Кенжебекқызы

Әбдусаметова Раушан Балғабайқызы
48учаскелік сайлау комиссия

( Сатпаев көш, 18, ТарМУ) 2-28-60 сот: 87003639622

Комиссия төрағасы: Ахметов Ерғали Сейлбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Сарбасова Гүлмира Әзімбайқызы

Комиссия хатшысы: Бәкірбаев Нұржан Бәкірұлы

Комиссия мүшелері:

Аманова Ораза Балтабайқызы

Тажиева Мырзагүл Төлебайқызы

Тойбаева Роза Тоқтарқызы

Түкібаева Бибизада Ансабекқызы
49учаскелік сайлау комиссия

(Көшеков көш, 52 №26 ОМ) 43-06-11

Комиссия төрайымы: Абдуалиева Гүлнар Бегаділқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Талқанбаев МұхтарДәулетұлы

Комиссия хатшысы: Оңғарбаева Мира Сейсенбайқызы

Комиссия мүшелері:

Қурманалиева Рахия Буранәліқызы

Тәжібаев Бигелді Халилулаұлы

Бектұсынова Айгүл Ділдақызы

Қонысбекова Гүлбану Қалдыбайқызы
50 учаскелік сайлау комиссия

(Бурыл алқабы, Шакиров, 82 №54 ОМ) 52-02-92

Комиссия төрайымы: Тоғысова Раиса Дастенқызы

Комиссия төрайымының оынбасары: Бегімбаева Қаншайым Мырзабекқызы

Комиссия хатшысы: Айғожаева Сәуле Сабырқызы

Комиссия мүшелері:

Қалыбек Раиса

Имашева Диляра Орынбекқызы

Қожатаева Гүлжахан Кеңесқызы

Алиев Артық Байқараұлы
51 учаскелік сайлау комиссия

(Көшек Батыр көшесі,136, №9 ОМ) 43-69-12

Комиссия төрайымы: Утеулина Роза Жақсыбекқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Маханова Ұлбосын Жақсылыққызы

Комиссия хатшысы: Меркушкина Анна Николаевна

Комиссия мүшелері:

Бердібаева Дана Болатқызы

Төлебекова Айжан Мухтарқызы

Мирсолиева Фикрия Кошалиевна

Тоқбаева Алма Марленқызы
52 учаскелік сайлау комиссия

(Тараз қ.К.Жалайыр көш,31, №32 ОМ) 57-67-22, 57-64-12

Комиссия төрағасы: Тазабекова Расима Оразбекқызы

Комиссия төрағасының орынбасары: Джақсылықова Үміт Сауқынбекқызы

Комиссия хатшысы: Қиябаева Роза Байұзаққызы

Комиссия мүшелері:

Таштамбекова Гүлзира Азамбекқызы

Байділдаев Бақыт Қаржаубайқызы

Исабекова Нұргүл Нұрғазықызы

Кекілова Динара Жарқынбекқызы
53 учаскелік сайлау комиссия

(Астана мөлтек ауданы, №53ОМ) 34-13-11, 34-30-66

Комиссия төрайымы: Қойлыбаева Эльмира Серікқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Утепова Макия Орынбекқызы

Комиссия хатшысы: Мәндібаева Бақыт Жаймашқызы

Комиссия мүшелері:

Кенжеқұлов Нұркен Айтбекұлы

Төлебекова Рахат Амантайқызы

Нусибеков Ерлан Сұлтанғалиұлы

Қожанова Бэлла Нұрбайқызы
54 учаскелік сайлау комиссия

( Қ.Жалаири көш., 5, №7 ОМ) 34-20-71

Комиссия төрайымы: Исеева Наталья Ивановна

Комиссия төрайымының орынбасары: Абдулова Гульнафист Юсуповна

Комиссия хатшысы: Бекбалаева Гульнар Исаевна

Комиссия мүшелері:

Есботаева Саулеш Шаймерденқызы

Кыдралиева Марал Жетписбаевна

Беркалова Ирина Викторовна

Калтаева Майра Мұратбекқызы
55 учаскелік сайлау комиссия

(Тараз қ., Ниеткалиев көш., 20

Медициналық колледж)

Комиссия төрайымы: Мадибраимова Айман Мақатайқызы 87009648381

Комиссия төрайымының орынбасары: Жапарқұлова Фарида Қадырбекқызы

Комиссия хатшысы: Куанышбекова Ляззат Тұрарқызы

Комиссия мүшелері:

Әмірқұлова Бақыт Ермекқызы

Өміралиева Гүлназ Бақытқызы

Тоқташева Жанат Абзелбекқызы

Ескебекова Зираш Сердалықызы
56 учаскелік сайлау комиссия

( 1 бұр. Крупский көш.,16, №37 ОМ) 43-08-22

Комиссия төрайымы: Ұлтарақова Бақтықыз Раушанқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Нұрханова Ләззат

Комиссия хатшысы: Дуанбекова Гүлнар Сембекқызы

Комиссия мүшелері:

Чапарбаева Сания Асылбекқызы

Шынасилова Сәрсенкүл Әпсаматқызы

Сүлейменова Мейрамкүл Сүгірбайқызы

Дүйсенбай Айнур Анарбайқызы
57 учаскелік сайлау комиссия

( Ленин көш., 34, № 2 ОМ) 43-69-15

Комиссия төрайымы: Колянова Татьяна Юрьевна

Комиссия төрайымының орынбасары: Аширмухамедов Абдрахим Таласович

Комиссия хатшысы: Башкатова Марина Анатольевна

Комиссия мүшелері:

Курилов Станислав Джонович

Перевалова Наталья Владимировна

Крюкова Лариса Викторовна

Туякбаева Ляззат Александровна
58 учаскелік сайлау комиссия

(Тараз қ., Казыбек би көш.,136 «Тараз су» МКК) 45-92-44, 45-35-37

Комиссия төрағасы: Есжанов Алмас Отанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Алмағамбетова Айман Хамитқызы

Комиссия хатшысы: Дадабаев Фахридин Рустамұлы

Комиссия мүшелері:

Джапаров Тұрар

Нармұхамбетов Марат Полатұлы

Запранова Жанат Қожабекқызы

Мамбеталиева Сырғагүл Юсубалиқызы
59 учаскелік сайлау комиссия

( Толе би даңғ., 60, ТарМУ ) 45-56-63, 45-78-31

Комиссия төрағасы: Биназаров Серик Жанабайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Баданова Роза Рыскелдіқызы

Комиссия хатшысы: Сатекбаева Айжан Жаңарбекқызы

Комиссия мүшелері:

Алтыбаев Габит Стамбекұлы

Касенова Айгерім Калмаханқызы

Баймедетов Серик Досмурзаұлы

Кинаятова Анар Сүріншіқызы
60 учаскелік сайлау комиссия

(Толе би данғ, 68, фил. факТарГПИ) 34-04-72, 34-04-99

Комиссия төрайымы: Тұрарова Айсұлу Нұрдынқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Мырзабеков Бахыт Ормаханұлы

Комиссия хатшысы: Жанқожаева Меруерт Оралбайқызы

Комиссия мүшелері:

Ибраимов Нұржан Лесбекұлы

Төлегенова Гүлжақан Төреханқызы

Свамбаева Назгүл Сапарбекқызы

Ниетбаев Әшірәлі Артайұлы
Учаскелік сайлау комиссиясы №61 (Толе би даңғ., 77, № 12 ОМ)

12 ОМ тел.: 43-80-77



Комиссия төрайымы: Жамбекова Назира Жамбековна

Комиссия төрайымының орынбасары: Тасыбаев Гульмира Еркебековна

Комиссия хатшысы: Отыншы Гүлнур Мелдеханқкызы

Комиссия мүшесі: Асемжанова Қарлыгаш Алпысбаевна

Касымбаева Карлыгаш Кантайевна

Шымырова Айбала Нарбекқызы

Сейдуалиев Данияр Мырзагелдиевич


Учаскелік сайлау комиссиясы №62 (Койгельды көш., 171, Жамбыл гуманитарлық-техникалық университеті)

ЖГТУ Тел.: 45-37-48

Комиссия төрағасы: Тажибаев Серик Дуйсеналиевич

Комиссия төрағасының орынбасары: Смагулов Даулет Кемелханович

Комиссия хатшысы: Майкенова Айнаш Агабековна

Комиссия мүшесі: Макарова Елена Александровна

Қыдырбай Сабыржан Бейсенұлы

Алимбекова Мадина Амангельдиевна

Нусупова Асима Женисбековна


Учаскелік сайлау комиссиясы №63 (Комратов көш., 64а, юридический колледж) т. 51-27-98

Комиссия төрағасы: Утешов Султанмахмұт Әмірұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Умиркулова Гульнар Абдыкалыковна

Комиссия хатшысы: Метерова Орынкул Есеновна

Комиссия мүшесі: Шоханова Рискул Жолдыбаевна

Жимайлова Мавзюда Зупарходжаевна

Рыскелдиева Батима Галымовна

Зайцева Лариса Витальевна


Учаскелік сайлау комиссиясы №64 (Крылова көш., 1, №20 ОМ)

20 ОМ Тел.: 56-54-72



Комиссия төрайымы:Тулендиева Гульнара Шерхановна

Комиссия төрайымының орынбасары: Жоралбаева Жұмакүль Кыргызбайқызы

Комиссия хатшысы: Есалиева Курманкуль Сейткулова

Комиссия мүшесі: Исмайлов Қуаныш Валиханұлы

Греев Руслан Сайдкаримович

Калханов Жумагали Серікбайұлы

Шабалина Лариса Вадимовна


Учаскелік сайлау комиссиясы №65 ( «Талас» м.а., №40 МГ)

КЛ №6 тел.: 6-20-57

Комиссия төрағасы: Оразбаев Тұрлыхан Кенжебекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Дүйсенбеков Есен Есіркепұлы

Комиссия хатшысы: Ильясова Әйгүл Сатыбалдықызы

Комиссия мүшесі: Шоқалақова Сәуле Бектурейқызы

Ажакаева Салтанат Дабыловна

Бербаев Жарылкасын Сансызбайұлы

Дауылбаев Бауыржан Сексенбайұлы


Учаскелік сайлау комиссиясы №66 ( «Талас»м.а., №40 МГ)

МГ № 40 Тел.: 6-55-56

Комиссия төрағасы: Гибнер Александр Абрамович

Комиссия төрағасының орынбасары: Кульжанова Зейнеп Сагудуллаевна

Комиссия хатшысы: Примбетова Ләззат Жолдасқызы

Комиссия мүшесі: Литвенинко Валерий Сергеевич

Ляхович Михаил Михайлович

Марзоев Руслан Магометович

Тутокина Любовь Матвеевна


Учаскелік сайлау комиссиясы №67 ( «Жайлау» м.а., №35 ОМ)

Ғ. Мұратбаев библеотекасы тел.: 34-63-47

Комиссия төрайымы:Нұртаева Роза Ғалымқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Асланова Замира Мирнашқызы

Комиссия хатшысы: Жангушикова Уринкуль Жамаловна

Комиссия мүшесі: Байдильдаева Егизкуль Убитаевна

Өмирзакова Шолпан Ташайқызы

Тлеумбекова Ақерке Нышанбекқызы

Кекілбаева Бахыт Ембергенкқызы


Учаскелік сайлау комиссиясы №68 ( «Жайлау» м.а., №35 ОМ)

35 ОМ тел.: 7-57-10



Комиссия төрайымы:Саду Дина Рахметуллақызы

Комиссия төраймының орынбасары: Абдикасимова Нургуль Баймолдаевна

Комиссия хатшысы: Бектурганова Карлыгаш Кемелхановна

Комиссия мүшесі: Байгонова Малике Кемербаевна

Еркимбекова Гульшат Торехановна

Садыбекова Лидия Александровна

Карибаева Нуржамал Орынбековна


Учаскелік сайлау комиссиясы №69 ( «Салтанат» м.а., № 30 ОМ)

30 ОМ Тел.:7-33-85



Комиссия төрағасы: Абдыкеримов Бахытбек Турарбекович

Комиссия төраймының орынбасары: Джолдасова Гульфия Сабитовна

Комиссия хатшысы: Саркулова Айнагул Егинбайкызы

Комиссия мүшесі: Асанова Набат Болатбековна

Азимбаева Сайлаукуль Ажикуловна

Примбаева Ләззат Баймахановна

Алибаев Казбек Абдрахимұлы


Учаскелік сайлау комиссиясы №70 ( «Салтанат» м.а., № 30 ОМ)

Тел.: 34-28-30



Комиссия төрағасы: Қасымов Кайрат Жаманқұлұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Касмакасов Серікбай Халимұлы

Комиссия хатшысы: Алешова Салтанат Мусабайқызы

Комиссия мүшесі: Кожабергенов Нурлан Есенбаұлы

Цой Ольга Хорлантьевна

Айтбанова Саулекул Калмаханбетқызы

Алибаев Ержан Елубайұлы


Учаскелік сайлау комиссиясы №72 ( «Акбулак» м.а., № 36 ОМ)

ТИГУ Тел.: 42-60-26

Комиссия төрағасы: Баубек Сабит Джұмабайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Асабай Калтай Арынович

Комиссия хатшысы: Акылова Арайлым Адиалимовна

Комиссия мүшесі: Байгулина Эльмедира Арқабайқызы

Наурызбаев Дархан Мырзабекұлы

Сейдрахманова Раушан Избасарқызы

Оралбаев Қайсар Оспаналиевич


Учаскелік сайлау комиссиясы №73 ( «Акбулак» м.а., № 36 ОМ)

36 ОМ Тел.: 7-79-21



Комиссия төрайымы:Кожамкулова Нейля Кожамкуловна

Комиссия төрайымының орынбасары: Жамалбекова Шафига Мамырхановна

Комиссия хатшысы: Тамабекова Саулет Махатовна

Комиссия мүшесі: Қалманбетов Ақберген Мейманжанұлы

Нурбаева Куралай Абдижадгиловна

Жуанышев Айдын Тайтулеуович

Шажалиева Асель Бахытжановна


Учаскелік сайлау комиссиясы №74 ( «Каратау» м.а., № 38 ОМ)

38 ОМ тел.: 34-17-92



Комиссия төрайымы:Бисенгалиева Мадина Сурагановна

Комиссия төрайымының орынбасары: Копабаева Орынкул Шагаевна

Комиссия хатшысы: Қолдасбекова Бактыкуль Алимхасовна

Комиссия мүшесі: Қалтаева Фатима Тансыкбаевна

Ишанова Салтанат Абухановна

Тайтелиева Бекзат Кадырбековна

Шолпанбекова Кенескуль Оңланбаевна


Учаскелік сайлау комиссиясы №75 ( «Каратау» м.а., 34 үй, Тараз ғасыр колледж)

Тара ҒаСыр колледжі Тел.: 34-16-45

Комиссия төрағасы: Мадимаров Ғазизжан Жақсығұлұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Желдібаева Шарипа Егенбердіқызы

Комиссия хатшысы: Салимбаева Кулайхан Советовна

Комиссия мүшесі: Аширова Шакизада Бектұрсынқызы

Таубаев Мұрат Берікұлы

Батырбаева Айгуль Камаловна

Куандыкова Айгуль Турсынбековна


Учаскелік сайлау комиссиясы №76 (масив «Карасу», № 25 ОМ)

25 ОМ Тел.: 34-58-59



Комиссия төрайымы:Қырғабақова Салтанат Шалқарқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Құлтасова Серіккүл Утенқызы

Комиссия хатшысы: Тауелбеков Ауезхан Валиханұлы

Комиссия мүшесі: Умарова Умида Сунатуллаевна

Бектаева Раушан Жақанқызы

Жолдасова Бахыткуль Карловна

Курманбекова Сапура Ибрагимқызы


Учаскелік сайлау комиссиясы №77(масив «Карасу», № 51 ОМ)

51 ОМ Тел.: 34-81-48



Комиссия төрайымы:Сапаралиева Бахыт Жумабековна

Комиссия төрайымының орынбасары: Асрауова Айнур Батырхановна

Комиссия хатшысы: Амирхан Гульбану Амирханкызы

Комиссия мүшесі: Ушанбаева Камшат Рахымбердиевна

Нурсейтова Айнаш Канафиновна

Тунеуов Куат Куанышович

Кайрат Динара Азаматқызы


Учаскелік сайлау комиссиясы №78 ( «Самал» м.а., № 39 ОМ)

39 ОМ Тел.: 31-86-33



Комиссия төрайымы:Ботабаева Зауре Несипбаевна

Комиссия төрайымының орынбасары: Қыздашев Бахытжан Момышеыич

Комиссия хатшысы: Исақанқызы Қарлығаш

Комиссия мүшесі: БайымбетоваАйгул Байшымыровна

Алпысбаева Индира Амангельдиевна

Кадирова Гульназ Мейрамбековна

Коханова Алла Николаевна


Учаскелік сайлау комиссиясы №79 ( «Самал» м.а., № 45 МГ)

45 МГ Тел.: 7-32-36



Комиссия төрайымы:Ниязбекова Айша

Комиссия төрайымының орынбасары: Шымырова Бибихадиша Азимовна

Комиссия хатшысы: Балмуханова Каракоз Интикбаевна

Комиссия мүшесі: Аюпова Мира Кенесовна

Иманкулова Татты Ирановна

Молдабаева Жібек Сұлтановна

Бейсеева Сайракуль Анарбековна


Учаскелік сайлау комиссиясы №80 ( «Самал» м.а., № 39 ОМ)

Спорт мектеп Тел.: 56-14-95

Комиссия төрағасы: Карауыл Тауирбек Абитаевич

Комиссия төрағасының орынбасары: Тастеков Рахман Зиядович

Комиссия хатшысы: Аманкелдиева Гаухар Керимкуловна

Комиссия мүшесі: Тұрысбек Бахыт Әзімханұлы

Айдаралиева Сайра Сиырбаевна

Жолшыбеков Мурат Касымович

Керимбаев Азамат Дауылбаевич


81-учаске (№43 ОМ, «Алатау» м.а.) қ.б: 56-03-44

Комиссия төрайымы: Раптаева Гүлнар Мұратбекқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Бобер Райхан Қаратайқызы

Комиссия хатшысы: Даулетбаев Нұрлан Жексембекұлы

Комиссия мүшелері:Үсенбаева Сәуле Бұхарбайқызы

Сертекова Ғалия Әзімбекқызы

Сарманбетова Лаззат Каратайқызы

Чертова Татьяна Анатольевна


82-учаске (№48 ОМ «Алатау» м.а.) ж.т: 56-14-03

Комиссия төрайымы: Абдешова Айжан Ақтілеуқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Құлтасова Ғалия Абайқызы

Комиссия хатшысы:Абашова Айнұр Кәріммұллақызы

Комиссия мүшелері:Стибаева Бижамал Қайсарбекқызы

Жақыпов Ғалымжан Әбдрахимұлы

Есенкулова Закира Барболқызы

Жүнісова Бақыткүл Қамашқызы


83-учаске (№48 ОМ «Алатау» м.а.) ж.т: 34-30-74, 34-11-28

Комиссия төрағасы:Ниязқұлов Бөрехан Өменұлы (8701 749 8289)

Комиссия төрағасының орынбасары: Аманжолов Ришат Багалыұлы

Комиссия хатшысы:Холодкова Любовь Леонидовна

Комиссия мүшелері:Сұлтанова Махаббат Төлегенкызы

Әлібаева Зәурекүл Сүйіндікқызы

Оралбаева Ләйля Көкешқызы

Әйменова Динара Даирқызы


84-учаске (№41 мек.гимназия. «Мыңбұлақ» м.а.) ж.т: 31-06-81

Комиссия төрайымы: Бейсембаева Сәуле Серікқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Телебаев Асқар Робертұлы

Комиссия хатшысы:Сатылғанова Әмина Абылайханқызы

Комиссия мүшелері:Арихова Ақнар Бақытханқызы

Ромашева Лаура Ырзабекқызы

Валеева Марина Конысбаевна

Кузнецова Галина Игоревна


85-учаске (№47 ОМ «Мыңбұлақ» м.а.) ж.т: 31-09-50

Комиссия төрайымы:Асабаева Жанар Сәйдуақасқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Алтынбаева Мархаббат Иманбекқызы

Комиссия хатшысы:Бердібекова Аманкүл Тастемірқызы

Комиссия мүшелері:Нұрсейтова Шарапат Қарақойшықызы

Сарсенбаев Ерлан Аманбайұлы

Асембекова Лаура Жорабекқызы

Искакова Сәрсенкүл Мұратқызы


86-учаске (№41 мек.гимн. «Мыңбұлақ» м.а.) ж.т: 31-06-81



Комиссия төрайымы: Түребекова Жәмила Мәулетқызы

Комиссия төрағасының орынбасары: Вааг Марина Александровна

Комиссия хатшысы: Шакенова Кұралай Мұхамбетқызы

Комиссия мүшелері:Аманжолова Зауре Тұрдәліқызы

Берг Екатерина Андреевна

Базилова Гүлжан Қазыханқызы

Тажікова Бағила Жақыпбайқызы


87-учаске (№49 ОМ «Аса» м.а.) ж.т: 31-36-78, 31-15-40

Комиссия төрайымы:Ногайбаева Фарида Әшімқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Ходжаева Гүлжан Ысқаққызы

Комиссия хатшысы:Шоханова Индира Шоханқызы

Комиссия мүшелері:Далбаева Гүлзипа Сәбитбекқызы

Айтбаев Медет Айдарханұлы

Есенбаева Замира Шералықызы

Нұрғалиева Айнұр Жақсылыққызы


88-учаске (№46 ОМ «Аса» м.а.) ж.т: 57-36-45

Комиссия төрайымы:Абдрахманова Әмина Ұқашықызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Кұлжан Айгүл Жұмаділдақызы

Комиссия хатшысы:Рыспаева Айсұлу Даниялқызы

Комиссия мүшелері:Саурықова Назерке Асанқызы

Божымбаева Минура Сәрсембекқызы

Альба Оксана Алексеевна

Акылбаева Ботагөз Маратқызы

 

89-учаске (№49 ОМ «Аса» м.а.) ж.т: 31-15-40, 51-63-41



Комиссия төрағасы:Мырзахметов Темірхан Рахымжанұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Кеңесариев Сәбит Насырұлы

Комиссия хатшысы:Кұлыбекова Бибігүл Сағатбекқызы

Комиссия мүшелері:Антеева Ақмарал Кеңесбекқызы

Өмірбаева Гүлнар Кұрашқызы

Жарылқапов Мақамбет Құдайбергенұлы

Базаров Кұдабай Жауғашарұлы

90-учаске (№42 ОМ «Жансая» м.а.) ж.т: 31-53-83

Комиссия төрайымы:Нысамбекова Бақыт Мекемтасқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Құралбаев Алтынбек Жуасбекұлы

Комиссия хатшысы:Усербаева Жанат Майданқызы

Комиссия мүшелері:Танкина Марияш Базарбайқызы

Ағайдаров Ербол Асанқұлұлы

Айтбаев Ғазиз Жамалұлы

Туреханова Гүлжанар Ильясқызы

91-учаске (№42 ОМ «Жансая» м.а.) ж.т: 31-53-83

Комиссия төрайымы:Кучибекова Бибігүл Тұрақбайқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Кадірімбетова Майра Ордалықызы

Комиссия хатшысы: Аубакирова Замира Көшкімбайқызы

Комиссия мүшелері:Шардарбеков Бегімжан Бәкірамұлы

Аманжолов Махамбет Аманжолұлы

Аяпбергенова Махаббат Сағынбекқызы

Скрипченко Елена Юрьевна

 

92 учаскелік сайлау комиссиясы (Тауке хан көш. 1, «Казавтодор»):



ж.т: 31-55-88, 31-66-38

Комиссия төрағасы: Ибрагимов Мырзахмет Қыраубекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Балқыбеков Марат Жолдасұлы

Комиссия хатшысы:Мырзаев Қадыржан Талыпұлы

Комиссия мүшелері:Әлімқұлова Маржан Нұрланқызы

Цой Илья Валентинович

Заитов Ақмал Тұрғымбайұлы

Измайлова Ирина Сергеевна



Тараз қаласының жабық учаскелік сайлау комиссиялары құрамы туралы мәлімет.
93 учаскелік сайлау комиссиясы ( Асқаров, 278, облыстық туберкулездық аурухана): 52-12-60,52-12-31

Комиссия төрайымы: Қабдрахымова Айман Ахрапқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Арымбаев Дәулет Әмребекұлы

Комиссия хатшысы: Сысоева Галина Васильевна

Комиссия мүшелері: Нүсіпова Рита Жапарбекқызы

Ибрагимова Ләззат Мадиярбекқызы

Арғынбекова Толқын Тишыбайқызы

Ержанова Айжан Жеңісбекқызы


94 учаскелік сайлау комиссиясы (Кошеней көш.42, облыстық наркологияляқ орталық): ж.т: 43-16-82,43-16-82

Комиссия төрайымы:Кәрімова Гүлмира Әуесханқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Дәулетжанова Эльмира Асқарқызы

Комиссия хатшысы:Керімбаева Шарапат Асқарқызы

Комиссия мүшелері:Таңатбаева Ләззат Сауранбекқызы

Омарова Жаухар Советқызы

Райымқұлова Асылзат Қашқымбайқызы

Әубакиров Шынарыс Махмұдұлы


95 учаскелік сайлау комиссиясы ( Кіші-Бесагаш көш.1, Облыстық туберкулезге қарсы балалар ауруханасы): ж.т:46-43-73

Комиссия төрайымы: Асқарова Жаңылшақ Сейфуллақызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Бимұрзаева Күлпаш Мырзалықызы

Комиссия хатшысы: Бидайбекова Назира Ауданбекқызы

Комиссия мүшелері: Айтуарова Анар Тайланқызы

Әбдіқалықова Раушан Омарқызы

Үмбеталиева Ұлдаркүл Нәбиқызы

Көпеева Гүлбану Доскейқызы


96 учаскелік сайлау комиссиясы (Абая даң. 575, Тұрар Рысқұлов санаториясы): ж.т:46-43-23

Комиссия төрағасы: Хафизова Флюра Көпжасарқызы

Комиссия төрағасының орынбасары: Әбуов Тілеулес Шәкірұлы

Комиссия хатшысы:Оралбаева Айгүл Сарсенбекқызы

Комиссия мүшелері:Сабырова Бану

Мұсабеков Кемелбек Станбекұлы

Тоқсабаев Арнұр Смағұлұлы

Шалқаров Мұрат Бердіғұлұлы


97 учаскелік сайлау комиссиясы (ул. Байзақ батыра, 196, Т/Ж ауруханасы): ж.т:46-00-00

Комиссия төрағасы: Бейсенбаев Бақыт Сакенұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Сақтағанов Әбдіғапбар Қалдыбекұлы

Комиссия хатшысы:Орынғазиева Назым Тынышбайқызы

Комиссия мүшелері:Әшірбаева Гүлмира Сауранбекқызы

Қырықбаева Марияш Зейделтайқызы

Айдарбеков Бақыт Дауітәліұлы

Әбделдинов Самат Ержанұлы


98 учаскелік сайлау комиссиясы ( К.Азербаева 156, Облыстық перинаталдық орталық):52-19-61

Комиссия төрайымы:Мекебаева Айгүл Дауренбекқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Бандаренко Майя Айбатыровна

Комиссия хатшысы:Әшірбаева Гүлзада Абайқызы

Комиссия мүшелері:Базарова Қарлыға Аманбайқызы

Мұқажанова Раушан Жамашқызы

Кенбаев Сабыржан Спарғалиұлы

Күдербаева Дариға Оралбекқызы


99 учаскелік сайлау комиссиясы ( Асқаров, 277, Облыстық психоневрологиялық диспансер): ж.т:52-14-52

Комиссия төрағасы:Сауранбаев Еркінтай Аштайұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Нұралиева Галинa Исақұлқызы

Комиссия хатшысы:Бозбаева Қалия Мұздыбайқызы

Комиссия мүшелері:Мәжен Рая Хансұлтанқызы

Бекайдарова Мадина Амалбекқызы

Дүйсенбиева Назира Ескендірқызы

Мамедов Индизан Анвер-оглы


100 учаскелік сайлау комиссиясы (Толе би, 64, қалалық орталық аурухана): ж.т:45-38-74,45-38-74,45-05-28

Комиссия төрағасы: Ордабеков Ербол Сағындықұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Тин Татьяна Владимировна

Комиссия хатшысы:Аманбаева Бақыткүл Сатылқанқызы

Комиссия мүшелері:Назарова Роза Нұрғалиқызы

Тұрдалиева Нұржамал Шерәліқызы

Боқұшева Ләйля Түребайқызы

Әбілдаева Гүлмира Алтынбекқызы

101 ( Әйтиев көш. 2, облыстық аурухана):

ж.т:45-64-08, 45-76-13,45-68-60

Комиссия төрағасы:Бейсенбеков Сағи Зұлфухарұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Сәрсенова Динара Амангелдіқызы

Комиссия хатшысы: Михайлова Людмила Григорьевна

Комиссия мүшелері:Москаленко Елена Анатольевна

Өтеулиева Салтанат Айділдәқызы

Қалниязова Рабия Сағитқызы

Ибрагимова Жанар Бәйтішқызы

102 учаскелік сайлау комиссиясы ( Рысбек батыр, 13, № 2 қалалық аурухана ): ж.т:34-28-39

Комиссия төрағасы: Байдарбеков Өмірхан Байдарбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Мамедахунов Розахун Хабибуллаевич

Комиссия хатшысы: Сартмамбетова Жібек Шүкүрұллақызы

Комиссия мүшелері:

Омарова Клара Бескемерқызы

Салыбекова Мәнсия Аниморбекқызы

Құлахметова Манат Қабылқызы

Жолдыбаева Гаухар Керімбердіқызы
103 учаскелік сайлау комиссиясы (Асқаров көш , 282, тері-венерологиялық диспансері): ж.т: 52-13-80

Комиссия төрағасы:Әбусаметов Данияр Марсұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Мамедахунов Сабыр Хабибуллаұлы

Комиссия хатшысы:Байжұманова Қарашаш Қуантайқызы

Комиссия мүшелері:

Байболатова Салтанат Маратғалиқызы

Шалқарбаева Бақытжамал Сейдәзімқызы

Кенжебаева Индира Алтынбекқызы

Тілеубердиева Әсел Темірханқызы
105 учаскелік сайлау комиссиясы (Красина көш. 1-бұр., 19, № 2 қарттар және мүгедектер үйі): 52-16-90,43-04-43

Комиссия төрағасы:Қошқаров Әбдіазиз

Комиссия төрағасының орынбасары: Мұқашева Майра Сиязбайқызы

Комиссия хатшысы:Қошқынбаева Бегімкүл Қалмашқызы

Комиссия мүшелері: Өмірәлиева Гүлнұр Сансызбайқызы

Тоқтарова Нұргүл Әуесханқызы

Тұрсынбекова Земфира Ерғалиқызы

Көпеева Гүлжан Азаматқызы


106 учаскелік сайлау комиссиясы (Ленина, 153, Облыстық балалар жұқпалы ауруханасы):45-86-43,43-29-27

Комиссия төрағасы:Абдрашитов Михаил Валентинович

Комиссия төрағасының орынбасары: Әбірбекова Жанар Жеңісқызы

Комиссия хатшысы:Бермұрзина Әлия Әлибекқызы

Комиссия мүшелері:

Рабинчук Елена Львовна

Жұманова Жанна Әділбайқызы

Құрманалиева Жанат Әділбайқызы

Мусина Жүрсінкүл
107 (Қалауыр Әкім, 2 , № 1 қарттар және мүгедектер үйі):

ж.т:56-54-64, 56-54-65

Комиссия төрайымы:Дембаева Зухра Маханқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Сартаева Күлзинат Амрабекқызы

Комиссия хатшысы:Шахаева Сәуле Нұрлыбайқызы

Комиссия мүшелері:

Боранқұлова Гүлвира Жеткербайқызы

Сопбекова Алтын Бейсембекқызы

Салиева Фатима Мұзрабшеқызы

Дазбекова Баян Қырбасқызы
108 учаскелік сайлау комиссиясы (Театральный көш.№2 Облыстық онкологиялық орталық) ж.т:46-68-31

Комиссия төрағасы:Егембердиев Қуандық Шаймерденұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Тин Александр Леонидович

Комиссия хатшысы: Сопбекова Марал Нұрадинқызы

Комиссия мүшелері:

Омарова Лязат Тілепбергенқызы

Қарабаева Әсем Болатбекқызы

Шолпанқұлова Гүлнар Аукенқызы

Бөпежанов Жексембі Муратұлы
110 учаскелік сайлау комиссиясы (Ленина, 99, қалалық балалар ауруханасы): ж.т:43-75-61

Комиссия төрайымы: Сарина Светлана Жақсығалиқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Нұрлыхина Гүлбике Абдуллақызы

Комиссия хатшысы:Апбасова Сәулеш Ошақбайқызы

Комиссия мүшелері:

Мыңбаева Салтанат Орынбасарқызы

Лукстина Анастасия Анатольевна

Арғынбаева Анар Амангелдіқызы

Сыдықова Нұркүл Әбдалимқызы
111 учаскелік сайлау комиссиясы ( Речная, 111, Домалақ ана атындағы облыстық «Ана мен бала» оңалту орталығы):

ж.т:46-43-66

Комиссия төрайымы: Оспанова Шарбат Болысбекқызы

Комиссия төрайымының орынбасары: Старокожива Людмила Петровна

Комиссия хатшысы:Бабаханов Ибрагим Әбітханұлы

Комиссия мүшелері:

Қиябаева Рита Қиябайқызы

Жанғалиева Гүлнар Жасқайратқызы

Ізбасарова Райхан Құралбекқызы

Свиридова Татьяна Николаевна
112 учаскелік сайлау комиссиясы ( Пушкин көш. 26, Облыстық балалар ауруханасы): ж.т: 43-08-60

Комиссия төрағасы:Темірбеков Нұрғали Ермағанбетұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Әлқуатов Нұртуған Айтуғанұлы

Комиссия хатшысы: Жүсіпова Күлнархан Әшірбекқызы

Комиссия мүшелері:

Құдайберлиев Берік Құдайберліұлы

Қожамжарова Раиса Пернешқызы

Болысбеков Ербол Бескемпірұлы

Танаева Күлпан Азизбекқызы
113 учаскелік сайлау комиссиясы (орталығы 5513 ә/б. Толе би даң. 123):34-46-33,57-58-39

Комиссия төрағасы: Исақұлов Бауыржан Садықбекұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Қасымов Қайрат Қалкенұлы

Комиссия хатшысы:Түленова Мархаба Жуанышбекқызы

Комиссия мүшелері:

Жақсылықова Айсұлу Нұрқасымқызы

Зинина Оксана Сергеевна

Сүйсенов Дархан Ахметұлы

Устинова Светлана Владимировна
478 учаскелік сайлау комиссиясы ( Героев Октября көш.1, ә/б 2035):94-05-02, 94-05-64

Комиссия төрағасы:Арзиев Бахтияр Насруллаұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Бабихина Евгения Николаевна

Комиссия хатшысы:Қасенов Еділ Маратұлы

Комиссия мүшелері:

Бекаманов Қуаныш Әсілұлы

Бүгібаева Қаламқас Байболқызы

Есбергенова Ләззат Серіковқызы

Самсонова Людмила Сергеевна
486 учаскелік сайлау комиссиясы (Жамбыл даңғылы 180-а,

ТИ-13): ж.т:7-54-94

Комиссия төрағасы:Құдайбергенов Хасен Тілеуқұлұлы

Комиссия төрағасының орынбасары: Ахметова Халида Нұрахметқызы

Комиссия хатшысы:Меңдіғалиева Эльмира Жақсылыққызы

Комиссия мүшелері:

Сәрсенбаева Жайсан Тұранқызы

Сыздықова Әлия Кеңесарықызы

Байғұзова Гүлнұр Жұмабекқызы



Далиев Күмісбек Сегізбайұлы



©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет