Сабақтыңтақырыбы 3-тоқсан бойынша жиынтық бағалау



Дата23.04.2020
өлшемі0.85 Mb.
түріСабақ


Ұзақмерзімдіжоспардыңтарауы:

Шешімдердібағдарламалау



Қордайауданы, №23 Т. Рысқұловатындағы ОМ

Күні:

Мұғалімніңаты-жөні: Зайтинов Н.Т.

Сынып: 10 сынып

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтыңтақырыбы

3-тоқсан бойынша жиынтық бағалау

Осысабақтақолжеткізілетіноқумақсаттары (оқубағдарламасынасілтеме)

10.4.2.1 Web-парақшаларды әзірлеуде HTML-тегтерін қолдану





Сабақтың мақсаты

10.4.2.1 Web-парақшаларды әзірлеуде HTML-тегтерін қолдану


Бағалаукритерийі

10.4.2.1 Web-парақшаларды әзірлеуде HTML-тегтерін қолданады



Тілдікмақсаттар

Пәндік лексика және терминология:
Диалог/жазу үшін пайдалы сөз тіркестері:


Құндылықтарға баулу

Құрмет, ынтымақтастық, өмір бойы оқуға дайын болу.

Пәнаралық байланыс

Математика

Алдыңғы білім

Бағдарламалаудың ойын ортасында өткен оқушылар тәжірибесі

Сабақбарысы

Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері

Сабақтағыжоспарланғанжаттығутүрлері

Ресурстар

Сабақтың басы


  • Сәлемдесу;

-Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.


Стикер

ДК


Сабақтың ортасы



Ұзақтығы - 40 минут

Балл саны - 25

Тапсырма түрлері:

КТЖ – Көп таңдауды қажет ететін тапсырмалар;

ҚЖ – Қысқа жауапты қажет ететін тапсырмалар;

ТЖ – Толық жауапты қажет ететін тапсырмалар.

Жиынтық бағалаудың құрылымы

Бұл нұсқада бірнеше жауаптан таңдауды қажет ететін, қысқа және толық жауапты қажет ететін 10 тапсырма бар.

Қысқа жауапты қажет ететін тапсырмаларда оқушы жауапты сандық мән түрінде, сөз немесе қысқа сөйлем түрінде жазады.

Толық жауапты қажет ететін тапсырмаларда оқушы максималды балл жинау үшін тапсырмадағы тізбекті әрекеттерді орындай отырып, шешімін табады.



слайд



Сабақтың соңы


Қорытындылау:








Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау – Сіз оқушылардың материалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау




1.Бірге ойлаймызәдісі оқушыларды сабаққа тартуда оқушылар шағын топқа бөлініп содан кейін әр топқа талқылау үшін тапсырма беріледі. Берілген уақыт біткеннен кейін, олар өз жауаптарын плакатқа жазады және сыныппен бөліседі.
2.Тапсырма сәйкестестендіру
Деңгейлік тапсырмалар(Т,Ж,Ж).Оқушылар тапсырманы топпен орындай отырып әр оқушы өзіне деген сенімділігі мен уәжі тартады, түсінік пен дағды қалыптасады, шығармашылыққа жетелейді.

Осы тапсырма арқылы саралаудың жеті тәсілі түгел көрінеді деп ойлаймын.





«Көршіңді бағала», «Бас бармақ»

әдістері арқылы, бірін-бірі бағалау тапсырмаларды орындау деңгейін бақылау


Материалды игеру деңгейінің Кері байланысын

«Бүгінгі сабақта...» әдісімен жоспарлаймын

  • Мен қайталадым....

  • Мен білдім.....

  • Мен үйрендім...

Қауіпсіздік техникасы ережелерінен осы сабақта қолданылатын тармақтар.

Компьютердегі қауіпсіздік ережелері сақталып орындалады.



Сабақбойыншарефлексия



Оқушылар стикерлерге

– Бүгінгі сабақтан қандай әсер алғандарын , – Нені үйренгендерін жазады.



Білімағашынаіледі

Жалпы бағалау

Сабақта ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)?

1:
2:
Сабақтың бұдан да жақсы өтуіне не оң ықпал етер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?

1:
2:
Осы сабақтың барысында мен сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/ қиыншылықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не нәрсеге назар аудару қажет?



Достарыңызбен бөлісу:


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет