Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан»



жүктеу 295.06 Kb.
бет3/4
Дата02.05.2016
өлшемі295.06 Kb.
түріЗакон
1   2   3   4
: res -> uploads -> images
images -> Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және xалыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталықтары»
images -> 2013 ж. ХалықҚа кітапханалық Қызмет
images -> Фамилия, имя, отчество Дата подачи заявления о предоставлении земельного участка
images -> Сообщение о местонахождении, границах избирательных участков и избирательных округов, составах участковых, окружных и районной избирательных комиссий по выборам депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан
images -> Красивинский селолық округінің әкімі міндетін атқарушы Тойшыбеков Байдилла Жорабекұлының
images -> Юбилейный селолық округінің әкімі Генералова Г. А. селолық округтің 2012 жылғы әлеуметтік-экономикалық дамуы туралы ақпараты 2012 жылғы 14 желтоқсандағы Елбасының Қазақстан халқына Жолдауында айтылғандай, «Қазақстан -2050»
images -> Есіл ауданы әкімдігінің жылғы № а Қаулысымен бекітілген
images -> ЖШҚ «Агро-Шанс» табиғаттықорғау жоба шарасының қоғамдық тыңдау Хаттамасы Өткен күн: 16 қаңтар 2014 жыл Өтілетін жер: Ново-Кронштадка ауылы, қоғамдық кітапхана ғимараты МҰ «Шаңтөбе кенті әкім аппаратының»
images -> Телефон ы сельских Акимов и руководителей крупных хозяйств. Зерендинского района

Избирательный участок № 726


Местонахождение: с. Конкрынка, ул. Кабанбай батыра, 11,

начальная школа, тел: 8 (716 31) 2-07-66.


Границы: с. Конкрынка.

Состав участковой избирательной комиссии: председатель – Добренко Антонина Брониславовна; заместитель председателя – Заремба Людмила Аполинаровна; секретарь – Гуляева Галина Антоновна; члены комиссии - Березанская Наталья Эдвардовна, Кулеш Наталья Анатольевна, Ткаченко Вера Казимировна, Шопина Татьяна Ивановна.

Избирательный участок № 727

Местонахождение: с. Мыктыколь, ул. Райымбек батыра, 12, начальная школа, тел: 8 (716 31) 2-00-74.

Границы: с. Мыктыколь.


Состав участковой избирательной комиссии: председатель – Боцан Николай Антонович; заместитель председателя – Бекей Досан; секретарь – Танхай Бердигул; члены комиссии - Боцан Николай Федосьевич, Воробей Евгения Ильинична, Кузнецова Наталья Степановна, Рысбек Гульсара.

Избирательный участок № 728


Местонахождение: с. Новоселовка, ул. С. Сейфуллина, 20,

средняя школа, тел: 8 (716 31) 25-5-46.


Границы: с. Новоселовка, с. Каратюбе, иное поселение Первомайское.

Состав участковой избирательной комиссии: председатель – Головкина Вера Ивановна; заместитель председателя – Абдиев Ашим Абдиевич; секретарь Айтпаева Асем Жолдабаевна; члены комиссии

- Перескокова Наталья Николаевна, Попов Иван Александрович, Тогтамыс Жолтай, Тілекберді Серікжан.




Избирательный участок № 729


Местонахождение: с. Новопервомайское, ул. Достык, 7,

основная школа, тел: 8 (716 31) 5-14-05.


Границы: с.Новопервомайское.


Состав участковой избирательной комиссии: председатель – Мариневич Андрей Ахмедович; заместитель председателя

Плахотнюк Владимир Андреевич; секретарь – Аксенова Надежда Юрьевна; члены комиссии - Берген Құрметбек, Долганова Анастасия Михайловна, Жайқалып Өмірсерік, Сыдық Айжибек.



Избирательный участок № 730


Местонахождение: с.Ошак, ул. Желтоксан 9, сельский клуб,

тел: 8 (716 31) 5-17-90



Границы: с. Ошак.

Состав участковой избирательной комиссии: председатель – Хуанған Базаргүл; заместитель председателя – Билшан Баймурат; секретарь – Жухан Гульжан; члены комиссии – Заря Светлана Яковлевна, Мижиддорж Саранху, Норанчимэг Бумандолгор, Уатқан Зліман.
Избирательный участок № 731

Местонахождение: с. Новокубанка, ул. Кан Де Хана, 15, средняя школа, тел: 8 (716 31) 24-6-36.



Границы: с. Новокубанка.

Состав участковой избирательной комиссии: председатель – Мареева Татьяна Леонидовна; заместитель комиссии – Эженхан Хайса; секретарьБапарқызы Сағыныш; члены комиссии - Базарбаев Владимир Жолдасович, Богданович Елена Владимировна, Курек Наталья Владиславовна, Цырульникова Галина Владимировна.
Избирательный участок № 732

Местонахождение: с. Алтайское, ул. Болашак,38, сельский клуб,

тел: 8 (716 31) 2-05-22.

Границы: с. Алтайское.

Состав участковой избирательной комиссии: председатель – Уласик Михаил Михайлович; заместитель председателя – Сорока Александр Михайлович; секретарь – Бельц Мария Яковлевна; члены комиссии - Вотякова Татьяна Анатольевна, Довгий Анна Владимировна, Кайзер Нелля Ивановна, Корчанов Александр Александрович.
Избирательный участок № 733

Местонахождение: с. Раевка, улица Абая, 16, средняя школа,

тел: 8 (716 31) 25-7-68.

Границы: с.Раевка.

Состав участковой избирательной комиссии: председатель – Ержанов Тлеугабыл Туйякович; заместитель председателя – Ильясов Боранбай Файзулаевич; секретарь – Марчевская Виктория Сергеевна; члены комиссии - Ваховская Елена Юрьевна, Лобаева Мария Ильевна, Серік Гүльнәр Кәрібайқызы, Тоньшина Любовь Алексеевна.
Избирательный участок № 734

Местонахождение: с. Гуляй - Поле, улица Школьная, 2, основная школа,

тел: 8 (716 31) 2-01-00.

Границы: с. Гуляй – Поле.

Состав участковой избирательной комиссии: председатель – Кортикова Клавдия Васильевна; заместитель председателя – Гузь Владимир Иосифович; секретарь – Гриценко Наталья Викторовна; члены комиссии - Бедаш Сергей Николаевич, Гриценко Александр

Викторович, Никитина Инна Андреевна, Петровский Сергей Станиславович.


Избирательный участок № 735

Местонахождение: с. Егемен, улица Амангельды, 9, начальная школа,

тел: 8 (716 31) 2-00-40.

Границы: с. Егемен.

Состав участковой избирательной комиссии: председатель – Еженхан Марияш; заместитель председателя – Ильясов Дулат Тлеулесович; секретарьМахметова Сауле Ермековна, члены комиссии - Дабай Иса, Жанбыршы Әсет Бауржанұлы, Камешев Мерген Кайриденович, Махметова Джаухазен Нуреновна.
Избирательный участок № 736

Местонахождение: с. Новографское, улица Бейбитшилик, 16,

сельская библиотека, тел: 8 (716 31) 2-03-56.

Границы: с. Новографское.

Состав участковой избирательной комиссии: председатель – Байболова Меруерт Сапаровна; заместитель председателя - Нурабаев Нуржан Шортанбаевич, секретарь – Ахнаби Сайрангүл; члены комиссии - Байболова Гулжихан Елтаевна, Серуен Нагрина, Турсынхан Гулжан, Хайптан Байболат.

И.о. акима Секретарь Шортандинского

Шортандинского района районного маслихата
_________Е. Мухамедин _____________ Г. Скирда

Председатель Шортандинской районной

избирательной комиссии

_________С. Акимжанова



Шортанды ауданының аудандық аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының құрамы, олардың орналасқан орны, сайлау учаскелерінің шекаралары туралы

ХАБАРЛАМА
Шортанды аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Орналасқан орны: Шортанды к., Абылай хан көшесі 22,

«Шортанды ауданы мәслихатының аппараты» ММ,

тел: 8 (716 31) 2 – 24 – 30.


Шортанды аудандық аумақтық сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Әкімжанова Салтанат Қуандыққызы; төрайымның орынбасары - Блок Павел Викторович; хатшы - Клейвене Галина Николаевна; комиссия мүшелері - Анесий Азамат, Қабдешова Гүлзияш Сапабекқызы, Мусинов Қуат Сәдуақасұлы, Түлкібаева Әсел Шахманқызы.

703 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Шортанды к., Пушкин көшесі 20, Мәдениет үйі,

тел: 8 (716 31) 3-51-60.



Шекарасы: Шортанды к., 50 лет Октября көшесі - 53, 55, 56, 58, 60, 63, 65,67, 68, 69,70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,81, 83, 85, 87, 90, 18А; 30 лет Победы көшесі - 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 48; Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Александр Пушкин көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20, 21, 23, 27, 30, 32, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; Комсомольская көшесі - 1, 1а, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17,18, 19, 24; Юрий Лермонтов көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37; Новая көшесі - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 47а, 49, 49а, 51, 51а, 52, 53, 53а, 54, 55, 60, 85; Абай Құнанбаев көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11; Советская көшесі - 21, 23, 25; Луговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5; Амангелді Иманов көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16; Абылай хан көшесі - 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; Бейбітшілік көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 17, 19, 21, 23, 25, 27; Пролетарская көшесі - 49, 51, 55, 56, 57, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70; Южная көшесі - 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78; Пионерская көшесі - 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75; Киевская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Феликс Дзержинский көшесі - 46, 48, 50; Акмолинский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Школьный орамы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Целинный орамы - 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 25; Майский орамы - 1, 3, 5, 7, 9;
Больничный орамы - 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34; Спортивный орамы - 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41; Безымянный орамы - 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 44; Северная көшесі - 25а.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Нестеренко Татьяна Ивановна; төрайымның орынбасары – Сломинская Лилия Геннадьевна; хатшы - Тихоненко Елена Дмитриевна; комиссия мүшелері - Какенова Зайраш Сапабекқызы, Кашиков Әсет Мазипұлы, Удовенко Александр Дмитриевич, Харченко Елена Сергеевна.
704 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Шортанды к., Пионерская көшесі 4,

№ 1 орта мектеп, тел: 8 (716 31) 2-16-96.

Шекарасы: Шортанды к., 50 лет Октября көшесі - 1, 2, 2а, 2б, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51; Пролетарская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54; Южная көшесі - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; Пионерская көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60; Первомайская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 31; 30 лет Победы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Советская көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а; Феликс Дзержинский көшесі - 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Молодежная көшесі - 2, 3.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Қожамсейітов Ахмедия Шабданұлы; төрағаның орынбасары – Сытник Татьяна Александровна; хатшы - Дыхан Татьяна Леонидовна; комиссия мүшелері - Гельфрих Лариса Матвеевна, Нұрпейісова Айнагүл Асламбекқызы, Рудковская Галина Григорьевна, Шәди Бақытбай.
705 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Шортанды к., Советская көшесі 87,

«Жер-Ана» ЖШС клубы, тел: 8 (716 31) 2-12-85.

Шекарасы: Шортанды к., 30 лет Победы көшесі - 51, 51а, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111,

111а, 112, 113, 115а; Амангелді Иманов көшесі - 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Мира көшесі - 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Киевская көшесі - 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 78, 78а, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; Советская көшесі - 26, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 85, 87, 89; 2-ая Кооперативная көшесі - 1, 2, 3, 4; Константин Кайдалов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 29, 35; Гаражная көшесі - 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; Автомобилистов көшесі – 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Северная көшесі - 14, 15, 17, 19, 21, 63; Западный орамы - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 21; Больничный орамы - 4, 6, 9, 11, 12, 13, 14; Спортивный орамы - 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Безымянный орамы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14; Новый орамы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 23, 25, 25а; Зеленый орамы – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Майский орамы - 2, 4, 6.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Тынынбаев Төлеубай Түбекбайұлы; төрағаның орынбасары – Алғазин Темербек Сайлауұлы; хатшы - Мажитова Назгүл Сейтжанқызы; комиссия мүшелері - Дьяченко Сергей Леонидович, Зуева Юлия Александровна, Секерова Сания Ерболқызы, Көңбай Өзгеріс.
706 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Шортанды к., Нефтебазовская көшесі 1,

«Шортаны нефтебаза» ААҚ кеңсесі, тел: 8 (716 31) 2-14-66.

Шекарасы: Шортанды к., Линейная көшесі - 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28; Октябрьская көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84; Виктор Шишлянников көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 80, 81; Восточная көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 63, 63а, 65; Юрий Смирнов көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 36а, 60; Василий Чапаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15; Нефтебазовская көшесі - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Казциковская көшесі - 1, 2, 3, 4,5, 6;
2-ая Казциковская көшесі - 2, 4, 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20; 22, 24, 26; Дорожная көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 21, 23, 25; Строителей көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 17а; Октябрьский орамы - 6, 8, 14; Станционный орамы - 7, 9, 13; Железнодорожный орамы - 1, 7, 8; Садовый орамы - 8, 9, 15, 17, 23.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Шейкин Анатолий Васильевич; төрағаның орынбасары – Уәлиахметов Абылай Қабашұлы; хатшы - Коркотко Гольмира Хасимовна; комиссия мүшелері - Жидецкая Елена Викторовна, Қайыржанов Талғат Болатұлы, Мардан Нәсихат, Филиппов Андрей Викторович.
707 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жолымбет к., Уәлиханов көшесі 31,

№ 2 орта мектеп, тел: 8 (716 31) 27-5-85.

Шекарасы: Жолымбет к., Шоқан Уәлиханов көшесі - 1, 2, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32; Абай Құнанбаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20; Бауыржан Момышұлы көшесі - 2, 3, 12, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 38, 40; Юбилейный орамы - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13; 40 лет Победы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 16, 21; Тоқтар Әубакіров көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12; Бөгембай көшесі - 1, 2, 4, 8, 10, 15, 17, 20; Почтовая көшесі 1, 3, 5, 7, 9.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Шахманова Нұргүл Еркентайқызы; төраймның орынбасары – Әлиев Абай Қамитұлы; хатшы - Жүнісова Айгерім Сағатқызы; комиссия мүшелері - Ахметжанов Елжас Серикбайұлы, Бүркітбаева Гүлмарием Дүйсембайқызы, Мартынова Арнагүл Искенқызы, Менкенова Мара Сакенқызы.
708 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жолымбет к., Әуезов көшесі 1,

№ 1 орта мектеп, тел: 8 (716 31) 27-5-44.

Шекарасы: Жолымбет к., Абай Құнанбаев көшесі - 17, 19, 21; Шоқан Уәлиханов көшесі - 33, 35, 37, 41, 42, 44, 46; Набережная көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 10; Павл Попович көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 50; Дачная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10; Дина Нұрпейісова көшесі - 6, 10, 18, 20, 22, 24, 40; Строительная көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14; Абылай хан көшесі - 2, 3, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Төле би көшесі - 3, 4, 5, 6, 11, 12, 14; Сәкен Сейфуллин көшесі - 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23; Комсомольская көшесі - 1а, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 49, 52, 58, 60; Мұхтара Әуезов көшесі - 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43; Қазыбек би көшесі - 1, 2, 5, 9; Мұқағали Мақатаев көшесі - 4, 10, 12, 13, 14, 15, 17; Степная көшесі - 1, 4; Қабанбай батыр
көшесі - 3, 4, 6, 9, 12, 14, 15, 16, 17; Мирный орамы - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 22, 26.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Кушербаева Ирина Юрьевна; төрайымның орынбасары – Құдабекова Гүлнара Қабдуллақызы; хатшы - Бисембаева Сара Қамышқызы; комиссия мүшелері - Сейтова Әсемгүл Жолдасбайқызы, Тормозов Валерий

Николаевич, Орынбасаров Ғарифулла Нұрттенұлы, Шешолина Татьяна Ивановна.


709 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жолымбет к., Абай көшесі 14,

«Горняк» Мәдениет үйі, тел: 8 (716 31) 5-19-09.

Шекарасы: Жолымбет к., 8-е Марта көшесі - 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32; Ақан Сері көшесі - 1, 5, 8, 9, 10-2, 11, 13, 15, 19, 27, 28, 32, 34, 36, 40, 42; Фабричная көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 9; Жамбыл Жабаев көшесі - 2, 3, 5, 6, 14, 18, 22, 24, 26, 41, 45, 49, 51, 55, 59, 65; Театральная көшесі - 1а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 24, 26, 28; Федор Глинин көшесі - 1, 4, 10-1, 10, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28; Александр Пушкин көшесі - 2, 2а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Атамекен көшесі - 1, 3, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 35, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 58, 62; Эфельная көшесі - 1, 13; Валерий Чкалов көшесі - 2, 3, 6, 15, 20, 27; Әйтеке би көшесі - 1, 4, 5; Бейбітшілік көшесі - 2, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 43А, 45, 47, 49, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 64; Құрманғазы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44; Мәншүк Мәметова көшесі - 6, 8, 10, 14, 22, 26, 28, 30, 34, 38, 40, 42, 44; Заречная көшесі - 3, 19, 4.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Бирюкова Наталья Брониславовна; төрайымның орынбасары – Бесембаев Бекмұхан; хатшы - Бегалимова Салиха Амангелідқызы, комиссия мүшелері - Балтаева Балжан Қайриденқызы, Боровиков Юрий Петрович, Кәрімова Ләззат Байкенқызы, Сайфутдинова Закия Имамединовна.
710 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Жолымбет к., өндірістік алаң,

Жолымбет кенішінің басқару кеңсесі, тел: 8 (716 31) 2-77-27.

Шекарасы: Жолымбет к., Бәйтерек көшесі - 2, 7, 13, 15, 30; Ахмет Байтұрсынов көшесі - 1, 3, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 34, 36, 38, 41, 45, 53; Андрей Гапич көшесі - 1, 3, 5, 8; Юрий Лермонтов көшесі - 2, 3, 14; Наурызбай батыр көшесі - 1, 16, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 32, 38, 44; Шахтерская көшесі – 9, 11, 33; Райымбек батыр

көшесі - 10, 12, 14, 15, 16, 18, 22; Ілияс Есенберлин көшесі - 3, 7, 9, 15, 17; Майская көшесі - 4, 7, 8, 15, 24, 28, 30, 42, 44, 46; Ыбырай Алтынсарин көшесі - 4, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 35; Акмолинская көшесі - 5, 7, 15; Мағжан Жұмабаев көшесі - 7; Новая көшесі - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 25, 27, 28, 29, 37, 39; Юрий Гагарин көшесі - 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 37-1, 38, 44, 46а, 48, 52; Оралхан Бөкей көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 34, 36, 37; Сәбит Мұқанов көшесі - 1, 2, 3, 5, 11, 13, 19, 27, 33; Северная көшесі - 5, 7, 10, 11, 15, 16, 17, 19, 34; Максим Горький көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 24а; Амангелді Иманов көшесі - 1, 1а, 5, 6, 16, 22, 23, 24, 31; Карагандинская көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 14, 18.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Хамидулин Мұрат Жәнібекұлы; төрағаның орынбасары – Арғынбай Қуандық; хатшы

Зернова Наталья Владиславовна, комиссия мүшелері - Ахметжанов Серікбай Мәкішұлы, Ілиясова Рысты Қабдуллақызы, Калябкина Анастасия Ивановна, Кутаренко Галина Анатольевна.


711 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Андреевка а., Әуезов көшесі 37, орта мектеп,

тел: 8 (716 31) 24-3-25.

Шекарасы: Андреевка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Капарулина Ирина Маратовна; төрайымның орынбасары – Конотоп Сергей Иванович; хатшы - Нұрмағанбет Жанар Қабыласынқызы, комиссия мүшелері - Ковган Галина Фридриховна, Нестер Виталий Михайлович, Полонская Виктория Георгиевна, Ставская Лариса Викторовна.
712 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Октябрьское а., Жастар көшесі 4, негізгі мектеп,

тел: 8 (716 31) 5-17-21.

Шекарасы: Октябрьское ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Шаповалова Альбина Григорьевна; төрайымның орынбасары – Стеленко Марина Михайловна; хатшы - Шаяхметова Гүләнда Әжікенқызы; комиссия мүшелері - Анкудо Галина Федоровна, Прокуратова Оксана Сергеевна, Савинцева Елена Ивановна, Ященко Сергей Петрович.


  1. 713 Сайлау учаскесі

  2. Орналасқан орны: Петровка а., Құрманғазы көшесі 17/б, орта мектеп,

  3. тел: 8 (716 31) 26-4-86.

Шекарасы: Петровка ауылы, Новокавказское қоныстанушысы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Тимофеев Виталий Евгеньевич; төрағаның орынбасары – Артемьева Зинаида Владимировна; хатшы – Котенко Марина Николаевна; комиссия
мүшелері - Пронь Николай Алексеевич, Смирнова Татьяна Дмитриевна, Чугаевская Ольга Викторовна, Шимкова Светлана Викторовна.
714 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Белое Озеро а., Достық көшесі 30/б, негізгі мектеп, тел: 8 (716 31) 2–06-98.



Шекарасы: Белое Озеро ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Каралькевич Светлана Антоновна; төрайымның орынбасары – Жалалова Мария

Николаевна; хатшы – Зайцева Татьяна Ивановна; комиссия мүшелері – Канцеляристова Татьяна Александровна, Карвацкая Ирина Васильевна, Утте Владимир Викторович, Утте Татьяна Сергеевна.


715 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қара-Адыр бекеті, Школьная көшесі 20,

негізгі мектеп, тел: 8 (716 31) 5-18-71.

Шекарасы: Қара-Адыр бекеті.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Михайлевская Татьяна Леонидовна; төрайымның орынбасары – Сәдуақасова Күлжамиля Жақсылыққызы; хатшы – Кирепко Галина Николаевна; комиссия мүшелері - Жалмағамбетова Базаргүл Қазезқызы, Құрманбаева Ләззат Несіпбекқызы, Ляхина Светлана Васильевна, Туякова Валентина Леонидовна.
716 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Пригородное а., Школьная көшесі 3, орта мектеп, тел: 8 (716 31) 24-5-34.



Шекарасы: Пригородное ауылы, Баскөл қоныстанушысы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Карушева Ольга Леонидовна; төрайымның орынбасарыГорюшина Елена Владимировна; хатшы – Сағнаева Гүлбаршын Болатқызы; комиссия мүшелері - Блискунова Ирина Александровна, Волков Сергей Петрович, Городыская Екатерина Дмитриевна, Фаизов Ринат Нұрғалиұлы.
717 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Камышенка а., Абай көшесі 15, бастауыш мектеп, тел: 8 (716 31) 5-21-77.



Шекарасы: Камышенка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Борисенко Оксана Валентиновна; төрайымның орынбасары – Сорокопудов Михаил Фёдорович; хатшы – Бенкс Ольга Константиновна; комиссия мүшелері - Есілбаев Дулат Апсаматұлы, Кичайкина Татьяна Александровна, Кулинич Татьяна Владимировна, Франк Максим Андреевич.


1   2   3   4


©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет