Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан»



жүктеу 295.06 Kb.
бет4/4
Дата02.05.2016
өлшемі295.06 Kb.
түріЗакон
1   2   3   4
: res -> uploads -> images
images -> Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және xалыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Халыққа қызмет көрсету орталықтары»
images -> 2013 ж. ХалықҚа кітапханалық Қызмет
images -> Фамилия, имя, отчество Дата подачи заявления о предоставлении земельного участка
images -> Сообщение о местонахождении, границах избирательных участков и избирательных округов, составах участковых, окружных и районной избирательных комиссий по выборам депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан
images -> Красивинский селолық округінің әкімі міндетін атқарушы Тойшыбеков Байдилла Жорабекұлының
images -> Юбилейный селолық округінің әкімі Генералова Г. А. селолық округтің 2012 жылғы әлеуметтік-экономикалық дамуы туралы ақпараты 2012 жылғы 14 желтоқсандағы Елбасының Қазақстан халқына Жолдауында айтылғандай, «Қазақстан -2050»
images -> Есіл ауданы әкімдігінің жылғы № а Қаулысымен бекітілген
images -> ЖШҚ «Агро-Шанс» табиғаттықорғау жоба шарасының қоғамдық тыңдау Хаттамасы Өткен күн: 16 қаңтар 2014 жыл Өтілетін жер: Ново-Кронштадка ауылы, қоғамдық кітапхана ғимараты МҰ «Шаңтөбе кенті әкім аппаратының»
images -> Телефон ы сельских Акимов и руководителей крупных хозяйств. Зерендинского района

№ 718 Сайлау учаскесі


Орналасқан орны: Дамса а., Велижанцева көшесі 25, орта мектеп,

тел: 8 (716 31) 3-31-70.



Шекарасы: Дамса ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Әбдірахманова Алтынай Сейпелқызы; төрайымның орынбасары – Гудина Наталья Николаевна; хатшы – Ганиваль Бақытгүл; комиссия мүшелері - Иманова Екатерина Александровна, Сорока Надежда

Петровна, Лавринович Евгений Викторович, Ляшенко Василий Игнатьевич.


719 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Научный к., Юбилейная көшесі 11, орта мектеп.

тел: 8 (716 31) 23-1-52.

Шекарасы: Научный кенті.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Лапоникова Ирина Аркадьевна; төрайымның орынбасары – Қылышбеков Темірбек Әмірханұлы; хатшы – Ахметова Гүлден Жұмажанқызы; комиссия мүшелері - Алдабергенов Абдірахман Селиханұлы, Гирич Людмила Александровна, Ермолина Нина Васильевна, Чилимова Мария Александровна.
720 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Степное а., Сарыарқа көшесі 2, орта мектеп,

тел: 8 (716 31) 23-1-23.

Шекарасы: Степное ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Әубәкірова Қалдыгүл Байдрахманқызы; төрайымның орынбасары – Матросов Владимир Александрович; хатшы – Ибраева Шаттық Балықбайқызы; комиссия мүшелері - Мұқышева Бағдат Есембекқызы, Нелис Василий Сергеевич, Рецлав Виктор Альбертович, Стасюк Ирина Ивановна.
721 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Бозайғыр а., Бейбітшілік көшесі 5, орта мектеп.

тел: 8 (716 31) 25-6-69

Шекарасы: Бозайғыр ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Жұманов Мәлік Асқарұлы; төрағаның орынбасары – Тұрымбаев Қанат Жұмасұлы; хатшы – Буденная Наталья Владимировна; комиссия мүшелері - Даитова Ғалия Түлешқызы, Нұртазина Әсел Таңатқанқызы, Сейдахметов Қуанышбай Шырдайұлы, Шаймерденова Ботакөз Әлібекқызы.








  1. 722 Сайлау учаскесі

  2. Орналасқан орны: Ключи а., Ынтымақ көшесі, орта мектеп,

  3. тел: 8 (716 31) 5-20-14.

Шекарасы: Ключи ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Муралин Мұхтар Күнтуарұлы; төрағаның орынбасары – Сәттібаева Қымбат Төлеубайқызы; хатшы – Салықова Роза Өміртайқызы; комиссия мүшелері - Бикенов Сайлаубек Өскенұлы, Ержанова Айгүл Кеңесқызы, Серғазин Қуат Мадениетұлы, Сквирская Данагүл Қадырқызы.
723 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Төңкеріс бекеті, С. Сейфуллин көшесі,

негізгі мектеп, тел: 8 (716 31) 25-1-52.

Шекарасы: Төңкеріс бекеті.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Решетников Василий Алексеевич; төрағаның орынбасары – Стамқұлов Бөлтірік Қабылдинұлы; хатшы – Калемшәріп Салтанат; комиссия мүшелері - Волошина Светлана Васильевна, Захарова Наталья Владимировна, Смаилова Жаңылдық Ахметқызы, Оспанов Бақытжан Меңдахметұлы.
724 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Бектау а., Д. Қонаев көшесі 3, орта мектеп,

тел: 8 (716 31) 25-3-36.

Шекарасы: Бектау ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Шабкенов Қабиболла Қабдуалиұлы; төрағаның орынбасарыБарабанов Александр Евгеньевич; хатшы – Залесская Екатерина Владимировна; комиссия мүшелері - Гапусенко Нурия Хамитовна, Гасюк Ольга Васильевна, Сембай Ақылбек, Хизат Сәулегүл.
725 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Қаражар а., Жайлау көшесі 1 "а", бастауыш мектеп, тел: 8 (716 31) 5-13-80.



Шекарасы: Қаражар ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Вайнбергер Петр Матвеевич; төрағаның орынбасарыФитц Людмила Владимировна; хатшы – Кажиахметова Әсия Өмірбайқызы; комиссия мүшелері - Анисимова Марина Анатольевна, Билоус Галина Анатольевна, Реш Наталия Давыдовна, Фитц Татьяна Владимировна.

  1. 726 Сайлау учаскесі

  2. Орналасқан орны: Конкрынка а., Қабанбай батыр көшесі 11,

  3. бастауыш мектеп, тел: 8 (716 31) 2-07-66.

Шекарасы: Конкрынка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Добренко Антонина Брониславовна; төрайымның орынбасары – Заремба

Людмила Аполинаровна; хатшыГуляева Галина Антоновна; комиссия мүшелері - Березанская Наталья Эдвардовна, Кулеш Наталья Анатольевна, Ткаченко Вера Казимировна, Шопина Татьяна Ивановна.



  1. 727 Сайлау учаскесі

  2. Орналасқан орны: Мықтыкөл а., Райымбек батыр көшесі 12, бастауыш мектеп, тел: 8 (716 31) 2-00-74.

Шекарасы: Мықтыкөл ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Боцан Николай Антонович; төрағаның орынбасары – Бекей Досан; хатшы – Танхай Бердігүл; комиссия мүшелері - Боцан Николай Федосьевич, Воробей Евгения Ильинична, Кузнецова Наталья Степановна, Рысбек Гүлсара.


  1. 728 Сайлау учаскесі

  2. Орналасқан орны: Новоселовка а., С. Сейфуллин көшесі 20,

  3. орта мектеп, тел: 8 (716 31) 25-5-46.

Шекарасы: Новоселовка ауылы, Қаратөбе ауылы, Первомайское қоныстанушысы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Головкина Вера Ивановна; төраймның орынбасарыӘбдиев Әшім Әбдіұлы; хатшы – Айтпаева Әсем Жолдабайқызы; комиссия мүшелері - Перескокова Наталья Николаевна, Попов Иван Александрович, Тоғтамыс Жолтай,Тілекберді Серікжан.


  1. 729 Сайлау учаскесі

  2. Орналасқан орны: Новопервомайское а., Достық көшесі 7,

  3. негізгі мектеп, тел: 8 (716 31) 5-14-05.

Шекарасы: Новопервомайское ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Мариневич Андрей Ахмедович; төрағаның орынбасарыПлахотнюк Владимир Андреевич; хатшы – Аксенова Надежда Юрьевна; комиссия мүшелері - Берген Құрметбек, Долганова Анастасия Михайловна, Жайқалып Өмірсерік, Сыдық Айжибек.


  1. 730 Сайлау учаскесі

  2. Орналасқан орны: Ошақ а., Желтоқсан көшесі 9, ауылдық клуб,

  3. тел: 8 (716 31) 5-17-90.

Шекарасы: Ошақ ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Хуанған Базаргүл; төраймның орынбасары – Билшан Баймұрат; хатшы – Жұхан Гүлжан; комиссия мүшелері - Заря Светлана Яковлевна, Мижиддорж Саранху, Норанчимэг Бумандолгор, Уатқан Зліман.
731 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Новокубанка а., Кан Де Хан көшесі 15, орта мектеп, тел: 8 (716 31) 24-6-36.



Шекарасы: Новокубанка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Мареева Татьяна Леонидовна; төраймның орынбасары – Эженхан Хайса; хатшы Бапарқызы Сағыныш; комиссия мүшелері - Базарбаев Владимир Жолдасович, Богданович Елена Владимировна, Курек Наталья Владиславовна, Цырульникова Галина Владимировна.
732 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Алтай а., Болашақ көшесі 38, ауылдық клуб,

тел: 8 (716 31) 2-05-22.

Шекарасы: Алтай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Уласик Михаил Михайлович; төрағаның орынбасары – Сорока Александр Михайлович; хатшыБельц Мария Яковлевна; комиссия мүшелері - Вотякова Татьяна Анатольевна, Довгий Анна Владимировна, Кайзер Нелля Ивановна, Корчанов Александр Александрович.
№ 733 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Раевка а., Абай көшесі 16, орта мектеп.

тел: 8 (716 31) 25-7-68.

Шекарасы: Раевка ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Ержанов Тілеуғабыл Тұияқұлы; төрағаның орынбасары – Ільясов Боранбай Файзулаұлы; хатшы – Марчевская Виктория Сергеевна; комиссия мүшелері - Ваховская Елена Юрьевна, Лобаева Мария Ильевна, Серік Гүлнәр Кәрібайқызы, Тоньшина Любовь Алексеевна.
734 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Гуляй-Поле а, Школьная көшесі 2, негізгі мектеп.

тел: 8 (716 31) 2-01-00.

Шекарасы: Гуляй-Поле ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Кортикова Клавдия Васильевна; төрайымның орынбасары – Гузь Владимир Иосифович; хатшы Гриценко Наталья Викторовна; комиссия мүшелері - Бедаш Сергей Николаевич, Гриценко Александр Викторович, Никитина Инна Андреевна, Петровский Сергей Станиславович.
735 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Егемен а., Амангелді көшесі 9, бастауыш мектеп.

тел: 8 (716 31) 2-00-40.

Шекарасы: Егемен ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Еженхан Марияш; төрайымның орынбасары – Ільясов Дулат Тілеулесұлы; хатшыМахметова Сәуле Ермекқызы; комиссия мүшелері - Дабай Иса, Жаңбыршы Әсет Бауыржанұлы, Камешев Мерген Кайриденович, Махметова Жаухазен Нұренқызы.
736 Сайлау учаскесі

Орналасқан орны: Новограф а., Бейбітшілік көшесі 16, ауылдық кітапхана, тел: 8 (716 31) 5-11-00.



Шекарасы: Новограф ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы – Байболова Меруерт Сапарқызы; төрайымның орынбасарыНұрабаев Нұржан Шортанбайұлы; хатшы – Ахнаби Сайрангүл; комиссия мүшелері - Байболова Гүлжихан Елтайқызы, Серуен Нагрина, Тұрсынхан Гүлжан, Хайптан Байболат.

Шортанды ауданының Шортанды аудандық

әкімі м.а мәслихаттың хатшысы
_________Е. Мұхамедин ____________Г. Скирда


Шортанды аудандық сайлау

комиссиясының төрайымы

_________С. Әкімжанова



1   2   3   4


©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет