Закону України «Про місцеві державні адміністрації»



жүктеу 119.12 Kb.
Дата01.05.2016
өлшемі119.12 Kb.
түріЗакон
: store -> files
store -> Ціхан чарнякевіч (tsikhan livejournal com) пераклады твораў замежнай літаратуры ў часопісе “крыніца”
store -> Алвару ды Кампуш / Alvaro de Campos (1890 – ?)
files -> До наказу Арбузинського районного управління юстиції
files -> Повідомлення в газету про результати Бовщик Олена Миколаївна
files -> Обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь Розглянувши клопотання та подані матеріали приватного сільськогосподарського підприємства ім. Партизанської іскри та фермерського господарства
files -> На Миколаївщині викрита афера майже на 1 млн гривень
Від 12.11.2013 № 395-р

м. Миколаїв

Про святкування Дня працівника сільського господарства в 2013 році в Жовтневому районі

Відповідно до статті 6, пункту 5 статті 13, частини 3 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою стимулювання працівників сільського господарства Жовтневого району на основі комплексної оцінки роботи колективів господарств та окремих працівників, беручи до уваги рівень організації та якість проведення комплексу сільськогосподарських робіт, дотримання технології та правил техніки безпеки і отримані кінцеві результати:


1. Провести урочисті збори, присвячені Дню працівника сільського господарства в приміщенні районного Будинку Культури 14 листопада 2013 року.
2. Нагородити Почесною грамотою голови райдержадміністрації за відданість селянській справі, значний внесок в ефективний розвиток агропромислового комплексу і зміцнення економіки Жовтневого району та з нагоди Дня працівника сільського господарства:

головних спеціалістів сільгосппідприємств (додаток 1);

працівників тваринницької галузі сільгосппідприємств (додаток 2);

обслуговуючий персонал сільгосппідприємств (додаток 3);

механізаторів сільгосппідприємств (додаток 4);

водіїв сільгосппідприємств (додаток 5).


3. Нагородити Почесною грамотою голови райдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток профспілок агропромислового комплексу Жовтневого району та з нагоди Дня працівника сільського господарства працівників профспілки (додаток 6).
4. Оголосити Подяку за відданість селянській справі, вагому сумлінну багаторічну працю у сільськогосподарському виробництві Жовтневого району та з нагоди Дня працівника сільського господарства ветеранам праці (додаток 7).
5. Оголосити Подяку за відданість селянської справі, значний внесок в ефективний розвиток агропромислового комплексу і зміцнення економіки Жовтневого району та з нагоди Дня працівника сільського господарства керівникам сільгосппідприємств Жовтневого району (додаток 8).
6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник

голови райдержадміністрації Л. В. Чернохатов

Додаток 1

до розпорядження голови Жовтневої районної державної адміністрації

12.11.2013 № 395-р


Список головних спеціалістів, які нагороджуються Почесною грамотою голови райдержадміністрації


  1. Сюрченко Василь Миколайович – головний агроном ТОВ «Золотий Колос»;

  2. Дудник Едуард Анатолійович – завідувач зернотоком ТОВ « Золотий Колос»

  3. Алєксєєв Ігор Леонідович – заступник директора по сільському господарству ТОВ «Золотий Колос»

  4. Брилюк Віктор Васильович – агроном ТОВ НВА «Землеробець»

  5. Безух Лариса Миколаївна – бухгалтер ТОВ «Таврія -Агро»

  6. Кім Олександр Ігорович – заступник директора ТОВ «Таврія-Агро»

  7. Кравченко Світлана Василівна – головний бухгалтер ТОВ «Украгротехніка»

  8. Потоцька Любов Василівна – головний бухгалтер ПСП «Зеніт»

  9. Ваніна Світлана Михайлівна – головний бухгалтер ФГ «Південні лани»

  10. Борисенко Наталя Олександрівна – головний бухгалтер ФГ «Колос»

  11. Шавокіна Світлана Григорівна – бухгалтер ФГ « Колос»

  12. Грабарчук Денис Миколайович – юрист-консульт ФГ «Колос»

  13. Криницький Михайло Петрович – заступник голови ФГ «Таврія»

  14. Розважаєва Тетяна Василівна – бухгалтер ФГ «Таврія»

Керівник апарату

райдержадміністрації Н.М. Параскун

Додаток 2

до розпорядження голови Жовтневої районної державної адміністрації

12.11.2013 № 395-р



Список працівників тваринницької галузі, які нагороджуються Почесною грамотою голови райдержадміністрації


  1. Костецька Антоніна Михайлівна – доярка СГВК «Авангард»

  2. Васильєв Олександр Володимирович – скотар СГВК «Авангард»

  3. Недбайло Світлана Миколаївна – оператор відгодівлі свиней СГПП «Техмет-Юг»

  4. Вербицька Людмила Макарівна – оператор відгодівлі свиней СГПП «Техмет-Юг»

Керівник апарату

райдержадміністрації Н.М. Параскун

Додаток 3

до розпорядження голови Жовтневої районної державної адміністрації

12.11.2013 № 395-р


Список обслуговуючого персоналу, які нагороджуються Почесною грамотою голови райдержадміністрації



  1. Москалюк Антон Леонідович - слюсар-ремонтник ПСП «Агро-Урожай»

  2. Іванова Тетяна Олексіївна – працівниця зернотоку ТОВ «Діонісій VN»

  3. Джулікян Вагінак Шалікоєвич - механік ФГ « Котляреве»

  4. Іванов Анатолій Олександрович – слюсар ТОВ «Сузір’я Рака»

  5. Сулєв Анатолій Микитович – автослюсар ТзОВ «Оксамит»

  6. Єриковський Микола Петрович – механік ФГ «Владам»

  7. Приходько Сергій Анатолійович – оператор дощувальної установки ТОВ

«Прометей-Сервіс»

  1. Ковєрзнєв Олександр Анатолійович - оператор дощувальної установки ТОВ «Прометей-Сервіс»

  2. Сілаєва Надія Миколаївна – підсобна робітниця СГВК « Авангард»

Керівник апарату

райдержадміністрації Н.М. Параскун

Додаток 4

до розпорядження голови Жовтневої районної державної адміністрації

12.11.2013 № 395-р



Список механізаторів, які нагороджуються Почесною грамотою голови райдержадміністрації



  1. Кошмак Олександр Григорович – тракторист ФГ «Елина»

  2. Підгорний Валерій Васильович – тракторист-машиніст ПСП «Агро-Урожай»

  3. Чабан Юрій Миронович – тракторист-машиніст ПСП «Агро-Урожай»

  4. Дем’янов Сергій Вікторович – тракторист-машиніст ТОВ «Прометей-Сервіс»

  5. Дзердзь Павло Іванович – тракторист-машиніст ТОВ «Прометей-Сервіс»

  6. Філоненко Григорій Павлович – тракторист-машиніст ТОВ «Прометей-Сервіс»

  7. Литвинов Олександр Миколайович – тракторист-машиніст ТОВ «Прометей-Сервіс»

  8. Ксьонжик Микола Іванович – тракторист-машиніст ТОВ «Прометей-Сервіс»

  9. Стороженко Сергій Михайлович – тракторист-машиніст ТОВ «МЛАС»

  10. Мороз Артем Валерійович – тракторист-машиніст ТОВ «МЛАС»

  11. Перешлюга Микола Степанович - тракторист-машиніст ТОВ «МЛАС»

  12. Бармятов Сергій Михайлович – тракторист-машиніст ТОВ «Украгротехніка»

  13. Іщук Василь Васильович – тракторист-машиніст ТОВ «Украгротехніка»

  14. Цимбалюк Валерій Олександрович – тракторист-машиніст ТОВ «Украгротехніка»

  15. Ткачук Віталій Віталійович – тракторист-машиніст ТОВ "Діонісій VN"

  16. Старцев Василь Миколайович – тракторист-машиніст ТОВ "Діонісій VN"

  17. Войнован Геннадій Михайлович – тракторист-машиніст ТОВ "Діонісій VN"

  18. Орєхов Віталій Іванович – тракторист-машиніст ТОВ "Діонісій VN"

  19. Рєпін Ігор Олегович – тракторист-машиніст ТОВ "Діонісій VN"

  20. Трахановський Микола Іванович – тракторист-машиніст ТОВ "Діонісій VN"

  21. Трахановський Микола Миколайович – машиніст-тракторист ТОВ "Діонісій VN"

  22. Урсов Сергій Іванович – тракторист-машиніст ТОВ "Діонісій VN"

  23. Солонін Сергій Анатолійович – тракторист-машиніст ТОВ "Діонісій VN"

  24. Іванов Володимир Іванович – тракторист-машиніст ФГ «Південні лани»

  25. Мариняк Віктор Васильович – тракторист-машиніст СТОВ «Кедр»

  26. Процький Сергій Миколайович – тракторист-машиніст СТОВ «Кедр»

  27. Антонович Василь Васильович – тракторист-машиніст СГВК «Авангард»

  28. Тодосейчук Микола Михайлович – тракторист-машиніст СГВК «Авангард»

Продовження додатку 4

до розпорядження голови Жовтневої районної державної адміністрації

12.11.2013 № 395-р





  1. Скальський Василь Вікторович – тракторист-машиніст СГВК «Авангард»

  2. Духовий Сергій Сергійович – тракторист-машиніст ФГ «Колос»

  3. Король Микола Григорович – тракторист-машиніст ФГ «Колос»

  4. Король Валентин Григорович – тракторист-машиніст ФГ «Колос»

  5. Берніков Сергій Миколайович – тракторист-машиніст ФГ «Колос»

  6. Журавль Юрій Володимирович – тракторист-машиніст ФГ «Колос»

  7. Волович Юрій Вікторович – тракторист-машиніст ФГ «Кєйті-Ксенос»

  8. Спіца Ігор Олександрович – тракторист-машиніст ФГ «Агро-Трудівник»

  9. Кушнір Юрій Петрович – тракторист-машиніст ПСП «Обрий-Агро»

  10. Васільєв Віктор Анатолійович – тракторист машиніст СТОВ «Синтез»

  11. Мельникович Микола Степанович – тракторист-машиніст СТОВ «Синтез»

  12. Якубчук Сергій Олексійович – тракторист-машиніст СТОВ «Синтез»

  13. Коцюба Василь Васильович – тракторист-машиніст СТОВ «Синтез»

  14. Лех Ярослав Богданович – тракторист-машиніст ФГ «Чернохатове»

  15. Заіченко Сергій Анатолійович – тракторист-машиніст ПП «Зарічний»

  16. Гелітішак Віктор Григорович – тракторист ПСП «Красна Баштанка»

  17. Чернишев Сергій Анатолійович – механізатор ТОВ « Золотий Колос»

  18. Фомін Олексій Сергійович – тракторист-машиніст ТОВ «Супутник Агро»

  19. Скарлат Федір Олександрович – тракторист-машиніст ТОВ «Сузір’я Рака»

  20. Скарлат Сергій Олександрович – тракторист-машиніст ТОВ «Сузір’я Рака»

  21. Бігус Іван Петрович – тракторист-машиніст ТОВ «Сузір’я Рака»

  22. Греськів Василь Григорович – тракторист-машиніст ТОВ «Сузір’я Рака»

Керівник апарату

райдержадміністрації Н.М. Параскун

Додаток 5

до розпорядження голови Жовтневої районної державної адміністрації

12.11.2013 № 395-р


Список водіїв, які нагороджуються Почесною грамотою голови райдержадміністрації


  1. Москалюк Леонід Олександрович – водій ПСП «Агро-Урожай»

  2. Качавський Олександр Олександрович – водій ТОВ «Супутник-Агро»

  3. Кузевич Олександр Михайлович – водій СГВК «Авангард»

  4. Агняніков Віталій Володимирович – водій ФГ «Колос»

  5. Мельніков Сергій Станіславович – водій ФГ «Колос»

Керівник апарату

райдержадміністрації Н.М. Параскун

Додаток 6

до розпорядження голови Жовтневої районної державної адміністрації

12.11.2013 № 395-р


Список працівників профспілок, які нагороджуються Почесною грамотою голови райдержадміністрації


  1. Жуйкова Світлана Василівна – землевпорядник ТОВ «Золотий Колос»

  2. Скаржинець Надія Григорівна – голова профспілкового комітету ТОВ «Супутник–Агро »

  3. Семиліт Світлана Григорівна – ґрунтознавець Миколаївської філії ДУ «Держгрунтохорона»

  4. Шимко Іван Іванович – тракторист-машиніст Миколаївської ДСДС

  5. Райкова Ірина Олександрівна – начальник експлуатаційної дільниці №1 Жовтневого управління водного господарства

Керівник апарату

райдержадміністрації Н.М. Параскун

Додаток 7

до розпорядження голови Жовтневої районної державної адміністрації

12.11.2013 № 395-р
Список ветеранів праці, яким оголошено подяку


  1. Пікуліцький Володимир Володимирович

  2. Потапов Геронтій Дмитрович

  3. Брунарський Василь Іванович

  4. Клименко Світлана Василівна

  5. Бегліца Іван Васильович

  6. Колесник Ганна Андріївна

  7. Мельничук Леонід Іванович

  8. Мурзак Володимир Семенович

  9. Біленко Любов Назарівна

  10. Забудченко Олександр Єфремович

  11. Філовець Олександр Антонович

  12. Снісаревська Людмила Олександрівна

  13. Шумна Тетяна Іванівна

  14. Проценко Павло Михайлович

  15. Васюкова Іда Семенівна

  16. Сіпко Ірина Данилівна

  17. Галат Іванна Франківна

  18. Марценюк Михайло Миколайович

  19. Власенко Лідія Іванівна

  20. Григораш Ганна Григорівна

  21. Якубович Пилип Федорович

Керівник апарату

райдержадміністрації Н.М. Параскун

Додаток 8

до розпорядження голови Жовтневої районної державної адміністрації

12.11.2013 № 395-р



Список керівників сільськогосподарських підприємств Жовтневого району, яким оголошено Подяку


  1. Кухарчук Володимир Микитович – голова СГВК "Авангард"

  2. Тютюнник Сергій Миколайович – директор ПСП "Агро-Урожай"

  3. Тарабріна Наталія Михайлівна – директор ТОВ "Діонісій - VN"

  4. Грабарчука Андрія Миколайовича – голова ФГ "Колос"

  5. Іванова Надія Валеріївна – директор ТОВ "Золотий Колос"

  6. Любченко Михайло Трохимович – директор ТОВ "Прометей -Сервіс "

  7. Кримчаков Микола Миколайович – директор ТОВ "Оксамит"

  8. Пєнєв Іван Миколайович – директор ПСП "Обрій-Агро"

  9. Саділенко Олексій Олексійович – директор СТОВ "Синтез"

  10. Серафімов Олександр Олександрович – голова ФГ «Котляреве»

  11. Мельник Адам Мефодійович – голова ФГ «Владам»

  12. Гасимов Алі Ашраф Огли – голова ФГ "Елина"

  13. Зарічний Анатолій Васильович – директор ПП «Зарічний»

  14. Шевеля Ігор Васильович – директор ТОВ НВА "Землеробець"

  15. Нікора Михайло Іванович – директор ТОВ «Сузір’я Рака»

  16. Косой Михайло Семенович – директор ПСП "Техмет-Юг"

  17. Чайковський Сергій Миколайович – директор ПСП "Зеніт"

  18. Васильченко Андрій Миколайович – директор ТОВ "Супутник-Агро"

  19. Єрьоменко Володимир Костянтинович – голова ФГ "Кєйті-Ксенос"

  20. Мельчуцький Геннадій Олександрович – голова ФГ «Агро-Трудівник»

  21. Чернохатов Володимир Леонідович голова ФГ «Чернохатове»

  22. Кузовов Микола Сергійович – директор СТОВ «Кедр»

  23. Кім Ігор Сун-Черович – директор ТОВ «Украгротехніка»

  24. Джижевський Михайло Михайлович – голова СФГ «Таврія»

  25. Сербіна Світлана Андріївна – директор ПСП «Красна Баштанка»

  26. Іпатенко Геннадій Васильович – голова Жовтневого районного благодійного Фонду підтримки підприємництва та підприємств

Керівник апарату



райдержадміністрації Н.М. Параскун



©netref.ru 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет