Золотые медалисты школы №36 1963-1964 учебный год Кокорина Надежда Георгиевна



Дата27.04.2016
өлшемі111.54 Kb.
ЗОЛОТЫЕ МЕДАЛИСТЫ ШКОЛЫ № 36
1963-1964 учебный год
1. Кокорина Надежда Георгиевна

2. Строкова Лидия Михайловна
1964-1965 учебный год
1.Николаевская Римма Дмитриевна

2.Котова Людмила Семеновна
1965-1966 учебный год
1.Масленникова Елена Владимировна
1967-1968 учебный год
1.Тумасьев Анатолий Семенович

2.Цыпкина Галина Кивовна
1969-1970 учебный год
1.Гетун Татьяна Георгиевна

2.Жданов Сергей Валентинович

3.Рослик Анна Яковлевна

4.Соколова Марина Владимировна

5.Юдин Сергей Владимирович
1970-1971 учебный год
1.Вишневецкий Владимир Борисович

2.Попова Татьяна Владимировна

3.Смирнова Наталия Владимировна

4.Фунт Ольга Дионисовна

5.Телегина Надежда Николаевна
1971-1972 учебный год
1.Беляев Сергей Иванович

1972-1973 учебный год
1.Лаврушина Ирина Львовна

2.Любомудров Сергей Борисович

3.Ватечкина Марина Николаевна

4.Горюшкина Татьяна Максимовна
1973-1974 учебный год
1.Легуша Николай Николаевич

2.Раевский Андрей Михайлович

3.Травкин Игорь Геннадьевич

4.Шестов Владимир Ильич
1974-1975 учебный год
1.Берестенко Елена Дмитриевна

2.Коротков Игорь Владимирович

3.Ростовцев Александр Васильевич

4.Тарасова Ирина Михайловна

5.Токарева Ирина Анатольевна

6.Цейтлин Александр Маркович
1975-1976 учебный год
1.Митина Ольга Алексеевна

2.Салюк Татьяна Сергеевна
1976-1977 учебный год
1.Харина Ольга Степановна

2.Белогрудова Марина Викторовна

3.Донскова Марина Викторовна

4.Капба Александр Инорович

5.Ливенцева Елена Вениаминовна

6.Мокринский Андрей Викторович
1977-1978 учебный год
1.Бибишева Елена Юрьевна

2.Васина Елена Алексеевна

3.Глинская Тамара Александровна

4.Гаврилов Александр Анатольевич

5.Кабешов Андрей Валентинович

6.Леонова Людмила Александровна

7.Тафтай Алексей Алексеевич

8.Чернова Елена Дмитриевна

9.Якобсон Михаил Львович
1978-1979 учебный год
1.Малахов Сергей Николаевич

2.Маняшева Римма Ахматовна

3.Бляхеров Александр Игоревич

4.Ростовцев Роман Николаевич

5.Бакин Сергей Юрьевич

6.Батов Игорь Вячеславович

7.Боев Евгений Владимирович

8.Дорофеева Елена Вячеславовна

9.Занегина Елена Викторовна

10.Камчатников Валентин Юльевич

11.Ледянкин Дмитрий Викторович

12.Сапольков Александр Юрьевич

13.Сержантова Марина Евгеньевна

14.Харин Алексей Степанович
1979-1980 учебный год
1.Тетеркина Ирина Станиславовна

2.Краснов Алексей Олегович

3.Шипова Галина Игоревна
1980-1981 учебный год
1.Вайданович Елена Васильевна

2. Драпкина Анна Владимировна

3. Игнатова Марина Евгеньевна

4. Квас Олег Михайлович

5. Кот Людмила Анастасьевна

6. Кричевский Виктор Александрович

7. Рабинович Борис Самуилович

8. Холодова Ирина Витальевна

9. Фролов Александр Владимирович
1981-1982 учебный год
1.Гребенщиков Александр Юрьевич

2.Давыдов Андрей Владимирович

3.Забегаева Ульяна Глебовна

4.Лялин Александр Евгеньевич

5.Михайлов Александр Юрьевич

6.Нестеров Александр Васильевич

7.Попова Юлия Львовна

8.Чмир Галина Михайловна

9.Шатров Андрей Анатольевич

10.Швыкин Андрей Юрьевич
1982-1983 учебный год
1.Есипова Ольга Николаевна

2.Зотова Ольга Викторовна

3.Маркелов Александр Сергеевич

4.Пасечник Иван Иванович

5.Пекар Максим Юрьевич

6.Абаулин Дмитрий Валентинович

7.Гречкин Сергей Викторович

8.Гаврилов Сергей Анатольевич

9.Лепешина Галина Владимировна
1983-1984 учебный год
1.Мягких Сергей Иванович

2.Воронкин Андрей Петрович
1985-1986 учебный год
1. Кларк Павел Львович


1990-1991 учебный год
1. Сорокина Анастасия Викторовна
1992-1993 учебный год
1.Илюшкина Ольга Николаевна

2.Кузнецова Елена Владимировна

3.Рылов Дмитрий Эдуардович
1993-1994 учебный год
1.Калинина Мария Александровна
1995-1996 учебный год
1.Завьялова Наталия Владимировна

2.Зуева Анна Владимировна

3.Сорокина Елена Викторовна
1996-1997 учебный год
1.Панова Юлия Николаевна
1998-1999 учебный год
1. Ратникова Елена Олеговна
2000-2001 учебный год
1.Иванов Геннадий Игоревич

2.Смородин Сергей Викторович
2002-2003 учебный год
1.Шахова Мария Владимировна

2.Елисеева Ирина Дмитриевна

3.Орлова Мария Анатольевна

4.Суслов Сергей Александрович

5.Цяпа Павел Леонидович

6.Юдина Елена Сергеевна

7.Юрова Юлия Михайловна

8.Ягольник Евгений Андреевич
2003-2004 учебный год
1.Гостева Елена Владимировна

2.Казакова Светлана Игоревна

3.Дульнева Инна Борисовна
2004-2005 учебный год
1.Алимова Дарья Александровна

2.Шкурова Ирина Игоревна

3.Матвеева Елизавета Владимировна
2005-2006 учебный год
1.Петрова Александра Викторовна

2.Егорычева Надежда Михайловна

3.Брегвадзе Марита Левановна
2006-2007 учебный год
1.Карасева Лариса Сергеевна
2007-2008 учебный год


  1. Чупеева Анастасия Николаевна


2008-2009 учебный год


  1. Татаринцев Виктор Викторович


2009-2010 учебный год


  1. Садовскова Анастасия Александровна

  2. Огольцова Елена Александровна



2010-2011 учебный год

1.Самошин Илья Андреевич

2011-2012 уч.год – нет 11 класса


    1. учебный год

  1. Евстратова Елена Игоревна


2013-1014 учебный год

1.Чурилина Людмила Сергеевна

2.Оводов Илья Игоревич

СЕРЕБРЯНЫЕ МЕДАЛИСТЫ ШКОЛЫ № 36
1961-1962 учебный год
1. Минаев Валерий Владимирович
1963-1964 учебный год
1.Круть Вера Ивановна

2.Кириенко Елена Александровна

3.Чурочкина Галина Григорьевна

4.Слемзина Лариса Борисовна
1964-1965 учебный год
1.Михалева Зоя Петровна

2.Левина Татьяна Моисеевна

3.Булатов Виктор Иванович

4.Басов Борис Иванович

5.Бабажей Людмила Ивановна

6.Баташева Алевтина Аркадьевна

7.Гаврилина Нина Михайловна

8.Миличенко Юрий Васильевич

9.Мотренко Наталья Николаевна

10.Попова Светлана Васильевна

11.Соловьева Галина Васильевна
1965-1966 учебный год
1.Ведерникова Лариса Викторовна

2.Воропаева Алла Борисовна

3.Иванова Лариса Прокофьевна

4.Илюхина Наталья Сергеевна

5.Калиуш Людмила Захаровна

6.Малыгина Татьяна Львовна

7.Молотова Елена Викторовна

8.Чечулина Галина Николаевна

9.Белькова Тамара Павловна

10.Матвеев Геннадий Александрович

11.Нестерова Тамара Федоровна

12.Смирнов Владимир Николаевич

13.Кузнецов Александр Борисович

14.Сухова Татьяна Сергеевна
1966-1967 учебный год
1.Пленкина Галина Владимировна

2.Тримиля Тамара Андреевна

3.Метлин Вячеслав Михайлович

4.Аничкин Олег Владимирович

5.Кузнецов Евгений Константинович

6.Никифоров Алексей Петрович

7.Попова Людмила Васильевна

8.Сурвилло Геннадий Михайлович
1967-1968 учебный год
1.Зосимова Надежда Васильевна

2.Краснушкин Алексей Анатольевич

3.Алехин Сергей Николаевич

4.Бабичев Владимир Борисович
1985-1986 учебный год
1.Татаринов Александр Михайлович

2.Егоров Борис Николаевич
1986-1987 учебный год
1.Мельников Дмитрий Владимирович

2.Коссой Александр Семенович

3.Хисматулина Галина Алексеевна

4.Цатурян Артур Сеникович

5.Чеботарь Ольга Александровна
1987-1988 учебный год
1.Адамия Вахтанг Викторович

2.Бусленко Сергей Евгеньевич

3.Ермаченков Алексей Владимирович

4.Максутов Игорь Чингисович

5.Ступаков Роман Викторович

6.Фейгин Григорий Самуилович

7.Полынкин Павел Геннадьевич

8.Белякова Ольга Леонидовна
1988-1989 учебный год
1.Терещук Михаил Анатольевич

2.Фролов Олег Игоревич

3.Кудрявцева Ольга Владимировна

4.Клевицкий Виктор Витальевич

5.Колмогоров Алексей Николаевич

6.Миненко Александр Анатольевич

7.Маркелов Владимир Сергеевич

8.Тетеркина Ольга Станиславовна
1989-1990 учебный год
1.Антонов Алексей Юрьевич

2.Сычева Марина Николаевна
1990-1991 учебный год
1. Кондратенко Иван Викторович
1991-1992 учебный год
1.Савчук Людмила Викторовна

2.Трошин Дмитрий Станиславович
1992-1993 учебный год
1.Толстикова Ольга Юрьевна

2.Саламатина Екатерина Александровна
1993-1994 учебный год
1.Волкова Юлия Борисовна
1994-1995 учебный год


  1. Прянчикова Виктория Витальевна


1995-1996 учебный год
1.Антонова Евгения Анатольевна
1996-1997 учебный год
1.Парыгина Валерия Александровна

2.Сидорова Ольга Алексеевна
1997-1998 учебный год
1. Грызлов Иван Викторович
1998-1999 учебный год
1.Агапонова Елена Сергеевна

2.Блажнова Юлия Олеговна

3.Гаар Светлана Евгеньева

4.Купцов Сергей Александрович

5.Котенев Виктор Викторович

6.Кравцова Наталья Викторовна

7.Чернова Дарья Николаевна
1999-2000 учебный год
1.Скирда Елена Владимировна

2.Сергеева Любовь Андреевна

3.Ухабова Анна Александровна
2000-2001 учебный год
1. Вытягова Юлия Владимировна

2. Семенов Денис Сергеевич


2001-2002 учебный год
1.Грызлова Анна Викторовна

2.Клещарь Артем Сергеевич

3.Саркисян Лусинэ Держиновна

4.Самаричева Вера Валерьевна
2002-2003 учебный год
1.Григорьева Ольга Владимировна

2.Илюшина Кира Александровна

3.Калугина Дарья Сергеевна

4.Новикова Анастасия Николаевна

5.Себякина Екатерина Павловна

6.Титова Светлана Игоревна

7.Климова Светлана Валерьевна

8.Миронова Юлия Геннадьевна

9.Хрупачев Константин Александрович
2003-2004 учебный год
1.Андреева Елена Владимировна

2.Кириченко Елена Александровна

3.Коновалова Екатерина Александровна

4.Костоглодова Нина Анатольевна

5.Логинов Андрей Анатольевич

6.Шутова Елена Александровна

7.Бурмистрова Татьяна Владимировна

8.Гольстром Ольга Владимировна

9.Кайело Юлиана Леонидовна

10.Литвинова Екатерина Сергеевна
2004-2005 учебный год
1.Назарова Дарья Владимировна

2.Порошин Андрей Николаевич

3.Шутова Татьяна Александровна

4.Кищук Дмитрий Юрьевич
2005-2006 учебный год
1.Халиулин Владимир Александрович

2.Годова Анна Юрьевна
2006-2007 учебный год
1.Вечканова Анастасия Андреевна

2.Кириченко Наталья Александровна

3.Селифонова Марина Владимировна
2007-2008 учебный год
1.Иванов Павел Андреевич

2.Кузин Евгений Игоревич

3.Логинова Светлана Викторовна

4.Переверзева Ксения Сергеевна
2008-2009 учебный год

нет

2009-2010 учебный год

1.Сломинская Анастасия Олеговна


2010-2011 учебный год

Нет

2011-2012 уч.год нет 11 класса

2012-2013 учебный год
1.Веселова Александра Витальевна

2013-2014 учебный год
нет
Каталог: sites -> default -> files -> customfiles -> infopage
files -> ТӘуелсіздік жылдарынан кейінгі сыр өҢірі мерзімді басылымдар: бағыт-бағдары мен бет-бейнесі
files -> Ф 06-32 Қазақстан республикасының білім және ғылым министрлігі
files -> Т. Н. Кемайкина психологические аспекты социальной адаптации детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей методическое пособие
files -> Техническая характеристика ао «нак «Казатомпром»
files -> Үкіметтің 2013 жылға арналған Заң жобалау жұмыстары Жоспарының орындалуы бойынша ақпарат
files -> Ақтөбе облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқарма басшысының
infopage -> Исследовательская работа «Только свобода и любовь…»
infopage -> Глава Детектив как жанр литературы Глава Жизнь и творчество Артура Конан Дойла Глава Жизнь и творчество Агаты Кристи Глава Жизнь и творчество Жоржа Сименона


Достарыңызбен бөлісу:


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет