Аудандық, округтік, учаскелік сайлау комиссияларын сайлау туралы «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы»


Орналасқан жері: Ново-Одесское а., № 41/1 үй



бет3/3
Дата25.04.2016
өлшемі445.86 Kb.
түріҚұрамы
1   2   3

Орналасқан жері: Ново-Одесское а., № 41/1 үй

1. Қарлыға Түсіпқалиқызы Аманғұлова – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

2. Галина Федоровна Кривошеина – жұмыссыз, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

3. Нина Владимировна Кусаинова – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

4. Гүлжанат Құнапияқызы Серікбаева – Б. Ахметов атындағы орта мектептің мұғалімі, «Руханият» партиясынан» өкіл

5. Маржан Сүлейменқызы Тұяқбаева – «Огневка кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің мәдени қызметкері, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

6. Татьяна Владимировна Шермер – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

7. Светлана Михайловна Фалина – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

990 Отрадное учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Отрадное а., № 41 үй

1. Бидахмет Жұмағалиұлы Бердіғожин – меншік кәсіпкер, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

2. Нұржанат Қадыкәрімқызы Қасенова – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

3. Бақытгүл Мырзахметқызы Ордабаева – меншік кәсіпкер, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

4. Гүлнәр Оспанова – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

5. Ирина Евгеньевна Сычева – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

6. Жанар Қажымұратқызы Үмішқанова – жұмысыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

7. Валентина Викторовна Шульга – зейнеткер, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

991 Таврия учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Таврическое а., Мәдениет үйі

1. Ольга Васильевна Бондаренко – «Изумруд» шаруа қожалығының жұмысшысы, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

2. Ольга Владимировна Гаркуша – қарттар үйінің әлеуметтік қызметкері, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

3. Әлия Уатқанқызы Дәмдібаева – Таврия мектебінің мұғалімі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

4. Людмила Николаевна Кузьмина – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

5. Оксана Владимировна Левчук – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

6. Мейрамбек Қайсанұлы Рапиков – Таврия мектебінің мұғалімі, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

7. Светлана Борисовна Юрченко – «Каверзина» ЖК аспазшысы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

992 Ақтөбе учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Ақтөбе а., фельдшерлік амбулаториялық пункт

1. Жанар Қадылқызы Алпысбаева – Ақтөбе мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

2. Виктор Петрович Вдовенко – Ақтөбе мектебінің күзетшісі, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

3. Галина Михайловна Жогова - зейнеткер, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

4. Арай Жұматайқызы Жұмабаева – Ақтөбе ауылының фельдшерлік амбулаториялық пунктінің фельдшері, «Руханият» партиясынан» өкіл

5. Вера Геннадьевна Изотова – Ақтөбе мектебінің от жағушысы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

6. Гүлшат Нұрпейісқызы Ниғметова – Ақтөбе мектебінің директоры, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

7. Екатерина Евгеньевна Пятова – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

993 Пролетар учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Пролетарка а., Пролетар негізгі мектебі

1. Шолпан Ермекқызы Айтқазинова – Пролетар мектебінің мұғалімі, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

2. Мұхтар Ақылбекұлы Бөпенов – «Пролетарка» шаруа қожалығының бригадирі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

3. Елена Анатольевна Завезенова – Пролетарка» шаруа қожалығының есепшісі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

4. Гүлбаршын Нұрғазықызы Қажиева – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

5. Екатерина Васильевна Ковш – Пролетар мектебінің мұғалімі, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

6. Ғалия Тұрарқызы Ортаева – Пролетар мектебінің оқу ісі жөніндегі меңгерушісі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

7. Надежда Васильевна Юсупова – Пролетар мектебінің мұғалімі, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.


994 Тарғын учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Тарғын а., Айтықов атындағы мектеп

1. Нұршат Нұроллақызы Ахметжанова – Айтықов атындағы орта мектептің медбикесі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

2. Индира Мұхтарқызы Бекмұратова – Айтықов атындағы орта мектептің іс-қағаздарын жүргізушісі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

3.Салтанат Арғынбекқызы Кәріпова – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

4. Ерлан Мұхтарханұлы Мусин – Айтықов атындағы орта мектептің мұғалімі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

5. Бағлан Жармұхаметұлы Наурызбаев – Айтықов атындағы орта мектептің күзетшісі, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

6. Сәуле Зайнолдақызы Нұрсейітова - Айтықов атындағы орта мектептің директоры, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

7. Айнаш Тұрғанқызы Оспанова – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

995 Жантас учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Жантас а., бұрынғы мектеп ғимараты

1. Тамаша Әзімбайқызы Әділханова – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

2. Нәзифат Боташқызы Бозжігітова – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

3. Айнаш Қанайбекқызы Дүйсенбаева – меншік кәсіпкер, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

4. Нұрболат Молдаханұлы Дүйсенбаев – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

5. Серікжан Талғатбекұлы Жұмаділов – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

6. Ерлан Мағауұлы Задин – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

7. Жәмила Кенжебайқызы Қуашбаева – жұмыссыз, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

996 Айтықов учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: І. Айтықов а., Қ.Қайсенов атындағы мектеп

1. Алданыш Ахметсаки – Қ.Қайсенов атындағы негізгі мектептің мұғалімі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

2. Мақпал Нұржанқызы Қалиакберова – Қ.Қайсенов атындағы негізгі мектептің іс-қағаздарын жүргізушісі, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

3. Арман Тоқтасынқызы Омарова - жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

4. Шамзада Орысаева - жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

5. Жетпісбай Сахаба – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

6. Гүлфари Әскерқызы Тұрарова – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

7. Зәбира Кәметайқызы Тұрсынбаева – Қ.Қайсенов атындағы негізгі мектептің директоры, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

997 Жоғарғы Тайынты учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Жоғарғы Тайынты а., Таенов атындағы мектеп

1. Жанна Мұхаметханқызы Әбитова – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

2. Маржан Сапарбекқызы Әбсадықова – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

3. Гүлжан Оразбекқызы Бекбауова – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

4. Садбек Байғазыұлы Бекмолданов – «Ельназ» шаруа қожалығының басшысы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

5. Ерсін Күшкенбайұлы Қалижаров – «Омарта» шаруа қожалығының басшысы, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

6. Тұрсын Досқызы Қисамбина – Таенов атындағы орта мектептің мұғалімі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

7. Дариға Солтанқызы Қисамбина – Таенов атындағы орта мектептің директоры, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

998 Манат учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Манат а., Ақжолов атындағы мектеп

1. Жанат Серікқызы Айтбаева – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

2. Сайлапкер Жармұханбетов – меншік сектордың дәрігер-лицензиаты, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

3. Ғалифат Сәкенұлы Жуатқанов – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

4. Бәтимә Базылбайқызы Құдайбергенова – Ақжолов атындағы мектептің директоры, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

5. Клара Оразкенқызы Нұралдина – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

6. Зүлфия Тұрысбекқызы Нұрханова – Ақжолов атындағы орта мектептің мұғалімі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

7. Болат Токтарханұлы Түтінов – Аюда орман шаруашылығының орманшысы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

999 Герасимовка учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Герасимовка а., ауылдық клуб

1. Жұлдыз Қайырдықызы Асанова – Герасимовка орта мектебінің басқарушысы, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

2. Әлмира Жұмажанқызы Дүсіпова – Герасимовка ауылдық клубының мәдени ұйымдастырушысы, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

3. Светлана Кабдуахитовна Жубаева – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

4. Тілеуберді Аркадьевич Кайроканов – «Кайроканова Т» шаруа қожалығының басшысы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

5. Гүлмира Муашқызы Мусина – «Шмунк А» ЖК сатушысы, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

6. Маргарита Викторовна Литвиненко – Герасимовка ауылдық кітапхананың кітапханашысы, «Руханият» партиясынан» өкіл

7. Қуан Советхан – Герасимовка мектебінің от жағушысы, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

1000 Украинка учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Украинка а., Украинка орта мектебі

1. Геннадий Матвеевич Артюшин – «Украинка» шаруа қожалығының атқарушы директоры, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

2. Виктор Александрович Джулай – «Иртыш» ЖШС бас механигі, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

3. Майра Түсіпбекқызы Жұмаділова – Украинка орта мектебінің мұғалімі, «Руханият» партиясынан» өкіл

4. Нұржан Амангелдіқызы Қайыңбаева – Украинка орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

5. Татьяна Игнатьевна Мельниченко – Украинка ауылдық кітапхананың кітапханашысы, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

6. Галина Алексеевна Нарыжнева – Украинка орта мектебінің директоры, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

7. Марина Петровна Ташимова – Украинка орта мектебінің мұғалімі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

1001 Восточное учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Восточное а., «17 лет Октября» атындағы мектеп

1. Виталий Борисович Дмитриев - «17 лет Октября» мектебінің мұғалімі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

2. Айнаш Дәукенқызы Ыбраева – фельдшерлік амбулаториялық пункт санитары, «Руханият» партиясынан» өкіл

3. Жанат Елубайқызы Көкебаева – «17 лет октября» мектебінің мұғалімі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

4. Маржан Қайырлықызы Нұрғазиева – фельдшерлік амбулаториялық пункт фельдшері, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

5. Наталья Васильевна Овсяник – «Магистраль» дәмханасының есепшісі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

6. Нұргүл Мырзағалиқызы Орақбаева – «Өскемен ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің жинап-тазалаушысы, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

7. Сергей Федотович Рыльский – «17 лет Октября» мектебінің мұғалімі, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

1002 Макеевка учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Макеевка а., медпункт

1. Мейрамгүл Әбілғожақызы Байғонысова – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл

2. Дина Заманбекқызы Бежұнарова – жұмыссыз, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

3. Сәлима Әбілғажықызы Жиренчина - «У Салимы» дүкенінің меншік кәсіпкері, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

4. Алексей Петрович Иванов – жұмыссыз, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

5. Валерий Анатольевич Криворучко – «Криворучко» шаруа қожалығының басшысы, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

6. Жүрсін Лунашарқызы Мұқатаева – «Екимбаев» шаруа қожалығының аспазшысы, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

7. Лариса Михайловна Степанова – жұмыссыз, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

1003 Донское учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Донское а., Т.Тохтаров атындағы мектеп

1. Гүлдана Аққазықызы Әкімжанова – Т.Тохтаров атындағы мектептің мұғалімі, «Руханият» партиясынан» өкіл

2. Орынтай Баймұхаметұлы Қожахметов – ветеринарлық дәрігер-лицензиат, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

3. Нұргүл Құрманғалиқызы Көккөзева - «Балдаурен» балалар бақшасының меңгерушісі, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

4. Ерназ Нұрбекұлы Мұхаметуалиев – Т.Тохтаров атындағы мектептің мұғалімі, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

5. Күлзипа Нұркәкімқызы Осанова – Т.Тохтаров атындағы мектептің мұғалімі, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

6. Бакытгүл Қадырқызы Тоқсамбаева – Донское а. фельдшерлік амбулаториялық пункт фельдшері, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

7. Евгений Николаевич Шляхов – Т.Тохтаров атындағы мектептің мұғалімі, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

1115 Атығай учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Молодежный к., уақытша ұстау изоляторы

1. Сәуле Заманханқызы Байтұрғанова – жұмыссыз, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

2. Сәуле Тілебалдықызы Балажиева – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

3. Тоғжан Сайынқызы Зәденова – Молодежный к. орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

4. Жанна Қалибекқызы Ілиясова – Ұлан ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің әскери қызметшілерді келісім-шарт бойынша жинақтау және шақыру бөлімшесінің инспекторы, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл.

5. Гүлнұр Қадырқызы Қасенова – «Ұлан ауданының ауыл шаруашылық бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бас маман-есепшісі, «Руханият» партиясынан» өкіл

6. Кәрима Заманбекқызы Құнафина – аудандық пошта байланысы басқармасының аға нұсқаушысы, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

7. Ерғазы Михайлович Саркисян – Ұлан ауданының уақытша ұстау изоляторының бастығы, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

1165 Айқын учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Молодежный к., Р. Мәрсеков атындағы мектеп

1. Үміт Даниярқызы Баширова – «Аленушка» балалар бақшасының меңгерушісі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

2. Мағиза Жанбағысова – зейнеткер, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.

3. Нұржан Нұрланұлы Қабдулин – жұмыссыз, «Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

4. Айдар Хамитұлы Қилыбаев – «Молодежный» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын директоры, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.

5. Лидия Филипповна Михейлис – зейнеткер, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

6. Нұрзағила Мұхтарханқызы Өлмесекова – жұмыссыз, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

7. Әлия Мұхтарқызы Шакирова – ШҚМУ студенті, «Руханият» партиясынан» өкіл.

1166 Элеватор учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері: Таврия а., «Алина» шаруа қожалығының кеңсесі

1.Яков Константинович Акименко – «Алина» шаруа қожалығының электригі, Қазақстанның коммунистік халықтық партиясынан» өкіл.

2.Елена Геннадьевна Берестовская – қазпошта пошташысы, Ұлан ауданының «Ұлан жастары» ұйымы» қоғамдық бірлестігінен өкіл

3.Татьяна Григорьевна Гнилосырова – жұмыссыз, «Руханият» партиясынан» өкіл.

4. Андрей Павлович Давыдов – «Багратион Ұлан» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жүргізушісі, «Әділет» Демократиялық партиясынан өкіл.

5. Вера Ивановна Житина – «Айдар» жанар-жағар май құю станциясының операторы, «Ауыл» Қазақстан социал-демократиялық партиясынан» өкіл.



6. Андрей Григорьевич Михайлов – «Пролетарка» шаруа қожалығының жүргізушісі, «Қазақстан патриоттар партиясынан» өкіл.

7. Серік Мәкенұлы Нағашбаев – зейнеткер, Ұлан ауданының «Нұр Отан» халықтық демократиялық партиясының» филиалынан өкіл.
Каталог: files
files -> Шығыс Қазақстан облысындағы мұрағат ісі дамуының 2013 жылдың негізгі бағыттарын орындау туралы есеп
files -> Анықтама-ұсыныс үлгісі оқу орнының бланкісінде басылады. Шығу n күні 20 ж
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары


Достарыңызбен бөлісу:
1   2   3


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет