Группа 16 лс1 (англ яз., бюджет, договор) Группа 16 лс2



Дата17.05.2020
өлшемі104.5 Kb.

Группа 16 ЛС1 (англ. яз., бюджет, договор)

Группа 16 ЛС2 (англ., яз., догов.)

  1. Баранов Данил Юрьевич

  1. Анохина Марина Евгеньевна

  1. Белоусова Анна Вячеславовна

  1. Баткаева Лиана Равильевна

  1. Васильева Устинья Сергеевна

  1. Гладарева Екатерина Викторовна

  1. Васюхина Ксения Маратовна

  1. Давыдова Валерия Сейраховна

  1. Ворончихина Алина Павловна

  1. Данченко Иван Андреевич

  1. Дулатова Альфия Алиевна

  1. Климова Татьяна Сергеевна

  1. Колесова Дарья Руслановна

  1. Колесова Елена Олеговна

  1. Кочут Сергей Андреевич

  1. Колчев Глеб Романович

  1. Кочетова Ания Асиятовна

  1. Краснихин Алексей Владиславович

  1. Метальников Андрей Андреевич

  1. Кусмарова Алина Владимировна

  1. Нугаева Алия Фяридовна

  1. Рукшина Юлия Сергеевна

  1. Рзянкина Кристина Алексеевна

  1. Семенович Александр Андреевич

  1. Руднева Людмила Анатольевна

  1. Толстых Анжелика Германовна

  1. Полюхина Александра Дмитриевна

  1. Химич Михаил Андреевич

Группа 16 ЛС3 (англ., яз., догов.)

Группа 16 ЛС4 (нем , фр., бюджет, догов.)




  1. Агеев Денис Михайлович

  1. Абдуллаев Ислам Зайнутдинович




  1. Ахмедов Новруз Шахинович

  1. Барышников Глеб Николаевич




  1. Елисеева Виктория Викторовна

  1. Володина Алена Сергеевна




  1. Заева Екатерина Владимировна

  1. Егорова Наталья Николаевна




  1. Карев Никита Владиславович

  1. Игидбашян Арутюн Саркисович




  1. Краснорепова Маргарита Александровна

  1. Краснова Анна Валерьевна




  1. Лысова Мария Анатольевна

  1. Кривоносова Софья Николаевна




  1. Мингалёв Ярослав Александрович

  1. Магдеева Лилия Рушановна




  1. Мишина Татьяна Сергеевна

  1. Маришкина Юлия Алексеевна




  1. Налепин Дмитрий Алексеевич

  1. Никишаев Вадим Александрович




  1. Попова Анастасия Романовна

  1. Павлов Алексей Сергеевич




  1. Саблина Юлия Игоревна

  1. Паршин Виталий Степанович




  1. Сазонова Наталья Владиславовна

  1. Первушкина Дарья Александровна




  1. Феоктистова Диана Витальевна

  1. Пчелинцева Екатерина Михайловна






  1. Старостина Елена Сергеевна






  1. Таишева Илсияр Рушановна






  1. Тамилова Мария Дмитриевна






  1. Федина Юлия Алексеевна






  1. Шалдыбин Олег Викторович







  1. Юсупова Сания Сулеймановна







Группа 16 ЛС5 (англ., яз., догов.)

Группа 16 ЛС6 (англ., яз., догов.)

  1. Артамонова Виктория Игоревна

  1. Акманова Алсу Хасяновна

  1. Джантемирова Диана Рамадовна

  1. Аришин Никита Игоревич

  1. Еремеева Анастасия Алексеевна

  1. Берданов Глеб Владимирович

  1. Запрудская Яна Валерьевна

  1. Зулькарнеева Ляйсян Рустамовна

  1. Караичев Олег Сергеевич

  1. Кошелев Александр Сергеевич

  1. Лаврентьев Антон Алексеевич

  1. Климова Анастасия Андреевна

  1. Ломакина Кристина Павловна

  1. Лохтина Наталья Сергеевна

  1. Магомедов Рамазан Магомедович

  1. Овчинникова Анна Михайловна

  1. Мамаюсупова Ксения Арсеньевна

  1. Пашкова Анна Витальевна

  1. Мясин Владислав Владимирович

  1. Романцева Яна Евгеньевна

  1. Ознобишина Ангелина Сергеевна

  1. Суркова Алина Андреевна

  1. Степанян Артур Гайкович

  1. Синицын Николай Анатольевич

  1. Ширчкова Ольга Александровна

  1. Шиндин Алексей Сергеевич

  1. Щеголева Татьяна Алексеевна

  1. Шустер Виолетта Витальевна



Группа 16 ЛС7 (англ., яз., догов.)

Группа 16 ЛС8 (англ., яз., догов.)

  1. Агафонов Константин Вячеславович

  1. Акунц Аида Давидовна

  1. Акжигитова Регина Рафаилевна

  1. Бактыбек Кызы Эркайым

  1. Анесян Анушаван Араратович

  1. Беляева Мария Александровна

  1. Белов Никита Дмитриевич

  1. Борисова Елена Андреевна

  1. Власова Юлия Владимировна

  1. Бугаева Елизавета Алексеевна

  1. Ерышова Ксения Евгеньевна

  1. Лепшоков Темирлан Казимович

  1. Карюхин Артём Игоревич

  1. Магомедов Гаджи Рашидбегович

  1. Кирякина Екатерина Михайловна

  1. Попкова Елена Васильевна

  1. Султанова Юлия Всеволодовна

  1. Рамаева Алина Юнировна

  1. Супонева Мария Сергеевна

  1. Сибриков Николай Леонидович

  1. Цветкова Ирина Юрьевна

  1. Цинина Юлия Владимировна

  1. Федулов Евгений Александрович

  1. Чернов Даниил Александрович

  1. Чесных Екатерина Александровна

  1. Чубинидзе Нестор Бадриевич

  1. Якушова Кристина Сергеевна

  1. Шехмаметьева Динара Ринатовна




Группа 16 ЛС9 (англ., яз., догов.)

Группа 16 ЛС10 (англ., яз., догов.)

  1. Баенкова Марина Сергеевна

  1. Алексеева Алина Эдуардовна

  1. Белова Виктория Германовна

  1. Аушев Рухман Салангереевич

  1. Бирюля Олег Владимирович

  1. Булыгин Егор Игоревич

  1. Дегтярева Евгения Игоревна

  1. Бухминова Марьям Аиповна

  1. Исаева Альфия Музафяровна

  1. Гончарук Павел Петрович

  1. Керимова Эльмира Махировна

  1. Кирасирова Мадина Юсефовна

  1. Магомедов Макашарип Сайгидгусенович

  1. Косимов Улугбек Абдурахимович

  1. Мамаева Екатерина Олеговна

  1. Лоскутова Марина Олеговна

  1. Пантелеев Дмитрий Андреевич

  1. Мокроусов Игорь Игоревич

  1. Паршина Алёна Владимировна

  1. Панчулидзе Виктория Эдуардовна

  1. Письменный Александр Владимирович

  1. Сафонов Роман Юрьевич

  1. Самойлова Марина Павловна

  1. Семёнова Дарья Олеговна

  1. Сарайкина Людмила Сергеевна

  1. Хохлов Андрей Львович

  1. Скляров Даниил Юрьевич

  1. Шабутаев Насир Сабирович




Группа 16 ЛС11 (англ., яз., догов.)

Группа 16 ЛС12 (иностранные студенты)

  1. Андреева Анастасия Анатольевна

  1. Абдуазимов Шахзод Илхомович

  1. Антонова Елена Юрьевна

  1. Аль Аали Хуссейн Кадхим Али

  1. Ашрапов Бахромиддин Салохидинович

  1. Аль-Зуби Хатем Ерсан Фархан

  1. Батова Елизавета

  1. Аннамурадов Атаджан

  1. Жуманазаров Удимбек Умарбек угли

  1. Вахобов Мухаммадалй Рустамович

  1. Зеньковская Анастасия Валерьевна

  1. Каримов Ислом Фарходович

  1. Каипов Сайгид Гасанович

  1. Мавланов Мекан

  1. Каримов Носирчон Абдурабиевич

  1. Маргарян Армине Азатовна

  1. Ким Дмитрий

  1. Мирзоев Шамсиддин

  1. Колесова Ульяна Валерьевна

  1. Мухитдинов Насимджон Аминович

  1. Нурмухамбет Нуржан

  1. Рахматов Фарход

  1. Обидин Михаил Юрьевич

  1. Сайфиддинов Баходур Зафарович

  1. Орунбаев Билолидин Бахтиярович

  1. Туати Туами

  1. Турдиев Джавохирджон Ракибович

  1. Файзуллоева Дилбархон Кароматиллоевна



  1. Хамдамов Шахриёр Бахтиёрович

Каталог: files -> fstom.pnzgu.ru -> documents
files -> «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты
files -> «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты Жалпы ережелер «Наркологиялық ұйымнан анықтама беру»
files -> Регламенті Жалпы ережелер 1 «Мұрағаттық анықтама беру»
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының басшысы А. Шаймарданов
files -> «бекітемін» Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының бастығы А. Шаймарданов
files -> Шығыс Қазақстан облысының тілдерді дамыту жөніндегі басқармасының 2012 жылға арналған операциялық жоспары
files -> Тарбағатай ауданының ішкі саясат бөлімі 2011 жылдың 6 айында атқарылған жұмыс қорытындысы туралы І. АҚпараттық насихат жұмыстары
documents -> Стоматология терапевтическая
documents -> Контрольные вопросы для поступающих в интернатуру и клиническую ординатуру по офтальмологии


Достарыңызбен бөлісу:


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет