Іі етап відкритого чемпіонату пат “пзмс” з футзалу 2017 – 2018 рр. Сб. 27. 01. 2018



Дата18.05.2020
өлшемі256.08 Kb.
ІІ етап ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ПАТ “ПЗМС” З ФУТЗАЛУ

2017 – 2018 рр.
Сб. 27.01.2018.



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Перша ліга 1 тур.

121

10.00 – 11.10

1. Аматор – ІДЕА 8. АМГ




122

11.10 – 12.20

2. Вкусняшки від Сашки 7. Молот




123

12.20 – 13.30

3. Аргус 6. Саламандра




124

13.30 – 14.40

4. БІЛАЛ 5. ФК. Машівка




Вища ліга 1 тур.

125

14.40 - 15.50

1. ФК. Андріївка 8. ПАЛВІС




126

15.50 – 17.00

2. Легіон 7. Динамо (Решетилівка)




127

17.00 – 18.10

3. ФК. Рокита 6. ФК. Рокита ІІ




128

18.10 – 19.20

4. Севілья 5. Авангард




Нд. 28.01.2018.

Перша ліга 2 тур.

129

10.00 – 11.10

3. Аргус 4. БІЛАЛ




130

11.10 – 12.20

8. АМГ 6. Саламандра




131

12.20 – 13.30

2. Вкусняшки від Сашки 5. ФК. Машівка




132

13.30 – 14.40

1. Аматор – ІДЕА 7. Молот




Вища ліга 2 тур.

133

14.40 - 15.50

8. ПАЛВІС 6. ФК. Рокита ІІ




134

15.50 – 17.00

2. Легіон 5. Авангард




135

17.00 – 18.10

3. ФК. Рокита 4. Севілья




136

18.10 – 19.20

1. ФК. Андріївка 7. Динамо (Решетилівка)




Сб. 3.02.2018.



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Перша ліга 3 тур.

137

10.00 – 11.10

7. Молот 5. ФК. Машівка




Вища ліга 3 тур.

138

11.10 – 12.20

1. ФК. Андріївка 6. ФК. Рокита ІІ




139

12.20 – 13.30

7. Динамо (Решетилівка) 5. Авангард




140

13.30 – 14.40

8. ПАЛВІС 4. Севілья




141

14.40 - 15.50

2. Легіон 3. ФК. Рокита




Перша ліга 3 тур.

142

15.50 – 17.00

1. Аматор – ІДЕА 6. Саламандра




143

17.00 – 18.10

8. АМГ 4. БІЛАЛ




144

18.10 – 19.20

2. Вкусняшки від Сашки 3. Аргус




Нд. 4.02.2018.

Вища ліга 4 тур.

145

10.00 – 11.10

6. ФК. Рокита ІІ 4. Севілья




146

11.10 – 12.20

7. Динамо (Решетилівка) 3. ФК. Рокита




147

12.20 – 13.30

8. ПАЛВІС 2. Легіон







13.30 – 15.50

ЧУ ПЗМС (Полтава) - 5G (Київ)




Перша ліга 4 тур.

148

15.50 – 17.00

1. Аматор – ІДЕА 5. ФК. Машівка




149

17.00 – 18.10

6. Саламандра 4. БІЛАЛ




Вища ліга 4 тур.

150

18.10 – 19.20

1. ФК. Андріївка 5. Авангард




Ср. 7.02.2018.



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Перша ліга 4 тур.

151

18.00 – 19.10

8. АМГ 2. Вкусняшки від Сашки




152

19.10 – 20.10

7. Молот 3. Аргус






Сб. 10.02.2018.



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Перша ліга 5 тур.

153

10.00 – 11.10

7. Молот 8. АМГ




154

11.10 – 12.20

5. ФК. Машівка 3. Аргус




155

12.20 – 13.30

6. Саламандра 2. Вкусняшки від Сашки




156

13.30 – 14.40

1. Аматор – ІДЕА 4. БІЛАЛ




Вища ліга 5 тур

157

14.40 - 15.50

5. Авангард 3. ФК. Рокита




160

15.50 – 17.00

1. ФК. Андріївка 4. Севілья




Нд. 11.02.2018.

Перша ліга 6 тур.

161

10.00 – 11.10

1. Аматор – ІДЕА 3. Аргус




162

11.10 – 12.20

4. БІЛАЛ 2. Вкусняшки від Сашки




163

12.20 – 13.30

5. ФК. Машівка 8. АМГ




Вища ліга 6 тур

164

13.30 – 14.40

6. ФК. Рокита ІІ 7. Динамо (Решетилівка)




165

14.40 - 15.50

5. Авангард 8. ПАЛВІС




166

15.50 – 17.00

4. Севілья 2. Легіон




167

17.00 – 18.10

1. ФК. Андріївка 3. ФК. Рокита




Перша ліга 6 тур.

168

18.10 – 19.20

6. Саламандра 7. Молот




Ср. 14.02.2018. ПЕРЕНОС З 10.02.18



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Перша ліга 5 тур.

158

18.00 – 19.10

6. ФК. Рокита ІІ 2. Легіон




159

19.10 – 20.10

7. Динамо (Решетилівка) 8. ПАЛВІС




Сб. 17.02.2018.



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Перша ліга 7 тур.

169

10.00 – 11.10

4. БІЛАЛ 7. Молот




Вища ліга 3 тур.

170

11.10 – 12.20

1. ФК. Андріївка 2. Легіон




171

12.20 – 13.30

3. ФК. Рокита 8. ПАЛВІС




172

13.30 – 14.40

4. Севілья 7. Динамо (Решетилівка)




173

14.40 - 15.50

5. Авангард 6. ФК. Рокита ІІ




Перша ліга 7 тур.

174

15.50 – 17.00

1. Аматор – ІДЕА 2. Вкусняшки від Сашки




175

17.00 – 18.10

3. Аргус 8. АМГ




176

18.10 – 19.20

5. ФК. Машівка 6. Саламандра




Нд. 18.02.2018.

Вища ліга 8 тур.

177

10.00 – 11.10

7. Динамо (Решетилівка) 2. Легіон




178

11.10 – 12.20

6. ФК. Рокита ІІ 3. ФК. Рокита




179

12.20 – 13.30

5. Авангард 4. Севілья Трибуна




180

13.30 – 14.40

8. АМГ 1. Аматор – ІДЕА




Перша ліга 8 тур.

181

14.40 - 15.50

6. Саламандра 3. Аргус




182

15.50 – 17.00

5. ФК. Машівка 4. БІЛАЛ




183

17.00 – 18.10

8. ПАЛВІС 1. ФК Андріївка




184

18.10 – 19.20

7. Молот 2. Вкусняшки від Сашки




Вт. 20.02.2018.



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Перша ліга 9 тур.

185

18.00 – 19.10

4. БІЛАЛ 3. Аргус




186

19.10 – 20.10

5. ФК. Машівка 2. Вкусняшки від Сашки




187

20.20 - 21.20

7. Молот 1. Аматор – ІДЕА




Ср. 21.02.2018.



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Вища ліга 9 тур.

188

18.00 – 19.10

7. Динамо (Решетилівка) 1. ФК. Андріївка




Перша ліга 9 тур.

189

19.10 – 20.10

6. Саламандра 8. АМГ




Чт. 22.02.2018.



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Вища ліга 9 тур.

190

18.00 – 19.10

6. ФК. Рокита ІІ 8. ПАЛВІС




191

19.10 – 20.10

5. Авангард 2. Легіон




192

20.20 - 21.20

4. Севілья 3. ФК. Рокита




Сб. 24.02.2018.



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Вища ліга 10 тур.

193

10.00 – 11.10

4. Севілья 8. ПАЛВІС




194

11.10 – 12.20

6. ФК. Рокита ІІ 1. ФК. Андріївка




195

12.20 – 13.30

5. Авангард 7. Динамо (Решетилівка)




196

13.30 – 14.40

3. ФК. Рокита 2. Легіон




Перша ліга 10 тур.

197

14.40 - 15.50

6. Саламандра 1. Аматор – ІДЕА




198

15.50 – 17.00

4. БІЛАЛ 8. АМГ




199

17.00 – 18.10

5. ФК. Машівка 7. Молот




200

18.10 – 19.20

3. Аргус 2. Вкусняшки від Сашки




Нд. 25.02.2018.

Вища ліга 11 тур.

201

10.00 – 11.10

4. Севілья 6. ФК. Рокита ІІ




202

11.10 – 12.20

3. ФК. Рокита 7. Динамо (Решетилівка)




203

12.20 – 13.30

2. Легіон 8. ПАЛВІС




Перша ліга 11 тур.

204

13.30 - 14.40

5. ФК. Машівка 1. Аматор – ІДЕА




205

14.40 - 15.50

4. БІЛАЛ 6. Саламандра




206

15.50 – 17.00

2. Вкусняшки від Сашки 8. АМГ




207

17.00 – 18.10

3. Аргус 7. Молот




Вища ліга 11 тур.

208

18.10 – 19.20

5. Авангард 1. ФК. Андріївка




Сб. 3.03.2018.



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Перша ліга 12 тур.

209

10.00 – 11.10

8. АМГ 7. Молот




210

11.10 – 12.20

3. Аргус 5. ФК. Машівка




211

12.20 – 13.30

2. Вкусняшки від Сашки 6. Саламандра




212

13.30 – 14.40

4. БІЛАЛ 1. Аматор – ІДЕА




Вища ліга 12 тур.

213

14.40 - 15.50

3. ФК. Рокита 5. Авангард




214

15.50 – 17.00

8. ПАЛВІС 7. Динамо (Решетилівка)




215

17.00 – 18.10

2. Легіон 6. ФК. Рокита ІІ




216

18.10 – 19.20

4. Севілья 1. ФК. Андріївка





Нд. 4.03.2018.

Перша ліга 13 тур.

217

10.00 – 11.10

3. Аргус 1. Аматор – ІДЕА




218

11.10 – 12.20

2. Вкусняшки від Сашки 4. БІЛАЛ




219

12.20 – 13.30

8. АМГ 5. ФК. Машівка




Вища ліга 13 тур.

220

13.30 - 14.40

7. Динамо (Решетилівка) 6. ФК. Рокита ІІ




221

14.40 – 15.50

2. Легіон 4. Севілья




222

15.50 – 17.00

8. ПАЛВІС 5. Авангард




223

17.00 – 18.10

3. ФК. Рокита 1. ФК. Андріївка




Перша ліга 13 тур.

224

18.10 – 19.20

7. Молот 6. Саламандра




Сб. 10.03.2018.



ЧАС ГРИ

НАЗВИ КОМАНД

Перша ліга 14 тур.

225

10.00 – 11.10

6. Саламандра 5. ФК. Машівка




226

11.10 – 12.20

7. Молот 4. БІЛАЛ




227

12.20 – 13.30

8. АМГ 3. Аргус




228

13.30 – 14.40

2. Вкусняшки від Сашки 1. Аматор – ІДЕА




Нд. 11.03.2018.

Вища ліга 14 тур.

229

10.00 – 11.10

6. ФК. Рокита ІІ 5. Авангард




230

11.10 – 12.20

8. ПАЛВІС 3. ФК. Рокита




231

12.20 – 13.30

7. Динамо (Решетилівка) 4. Севілья




232

13.30 – 14.40

2. Легіон 1. ФК. Андріївка




Каталог: sport
sport -> «Управление по организации и проведению спортивных мероприятий»
sport -> 100 великих спортсменов
sport -> Спортивная жизнь города
sport -> Энцо Катаниа Андрей Шевченко – «дьявол» с Востока
sport -> Катонқарағайдың туристік соқпақтарымен-2011
sport -> Чемпионат Кыргызской Республики по армрестлингу среди глухих 10 декабря 2011 г
sport -> Сайрам аудандық денешынықтыру және спорт бөлімінің 2015 жылғы 5 айында атқарылған жұмыстары туралы мәліметі
sport -> Моу дод сдюсшор «Комета» по конькобежному спорту
sport -> Правила вида спорта «авиамодельный спорт» Общие положения


Достарыңызбен бөлісу:


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет