Лауреаттар мен дипломанттар



бет1/3
Дата25.04.2016
өлшемі0.49 Mb.
  1   2   3
А.Жұбанов атындағы дарынды балаларға арналған ҚОМММИ

2010-2011 оқу жылы

ЛАУРЕАТТАР МЕН ДИПЛОМАНТТАР




Қатысушының аты-жөні

Сыны-бы

Номинация


Орын

Ұстазы

Концертмейстері

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҮРЛЕМЕЛІ ЖӘНЕ СОҚПАЛЫ АСПАПТАР БАЙҚАУЫ

/Орынбор қаласы, Ресей – 22.10.-04.11.2010 жыл/


1

Болатов Алмас

9

тромбон

ІІ

Бисенғалиев М.Қ.

Мұхамеджанова Г.

2

Мейрамбеков Нұрбек

12

тромбон

ІІІ

Бисенғалиев М.Қ.

Мұхамеджанова Г.

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ «ARS POLONIA- 2010» БАЙҚАУЫ

/Бішкек қаласы, Қырғызстан – 19.10.-04.11.2010 жыл/


1

Абдрахманова Әділет

10

скрипка

І

Рахметчина Ш.А.

Амантурлина Ф.

2

Оразтай Алина

5

скрипка

І

Камалдинова З.

Орынбекова Д.

3

Садыкова Венера

4

скрипка

ІІ

Рахметчина Ш.А.

Самалдыкова Д.

4

Күзембаева Аружан

3

скрипка

Үміт сыйлығы

Набиева Ж.О.

Сейтембекова Г.

5

Шекербек Айым

5

виолончель

Үміт сыйлығы

Джулмухамедова А.А.

Чигиринцева Г.

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ Е.МРАВИНСКИЙ АТЫНДАҒЫ БАЙҚАУ

/Санк-Петербург қаласы, Ресей – 22.10.-03.11.2010 жыл/


1

Нүсіпова Әсем

10

гобой

диплом

Ғабдуллина А.Қ.

Валиева Э.С.

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ «КЛАССИКА-2010» БАЙҚАУЫ

/Ақтөбе қаласы, Қазақстан – 05.11.-07.11.2010 жыл/


1

Камералық оркестр

-

-

Гран при

Буенбаева Г.Ж.

Исенова А.Т.

2

Кәрібаев Салауат

9

виолончель

І

Джулмухамедова А.А.

Исенова А.Т.

3

Кешілбаева Талшын

9

скрипка

І

Бардашова И.Л.

Шалкова Е.Й.

4

Шукманова Жазира

10

виолончель

ІІ

Қадырбекова Г.К.

Исенова А.Т.

5

Қырғызбай Баян

4

скрипка

ІІ

Камалиева З.Е.

Шалкова Е.Й.

6

Саламатова Жанель

3

виолончель

ІІІ

Эмреева А.Е.

Исенова А.Т.

7

Қасымова Әнел

8

скрипка

ІІІ

Бардашов В.В.

Шалкова Е.Й.

8

Серіков Айбол

6

скрипка

диплом

Глебова Э.Ф.

Шалкова Е.Й.

9

Жәнібеков Сейіт

3

виолончель

диплом

Буенбаева Г.Ж.

Исенова А.Т.

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ А.ЖҰБАНОВ АТЫНДАҒЫ БАЙҚАУ

/Алматы қаласы, Қазақстан – 05.11.-09.11.2010 жыл/


1

Булембаева Малика

11

фортепиано

Гран при

Кадырбекова Г.И.

-

2

Зулпыхаров Санжар

8

фортепиано

І

Тайшибекова А.И.

-

3

Егеубаева Еңлік

6

фортепиано

ІІ

Тайшибекова А.И.

-

4

Кабенова Шынар




фортепиано

ІІ,

«Үміт сыйлығы»



Кадырбекова Г.И.

-

5

Ернұр Еламан

10

фортепиано

ІІ

Қазыбекова Г.Қ.

-

6

Рақымов Бекзат




фортепиано

ІІІ

Қазыбекова Г.Қ.

-

7

Закирова Әсем

7

фортепиано

ІІІ

Мелькова Г.А.

-

8

Камалдинов Әділет

7

фортепиано

ІІІ

Исенова А.Т.

-

9

Бимырзаева Ақкенже

11

фортепиано

ІІІ




-

10

Қабдолдаева Аида

10

фортепиано

ІІІ

Жакеева Г.С.

-

11

Сағындық Ақбота

5

фортепиано

диплом

Жакеева Г.С.

-

12

Андырқызы Ұлпан




фортепиано

диплом

Душанова Ш.Р.

-

13

Кожагул Ербол

8

фортепиано

диплом

Юсупова Р.М.

-

14

Болат Сабина

8

фортепиано

диплом

Тайшибекова А.И.

-

15

Тоқтасын Дидар

6

фортепиано

диплом

Жакеева Г.С.

-

16

Хамитова Назым

10

фортепиано

Диплом, «А.Жұбанов шығармасын үздік орындаушы»

Душанова Ш.Р.

-

17

Мусабек Шынар

6

фортепиано

«Үміт сыйлығы»

Нарова Ж.Т.

-

РЕСПУБЛИКАЛЫҚ А.ЖҰБАНОВ АТЫНДАҒЫ БАЙҚАУ



/Алматы қаласы, Қазақстан – 05.11.-09.11.2010 жыл/


1

Жаныбеков Мұқағали

10

домбыра

Гран при

Әшіров Н.Н.

Қазыбекова Г.Қ.

2

Айтмұрат Қайнар

10

домбыра

Гран при

Нұрбаева Д.

Бегендікова А.Ж.

3

Нүсіпбек Күміс

12

Қыл қобыз

Гран при

Ақмолда С.Д.

-

4

Несіпқазықызы Сымбат

11

Прима қобыз

Гран при

Шуженова Л.Р.

Жигайлова И.А.

5

Пердебекұлы Саят

11

шертер

Гран при

Дүйсенбаева Л.С.

Абдрахманова С.Қ.

6

Үсіпбалиев Айтөре

11

сырнай

Гран при

Смакова З.Н.

-

7

Ешматов Саят

10

домбыра

І

Юсбекова М.С.

Бегендікова А.Ж.

8

Раманқұлов Мұратбек

6

домбыра

І

Тәшімов М.Т.

Тәшімова Ә.М.

9

Тұрсынбаева Гүлнұр

10

Қыл қобыз

І

Ақмолда С.Д.

Сембиева Г.С.

10

Тұрсынжан Ақерке

8

Прима қобыз

І, «А.Жұбанов шығармасын үздік орындаушы»

Шуженова Л.Р.

Жигайлова И.А.

11

Әділ Әли

8

Домбыра-прима

І

Бимырзаев Б.Ә.

Меңдіғалиева М.Н.

12

Әділханұлы Абзал

8

домбыра

ІІ

Ұлмаханова М.С.

Төлемісова Р.С.

13

Кәрібаева Салтанат

9

Прима-домбыра

ІІ

Кәрібаев Т.Ж.

Рысдаулетова Г.Ә.

14

Қуанбек Елбол

8

шертер

ІІ

Бимырзаев Б.Ә.

Меңдіғалиева М.Н.

15

Бейсенов Дамир

10

сырнай

ІІ

Смакова З.Н.

-

16

Әділбеков Алмас

9

сырнай

ІІ, «А.Жұбанов шығармасын үздік орындаушы»

Смакова З.Н.

-

17

Жұрбаева Алтынай

11

Прима-қобыз

ІІ, «А.Жұбанов шығармасын үздік орындаушы»

Кәрібаев Т.Ж.

Рысдаулетова Г.Ә.

18

Құрманбек Жомарт

8

Қыл қобыз

ІІІ

Жүзбаев С.Ә.

Рысдаулетова Г.Ә.

19

Шоңбаев Сырым

10

домбыра

ІІІ

Ұлмаханова М.С.

Төлемісова Р.С.

20

Мұстафаев Бекзат

11

Домбыра

ІІІ

Юсбекова М.С.

Бегендікова А.Ж.

21

Ылым Асланбек

8

Домбыра-прима

ІІІ

Дүйсембаева Л.С.

Жұманова Ә.Қ.

22

Құтпан Шерхан

8

сырнай

ІІІ

Смакова З.Н.




23

Ошақбай Нұртас

9

домбыра

диплом, «А.Жұбанов шығармасын үздік орындаушы»

Тәшімов М.Т.

Тәшімова Ә.М.

24

Нұрмағамбетова Айза

7

Қыл қобыз

диплом

Жүзбаев С.Ә.

Рысдаулетова Г.Ә.

25

Мырзабеков Мирас

10

Домбыра-прима

диплом

Дүйсембаева Л.С.

Абдрахманова С.Қ.

Халықаралық «П.И.Чайковский Отанында» байқауы

/Ижевск қаласы, Ресей – 17.11.-03.12.2010 жыл/


1

Нүсіпова Әсем

10

гобой

ІІ

Ғабдуллина А.Қ.

Валиева Э.С.

Халықаралық «Астана-Мерей» байқауы



/Астана қаласы, Қазақстан – 07.12.–10.12.2010 жыл/


1

Карибаев Салауат

9

виолончель

І

Джулмухамедова А.А.

Чигиринцева Г.С.

2

Закирова Асем

7

фортепиано

І

Мелькова Г.А.

-

3

Жанибеков Сейіт

3

виолончель

І

Буенбаева Г.Ж.

Чигиринцева Г.С.

4

Турсынбекова Меруерт

8

скрипка

І

Бардашов В.В.




5

Толжума Бахытжан

6

виолончель

ІІ

Джулмухамедова А.А.

Чигиринцева Г.С.

6

Садыкова Венера

5

скрипка

ІІ

Рахметчина Ш.А.

Жакупова Б.Т.

7

Жүсіп Нұржан

4

виолончель

ІІ

Джулмухамедова А.А.

Чигиринцева Г.С.

8

Шекербек Айым

5

виолончель

ІІІ

Джулмухамедова А.А.

Чигиринцева Г.С.

9

Картенбаева Айгерім

5

скрипка

ІІІ

Бардашов В.В.

Орынбекова Д.

10

Болат Сабина

8

фортепиано

ІІІ

Тайшибекова А.И.

-

11

Қойшығұлов Данияр

7

виолончель

ІІІ

Джулмухамедова А.А.




Каталог: uploads -> files
files -> А. С. Макаренконың өмірі мен педагогикалық қызметі
files -> Ян Амос Коменскийдің педагогикалық қызметі мен теориясы. (1592-1670жж)
files -> Кирилл Куренда: двухлетний вундеркинд Не иначе как вундеркиндом можно назвать Кирилла Куренда из крымского села Владиславовки. В свои два с половиной года он уже знает все буквы алфавита умеет считать и освоил азы компьютерной грамотности
files -> «абай жолы» романындағы тарихи шындық эволюциясы
files -> «бекітемін» «Насихат» мкқк директоры
files -> Ердембеков бауыржан аманкелдіұлы абайдың әдеби ортасы және ақындық мектебі
files -> «бекітемін» Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Б. Жұмағұлов
files -> Н. Д. ОҢдасынов ? Арабша-қазақша түсіндірме сөздік
files -> ХҮ-ХҮІ ҒасырлардағЫ ҚЫРҒыз-қазақ халықтарының арасындағы саяси және этникалық байланыстар е. С. Альчикенов


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет