Руководителям организаций образования! Срочно! Проверьте



бет1/3
Дата25.04.2016
өлшемі0.49 Mb.
  1   2   3
Руководителям организаций образования!
СРОЧНО! Проверьте списки прошедших по марафону: школа, ФИО по удостоверению, предмет ( чтобы не было ошибок при получении премий).

«Үздік мұғалім» номинациясы бойынша:






Қатысушы мұғалім

Ауданы

Мектеп атауы

Пәні

Облыстық сарапшылардың бағалауы

1

Акимова Тавиля Адиетовна

Ақтөбе

2 АОМ

Ағылшын тілі

81

2

Турмашева Ботагоз Кадыровна

Ақтөбе

2 АОМ

тарих

78

3

Ямбаева Елена Викентьева

Ақтөбе

2 АОМ

Ағылшын тілі

74

4

Қайрақбаева Тыныштық Сағынайқызы

Ақтөбе

2 АОМ

Бастауыш класс

74

5

Курмантаева Айгуль Саламатовна

Ақтөбе

№2 АОМ

Бастауыш класс

74

6

Вагапова Венера Сабировна

Ақтөбе

№2 АОМ

Бастауыш класс

73

7

Буденко Татьяна Яковлевна

Ақтөбе

2 АОМ

Орыс тілі мен әдебиет

68

8

Мусаева Балауса Бердалыевна

Ақтөбе

№3 ОМ

Бастауыш класс

67

9

Алгажанова Айнур Маратовна

Ақтөбе

№3 ОМ

Бастауыш класс

67

10

Дошумова Гульжанат Кабийдуллаевна

Ақтөбе

№3 ОМ

информатика

75

11

Бижанова Қатша Жаңғылышбайқызы

Ақтөбе

№3 ОМ

Қазақ тілі мен әдебиеті

71

12

Тукин Мурат Габдешович

Ақтөбе

№3 ОМ

технология

70

13

Карижская Елена Сергеевна

Ақтөбе

№3 ОМ

география

70

14

Нугиманова Карилга Слихановна

Ақтөбе

№4 АОМ

Қазақ тілі мен әдебиеті

71

15

Калиева Райля Баешевна

Ақтөбе

№4 АОМ

Орыс тілі мен әдебиет

76

16

Укибаева Сауле Тенельовна

Ақтөбе

№4 АОМ

математика

68

17

Асан Нұргүл Пірімжарқызы

Ақтөбе

№6 ОМ

Бастауыш класс

68

18

Касимова Сауле Мураткалиевна

Ақтөбе

№6 ОМ

физика

68

19

Мұханбедиярова Дина Базарбайқызы

Ақтөбе

№6 ОМ

Қазақ тілі мен әдебиеті

79

20

Жанғалиева Гүлайым Шынтасқызы

Ақтөбе

№6 ОМ

тарих

74

21

Избасарова Райля Куатжановна

Ақтөбе

№6 ОМ

математика

69

22

Искарина Агила Сурагановна

Ақтөбе

№6 ОМ

музыка

67

23

Полякова Лариса Викторовна

Ақтөбе

9 ОМГ

физика

83

2425

Сексембаева Зауреш Абдикаримовна

Ақтөбе

9 ОМГ

тарих

81

26

Михайлова Татьяна Васильевна

Ақтөбе

9 ОМГ

бастауыш класс

78

27

Болтенко Мария Александровна

Ақтөбе

9 ОМГ

география

77

28

Мараховская Татьяна Николаевна

Ақтөбе

9 ОМГ

орыс тілі мен әдебиеті

68

29

Агапий Марине Владимировна

Ақтөбе

9 ОМГ

бастауыш класс

76

30

Ледяева Галина Григорьевна

Ақтөбе

9 ОМГ

информатика

74

31

Патрасенко Наталья Константиновна

Ақтөбе

9 ОМГ

химия

72

32

Жумагазина Маржан Сарсенгалиевна

Ақтөбе

9 ОМГ

математика

70

33

Несмиянова Оксана Викторовна

Ақтөбе

9 ОМГ

физика

67

34

Колохова Марина Николаевна

Ақтөбе

9 ОМГ

химия және биология

67

35

Кузина Татьяна Николаевна

Ақтөбе

9 ОМГ

ағылшын тілі

67

36

Баталина Ольга Алексеевна

Ақтөбе

№11 АОМ

Бастауыш класс

70

37

Сайбаталова Айман Хасановна

Ақтөбе

12 ОМ

тарих

67

38

Еникеева Венера Бахитжановна

Ақтөбе

№12 ОМ

дене шынықтыру

74

39

Клёсс Надежда Николаевна

Ақтөбе

12 ОМ

орыс тілі мен әдебиеті

82

40

Имамурзина Карлыгаш Аскаровна

Ақтөбе

13 ОМ

тарих

75

41

Иманбаева Айна Саясатовна

Ақтөбе

14 ОМ

бастауыш класс

74

42

Кужагулова Эльмира Серікқызы

Ақтөбе

15 ОМ

орыс тілі мен әдебиеті

81

43

Дарибаева Гүлназия Жанұзаққызы

Ақтөбе

15 ОМ

Қазақ тілі мен әдебиет

73

44

Оспанова Зура Кусаиновна

Ақтөбе

№16 ОМ

информатика

75

45

Тагибергенова Райхан Жубаткановна

Ақтөбе

№17 ОМ

физика және математика

77

46

Юсупова Күнсұлу Өтемұратқызы

Ақтөбе

№17 ОМ

қазақ тілі мен әдебиеті

74

47

Мусина Карлга Каировна

Ақтөбе

№17 ОМ

химия

74

48

Карасова Нур- Гульшат Беркутовна

Ақтөбе

№17 ОМ

ағылшын тілі

72

49

Яцук Татьяна Олеговна

Ақтөбе

№17 ОМ

бастауыш класс

72

50

Макарова Елена Геннадьевна

Ақтөбе

№17 ОМ

физика

69

51

Советова Куляш Абдигалиевна

Ақтөбе

№17 ОМ

бастауыш класс

68

52

Бақова Жадыра Оспанқызы

Ақтөбе

№18 ОМ

бастауыш класс

74

53

Қошқарбаева Ағилаш

Ақтөбе

19 ОМ

бастауыш класс

74

54

Дәулетова Жансәуле Дәулетқызы

Ақтөбе

19 ОМ

қазақ тілі мен әдебиеті

84

55

Жұбанышев Әли Тыныштықұлы

Ақтөбе

19 ОМ

тарих

75

56

Озерная Оксана Андреевна

Ақтөбе

20 ОМЛ

химия және биология

79

57

Узакбаев Серик Амангельдиевич

Ақтөбе

20 ОМЛ

тарих

68

58

Гелих Ольга Юрьевна

Ақтөбе

20 ОМЛ

бастауыш класс

77

59

Гайдаржи Ольга Викторовна

Ақтөбе

20 ОМЛ

ағылшын тілі

70

60

Пак Екатерина Усековна

Ақтөбе

20 ОМЛ

тарих

68

61

Такенова Айнур Есеновна

Ақтөбе

21 ОМГ

бастауыш класс

70

62

Естөре Маржан Данахметқызы

Ақтөбе

21 ОМГ

Орыс тілі

70

63

Мукашева Мария Хазиевна

Ақтөбе

21 ОМГ

Орыс тілі мен әдебиеті

69

64

Таукебаева Гүлжан

Ақтөбе

21 ОМГ

география

79

65

Насрадинова Жания Адайқызы

Ақтөбе

21 ОМГ

Бастауыш класс

79

66

Оразаева Рыскул Толепбаевна

Ақтөбе

21 ОМГ

математика

81

67

Тлепиева Жумагуль Канатовна

Ақтөбе

21 ОМГ

Орыс тілі мен әдебиет

76

68

Уралбаева Айгуль Мураткызы

Ақтөбе

21 ОМГ

химия

80

69

Танжарикова Марзия Сырлыбайқызы

Ақтөбе

21 ОМГ

Қазақ тілі мен әдебиеті

88

70

Жакешева Құрманай Райзоқызы

Ақтөбе

21 ОМГ

Қазақ тілі мен әдебиет

85

71

Керімбай Бибигүл Әділгерейқызы

Ақтөбе

21 ОМГ

химия

73

72

Бисембаева Тоты Тажибаевна

Ақтөбе

21 ОМГ

биология

73

73

Баекешева Роза Тлеумағамбетқызы

Ақтөбе

21 ОМГ

Қазақ тілі мен әдебиет

72

74

Асанбаева Гүлнур Жалгасовна

Ақтөбе

21 ОМГ

ағылшын

72

75

Сәрсенбаева Зоя Сәбуқызы

Ақтөбе

21 ОМГ

Қазақ тілі мен әдебиеті

71

76

Жарылғасова Жаңылсын Майланқызы

Ақтөбе

21 ОМГ

Бастауыш класс

68

77

Мухина Вероника Константиновна

Ақтөбе

№23 ОМЛ

ИЗО

67

78

Кайрбаева Зауреш Валитхановна

Ақтөбе

№23 ОМЛ

орыс тілі мен әдебиеті

78

79

Шайманова Бибигуль Кыдырбековна

Ақтөбе

№23 ОМЛ

ағылшын тілі

77

80

Жубаназаров Жолай Асылбаевич

Ақтөбе

№23 ОМЛ

физика

75

81

Албаева Тамара Габитовна

Ақтөбе

№23 ОМЛ

қазақ тілі мен әдебиеті

70

82

Джантаева Зульфия Желеубайқызы

Ақтөбе

№23 ОМЛ

қазақ тілі мен әдебиеті

70

83

Булыгина Майя Абдрашитовна

Ақтөбе

№23 ОМЛ

орыс тілі мен әдебиеті

68

84

Калиева Сакыпжамал

Ақтөбе

№24 ЛМГ

Ағылшын тілі

70

85

Нурманова Аманкул Балатбаевна

Ақтөбе

№24 ЛМГ

Қазақ тілі мен әдебиет

76

86

Баядилова Шолпан Уринбасаровна

Ақтөбе

№25 АОМ

Қазақ тілі мен әдебиеті

78

87

Маханбеталина Гульмира Кенесаровна

Ақтөбе

25 АОМ

Бастауыш класс

83

88

Ярошенко Ирина Седреддиновна

Ақтөбе

№25 АОМ

Химия биология

74

89

Самохина Наталья Николаевна

Ақтөбе

№26 ОМ

орыс тілі мен әдебиеті

76

90

Бикенова Багиля Жумамуратовна

Ақтөбе

№26 ОМ

Қазақ тілі мен әдебиет

73

91

Калиева Салтанат Тлектесовна

Ақтөбе

№26 ОМ

информатика

68

92

Тарасова Анжелика Анатольевна

Ақтөбе

№28 ОМ

Орыс тілі мен әдебиет

69

1693

Курманьязова Даржан Тургалиевна

Ақтөбе

№28 ОМ

биология

77

94

Айсанова Айнагул Амангельдиевна

Ақтөбе

№28 ОМ

Орыс тілі мен әдебиет

75

95

Куртасова Лариса Владимировна

Ақтөбе

29 ОМ

Математика,информатик

77

96

Игликова Клара Сарсенбаевна

Ақтөбе

29 ОМ

тарих

72

97

Алишева Лаззат Байқадамқызы

Ақтөбе

30 ОМ

Бастауыш класс

70

98

Ербалюкова Бибигуль Казиевна

Ақтөбе

30 ОМ

Химия биология

68

99

Қобландина Майра Жұмақызы

Ақтөбе

30 ОМ

Бастауыш класс

79

100

Мукатова Мирагуль Миргалиевна

Ақтөбе

30 ОМ

бастауыш класс

67

101

Қазмұханбетова Сәния Төлеуқызы

Ақтөбе

№31 ОМ

Бастауыш класс

76

102

Аймағамбетова Замира Тыныштыковна

Ақтөбе

№31 ОМ

Ағылшын тілі

71

103

Демеуғалиева Гүлнафис Мырзашқызы

Ақтөбе

№31 ОМ

биология

68

104

Джумагулова Айсулу Нурджаахановна

Ақтөбе

№31 ОМ

Орыс тілі мен әдебиет

68

105

Сегіз Гүлжан Сәдуақасқызы

Ақтөбе

№31 ОМ

Бастауыш класс

67

106

Каирова Клара Урбисиновна

Ақтөбе

32 ОМГ

бастауыш класс

85

107

Сүйіншалиева Гүлсім Қойшығұлқызы

Ақтөбе

32 ОМГ

химия

70

108

Омарова Ботакөз Рысбайқызы

Ақтөбе

32 ОМГ

математика

78

109

Матаева Жанар Махамбетиярқызы

Ақтөбе

32 ОМГ

бастауыш класс

74

110

Мусина Гүлшара Құралқызы

Ақтөбе

32 ОМГ

тарих

72

111

Мамытова Гульжан Исмагуловна

Ақтөбе

№33 ОМ

Орыс тілі мен әдебиет

72

112

Айназарова Калампыр Жумагуловна

Ақтөбе

№34 ОМ

Физика информатика

69

113

Сыдықова Айгүл Сражқызы

Ақтөбе

№35 ОМ

бастауыш класс

71

114

Туткушева Куляш Исаиновна

Ақтөбе

36 ОМ

Орыс тілі мен әдебиет

71

115

Айтжанова Аккумис Избаскановна

Ақтөбе

36 ОМ

Бастауыш класс

79

116

Ахмедиярова Айнұр Рамазанқызы

Ақтөбе

36 ОМ

қазақ тілі мен әдебиеті

67

117

Қыдырбаева Әлия Хайроллақызы

Ақтөбе

№38 ОМ

Физика

73

118

Кенжалина Райхан Жадігерқызы

Ақтөбе

№39 ОМ

информатика

70

119

Ниязова Гульсая Бухарбаевна

Ақтөбе

40 ОМ

музыка

72

120

Әбдіғалиева Есения Әметқызы

Ақтөбе

40 ОМ

қазақ тілі мен әдебиеті

70

121

Есбусинова Мастура Сагинбаевна

Ақтөбе

№40 ОМ

математика,информатик

67

122

Дильмагамбетова Айжан Дандаевна

Ақтөбе

№40 ОМ

Бастауыш класс

67

123

Бекмуханова Айкоркем Хамидуллиевна

Ақтөбе

40 ОМ

бастауыш класс

70

124

Магзымова Жанаргул Салауатовна

Ақтөбе

40 ОМ

бастауыш класс

78

125

Мусина Жаңылсын Сармурзаевна

Ақтөбе

№40 ОМ

бастауыш класс

67

126

Жубаева Лаззат Онаевна

Ақтөбе

№41 ОМ

бастауыш класс

79

127

Аймагамбетова Шынар Кенесбаевна

Ақтөбе

№42 ОМ

бастауыш класс

77

128

Дәрімбетова Гүлжан Мухамбетжанқызы

Ақтөбе

№43 НМБ

бастауыш класс

75

129

Кенжебаев Алпысбай

Ақтөбе

№48 ОМ

география

74

130

Өтеғұлова Құндыз Қажымқызы

Ақтөбе

№48 ОМ

Бастауыш класс

71

131

Нұрмаганбетова Қалия Бердімұратқызы

Ақтөбе

№50 ОМ

бастауыш класс

79

132

Жукаева Аманкүл Камалқызы

Ақтөбе

№50 ОМ

бастауыш класс

72

133

Абенова Айгүл Сейтжановна

Ақтөбе

№51 Г

Ағылшын тілі

72

134

Мустафина Нұргүл Смағұлқызы

Ақтөбе

№51 Г

география

68

135

Матигулова Жанна Кенесовна

Ақтөбе

№51 Г

Қазақ тілі мен әдебиеті

68

136

Сауменова Жанар Мырзағалиқызы

Ақтөбе

№51 Г

Ағылшын тілі

67

137

Сагимбаева Лаззат Багдановна

Ақтөбе

№52 НМ

Орыс тілі мен әдебиет

73

138

Утежанова Риза Максимқызы

Ақтөбе

Сымбат ЖМ

қазақ тілі мен әдебиеті

81

139

Инютина Наталья Васильевна

Ақтөбе

Сымбат ЖМ

бастауыш класс

77

140

Есбергенова Орынкуль Такеевна

Ақтөбе

Қарғалы ҚОМ

бастауыш класс

77

141

Сундетбаева Асия Максотовна

Ақтөбе

Ақтөбе ОМ


бастауыш класс

89

142

Третьякова Роза Загитовна

Ақтөбе

Ақтөбе ОМ

математика,информатик

71

143

Абишова Акзина Кудабайкызы

Ақтөбе

Пригород ОМ

математика

74

144

Төлебай Жолаушыбай Төлебайұлы

Ақтөбе

Пригород ОМ

тарих

70

145

Байгуринов Кунай Сулейменович

Ақтөбе

Пригород ОМ

АӘД

67

146

Егизбаева Бакытказы Баймуханова

Ақтөбе

Заречный мектеп- балабақша

Бастауыш класс

71

Каталог: objwl -> 2011
2011 -> Оқу жылындағы «Алғашқы әскери даярлық» пәні бойынша есеп
2011 -> Конкурсқа қатысу үшін ұйымдастыру комитетіне сұраныс болуы қажет. Жобаны құрастарғанда әр қатысушының жеке үлесін анықтау қажет
2011 -> Қазақстан республикасы ақТӨбе облысы
2011 -> Г. Руководителям организаций образования! Штормовое предупреждение!
2011 -> Хабарландыру !!! Қалалық жас туристер стансасында 2011 жылы ақпанның 15 жұлдызында сағат 10. 00-де «Арайлы Ақтөбем туған өлкем!»
2011 -> Практикум для заместителей директоров школ города на тему «Воспитательная система школы»


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3


©netref.ru 2019
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет